Kalendarz 2021 - Jeździectwo - Skoki przez przeszkody 

 

 

KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2021  ( tu znajdziesz aktualne propozycje )

 

KALENDARZ MIĘDZYNARODOWY 2021 ( tu znajdziesz oficjalne propozycje )

 


 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2021 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Igrzyska Olimpijskie  3-7.08.2021 Tokyo JPN  RANKING OLIMPIJSKI    / Polska rezrwwowa zespołowo i indywidualnie / 

Finał Pucharu Świata      31.03-05.0 kwietnia 2021 Göteborg SWE ODWOŁANY 

Mistrzostwa Europy Seniorów    30.08 - 04 września 2021 Riesenbeck GER 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dzieci     18-25 lipca 2021  Vilamoura POR 

Mistrzostwa Europy Pony  11-15 sierpnia 2021 Strzegom POL

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   22-25 września 2021  Lanaken BEL

Mistrzostwa Europy Weteranów   25.07-01 sierpnia 2021 Le Mans FRA 

----

Rozgrywki Longines FEI Jumping Nations Cup™ sezon 2021

DIVISION 2  EEF FEI NATIONS Cup™ QUALIFIER     

 
 
 
Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2021 roku 

 

Mistrzostwa Polski  S/MJ/J/Dz/     13-15 sierpnia 2021 Wierzbna Biały Las

MP PP DiM na Kucach / PP Dzieci II    25-29 sierpnia 2021 Jakubowice 

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  10-12 września 2021 Bogusławice   REGULAMIN

I MP Młodzików DK 10-12 września 2021 Bogusławice

 

Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Ladies Cup 1-5 grudnia 2021 Leszno     REGULAMIN

HPP HMP Dzieci i Młodzieży  27-31 października 2021  Sopot

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni    16-19 września 2021 Łąck 

Akademickie Mistrzostwa Polski   27-30 maja 2021 Radzionków org UŚ Katowice

XVII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski   1-3 października  Leszno  

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej    

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2020

Cavaliada Poznań CSI2 CSI1 CSIYH  11-14 lutego 2021 

Cavaliada Poznań CSI2 CSI1 CSIYH  18-21 lutego 2021

Cavaliada Kraków  CSI3-W  Finał LEC 11-14  marca 2021  ODWOŁANA HERPES

CSI2 CSIYH Zielona Góra  15-18 kwietnia 2021 

CSI2 YH J CH P Bogusławice 29.04-02 maja 2021 

CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021 

CSI4  CSIYH CSI1 Poznań  03-05  czerwca 2021   

CSIO5 SOPOT 17-20 czerwca 2021 

CSI2 CSIYH Biskupiec 15-18 lipca 2021 

CSIO4 EEF NC Finał  Warszawa  22-25 lipca 2021   

Mistrzostwa Europy Pony Strzegom 11-15 sierpnia 2021 

CSI2  CSIYH Wrocław 07-10 października  2021

CSI2 CSI1 CSIYH Cracovia Equestrian Tour Michałowice  21-24 października 2021    

CSI2 CSI1 CSIYH Cracovia Equestrian Tour Michałowice   28-31 października 2021 

Cavaliada CSI3-W CSI1 Warszawa  11-14 listopada 2021

CSI2 Dąbrówka Mała 26-28 listopada 2021 

Cavaliada  Poznań CSI4-W  CSI1 CSIYH  16-19 grudnia 2021   

 

 

 

Zawody ogólnopolskie 2021 

24-26.09 Finał PLJ Sopot 

17-19.09 ZO Biały Las 1m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel 

03-05.09 PLJ Gałkowo  1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQA KJ Fimmel Team 

03-05.09 SCPMK Olsza  1m. Pola Wawrzyniak DIMPLE TKJ Garbówek /Memoriał J.K. Dąbrowskiego/ 

27-29,00 ZO Barłomino 

27-29.08 ZO Leśna Wola  1m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus

