ROK 2017 

WYNIKI ZAWODY MIĘDZYNARODOWE  z udziałem Reprezentantów Polski 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie 

WYNIKI Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 

/ wyniki poniżej przesuń w dół / 

/ archiwum wyników na dole strony / 

 

10-12 listopada 2017 

CSI4 Monachium GER / Krzysztof Ludwiczak, Michał Kaźmierczak, Andrzej Opłatek

CSI2 Oliva Nova ESP  / Cassandra Orschel / 

HPP III kw Sopot   Grand Prix - 1m. Michalina Szmytka / TKJ Garbówek / COMET 235
CSN Wago Wrocław   Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel / JERICO
HZO DiM Michałowice  - IV kwalifikacja Cavaliada Future 
HZO Leszno   Grand Prix - 1m Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / FULL PLEASURE

CSI3-W / CSI1 Leszno 

CSI2 Oliva Nova ESP  / Cassandra Orschel

CSI2 Wierden NED/ Adam Grzegorzewski, Natalia Majchrowicz /

HZO DiM Jaszkowo

26-29 października 2017 

CSI2 Opglabbeek NED   / Andrzej Opłatek / 
CSI2 Oliva Nova ESP  / Cassandra Orschel / 
 CSI2 Mijas ESP  / Monika Becker / 
CSI1 Neumünster GER Aleksandra Osuch, Natalia Stefańska, Dominika Henzel, Agata Kamińska / 
HZO Leszno   Grand Prix - 1m. Jan ChrzanowskiCAVARELLI / KJ Ślęża Wtrocław 
HZO / HZOdIM Wolica    Grand Prix - 1m. Mieszko Dąbrowski / Efron / KJ SK Mieczownica

 

19-22 października 2017 

 

CSI2  CRACOVIA SZARY Equestrian Show 

CSI3 Herning DEN  / Maksymilian Wechta
CSI2 Kronenberg NED / Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski
CSI2 Lier BEL  / Pakuła Marcin
HPP Dąbrówka Mała   Grand Prix - 1m. Benjamin Tomaszewski / / KJ Leśna Podkowa Damaszka / DUKE

 

13-15 października 2017 

CRACOVIA Szary Equestrian Show  

CSI2-W Siauilai LTU    / Wajciech Wojcianiec, Dawid Kubiak, Robert Wilczewski / 

HPP Leszno    Grand Prix 1m. Magdalena Matuszewska / OSK Michalscy / CAMPINO 467

HZO Łąck   Grand Prix 1m. Paweł Kaliciński / WKJ Warszawa / DISCOVER-S
ADAMUS WINTER Tour   Grand Prix 1m. Jan Vinckier / SK Kunowo / VIVA

06-08 października 2017 

CSI2-W Tallinn EST / Michał Kaźmierczak, Wpjciech Wojcianiec, Dawid Kubiak, Jarosław Koziarowski, Paulina Malinowska

CSI2 Salland NED / Adam Grzegorzewski

HZODiM Jaszkowo 

HZO Poznań   Grand Prix - Magda Kamińska / KJ Avanti / QUE SERANDO

29.09 - 01. października 2017 

CSI2 Riesenbeck GERPaweł Jurkowski / 
CSI2 Lier BEL  / Wojciech Dahlke, Oskar Murawski, Przemysław Konopacki, Marcin Pakuła  / 

21-24 września 2017 

LGCT Rzym ITA / Anna Szary Ziębicka, Natalia Czernik, Michał Ziębicki, Bartosz Adamus

MŚMK Lanaken BEL  / Cassandra Orschel, Krzysztof Okła, Wiesław Nowak 

CSI2 Moorsele BEL / Marcin Pakuła

PLJ Finał Olsza    Grand Prix PLJ - Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CONTENDRIX  KJ Agro Handle Śrem 

ZO Glinik Zaborowski   Grand Prix  1m. Jakub Krzyżosiak ATIQUA Stajnia Small Cherry 

