Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2021 Rok 

 

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Amazonka Roku - Małgorzata Ciszek - Lewicka

Młodzieżowiec Roku - Julia Błaszczak 

Junior Roku - Aleksander Lewandowski 

Zawodnik Roku w kat. dzieci - Roksana Nawrocka  

Klub Roku  - JKS Melloni Horses

Organizator Roku - Hipodrom Sopot

Nadzieja Roku - Roksana Nawrocka 

 

Zawodnik Roku 2021 - WOJCIECH WOJCIANIEC

 

Wojciech Wojcianiec w 2021 roku kolejny raz w świetnym stylu obronił tytuł Mistrza Polski Seniorów podczas MP w Białym Lesie oraz  zajął wysokie 17 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów w Riesenbeck. Zawodnik JKS Melloni Horses,  w sezonie 2021 wygrał  4* Grand Prix  w Poznaniu, 2* Grand Prix  w Barczewie i blisko 30 razy plasował się w pierwszej 10-tce międzynarodowych konkursów CSI. 

Koń ROKU 2021 - CHINTABLUE

 

Sezon 2021 należał do urodzonego w 2009 roku wł. Chintablue. Razem z Wojciechem Wojciańcem byli najwyżej sklasyfikowaną parą w rankingu FEI na koniec 2021r, wygrali kolejny raz Mistrzostwa Polski Seniorów w Białym Lesie, z powodzeniem ukończyli Mistrzostwa Europy Seniorów w Riesenbeck. Chintablue zwyciężył w 4* Grand Prix na poznańskiej Woli oraz w 2* Grand Prix w Barczewie. 

 

Chintablue /Chintan x Chacco Blue/ OS / wałach 

hod. Gestuet Lewitz 

wł. JKS Melloni Horses 

Amazonka Roku 2021 - MAŁGORZATA CISZEK LEWICKA 

 

W 2021 roku formą błyszczała Małgorzata Ciszek - Lewicka wraz ze swoimi końmi DAISY i ICI. Zawodniczka KJ Czahary Pogorzelica sezon 2021 na klaczy DAISY, rozpoczęła od zwycięstwa w Poznaniu w  finale rundy CSIYH a zakończyła debiutem w konkursie LR podczas CSI w Barczewie. Para miała niezwykle udane zawody w Hiszpanii na Sunshine Tour podczas których wygrała dwa konkursu CSIYH i raz była druga. Zwyciężyła również w konkursie 140 podczas CSI Barczewo oraz 17 razy plasowała się w pierwszej 10-tce międzynarodowych konkursów. Małgorzata Ciszek - Lewicka na og. ICI przejechała w sezonie 2021 dziesięć konkursów zaliczanych do LR a rok para zakończyła na 6 miejscu w konkursie 140cm podczas poznańskiej Cavaliady

Młodzieżowiec Roku 2021 - JULIA BŁASZCZAK 

 

Julia Błaszczak w 2021 roku wywalczyła tytuł brązowej medalistki MP MJ w Białym Lesie, wygrała ranking PZJ 2021 w kategorii Młodych Jeźdźców, na międzynarodowej arenie świetnie spisała się w zawodach CSIY w Samorin na Słowacji, gdzie zajęła drugie miejsce w finałowym konkursie Grand Prix, była czwarta w Barczewie i w Poznaniu w konkursach 130-140cm. Julia Błaszczak na codzień trenuje pod okiem Dawida Kubiaka i reprezentuje barwy SKJ Red Team.

Junior Roku 2021 - ALEKSANDER LEWANDOWSKI 

 

Rok 2021 był niezwykle udany w karierze Aleksandra Lewandowskiego. Utalentowany 18 latek w świetnym stylu wygrał MP Juniorów w Białym Lesie, Halowe MP MJ w Lesznie oraz brązowy medal seniorskich HMP. Na międzynarodowej arenie był jedynym polskim finalistą Mistrzostw Europy Juniorów w Vilamoura w Portugalii. Z polską ekipą wygrał FEI Jumping Nations Cup™ Youth Challenge Cup Juniors  w Kronenbergu oraz wywalczył drugie miejsce w prestiżowym Pucharze Narodów CSIOJ w Hagen.  Zawodnik KS Verso La Natura, podopieczny trenerów: [Wiesława Hartmana]Adama Nicponia wygrał juniorski ranking PZJ na koniec 2021.

