WYNIKI  - Jeździectwo - skoki przez przeszkody 

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2023  / 

15-21 lipca 2024
Mistrzostwa Europy MJ/J/Dz Kronenberg 
CSI2 Zuidwolde NED  - Aleksander Lewandowski 
CSI2 Bonheiden BEL - Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
CSI2 Riesenbeck GER - Paweł Jurkowski 
PLJ Bogusławice 
ZO Warka 
ZO Olsza
ZO DiM Łąck 
10-14 lipca 2024
CSIO5 Falsterbo SWE - Przemysław Konopacki 
CSI3 Megeve FRA - Andrzej Opłatek 
CSI2 San Giovanni ITA - Natalia Czernik, Natasza Wasilek
CSIO3-W Budapeszt HUN - Damian Ostręga, Józef Pekaniec
CSI4 Chantilly FRA- Bartosz Adamus 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
ZO Jeżów 1m. GP Grzegorz Nowak  LET'S GO  Fundacja KJK Zatoka
1-7 lipca 2024
CSI2 San Giovanni ITA  Natalia Czernik, Natasza Wasilek 
ZO Sosnowice  1m. GP Mateusz Tyszko JAMINKA P TKJ Garbówek 

24-30 czerwca 2024

CSIO3-W Praga CZE - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Filip Skrzyczyński, Eliza Zawadzka
CSI2 Fontainebleau FRA - Jan Chrzanowski 
CSI2 Kronenberg NED - Przemysław Konopacki, Krzysztof Okła, Klara Grzęda
ZO Olsza  1m. GP Maryia Mikhailava  CASALLBOY  KJ Profi  
CSN Dąbrówka Mała   1m. GP  Valdas Urbonas   VEREDUS   Litwa
ZO Michałowice  1m. GP Agnieszka Cebulak QUINCY KS Jumping Team Wiercany 

17-23 czerwca 2024

CSIO3 EEF SF Deauville FRA - Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Aleksandra Kierznowska 

CSI2-W Olomouc CZE - Maksymilian Wechta, Hubert Polowczyk, Wojciech Wojcianiec, Aleksandra Lewandowski, Agnieszka Cebulak, Patrycja Dadał, Agata Dahlke-Burda, Grzegorz Faber, Kaja Hus, Nikola Idkowiak, Małgorzata Koszucka, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska, Kacper Mróz, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Grzegorz Rychlik,  Patryk Skrzyczyński, Zuzanna Sowińska, Łukasz Troszczyński, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Krzysztof Złocki 

CSI2 Lier  BEL - Jan Bobik, Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Kornelia Kurleto,  

PLJ Jeżów  1m.  GP  Daria Kobiernik  COLETTE   KS Kobiernik Team

ZO DIM Bogusławice 

ZO Łąck 1m. GP Grzegorz Psiuk  DIAMANTA BALOUBET  Sobieski Jumping Team 

11-16 czerwca 2024

CSIO4/CSI1 Sopot POL 

CSI4 Opglabeekk BEL - Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Przemysław Konopacki, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus

CSIO3 Samorin SVK - Mikołaj Barański, Juliana Suska, Mateusz Tyszko, Max Parkitny,  Anna Badura

CSI-W Ryga LAT - Agnieszka Olszewska

CSIO Youth Hagen GER - Wiktoria Cwalina, Adam Goszczyński, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota, Olga Patecka, 

CSIO Sopot Young Stars 

ZO DIM Biskupiec 

ZO Kozienice  1m. GP Leszek Nieużyła ELIOS  BPK 

ZO DIM Kołobrzeg

04-09 czerwca 2024

CSIO3 Drammen NOR - Marek Wacławik, Przemysław Konopacki, Mściwoj Kiecoń, Michał Tyszko 

CSI3 Opglabbeek BEL - Adam Grzegorzewski, Maria Brańka - Borja, Krzysztof Okła, Bartosz Adamus, Anna Siwicka 

CSI2 Kronenberg NED - Michał Kaźmierczak, Malwina Urbańska, Daria Pietrzak, Mikołaj Szurman, Paulina Malinowska, 

CSI2 Babolna HUN - Klaudia SIarkiewicz

CSI2 Zduchovice CZE

CSI2 Balve GER - Cassandra Orschel 

ZO DiM Warka

ZO Sosnowice  - 1m. GP Albert Ornat JUPITER  KJK Szary Michałowice 

30.05-02 czerwca 2024

CSIO Youth Zuidwolde NED - Maximilian Parkitny, Oliwer Bule, Maciej Handzlik, Lena Maruszak, Natalia Sydow, Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Julia Ganowska, Zuzanna Niziołek, Paulina Pellowska, Nell Sowka, Mikolaj Szurman, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Helena Gola, Lila Kulesza, Gaja Kazimierczak, Paulina Sloniec, Adam Goszczyński, Zuzanna Kuczerawy

CSI3 Kessel NED - Michał Kaźmierczak, Natalia Majchrowicz,

CSI CSIO Youth Samorin - Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta, Łukasz Koza, Jakub Krzyzosiak, Tomasz Plewa, Joanna Rosicka-Tyszko, Klaudia Siarkiewicz, Roksana Nawrocka, Klaudia Rajtar-Wojciechowska, Juliana Suska, Klara Grzęda, Magdalena Kałuża, Barbara Krywult, Ewa Kwiatkowska, Ewa Macieszczak, Olga Pawłowska, Julia Peszek, Magdalena Piksa, Filip i Patryk Skrzyczyński, Alicja Surowka, Tola Swierczynska, Karolina Wernerowicz, Tamara Tybulczuk, Antonina Kucharska, Wiktoria Cwalina, Iga Chojowska, Alicja Malesa, Hanna Pis, Zuzanna Sławinska, Marcel Soforek, Maja Żuradzka, Zofia Hart Dyke, Jagoda Kuszka,  Lena Puszkarewicz, Oliwia Stanisławczyk, Joanna Cebulak, Agata Dahlke-Burda, Natalia Kluska, Julia Ostrowska,   Sandra Sołtys,  Julia Szymanska, Natalia Brzozowska, Zuzanna Bukowska, Natalia Kluska, Joanna Lorek, Jerzy Michalski, Grzegorz Rychlik, Oliwia Stanislawczyk, Wiktoria Stanislawczyk

CSI2 Lier BEL - Malwina Urbańska, Natalia Czernik, Izabela Vinckier, Lea Frey, Paulina Malinowska,  

Akademickie MP Radzionków 

CSN Perlage Masters Gałkowo   1m. GP Grzegorz Psiuk  DIAMANTA BALOUBET   Sobieski Jumping Team

ZO Kołobrzeg  1m. GP Daria Kobiernik SONET  KS Kobiernik Team  III Memoriał Marka Zaleskiego 

ZO Jeżów   1m. GP Agnieszka Cebulak  QUINCY  KS Jumping Team Wiercany    

ZO DiM Solec Kujawski 

23-26 maja 2024

CSI4 Macon Chaintre FRA - Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

CSI3 St Tropez FRA - Andrzej Opłatek

CSI2-W Samorin SVK - Adam Grzegorzewski, Agnieszka Olszewska, Lena Osadkowska, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Anna Ebner, Patrycja Ksiądz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka

CSI2 Bonheiden BEL - Aleksandra Kierznowska

Grand Prix Polski Olsza  - 1m. GP Hubert Polowczyk  K' ERMITAGE PREMICES  KS Cortina Kaczenice

ZO DiM Gałkowo 

15-19 maja 2024

CSIO3 Martofte DEN - Przemysław Konopacki, Tomasz Miśkiewicz, Dawid Skiba, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka 

CSI4 Bourg en Bresse FRA - Maksymilian Wechta 

CSI4 Wiesbaden GER - Bartosz Adamus 

CSI2 Budapeszt HUN - Klaudia Siarkiewicz, Kacper Mróz 

CSI2 Lummen BEL -  Aleksandra Kierznowska 

ZO Warka    1m.  GP  Dawid Kubiak  SZULER  KJ Sielanka Warka

ZO Sosnowice  1m. GP 1m. Tomasz Plewa  JAY BLOOBIDAY  KJ Leśna Wola

PLJ Ranczo Gościszów    1m. GP Emilia Pietrzak  SEPHORA MZ  KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie

ZO DiM Jaszkowo 

08-12 maja 2024

CSI3-W Szilvásvárad HUN   Andrzej Opłatek, Marek Lewicki,  Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Dawid Kubiak, Marek Wacławik, Krzysztof Ludwiczak, Małgorzata Ciszek- Lewicka,  Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Joanna Cebulak, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Olga Pawłowska, Tomasz Plewa, Krzysztof Złocki

CSI5 Hamburg  GER -Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus 

CSI3 ST Tropez FRA - Mikołaj Barański, Jacek Polikowski 

CSI4 Montefalco ITA - Adam Grzegorzewski 

CSI2 Kronenberg NED - Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś 

CSI2 Lummen BEL - Juliana Suska 

ZO KJK Szary Michałowice   1m. GP Adam Kaźmierczak  LIVANO  LKJ Ochaby

CSN Kołobrzeg  - 1m. GP  Maria Padalak   CHERRY CORVUS D   SKJ Sopot

ZO DiM Łąck 

ZO DiM Barłominio 

CSN  Zielona Góra  1m. GP Wojciech Wojcianiec   ALIEAN ZIN'GALERIANI   KS Cortina Kaczenice 

30.04 - 5 maja 2024

CSI2 Bogusławice POL   1m. GP Dawid Skiba  LA VULCANO L 

CSI4 Montefalco ITA - Andrzej Opłatek 

CSI3 Opglabbeek BEL - Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki 

CSI3 Redefin GER -  Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel 

CSIO Youth Linz AUT - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka,  Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska,  Amelia Zięba, Alicja  Kosmol,  Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka

CSI3 ST Tropez FRA - Jacek Polikowski

PLJ I etap Jakubowice   1m. GP Mateusz Tyszko LACRIMA TKJ Garbówek 

ZO DiM Kołobrzeg 

24-28 kwietnia 2024

CSI2 Zielona Góra POL   1m. GP Jarosław Skrzyczyński INTURIDO 

CSIO Youth Zduchovice CZE  -  Natalia Sydow, Maximilian Parkitny, Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Szurman, Amelia Zięba, Antonina Kucharska, Zuzanna Dąbrowska, Jakub Hudzik,  Michalina Łącka, Ewa Kwiatkowska, Aleksandra Strupiechowska,  Lila Kulesza,  Helena Gola, Iga Chojowska, Gaja Kaźmierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Sławińska, Marcel Soforek

CSI2 Opglabbek BEL  Maria Branka Borja

​CSI2 Chepstow GBR Oliwia Kosmol  

ZO Leśna Wola  1m. GP Magdalena Kałuża NOLITA Akademia Sportowa Gliwice 

ZO DiM Gościszów 

ZO Jeżów  1m. GP Mateusz Tyszko JAMINKA P  TKJ Garbówek 

ZO DiM Salio 

18-21 kwietnia 2024

CSI3 Nancy FRA - Andrzej Opłatek

CSI3 Linz AUT - Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Michał Każmierczak, Dawid Kubiak

CSI3 Oliva ESP  Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek 

CSIYH Opglabbeek BEL  - Monika Dulczewska

CSN Biskupiec  1m. GP Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES  KJ Arpav 

ZO Wierzbna Biały Las  1m GP  1m. Łukasz Wasilewski  KREKWAKWOU C  BPK

09-14 kwietnia 2024

HMP HPP DiM Leszno 

CSI4 Gorla Minore ITA -  Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka

CSI3 Arezzo ITA - Adam Grzegorzewski, Mikołaj Barański, Krzysztof Ludwiczak, 

CSI2 Glinik Zaborowski POL

CSI3 Oliva ESP - Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek

CSI2 Kronenberg NED - Zofia Michalak  

CSI2 Linz AUT - Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka 

​ZO Bogusławice    1m. GP Adam Nicpoń CYCERA  JKS Barłomino 

CSN Kołobrzeg 1m. GP Daria Kobiernik SOBET  KS Kobiernik Team

02-07 kwietnia 2024

CSI4 Arezzo ITA  - Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Mikołaj Barański, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki. 

