Kalendarz 2018

 

 


 

Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe 2018 roku dla Reprezentacji Polski : 

 

Finał Pucharu Świata   10-15 kwietnia 2018 Paryż FRA 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ   1-4 marca 2018 Warszawa POL

 

Mistrzostwa Europy Weteranów Dagobertshausen GER  Mariusz Kąkol, Witold Bieniek, Paweł Piątkowski 

Mistrzostwa Europy Dzieci Fontainebleau     21m  Maja Marchwicka 

Mistrzostwa Europy Pony   07-12 sierpnia 2017  Bishop Burton GBR   udział Oliwia Płatek 

                                  

Mistrzostwa Świata  19-23 września 2018 Tryon USA    kwalifikacje   udział  Krzysztof Ludwiczak 

Mistrzostwa Świata Młodych Koni   13-16 września 2018 Lanaken BEL   

 

Rozgrywki Pucharu Narodów  Nations Cup™ Jumping  Finał Barcelona ESP  04-07. 10.2017
 
 

Najważniejsze rangą krajowe imprezy w 2018 roku 

Mistrzostwa Polski  02- 05 sierpnia  2018  Jakubowice 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II  16-19 sierpnia  2017 Jakubowice 

XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Finał  - 17-18 lica 2018 Strzegom 

 

Halowy Puchar Polski - Finał  09-11 marca 2018  Sopot   regulamin / rankingi 

HPP Kuców / MK / Dzieci  05 - 08 kwietnia 2018  Leszno

 

Mistrzostwa Polski Młodych Koni   20-23 wrzesień 2018 Strzegom   

 

Akademickie Mistrzostwa Polski - 31.05-3 czerwca 2018 - organizator UŚ Katowice  Radzionków 

XIV Halowe Akademickie Mistrzostwa Polsk   13 - 15 kwietnia 2018 Leszno 

 

Rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej  2018 

 

 

Puchary Narodów 2018  Longines FEI Nations Cup™ Jumping

CSIO3 Drammen NOR  10-13 maja 2018      Polska 2 miejsce 

CSIO3 Uggerhalne DEN  23-27 maja 2018   Polska 8 miejsce

CSIO5 Sopot POL 14 - 17 czerwca 2018       Polska 4 miejsce 

CSIO5-W Budapest HUN 09-12 sierpnia 2018  Polska 6 miejsce 

 

 

Młodzieżowe Puchary Narodów FEI Youth Nations Cup ™ 2018   

Polska reprezentacja dzieci 4 miejsce w końcowym rankingu rozgrywek ranking 

 

 

Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2018

Cavaliada Lublin 15-18 lutego 2018 

Cavaliada Warszawa 01- 04 marca 2018 

BALTICA SPRING TOUR I 15 - 20 maja 2018  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR II  22 - 27 maja 2018  http://balticatour.pl

BALTICA SPRING TOUR III  29.05-03 czerwca  2018  http://balticatour.pl

CSI4 Poznań 07 - 10 czerwca 2018  http://www.csi4.pl

CSIO5 SOPOT 14-17 czerwca 2018  https://www.facebook.com/CSIOSopot

CSI2  Sopot 22-14 czerwca 2018 

SILESIA EQUESTRIAN TOUR  I 04-08 lipca 2018   https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

SILESIA EQUESTRIAN TOUR II  11 -15  lipca 2018  https://www.facebook.com/SilesiaEquestrian

BALTICA SUMMER TOUR  I 21-26 sierpnia 2018 http://balticatour.pl

BALTICA SUMMER TOUR II 28.08 - 02 września 2018 http://balticatour.pl

CSI2 Wago Wrocław 05-07 października 2018 

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice 18-21 października 2018   https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2 Cracovia Eqestrian Tour Michałowice  25-28 października 2018  https://www.facebook.com/szaryequestrian/

