Polska Liga Jeździecka sezon 2018  - Finały Olsza

14-16 września 2018

WYNIKI TURNIEJU 

strona oficjalna www.plj.pzj.pl

fot Paula Bartkowiak, Asia Bręklewicz

 

Podium PLJ 2018 - Runda Złota 

 

1 miejsce - Dawid Skiba  KJ Agro Handel Śrem 

2 miejsce - Mściwoj Kiecoń KJ Agro Handel Śrem 

3 miejsce - Jakub Krzyżosiak KJ Small Cherry

 

RANKING KOŃCOWY 

Podium Runda Srebrna PLJ 2018

1 miejsce  - Dawid Skiba  KJ Agro Handel Śrem 

2 miejsce  - Krzysztof Mazur  Legia Warszawa 

3 miejsce - Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew

 

RANKING KOŃCOWY PLJ RUNDA SREBRNA 

Podium Runda Brązowa PLJ 2018

 

1 miejsce - Jakub Kubiak J00   KJ SO Łąck

2 miejsce - Sławomir Szlachta   KJ Just Riding Kielce

3 miejsce - Julia Szychowiak J01  KS Small Cherry Trzebnica

 

RANKING KOŃCOWY RUNDA BRĄZOWA PLJ 

fot Asia Bręklewicz / PLJ 

Podium Drużynowy Puchar Polski 2018 

1 miejsce - KJ Agro Handel Śrem 

2 miejsce - KJ Trachy Gliwice 

3 miejsce - Warszawsko - Mazowiecki Związek Jeździecki 

 

RANKING KOŃCOWY DPP 

POWIĄZANE LINKI 

PLJ 2017 

PLJ 2016 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19