CSIO Youth Opglabbeek BEL -  Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Juliana Suska, Maria Brańka  Borja, Oliwer Bule, Natalia Sydow, Iga Biegalska, Zuzanna Dabrowska, Julia Ganowska, Ewa Macieszczak, Paulina Pellowska, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Lila Kulesza, Helena Gola, Adam Goszczynski, Gaja Kazimierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Wiktoria Cwalina, Zofia Biel, Zofia Kaminska, Olga Patecka, Nina Sućko

CSI3 Gorla Minore ITA - Przemysław Konopacki 

CSI2 Kronenberg NED - Mateusz Tuszko 

CSI2 Oliva ESP - Jan Chrzanowski

CSI2 Bonheiden BEL - Hanna Osieka 

XX HAMP Leszno VIII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego

HZO Leszno   1m. GP Szymon Stasiak MACHO  KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 

27-31 marca 2024  WIELKANOC 

CSI3 Arezzo ITA -  Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki. 

CSI2 Lier BEL - Hanna Osieka, Wiktoria Bedyńska 

CSIU25YJ  Opglabbeek BEL - Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota

20-24 marca 2024

CSI4 Vejer de la Frontera  ESP   Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa  

CSI3 Busto Arsizio ITA  Andrzej Opłatek  

CSI3 Oliva ESP  Krzysztof Okła, Maria Brańka Borja  

CSI2 Samorin SVK  Maksymilian Wechta, Adam Grzegorzewski, Mściwój Kiecoń,  Dawid Kubiak,  Tomasz Miśkiewicz, Adrianna Ostrowska, Malwina Urbańska, Agnieszka Olszewska, Julia Osadkowska, Anna Stasiak, Szymon Stasiak, Juliana Suska, Joanna Cebulak, Tomasz Plewa, Amelia Brelińska, Patrycja Dadal, Emilia Gielata, Amelia Jurkiewicz, Małgorzata Koszucka, Jacek Mierzwiński, Nikola Miłoszewska, Eliza Pinior, Eliza Wiśniewska, Milena Wójcikiewicz, Krzysztof Złocki, Kaja Hus 

CSI2 Lier  BEL  Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Oliwer Bule, 

CSI2 Wellington USA   Maciej Pestka 

CSI1 Riesenbeck GER  Adam Kaźmierczak

CSN Dąbrówka Mała   1m. GP Jacek Zagor  KEBERLINA H   LKS Nadwiślanin Kwidzyn 

HZO DiM Leszno 

HZO Łąck  1m. Tamara Tybulczyk SZIFO  TKJ Garbówek

HZO DiM Aromer 

13-17 marca 2024

HMP Sopot 

ZWYCIĘZCY  HMP 2024

HMP Seniorzy - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino 

HMP MJ U21 - 1m. Julia Ganowska NUMBER ONE  BPK

HMP Juniorzy - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT  KJ Jolly Jumper 

HMP Dzieci U14 - 1m. Gaja Kazimierczak  KS Gajewniki

Ladies Cup - 1m. Wiktoria Leszek Karwańska  SKJ Hawajka

CSI4 Vejer de la Frontera ESP Marek Lewicki, Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa 

CSI3 Beddiziole ITA  Andrzej Opłatek

CSI3 Arezzo ITA MIkołaj Barański 

CSI3 Gorla Minore ITA  Michał Kaźmierczak, Mikołaj Szurman 

CSI3 Oliva ESP  Krzysztof Okła, Maria Brańka Borja 

CSI2  Samorin SVK  Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski,  Dawid Kubiak, Aleksander Lewandowski, Kacper Mróz, Juliana Suska, Zuzanna Sowińska 

CSI2 Lier BEL   Przemysław Konopacki, Aleksandra Kierznowska, Natalia Czernik, Aleksandra Jackiewicz, Natasza Wasilek

HZO Michałowice   1m. GP Radosław Zalewski  FABULEUX DIAMANT KS Sentio Equestrian

CSN Leszno  1m. GP Daria Kobiernik SONET KS Kobiernik Team 

HZO DIM Wolica

06-10 marca 2024 

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Marek Lewicki, Bartosz Adamus, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski, Łukasz Piksa 

CSI2 Gorla MInore ITA  Michał Kaźmierczak, Mikołaj Szurman  

CSI1 Oliva ESP   Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 

HZO Leszno    1m. GP Jarosław Skrzyczyński  BALOU H  KJ Agro Handel Śrem

HZO Aromer  1m. GP Dawid Kubiak KJ Sielanka Warka &  Zuzanna Golicka JKS Barłomino 

HZO DiM Zakrzów 

29.02-03 marca 2024

CSI3 Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 

CSN Samorin SVK   Wiktoria Cwalina, Zuzanna Dąbrowska, Marta PIszczek, Agnieszka Olszewska, Jacek Mierzwiński, Wiktor Larkowski,  Amelia Jurkiewicz, Agata Marczak, 

HZO DIM Leszno 

HZO DiM Michałowice 

HZO DiM Dąbrówka Mała 

20-25 lutego 2024

CSI4-W Cavaliada Kraków POL  zgłoszenia

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Marek Lewicki, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz 

CSI3 Oliva ESP  Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska 

CSI2 Kronenberg NED  Mateusz Tyszko, Aleksandra Lusina - Gołaś, Zofia Michalak, Mikołaj Kownacki 

CSI2 Gent BEL  Róża Konieczna  

​Cavalaida Future Kraków  

HZO Leszno    1m. GP Juliana Suska  NIGIRI KS Euro Holding Warszawa  

​HZO DiM Wolica

13-18 lutego 2024

CSI4 Vejer de la Frontera ESP   Marek Lewicki, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

CSI3 Neumunster GER  Cassandra  Orschel  

CSI2 Oliva ESP Krzysztof Retka, Bartosz Adamus, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska 

CSI1 Opglabbeek BEL  Ewelina Kowalczyk 

HZO Leszno - 1m. Jarosław Skrzyczyński KALYAN 'L'  KJ Agro Handel Śrem 

HZO DiM Jaszkowo 

08-11 lutego 2024

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Stanisław Opielewicz

CSI2 Samorin SVK  - Michał Kaźmierczak, Dawid Kubiak,  Krzysztof Ludwiczak, Malwina Urbańska, Daria Pietrzak, Alicja Kosmol, Łukasz Koza, Małgorzata Koszucka, Amelia Zięba, Kaja Gawda, Magdalena Kałuża, Maja Kliś, Natalia Kluska, Jarosław Koziarowski, Barbara Krywult, Michał Kubiak, Nikola Miłoszewska, Kacper Mróz, Kacper Niewiadomski, Grzegorz Nowak, Magdalena Piksa, Julia Ptaszyńska, Klaudia Rajtar-Wojciechowska, Alicja Surówka, Mikołaj Szurman, Agnieszka Szynkolewska

CSI2 Oliva ESP - Krzysztof Retka, Julia Błaszczak, Laura Kłapińska, Lena Kwiatkowska, Julia Pawłowska

CSI2 Riesenbeck GER - Hubert Polowczyk, Judyta Perek, 

CSI2 Lier BEL - Adrianna Ostrowska, Aleksandra Lusina Gołaś, Róża Konieczna 

CSI2 Abu Dhabi UEA - Amelia Mościcka 

HZO DiM Leszno 

HZO Łąck  1m. GP Wiktoria Jannasz CLICQUOT KJ ViART Kampinos  

HZO Michałowice  1m. 1m. GP Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL  Vanto Jumping Team 

01-04 lutego 2024 

CSI2 CAVALIADA Sopot 

CSI2 Samorin SVK  Jarosław Skrzyczyński, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Jakub Krzyżosiak, Aleksander Lewandowski, Antoni Strzałkowski, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Amelia Mialszygrosz, Aleksandra Brzozowska, Mikołaj Szurman, 

CSI2 Opglabbeek BEL  Przemysław Konopacki Mikołaj Kownacki 

CSI2 Sharjah UEA Amelia Mościcka, Barbara Marta Golachowska

HZO Leszno  1m. GP  Ewelina Szczepanik   PARDON MOI VRS KJ Vertus

HZO DIM BeckerSport        HZO DiM Zakrzów 

Cavaliada Future Sopot 

25-28 stycznia 2024

CSI3 MET Oliva ESP Adam Grzegorzewski

Sunshine Tour ESP  Maksymilian Wechta

CSI2 Kronenberg NED  Przemysław Konopacki, Adrianna Ostrowska, Maria Noga, Anna Siwicka, 
CSI1 Sharjah UAE  Barbara Marta Golachowska
HZO Dąbrówka Mała  1m GP Iga Biegalska  DORAVELLA  JKS Barłomino
HZO Leszno  1m. GP Hubert Polowczyk  K' ERMITAGE PREMICES  KS Cortina Kaczenice 
18-21 stycznia 2024
CSI5-W Leipzig GER  Andrzej Opłatek, Mściwój Kiecoń, Cassandra Orschel, Bartosz Adamus  
CSI2 MET Oliva ESP Adam Grzegorzewski
Sunshine Tour ESP  Maksymilian Wechta 
CSI2 Lier BEL Anna Siwicka, Maria Noga 
CSIL2 Abu Dhabi UAE  ​ Amelia Mościcka 

