ROK 2019

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony 2012 - 2018  / 

20-25 sierpnia 2019

ME Seniorów Rotterdam NED

Baltica Summer Tour

CSI2 Wr Neustadt AUT 

15 - 18 sierpnia 2019 

Mistrzostwa Europy Pony  Agata Derda  Agata Kamińska   Aleksandra Osuch  Oliwia Płatek  

CSI3 Donaueschingen GER  Andrzej Opłatek
CSI2 Wr Neustadt AUT Anna Ubner, Marika Uchwat 
ZO Bogusławice Grand Prix 1m.Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 
PLJ Drzonków   Grand Prix 1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN KJ Osadkowski 
ZO Michałowice  Grand Prix 1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  

 

8-11 sierpnia 2019 

CSI3 Spangenberg GER  Maksymilian Wechta, Jan Bobik, Cassandra Orschel

CSI3 Opglabbeek BEL  Wojciech Wojcianiec, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Michał Kaźmierczak,  

CSI3 St Lo FRA Monika Dulczewska 
CSI2 Valkensvaard NED Juliana Suska 
CSI2  Miskolc-Diósgyor HUN Jarosław Koziarowski, Marek Wacławik, Joanna Pomiankowska, Magdalena Gut, Tomasz Plewa, Wiktor Larkowski, Grzegorz Nowak, 
ZO Lotar Biskupiec  Grand Prix 1m. Hubert Kierznowski  AMERIQUE LANDAIS KJ Kietlów 
30/07-04 sierpnia 2019 
CSIOJ/Ch/P / CSI Samorin   Laura Barańska, Mikołaj Barański, Maria Branka - Borja, Emilia Chmielowska,  Agata Derda, Dominika Henzel, Wiktoria Jannasz, Zuzanna Jarocka, Agata Kamińska, Martyna Kaldonek,  Laura Kłapińska, Klara Kozioł, Kornelia Kurleto,   Maja Marchwicka, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Oliwia Platek, Agata Skrzypiec, Aleksandra Zybala, Jarosław Koziarowski, Mariusz Kąkol, Jakub Krzyżosiak, Izabela Vinckier, 
CSI3 Beervelde BEL  Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki 
CSI2 Kronnenberg NED Anna Szary - Ziębicka, Michał Ziębicki, Krzysztof Okła 
ZO Ptakowice Lando   Grand Prix 1m. Jarosław Skrzyczyński Just Riding California BS KJ Agro Handel Śrem 

24-28 lipca 2019 

CSIO5 Ateny GRE Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke 

CSI4/2/1 Samorin SVK Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Radosław Zalewski, Michał Każmierczak, Izabela Vinckier, Nadia Kużma, 

CSI2-W Ryga LAT Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy 

CSI3 Lier BEL Przemysław Konopacki, Paulina Malinowska

CSI2/1/YH Zuidwolde NED Cassandra Orschel, Sandra Piwowarczyk

FINAŁ OOM Drzonków

ZO Leśna Wola  Grand Prix 1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice 

15- 21  lipca 2019 
 
CSI4/2/1 Samorin  SVK  Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Oliwier Bule, Oliwia Kosmol 
CSI2 Valkensvard NED Grzegorz Kubiak, Łukasz Appel, Mikołaj Barański, , Laura Barańska, Zuzanna Kucharska, Sophie Von Werner
CSI2 Opglabbeek BEL  Maksymilian Parkitny
CSIYH Zuidwolde NED  Sandra Piwowarczyk 

9-14 lipca 2019 

Mistrzostwa Europy J / MJ / Dz  Zuidwolde NED

SILESIA EQUESTRIAN II 

CSI2 Bonheiden BEL  Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska  

3-7 lipca 2019 
CSI2 Wr Neustadt AUT  Michała Kaźmierczak, Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus, Małgorzata Koszucka
CSI2 Mons Ghlin BEL Przemysław Konopacki 
San Giovanni ITA Sandra Piwowarczyk
ZO Leśna Wola   Grand Prix 1m. Jarosław KoziarowskCARINTENDER  WLKS Krakus 

27-30 czerwca 2019 

Kwalifikacje zespołowe do IO Tokio CSIO2 Moskwa RUS  Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik, Andrzej Opłatek 

CSI2 Wr Neustadt AUT  Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Bartosz Adamus