Zawodnik Roku 2021 w kat Dzieci i Nadzieja Roku - ROKSANA NAWROCKA

 

13 letnia Roksana Nawrocka w 2021 roku była jedyną polską zawodniczką, która ukończyła Mistrzostwa Europy Dzieci w Villamoura zajmując w nich 24 miejsce. Warto dodać, że na arenie międzynarodowej Roksana zadebiutowała dopiero na początku  2021 podczas Cavaliady Winter Tour zajmując w jednym z konkursów trzecie miejsce. Sezon międzynarodowy w 2021 roku, podopieczna trenera Kajetana Wałeckiego zakończyła zwycięstwem w konkursie 125 na warszawskim Torwarze i świetnymi startami podczas poznańskiej Cavaliady ( 2 x 3-cie miejsca w licznie obsadzonych konkursach 125cm). Na krajowej arenie Roksana Nawrocka wywalczyła srebrny medal w OOM w Bogusławicach, brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski Dzieci w Lesznie oraz zajęła drugie miejsce w końcowym ranking PZJ w kat. dzieci. 

Klub Roku - JKS Melloni Horses 

 

Sukcesy sportowe zawodnika klubu JKS Melloni Horses - Wojciecha Wojciańca zdominowały najważniejsze rangą wydarzenia sportowe 2021 roku. Mistrzostwa Polski w skokach obronione po raz trzeci z rzędu, najlepszy w XXI wieku wynik dla Polski w Mistrzostwach Europy Seniorów były dziełem Wojciecha Wojciańca i sztabu ludzi z  JKS Melloni Horses.  Klub JKS Melloni Horses zrzesza również utalentowaną młodzież w województwie zachodniopomorskim, z roku na rok zaszczepiając pasję do koni kolejnym pokoleniom.

 

Oficjalna strona klubu www.mellonihorses.com 

Organizator Roku - Hipodrom Sopot 

Hipodrom Sopot - organizator międzynarodowego turnieju CSIO w randze 5* - najbardziej prestiżowych zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody w Polsce, od lat cieszy się uznaniem wśród  zawodników z czołówki światowego i krajowego rankingu. Zawody są również uwielbiane  przez publiczność. Sopot może pochwalić się  najlepszą w kraju strefą dla mediów i vipów.  Poza zawodami CSIO i Halowymi Mistrzostwami Polski DIM w skokach, Hipodrom Sopot organizuje zawody w niemalże każdej randze również w pozostałych olimpijskich dyscyplinach - ujeżdżeniu i w WKKW. 

Oficjalna strona www.hipodrom.sopot.pl

Poniżej medaliści imprez mistrzowskich i pucharowych w 2021,  zwycięzcy Polskiej Ligi Jeździeckiej i rankingów PZJ.

Mistrzostwa Polski Seniorów 

 

Podium MP Seniorów 2021

 

złoto - Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses

srebro - Dawid Kubiak SZULER SJT Gdańsk

brąz - Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek

 

wyniki 

Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 

 

Podium MP MJ 2021

 

złoto - Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów

srebro - Filip Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica

brąz - Julia Błaszczak CORCON SKJ Red Team

 

wyniki 

 

 Mistrzostwa Polski Juniorów 

 

Podium MP Juniorów 2021

 

złoto - Aleksander Lewadowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  KS Verso La Natura 

srebro - Róża Konieczna DARIDO B  BPK

brąz - Eliza Zawadzka  QUAIDO Fundacja Stajnia Ludwiczak

 

wyniki 

Mistrzostwa Polski Dzieci 

 

Podium MP Dzieci 2021

 

złoto - Filip Skrzyczyński WODKA POLKA  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

srebro - Patryk Skrzyczyński LUCKY STAR  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

brąz - Paulina Pellowska LA COCA 3  JKS Barłomino 

 

wyniki 

Finał OOM DK - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 

 

Podium OOM 2021 DK 

 

złoto - Wiktoria Lasecka GOLDEN LADY KJ Wiecanowo   

srebro - Roksana Nawrocka PENNY LANE  BKP LOD  

brąz - Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET  SKJ Sopot 

 

wyniki 

Mistrzostwa Polski Młodzików DK

 

Podium MP Młodzików 2021

 

1m  Paulina Słoniec DIE KLAINE LADY KJ Trachy Gliwice

2m  Nadia Lehmann SILVER STAR Lehmann Sport Horses   

3m Adam Goszczyński CHARLTON  KS Jumping Events  

 

wyniki 

Finał OOM - Kuce 

 

