Kalendarz 2019 

 

KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2019  ( tu znajdziesz aktualne propozycje )

 

KALENDARZ MIĘDZYNARODOWY 2019 ( tu znajdziesz oficjalne propozycje )

 


 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2019 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Kwalifikacja zespołowa Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020  30 czerwca 2019  CSIO2 Moskwa RUS    RANKING OLIMPIJSKI 

 

Finał Pucharu Świata   03-07 kwietnia 2019 Geteborg SWE  

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ   7-10 marca 2019 Warszawa POL

 

Mistrzostwa Europy Seniorów 19-25 sierpnia 2019 Rotterdam NED    kwalifikacje   propozycje 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dzieci    9-14 lipca 2019  Zuidwolde NED   kwalifikacje   propozycje  pdf

Mistrzostwa Europy Pony   15-18 sierpnia 2019  Strzegom POL 

                                  

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   19-22 września 2019 Lanaken BEL   

 

Rozgrywki Pucharu Narodów  Nations Cup™ Jumping Finał Division I  03-06.10.2019  Barcelona  
 
Rozgrywki FEI Youth Nations Cup    Finał  26-29.09.2019  Opglabbeek BEL
 
 
 

Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2019 roku 

Mistrzostwa Polski  S/MJ/J/Dz/   12-15 września  2019  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II   29.08-01 września 2019  Jakubowice

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał  - 23-25 lica 2019 Drzonków  regulamin

 

Halowy Puchar Polski - Finał  28-30 marca 2019   regulamin / rankingi 

HPP Kuców Dzieci i Młodzieży  04-07 kwietnia 2019  Leszno

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   19-22 września 2019  Strzegom   

 

Akademickie Mistrzostwa Polski - 30.05-2 czerwca 2019 - organizator UŚ Katowice  Radzionków 

XV Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski    12 - 14 kwietnia 2019 Leszno 

 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej     Finał 27-29 września 2019  Olsza

 

 

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2019

CSI2/1/U25/YH Sopot 10-13 stycznia 2019 

CSI2/1/U25/Ch/YH Sopot 17-20 stycznia 2019  

Cavaliada Lublin  31.01-03 lutego 2019  http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Kraków 28.02-03 marca 2019  http://www.cavaliada.pl

Cavaliada Warszawa  07- 10 marca 2019 http://www.cavaliada.pl

BALTICA SPRING TOUR I  21- 26 maja 2019  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR II  28.05 - 02 czerwca 2019  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR III  04.06 -09 czerwca  2018  http://balticatour.pl

CSI4 4 foulee Poznań  06-09  czerwca 2019  http://www.csi4.pl

CSIO5 SOPOT 13-16 czerwca 2019  https://www.facebook.com/CSIOSopot

SILESIA EQUESTRIAN TOUR  I  03-07  lipca 2019   https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

SILESIA EQUESTRIAN TOUR II  10 -14  lipca 2019  https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

BALTICA SUMMER TOUR  I  CSIO  20-25 sierpnia 2019 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR II  27.08 - 01 września 2019 http://balticatour.pl

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  17 - 20 października 2019   https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  24 -27 października 201  https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Wrocław 08-11 listopada 2019

Cavaliada  CSI4 Poznań 28.11- 1 grudnia 2019 http://www.cavaliada.pl

 

 

Zawody ogólnopolskie 2019 

 

Lp. Organizator                            1 miejsce Grand Prix             Od (data)   Do (data)
1 HPP Leszno     Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW   14.02.2019 - 17.02.2019
2 HZO DiM Jaszkowo      15.02.2019   17.02.2019
  HZO Leszno  Marcin WesołyFAUNA KG                         22.02        24.02
4   HPP Michałowice   Adam GrzegorzewskiAŻUR   22.02        24.02
  HZO DiM Poczernin                   22.02       24.02
HZO  Leszno   Wojciech Dahlke  A QUITE                        01.03      03.03
7 HZO DiM Wolica       01.03      03.03
8 HZO  Leszno                             Beata SzuberFORT   08.03      10.03
HZO DiM Michałowice                                                                            08.03      10.03
             
10 HPP Leszno                             Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE   14.03      17.03
11. HZO  DiM Wolica                                                                                            15.03   17.03
12 HZO  DiM Leszno                 22.03   24.03
13 HZO Ciekocinko Adam Nicpoń COUNTER   04.04       07.04
14  HZO Leszno                           Andrei Shalohin FARLE                                 12.04     14.04
15 ZO Strzegom          Maksymilian Wechta FIBONACCI S           12.04 -   14.04
16 ZO Glinik Zaborowski   Mateusz Tyszko  ZIRROCO AIR   12.04     14.04
17 PLJ   Biskupiec Jarosław Skrzyczyński JERICO                   26.04        28.04
18 ZO DiM Poczernin      26.04        28.04.
19 ZO Leśna Wola                        Monika Grundkowska DHAHA   26.04        28.04
20. ZO DiM Iwno                                                      02.05       05.05
21 PLJ Bogusławice                      Grzegorz Kubiak SZULER                           03.05       05.05
22 ZO Jakubowice  Maksymilian Wechta LONDON 32   03.05       05.05
23 ZO i ZO DiM Ciekocinko           Aleksandra Lusina Gołaś CAMBEL I G
                                                                    
  10.05    12.05
24  ZO Leśna Wola       Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7   10.05     2.05
25 ZO PLJ Michałowice           Monika Grundkowska DHAHA   17.05    19.05
26 ZO Verso JT Warnik                  Sławomir Andruchów CONRALDIK IV        17.05   19.05
27  ZO DiM Jaszkowo       17.05   19.05
28  ZO Warka  Marek Wacławik CABO   31.05   02.06
29   ZO DiM Solec Kujawski                                                                                 31.05     02.06
30 ZO Preria Wilkowice     Emilia Pietrzak SEPHORA MZ   07.06     09.06
31 ZO Olsza            Piotr Morsztyn VAN HALEN   14.06     16.06
32 ZO DiM Bogusławice                                                                                      14.06   16.06  
33 ZO Michałowice Natalia Koziarowska  ANTINA   21.06   23.06  
34  ZO Dąbrówka Mała  Krzysztof Retka NINTO CHICO   21.06   23.06  
35  CSN Gałkowo    Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z      28.06   30.06
36   ZODiM Solec Kujawski                  05.07   07.07
37 ZO Głogów Młp Jarosław Koziarowski CARINTENDER   05.07   07.07
38  PLJ Biały Las                            Jarosław Skrzyczyński SUEDWINDS AMANDA     19.07      21.07  
39 ZO Leśna Wola  Monika Grundkowska DHAHA    26.07    28.07
40  ZO Lando Ptakowice  Jarosław Skrzyczyński Just Riding California BS   02.08    04.08
41  ZO DiM Biały Las                                                         09.08   11.08   
42 ZO Lotar Biskupiec Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS   09.08   11.08    
43  ZO Leśna Wola Monika Grundkowska DHAHA   29.08   01.09
44  ZO Olsza  XXV Memoriał JKD    Daria Kobiernik VENUS                                          06.09    08.09 
45             
46                                 
47                    
48                              

 

KALENDARZ ARCHIWUM 

ROK 2018 

 

ROK 2017 

 

ROK 2016 

 

ROK 2015

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19