CSI2 Vazgaikiemis LTU  Sławomir Hartman, Łukasz Wasilewski, Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Natalia Palmowska, Bogna Sąsiadek, Waleria Branicka, Zuzanna Chwalinska, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski, Alicja Karbownik, Aniela Szlufik, Leszek Nieużyła,  

CSI2 Mons Ghlin BEL  Przemysław Konopacki 

CSN Gałkowo Masters   Grand Prix 1m. Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z

 
20-23 czerwca 2019 
CSI3-W Olomouc CZE Maksymilian Wechta, Michal Kaźmierczak, Adam Grzegorzewski, Maria Branka-Borja, Wiktoria Hojda, Zuzanna Januszewska, Jarosław Koziarowski, Jakub Krzyżosiak, Kornelia Kurleto, Dalia Lehmann, Grzegorz Nowak, Agata Skrzypiec, Olga Skrobacz, 
CSI3 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki 
CSI2 Reisenbeck GER  Natalia Stefańska
CSI2/1 Gestereen NED Paulina Malinowska 
ZO Michałowice   Grand Prix 1m. Natalia Koziarowska  ANTINA WLKS Krakus 
ZO Dąbrówka Mała  Grand Prix 1m. Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa 
 
13-16 czerwca 2019
ZO PLJ Olsza   Grand Prix 1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN KJ Kietlów 
06-09 czerwca 2019
CSI2 Lier BEL  Krzysztof Okła. Malwina Urbańska, Oliwia Szustkowska
ZO Wilkowice  Grand Prix 1m. Emilia Pietrzak SEPHORA MZ KJ Jumping Team Brynica

28 maja -2 czerwca 2019

CSIO5 St Gallen SUI   Andrzej Opłatek 

CSIO Wierden NED Laura Barańska, Mikołaj Barański, Wiktoria Bedyńska, Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Milena Dobkowska, Julia Jabłońska, Laura Kłapińska, Dalia Lehmann, Szymon Najdzionek, 

BALTICASpring Tour  II 

CSI4/Am Hamburg GER   Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 
CSI2 St Tropez FRA Monika Dulczewska, 
CSI1 Eindhoven NED Natalia Majchrowicz 
CSI2 CSI1 Opglabbeek BEL Przemysław Konopacki, Katarzyna Wiśniewska 
ZO Warka   Grand Prix 1m. Marek Wacławik CABO  Largo SA

23-26 maja 2019 

 

CSIO3 Uggerhalne DEN Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Wojcieh Dahlke
CSI2 Budapeszt HUN Jarosław Koziarowski 
CSI2 Ranshofen AUT Maciej Chomiak 

 

16-19 maja 2019 

CSIO3 Drammen NOR  Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Andrzej Opłatek, Wojciech Dahlke

CSIOJ/Ch/P Lamprechtshausen AUT

CSI2-W Darguziai LTU  Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak, Weronika Minkiewicz, Robert Hestkowski, Natalia Palmowska, Diminika Hestkowska, 

CSI2 YH Wr Neustadt AUT Anna Ebner

CSI3 CSIAm  Nörten-Hardenberg GER  Cassandra Orschel, Paulina Adamiec 
PLJ Michałowice   Grand Prix 1mMonika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice 
ZO Warnik Verso   Grand Prix 1m. Sławomir Andruchów CONRALDIK IV KJ Profil Piła 

 

9-12 maja 2019 

CSI4 Gross Vieglen GER  Maksymilian Wechta

CSI2-W Darguziai LTU    Dawid Kubiak, Gabriela Bado, Dalia Lehmann, Julia Błaszczak, Robert Wilczewski, Grzegorz Kubiak 

CSI2 Opglabbeek BEL  Krzysztof  Okła, Przemysław Konopacki, Oliwia Szustkowska, Katarzyna Wiśniewska 

CSIYH Busto Arsizio ITA  Sandra Piwowarczyk 

ZO ZO DiM eMPMK Ciekocinko   Grand Prix 1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAMBEL I G KJ Bonin 

ZO Leśna Wola   Grand Prix 1m. Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7 WLKS Krakus 

1-5 maja 2019 

CSI3 Mannheim GER  Monika Grundkowska 

CSI2 Magna Racino AUT Jakub Krzyzosiak. Laura Kłapińska, Martyna Ostapczyk, Joanna Rosicka - Tyszko, Michalina Szmytka, Anna Ebner 

