W tym tygodniu: 
 

CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne DEN 

Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski 

livestream NC

livestream  

 

 

CSI2 Kronenberg NED 

Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka, 

livestream

 

 

CSI Olsza POL  

livestream

 

 

CSI3 Opglabbek BEL  Agnieszka Cecuga

livestream

 

CSI2 Gross Wielgen GER  Natalia Stefańska

 

 

ZO DiM Jaszkowo 

 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

 

    
 
 
   
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 
 
   
  
 

CSI2 CSI1 CSIYH CSICh Olsza 19-22 maja 2022

WYNIKI / PROGRAM

LIVESTREAM 

ZGŁOSZENIA

zdjęcia Paula Bartkowiak Fotografia

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

sobota 21/05/22

CSI2 130cm  1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA VIDEO 

Final CSIYH  1m. Dawid Skiba LAPSUS L

CSI1 120cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR  VIDEO

CSI1 110cm  2m. Olga Styła FIJI

CSICh  1m. Kevin Pszowski JACOBSON

 

piątek 20/05/22

LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Anna Stasiak CASCADA VIDEO  

CSIYH 3m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S  VIDEO

 

czwartek 19/05/22

CSI2 140cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

CSIYH - 1m. Dawid Skiba LAPSUS L VIDEO

CSICH - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152


CSIO3 EEF NC Q Aalborg Uggerhalne 19-22 maja 2022

Puchar Narodów - 6 miejsce fot. Annette Boe Østergaard 

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski, szef ekipy Jan Vinckier  

 

PROGRAM / WYNIKI 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

21/05/22  CSIO3 LR 150 cm  2m. Jarosław Skrzyczyński JERICO  VIDEO 

21/05//22 CSIO3 LR 150 cm  3m. Michała Kaźmierczak NOTIS  VIDEO

21/05/22  CSI2 140cm  5m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

20/05/22  Puchar Narodów CSIO3 NC EEF Q - Polska 6 miejsce 

20/05/22 CSI2 140cm.  2m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z VIDEO 

19/05/22 CSIO 145cm  3m. Michał Kaźmierczak   ZIROCCO AIR  VIDEO


CSI2 CSI1 CSIYH Kronenberg 19-22 maja 2022

Paulina Sawicka - 1 miejsce 120cm 

 

Reprezentacja Polski :Michał ZIębicki, Anna Szary Ziębicka, Hubert Kierznowski, Aleksandra Kierznowska, Daria Kobiernik, Paulina Sawicka. 

 

WYNIKI / PROGRAM       ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

sobota 21/05/22

LR GP 145cm  9m. Aleksandra Kierznowska LOUIS VAN HET KLUIZEBOS

CSI1 125cm  1m. Daria Kobiernik VENUS

CSI1 115cm  1m. Anna Szary ZIębicka ANTHONOV  VIDEO 

​MT Finał 1345cm 12m.  Michał Ziębicki IGOR E

 

piątek20/05/22

CSI2 140cm - 4m. Aleksandra Kierznowska  ATOMIUM L

CSI2 135cm - 12m. Michał ZIębicki O'LORD DB

CSI1 120cm - 1m. Paulina Sawicka CHIMEQUYL VIDEO 

CSI1 110cm - 6m. Anna Szary Ziębicka ANTHONOV

CSIYH 6yrs - 7m Hubert Kierznowski DIAMENT

CSIYH 7yrs - 4m. Daria Kobierki DONNA NEVA S

 

czwartek 19/05/22

CSI2 135cm - 3m. Daria Kobiernik COLETTE VIDEO

CSIYH 7yrs - 2m. Daria Kobierki DONNA NEVA S

CSIYH 6yrs - 3m. Hubert Kierznowski DIAMENT

CSI1 110cm - 10m. Paulina Sawicka CHIMEQUYL


Danube Champions Tour I - Šamorín 15/05/22

Maksymilian Wechta - 3 miejsce Grand Prix LR 145 fot. Lucię Grancova

Reprezentacja Polski : Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Michał Kaźmierczak, Agnieszka Olszewską, Antoni Strzałkowski, Bartosz Adamus, Małgorzata Koszucka, Daria Pietrzak, Eryka Mikołajczyk, 

