W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

WYNIKI KOŃCOWE CSI-W Olomouc CZE 23-26.06.16

          
 
 
 

 

WYNIKI SOBOTA  25/06/16
 
 
WYNIKI PIĄTEK  24/06/16
 
 
 
 
 

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

3m - CSI3-W Grand Prix Michał Kaźmierczak POL / Que Pasa 26/06/16

1m - CSIJ Grand Prix Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 26/06/16

1m - CSI3-W 140 Final Dawid Kubiak POL / Anastacia III 26/06/16

2m - CSIJ  Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 25/06/16

2m - CSIU25 Final Joanna Marciniak POL / Chelsea Blue 25/06/16

2m - CSI3-W 135 Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  25/06/16

2m - CSI3-W 145  Maksymilian Wechta POL / Quinchella 24/06/16

5m - CSI3-W 145 Maksymilian Wechta POL / London 32  24/06/16

1m - CSIU25 Dajana Pawlicka POL / Bartino 24/06/16

1m - CSIJ Stanisław Piątkowski POL / Aaron 340 24/06/16

2m - CSI3 140 Maksymilian Wechta POL / Quinchella  23/06/16

 

 


Akademickie Mistrzostwa Świata 28.06-03.07.2016 Szwecja Flyinge

Reprezentacja Polski :

Piotr Kaliszuk - Agata Dahlke - Agata Mizgier - Dominika Kiszkurno

25/06/16

 

 


Zasady szkolenia kadr instruktorsko-trenerskich w jeździectwie - projekt

25/06/16 

Projekt przygotował zespół w składzie: Wacław Pruchniewicz, Hubert Szaszkiewicz, Marcin Szczypiorski na podstawie materiałów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ i Zespołu Szkoleniowego PZJ. 

 

 


CAVALIADA Kołobrzeg 7-10 lipca 2016 zgłoszenia


 

 

 

 

 

 

 


Grand Prix CSN u Robsonów dla Moniki Pasik

21/06/16

Grand Prix zawodów CSN w Dąbrówce Małej w JKS u Robsonów wygrała Monika Pasik z LKJ Gałkowo, na 8 letnim wałachu rasy westfalskiej Dollar de Nuevo /Dollar Du Murier - Lancer III /, będącym własnością Anetty Kucharskiej.

WYNIKI turnieju.

 

 


CSI-W Olomouc 23-26.06.16 zgłoszenia, podręczne linki

 

21/06/16 

 

 

 

 


eOOM Lublin Stajnia Piker 18-19.06.16 wyniki

 

 

 


Galeria Prestiż CSIO5 Sopot fot. Krzysztof Nowosielski


Rozkład Jazdy 16-19.06.19

 

  CSI2 Villach AUT  / Paulina Koza 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

strona oficjalna / livestream


 

CSI2 Budapest HUN / Michał Lemański 

ZGŁOSZENIA  

WYNIKI 


 

CSN Dąbrówka Mała 

ZGŁOSZENIA 

WYNIKI  / LISTY / PROGRAM

 

 


Galeria Grand Prix CSIO5 Sopot 2016 fot Paula Bartkowiak


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24