CSI2-W  MEMORIAŁ GENERAŁA MICHAŁA GUTOWSKIEGO Leszno 08-11 listopada 2018

CSI2 Salio Besiekierz Rudny 15 - 18 listopada 2018

Cavaliada  CSI4 Poznań 29.11- 2 grudnia 2018 http://www.cavaliada.pl

 

 

Zawody ogólnopolskie 2018 

 

Lp. Organizator 1 miejsce Grand Prix    Od (data)   Do (data)
1 Hipodrom Sopot  Adam Grzegorzewski       19.01.2018 - 21.01.2018
2 Hipodrom Sopot   HZODiM      26.01.2018 - 28.01.2018
3 KJ Łąck przy SO w Łącku Tomasz Olszewski    02.02.2018 - 04.02.2018
4 KJK Szary Michałowice Michał Kaźmierczak   08.02.2018 - 11.02.2018
5 JKS Przybyszewo Arkadiusz Fimmel   09.02.2018 - 11.02.2018
6 JKS Przybyszewo Phillip Schober GER   16.02.2018 - 18.02.2018
7 CH Jaszkowo  HZODiM      16.02.2018 - 18.02.2018
8 JKS Przybyszewo Grzegorz Kubiak    22.02.2018 - 25.02.2018
9         -  
10 JKS Przybyszewo Miloslav Příhod CZE   02.03.2018 - 04.03.2018
11 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM     02.03.2018 - 04.03.2018
12 KJ Wolica  HZODiM     02.03.2018 - 04.03.2018
13 JKS Przybyszewo Krzysztof Ludwiczak    09.03.2018 - 11.03.2018
14 Hipodrom Sopot  Finał HPP      09.03.2018 - 11.03.2018
15 JKS Przybyszewo Łukasz Piksa    16.03.2018 - 18.03.2018
16          -  
17 JKS Salio Łukasz Appel    16.03.2018 - 18.03.2018
18 JKS Przybyszewo  HZODiM     23.03.2018 - 25.03.2018
19 JKS u Robsonów Cezary Kalinowski    23.03.2018 - 25.03.2018
20 KJ Wolica  HZODiM     02.04.2018 - 04.04.2018
21 JKS Przybyszewo Krzysztof Prasek    13.04.2018 - 15.04.2018
22 LKS Stragona Strzegom Piotr Morsztyn   20.04.2018 - 22.04.2018
23

LKS Stragona Strzegom  ZODiM

Glinik Zaborowski 

 

Krzysztof Wójcik 

 

20.04.2018

20.04.2018

-

22.04.2018

22.04.2018

24 KJ Leśna Wola Radosław Zalewski    27.04.2018 - 29.04.2018
25 KJ Osadkowski Sp. z o.o. Piotr Morsztyn    04.05.2018 - 07.05.2018
26 Stow. Jeździeckie Napoleońska Zagroda Adrianna Ostrowska    03.05.2018 - 06.05.2018
27

LKJ Abaria Iwno  ZODiM

Barlinek 

 

Wojciech Wojcianiec

 

04.05.2018

04.05.2018

-

06.05.2018

06.05.2018

28 SKS KJK Szary Michałowice Jakub Krzyżosiak    11.05.2018 - 13.05.2018
29 ZKS Drzonków Mściwoj Kiecoń    11.05.2018 - 13.05.2018
30            
31 CH Jaszkowo ZODiM     18.05.2018 - 20.05.2018
32 JKS Salio Krzysztof Prasek    18.05.2018 - 20.05.2018
33 KJ Leśna Wola Paulina Koza    18.05.2018 - 20.05.2018
34 Kaszubskie Stow. Promowania Sportów Konnych Tomasz Olszewski    25.05.2018 - 27.05.2018
35 KJ Agro Handel Mściwoj Kiecoń   01.06.2018 - 03.06.2018
36 KJ Classic Solec Kujawski   ZODiM     01.06.2018 - 03.06.2018
37 SKS KJK Szary Michałowice Anna Szary Ziębicka    08.06.2018 - 10.06.2018
38

