W tym tygodniu :
 
 
/ Jarosław Skrzyczyński, Matylda Kasner / 
 
 
 
 
 
 
 
CSI3 Drachten NED
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 

 

   

 

Michał Ziębicki i 17 letni Heartbreaker w świetnej formie w Drachten.

 

Michał Ziębicki i jego 17 letni Heartbreaker 5 w świetnej formie,  ósmy w niedzielnym Grand Prix LR 145cm, szósty w piątkowym konkursie 145cm i ósmy w konkursie otwarcia.  

 

14/01/18 

 


Jarosław Skrzyczyński rozpoczął sezon w 5* turnieju w Basel

Jarosław Skrzyczyński w dn 11-14/01/18 zaingurował sezon 2018 startem w prestiżowym 5* turnieju w Szwajcarii. Reprezentant Polski w turnieju startował na Silver Shine, Calevo 2 i Chacclana. Konkurs Grand Prix na Silver Shine ukończył z dwoma błędami, na klaczy Chacclana był siódmy w 145 i przejechał bez błędów konkurs 150cm na Calevo. 

 

14/01/18

 


Wojciech Wojcianiec wygrał 2* Grand Prix w Neustadt Dosse, Maksymilian Wechta był czwarty !!!

WYNIKI   14/01/18

 

 


Amelia Mościcka w top formie w CSIJ Abu Dhabi

Polska juniorka Amelia Mościcka świetnie spisała się w dwóch juniorskich turniejach w Abu Dhabi.  Każdy z konkursów przejechała bez błędów. W Finale była druga. Dosiada 11 letniego wałacha rasy KWPN Cinnamon / Phin Phin x Karandasj / 

 

12/01/18

 


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2017 rok

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 

05/01/18

 

 


Longines Ranking FEI na koniec 2017 roku - Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski 02/10/17

Longines Ranking FEI - na koniec 2017 roku. 

1m - Kent Farrington USA 3313

2m - Harrie Smolder NED  2953

3m - McLain Ward USA 2903

87m - Jarosław Skrzyczyński POL 1335

POLACY w  Longines Ranking na koniec 2017  pobierz

 


Świąteczne posty dla fanów od najlepszych Polskich sportowców 24/12/17

Zebrane w jednym miejscu świąteczne posty od naszych najlepszych sportowców dla swoich fanów / Jarosław Skrzyczyński, HEAA Team, Krzysztof Ludwiczak, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Msciwoj Kiecoń, Dawid Kubiak, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Tyszko Horses Team, Melloni Horses Team, KJ Trachy Gliwice, Cassandra Orschel, Gosia Koszucka, Dajana Pawlicka, Aleksandra Lusina - Gołaś, CSIO Sopot, Baltica /

24/12/17 

 

 


EQUI PROJEKT


Polska Liga Jeździecka sezon 2018 z pulą nagród ponad pół miliona PLN

Organizator PLJ 2018 - KJ Agro Handel 

 

Pula Nagród ponad 500.000 pln

 

Rywalizacja, zaplanowana od maja do września, obejmować będzie  trzy kategorie indywidualne: Złotą – na poziomie Grand Prix 145 cm, Srebrną – na poziomie 135 cm, Brązową – na poziomie 125 cm. Konkursy zaliczane to tych kategorii odbywać będą się w niedziele. W soboty rozgrywany będzie Drużynowych Puchar Polski.

 

Kalendarz rozgrywek PLJ 2018

  1. 04-06. 05. 2018r. 1 etap – Bogusławice k.Łodzi
  2. 11-13. 05. 2018r. 2 etap - Michałowice k. Krakowa
  3. 1-3. 06. 2018r.- 3 etap - Olsza k. Śremu
  4. 20-22. 07. 2018r.- 4 etap - Machnice k. Wrocławia
  5. 27-29. 07. 2018r.- 5 etap - Dąbrówka Mała k. Olsztyna
  6. 17-19. 08. 2018r – 6 etap - Zielona Góra
  7. 31.08. – 2.09. 2018r.- 7 etap - Głogów Małopolski k. Rzeszowa
  8. 14-16.09.2018r. – FINAŁ POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ – OLSZA

19/12/17

 


Ranking Halowego pucharu Polski po V kwalifikacji Poczernin 17 grudnia 2017

 

Liderzy Rankingu :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak  / KJ Łąck - 61 pkt 

MJ Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała - 76 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka / JKS Salio - 94 pkt 

Open Leszek Nieużyła / BPK MAZ - 81 pkt

 

 

WYNIKI HZO HPP Poczernin 17-19 grudnia 2017 

 

Grand Prix - 1m Krzysztof Retka / WKJ W-wa / EVERDI

Finał MJ  - 1m. Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów / JOGA

Finał Junorzy - 1m. Wiktoria Głowacka / JKS Salio / ARONIA

Finał Open - 1m. Laura Barańska / JKS DiM / CODETIA VDL


Skrzyczyński Jarosław 4376
Ludwiczak Krzysztof  2343
Grzelczyk Kamil 2074
Kaźmierczak Michał  2026
Wojcianiec Wojciech  
1968
Wechta Maksymilian 1391
Opłatek Andrzej  1310
Grzegprzewski Adam 1246
Bobik Jan 1137
Kiecoń Mściwoj  1073

31/12/17

 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17