14-17 września 2017 

Mistrzostwa Polski Seniorów - 1m. Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem 

Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców - 1m. Andrzej Opłatek / KJ Heaa Turek 

Mistrzostwa Polski Juniorów - 1m. Filip Lewicki / KJ Chahary Pogorzelica

Puchar Polski Dzieci gr I - 1m. Maja Marchwicka / KJ Zbyszko 

Ladies Cup - 1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta Rosnówk

Mistrzostwa Polski / Puchar Polski Dzieci Jakubowice 

CSI3 Bonheiden / Wojciech Dahlke

CSN Forst GER / Mściwoj Kiecoń

7-10 września 2017 

MP PP na Kucach / PP Dzieci II Strzegom 

CSI2-W Pezinok SVK  / Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Sławomir Hartman /  

CSI2 Sommersted DEN / Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSI1 Kronenberg NED / Natalia Majchrowicz

SCPMK Olsza 

29.08 - 3 września 2017

​BALTICA Equestrian Tour CSI3  

CSI2 Roosendal NED / Michał Ziębicki, Anna Szary-Ziębicka

CSI2 Samorin SVK / Julia Jaglarz, Krzysztof Wójcik /

CSI2 Sommerstadt DEN / Krzysztof Okła, Gabriela Bado

PLJ Leśna Wola  Grand Prix - 1m. Grzegorz Nowak / FKJK Zatoka  / ALWAYS FOREVER

 

22 - 27 sierpnia 2017 

Mistrzostwa Europy Seniorów Goeteborg SWE / Michał Kaźmierczak - 38 miejsce / 

BALTICA Equestrian Summer Tour 

CSI3 Valence FRA / Maksymilian Wechta /

CSI2 Roosendaal NED / Michał Ziebicki, Klara Kostrzewa, Anna Szary Ziębicka, Szymon Najdzionek

CSI2 Lastrup GER / Krzysztof Okła, Gabriela Bado /

CSI2 Wr Neustadt AUT / Bartosz Goszczyński, Anna Ebner

ZO Machnice   Grand Prix - 1m. Krzysztof Mazur / Legia Kozielska / ALLILAH

 

15 - 20 sierpnia 2017

BALTICA Eqestrian Summer Tour 

CSI5 Valence FRA / Maksymilian Wechta

CSI2 Lier BEL / Wojciech Dahlke

CSI2 Wr Neustadt / Anna Ebner

ZO Michałowice     Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / KJ Szumawa Bobrowiec / SUEDWINDS AMANDA

ZO Bogusławice    Grand Prix -  1m. Adrianna Ostrowska / St. J Napoleońska Zagroda / ELBERO H

ZO DiM Jakubowice   

08-13 sierpnia 2017 

Mistrzostwa Europy Juniorów / MJ / Dzieci / Samorin 

MPMK Drzonków

CSI3 Opglabbeek NED / Michał Kaźmierczak, Wojciech Wojcianiec /

ZO Bobrowy Staw   Grand Prix - 1m. Krzysztof Retka / WKJ Warszawa / EVerdi

 

03-06 sierpnia 2017 

CSI3-W Bratysława SVK   / Krzysztof Ludwiczak, Kamil Grzelczyk, Maksymilian Wechta, Dawid Kubiak

CSIV  Dagobertshausen / Henryk Matusiak

PLJ Drzonków    Grand Prix - 1m. Mściwoj Kiecoń / KJ Agro Handel Śrem / Digisport Contendrix