05-10 grudnia 2023

CSI4-W CSI1 CSIYH CSIAm Cavaliada Poznań 

CSI2 Lier BEL  Mateusz Tyszko

CSI3 MET Oliva ESP  Jacek Polikowski  Sławomir Polikowski

CSI2 Sharjah UAE  Amelia Mościcka 

CSI2 CSIU25 Salzburg AUT  Piotr Ciołczyk 

Cavaliada Future Poznań 

30.11 - 03 grudnia 2023

CSI2 Opglabbeek BEL - Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Monika Dulczewska, Maria Brańka - Borja, Krzysztof Okła, Zofia Michalak, 

CSI2 Riesenbeck GER - Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, Małgorzata Janusz 

CSI2 Oliva ESP - Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski

HZO Leszno  - 1m. GP Dawid Kubiak SZULER KJ Sielanka Warka 

23-26 listopada 2023

CSI2 Opglabbeek BEL - Przemysław Konopacki, Michał Tyszko, Joanna Rosicka - Tyszko,  Antoni Strzałkowski, Natalia Urbańska, Natalia Czernik, Kaja Gawda, Magdalena Kałuża, Jagoda Niewiadomska, Kacper Niewiadomski, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Magdalena Piksa, Klaudia Rajter - Wojciechowska,  Tola Świerczyńska, Justyna Wacławek, Maja Żuradzka

CSIJ, CSIY, CSICh, CSIU25 CSIP Lichtenvoorde NED - Aleksandra Kierznowska, Wiktoria Bedyńska, Maria Branka - Borja, Aleksandra Brzozowska, Wiktoria Cwalina, Zuzanna Dąbrowska, Zofia Epting, Julia Ganowska, Helena Gola, Adam Goszczyński, Wiktoria Kaźmierska, Jagoda Kierznowska, Zuzanna Kuczerawy, Roksana Nawrocka, Olga Pawłowska, Hanna Pis, Kevin Pszowski, Marcel Soforek, Nina Sućko, Natalia Sydow, Amelia Zięba

CSI3 Riyadh KSA - Krystian Zupa

CSI2 Al Ain UAE - Amelia Mościcka 

HZO Dąbrówka Mała  1m. GP  Klaudia Siarkiewicz  JACKPOT B  KS Verso La Natura  

HZO Leszno  VIII Memoriał Generał M. Gutowskiego 1m. GP Łukasz Troszczyński BAGHERA KS Nad Wigrami

HZO DiM BeckerSport    HZO DiM Wolica

16-19 listopada 2023 

CSI3-W Warszawa Cavaliada 

CSIO Vilamoura POR - Andrzej Opłatek 

CSI2 Lier BEL - Michał Tyszko, Mateusz Tyszko, Joanna Rosicka - Tyszko, Adrianna Ostrowska, Magdalena Piksa, Magdalena Kałuża, Klaudia Rajter - Wojciechowska, Antoni Strzałkowski, Tola Świerczyńska, Maja Żuradzka

CSI2 Gorla Minore ITA - Jan Chrzanowski 

CSI3 Riyadh KSA - Krystian Zupa 

CSI1 Praga CZE - Bartosz Adamus

Cavaliada Future Warszawa 

HZO DiM KJK Szary   HZO DiM Salio 

HZO Leszno  VII Memoriał Jacka Wierzchowieckiego 1m. GP Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS KJ Vertus Łódź 

09-12 listopada 2023

CSI5-W Verona ITA - Mikołaj Barański 

CSI2 Vilamoura POR - Andrzej Opłatek 

CSI2 Riesenbeck GER - Leszke Gramza, Jarosław Koziarowski, Amelia Gramza, Zuzanna Kucharska 

CSI2 Kronenberg NED - Monika Dulczewska, Kornelia Kurleto 

CSI1 Maastricht NED - Natalia Majchrowicz 

HZO KJK Szary Michałowice - 1m. GP Radosław Zalewski ERQUY PEUGINION Sentio Eqestrian 

HZO DiM Łąck      HZO DiM Leszno 

02-05 listopada 2023

CSI2 Riesenbeck GER  - Michał Ziębicki 

CSI2 Kronenberg NED - Przemysław Konopacki, Malwina Urbańska, Julia Ostrowska, Julia Ptaszyńska

HZO DiM Jaszkowo 

​HZO Leszno   1m. GP Piotr Szmytkowski TIGRINA  KJ Plejada Stefanówka

25-29 października 2023 

Sunshine Tour ESP - Andrzej Opłatek, Natalia Czernik

CSI3 Opglabbeek BEL - Arkadiusz Fimmel, Marianna Stawicka 

CSI2 Samorin SVK -  Aleksander Lewandowski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Magda Kamińska - Kumorek, Julia Jaglarz, Monika Grundkowska,  Izabela Vinckier,  Klaudia Siarkiewicz, Lea Frey, Emilia Gielata, Magdalena Kałuża, Małgorzata Koszucka, Maria Noga, Grzegorz Nowak, Agnieszka Olszewska, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Olga Pawłowska, Daria Pietrzak, Magdalena Piksa, Hanna Pis, Marta Piszczek, Tomasz Plewa, Klaudia Rajter - Wojciechowska, Anna Siwicka, Maria Swat, Tola Świerczyńska, Mikołaj Szurman, Olga Tomanek, Zofia Trela, Milena Wójcikiewicz, Krzysztof Złocki, Maja Żuradzka,  Kaja Hus, Sławomir Uchwat

CSI3 Linz AUT - Piotr Ciołczyk 

HZO Leszno  1m. GP Andrzej Głoskowski VERDINALE  KJ Infernal Team Golesze

HZO Aromer  1m. GP Damian Ostręga VALENCIA VOLO  KS Jumping Team Wiercany 

17-22 października 2023 

Cracovia Szary Equestrian Show  - 1m. GP Jarosław SkrzyczyńskKOMBOY

CSI4-W AL Jaddida MAR - Adam Grzegorzewski 

Sunshine Tour ESP - Andrzej Opłatek, Natalia Czernik

MET Oliva ESP- Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski, 

CSI3 San Giovanni ITA - Marek Lewicki, Michał Tyszko, Dawid Kubiak

CSI2 Samorin SVK - Marek Wacławik, Monika Grundkowska, Aleksandra Wypchło, Klaudia Siarkiewicz, Jarosław Koziarowski, Bartosz Adamus, Lea Frey, Izabela Vinckier, Emilia Gielata,  Krzysztof Złocki, Michał Kubiak, Michalina Łącka, Milena Wójcikiewicz

CSI2 Herning DEN - Cassandra Orschel 

CSI2 Kronenberg NED - Mikołaj Kownacki, Zofia Michalak 

CSN Dąbrówka Mała  1m. GP Michalina Szmytka  COMET 235  KJ Arpav Gdańsk

CSN Leszno   1m. GP Hubert Polowczyk  M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina Kaczenice 

HZO DiM Wolica     HZO DiM Salio     

HZO Łąck  1m. GP Beniamin Tomaszewski CLAUDIUS SKJ Sopot 

10-15 października 2023

CSIO4-W Rabat MAR - Adam Grzegorzewski 

Sunshine Tour ESP - Andrzej Opatek, Natalia Czernik 

MET Oliva ESP - Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski,

CSI3 Gorla Minore ITA - Marek Lewicki, Michał Tyszko  

CSI2 Wrocław POL  1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ

CSI2 San Giovanni ITA - Dawid Kubiak 

HZO DIM Leszno      HZO DiM BeckerSport

03-08 października 2023 

CSI4-W Tetuan MAR - Adam Grzegorzewski

MET Oliva ESP - Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski,

CSI3 Gorla Minore ITA - Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski  

CSI2 Opglabbeek BEL  - Anna Stasiak, Szymon Stasiak, Aleksandra Lusina Gołaś

HZO DiM Bobrowy Staw

HZO DiM Dąbrówka Mała 

CSN  Leszno 1m. GP Mściwój Kiecoń CASANOVA F Z  KS Adamus Equestrian

28.09-01 października 2023 

CSI2 Riesenbeck GER - Aleksandra Kierznowska, Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska, Amelia Gramza 

CSIYH Valkenswaard NED Jarosław Skrzyczyński 

CSI2 Gorla Minore ITA - Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski 

​CSI1 Lier BEL Laura Kegel  

CSN Sosnowice  1m. GP  Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK  RC Riding Center Sosnowice 

CSN Leszno   1m. GP  Nell Sówka  DIGISPORT CARLO  Stajnia Ludwiczak 

HZO DiiM Jaszkowo 

20-24 września 2023 

MŚMK Lanaken BEL - Krzysztof Ludwiczak, Msciwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Tomasz Miśkiewicz, Mateusz Tyszko, Michał Kubiak 

CSI2 Deurne NED - Przemysław Konopacki

ZO DiM Kołobrzeg  

14-17 września 2023

CSIO4 / CSIYH Warszawa Służewiec  Jarosław Skrzyczyński,  Tomasz Miśkiewicz, Adam Grzegorzewski, Marek Lewicki, Michał Tyszko, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak,  Mściwoj Kiecoń, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Michał Kaźmierczak, Michał Mordzelewski, Martin Rozynek, Antoni Strzałkowski, Łukasz Brzóska, Jarosław Koziarowski, Józef Pekaniec, Zuzanna Prymek

CSIO / CSI Youth Opglabbeek BEL  - Mikołaj Barański, Lena Maruszak, Juliana Suska, Natalia Sydow,  Ewa Macieszczak,  Aleksandra Brzozowska, Helena Gola, Alicja Kosmol, Adam Goszczynski, Zuzanna Kuczerawy,  Wiktoria Cwalina,   Zofia Epting, Natalia Sydow, Amelia Zięba

CSI3-W Samorin SVK  Krzysztof Ludwiczak,  Aleksander Lewandowski, Natalia Czernik, Nell Sówka, Krzysztof Złocki, Bartosz Adamus, Amelia Adamczyk, Oliwia Domagała, Tomasz Gałczyński, Emilia Gielata, Aleksandra Jackiewicz, Eryka Mikołajczyk,

CSI Kronenberg NED  Michał Ziębicki, Maciej Handzlik, Natalia Stefańska, Zuzanna Kuc, Mikołaj Ziębicki

CSI Bonheiden BEL  Monika Dulczewska, Aleksandra Lusina Gołaś 

PLJ Warka  1m. GP  Jakub Kubiak QUILIBET KJ przez SO Łąck    

07-10 września 2023 

CSI2 Samorin  SVK  Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Mściwoj Kiecoń, Michał Kaźmierczak, Joanna Rosicka - Tyszko, Małgorzata Koszucka, Natalia Czernik, Łukasz Koza, Bartosz Adamus, Agnieszka Olszewska, Natalia Brzozowska, Kaja Gada, Kaja Hus, Aleksandra Jackiewicz, Magdalena Kałuża, Maja Kliś, Agata Miazga, Jagoda Niewiadomska, Kacper Niewiadomski, Grzegorz Nowak, Klaudia Pawlak, Magdalena Piksa, Klaudia Rajtar Wojciechowska, Alicja Surówka, Mikołaj Szurman, Agnieszka Szynkolewska, Inga Wach, Maja Zuradzka, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat,  