 

WYNIKI       ARCHIWUM VIDEO 


 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
 
niedziela 15/05/22  
GP LR 145 cm   3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
Finał YH 7 yrs    2m. Daria Pietrzak UNICA-K  VIDEO
Finał YH 6 yrs    8m. Antoni Strzałkowski CASTELLO
 
sobota 14/05/22
World Cup CSI-W LR 150cm 9m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
Grand Prix U25 LR 140cm 15cm Daria Pietrzak  MONSUN  VIDEO   
Grand Prix CSI1 135cm 20m. Agnieszka Olszewska WESTFALIA L
Finał Bronze Tour 130cm  20m. Bartosz Adamus  SIRE ONE  VIDEO
 
piątek 13/05/22
CSI2 135cm  3m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA
CSIU25 140cm 5m. Daria Pietrzak  MONSUN VIDEO 
CSI1 135cm 9m. Małgorzata Koszucka INOUT W
CSIYH 6yrs  5m. Maksymilian Wechta WIMSTER
 
czwartek 12/05/22
CSIYH 7yrs   1m. Krzysztof Ludwiczak KWOAJONG
CSI2 140cm  4m. Michał Kaźmierczak  MERLIN VAN'T HEIKE
 

ZO DiM Budzistowo 13-15 maja 2022

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 13-15/05/22

 

 


Joanna Rosicka Tyszko najlepsza w Grand Prix Michałowic 15/05/22

Joanna Rosicka Tyszko i CARIBOU - najlepsza para konkursu Grand Prix fot. Przemysław Antosz

 

Podium konkursu Grand Prix ZO KJK Szary Michałowice 

1m. Joanna Rosicka - Tyszko CARIBOU  TKJ Garbówek  0/0   37,30s 

2m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  Stajnia Small Sherry  0/0 37,49s 

3m. Łukasz Przybylski  KEIRA HIPPICA  BPK 0/0  39,83s

WYNIKI GP   WYNIKI ZAWODÓW 

 


Izabela Vinckier na podium w Peelbergen 11-14/05/22

 

Reprezentantka Polski, na co dzień zawodniczka JKS Melloni Horses, Izabela Vinckier podczas zawodów CSI1 w Peelbergen w Holandii w dn. 11-14 maja 2022 wygrała dwa konkursy 120cm na koniu SALVE i zajęła drugie miejsce w finałowym konkursie 125cm na klaczy SEVILLA. Właścicielem obu koni jest Stadnina Koni Kunowo.

WYNIKI ZAWODÓW 

Video finał 125 Sevilla 


Danube Champions Tour I - Šamorín 08/05/22

Maksymilian Wechta trzeci w Grand Prix Samorin fot. Lucia Grancova

 

Danube Champions Tour I - Šamorín 05-08/05/22 

Reprezentacja Polski: Maksymilian Wechta, Adrianna Ostrowska, Oliwia Ostrowska, Natalia Urbańska, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 08/05/22

GP LR 145cm 3m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA VIDEO

Finał CSIYH  1m. Maksymilian Wechta WIMSTER

Finał CSI1 125cm  9m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE

 

sobota 07/05/22

Finał 140cm - 2m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA  VIDEO 

GP CSI1 135cm  - 4m. Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE

 

piątek 06/05/22

CSIYH 1m. Maksymilian Wechta WIMSTER VIDEO 

CSI1 125cm  2m. Jakub Ryczkowski  QUALITY QUEEN

 

czwartek 05/05/22

CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA

CSIYH  5m. Maksymilian Wechta WIMSTER

WYNIKI ZAWODÓW       GALERIA VIDEO 


Przemysław Konopacki drugi w 3* Grand Prix LR 155 w Opglabbeek 08/05/22

 

