Jan Bobik, Adam Grzegorzewski, 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska 
CSIOCh Klara Kozioł
CSIOY Szymon Najdzionek 
 
relacja piątek i niedziela na www.equitv.cz 
 
 
Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 
 
 
 
 
Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Andrzej Opłatek podczas turnieju w Chinach 22/10/16 China Horse Fair

Niewątpliwie jedna z najciekawszych przygód w moim życiu :) #china#horses#pink#stirrups

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andrzej Oplatek (@andrzej_oplatek)


Galeria www.primel.pl Finały CSI2-W Leszno 23/10/16


Andrzej Opłatek wywalczył z ekipą dla Europy srebrny medal w Chinach !


Grand Prix CSI-W Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

23/10/16  foto@primel.pl 

Jarosław Skrzyczyński na fenomenalnej Quintelli wygrał Grand Prix CSI-W w Lesznie. W niedzielnych finałach najlepiej dla Polski jeździli Dajana Pawlicka, Adam Grzegorzewski, Małgorzata Koszucka i 14 letnia Aleksandra Zybala. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 


Rozkład Jazdy 21-23.10.16 WYNIKI

CSI2-W Leszno  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

HZO Michałowice    1m. Grand Prix Zdeněk Žíla  / Dominika B / SVK

 

HZO Łąck    1m. Grand Prix  Dawid Rakoczy / Conraldik IV / KJ Profil Piła 

 

HZO Jaszkowo  1m.  GP Jacek Kuśnierczak / Coco Chanel K / JUKS Mieczewo Borkowice

 

CSI2 Manerbio ITA / 34m Grand Prix Jan Chrzanowski  POL / Portland du Ter 

 


Skrzyczyński Jarosław 4631
Ludwiczak Krzysztof  2874
Wojcianiec Wojciech 2758
Grzegorzewski Adam 1956
Kaźmierczak Michał    1779
Bobik Jan 1649
Grzelczyk Kamil  1560
Wechta Maksymilian   1389
Opłatek Andrzej  1035
Kubiak Grzegorz 889

31/03/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19