JKS Salio

Konin   ZODiM 

Cezary Kalinowski 

 

 

08.06.2018

15.06.2018

-

10.06.2018

17.06.2018

39 KJ Leśna Wola Michał Kaźmierczak    26.06.2018 - 01.07.2018
40 Ludowy Klub Jeździecki z Gałkowie Łukasz Koza   29.06.2018 - 01.07.2018
41 KJ Agro Handel Dawid Skiba    30.06.2018 - 01.07.2018
42 JKS u Robsonów Paulina Tomaszewska    06.07.2018 - 08.07.2018
43

JKS Salio

Machnice 

Krzysztof Prasek

Jarosław Skrzyczyński  

 

13.07.2018

20.07.2018

-

15.07.2018

22.07.2018

44 Equisport Warka Damian Zmorek   27.07.2018 - 29.07.2018
45 JKS u Robsonów Dawid Skiba    27.07.2018 - 29.07.2018
46

ZODIM Poczernin 

ZO Leśna Wola 

 

Grzegorz Nowak 

  27.07.2018   29.07.2018
47 Stow. Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw Tomasz Kuczerawy   10.08.2018 - 12.08.2018
48

ZKS Drzonków

Jan Bobik 

 

 

17.08.2018

 

-

19.08.2018

49 SKS KJK Szary Michałowice Maciej Kostrzewski    24.08.2018 - 26.08.2018
          -  
50 KJ Leśna Wola Michał Kaźmierczak    31.08.2018 - 02.09.2018
51 KJ Agro Handel SCPMK     07.09.2018 - 09.09.2018
52 KJ Agro Handel Finał PLJ      14.09.2018 - 16.09.2018
          -  
53 LKS Stragona Strzegom MPMK-B      20.09.2018 - 23.09.2018
54 JKS Pogórze Krzysztof Mazur    21.09.2018 - 23.09.2018
55

SK Ciekocinko 

HZODiM Poczernin 

Andrzej Głoskowski    05.10.2018 - 07.10.2018
             
57 JKS Przybyszewo Piotr Morsztyn    11.10.2018 - 14.10.2018
58 JKS u Robsonów Tomasz Olszewski    12.10.2018 - 14.10.2018
59 CH Jaszkowo  HZODiM      12.10.2018 - 14.10.2018
60 KJ Łąck przy SO w Łącku Adrianna Ostrowska    12.10.2018 - 14.10.2018
61 JKS Przybyszewo  HZODiM      19.10.2018 - 21.10.2018
62 JKS Salio Grzegorz A. Kubiak    19.10.2018 - 21.10.2018
63 JKS Przybyszewo Daria Kobiernik    26.10.2018 - 28.10.2018
64 SKJ Poczernin Konrad Pawłowski    26.10.2018 - 28.10.2018
66 SK Ciekocinko  Jacek Zagor    26.10.2018 - 28.10.2018
67 KJ Wolica  HZODiM      26.10.2018 - 28.10.2018
68 JKS Przybyszewo Łukasz Troszczyński    03.11.2018 - 04.11.2018
69 CH Jaszkowo HZODiM      09.11.2018 - 11.11.2018
70 JKS Przybyszewo Jarosław Skrzyczyński    16.11.2018 - 18.11.2018
72 SKS KJK Szary Michałowice HZODiM          
73            
74         -  
75          -  
76 KJ Wolica HZODiM      23.11.2018 - 25.11.2018
77 JKS Salio Jakub Kubiak    30.11.2018 - 02.12.2018
78            
79 JKS Przybyszewo Felix Ewald GER    07.12.2018 - 09.12.2018
80 JKS Przybyszewo Antoni Dahlke    14.12.2018 - 16.12.2018
81 Hipodrom Sopot Sp. z o.o.  HZODiM      14.12.2018 - 16.12.2018
 
 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22