W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
Andrzej Oplatek 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Baltica Tour 23-28.06.2020 CSI2 CSI1 CSIYH

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 28 czerwca 2020

Grand Prix CSI2 145cm   9m Cassandra Orschel DACARA E

Grand Prix CSI1  4m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V

CSI1 125cm   3m. Agnieszka Olszewska  MISTER STAKKATO S

CSI1 105cm   2m. Joanna Bzdok JOY RIDE B

 

sobota 27 czerwca 2020

CSI2 140cm  6m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  VIDEO 

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA  VIDEO 

CSI2 130cm  3m. Eliza Zawadzka CORRADINO  VIDEO 

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE   VIDEO 

CSI1 Finał 115  3m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI1 100cm  3m. Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE

 

piątek 26 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI2 135cm   4m. Maxymilian Parkitny DURANO W  VIDEO 

CSI2 130cm    7m.  Wojciech Wojcianiec JARLEY

CSI1 130cm   1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO  VIDEO 

CSI1 120cm   1m. Eliza Zawadzka CABONA VIDEO

CSI1 110cm   5m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN  VIDEO

CSI1 100cm   3m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 25 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE   VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Łukasz Jończyk DOLLAR DE NUEVO

CSI1 130cm   5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI1 110cm   3m. Natalia Zimnowodzka IVY VIDEO 

Finał 7yr YH   9m Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z  VIDEO 

FINAŁ 6yr YH  11m. Aleksandra Lusina Gołaś KARRAMBA Z  VIDEO

FINAŁ 5yr YH 2m. Piotr KalinowskVARIO DE BO Z  VIDEO 

 

środa 24 czerwca 2020 

CSIYH 7yr   5m. Cassandra Orschel BOOMER

CSIYH 6yr   1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAPITALNA II G.

CSIYH 5yr   1m Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO  

 

wtorek 23 czerwca 2020

CSIYH 7 yr  6m. Paweł Spisak I-MARK W

CSIYH 6 yr   CSIYH 5 yr

 
 

 

 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

Luciana Diniz - gwiazda listy zgłoszeń pierwszego tygodnia Baltica Tour ! fot Beata Wieczorkowska 


PLJ II etap Olsza 19-21 czerwca 2020 fot. Paula Bartkowak

Mściwoj Kiecoń na Baccord zwyciężył w Grand Prix PLJ w Olszy i objął prowadzenie w rankingu Rundy ZŁotej Polskiej Ligi Jeździeckiej.  Finał Rundy Srebrnej 135cm wygrał Dawid Skiba na La Vulkano L  a Klaudia Kostrzewska na klaczy Emica triumfowała w finale Rundy Brązowej 125cm. Drugi etap waliki o Drużynowy Puchar Polski wygrali gospodarze - zawodnicy KJ Agro Handel Śrem. 

 

AKTUALNE RANKINGI PLJ PO II ETAPACH - Liderzy

 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń  34 pkt 

Runda Srebrna - Skiba Dawid 36 pkt

Runda Brązowa - Prymek Zuzanna i Klaudia Kostrzewska po 20 pkt 

Drużynowy Puchar Polski KJ Agro Handel Śrem - 9 pk

 zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

 

 


Sławomir Szlachta wygrywa Grand Prix ZO eMPMK - KJK Szary Michałowice 19-21.06.2020

  Przemysław Antosz Photography   21/06/20 

 


Łukasz Jończyk kolejny rok z rzędu wygrywa Gałkowo Masters 19-21 czerwca 2020

 

21.06.20   fot. Marika Słowińska 

 


RIP Łukasz Appel 26/06/1981 - 09/06/2020

Odszedł od nas Łukasz Appel wspaniały, jeździec trener, reprezentant Polski.  W dniu 09.06.2020 przegrał walkę z chorobą. Pozostanie na zawsze w naszych sercach. 

fot. Julia Świętochowska 


Andrzej Opłatek błyszczał formą w CSN Galagen 14/06/20

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek podczas zawodów w szwajcarskim Galagen wywalczył trzy razy trzecie miejsce - na Stakkatan w 145 ( video ), na Odile du Soufflet również w 145cm oraz na Le Cordial w 135cm. 

WYNIKI ZAWODÓW


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20