W tym tygodniu:
 
 
Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 
 
 
 
Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, 
 
 
CSI2 Vazgaikiemis LTU 
Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

System Szkolenia PZJ - konferencja

28/01/17

Kadra Narodowa PZJ - kryteria sportowe 2017

26/01/17 

 

 

 

 

 


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017 - lista zawodników i koni

24/01/17 

ZGŁOSZENIA 

 


Kadra Narodowa sezon 2017

23/01/17

Skład Kadry Narodowej Polski - sezon 2017. 

 

 

 

 

 


Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2016 rok

 

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński 

Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka

Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek

Junior Roku - Adam Grzegorzewski

Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska 

Koń Roku - Wibaro

Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem

Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 

22/01/17 

 


Rozkład Jazdy 18-22.01.17

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

wyniki/listy/program

livestream


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

wyniki/listy/program

livestream

 


PZJ bez Prezesa

18/01/17

Prezes PZJ Marek Szewczyk zrezygnował. 

Komunikat tutaj 

 

 

 

 


RIP Marcin Klupś


Ranking PZJ w kat Dzieci / Kuców i MK na koniec 2016

Liderzy Rankingów PZJ na koniec 2016 :

DZIECI  Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów 

Grupa A Eliza Zawadzka / KJ Zbyszko

Grupa B Agata Kamińska / Ranczo Kołata

Grupa C Karolina Łaszkiewicz / BPK 

Grupa D Franciszek Jurzak / Ponylandia 

Grupa E Filip Pyrek / na zdjęciu / BPK

11/01/17

 

Rankingi PZJ na koniec 2016 roku - Skrzyczyński, Opłatek, Grzegorzewski najlepsi. Kolejny rok KJ Agro Handel Śrem nie do pokonania.

LIDERZY RANKINGÓW PZJ :

 

RANKING OGÓLNY - Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem 

MJ - Andrzej Opłatek / KJ HEAA Turek 

JUNIORZY - Adam Grzegorzewski / KJ Agro Aves Gajewniki 

RANKING KLUBOWY -  KJ Agro Handel Śrem 

 

10/01/17

 


Skrzyczyński Jarosław 4753
Wojcianiec Wojciech 3059
Ludwiczak Krzysztof  2579
Bobik Jan 1771
Kaźmierczak Michał    1753
Grzegorzewski Adam 1649
Grzelczyk Kamil  1585
Wechta Maksymilian   1492
Opłatek Andrzej  1413
Kubiak Grzegorz 1012

 31/05/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1649
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 363
4. Dajana Pawlicka  243
5. Najdzionek Szymon 236
6.Milczarek Nina 233
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 127
10.  Rynkiewicz Martyna 119

 31/05/19

1. Lewicki Filip 477
2. Kierznowska Aleksandra   455
3. Lehmann Dalia 297
4. Suska Juliana 250
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj 214
7. Kawa Aleksandra 211
8. Dobkowska Milena 138
9. Babiak Filip  126
10. Bado Gabriela  117

 31/05/19

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  352
2. Śliwiński Antoni   296
3. Skotarczak Nel  286
4. Piontek Barbara  282
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Ryciak Wiktoria  191
10. Pawłowska Kornelia   163

10/06/19 

1. Piontek Helena 293
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

 10/06/19 

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  315
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 263
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 10/06/19 

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  10/06/19