Podium OOM na kucach 2021 

 

1m. Wiktoria Von Mauberg  KOEKOEKSHOF MARISKA  WKJ Warszawa   

2m. Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY  BPK ŚLĄ

3m. Nikola Panarowicz MAROKO KJ Podkowa Gruszczyn

 

wyniki

Mistrzostwa Polski Kuców 

 

Podium MP Kuców 2021

 

złoto - Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power Nowy Janków

srebro - Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn

brąz - Małgorzata Babczyńska GATEAO HELLO DOLLY BPK SLA 

 

wyniki 

Mistrzostwa Polski Młodzików na kucach 

 

Podium MP Młodzików na kucach 2021

 

złoto - Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Gliwice

srebro - Zofia Hart Dyke MISSISSIPI KJ Akademia Kucania

brąz - Zofia Janusz JAGIENKA KJ Akademia Kucania 

 

wyniki 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 

 

Podium HMP Seniorów 2021

 

złoto - Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA Sobieski Jumping Team Gdańsk  

srebro - Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina   

brąz -  Aleksander Lewandowski CANWERO KS Verso La Natura   

 

wyniki

 

fot. Paula Bartkowiak 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 

 

Podium HMP MJ 2021

 

złoto - Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  KS Verso La Natura  

srebro -  Aleksandra Wypchło CASALEO  Z KJ HEAA Turek  

brąz -  Olga Skrobacz QUINCY WLKS Krakus

 

wyniki

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 

 

Podium HMP Juniorów 2021

 

złoto - Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus

srebro - Maria Brańka - Borja CAMILLA WLKS Krakus

brąz -  Klara Kozioł ROCKY TKJ Garbówek

 

wyniki

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 

 

Podium HMP Dzieci 2021

 

złoto - Kevin Pszowski  JACOBSON L  KJ Jumping Team Brynica

srebro - . Irena Bigaj  LA CORUNA  KS Faruk    

brąz - Roksana Nawrocka  GENF  BPK   

 

wyniki

Halowe Mistrzostwa Polski JM 

 

Podium HMP Juniorów Młodszych 2021

złoto - Kuba Kraśko ARMSTRONG LKJ Gałkowo   

srebro -  Marianna Stawicka FRAPANT KJ Fimmel Team  

brąz - Julianna Bajońska  LOLITA VAN AVERMAET Rodan Club 

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Puchar Polski Juniorów Młodszych 

 

Podium Pucharu Polski Juniorów Młodszych 2021

 

 

złoto - Martyna Dubieniecka EDESSO SKJ Sopot

srebro - Olga Stała CRUSTY CROC  Rio Grande Krosinko 

brąz - Wiktoria Lasecka Golden Girl  KJ Wiecanowo

 

 

 

wyniki 

Puchar Polski Młodzików na Dużych Koniach 

 

 

Podium Puchar Polski Młodzików na dużych koniach 2021

złoto - Nel Skotarczak CASCH M E - KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Paulina Słoniec - DIE KLEINE LADY - KJ Trachy Gliwice

brąz - Alicja Kosmos FEREUSA KJ Preria Wilkowice 

 

 

wyniki 

Halowe Mistrzostwa Polski Kuców 

 

Podium HMP na Kucach 2021 

 

złoto - Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power Nowy Janków

srebro - Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn  

brąz - Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn  

 

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików DK 

 

Podium HMP Młodzików 2021 

 

złoto - Nadia Lehmann SILVER STAR Lehmann Sport Horses

srebro - Julia Karolak CALERO Z SKJ Sopo

brąz -  Nadia Brzyska JOHNY BRAVO LZJ Drama Zbrosławice

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików Kuce 

 

Podium HMP Młodzików na kucach 2021 

 

złoto - Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO KJ Akademia Kucania

srebro - Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Kozery

brąz -  Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Sośnicowice 

 
 

 

Puchar Polski Kuców gr A0 

 

Podium PP Kuców gr A0 2021

 

złoto - Liliana Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia

srebro - Zofia Cicha FERRARI - BPK

brąz - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club 

 

wyniki 

Halowy Puchar Polski Kuców gr A0 

 

Podium HPP Kuców gr A0 2021

 

złoto- Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo  

srebro - Adrianna Czarnecka WINCENTY  KJ Jolly Jumper

brąz - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ   Polish Pony CLub  

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

 Puchar Polski Kuców gr A1

 