CSI2 Kronenberg NED - Olier Bule, Mikołaj Kownacki 

Mistrzostwa Wielkopolski Racot 

30.08-03 września 2023

​ME Seniorów Mediolan ITA 

CSI2 Mediolan  ITA

CSI3 Lier BEL

PLJ Gałkowo Masters 1m. GP Adam Nicpoń  CYCERA  JKS Barłomino

ZO / SCPMK Olsza  1m. GP Memoriału Kamil Grzelczyk SENIOR  KJ Agri

ZO Leśna Wola  1m. GP Damian Ostręga   FELINE  KJ Jumping Team Wiercany 

24-27 sierpnia 2023

MP DiM Jakubowice 

CSI Bonheiden BEL   Hanna Osieka 

CSN Arezzo ITA    Mikołaj Barański

17-20 sierpnia 2023

CSI Baborówko POL    1m. GP Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI2 Kronberg NED  Oliwier Bule, Mikołaj Kownacki

CSI1 Valkenswaard NED  Monika Dulczewska, Tola Wawrzkieiwcz

PLJ Michałowice  1m. GP Magda Kamińska - Kumorek  BRANDY KJ Preria Wilkowice  

ZO Bogusławice   1m. GP Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice 

10-13 sierpnia 2023 

MPMK Łąck 

CSI4 Opglabbeek BEL Marek Lewicki, Monika Dulczewska 

​CSI2 Zurich SUI Andrzej Opłatek  

CSI2 Londyn GBR Bartosz Adamus

ZO Jeżów   1m. GP Dominik Słodczyk  COUPANASA  KJ Zbrosławice 

ZO DiM Jakubowice

ZO DiM Dąbrówka Mała II Kwalifikacja Cavaliada Future 

03-06 sierpnia 2023

Mistrzostwa Polski Biały Las  

CSI3 St Lo FRA  Andrzej Opłatek 

CSI3-W Szilvásvárad HUN Krzysztof Ludwiczak, Jarosław Koziarowski, Klaudia Siarkiewicz, Agnieszka Cebulak, Olga Skrobacz, Damian Ostręga, 

CSI4 Pinneberg GER   Cassandra Orschel

CSI3 Opglabbeek BEL  Marek Lewicki 

CSN Sosnowice 

25-30 lipca 2023

CSIO4 Praga CZE - Przemysław Konopacki, Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak

ME Pony Le Mans FRA - Jagoda Kierznowska 

​CSI1 Praga CZE - Bartosz Adamus  

​CSIYH Valkenswaard NED - Aleksandra Lusina - Gołaś  

CSN Dąbrówka Mała  1m. GP Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 

​PLJ  Leśna Wola    1m. GP Damian Ostręga  AMARETTO SBK Z  KS Jumping Team Wiercany 

​ZO Kołobrzeg  1m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR  LKS Nadwiślanin Kwidzyn 

ZO DiM Sopot

17-23 lipca 2023 

Finał XXiX OOM  Radzionków 

CSI Samorin SVK  Aleksander Lewandowski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Arkadiusz Fimmel, Michał Kaźmierczak, Hubert Polowczyk, Nell Sówka, Dominika Gardas, Kaja Hus, Laura Jędrychowska, Lena Kołacka, Małgorzata Koszucka, Maria Noga, Ryszard Olszowy, Józef Pekaniec, Helena Piontek, Urszula Piontek, Marta Piszczek, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Anna Siwicka, Marianna Stawicka, Zofia Trela, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat.

CSI Kronenberg NED - Adrianna Ostrowska, Natalia Urbańska, Oliwia Ostrowska, Maria Glonek, Mikołaj Kownacki, 

CSI Riesenbeck GER  - Mściwoj Kiecoń, Bartosz Adamus, Paweł Jurkowski 

CSI2-W Ryga LAT   - Aleksandra Kozłowska

ZO Olsza  1m. GP Marcin Matelski  LUGANO  SK Olimpia Nowe Dąbie  

10-16 lipca 2023

Mistrzostwa Europy MJ/J/Dz Gorla Minore ITA - Patryk Skrzyczyński, Iga Biegalska, Paulina Bule, Julia Ganowska, Daria Pietrzak, Natalia Kubik, Lena Maruszak, Maximilian Parkitny, Juliana Suska, Paulina Słoniec, Małgorzata Babczyńska, Nadia Lehmann, Michalina Łącka, Alicja Kosmol

CSIO5 Falsterbo SWE  Przemysław Konopacki 

CSI3 San Giovanni ITA  Mikołaj Barański 

CSI2 Biskupiec POL

CSI2 Samorin SVK  - Łukasz Koza, Michał Ziębicki, Anna Szary ZIębicka, Aleksandra Dąbkowska, Emilia Gielata, Oliwia Główczyńska, Maciej Handzlik, Maja Kliś, Anna Kłosowska, Zuzanna Kuc, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Alicja Surówka, Agnieszka Szynkolewska, Mikołaj Ziębicki, Krzysztof Złocki 

CSIP Courrière BEL - Hubert Aniołek 

CSI Opglabbeek BEL - Daria Kobiernik, Adrianna Ostrowska, Maria Brańka Borja, Maria Glonek, Krzysztof Okła, Oliwia Ostrowska, Paulina Sawicka,  

CSI Valkenswaard NED - Łukasz Brzóska 

PLJ Gajewniki   1m. GP Jakub Kubiak QUILIBET  KJ przy SO Łąck  

ZO Wierzbna Biały Las  1m GP Zofia Michalak PRINCESSA I G  KS Garo 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

ZO DiM Solec Kuj.

06-09 lipca 2023 

Silesia Equestrian Jakubowice  - 1m. Grand Prix Grzegorz Nowak LAOS KG

CSIYH Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 

CSI2 Budapest HUN - Klaudia Siarkiewicz 

ZO Jeżów  1m. GP Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z  KJ Jantar Stryków 

ZO DiM Facimiech 

27.06-02 lipca 2023 

CSI2 Kronenberg NED - Aleksandra Kierznowska, Oliwia Kosmol, Kornelią Kurleto, Mikołaj Kownacki

CSI2 Monte Carlo MON - Bartosz Adamus

PLJ Olsza  1m. GP Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA  KS Adamus Equestrian 

CSN Sosnowice   1m. GP Michał Kaźmierczak KING OF ROCK RC Riding Center Sosnowice   

CSN Dąbrówka Mała 1m. Vincas Civinskas QUANTIC  LTU   

ZO DiM Wierzbna Biały Las 

21-25 czerwca 2023

CSIO Deauville FRA -  Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski, Michał Tyszko, Dawid Kubiak, Michał Kaźmierczak 

CSI Cavaliada Świnoujście POL 

CSI-W Olomouc CZE - Monika Grundkowska, Nadia Lehmann, Jarosław Koziarowski, Hubert Polowczyk, Łukasz Troszczyński,  Bartosz Adamus, Grzegorz Faber, Gloria Ciba, Emilia Gielata, Paulina Malinowska, Grzegorz Nowak, Damian Ostręga, Maximilian Parkitny, Józef Pękaniec, Tomasz Plewa, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Katarzyna Uchwat, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat, Mileną Wójcikiewicz, Małgorzata Zawadzka, Krzysztof Złocki, Ewa Walas

CSI3 Roeser LUX - Andrzej Opłatek 

CSI2 Lier BEL -  Juliana Suska, 

ZO Michałowice  1m. GP Michał Ziębicki  O'LORD DB  KJK Szary Michałowice

ZO DiM Bogusławice 

Cavaliada Future Świnoujście  

14 - 18 czerwca 2023

CSIO5 CSI1  Sopot

CSIO Youth Hagen GER  Patryk Skrzyczyński, Aleksandra Wypchło, Paulina Bule, Olga Pawlowska, Natalia Sydow, Wiktoria Cwalina, Wiktoria Kaźmierska, Zuzanna Przybylska, Aleksandra Brzozowska, Adam Goszczyński, Jagoda Kierznowska,

CSI2 Samorin SVK   Jakub Krzyżosiak,  Amelia Mialszygrosz, Natalia Stefańska, Amelia Zięba, 

CSI2 Lichtenvoorde NED  Oliwia Kosmol, Oliwer Bule 

CSIO Sopot Young Stars 

ZO Radzionków  1m. GP Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z  KJ Jantar Stryków

08-11 czerwca 2023 

CSI4 Poznań 4Foulee 

CSI3 Opglabbek BEL - Przemysław Konopacki 

CSI2 Kronenberg NED Oliwia Kosmol, Oliwer Bule

CSI2 Sancourt FRA Wiktoria Bedyńska 

PLJ RC Sosnowice  GP 1m. Krzysztof Gozdek KAPSONES W   KS Adamietz

ZO DiM Solec Kuj. 

01-04 czerwca 2023

CSIO3 Drammen NOR - Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik  

CSIO Youth Zuidwolde NED - Mikołaj Barański, Lena Maruszak, Natalia Kubik, Maximilian Parkitny,  Daria Pietrzak, Iga Biegalska, Julia Ganowska, Maria Brańka - Borja, Małgorzata Babczyńska, Paulina Bule, Alicja Kosmol, Zuzanna Kuczerawy, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Hanna Pis, Paulina Słoniec, 

CSI3 Cabourg FRA - Wiktoria Bedyńska 

CSI2 Zduchovice CZE - Zofia Epting, Natalia Przybyła, Oliwia Reaud, Natalia Sydow

CSI2 Riesenbeck GER - Natalia Czernik, Leszek Gramza, Amelia Gramza, Zuzanna Kucharska

CSI2 Babolna HUN - Klaudia Siarkiewicz

Gałkowo Perlage Masters  GP 1m. Robert Wilczewski GRAEFIN GREY T  SKJ Beckersport  

ZO Jeżów   GP 1m. Jakub Kubiak QUILIBET KJ Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku   

ZO Kołobrzeg Memoriał Marka Zalewskiego GP 1m.  Jacek Polikowski  CELTIC  JKS Agro Pół Trzebiatów 

AMP Radzionków 

25-29 maja 2023 

CSIO3 Uggerhalne DEN - Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Andrzej Opłatek, Tomasz Miśkiewicz, Marek Wacławik 

CSI Olsza  Grand Prix 1m. Daria KobierniSONET

​ZO Warka  GP 1m. Laura Kłapińska ZIRADO KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

​ZO DiM Gałkowo  

17-21 maja 2023

CSI5 Hamburg GER - Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel 

CSIO / CSIYH Kronenberg NED - Przemysław Konopacki, Mikołaj Kownacki 

CSI2-W Vazgaikiemis LTU - Lena Maruszak, Agnieszka Olszewska, Antoni Strzałkowski, Robert Hestkowski, Leszek Nieużyła, Paulina Malinowska, Zuzanna Chwalińska, Eryka Mikołajczyk, Damian Ostręga, Aleksandra Śledziewska, Joanna Zbrojkiewicz

