Kalendarz 2017 

 

KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2017  ( propozycje )

 

KALENDARZ MIĘDZYNARODOWY 2017 ( propozycje )

 


 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2017 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Finał Pucharu Świata   27.03-02.kwiertnia 2017 Omaha NE USA 

Mistrzostwa Europy Pony  25-30  lipca 2017  Kaposvar HUN  

Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ  / Dzieci  08 - 13 sierpnia 2017 Samorin SVK

                                     kwalifikacje ME    / kwalifikacje do YOG Buenos Aires 2018 

Mistrzostwa Europy Seniorów  21-27 sierpnia 2017 Goeteborg SWE  kwalifikacje 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   21-24 września 2017 Lanaken BEL   propozycje

Rozgrywki Pucharu Narodów Furusiyya Nations Cup™ Jumping  Finał Barcelona ESP 28.09-01.10.2017
 

 

Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2017 roku 

Mistrzostwa Polski  14-17 września 2017  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II  07-10 września 2017 Strzegom 

Halowy Puchar Polski - Finał  30.03-02 kwietnia 2017  Łąck

HPP Kuców / MK / Dzieci  07-09 kwietnia 2017  Leszno 

XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał 26-27 lipca 2017 Poczernin 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   Drzonków 

Akademickie Mistrzostwa Polski - maj 2017 - organizator UŚ Katowice

XII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski   31.03-02 kwietnia 2017 Leszno 

SCPMK Olsza 08-09 września 2017 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej  

Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski  

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2017

Cavaliada Lublin 02-05 lutego 2017 http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Warszawa 23-26 lutego 2017 http://www.cavaliada.pl

BALTICA SPRING TOUR I 16-21 maja 2017  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR II 23-28 maja 2017  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR III  30.05-04 czerwca  2017  http://balticatour.pl

CSIO5 SOPOT 8-11 czerwca 2017 https://www.facebook.com/CSIOSopot

CSI4 Poznań 15 - 18 czerwca 2017  http://www.csi4.pl

SILESIA EQUESTRIAN TOUR  I 12-16 lipca 2017   https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

SILESIA EQUESTRIAN TOUR 19-23 lipca 2017  https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

BALTICA SUMMER TOUR  I 15-20 sierpnia 2017 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR II 22-27 sierpnia 2017 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR III 29,08-03 września 2017  http://balticatour.pl

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice 12-15 października 2017 

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  19-22 października 2017 

CSI3-W  MEMORIAŁ GENERAŁA MICHAŁA GUTOWSKIEGO Leszno 02-05 listopada 2017 

CSI3 Cavaliada Poznań 07-10 listopada 2017 http://www.cavaliada.pl

 

KALENDARZ ARCHIWUM 

 

ROK 2016 

 

ROK 2015

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1367
2. Opłatek Andrzej   1174
3. Szmytka Michalina  539
4. Pawlicka Dajana  489
5. Marciniak Joanna  409
6. Grundkowska Monika  193
7. Rozynek Martin 180
8. Żołądkiewicz Maciej  178
9. Grochowina Izabela 147
10.Seroka Anna  147

31/08/17

1. Lehmann Dalia  222
2. Rynkiewicz Martyna  161
3. Baehr Maria  135
4. Lewicki Filip 127
5. Bolko Aleksandra  110
6. Matuszewska Magdalena 108
7. Szustkowska Oliwia  90
8. Jaglarz Julia  77
9. Korbalewska Kaja   76
10. Sawicka Marta  72

31/08/17

1. Kierznowska Aleksandra  1888
2. Suska Juliana   1677
3. Skrobacz Olga 1426
4. Dobkowska Milena  1277
5. Kłapińska Laura 847
6. Kosmol Oliwia  837
7. Parkitny Maksymilian 672
8. Malepszy Matylda 666
9. Chielowska Emilia 662
10. Jarocka Zuzanna  634

31/07/17

1.  Pliem-Perka Aleksandra  362
2.  Zawadzka Eliza 349
3. Rynowiecki Olaf  245
4. Tuliszkiewicz Olga 215
5. Konarska Marta 200
6. Karnabal Maria   194
7. Ufnal Martyna  190
8. Jackowiak Marcelina  166
9. Misztal Maggie  165,5
10. Ganowska Julia  117

31/07/17

1. Siudzińska Dominika  72
2. Derda Agata  54
3. Frołow Anastazja   51
4. Markiewicz Alicja  38
4. Ratajska Gabriela  38
6. Kotkiewicz Edyta 25
7. Kaługa Aleksandra  21
8. Oleszkiewicz Lena  19
9. Gumienna Pola  16
9.  Owczarz Mateusz  16

31/07/17

1. Banaszek Zofia  219
2  Walorek Julia   182
3.  Von Mauberg Aurelia   177
4. Henzel Dominika  160
5. Kozioł Klara  126
6. Łaszkiewicz Karolina 92
7. Hołoń Katarzyna   91
8. Boryna Maja  86
9. Bednarczyk Julia  80
10. Król Wiktoria  79

31/07/17

1. Kamińska Agata 1073
2. Osuch Aleksandra  689
3. Wągrodzka Róża  336
4. Stefańska Natalia  270
5. Walorek Julia  268
6. Derda Agata  243
7. Płatek Oliwia   227
8. Dubiniak Matylda  193
9. Jabłońska Julia 177
10. Hendrys Maja  173

31/07/17

1. Budzyńska Zofia  165
2. Golicka Zuzanna  161
3. Okupny Wiktoria   119
4. Jurzak Franciszek 110
5. Janku Julia  80
6. Stanisławska Wiktoria  70
7. Wągrodzka Róża 58
8. Andrzejewska Wiktoria  52
9. Olejnik Weronika  30
10. Łopucka Adrianna  15

31/07/17