ROK 2019

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2018  / 

22-24 lutego 2019

HPP Michałowice

HZO Leszno

HZO DiM Poczernin 

CSIJ Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 

14-17 lutego 2019 

CSI3 Neumunster GER  Jarosław Skrzyczyński

CSI2 Lier BEL Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska

CSI2 Oliva ESP Jan Chrzanowski 
 
HPP Leszno   Grand Prix 1m. Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

7-10 lutego 2019

CSI3 Kronenberg NED   Adam Grzegorzewski 
CSI2 Lier BEL  Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska 
CSI2 Oliva ESP  Jan Chrzanowski 
CSIJ / CSIL Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 
 

29.01-03 lutego 2019 

CAVALIADA Lublin   

24-27 stycznia 2019 

CSI2 Kronenberg NED Jarosław Skrzyczyński, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Aleksandra Nowak, 

CSIOJ Sharyaj UEA Amelia Mościcka

10-13 stycznia 2019

CSI2/1/YH/U25 Sopot POL

CSI2 Neustadt Dosse GER Paweł Jurkowski, Cassandra Orschel 

CSIJ ABU Dhabi UEA Amelia Mościcka 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 410
3. Kucharska Zuzanna  390
4. Zawadzka Eliza 330
5. Marchwicka Maja 320
6Biegalska Iga  255
7. Kłapińska Laura  218
8. Pietrzak Daria  190
9. Kapel Julia  130
10.  Dziuba Anna  90

19/02/19

1Pellowska Paulina  52
2. Jackowiak Marcelina  48
3.  Karnabal Maria 40
4. Śliwiński Antoni 36
5. Ryciak Wiktoria  31
6. Rynowiecka Pola  26
7  Dubikiak Michał  23
7. Lewkowicz Amelia   23
9. Sówka Nell 20
10. Michalska Maria 19

19/02/19

1.  0
2.  0
3.  0
4.  0
5.  0
6.  0
7.  0
8 0
9.  0
10.  0

 

1. Szeszuła Zuzanna  35
2. Jach Oliwia 32
3. Żuk Kaja   30
4. Piontek Helena 29
5. Rynowiecki Olaf  19
6. Karwatka Magdalena  13
7. Pakur Antonina  8
8. Stawicka Marianna  6
9.  0
10.   0

19/02/19

1. Henzel Dominika 205
2. Kamińska Agata 160
3. Płatek Oliwia 100
4. Osuch Aleksandra 95
5. Derda Agata 715
5. Heydel Karolina  563
7. Konarska Marta 498
8. Śnieżek Julia  471
9. Zawadka Joanna  423
10. Styła Olga  405

19/02/19

1. Jurzak Franciszek  60
2. Friedman Maja Bella 30
3. 0
4.   0
5.   0
6. 0
7.   0
8.   0
9.   0
10.   0

19/02/19