ZO Leśna Wola   Grand Prix - 1m. Michał Kaźmierczak / KJ Leśna Wola / Chica 

27 - 30 lipca 2017 

LGCT Berlin  / Natalia Czernik, Bartosz Adamus

CSICh / CSIJ / CSI1 Samorin  / Marie Janekovic, Juliana Suska, Jemma Jones

CSIJ Herford GER  / Vivian Brattli

ZO Leśna Wola   Grand Prix - 1m. Michał Kaźmierczak / KJ Leśna Wola / Cisall FS

ZO Olsza    Grand Prix - 1m Maksymilian Wechta / KJ Wechta / Quinchella 

OOM Poczernin    Złote Medale  Natalia Stefańska / Kuce     Milena Dobkowska / DK

19 - 23 lipca 2017 

SILESIA Equestrian 

CSI4 Samorin SVK 

CSN Zagórów   Grand Prix - 1m. Leszek Warzecha / KJ Zagórów / Boccacio 

ZO Warka   Grand Prix - 1m. Cezary Kalinowski / KJ STrzała Krubiczew / Kemball 

12 - 16 lipca 2017 

SILESIA Equestrian 

CSI4 Gross Vieglen GER  / Michał Kaźmierczak

CSI3 Knokke BEL  / Jarosław Skrzyczyński

CSI2-W Zagare LTU / Łukasz Troszczyński

CSI2 Zuidwolde NED / Aleksandra Cebulak

ZO Salio - Grand Prix 1m. - Łukasz Wasilewski / KJ Canex Dog Przybyszewo / Wavantos 

6 - 9 lipca 2017 

CSI5 Knokke BEL  / Jarosław Skrzyczyński

CSI2 Geestereen NED / Natalia Majchrowicz, Aleksandra Cebulak

CSI2 Keysoe / GBR / Adam Nicpoń / 

PLJ Machnice - Grand Prix - 1m. Daria Kobiernik / ZKJ Przylep / Winchester 

ZO Michałowice - Grand Prix - 1m. John Gunvar Knutsen / KJ Królmet  Be Quite 

 

27 czerwca - 2 lipca 2017 

CSIO3 Luxembourg LUX        Puchar Narodów - video 

/ Krzysztof Ludwiczak, Msciwoj Kiecoń, Wojciech Wojcianiec, Jan Bobik, Klara Kostrzewa

CSI2 Lake Arena Wr Neustadt AUT   

/ Łukasz Wasilewski, Jakub Krzyżosiak, Piotr Morsztyn, Bogna Sąsiadek, Emilia Chmielowska / 

 

CSN Gałkowo Masters - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Szumawa Bobrowiec / Suedwinds Amanda 

22-25 czerwca 2017 

CSI3-W Olomouc 

CSI2 Kronenberg / Cassandra Orschel

PLJ Olsza - Grand Prix 1m - Jarosław Skrzyczyński / KJ Agro Handel Śrem / Crazy Quick

ZO Dabrówka Mała -  Grand Prix - 1m Cezary Kalinowski / KJ Strzała Krubiczew / Kemball

 

8 - 11 czerwca 2017 

CSIO5 Sopot 

CSI1 Lake Arena Wr Neustadt   / Jarosław Koziarowski , Anna Ebner / 

ZO Salio   - 1m Grand Prix - Michał Lemański / DISTHEEN / KJ Salio 

30 maja - 4 czerwca 2017

BALTICA EQUESTRIAN TOUR Ciekocinko     Najlepsze wyniki dla Polski 

CSIYH Opglabeek BEL / Przemysław Konopacki

CSN Cottbus GER  / Mściwoj Kiecoń,  Nawojka Kiecoń, Oskar Murawski, Paulina Kopacz, Piotr Kaliszuk, Sandra Łukasik, Katja Gontowiuk   Emilia Hosa / 

ZO Michałowice   1m. Grand Prix - Jakub Krzyżosiak / Small Cherry / Atiqua       VIDEO

ZO DiM Solec Kujawski   

 

23 - 28 maja 2017

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko     Najlepsze wyniki dla  Polski BALTICA II  

