Kalendarz 2018 

 

KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2018  ( tu znajdziesz aktualne propozycje )

 

KALENDARZ MIĘDZYNARODOWY 2018 ( tu znajdziesz oficjalne propozycje )

 


 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2018 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Finał Pucharu Świata   10-15 kwietnia 2018 Paryż FRA 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ   1-4 marca 2018 Warszawa POL

 

Mistrzostwa Europy Weteranów     27.06. - 01.07.2018 Dagobertshausen GER 

Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ  / Dzieci  09 - 15 lipca 2018 Fontainebleau FRA

Mistrzostwa Europy Pony   07-12 sierpnia 2017  Bishop Burton GBR  

                                  

Mistrzostwa Świata  19-23 września 2018 Tryon USA    kwalifikacje 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   13-16 września 2018 Lanaken BEL  

 

Rozgrywki Pucharu Narodów Furusiyya Nations Cup™ Jumping  Finał Barcelona ESP  04-07. 10.2017
 

 

Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2018 roku 

Mistrzostwa Polski  02- 05 sierpnia  2018  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II  13-16 września 2017 Jakubowice 

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał  - lipiec woj śląskie  

 

Halowy Puchar Polski - Finał  09-11 marca 2018  Sopot   regulamin / rankingi 

HPP Kuców / MK / Dzieci  05 - 08 kwietnia 2018  Leszno

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   wrzesień 2018 Strzegom

 

Akademickie Mistrzostwa Polski - 31.05-3 czerwca 2018 - organizator UŚ Katowice

XIII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski    Leszno 

 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej  2018 

 

 

Puchary Narodów 2018  Furusiyya FEI Nations Cup™ Jumping

CSIO4 Linz AUT 03-06 maja 2018 

CSIO3 Drammen NOR  10-13 maja 2018 

CSIO3 Uggerhalne DEN  23-27 maja 2018

CSIO3 Lisbon POR  31.05 - 03 czerwca 2018

CSIO3 Roeser LUX  05- 10 czerwca 2018 

CSIO5 Sopot POL 14 - 17 czerwca 2018 

CSIO3 Samorin SVK 26- 19 lipca 2018 

CSIO5-W Budapest HUN 09-12 sierpnia 2018

 

Młodzieżowe Puchary Narodów FEI Youth Nations Cup ™ 2018   

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2018

Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018 http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Warszawa 01- 04 marca 2018 http://www.cavaliada.pl

BALTICA SPRING TOUR I 15 - 20 maja 2018  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR II  22 - 27 maja 2018  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR III  29.05-03 czerwca  2018  http://balticatour.pl

CSI4 Poznań 07 - 10 czerwca 2018  http://www.csi4.pl

CSIO5 SOPOT 14-17 czerwca 2018  https://www.facebook.com/CSIOSopot

CSI2  Sopot 22-14 czerwca 2018 

CSI2  Warnik 27.06 - 01 lipca 2018

SILESIA EQUESTRIAN TOUR  I 04-08 lipca 2018   https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

SILESIA EQUESTRIAN TOUR II  11 -15  lipca 2018  https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

BALTICA SUMMER TOUR  I 21-26 sierpnia 2018 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR II 28.08 - 02 września 2018 http://balticatour.pl

CSI2 Wago Wrocław 05-07 października 2018 

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice 18-21 października 2018   https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  25-28 października 2018  https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI3-W  MEMORIAŁ GENERAŁA MICHAŁA GUTOWSKIEGO Leszno 08-11 listopada 2018

CSI2 Salio Besiekierz Rudny 15 - 18 listopada 2018

CSI2 Warnik 23-25 listopada 2018 

Cavaliada Poznań 19.11- 2 grudnia 2018 http://www.cavaliada.pl

 

 

Wstępny projekt imprez ogólnopolskich  zgodnie z komunikatem PZJ  z dn. 31.10/17 

 

