ROK 2020

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2018  / 

09-12 lipca 2020 

CSI2 San Giovanni ITA Andrzej Opłatek

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki 

PLJ Jakubowice Memoriał Marcina Klupsia 1m. Grand Prix Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew 

ZO Salio  1m. Grand Prix Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z TKJ Garbówek 
CSN Peelbergen NED  Mikołaj Kownacki 

 

30 czerwca  - 5 lipca 2020 
BALTICA TOUR   1m. Grand Prix LR 145 Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses 
PLJ Sopot - 4 etap  1m Grand Prix Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW   Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
ZO Leśna Wola  1m. Grand Prix Artur Kufel ELANO WKJ Lublin SJ Krupiec 
ZO Leszno  1m. Grand Prix Maksymilian Wechta MYSTIQUE KJ Wechta Rosnówko 
CSI2 Lier BEL Przemysław Konopacki
CSN Gossau SUI  Andrzej Oplatek
CSIAm Luhmulen GER Sophie Von Werner 
CSN Peelbergen NED Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 
23-28 czerwca 2020
BALTICA TOUR  Ciekocinko 
PLJ Dąbrówka Mała  1m.Grand Prix PLJ Dawid Kubiak TINKERBELL W  Sobieski Jumping Team 
CSN Corcelles SUI  Andrzej Opłatek 
CSN Peelbergen NED Monika Dulczewska  Mikołaj Kownacki 
CSN Isernhagen GER  Paweł Jurkowski
CSN Ising GER  Maciej Chomiak 
CSN Bed Sageberg GER Wiktoria Mrugała, Agata Szymoniak  
 
18 - 21 czerwca 2020 
PLJ Olsza  1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń  BACCORD KJ Agro Handel śrem 
ZO KJK Szary Michałowice   1m. Grand Prix Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS KJ Just Riding Kielce 
Gałkowo Masters 1m. Grand Prix Łukasz Jończyk ULYSSE DE GRANDERIE  BPK
CSN Peelbergen NED Mikołaj Kownacki, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 
CSN Essen-Herbergen GER  Łukasz Przybylski
CSN Ising GER Maciej Chomiak

11-14 czerwca 2020

PLJ Bogusławice I etap  1m. Grand Prix Daria Kobiernik WINCHESTER Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CSN Galgenen SUI Andrzej Opłatek 
CSN Peelbergen NED Mikołaj Kownacki  Angelika Zapała Natalia Majchrowicz
CSN Elmshorn GER  Cassandra Orschel , Sophie Von Werner 
CSN Taufkirchen/Vils GER Maciej Chomiak 
CSN Hille GER  Jacek Tarka

 

04-07 czerwca 2020

CSN Aesch SUI Andrzej Opłatek
CSN Peelbergen NED Mikołaj Kownacki 
CSN Elmshorn GER Sophie Von Werner
CSN Westergellersen GER Łukasz Kurpiewski Jacek Pacyński 
CSN Opglabbeek BELMonika Dulczewska  

28-31 maja 2020

CSN Opglabbeek Przemysław Konopacki, Monika Dulczewska, Angelika Zapala  
CSN Peelbergen   Mikołaj Kowacki 
CSN Bobs  Agata Szymoniak 
CSN Elmshorn  Cassandra Orchel , Sophie Von Werner 
CSN Bremervörde Jacek Pacyński 

 

21-24 maja 2020 

CSN Elmshorn GER  Cassamdra Orschel Sophie Von Werner
CSN Peelbergen NED  Mikołaj Kownacki 
CSN Riesenbeck GER  Łukasz Przybylski 

10-15 marca 2020 

Sunshine Tour ESP    Andrzej Opłatek Natalia Czernik Bartosz Adamus 

MET Oliva ESP    Sandra Piwowarczyk Klara Kostrzewa Natalia Zimnowodzka Krzysztof Retka 

HZO Leszno  Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak SANDRA BLUE KJ Heaa Turek 

3-8 marca 2020

Sunshine Tour ESP  Natalia Czernik Bartosz Adamus

CSI3 Herning DEN Maksymilian Wechta 

HZO Leszno  1m. Grand Prix Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA KJ Agro Handel Śrem 

27.02 - 1 marca 2020 

Sunshine Tour ESP Natalia Czernik Bartosz Adamus

CSI2 CSI1 Kronenberg NED Andrzej Opłatek, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 