ZO Leśna Wola  Grand Prix - 1m. Dominik Słodczyk / KJ Zbrosławice / Seaquest 

ZO Kwieki -   Grand Prix - 1m. Dominika Bach / SKJ Sopot / Canion

ZO DiM Kielce 

AMP Radzionków - 1m. Agata Dahlke / kat Profi 

16-21 maja 2017

 

BALTICA EQUESTRIAN SPRING TOUR Ciekocinko        zgłoszenia

Najlepsze wyniki dla Polski w Ciekocinku  

 

CSIOJ / P Lamprechtshausen AUT                     / Dalia Lehmann, Agata Kamińska, Aleksandra Osuch / 

21/05/17 CSIOJ 125cm  2m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOJ 120cm 5m. Dalia Lehmann POL / Cos I Can

20/05/17 CSIOP 115cm 3m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

18/05/17  CSIOP  115cm   2m. Agata Kamińska POL / Chingis Chan 

 

Magna Racino CSI2 Ebreichsdorf AUT   / Natalia Czernik, Bartosz Adamus,  Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński / 

 

CSI2 Lier BEL   / Wojciech Dahlke /

 

CSN Drzonków    Grand Prix Zielonej Góry 1m. Arkadiusz Fimmel / KJ Agro Handle Śrem / Zimowa dama

 

10-14 maja 2017

Najlepsze wyniki dla Polski : 

CSIO3 Drammen    NOR

/ Jarosław Skrzyczyński, Marek Lewicki, Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec /

13/05/17 - LR 145cm - 12m. Dawid Kubiak POL / Bagazza M 

12/05/17  Puchar Narodów - Polska 6 miejsce - awans w rankingu NC EUD2  na trzecie. 

11/05/17 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

CSI3 Redefin   GER    

/ Andrzej Opłatek, Krzysztof Ludwiczak, Maksymilian Wechta, Krzysztof Gozdek 

14/05/17 Grand Prix 155 cm  8m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind

14/05/17 Grand Prix 155 cm  9m. Andrzej Opłatek  POL / Copperfield 40

14/05/17  140 cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

14/05/17  145cm LR 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

14/05/14  145cm LR 7m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  YRA 

13/05/17   YRA 2 - 10m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

13/05/17 LR 150cm - 10m. Maksymilian Wechta POL / Quinchella 

12/05/17 YRA 1 - 13m Andrzej Opłatek POL / El Camp 

 

CSI2 Ebreichsdorf   AUT     

Łukasz Wasilewski, Adrianna Ostrowska, Maciej Chomiak, Bogna Sąsiadek, Matylda Malepszy, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, 

YH 6y/o 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR  13/05./17 

CSICh 120cm 2m. Matylda Malepszy POL / August  12/05/17 

CSI2 130cm  2m. Łukasz Wasilewski POL / Dublin

YH 6y/o - 2m. Łukasz Wasilewski POL / GOLDDIGGER GR   11/05/17

 

ZO Machnice   1m - Grand Prix - Krzysztof Prasek / Darina  / Stowarzysznie Rodan Club Skrzynki  VIDEO

ZO Salio  1m. Grand Prix - Michał Piątkowski / Lighting 100 / KJ Strzała Krubiczew 

PLJ Michałowice     1m. Grand Prix - Michał Kaźmierczak / Gerd GK / KJ Leśna Wola Głogów Młp.   

 

04-07.05.2017 

CSIO4 Linz AUT        / Klara Kostrzewa, Michał Kaźmierczak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Michał Ziębicki / 

150cm - 11 miejsce Łukasz Koza POL / Chito Blue video 

Puchar Narodów - Polska 9 miejsce / 19 pkt  - Michał Ziębicki / Heartbreaker najlepszy w ekipie - 1 pkt 05/05/17

145cm LR    5 miejsce - Kamil Grzelczyk POL / Wibaro   video   06/05/17

Finał CSIYH - 7 miejsce Michał Kaźmierczak POL / Wilander  07/05/17


ZO Jakubowice    1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda / KJ Szumawa    