CSI2 Bonheiden BEL Wojciech Wojcianiec Milena Dobkowska  

CSI2 Busto Arsizio ITA Sandra Piwowarczyk 

ZO eMPMK Jakubowice    Grand Prix 1m. Maksymilian Wechta LONDON 32 KJ Wechta Rosnówko

ZO PLJ Bogusławice  Grand Prix 1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 

ZO DiM Iwno 

24-28 kwietnia 2019 

CSI4 Hagen GER   Andrzej Opłatek

CSIO Zduchowice CZE  CSIOJ - Gabriela Bado, Maria Baehr, Aleksandra Kawa, Agnieszka Kiewrel, Aleksandra Kuczynska Martyna Ostapczuk Agata Skrzypiec, Natalia Stefańska, Juliana Suska  CSIOCh - Klara Kozioł;  CSIOY Szymon Najdzionek 

CSI2 Magna Racino AUT Łukasz Wasilewski, Bogna Sąsiadek, Matyda Malepszy 

CSI2 Opglabbeek BEL  Milena Dobkowska, Katarzyna WIśniewska

ZO PLJ Lotar Biskupiec   Grand Prix 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO KJ Agro Handel Śrem 

ZO DIM Poczernin 

ZO Głogów Młp.  Grand Prix 1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice 

18-23 kwietnia 2019 
CSI3 Lanaken BEL Radosław Zalewski 
CSI3 Eschweiler GER Jan Bobik, Adam Grzegorzewski,
CSI2 Eschweiler GER  Adam Grzegorzewski, Wiktoria Bedyńska  
CSI2 Opglabbeek BEL Maksymilian Wechta, Leszek Gramza, Przemysław Konopacki, Zuzanna Kucharska, Katarzyna Wiśniewska

11-14 kwietnia 2019 

CSI3 U25 Lanaken BEL Monika Grundkowska, Aleksandra Zybala, Olaf Klein 
CSI3 Kronenberg NED  Dalia Lehmann 
CSI2 Opglabbeek BEL Michał Kaźmierczak, Leszek Gramza, Zuzanna Kucharska, Przemysław Konopacki, Grzegorz Nowak, Katarzyna Wisniewska
ZO Strzegom  Grand Prix 1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S KJ Wechta Rosnówko 
ZO Glinik Zaborowski  Grand Prix 1m. Mateusz Tyszko ZIRROCO AIR TKJ Garbówek 
HZO Leszno   1m. Grand Prix 1m. Andrei Shalohin FARLEY FKJ Zbyszko Więczyń Dolny 

02-07 kwietnia 2019

HALOWY PUCHAR POLSKI DZIECI I MŁODZIEŻY

Puchar Świata  Göteborg SWE  Jarosław Skrzyczyński Wojciech Wojcianiec 

CSI4 Gorla Minore ITA  Andrzej Opłatek        

CSI3 CSI1 CSIYH Arezzo ITA Krzysztof Ludwiczak, Michalina Szmytka, Jacek Muraczewski, Gabriela Biedka, Paulina Adamiec

CSI2 Lanaken BEL  Michał Kaźmierczak,  Olaf Klein, Grzegorz Nowak, Kacper Niewiadomski, Cassandra Orschel, 

CSI3 Bonheiden BEL Jan Bobik, Aleksandra Zybala

CSI2 Kronenbeerg NED Krzysztof Okła

CSIOJ Opglabbeek BEL Wiktoria Bedyńska,  Sophie Von Werner,

CSI2 Sevilla ESP  Natalia Czernik, Bartosz Adamus

HZO Baltica CIekocinko   Grand Prix 1m. Adam Nicpoń COUNTER KJ Barłomino 

 

28-31 marca 2019 

HALOWY PUCHAR POLSKI Leszno 

CSI3 CSIYH Arezzo ITA  Krzysztof Ludwiczak, Michalina Szmytka, Jacek Muraczewski, Gabriela Biedka,  Sandra Piwowarczyk 

CSI2 Sevilla ESP Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSI2 Cervia ITA Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

CSI2 Kronennerg NED Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska

CSI1 Bonheiden BEL  Anna Kosznik 

 

