Polska Liga Jeździecka III etap Jeżów Stajnia Qando 2024

21-23 czerwca 2024 

 
 
Grand Prix PLJ - 1m. Daria Kobiernik  COLETTE   KS Kobiernik Team   
Finał Rundy Młodzieżowej U15 - 1m. Blanka Podyma  FREYA   KJ Vertus Łódź 
Finał Rundy Open PLJ  125cm  1m. Szymon Bula  SANSA GOLD  KJ Profit Orzesze
 
Finał Średniej Rundy ZO - 1m. Jakub Kubiak  CORIWAY  KJ Łąck przy SO w Łącku 
Finał Małej Rundy ZO - 1m. 1m. Szymon Bula  SANSA GOLD  KJ Profit Orzesze 
Grand Prix  PLJ 
fot. (c)Ewa Oslawska @ewex90 
 
Podium Grand Prix PLJ  
 
1m. Daria Kobiernik  COLETTE   KS Kobiernik Team   0/0  42,93s
2m. Tomasz Plewa JAY BLOOBIDAY  KJ Leśna Wola   0/0  44,08s
3m. Kinga Daszczyk   KAOLIN LA TULIPE   JKS Jantar Stryków   0/0  44,53s
 
Finał Rundy Młodzieżowej 
 
 
Podium Finału Rundy Młodzieżowej 23/06/24
 
 
1m.  Blanka Podyma  FREYA  KJ Vertus Łódź
2m.  Lena Hoffmann  TIK TAK  KJ Trachy
3m.  Aleksandra Brzozowska  CLAUDIA  Kielecki KJ
 
 
 
Finał Rundy Open 
 
 
 
Podium Finału Rundy Open 22/06/24
 
 
1m. Szymon Bula  SANSA GOLD KJ Profit Orzesze 
2m. Paulina Słoniec  CHOCO POLO  KJ Trachy 
3m. Oliwia Stanisławczyk EL TIGRE DE BEAUFOUR TKJ Garbówek 
 
 
 
Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24