            

ZO Olsza   - 1m. Tomasz Olszewski / Camako's Boy JW / KP KJ Bydgoszcz

 

 

27.04-01.05.2017

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17

 

PLJ Bogusławice   Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine / KJ Agro Handel Śrem 

 

ZO Leśna Wola Głogów Małop.   Grand Prix - 1m. Michał Kaźmierczak / Chica / KJ Leśna Wola 

 

21-23 kwietnia 2017 

CSI3 Eschweiler GER  Mściwoj Kiecoń /    

 

 

CSI2 / J / Y / Ch / YH  Linz AUT    /  Michał Kaźmierczak, Hubert Kierznowski, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Jan Bobik, Łukasz Appel, Izabela Grochowina, Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Aleksandra Zybala, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Oliwia Kosmol, Marta Sawicka, Oliwia Szustkowska,  , Sophie Von Werner

Grand Prix LR 145cm  2m. Jan Bobik POL / Chacco Amicor ZM

Finał CSI2 135cm 4m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

Grand Prix Juniorów 3m. Sophie Von Werner POL / Bink

Grand Prix Dzieci  3m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

Yh 6y/o 2m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 22/04/17

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

CSI2 130cm 3m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

CSIJ 130cm 4m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL / Dior V 21/04/17

CSIJ 130cm 6m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

Yh 6y/o 5m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F

CSI2 145cm 6m. Klara Kostrzewa POL / Riboy d'Alimat 20/04/17

CSI2 120cm 3m. Michalina Szmytka POL / Utoucha VDD

 

CSN Brakel GER  Cassandra Orschel /  

 

ZO Strzegom - Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

 

ZO Glinik Zaborowski - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda

10-18 kwietnia 2017

CSI4 / CSIYH / CSI1 / San Giovanni ITA   / Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowski / 

CSI4 Grand Prix LR 150cm 3m Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 16/04/17

CSI4 LR145cm   9m. Andrzej Opłatek POL / Copperfield 40 

CSI4 LR 150cm  13m. Krzysztof Ludwiczak POL / Zoweja  15/04/17

CSI2 140cm  10m. Wojciech Wojcianiec POL / Ascador Melloni 

CSI2 125cm  9m. Magdalena Gut POL / Arena 

CSI4 LR 150cm 11m. Krzysztof Ludwiczak POL / Nordwind 14/04/17

CSI4 145cm 12m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 

CSI4 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L

CSI2 125cm 11m. Wiktor Larkowski POL / Albert K

YH 5y/o  1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine 

 

CSI3 Lanaken BEL  Maksymilian Wechta /  

 

CSI3 Lanaken BEL  Łukasz Troszczyński /     

CSI3 135cm  9m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

YH 6y/o 7m. Łukasz Troszczyński POL / Gineke 

CSI3 145cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B 10/04

CSI3 135cm 5m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 

 

CSIP Lier BEL  / Agata Kamińska, Mikołaj Barańaki, Franciszek Jurzak / 

 

CSI1 Oliva Nova ESP Monika Becker /  

 

CSI3 / CSIYH Eschweiler GER       / Mściwoj Kiecoń, Wiktoria Bedyńska / 

CSI2 120cm Final 2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

CSI2 135 Final   3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

6 y/o Final   6m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L   17/04/17

CSI2 140cm 5m. Mściwoj Kiecoń POL / Aloubet Kv  16/04/17

CSI2 130cm  3m. Mściwoj Kiecoń POL / Digisport Calista 

CSI2 115cm  2m. Wiktoria Bedyńska POL / Ramon

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  

6 y/o  1m. Mściwoj Kiecoń POL / Giraldo L  15/04/17

 

04-09 kwietnia 2017

 

CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA       

/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis

CSI3 135cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 09/04/17

CSI1 125cm 9m. Wiktor Larkowski POL / Albert K 

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z

CSI3 LR 145cm  9m  Andrzej Opłatek POL / El Camp  08/04/17

CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue  07/04/17

CSI3 140cm  2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan 

CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17

7y/o  3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  0

6y/o 6m. Anna Szary - Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

7y/o  7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe  05/04/17

6y/o 3m. Anna Szary - Ziębicka POL / Luciano 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,

6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17

         1m. Michał Ziębicki POL / Guess 

5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine  

 

CSI3 / CSIYH Arezzo ITA         / Marek Lewicki, Julia Jaglarz  /

CSI3 135cm Final 3m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej  07/04/17

6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  06/04/17

 

CSI2 Kronenberg NED         Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska / 

CSI2 Grand Prix 12m Jarosław Skrzyczyński POL / Silver Shine 

CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17

CSI2 135cm Finał  4m. Jarosław SkrzyczyńskiPOL / Casanova 09/04/17

CSI2 140cm  Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17

CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17

CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  07/04/17

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella  06/04/17

 

CSI2 Lanaken BEL    / Łukasz Troszczyński / 

CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin 

CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B

CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia  06/04/17

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci   Leszno  

 

29.03-02.04.2017

 

Finał Pucharu Świata OMAHA USA  Dawid Kubiak /   33 miejsce 

 

CSI3 San Giovanni ITA    / Krzysztof Ludwiczak, Michał Ziębicki , Łukasz Koza,  Andrzej Opłatek, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Goszczyński, Wiktoria Lis  / 

 

Grand Prix LR 150cm 8m Andrzej Opłatek / El Camp 02/04/17

LR 145 cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando

CSI1 130cm 6m Krzysztof Ludwiczak POL / Sandra Blue 

CSI3 145cm LR 9m. Łukasz Koza POL / Cartograns Kiss / 01/04/17

CSI1 115cm 4m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  01.04.17

CSI3 LR 145cm 8m. Andrzej Opłatek POL / El Camp  31/03/17

CSI1 115 cm 1m. Wiktoria Lis POL / Conika Z  31/03/17

CSI3 140cm 6m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire 31/04/16

CSI3 135cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L 31/03/17

CSI3 135 cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL / Poli Loli L  30/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Anna Szary Ziębicka POL / Million Dreams  29/03/17

CSIYH 6yrs 1m. Michał Ziębicki POL / Guess  29/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR Sandra Piwowarczyk-Bałuk /   

CSI3 140cm     4m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 01/04/17

CSI3 140cm  12m Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento  31/03/17

 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         

CSIYH 6yrs 3m. Krzysztof Okła POL Neymarde Reve  29/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA    / Marek Lewicki, Julia Jaglarz 

130 Bronze 6m. Julia Jaglarz POL / Wunschtraum 02/04/17

150cm  LR Gold 1m. Marek Lewicki POL / Abigej / 01/04/17

135cm Silver  1m.  Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

135cm Silver 3m Julia Jaglarz POL / Winning Mood  30/03/17   VIDEO 

                      6m. Marek Lewicki POL / Codetia VDL 

145cm Gold 12. Marek Lewicki POL / Abigej  30/03/17

CSIYH 6yrs    4m. Marek Lewicki POL / Philadelphia  29/03/17

CSIYH 6yrs    6m Marek Lewicki POL / Philadephia 29/03/17

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  Agnieszka i Aleksandra Cebulak / 

 

XIII Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski    - złote medale dla Agaty DahlkeAleksandry Szpryngel

 

HZO Leszno - 1m. Grand Prix - Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI 2017   

 

23-26 marca 201&

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa

140cm 1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7m. Michał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

CSI3 Vilamoura POR Sandra Piwowarczyk-Bałuk/   

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

Toscana Tour Arezzo ITA       

/ Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

CSI2 Lier BEL Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska / 

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak /

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała   1m Grand Prix - Jacek Zagor / LKJ Nadwiślanin Kwidzyn