CSI3 Busto Arsizio ITA - Mikołaj Barański

CSI3-W Budapeszt HUN - Sławomir Uchwat

ZO RC Sosnowice  GP 1m. Daria Pietrzak UNICA-K KS Adamus Equestrian 

ZO DiM Kołobrzeg 

10-14 maja 2023

CSI Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice   1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSIO Youth Samorin SVK - Iga Biegalska, Natalia Kubik, Juliana Suska, Natalia Sydow, Amelia Szczupakowska, Aleksandra Wypchło, Nell Sówka, Amelia Mialszygrosz, Ewa Macieszczak, Roksana Nawrocka, Amelia Zieba, Olga Pawłowska, Wiktoria Kaźmierska, Aleksandra Brzozowska, Adam Goszczyński, Zuzanna Kuczerawy, Hanna Pis, Tola Wawrzkiewicz, 

CSI4 Hohenkirchen – Hohen Wieschendorf GER   Maksymilian Wechta  Michał Kaźmierczak 

CSI3 Compiegne FRA  Andrzej Opłatek 

CSI3 Bonheiden BEL   Przemysław Konopacki 

CSI4 Montefalco ITA   Laura Barańska 

CSI Samorin SVK - Krzysztof Ludwiczak, Stanisław Przedpełski, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Tomasz Plewa, Jan Kurek, Lena Kołacka, Krystyna Gantner, Kinga Glinska, Piotr Pietrzak, Joanna Cebulak, Roksana Nawrocka, Tomasz Plewa, Nina Sucko, Natalia Sydow, Tola Wawrzkiewicz, Natalia Zielinska,

CSI1 Madryt ESP  Bartosz Adamus

CSN Drzonków  Grand Prix 1m. Łukasz Troszczyński CORDOBA KS Nad Wigrami Białystok 

ZO DiM Kwieki 

04-07 maja 2023

CSI2 Łąck POL

CSIO Lamprechtshausen AUT - Patryk Skrzyczynski, Zuzanna Niziolek, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Tola Swierczyńska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Jagoda Kierznowska, Małgorzata Babczyńska, Wiktoria Cwalina, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Nadia Lehmann, Paulina Słoniec, Adam Goszczynski

CSI4 Montefalco ITA - Laura Barańska

CSI3 Redefin GER - Maksymilian Wechta,  

CSI3 Opglabbeek BELMaria Branka- Borja

CSI2 Samorin SVK - Mściwoj Kiecoń, Malwina Urbańska,  Paweł Kaliciński, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Zofia Migdalska, Aleksandra Dąbkowska, Emilia Gielata, Julia Jasińska, Helena Pinińska, Małgorzata Zawadzka, Krzysztof Złocki

CSI2 Lier BEL - Adam Grzegorzewski, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka 

PLJ Jakubowice  Grand Prix 1m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK RC Riding Center Sosnowice 

ZO DiM Jaszkowo 

27-30 kwietnia 2023

CSI Bogusławice   Grand Prix 1m.  Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

ZO Leśna Wola  Grand Prix 1m. Tomasz Plewa  JAY BLOOBIDAY   KJ Leśna Wola   

ZO Biskupiec  Grand Prix 1m. Tomasz Miśkiewicz  POMPEIA  LKS Nadwiślanin Kwidzyn 

ZO DiM Salio 

19-23 kwietnia 2023

CSI2 Zielona Góra 

CSI3 Hagen GER Andrzej Opłatek, Cassandra Orschel

CSIO Zduchowice CZE  Iga Biegalska, Natalia Kubik, Zuzanna Kuc, Maximilian Parkitny, Roksana Nawrocka, Paulina Bule, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Amelia Mialszygrosz, Zuzanna Niziolek, Olga Pawłowska, Nell Sówka, Natalia Sydow, Amelia Zięba Wiktoria Cwalina, Nadia Lehmann, Aleksandra Brzozowska, Zuzanna Kuczerawy, Hanna Pis, Tola Wawrzkiewicz, Wiktoria Kaźmierska

CSI2 Stada Paura AUT Marek Wacławik, Klaudia Siarkiewicz, Urszula Siwiak

CSI3 / 1 Oliva ESP  Bartosz Adamus

CSI1 Gorla Minore ITA  Amelia Ostrowska 

ZO Michałowice Grand Prix 1m. Maciej Handzlik FIORA SUNRISE KJ Preria Wilkowice

ZO DiM Barłomino

ZO DiM Sosnowice 

11-16 kwietnia 2023

CSI3 Linz AUT  Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak, Tomasz Miskiewicz, Łukasz Sordyl, Milena Wójcikiewicz, Krzysztof Złocki 

CSI3 Arezzo ITA  Mikołaj Barański, Laurą Barańska, 

CSI3 Busto Arsizio ITA  Marek Wacławik, Klaudia Siarkiewicz, Urszula Siwiak 

CSI3 Oliva ESP  Jan Chrzanowski, Bartosz Adamus

CSIP Lier BEL  Wiktoria Cwalina, Jagoda Kierznowska

PLJ Bogusławice  Grand Prix 1m. Vitali Charadnik  IPKE S  KJ Heaa Turek

ZO DiM Kołobrzeg

03-09 kwietnia 2023

CSI4 Arezzo ITA - Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Izabela VInckier, Julia Ganowska, Lena Kołacka, Małgorzata Koszucka, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Aneta Wysocka, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Waldemar Gaca, Mikołaj Szurman, 

CSIO Gorla Minore ITA - Aleksandra Kierznowska, Mikołaj Barański, Juliana Suska, Lena Maruszak, Aleksandra Wypchło, Maria Brańka Borja, Paulina Bule, Klara Kozioł, Amelia Mialszygrosz, Lena Oleszkiewicz, Tola Świerczyńska, Małgorzata Babczyńska, Adam Goszczyński, Alicja Kosmol, Michalina Łącka, Paulina Słoniec, Zuzanna Przybylska,

CSI2 Kronenberg NED - Przemysław Konopacki 

CSI2 Oliva ESP - Jan Chrzanowski 

28.03-02 kwietnia 2023

CSI3 Arezzo ITA   Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka, Natalia Czernik, Izabela Vinckier, Julia Ganowska,  Daria Pietrzak, Amelia Zięba, Małgorzata Koszucka, Maciej Handzlik, MIkołaj Szurman, Sławomir Uchwat, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski,  Maciej Mączka, Katarzyna Kieljan Mączka, Aneta Wysocka.

​CSI3 Gorla Minore ITA  Małgorzata Babczyńska, Alicja Kosmol, Lena Maruszak, Lena Oleszkiewicz, Zuzanna Przybylska, Paulina Słoniec, Juliana Suska, Tola Świerczyńska, Aleksandra Wypchło, Amelia Szczupakowska, Kamil Grzelczyk, Adam Goszczyński, 

HMP HPP DIM Sopot

HMP na Kucach gr D 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS  KJ Podkowa Goszczyn

HMP Jun Mł DK  1m. Antonia Chylińska  HORAYA OMGH  KJ Dilmar

HMP Młodzików DK  1m. Aleksandra Lewicka  PAINTED WHITE COURTIER KJ Czahary 

HMP Mł na kucach A2 1m. Barbara Gruszczyńska MANCHESTER 0012 Królewski KJ Wiktoria

HPP D Bis - 1m. Aleksandra Kępka  BIOTOP BOJTORIAN KJ Ranczo Kołata

HPP Gr C  1m. Wiktoria Tymieniecka  WIKING PP  KJ Podkowa Goszczyn

HPP Gr A1 1m. Ignacy Luboński  S-PIORUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

HPP Gr A0 1m. Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club Tomaszkowo

HZO Leszno   Grand Prix 1m. Marcin Wesoły WIRGINIA  Fundacja Stajnia Ludwiczak  

HZO Łąck  Grand Prix 1m. Tomasz Miśkiewicz GUCCIMINKA VAN’T GERENDAL Z  LKS Nadwiślanin Kwidzyn

HAMP Leszno

21-26 marca 2023

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Bartosz Adamus

CSI3 Arezzo ITA  Mikołaj Barański, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Natalia Czernik, Katarzyna Kieljan Mączka. Maciej Mączka, Amelia Zięba, Sławomir Uchwat

CSI3 Gorla Minore ITA  Kamil Grzelczyk  Jarosław Koziarowski

CSI2 Lier BEL  Aleksandra Kierznowska  Paulina Malinowska 

CSI1 Opglabbeek BEL Krzysztof Okła 

HZO Dąbrówka Mała  Grand Prix 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot

HZO Leszno  Grand Prix 1m. Daria Kobiernik  VENUS  Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko  

HZO DiM Salio 

14-19 marca 2023

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Bartosz Adamus,  Łukasz Piksa 

CSI2 Gorla Minore ITA  Jarosław Koziarowski 

CSI2 Lier BEL  Aleksandra Kierznowska Kornelia Kurleto Paulina Malinowska

CSI2 Samorin SVK   Aleksander Lewandowski , Antoni Strzałkowski,  Agnieszka Olszewska, Natalia Koziarowska, Anna Stasiak, Szymon Stasiak, Marta Piszczek, Sonia Gaj, Eryka Mikołajczyk, Józef Pekaniec, Adam Kaźmierczak, Jacek Mierzwiński, 

HMP Leszno 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Seniorów   1m. Marek Wacławik KATHMANDAU  Equikam Sp. z o.o. 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MJ U21  1m. Natalia Kubik  ZINE BLUE  KJ Trachy Sośnicowice

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Juniorów U18   1m. Roksana Nawrocka  GACARLA VDL  BPK ŁOD

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dzieci U14  1m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75  BPK ŚLĄ

Ladies Cup  1m. Agata Dahlke-Burda  IELVE  KJ Sokół Damasławek 

HZO DiM Aromer 

HZO DiM Wolica 

07-12 marca 2023

CSI4 Vejer de la Frontera ESP   Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Bartosz Adamus, 

CSI2 Gorla Minore ITA  Andrzej Opłatek

CSI2 Riesenbeck GER Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska, 

CSI2 Samorin SVK  Antoni Strzałkowski, Aleksander Lewandowski, Agnieszka Olszewska, Marta Piszczek, Natalia Koziarowska

CSI2 Vidauban FRA  Dawid Kubiak, Zuzanna Prymek 

CSI2 Dubai UEA  Amelia Mościcka 

CSN Arezzo ITA  Mikołaj Barański 

HZO DiM Michałowice

HZO DiM Leszno 

01-05 marca 2023

Cavaliada CSI3-W LF Kraków      Cavaliada Future Kraków  1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI4 Braunschweig GER Cassandra Orschel