CSI2 Royan FRA Przemysław Konopack

MET Oliva ESP Sandra Piwowarczyk 

CSI2 Abu Dhabi UAE Amellia Mościcka 

HZO Leszno   1m Grand Prix Krzysztof Ludwiczak COSTACALVO KJ Heaa Turek

HZO DiM Wolica 

20-23 lutego 2020 

CAVALIADA Kraków 

Sunshine Tour ESP  Natalia Czernik Bartosz Adamus

MET Oliva ESP Sandra Piwowarczyk 

CSI2 CSI1 Kronenberg NED Leszek Gramza Zuzanna Kucharska

CSI2 Royan FRA Przemysław Konopacki 

CSIL2 Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka

HZO Leszno   1m. Grand Prix Arkadiusz FImmel BENEFIS  KJ Fimmel Team 

13-16 lutego 2020 

CSI2 Lier BEL Andrzej Opłatek
CSI3 Neumunster GER   Maksymilian Wechta, Cassandra Orschel 
Sunshine Tour ESP   Natalia Czernik, Bartosz Adamus
CSI2 MET Oliva ESP  Sandra Piwowarczyk 
HZO Michałowice 1m Grand Prix Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus 
HZO Leszno  1m Grand Prix Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa 
 
06-09 lutego 2020 
CSI2 Sharjah UEA   Amelia Mościcka 
CSN Opglabbeek BE L Przemysław Konopacki 
HZO Leszno   1m Grand Prix Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Nature Warnik 

30.01-02 lutego 2020 

CSI2 Opglabbeek BEL  Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Łukasz Krajewski, Aleksandra Zybała 
CSI3 Oliva ESP    Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski
CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA    Amelia Mościcka

 

24-26 stycznia 2020 

HZO Leszno    1m. Grand Prix  Dawid Kubiak FLASH BLUE B Sobieski Jumping Team Gdańsk 

14-19 stycznia 2020 

 

CSI2 Kronenberg NED  Maksymilian Wechta
CSI2 Oliva ESP    Adam Grzegorzewski, Jan Chrzanowski 
CSIAm Lipsk GER  Agata Szymoniak 
CSIam Abu Dhabi EAU Amelia Mościcka 
CSN Opglabbeek BEL  Przemysław Konopacki Katarzyna Wiśniewska 

 

09-12 stycznia 2020

 

CSI2 Neustadt Dosse GER  Jarosław Skrzyczyński , Maksymilian  Wechta , Mściwoj Kiecoń, Matylda Kasner, Aleksandra  Dąbkowska 

CSIY CSIJ Abu Dhabi UAE  Amelia Mościcka 

 

2-4 stycznia 2020 

CSIj / CSIY Abu Dhabiu UEA  Amelia Mościcka 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria   26
2.  Kłodowska Aleksandra   24
2.   Kamińska Lena 22
4.  Mroczek Jakub 20
5.  Wawrzkiewicz Tola 18
5. Puzdrowska Zuzanna  18
7. Słoniec Paulina  14
7.Topa Zuzanna  14
9.  Cieślak Szymon  12
10.    

 23/06/20

1.  Cwalina Wiktoria 63
2.  Pliem  Perka Martyna  45
2.  Skotarczak Nel 45
4.  Wierucka Zofia 44
5.  Przyyła Natalia 32
6.  Stasiak Agata   27
6.  Ciszek Zofia  27
8. Karasińska Olga  26
9  Kierznowski Radosław  26
10.  Nagła Maja  20

23/06/20

1.  Skotarczak Nel 198
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Przybyła Natalia  47
7.  Biel Zofia 46
8.  Pellowska Paulin4 45
9.  Babczyńska Małgorzata  44
10. Dąbrowska Maja  43

23/06/20

1.  Szeszuła Zuzanna  95    
2.  Panarowicz Nikola  78 
3.  Kierznowska Jagoda  59
4.  Ludwicka Karina  44
5.  Sówka Nell 35 
6   Von Mauberg Wiktoria  33
7.  Kuczkowiak Hanna   32
8   Tokarz Lena 30 
9.  Grygier Zuzanna  25
10. Sondej Zofia  23

23/06/20

1.  Derda Agata 180
2.  Zubczyńska Amelia  65
3.  Jackowiak Marcelina 40
4.  Poleszak Dagmara 35
4.  Sówka Nell  35
6.  Otlewska Amelia  30
6.  Tuliszkiewicz Olga  30
8.  Kamińska Oliwia  15
9.    
10.    

23/06/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Ganowska Julia  70
4.  Kierznowska Jagoda 65
5.  Pakur Antonina  50
5.  Kamińska Agata 50
7.  Sówka Nell 45
8. Dańczak Michalina  35
9.    
10.     

23/06/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

23/06/20