Podium Pucharu Polski Kuców gr A1 2021

 

złoto - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Iga Chojowska BENETON  BPK

brąz - Zofia Wierucka CYKOR  Rio Grande Krosinko

 

wyniki 

Halowy Puchar Polski Kuców gr A1

 

Podium HPP kuców gr A1 2021

 

 

złoto - Wiktoria Cwalina S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

srebro - Lilianna Brzykcy LEON KJ Podkowa Gruszczyn  

brąz - Lilianna Kostkowska KLARA SKJ Ponylandia Wojciechowice

 

 

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Puchar Polski Kuców gr C

 

Podium Puchar Polski Kuców  gr C 2021 

 

złoto - Nikola Panarowicz MAROKO - KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Wiktoria Von Mauberg K.MARISKA - WKJ Warszawa

brąz - Zofia Biel D'APRIL - KJ Leńcze 

 

 

wyniki 

 Halowy Puchar Polski Kuców gr C 

 

Podium HPP kuców gr C 2021

 

złoto - Jagoda Kierznowska NANDO SUPER KJ Sokół Damasławek

srebro - Zofia Biel  D'APRIL KJ Leńcze  

brąz - Wiktoria Rembielińska SMYK KJ Wiktorow  

 

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Puchar Polski Kuców gr D bis 

 

Podium PP Kuców gr D bis 2021

 

złoto - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN - KJ Ranczo Kołata

srebro - Jagoda Kierznowska CORBINIAN - KJ Sokół Damasławek

brąz - Antonia Pakur  LEMINUS - SKJ Sopot 

 

 

wyniki 

 

 Halowy Puchar Polski Kuców gr D bis  

 

Podium HPP Kuców gr D Bis 2021

 

złoto - Lena Róża Rybak Massalska BALLYHANE FRADDY SKJ Ponylandia 

srebro - Olga Patecka  BOCO AN MHUILEANN Ranczo Kołata   

brąz - Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012  Królewski Klub Wiktoria Chrzanów  

 

wyniki 

 

fot. fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

Ladies Cup 

 

Podium Ladies Cup  2021

​1m. Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA KS Verso La Natura 

2m. Aniela Szlufik HELIA VAN DE HEIHOEK KJ Preria Wilkowice

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 

 
 

Halowy Ladies Cup 

 

Podium I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek   

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club

 

 

wyniki

Akademickie Mistrzostwa Polski  Profi 

 

Podium AMP Profi 2021

 

1 Monika Michalak
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie                 
Linto                                                
2 Kamila Rokita
Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie
Cornet Blanche Z    

 

       
3 Alicja Maślana           
Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu                    
Hioyaline  

 

         
 

wyniki 

IMAGE W. Rożnowska

Akademickie Mistrzostwa Polski  Am 

 

Podium AMP AM 2021

 

1 Natalia Paliszkiewicz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie                          
Insygnia                           
2 Marzena Ferdyn
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach                              
Niwar              
3 Anna Rozkosz
Politechnika Gdańska

 

wyniki 

IMAGE W. Rożnowska

 

Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski Profi 

 

Podium HAMP 2021 Profi  

 

złoto  Filip Babiak  GUSTIQUE Uniwersytet Gdański

srebro -  Przemysław Czekaj QUINTUS 93 Politechnika Śląska 

brąz -  Nina Milczarek PICASSO Uniwersytet Łódzki 

 

 

wyniki 

Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski AM 

 

Podium HAMP 2021 Am

 

złoto -Karolina Kobylec GARUS Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach 

srebro- Natalia Stróżyńska CHACCO RED Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 

brąz - Paulina Nowakowska ALISTER Politechnika Bydgoska 

 

 

wyniki 

POLSKA LIGA JEŹDZIECKA 2021

Runda Złota 2021 - 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 

Runda Srebrna 2021  - 1m. Andrzej Głoskowski KJ Agro Handel 

Runda Brązowa 2021 - 1m. Anna Piwońska KJ Profil  

Drużynowy Puchar Polski 2021 - 1m. Śląski Związek Jeździecki

ZWYCIĘZCY RANKINGÓW PZJ 2021 

 

Ranking ogólny zawodników - Andrzej Opłatek  - na zdjęciu 

Ranking Klubowy - KJ Agro Handel 

Ranking MJ U21 - Julia Błaszczak

Ranking Juniorów - Aleksander Lewandowski 

Ranking Dzieci Nell Sówka 

Ranking Kuców - Maria Wierucka, Wiktoria Cwalina, Maja Nagła, Nikola Panarowicz, Nell Sówka, Lena Rybak Massalska, Paulina Sawicka  