CSIO4 Wellington USA  Maciej Pestka 

CSI2 Vidauban FRA  Dawid Kubiak, Zuzanna Prymek

CSI3 Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka 

CSI3 Vilamoura POR  Katarzyna Skoczeń

CSI3 Riyadh KSA Krystian Zupa

CSI2 Vejer de la Frontera ESP  Łukasz Piksa  Filip Mizgier

CSN Leszno   Grand Prix 1m. Szymon Weremczuk  LADY PEZI  WKJ Lublin

HZO DIM Dąbrówka Mała  

HZO DIM Becker Sport

22-26 lutego 2023

CSI5-W Geteborg SWE  Przemysław Konopacki 

CSI4 Vejer de la Frontera ESP   Maksymilian Wechta, Maria Brańka-Borja

CSI2 Valencia ESP  Adam Grzegorzewski, Dawid Kubiak, Zuzanna Prymek 

CSI3 Vilamoura POR  Katarzyna Skoczeń 

CSI2 Busto Arsizio ITA  Mikołaj Barański 

CSI2 Kronenberg NED  Mikołaj Kownacki

CSN Leszno Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak  MISS KANILVIA PS  Fundacja Stajnia Ludwiczak 

CSN Michałowice  Grand Prix 1m. Paulina Bule ALMQUIST  KJ Preria WIlkowice

HZO DIM Wolica 

15-19 lutego 2023

CSI4 Vejer de la Frontera ESP   Maksymilian Wechta, Maria Brańka-Borja 

CSI4 Opglabbeek BEL  Jarosław Skrzyczyński

CSI3 San Giovanni ITA   Andrzej Opłatek 

CSI2 Lier BEL  Michał Tyszko, Aleksandra Kierznowska   Paulina Słoniec 

CSI3 Neumunster GER  Cassandra Orschel 

CSI3 Vilamoura POR  Katarzyna Skoczeń

CSI2 Sharjah UAE  Amelia Mościcka Olga Ziemniewicz

HZO Leszno Grand Prix 1m. Mściwoj Kiecoń LUIDAM QUALITY KS Adamus Equestrian  

09-12 lutego 2023

CSI2 San Giovanni ITA  Andrzej Opłatek Monika Dulczewska

CSI2 Valencia  ESP  Adam Grzegorzewski 
CSI2 Lier BEL  Aleksandra Kierznowska
CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Maria Brańka Borja 
CSI2 Riesenbeck GER  ​Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Kamil Grzelczyk, Maciej Handzlik 
CSI2 Sharjah UAE  Amelia Mościcka 
CSN Arezzo ITA Mikołaj Barański, Laura Barańska 

02-05 lutego 2023

Cavaliada Ergo Arena  CSI2 CSI1 CSIAM   1m. Grand Prix Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 Riesenbeck GER   Michał Tyszko 

CSI2 Valencia ESP  Adam Grzegorzewski

Cavaliada Future Sopot 

HZO Leszno  Grand Prix 1m. Vitali Charadnik  SWEET HARRY POTTER  KJ Heaa Turek    

HZO DiM Jaszkowo

26-29 stycznia 2023

CSIW-5 Amsterdam NED   Przemysław Konopacki 

CSI2 Kronenberg NED  Adrianna Ostrowska

CSIL Abu Dhabi UAE   Amelia Mościcka Olga Zimniewicz

CSN Leszno   Grand Prix 1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA KJ Fimmel Team

HZO DiM Sopot  

17-22 stycznia 2023

CSI5-W Leipzig GER   Cassandra Orschel
CSI2 Abu Dhabi UAE   Amelia Mościcka 
CSN Deurne NED  Przemysław Konopacki, Paulina Słoniec

12-15 stycznia 2023

CSI Neustadt Dosse GER  Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta , Eliza Zawadzka 
CSI Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka

05-08 stycznia 2023

CSI1 Opglabbeek BEL Paulina Słoniec 

​CSN Gahlen GER  Wiktoria Bedyńska 

27-30 grudnia 2022

CSI5-W Mechelen BEL  Przemysław Konopacki 
CSI3-W Al Ain UAE   Amelia Mościcka 

15-18 grudnia 2022

Cavaliada Poznań

CSI Lier BEL   Przemysław Konopacki, Dawid Kubiak, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Gloria Ciba, Hanna Osieka, Michał Kubiak  

Cavaliada Future Poznań 

 
07-11 grudnia 2022
CSI MET Oliva ESP Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
CSI Lier BEL  Dawid Kubiak, Juliana Suska, Gloria Ciba, Michał Kubiak 
CSI Kronenberg NED  Olga Skrobacz, Maria Brańka Borja, Mikołaj Kownacki,
CSN Leszno  1m. GP Nurjon Tuyakbaev LANCELOTA UZB
 
30.11-04 grudnia 2022
CSI2 Riesenbeck GER  Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel
CSI MET Oliva ESP  Mściwoj Kiecoń, Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 
CSI2 Opglabbeek BEL  Tomasz Miśkiewicz 
CSI2 Lichtenvoorde NED  Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska
CSI1 Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka
CSN Leszno  1m. GP Jarosław Skrzyczyński SANTOS HIPPICA  KJ Agro Handel Śrem

22-27 listopada 2022

CSI MET Oliva I ESP   Mikołaj Barański, Natalia Czernik, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Bartosz Adamus 

CSI Opglabeek BEL    Michał Tyszko, Joanna Rosicka Tyszko, Maria Brańka - Borja, Julia Ostrowska 

CSIU25 Lichtenvoorde NED  Wiktoria Bedyńska

CSN Dąbrówka Mała  1m. GP Marek LewickITOULON B  KJ Czahary Pogorzelica

HZO Leszno  1m. GP Daria Kobiernik  VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko

HZO Michałowice  1m. GP Małgorzata Koszucka  CASSLAR DELA PIERRE 13 RC Riding Center Sosnowice

17-20 listopada 2022

CSI2 Lier BEL  Adrianna Ostrowska, Paulina Malinowska, Natalia Sydow, Jakub Hudzik. Zofia Epting 

CSI2 Praga CZE  Bartosz Adamus,  Damian Ostręga  

HZO Leszno   1m. GP Krzysztof Ludwiczak SATILIO  Fundacja Stajnia Ludwiczak  

HZO Salio  1m. GP Michał Tyszko DIARADO’S DREAM  TKJ Garbówek 

HZO DiM Michałowice 

HZO DiM Łąck 

10-13 listopada 2022

Cavaliada Warszawa  1m. GP Natalia Palmowska  DR. JONES

CSI Kronenberg NED - Przemysław Konopacki, Adrianna Ostrowska, Kornelią Kurleto, Mikołaj Kownacki

CSI Lier BEL - Paulina Malinowska 

HZO DIM Leszno    

CAVALIADA Future Warszawa

03-06 listopada 2022

DANUBE Champions Tour II Samorin SVK  Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń,  Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Małgorzata Koszucka, Monika Grundkowska, Lena Kołacka, Róża Konieczna, Klaudia SIarkiewicz, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Złocki 

CSI2 AlAian UAE  Amelia Mościcka 

CSI3 MET Oliva ESP  Jan Chrzanowski 

HZO Leszno   1m. GP Juliana Suska  NIGIRI   KS Euro Holding 

HZO DiM Jaszkowo 

27-30 października 2022

Cracovia Szary Equestrian Show II 

DANUBE Champions Tour I Samorin SVK  Wojciech Wojcianiec, Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecon, Krzysztof Ludwiczak, Aleksander Lewandowski, Joanna Rosicka - Tyszko, Michał Tyszko, Antoni Strzałkowski, Róża Konieczna, Marta Piszczek, Nikola Idkowiak, Maria Kozina, Wiktor Larkowski, Tola Świerczyńska, Łukasz Troszczyński, Izabela Vinckier, Marek Wacławik, Aleksandra Wypchło 

CSI3 Opglabbeek BEL  Przemysław Konopacki, Julia Ostrowska, Katarzyna Wiśniewska, Zuzanna Dąbrowska, Helena Gola 

CSIO3 Vejer de la Frontera ESP  Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus

CSI2 MET Oliva ESP  Jan Chrzanowski

CSI2 San Giovanni ITA  Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Alicja Mikicin

CSN Leszno  1m. GP Vitali Charadnik COSTACALVO  KJ Heaa Turek

20-23 października 2022

Cracovia Szary Equestrian Show - 1m. GP Kamil Grzelczyk WIBARO

CSI4 St Lo FRA - Przemysław Konopacki 

CSI3 San Giovanni ITA - Aleksandra Kierznowska, Natalia Czernik, Laura Barańska, Alicja Mikicin, Mikołaj Barański, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski

CSI3 Vejer de la Frontera ESP - Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus

CSIYH Opglabbeek BEL - Radosław Zalewski 

​CSN Dąbrówka Mała - 1m. GP Antoni Strzałkowski MISTER CASH KJ Strzała Krubiczew

HZO Leszno  - 1m. GP Agata Dahlke Burda IELVE KJ Sokół Damasławek 

HZO DiM Salio 

HZO DiM Wolica 

13-16 października 2022

Sunshine Tour ESP  Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus

CSI San Giovanni ITA  Natalia Czernik, Aleksandra Kierznowska, Alicja Mikicin, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski

HZO Leszno  1m. GP Agnieszka Olszewska IRONMAN KJ Osadkowski Jakubowice 

HZO DiM Aromer 

06-09 października 2022 

CSI2 Wrocław    1m.GP Adam Grzegorzewski STAKATA

CSI2 Wr Neustadt AUT  Jarosław Koziarowski 

CSI2 Bonheiden BEL  Jan Bobik 

HZO DiM Bobrowy Staw 

HZO DiM Leszno 

29.09-02 października 2022

CSI2 Bonheiden   Jan Bobik 

CSN Leszno  1m.GP  Maksymilian Wechta MYSTIQUE KJ Wechta Rosnówko

HZO DiM Jaszkowo 

21-25 września 2022

MSMK Lanaken BEL   Jan Bobik, Łukasz Jończyk,  Józef Pekaniec, Martin Rozynek, Mateusz Tyszko

CSIO Kronenberg Youth NC Final Małgorzata Babczyńska, Iga Biegalska, Julia Ganowska, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Laura Kłapińska,  Kornelia Kurleto, Lena Maruszak, Roksana Nawrocka, Lena Oleszkiewicz, Maximilian Parkitny, Daria Pietrzak, Zuzanna Przybylska, Kevin Pszowski, Natalia Stefańska, Juliana Suska

CSI2 Deurne NED Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka, Adrianna Ostrowska, Maria Branka Borja, 

CSI2 Riesenbeck GER Jarosław Skrzyczyński, Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska

ZO Finał PLJ Warka  1m. GP Jakub Krzyżosiak  ILASCHA V&V    KS Small Sherry  

15-19 września 2022

MPMK Łąck 

CSI Samorin SVK  Michalina Łącka, Alicja Łącka, Tola Wawrzkiewicz 

CSI Kronenberg NED Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, Mikołaj Kownacki