21-24 marca 2019

CSI3 Braunschweig GER Jarosław Skrzyczyński, Wojciech Wojcianiec 

CSI3 CSIYH Arezzo ITA Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 

CSI4 YH Vejer de la Frontera ESP Natalia Czernik, Bartosz Adamus
CSI2 Cervia ITA Adrianna Ostrowska, Izabela Vinckier,  Jan D. Chrzanowski, Monika Dulczewska, Julia Feydych, Joanna Jankowska, 

CSI2 Lier BEL  Klara Kostrzewa

 

14-17 marca 2019 

CSI3 CSIYH Arezzo ITA Andrzej Opłatek, Sandra Piwowarczyk 

CSIYH Vejer de la Frontera ESP Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSI2 Lier BEL Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska, Sophie Von Werner
HZO HPP Leszno  Grand Prix 1m. Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 

 

7-10 marca 2019 

CAVALIADA Warszawa  Grand Prix 1m. Wojciech Wojcianiec POL 

HZO Leszno Grand Prix 1m. Beata Szuber FORT KJ Bachmat Pruszowice 

HZO DiM Michałowice 

28.02-01 marca 2019 

CAVALIADA Kraków Grand Prix 1m. Wojciech Wojcianiec POL 

HZO Leszno Grand Prix 1m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek

HZO DiM Wolica 

22-24 lutego 2019

HPP Michałowice   Grand Prix  1m. Adam GrzegorzewskAŻUR KJ Agro Aves Gajewniki

HZO Leszno  Grand Prix 1m. Marcin Wesoły FAUNA KG  KS Jumping Events Poznań 

HZO DiM Poczernin 

CSIJ Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 

14-17 lutego 2019 

CSI3 Neumunster GER  Jarosław Skrzyczyński

CSI2 Lier BEL Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska

CSI2 Oliva ESP Jan Chrzanowski 
 
HPP Leszno   Grand Prix 1m. Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy

7-10 lutego 2019

CSI3 Kronenberg NED   Adam Grzegorzewski 
CSI2 Lier BEL  Krzysztof Okła, Oliwia Szustkowska 
CSI2 Oliva ESP  Jan Chrzanowski 
CSIJ / CSIL Abu Dhabi UEA Amelia Mościcka 
 

29.01-03 lutego 2019 

CAVALIADA Lublin   

24-27 stycznia 2019 

CSI2 Kronenberg NED Jarosław Skrzyczyński, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Aleksandra Nowak, 

CSIOJ Sharyaj UEA Amelia Mościcka

10-13 stycznia 2019

CSI2/1/YH/U25 Sopot POL

CSI2 Neustadt Dosse GER Paweł Jurkowski, Cassandra Orschel 

CSIJ ABU Dhabi UEA Amelia Mościcka 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2225
2  Kucharska Zuzanna  2083
3. Biegalska Iga  1879
4. Zawadzka Eliza 1580
5. Kozioł Klara  1570
6. Jabłońska Julia  1517
7.Jannasz Wiktoria  1462
8. Marchwicka Maja 1197
9. Kłapińska Laura  1155
10.  Brańka Borja Maria  1146

 08/08/19

1. Pliem Perka Martyna  479
2. Sówka Nell  432
3. Piontek Barbara 397
4. Śliwiński Antoni   389
5. Skotarczak Nel 379
6. Pięta Julia 356
7  Ganowska Julia 310
8.  Pawłowska Kornelia   249
9. Pellowska Paulina 222
10.  Janiszewska Lena  192

 08/08/19 

1. Piontek Helena 376
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  261
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 154
6  Padalak Maria 112
7. Mycio Oliwia 110
8. Górnicka Amelia 106
8. Panarowicz Nikola 99
10.  Naumiuk Roksana  81

08/08/19 

1. Henzel Dominika  910
2. Kamińska Agata 831
3. Płatek Oliwia  617
4. Osuch Aleksandra 582
5. Derda Agata 479
6. Styła Olga 466
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Piontek Helena 308
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

08/08/19 

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4  Wawryniuk Nela  120
5. Iwaszczuk Alicja  111
6. Budzyńska Zofia 95
7. Bar Karolina 60
8.  Gramza Amelia   45
9.  Jędrychowska Aleksandra  35
10  Otlewska Amelia  30

 08/08/19