Lp. Organizator Ranga   Od (data)   Do (data)
1 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. ZO-B1*/CSN   19.01.2018 - 21.01.2018
2 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. ZODiM   26.01.2018 - 28.01.2018
3 KJ Łąck przy SO w Łącku HZO-B2* el.HPP   02.02.2018 - 04.02.2018
4 SKS KJK Szary Michałowice HZO-B2* el.HPP   08.02.2018 - 11.02.2018
5 JKS Przybyszewo HZO-B1*   09.02.2018 - 11.02.2018
6 JKS Przybyszewo HZO-B1*   16.02.2018 - 18.02.2018
7 CH Jaszkowo HZODiM   16.02.2018 - 18.02.2018
8 JKS Przybyszewo HZO-B2* el.HPP   22.02.2018 - 25.02.2018
9 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   23.02.2018 - 25.02.2018
10 JKS Przybyszewo HZO-B1*   02.03.2018 - 04.03.2018
11 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM   02.03.2018 - 04.03.2018
12 KJ Wolica HZODiM   02.03.2018 - 04.03.2018
13 JKS Przybyszewo HZO-B1*   09.03.2018 - 11.03.2018
14 Ludowy Zespół Jeździecki DRAMA Zbrosławice HZODiM   09.03.2018 - 11.03.2018
15 JKS Przybyszewo HZO-B1*   16.03.2018 - 18.03.2018
16 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   16.03.2018 - 18.03.2018
17 JKS Salio HZO-B2*   16.03.2018 - 18.03.2018
18 JKS Przybyszewo HZODiM   23.03.2018 - 25.03.2018
19 JKS u Robsonów HZO-B2* el.HPP   23.03.2018 - 25.03.2018
20 KJ Wolica HZODiM   23.03.2018 - 25.03.2018
21 JKS Przybyszewo HZO-B1*   13.04.2018 - 15.04.2018
22 LKS Stragona Strzegom ZO-B1*   20.04.2018 - 22.04.2018
23 LKS Stragona Strzegom ZODiM   20.04.2018 - 22.04.2018
24 KJ Leśna Wola ZO-B1*   27.04.2018 - 29.04.2018
25 KJ Osadkowski Sp. z o.o. ZO-B2*   28.04.2018 - 01.05.2018
26 Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda ZO-B2* el.PLJ   03.05.2018 - 06.05.2018
27 LKJ Abaria Iwno ZODiM   04.05.2018 - 06.05.2018
28 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2* el.PLJ   11.05.2018 - 13.05.2018
29 ZKS Drzonków ZO-B3*/CSN   11.05.2018 - 13.05.2018
30 CH Jaszkowo ZO-B2*   11.05.2018 - 13.05.2018
31 CH Jaszkowo ZODiM   18.05.2018 - 20.05.2018
32 JKS Salio ZO-B2*   18.05.2018 - 20.05.2018
33 KJ Leśna Wola ZO-B1*   18.05.2018 - 20.05.2018
34 Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych ZO-B1*   25.05.2018 - 27.05.2018
35 KJ Agro Handel ZO-B2* el.PLJ   01.06.2018 - 03.06.2018
36 KJ Classic ZODiM   01.06.2018 - 03.06.2018
37 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2*   08.06.2018 - 10.06.2018
38 JKS Salio ZO-B2*   08.06.2018 - 10.06.2018
39 KJ Leśna Wola ZO-B1*   26.06.2018 - 01.07.2018
40 Ludowy Klub Jeździecki z Gałkowie 31.10.2017   29.06.2018 - 01.07.2018
41 KJ Agro Handel ZO-B2* el.PLJ   30.06.2018 - 01.07.2018
42 JKS u Robsonów ZO-B2*   06.07.2018 - 08.07.2018
43 JKS Salio ZO-B2*   13.07.2018 - 15.07.2018
44 Equisport Warka ZO-B2*   27.07.2018 - 29.07.2018
45 JKS u Robsonów ZO-B2*/CSN el.PLJ   27.07.2018 - 29.07.2018
46 KJ Leśna Wola ZO-B1*   27.07.2018 - 29.07.2018
47 Stow. Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw ZO-B1*   10.08.2018 - 12.08.2018
48 ZKS Drzonków ZO-B2* el.PLJ   17.08.2018 - 19.08.2018
49 SKS KJK Szary Michałowice ZO-B2*   24.08.2018 - 26.08.2018
50 SKJ Poczernin ZODiM   24.08.2018 - 26.08.2018
51 KJ Leśna Wola ZO-B2* el.PLJ   31.08.2018 - 02.09.2018
52 KJ Agro Handel ZO-B2*   07.09.2018 - 09.09.2018
53 KJ Agro Handel ZO-B2* Finał PLJ   14.09.2018 - 16.09.2018
54 KJ Leśna Wola ZO-B1*   14.09.2018 - 16.09.2018
55 LKS Stragona Strzegom MPMK-B   20.09.2018 - 23.09.2018
56 JKS Pogórze ZO-B1*   21.09.2018 - 23.09.2018
57 CH Jaszkowo HZO-B2*   28.09.2018 - 30.09.2018
58 JKS Przybyszewo HZO-B1*   05.10.2018 - 07.10.2018
59 JKS Przybyszewo HZO-B2*   11.10.2018 - 14.10.2018
60 JKS u Robsonów HZO-B2*   12.10.2018 - 14.10.2018
61 CH Jaszkowo HZODiM   12.10.2018 - 14.10.2018
62 KJ Łąck przy SO w Łącku HZO-B1*   12.10.2018 - 14.10.2018
63 JKS Przybyszewo HZODiM   19.10.2018 - 21.10.2018
64 JKS Salio HZO-B2*   19.10.2018 - 21.10.2018
65 JKS Przybyszewo HZO-B1*   26.10.2018 - 28.10.2018
66 SKJ Poczernin HZO-B2*   26.10.2018 - 28.10.2018
67 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   26.10.2018 - 28.10.2018
68 KJ Wolica HZODiM   26.10.2018 - 28.10.2018
69 JKS Przybyszewo HZO-B1*   03.11.2018 - 04.11.2018
70 CH Jaszkowo HZODiM   09.11.2018 - 11.11.2018
71 JKS Przybyszewo HZO-B2*   16.11.2018 - 16.11.2018
72 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM   16.11.2018 - 18.11.2018
73 SKJ Poczernin HZODiM   16.11.2018 - 18.11.2018
74 JKS Przybyszewo HZO-B1*   23.11.2018 - 25.11.2018
75 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   23.11.2018 - 25.11.2018
76 KJ Wolica HZODiM   23.11.2018 - 25.11.2018
77 JKS Salio HZO-B1*   30.11.2018 - 02.12.2018
78 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZODiM   01.12.2018 - 03.12.2018
79 JKS Przybyszewo HZO-B1*   07.12.2018 - 09.12.2018
80 JKS Przybyszewo HZO-B1*   14.12.2018 - 16.12.2018
81 Hipodrom Sopot Sp. z o.o. HZO-B1*   14.12.2018 - 16.12.2018
 

 

KALENDARZ ARCHIWUM 

 

ROK 2017 

 

ROK 2016 

 

ROK 2015

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17