 

foto Monskoo  

POLACY W RANKINGU FEI 2021  

POLACY W RANKINGU FEI na koniec 2021

 

1m. Peder Fredricson SWE  3030 pkt  2m. Martin Fuchs SUI   2730 pkt  3m. Daniel Deusser GER   2685  pkt 

 

​139m. Andrzej Opłatek POL  1023 pkt 

Kategoria ZAWODNIK ROKU

ZAWODNIK ROKU 2021   Wojciech Wojcianiec 

ZAWODNIK ROKU 2020   Wojciech Wojcianiec  

ZAWODNIK ROKU 2019   Wojciech Wojcianiec 

ZAWODNIK ROKU 2018   Jarosław Skrzyczyński   

ZAWODNIK ROKU 2017   Jarosław Skrzyczyński

ZAWODNIK ROKU 2016   Jarosław Skrzyczyński

ZAWODNIK ROKU 2015   Jarosław Skrzyczyński 

ZAWODNIK ROKU 2014   Jarosław Skrzyczyński       

ZAWODNIK ROKU 2013   Jarosław Skrzyczyński

ZAWODNIK ROKU 2012   Piotr Morsztyn 

Kategoria MŁODZIEŻOWIEC ROKU  / do 21 lat / 

MLODZIEŻOWIEC ROKU 2021  Julia Błaszczak 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2020  Aleksandra Bado 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2019   Monika Grundkowska  

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2018   Adam Grzegorzewski   

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2017   Andrzej Opłatek 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2016   Andrzej Opłatek 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2015   Krzysztof Okła 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2014   Zuzanna Gowin      

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2013   Maksymilian Wechta 

MŁODZIEŻOWIEC ROKU 2012   Maksymilian Wechta 

Kategoria JUNIOR ROKU  / do lat 18 /

JUNIOR ROKU 2021 Aleksander Lewandowski 

JUNIOR ROKU 2020   Aleksandra Kierznowska   

JUNIOR ROKU 2019   Aleksandra Kierznowska  

JUNIOR ROKU 2018   Aleksandra Kierznowska  

JUNIOR ROKU 2017   Filip Lewicki 

JUNIOR ROKU 2016   Adam Grzegorzewski

JUNIOR ROKU 2015   Andrzej Opłatek 

JUNIOR ROKU 2014   Andrzej Opłatek       

JUNIOR ROKU 2013   Andrzej Opłatek

JUNIOR ROKU 2012   Zuzanna Gowin

 Kategoria AMAZONKA ROKU

AMAZONKA ROKU 2021  Małgorzata Ciszek Lewicka 

 AMAZONKA ROKU 2020  Daria Kobiernik 

 AMAZONKA ROKU 2019   Monika Grundkowska 

 AMAZONKA ROKU 2018   Maja Marchwicka    

 AMAZONKA ROKU 2017   Aleksandra Kierznowska

 AMAZONKA ROKU 2016   Małgorzata Koszucka 

 AMAZONKA ROKU 2015   Agnieszka Cecuga 

 AMAZONKA ROKU 2014   Zuzanna Gowin       

 AMAZONKA ROKU 2013   Zuzanna Gowin 

 AMAZONKA ROKU 2012   Ewa Mazurowska 

Kategoria ZAWODNIK ROKU - DZIECI / do lat 14 /

ZAWODNIK ROKU 2021   Roksana Nawrocka 

ZAWODNIK ROKU 2020   Iga Biegalska 

ZAWODNIK ROKU 2019   Daria Pietrzak 

ZAWODNIK ROKU 2018   Maja Marchwicka    

ZAWODNIK ROKU 2017   Aleksandra Kierznowska i

ZAWODNIK ROKU 2016   Aleksandra Kierznowska 

ZAWODNIK ROKU 2015   Dalia Lehmann Aleksandra Bolko Wiktoria Głowacka Filip Lewicki  