HZO DiM Leszno   

 

16 - 19 marca 2017 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa /

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

CSI3 Braunschweig GER  / Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski 

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    / Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  / 

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/1

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 

HPP Poczernin - 1m. Grand Prix  Michał Lemański / Billy Boy WZ / KJ Salio 

HZO  Leszno - 1m. Grand Prix Joanna Marciniak / Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec

HZO DiM Wolica 

09-12 marca 2017 

 

CSI3 HERNING      Maksymilian Wechta, Małgorzata Koszucka / 

 

CSI3 Vilamoura  Sandra Piwowarczyk - Bałuk /  

 

CSI2 Mijas      Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa /   

1m. Finał CSIYH 7yrs   Michał Kaźmierczak POL / Wilander 09/03/17

3m. Finał CSIYH 6yrs   Michał Kaźmierczak POL / Rossa  09/03/17

      VIDEO 140 cm       Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 09/03/17

3m. 135 cm                Michał Kaźmierczak POL / Cisall    10/03/17

4m. 110 cm               Klara Kostrzewa POL / Iberia   11/03/17

5m. 110 cm                           Klara Kostrzewa POL / Iberia   12/03/17

 

HPP Wolica     1m. Grand Prix - Jakub Krzyżosiak / Small Cherry 

HZO Leszno    1m. Grand Prix - Daria Kobiernik / Winchester / KJ Przylep Lotnisko 

 

1 - 4 marca 2017 

CSI3 Vilamoura POL Sandra Piwiwarczyk - Bałuk POL

HZO DiM Michałowice   1m. Grand Prix Dzieci - Mikołaj Barański / Chaccima / Agro Aves Gajewniki 

HZO Salio    1m. Grand Prix Michalina Szmytka / Comet / TKJ Garbówek 

HZO Leszno    1m. Grand Prix Łukasz Wasilewski / Dublin / Kj Canex Dog Przybyszewo

 

23-26 lutego 2017 

CAVALIADA CSI3-W Warszawa Torwar  1m. Grand Prix Marek Lewicki POL / Abigej     1m. Finał LEC Dawid Kubiak POL / Bagazza

CSI3 Vilamora POR Sandra Piwowarczyk - Bałuk    1m. 110 cm Giro de La Luna / Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL 

CSI2 Mijas ESP  / Michał Kaźmierczak, Klara Kostrzewa 

CSI2 Gent BEL / Bartosz Adamus, Natalia Czernik  / 

CSICh Abu Dhabi UAE / Amelia Mościcka 

HZO Leszno - Grand Prix 1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem

15-19 lutego 2017

CSI3 Neumunster GER  CASSANDRA ORSCHEL

CSI2 Mijas ESP  MICHAŁ KAŹMIERCZAKKLARA KOSTRZEWA, MONIKA BECKER

CSI1 Mâcon Chaintré FRA JAN CHRZANOWSKI

HPP Michałowice - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda / KJ Szumawa Bobrowiec

CSN Sopot  - Grand Prix 2m. - Dominika Bach POL / Canion 

CSN Leszno - Grand Prix 2m. Łukasz Wasilewski POL / El Quando 

09-12 lutego 2017 

CSI2 Mijas ESP  KLARA KOSTRZEWA, MONIKA BECKER  

HZO Leszno    1m. Grand Prix - Mściwoj Kiecoń / Cronos - KJ Agro Handel Śrem 

25-29 stycznia 2017 

CSI2 Oliva Nova ESP  CASSANDRA ORSCHEL 

18-22 stycznia 2017 

CSI2 Oliva Nova ESP / CASSANDRA ORSCHEL 

 


CSI3 Drachten  NED / JAROSŁAW SKRZYCZYŃSKI 

5-8 stycznia 2017 

CSI2 Neustadt Dosse GER   Jarosław Skrzyczyński / Cassandra Orschel      Cassia de Lys 1miejsce Final CSIYH 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17