27-29.08 ZO PLJ Drzonków 1m. GP Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP KJ Agro Handel 

20-22.08  CSN KJK Michałowice  1m.GP  Anna Szary Ziębicka LUCIANO KJK Szary Michałowice 

20-22.08  ZO Bogusławice 1m. GP Piotr Szmytkowski TIGRINA KJ Plejada Tarczyn 

05-08.08  PLJ Sopot  1m. GP Konrad Pawłowski COMET 235 KJ Arpav 

29.07-01.08 ZO Leśna Wola 1m. GP Michał Kaźmierczak  MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center / Memoriał Izabeli Grochowiny / 

29.07.-01.08 CSN Dąbrówka Mała 1m. GP Laura Penele LAT 

​22-25.07  ZO Warka  1m. GP Marek Wacławik ENJOY BLUE DIAMOND Largo SA / Memoriał Łukasza Appela / 

16-18.07 CSN Biały Las   1m. GP Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127 KJ Small Cherry 

09-11.07 PLJ Jakubowice  1m. GP Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta Rosnówko 

02-03.07 ZO Leśna Wola

25-27.06 CSN PLJ Dąbrówka Mała  1m GP Aleksander Lewandowski KS Verso La Natura

24-27.06 CSN Michałowice 1m GP Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 

18-20.06 ZO Olsza 1m GP Marek Lewicki LA PEZI KJ Czahary Pogorzelica 

11-13.06 CSN Gałkowo 1m. GP Weronika Wilczewska HANDSOME BPK 

11-13.06 ZO Leszno 1m GP Marcin Matelski LUGANO KJ Olimpia  

28-30.05  PLJ Leszno 1m. GP Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA KJ Wechta Rosnówko 

28-30.05 CSN Leśna Wola  1m. GP Dawid Kubiak ANASTACIA III Sobieski Jumping Team 

21-23.05 CSN Kołobrzeg 1m. GP Mateusz Tyszko FOREST TKJ Garbówek  

14-16.05 CSN Michałowice  1m. GP Damian Ostręga FELINE  KS Jumping Team Wiercany

07-09.05 PLJ Łąck 1m. GP Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka

06-09.05 ZO Jakubowice 1m. GP Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri  / Memoriał Marcina Klupsia / 

30.05-02.05  ZO Kwieki  1m. GP Marcin MatelskLUGANO KJ Olimpia 

23-25.04.21  ZO Biskupiec 1m. GP Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 

23-25.04.21  ZO Leśna Wola  1m. GP Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 

26-28.02.21  CSN Leszno 1m. GP Łukasz Wasilewski HELLUM H&H

12-14.02.21  CSN Leszno 1m. GP  1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI

05-07.02.21   CSN Michałowice 1m. Grand Prix  Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  

05-07.02.21   HZO Leszno 1m. GP Daria Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses 

29-31.01.21   CSN Dąbrówka Mała  1m GP Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała  
29-31.01.21   HZO Leszno   1m GP  Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice 
22-24.01.21   HZO Leszno    1m. GP Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 

 

Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 2021 

24-26.09 ZO DiM Łąck 

17-19.09 ZO DiM Kwiek

10.12-09 OOM MPM Bogusławice 

24-29.08 Młodzieżowe MP Jakubowice 

13-15.08 ZO DiM Poczernin 

13-15.08 ZO DiM Leszno 

06-08.08 ZO DiM Leszno

27.07-01.08 ZO DiM Sopot 

9-11.07   ZO DIM Solec Kujawsk

02.04.07 ZO DiM Dąbrówka Mała 

25-27.06   ZO DiM Bogusławice

18-20.06   ZO DiM Kołobrzeg

17-20.06   CSIO Sopot Young Stars

11-13.06   ZO DiM Wolica

04-06.06   ZO DiM Solec Kujawski 

28-30.05   ZO DiM Łąck 

21-23.05   ZO DiM Jaszkowo 

14-16.05   ZO DIM Barłomino 

07-09.05   ZO DiM Iwno

05-07.03.   HZO DiM Michałowice

26-28.02.   HZO DiM Wolica

20-21.02.   Cavaliada Future Poznań

19-21.02.   HZO DiM Leszno 

13-14.02.   Cavaliada Future Poznań 

12-14.02.   HZO DIM Jaszkowo 

05-07.02.   HZO DiM Sopot 

22-24.01.   HZO DiM Michałowice     Galeria sobota    Galeria niedziela 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Błaszczak Julia 207
6. Milczarek Nina 200
7. Wilczewska Weronika  179
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 31/05/21

1. Kierznowska Aleksandra 1217
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 590
4. Wypchło Aleksandra  237
5. Skrobacz Olga  195
6..Barański Mikołaj  181
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  170
9. Wawrzyniak Pola 148
10. Kurleto K. Osuch A.   107

 31/05/21

1  Sówka Nell  2530
2  Nawrocka Roksana 1280
3. Parda Julia  1135
4. Maciaszczak Ewa  1010
5. Mikołajczyk Eryka  935
6. Lewkowicz Amelia 915
7  Czeszejko Sochacka Lena  800
8. Ryciak Wiktoria  760
9. Dąbrowska Zuzanna   695
10. Skrzyczyński Patryk   695

31/07/21

1. Wierucka Maria  220
2. Czarnecka Adriana 154
3. Reimann Zofia  96
4. Starostka Maja  78
5. Koperska Pacyńska Maria 66
 Gudan Natalia  66
7. Steckiewicz Małgorzata   50
8. Wilk Lena  38
9   Karbowiak Julia 36
9. Bronnenberg Julia  36

 31/07/21

1  Nagła Maja  368
2.  Cwalina Wiktoria  205
2.  Brzykcy Liliana   190
4.  Sławińska Zuzanna   189
5.  Kamińska Zofia 167
6.  Wierucka Zofia  128
7   Chojowska Iga  99
8.  Goszczyński Tomasz  89
9   Piontek Urszula 77
10.  Buczkowska Nadia  77

31/07/21

1.  Cwalina Wiktoria  291
1.  Peszek Julia  291
3.  Mroczek Jakub   290
4.  Łącka Michalina    254
5.  Obrocka Martyna 179
6  Dzwigalska  Sonia  172
7.  Oleszak Alicja  138
8.  Janusz Zofia  134
9.  Grobelny Martyna  128
10. Sierakowska Kalina . 125

 31/07/21 

1. Panarowicz Nikola    317    
2. Biel Zofia  276
3. Kucharska Antonina  205
4. Jurasz Kornelia 164
5. Von Mauberg Wiktoria  145 
6. Szukalska Maja    138
7. Kwiatkowska Karolina   125
 Szostawicka Karolina  103
9. Danak Karolina  102
10.Dąbrowska Maja  99

  31/07/21

1.  Sówka Nell  1185
2.  Kierznowska Jagoda  715
3.  Aniołek Hubert  375
4.  Pellowska Paulina  335
5.  Dubiniak Michał   230
6.  Ganowska Julia  185
7.  Knopkiewicz Natalia 175
8.  Jackowiak Marcelina  170
9.  Babczyńska Małgorzata  165
10.  Ambroziak Nadia  160

  31/07/21

1.  Wernerowicz Karolina  420
2.  Bąba Amelia    345
3.  Rybak Massalska Lena  340
3.  Patecka Olga  340
5.  Pakur Antonina  190
6. Michalska Maria  185
7. Przybyła Natalia   165
8. Szrajer Matylda 160
8. Dańczak Michalina  160 
8. Pupiałło Marianna  160

 31/07/21

1.  Sawicka Paulina  515
2.  Misztal Maggie  470
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  60
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

  31/07/21