WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Future Champions Hagen CSIOJ CSIOCh 10-13 czerwca 2021

Wspaniały sukces polskiej młodzieży! Kadra Juniorów - Aleksander Lewandowski - Iga Biegalska -Daria Pietrzak - Olga Skrobacz wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów. 

 
Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2021
CSIOJ - Iga Biegalska,  Aleksander Lewandowski, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Aleksandra Wypchło
CSIOCh - Nell Sowka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Julia Pięta 
Szef ekipy - Kajetan Wałecki 
 
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOJ - Polska - 2 miejsce
WYNIKI PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska - 8 miejsce 
 
Grand Prix CSIOJ -  27m Daria Pietrzak MONSUN 5 pkt  
Grand Prix CSIOCh -   17m. Nell Sówka MISTER STAKKATO S 4 pkt
 
 
CSIOCh 125m - 6m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO VIDEO
CSIOCh 125cm 2m. Julia Pieta CLEARWATER PP Z
CSIOJ 135cm - 4m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOJ 140cm - 8m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO

CSIO3 Uggerhalne 10-13 czerwca 2021

 

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  STALANDO 2

Natalia Czernik  DUKE G   EVERDI   FONTAINE BLUE CKV

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA GIRALDO L CLEANY VD KATTEVENNEN Z

Przemysław Konopacki  HOME-RUN VASCO

 

Najlepsze wyniki dla Polski w zawodach :

Niedziela 13/06/21 

Grand Prix LR 150cm   27m Przemysław Konopacki VASCO

Finał MR LR 150cm 8m. Natalia Czernik FONTAINE BLUE CKV

 

Sobota 12/06/21

140cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

150cm 5m. Natalia Czernik EVERDI

 

Piątek 11/06/21 

Puchar Narodów  - Polska 11 miejsce  

Natalia Czernik DUKE G  (8) / 6           VIDEO  I nawrót 

Mściwoj Kiecoń IDEALISCA  4 / (12)    VIDEO  I nawrót

Przemysław Konopacki VASCO 8 / 9   VIDEO  I nawrót

Andrzej Opłatek STALANDO 2 0 / 4      VIDEO  I nawrót

 

140cm -  7m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO 

 

Czwartek 10/06/21

145cm 6m. Przemysław Konopacki HOME-RUN  VIDEO

135cm 2m. Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z  VIDEO


Andrzej Opłatek w LGCT CSI5 CSI2 Valkenswaard 4-6/06/21

Na zakończenie pełnej emocji niedzieli 06.06.21 przyszły dobre wieści z LGCT Valkensward. Reprezentant Polski - Andrzej Opłatek był czwarty na STAKKATANIE w konkursie LR 150cm z rozgrywką, szósty w LR 145cm na CONTHINDER i czwarty na NORDSTURM w porannym 2* konkursie 135cm.

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Solec Kujawski 4-6/06/2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM :

Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club Tomaszkowo

Gr A1 - Lilianna Brzykcy LEON KJ Podkowa Gruszczyn

Gr A2 - Jakub Mroczek JULTJE Polish Pony Club Tomaszkowo

Gr C - Weronika Wąsowska KIDNEY JKS AMICO Mołdawin 

Gr D bis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN  KJ Ranczo Kołata

Finał Mł i JM - Paulina Pellowska LA COCO 3  SKJ Barłomino  - video 

GP Dzieci - Wiktoria Ryciak VERONA SKJ Sopot 

Finał Jun Mł Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club Tomaszkowo 

WYNIKI TURNIEJU


Róża Konieczna trzecia w konkursie 140cm podczas CSIO3 w Atenach 05/06/21

 

Polska juniorka Róża Konieczna na DARIDO B w swoim pierwszym w karierze konkursie 140cm wywalczyła trzecie miejsce. Przejazd podstawowy i rozgrywkę pokonała bez punktów karnych. Konkurs wygrał reprezentant Turcji Hasan Sentürk na S.I.E.C LOCCA.

VIDEO rozgrywka 

VIDEO pp

WYNIKI TURNIEJU 


Ranking FEI na koniec maja 2021

 Ranking FEI nr 245  31/05/21

1m. Daniel Deusser  GER 3385 pkt 

2m. Steve Guerdat SUI 3225 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI 3101 pkt

138m Andrzej Opłatek POL 1360 pkt 

186m Wojciech Wojcianiec POL 1165 pkt 

 

POLACY w RANKING FEI na koniec maja 2021

 


4 Foulee CSI4 CSI1 CSIYH Poznań 2-6/06/2021

 

 Wojciech Wojcianiec i Chintablue fot. Wiktoria Milczarczyk 

LISTA ZAWODNIKÓW  3-6 czerwca 2021

PROGRAM / WYNIKI 

BILETY / STRONA OFICJALNA / LIVESTREAM 

zdjęcia  Paula Bartkowiak Fotografia  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