ZAWODNIK ROKU 2014   Dalia Lehmann     

ZAWODNIK ROKU 2013   Olimpia Wołodkowicz 

ZAWODNIK ROKU 2012   Monika Grundkowska  

Kategoria KLUB ROKU

KLUB ROKU 2021  JKS Melloni Horses

KLUB ROKU 2020  KJ Podkowa Gruszczyn 

KLUB ROKU 2019   HEAA Turek

KLUB ROKU 2018   KJ Agro Handel Śrem    

KLUB ROKU 2017   HEAA Turek

KLUB ROKU 2016   KJ Agro Handel Śrem  

KLUB ROKU 2015   KJ Agro Handel Śrem  

KLUB ROKU 2014   KJ Agro Handel Śrem     

KLUB ROKU 2013   KJ Agro Handel Śrem  

KLUB ROKU 2012   KJ Agro Handel Śrem

Kategoria NADZIEJA ROKU 

ZAWODNIK NADZIEJA ROKU 2021   Roksana Nawrocka 

ZAWODNIK NADZIEJA ROKU 2020   Nell Sówka 

ZAWODNIK NADZIEJA ROKU 2019   Daria Pietrzak 

ZAWODNIK NADZIEJA ROKU 2018   Maja Marchwicka 

ZAWODNIK NADZIEJA ROKU 2017   Milena Dobkowska 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  771
2. Lewandowski Aleksander 551
3Błaszczak Julia  306
4. Barański Mikołaj    270
5. Parkitny Maximilian    264
6. Piksa Magdalena  229
7. Suska Juliana  228
8. Bule Oliwier    191
9.  Maruszak Lena     156
10. Yeroshova Anastasia 121

31/08/22

1. Kozioł Klara  289
2. Pietrzak Daria    285
3. Biegalska Iga  267
4. Handzlik Maciej     245
5. Stefańska Natalia    240
6. Oleszkiewicz Lena   182
7. Szczupakowska Amelia  174
8. Jannasz Wiktoria   161
8. Osuch Aleksandra  142
10. Zawadzka Eliza   124

31/08/22

1  Babczyńska Małgorzata  2455
2  Nawrocka Roksana    1965
3. Ganowska Julia     1684
4. Sówka Nell     1650
5. Słoniec Paulina   1555
6. Przybylska Zuzanna  1360
7  Goszczyński Adam  1274
8. Lewkowicz Amelia 1200
9. Pszowski Kevin    1174
10. Wernerowicz Karolina    1150

31/08/22

1. Rąbca Milena  290
2. Cicha Zofia 272
3. Gudan Natalia 252
4. Layer Blanka       214
5. Wierucka Maria      202
5  Głoskowska Maja  202
7. Michalak Helena        174
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Cytarska Hanna   126

31/08/22

1  Lewandowska Gabriela   609
2. Luboński Ignacy   360
2. Reimann Zofia   360
4. Goszczyński Tomasz   342
5. Wnuczko Sara  340
6. Koperska Pacyńska Maria   277
7  Kamińska Zofia  231
8. Wiśniewska Zofia  220
9  Starostka Maja  209
10. Sławińska Z. Nazarewicz J  207

31/08/22 

1.  Wierucka Zofia 453
2.  Kulesza Lila     443
3.  Brzykcy Liliana   333
3.  Krzeszewska Zofia    320
5.  Drozd Michalina  294
6   Lewandowska Michalina    288
7.  Jach Michalina    278
8.  Moczkowska Mia  268
9.  Przybyła Agata  262
10. Hamerska E. Mroczek J. 258

31/08/22

1. Grobelny Martyna   436    
2. Cwalina Wiktoria      409
3. Stasiak Agata     397
3. Tymieniecka Wiktiria     397
5. Pasternak Julia   378 
6. Buczek Agata  370
7. Szostowicka Karolina   342
8. Fediow Daria  322
9. Burzyńska - Ellis Anastazja    294
10. Laskowski Julian  243

31/08/22

1.  Kierznowska Jagoda   1000
2.  Aniołek Hubert 820
3.  Patecka Olga   815
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/08/22

1.  Hart Dyke Zofia       702
2.  Cwalina Wiktoria 642
3.  Pakur Zofia   515
4.  Moczkowska Carla 464
5.  Kępka Aleksandra    458
6.  Wiśniewski Marcel  449
7. Frączkowska Roksana   327
8. Sałapatek Maja        305
8. Janusz Zofia     281 
10. Janiszewska Lena   277

31/08/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
3  Kaczmarek Mikołaj     80
5  Sawicka Paulina  70
6. Kozakiewicz Paulina  60
7. Leszek Karwańska  Wiktoria   55
8. Biskup Julia   35
9.    0
10    0

31/08/22