CSI Opglanbbeek BEL Radosław Zalewski 

08-11 września 2022

CSIO4 / CS2 Warszawa Warsaw Jumping 

Mistrzostwa Europy Weteranów   Paweł Piątkowski 
CSI2 Bonheiden BEL  Hanna Osieka
CSI2 Paderborn  Cassandra Orschel 

01-04 września 2022

CSI3 Lier BEL - Przemysław Konopacki, Maksymilian Wechta

CSI2-W Vazgaikiemis LTU  Joanna Rosicka Tyszko, Dominika Hestkowska, Robert Hestkowski, Marek Wacławik, Waleria Branicka, Maria Kozina, Tola Świerczyńska,
CSI2 Rzym ITA  Bartosz Adamus 
CSI1 Vlasia ROM  Róża Konieczna

PLJ Gałkowo - 1m. GP Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY RC Riding Center Sosnowice 

SCPMK / ZO Olsza - 1m. GP Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  KS Small Sherry 

ZO Leśna Wola - 1m. GP Anastasia Yershova MERLON  KJ Leśna Wola 

24-28 sierpninia 2022

MP PP Jakubowice 

CSI-W Kunkia LTU Dawid Kubiak, Adam Nicpoń, Tomasz Miskiewicz,  Dominika   Hestkowska, Robert Hestkowska, 

CSI2 Valkenswaard NED  Andrzej Opłatek 

CSI4 Munster GER  Cassandra Orschel 

lCSI Lastrup GER  Jacek Polikowski, Sławomir Polikowsk

18-21 sierpnia 2022

Mistrzostwa Polski Biały Las 

ZO Bogusławice - 1m. GP Stanisław Przedpełski ESKOBAR WKJ Warszawa 

CSI2 Kronenberg NED  Andrzej Opłatek, Julia Ostrowska

CSI2 Londyn GBR Bartosz Adamus 

CSI1 Verbier SUI Jan Chrzaknowski

10-14 sierpnia 2022

MŚ Herning DEN  Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta 

PLJ KJK Szary 1m.GP Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

ZO DiM Dąbrówka Mała 

ZO Kołobrzeg - 1m. GP 1m. Adam Nicpoń  ZERO Z  JKS Barłomino  

03-07 sierpnia 2022

ME Pony Strzegom 

CSI2 Lier BEL Krzysztof Ludwiczak, Przemysław Konopacki, Aleksandra Lusina Gołaś, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 

CSI1 Opglabbeek BEL Katarzyna Wiśniewska 

CSN Gorlitz GER 

ZO Wierzbna Biały Las   1m. GP Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team   

ZO DiM Leszno 

ZO DiM Sopot 

28-31 lipca 2022 

CSI5 Dinard FRA  Andrzej Opłatek 

CSI3 Szilvásvárad HUN   Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Małgorzata Koszucka, Monika Grundkowska, Damian Ostręga, Józef Pękanie, Krzysztof Złocki.   1m. GP Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

CSI2 Lier BEL  Michał ZIębicki, Anna Szary ZIębicka, Natalia Czernik, Hanna Osieka 

CSIV Riesenbeck GER  Paweł Piątkowski 

PLJ Olsza   1m. GP Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Chery Trzebnica 

​ZO Leśna Wola    1m. GP Kostiantyn Boiarko KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN    KJ Leśna Wola   

CSN Dąbrówka Mała   1m. GP Magdalena Dąbrowska   VERONA  KS AZS UWM Olsztyn

ZO DiM Solec Kujawski 

21-24 lipca 2022

CSI3 Samorin SVK  Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Adam Nicpoń, Daria Kobiernik, Aleksander Lewandowski, Hubert Polowczyk, Marta Piszczek, Paulina Sawicka, Katarzyna Szun, Julianna Bajońska, Dominika Gardas, Lena Kołacka, Alicja Kosmol. Oliwia Kosmol, Nina Lehmann, Martyna Nicpoń.

CSI2 Kronenberg NED Michał Ziębicki, Anna Szary ZIębicka, Adrianna Ostrowska, Krzysztof Okła, Oliwia Ostrowska, Katarzyna Wiśniewska, Mikołaj Kownacki

CSI2 San Giovanni ITA   Mikołaj Barański, Laura Barańska 

CSI Zuidwolde NED   Maria Brańka Borja 

Finał OOM Facimiech 

MP Młodzików DK Facimiech 

MDPP Facimiech 

Memoriał Łukasza Appela Warka  1m. GP Marek Wacławik KATHMANDAU   LARGO Sp z o o    

14-17 lipca 2022

CSI2 Biskupiec 

Mistrzostwa Europy J/MJ/Dz Oliva

CSIO5 Falsterbo SWE  Maksymilian Wechta 

CSI3 Samorin  SVK  Jarosław SKrzycyzński, Monika Grundkowska, Agnieszka Cebulak, Roksana Bugaj, Damian Ostręga, Filip Skrzyczyński, Patryk SKrzycyzński, Eliza Zawadzka, Krzysztof Złocki, 

CSI2 Zuidwolde NED Adrianna Ostrowska Oliwia Ostrowska 

CSI1 Valkenswaard NED  Łukasz Brzóska 

ZO BeckerSport  1m. GP Maria Pietrusińska  CZĄBER  SKF KS Master Film Wilcza Góra 

ZO DIM Dąbrówka Mała 

7-10 lipca 2022

CSI4 Valkenswaard NED  Andrzej Opłatek  Mściwj Kiecoń  Bartosz Adamus 

CSI3 Knokke BEL Cassandra Orschel

CSIYH Montefalco ITA  Monika Dulczewska

PLJ Jakubowice   1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team 

​ZO DiM Solec Kujawski 

30.06-03 lipca 2022

CSI Baborówko   1m. GP Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA POL

CSI Knokke BEL   Natalia Czernik, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski 

CSI Deurne NED   Maria Brańka - Borja, Krzysztof Okła, Piotr Ciołczyk 

CSI Monte Carlo MON  Bartosz Adamus

CSN Atviras Litwa  Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska 

CSN Leśna Wola   1m. GP Kostiantyn Boiarko  UKR  AISHA  

ZO Łąck 1m. GP Amelia Szczupakowska  CHACCOS BOY  KS Nad Wigrami 

23-26 czerwca 2022

CSIO3 NC EEF Deauville FRA  Cassandra Oeschel, Andrzej Opłatek, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki 

CSI3-W Olomouc CZE  Michał Kaźmierczak, Monika Grundkowska, Daria Pietrzak, Małgorzata Koszucka, Kinga Kościarz, Jarosław Koziarowski, Kornelią Kurleto, Ewa Macieszczak, Aleksandra Matula, Karolina Nowak, Józef Pekaniec, Agata Skrzypiec, Hanna Stefanowicz, Krzysztof Złocki. 

CSI1 Paryż FRA Bartosz Adamus

PLJ Dąbrówka Mała   1m. GP 1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck  

CSN KJK Michałowice   1m. GP Anastasiia Yershova  UKR  MARLON  

ZO DIM Bogusławice     

ZO DiM Kołobrzeg 

16-19 czerwca 2022

CSI4 CSI1 CSIYH Poznań

CSIOY Hagen GER  Juliana  Suska 

CSI2 Riesenbeck GER  Natalia Stefańska

ZO DiM BeckerSport

eOOM Kwieki 

09-12 czerwca 2022

CSIO5 Sopot POL

CSI2 Sopot POL  1m. GP Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSIO3 Drammen NOR  Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Krzysztof Ludwiczak, Mściwoj Kiecoń 

CSI Kronenberg NED  Anna Stasiak, Agnieszka Cecuga, Piotr Ciołczyk

CSIO Sopot Young Stars 

eOOM JKS Pogórze 

ZO DiM Moszna 

ZO Olsza  1m. GP Leszek Gramza CLEARROUND KJ Rodan Club 

PLJ Becker Sport  1m. GP Stanisław Przedpełski ESKOBAR  WKJ Warszawa 

01-06 czerwca 2022

CSIO Zuidwolde NED  CSIOY - Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Aleksander Lewandowski, Julia Błaszczak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz CSIOJ Klara Kozioł, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Iga BIegalska, Maria Brańka Borja, Lena OLeszkiewicz, Natalia Stefańska CSIOCH - Julia Ganowska, Roksana Nawrocka, Małgorzata Babczyńska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Michalina Łącka, Kevin Pszowski   CSIOP - Julia Ganowska

CSI Lier BEL  Natalia Czernik

CSIYH Grote Brogel BEL   Mikołaj Kownacki 

Baltic Cup Kołobrzeg - 1m. GP Aleksandra  Lusina-Gołaś  BRAVEHEART VAN DE BISSCHOP Z  KJ Bonin

Gałkowo Masters  - 1m. GP Marcin Matelski LUGANO  SK Olimpia Nowe Dąbie

eOOM Gajewniki 

Mistrzostwa WLKP Racot 

26-29 maja 2022

CSIO5 Rzym ITA   Andrzej Opłatek 

CSI2 Zuidwolde NED   Michał Ziębicki, Anna Szary ZIębicka, Natalia Czernik, Maria Brańka - Borja 

CSI4 Hamburg GER  Cassandra Orschel   1m. Derby 

CSI2 Tsaratsovo  BUL  Róża Konieczna 

CSIYH Budapeszt HUN   Józef Pekaniec 

Akademickie MP Radzionków 

ZO DiM Gałkowo 

ZO Warka  1m. GP Jakub Kubiak QUILIBET  KJ SO Łąck  

PLJ Leśna Wola  1m. GP Magda Kamińska Kumorek BRANDY KJ Preria Wilkowice 

18-22 maja 2022

CSIO3 EEF NC Q Aalborg DEN - Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski 

CSI2 Kronenberg NED - Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, 

CSI Olsza POL    1m GP Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI3 Opglabbek BEL - Agnieszka Cecuga

CSI2 Gross Wielgen GER - Natalia Stefańska 

ZO DiM Jaszkowo 

11-15 maja 2022

CSI2 Samorin SVK  Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Michał Kaźmierczak, Agnieszka Olszewską, Antoni Strzałkowski, Bartosz Adamus, Małgorzata Koszucka, Daria Pietrzak, Eryka Mikołajczyk, 

CSI3 Redefin GER Cassandra Orschel 

CSI1 Kronenberg NED  Izabela Vinckier, Mikołaj Kownacki 

ZO  Michałowice   1m.GP  Joanna Rosicka - Tyszko CARIBOU  TKJ Garbówek

ZO DiM Barłomino 

ZO DiM Budzistowo 

04-08 maja 2022

CSIO Lamprechtshausen AUT

CSI3 Nancy FRA  Weronika Minkiewicz 

CSI2 Samorin SVK  Maksymilian Wechta, Natalia Urbańska, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski, 

CSI2 Opglabbeek BEL   Michał Kaźmierczak, Przemysław Konopacki 

CSI2 Riesenbeck GER  Leszek Gramza Zuzanna Kucharska 

CSI2 Montefalco ITA  Monika Dulczewska 

CSIYH Deurne NED  Mikołaj Kownacki 

PLJ CSN Zielona Góra  1m. Ulf Ebel CHACCOLINA GER / RSV Polzow 

ZO DiM Poczernin 

28.04 - 03 maja 2022

CSI2  Bogusławice POL 

CSI2  Opglabbeek BEL  Anna Szary Ziębicka, Julia Jabłońska, Michał Ziębicki, Przemysław Konopacki

CSI1  Busto Arsizio ITA  Amelia Ostrowska  

ZO Jakubowice Memoriał Marcina Klupsia   1m. GP Marek Wacławik KATHMANDAU Largo SA 

ZO Biskupiec  1m. GP Maksymilian Wechta  NUMBER ONE  KJ Wechta 

ZO DiM Kwieki 

eOOM Baborówko 

21-24 kwietnia 2022

CSIO Zduchovice CZE  Julia Błaszczak, Iga Biegalska, Róża Konieczna, Daria Pietrzak, Maximilian Parkitny, Wiktoria Jannasz, Nell Sówka, Oliwia Kosmol, Juliana Suska, Małgorzata Babczyńska, Zuzanna Dąbrowska, Julia Ganowska, Helena Gola, Alicja Kosmol, Amelia Lewkowicz, Roksana Nawrocka, Zuzanna Przybylska, Paulina Słoniec, Natalia Stefańska, Natalia Sydow. 