 

Niedziela 06/06/21

Grand Prix LR 160cm 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO 

CSI4 LR 145cm 6m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  VIDEO 

CSI4 140cm 2m. Marek Lewicki ITOULON B

Finał YH  1m. Filip Lewicki KELDITA  VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI4 LR 145  9m. Monika Grundowska DHAHA

CSI4 140cm  1m. Kamil Grzelczyk WIBARO VIDEO

CSI1 135cm 3m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY VIDEO 

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI4 LR 150cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSI4 140cm 4m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSI1 110cm 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

 

Czwartek 03/06/21

CSIYH 1m. Filip LewickKELDITA

CSI1 110cm  1m. Zuzanna Dąbrowska ORINOKO  VIDEO

CSI1 130cm  4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA


CSI2 CSI1 CSIYH Zduchovice 3-6/06/2021

Reprezentacja Polski CSI Zduchowice 2021

Paulina Koza, Łukasz Koza, Jakub Krzyżosiak, Tomasz Miśkiewicz, Sławomir Hartman, Julia Jaglarz, Adrianna Ostrowska, Olwier Bule, Paulina Bule, Oliwia Kosmos, Amelia Krywult, Barbara Krywult, Nasza Galocz, Natalia Kluska, Magdalena Piksa 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 06/06/21

CSI2 Grand Prix LR 145 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO

​CSI2 130cm 9m. Oliwia Kosmol LILLY LE

CSI1 125cm 2m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO 

 

Sobota 05/06/21

CSI2 140cm 3m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO 

CSI2 140cm 2m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSI1 120cm 3m. Amelia Krywult QUALITO Z VIDEO

 

Piątek 04/06/21

CSI2 130cm 3m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

CSIYH 7yrs   3m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS

CSIYH  5/6yrs

 

Czwartek 03/06/21

CSI2 130cm 2m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  VIDEO;

CSI1 125cm 3m. Magdalena Piksa AZAR STE HERMELLE VIDEO 

CSIYH 7yrs  5m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS VIDEO

CSITH 5/6yrs 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek w St Tropez 27-29 maja 2021

Andrzej Opłatek i Stakkatan fot. LGCT 

 

Andrzej Opłatek kolejny, drugi raz w sezonie 2021, wystąpił w zawodach z cyklu Longines Global Champions Tour. Tym razem wystartował w St Tropez na koniach Stakkatan i Conthinder.  Na 10 letnim wł. Conthinder, reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA, pierwszy raz we wspólnej karierze pojechał konkurs 160cm i od razu był to konkurs Grand Prix, który para pokonała z 9 pkt i zajęła 23 miejsce. W kwalifikacji do Grand Prix 160cm Andrzej Opłatek na Stakkatanie wywalczył czwarte miejsce. 

 

W rozgrywkach Global Champions League, w których Andrzej Opłatek startuje w barwach Miami Celtics, pierwszy konkurs pokonał z 4 pkt a w drugim był bezbłędny. Miami Celtics w St Tropez wywalczyli 15 pkt i aktualnie w rankingu rozgrywek, po 3 etapach  zajmują 11 miejsce. 

 

 

 

 

STRONA OFICJALNA  LGCT i GCL https://www.gcglobalchampions.com 

 


ZO DIM Łąck 28-30/05/2021 - ostatnia kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 30/05/21 

Gr A0 - Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA JKS u Robsonów Dąbrówka Mała

Gr A1 - Wiktoria Cwalina  RAMIRO  KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Marcel Wiśniewski  TOUAREG  SKJ Golden Dream 

Gr C - Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Zofia Gendera ORCHID'S HIGHLAND SURPRICE KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Mł i JM Lena Czeszejko - Sochacka SONATA W  JKS u Robsonów

GP D/E - Maggie Misztal DIABLO LAZAR SKJ Sopot 

GP Dzieci - Amelia Lewkowicz CAREMBER ME M  KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł - Kuba Kraśko DON ESPADRON LKJ Gałkowo 

WYNIKI TURNIEJU 

Końcowy RANKING CSIO YOUNG STARS 

 


Skrzyczyński Jarosław  4047
Wojcianiec Wojciech  4026
Opłatek Andrzej  3871
Ludwiczak Krzysztof  3328
Wechta Maksymilian  2694
Bobik Jan  1912
Grzelczyk Kamil  1759
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1473

 30/04/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Wilczewska Weronika  174
8. Zybała Aleksandra 170
8. Kasner Matylda  164
10.. Babiak Filip  156

 30/04/21

1. Kierznowska Aleksandra 1182
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 575
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Barański Mikołaj  181
6..Skrobacz Olga  177
7. Kłapińska Laura  171
8. Wypiór Marta  164
9. Wawrzyniak Pola 125
10. Kurleto Kornelia  99

 30/04/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21