Zawodnik KJ Adamus Equestrian Przemysław Konopacki wywalczył drugie miejsce w konkursie Grand Prix LR 155 podczas 3* turnieju w Opglabbek Sentower Park na klaczy HOME RUN /Spartacus TN x Concorde/. Konkurs wygrał reprezentant Wielkiej Brytanii Samuel Huton na koniu GIVENCHY /VDL Zirocco Blue x Indoctro/ 

WYNIKI ZAWODÓW 


Skrzyczyński Jarosław 2639
Opłatek Andrzej  2349
Wojcianiec Wojciech  2240
Wechta Maksymilian  1656
Kubiak Dawid  1448
Kaźmierczak Michał    1380
Konopacki Przemysław  1255
Kiecoń Mściwoj  1235
Miskiewicz Tomasz 1093
Grzelczyk Kamil        1079

30/04/22

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  524
2. Lewandowski Aleksander 463
3Błaszczak Julia  387
4. Skrobacz Olga  267
5. Parkitny Maximilian     196
6. Barański Mikołaj     176
7. Wilczewska Weronika  158
8. Lewicki Filip    141
9.  Suska Juliana  117
10. Skrzypiec Agata  89

30/04/22

1. Handzlik Maciej   318
2. Biegalska Iga     270
3. Kozioł Klara  250
4. Zawadzka Eliza     214
5. Konieczna Róża  212
6. Wypchło Aleksandra  133
7. Jannasz Wiktoria  130
8. Prymek Zuzanna   119
9. Pietrzak Daria  116
10. Oleszkiewicz Lena  102

30/04/22

1  Sówka Nell  1095
2  Goszczyński Adam  880
3. Kucharska Antonina  730
3. Ganowska Julia    730
5. Słoniec Paulina   705
6Nawrocka Roksana    700
7  Voig tLiliana 600
8. Lewkowicz Amelia    560
9. Dąbrowska Zuzanna  555
10. Łącka Michalina  485

30/04/22

1. Rąbca Milena  216
2. Layer Blanka    182
3. Cicha Zofia   156
4. Wierucka Maria  112
5. Michalak Helena      110
6  Maj Natalia    96
7. Janaszczak Lena  80
7. Cytrynka Hanna    80
9  Luboński Ignacy      68
10. Stedler Z., Władek M   54

30/04/22

1.  Wierucka Zofia 311
2.  Brzykcy Liliana     239
2.  Kulesza Lila  224
4.  Jach Michalina  194
5.  Ciszek Maria  171
6   Pawłowską Julia   169
7.  Hamerska Ewa  159
8.  Zawadzka Katarzyna  152
9.  Kaźmierczak Gaja  88
10. Pietrzak Zofia  86

30/04/22

1  Lewandowska Gabriela   267
2. Kamińska Zofia 200
3. Goszczyński Tomasz 181
4. Czarnecka Adrianna  139
5. Kajdrys Klara  137
6. Wierucka Zofia  131
7  Luboński Ignacy  128
8. Rąbca Milena  125
8  Wnuczko Sara   125
10. Starostka Maja 120

30/04/22

1.Tymieniecka Wiktoria     264    
2. Cwalina Wiktoria    242
3. Fediow Daria    214
4. Pasternak Julia  188
5. Grobelny Martyna     176 
6. Stasiak Agata    137
6. Kaletą Zuzanna   137
8. Kwiatkowska Karolina  116
9. Buczek Agata    106
10. Janusz Zofia  105

30/04/22 

1.  Ganowska Julia   325
2.  Kierznowska Jagoda  295
3.  Aniołek Hubert  250
4.  Patecka Olga       155
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.      0
10.      0

30/04/22

1.  Cwalina Wiktoria    312
2.  Janiszewska Lena  195
3.  Pakur Zofia    267
4.  Frączkowska Roksana 213
5.  Romanowska Gabriela   209
6.  Kierznowska Jagoda   162
7.  Biel Zofia  152
8.  Obrocka Marta  150
9. Hart Dyke Zofia    133 
10. Patecka Olga  130

30/04/22

1. Ponurski Gabriela   175
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
4  Sawicka Paulina  50
5  Biskup Julia  35
6.    0
7.    0
8.   0
9.     0
10    0

30/04/22