CSI3 Wellington USA   Andrzej Opłatek

CSI2 Zielona Góra POL   1m. GP Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSICH Oliva ESP  Julia Stolarczyk Okarma

CSI1 Gorla Minore ITA  Amelia Ostrowska 

CSI1 Opglabbeek BEL  Julia Jabłońska 

ZO DiM Biały Las 

ZO DiM BeckerSport

ZO Leśna Wola   1m. GP Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

ZO Salio   1m. GP Dominik Słodczyk QUICKY B Z  KJ Preria Wilkowice

14-17 kwietnia 2022

CSI3 Wellington USA  Andrzej Opłatek

CSI3/U25 Lanaken BEL Malwina Urbańska, Lena Oleszkiewicz 

CSI3 Arezzo ITA  Mściwoj Kiecoń

CSIO Gorla Minore ITA  Laura Barańska, Mikołaj Barański, Julia Błaszczak, Maciej Handzlik, Aleksandra Kerznowska, Klara Kozioł, Paulina Pellowska, Kewin Pszowski, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Aleksandra Wypchło, Karolina Wernerowicz, Amelia Zięba.

CSI2 Linz AUT  Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak, Róża Konieczna, Gloria Ciba, Michał Kubiak

05-10 kwietnia 2022

Finał Pucharu Świata / CSI3 / CSIYH Leipzig GER Cassandra Orschel 

CSI4/1/YH Arezzo ITA  Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Mściwoj Kiecoń, Kamil Grzelczyk, Adam Grzegorzewski, Monika Dulczewska, Natalia Czernik, Laura Kłapińska, Monika Kłapińska,

CSI3 Lanaken BEL Malwina Urbańska, Lena Oleszkiewicz 

CSI2 Kronenberg NED  Jarosław Skrzyczyński  Przemysław Konopacki Piotr Ciołczyk  

HMP DiM Sopot 

Halowe MP Juniorów Młodszych - 1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin 

Halowe MP Młodzików - 1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z SKJ Sopot 

Halowe MP Młodzików na kucach - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno 

Halowe MP na kucach - 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

Halowy Puchar Polski A0 - 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

Halowy Puchar Polski A1 - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grandę Krosinko 

Halowy Puchar Polski C - 1m. Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania 

Halowy Puchar Polski D bis - 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

Halowy Puchar Polski MK / E - 1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczy

28.03 - 03 kwietnia 2022

CSI5 Wellington USA Andrzej Opłatek 

CSI3 Arezzo ITA Laura Barańska, Mikołaj Barański. Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Anna Szary Ziębicka, Małgorzata Koszucka, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Antoni Strzałkowski, Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Kamil Grzelczyk, Adam Grzegorzewski, Laura Kłapińska, Monika Kłapińska, 

CSI1 Bonheiden BEL  Piotr Ciołczyk

CSIYH Kronenberg NED Mikołaj Kownacki 

HZO Leszno   1m. GP Hanna Osieka LEROY P Kraju Jumping Team

Akademickie Halowe MP Leszno 

23-27 marca 2022

CSI4 Wellington USA Andrzej Opłatek 

CSI4 Vejer de la Frontera ESP Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek -Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski  

CSI3 Arezzo ITA  Laura Barańska, Mikołaj Barański. Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Anna Szary Ziębicka, Małgorzata Koszucka, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Antoni Strzałkowski 

CSI3 Riyadh KSA  Krystian Zupa 

CSI3 Oliva ESP Klara Kostrzewa-Artymowicz, Krzysztof Retka, Melania Komornicka

HZO Dąbrówka Mała  1m.GP Adam Nicpoń JKS Barłomino 

HZO DiM Salio 

HMP Leszno 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Seniorów - 1m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z KS Cortina Kaczenice 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MJ U21 - 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE JKS Kietlów 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Juniorów U18 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA SKJ Sopot

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Dzieci - 1m. Roksana Nawrocka PENNY LANE BPK

Ladies Cup - 1m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET Polski Polo CLub 

15-20 marca 2022

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Maksymilian Wechta, Marek Lewicki,  Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek -Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski 

CSI4 Gorla Minore ITA Dawid Kubiak, Róża Konieczna, Amelia Ostrowska 

CSI2 Lier BEL  Jarosław Skrzyczyński 

CSII U25 Wellington USA  Andrzej Opłatek 

CSI2 Opglabbekk BEL Olga Skrobacz, Maria Brańka Borja, Jarosław Koziarowski  

CSI2/1/YH Oliva ESP  Klara Kostrzewa-Artymowicz, Krzysztof Retka, Natalia Zimnowodzka,  Kuba Ryczkowski, Melania Komornicka

HZO DIM Leszno

HZO DiM Wolica 

11-13 marca 2022

CSI5 Wellington USA  Andrzej Opłatek 

CSI4 Vejer de la Frontera ESP  Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek -Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski 

CSI3 Herning DEN Wojciech Wojcianiec Krzysztof Ludwiczak  

CSI2/1/YH Oliva ESP  Klara Kostrzewa-Artymowicz, Krzysztof Retka, Natalia Zimnowodzka,  Kuba Ryczkowski, Melania Komornicka 

CSI2 Gorla Minore ITA Dawid Kubiak, Róża Konieczna

HZO Leszno  1m GP Hubert Polowczyk ALO-VARO P KS Cortina Kaczenice 

03-06 marca 2022

CSI3 Villamoura POR  Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska, Monika Kłapińska 

CSI2 Vejer de la Frontera ESP Jacek Polikowski 

CSI2 Ebreichsdorf AUT Łukasz Koza, Aleksandra Kierznowska, Paulina Bule, Oliwier Bule, Klara Kozioł, Paulina Słoniec, Zuzanna Przybylska

CSI1 Gorla Minore ITA  Amelia Ostrowska

HZO Leszno 1m. GP Michał Kaźmierczak MERLIN VANT HEIKE RC Riding Center Sosnowice 

HZO Becker Sport  1m GP Wiktoria Jannasz CLICQUOT SKJ Poczernin 

HZO DiM Michałowice 

22-27 lutego 2022

CSI5 Wellington USA Andrzej Opłatek 

CSI4 Sunshine Tour III ESP  Maksymilian Wechta, Bartosz Adamus, Piotr Kalinowski 

CSI3 Villamoura POR  Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska, Monika Kłapińska 

CSI3 Oliva ESP Mikołaj Barański, Laura Barańska 

CSI2 Kronnberg NED Natalia Czernik, Krzysztof Okła, Mikołaj Kownacki 

HZO Leszno 1m. GP Mściwoj Kiecoń BACCORD KJ Agro Handel Śrem

HZO DiM Wolica 

15-20 luteo 2022 

CSI3-LF Kraków 

CSI4 / U25 Wellington USA Andrzej Opłatek 

CSI4 Sunshine Tour II ESP  Maksymilian Wechta, Bartosz Adamus Piotr Kalinowski  

CSI3 Villamoura POR  Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska, 

CSI3 Oliva ESP   Mikołaj Barański, Laura Barańska 

CSI3 Riyadh KSA Krystian Zupa

HZO Leszno 1m. GP Leszek Gramza JACKPOT A Rodan Club 

Cavaliada Future Kraków 

09-13 lutego 2022

CSI4 Sunshine Tour ESP Maksymilian Wechta, Bartosz Adamus Piotr Kalinowski 

CSI3/1 Vilamoura POR Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska, Monika Kłapińska

CSI2 Wellington USA  Andrzej Opłatek 

CSI2 Oliva ESP Mikołaj Barański, Laura Barańska

Young Riders Academy Peelbergen NED  Maximilian Parkitny 

HZO Michałowice  1m GP Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek

HZO DIM Becker Sport

HZO DiM Leszno 

02-06 lutego 2022

CSI3/1 Vilamoura POR Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska, Monika Kłapińska 

CSI2 Riesenbeck GER  Jarosław Skrzyczyński

CSI2 Opglabeek BEL Dawid Kubiak, Przemysław Konopacki 
CSIU25 Wellington USA  Andrzej Opłatek
CSI2 Riyadh KSA  Krystian Zupa

CSN Leszno 1m. GP Małgorzata Koszucka KEIRA HIPPICA RC Riding Center Sosnowice

HZO DIM Jaszkowo 

27-30 stycznia 2022

CSI4 Wellington USA  Andrzej Opłatek

CSI3/1 Vilamoura POR Adam Grzegorzewski, Laura Kłapinska,

CSIU25 Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka

CSI2 Opglabbeek BEL Dawid Kubiak, Adrianna Ostrowska, Aleksandra Wypchło Kaja Milewska

CSN Leszno   1m. GP Łukasz Koza  KONTADOR VD MOOLENDREF  KJ Trachy Gliwice

HZO DiM Sopot 

20-23 stycznia 2022

CSI3 Wellington USA Andrzej Opłatek

CSI2 Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

Cavaliada Future Ergo Arena 

CSI2 Lier BEL  Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

13-16 stycznia 2022

CSI2 CSIYH Opglabbeek BEL  Mściwoj Kiecoń 

CSIL2 Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka Olga Zimniewicz

CSN Kronenberg NED  Przemysław Konopacki 

6-9 stycznia 2022

CSI2 CSIYH Opglabbeek BEL  Adrianna Ostrowska, Julia Ostrowska, Oliwia Ostrowska

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24