Halowe Mistrzostwa Polski / Halowy Puchar Polski 

Dzieci i Młodzieży na kucach i dużych koniach 2024 

Leszno 10-14 kwietnia 2024

 

 

ZWYCIĘZCY 

HMP Juniorów Mł. - 1m. Marcelina Łazik  DIGISPORT QUATTRO KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp. 

HMP na kucach gr D - 1m. Zofia Kamińska PORTOS KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata

HMP Młodzików na kucach A2 - 1m. Maja Głoskowska IMPRESSA MISS NANDO KJ Infernal Team 

HMP Młodzików - 1m. Adriana Czarnecka  ORIDA-M  KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 

HPP gr D bis - 1m. Victoria Ferjan CORBINIAN  JKS Contendros Barlinek

HPP Gr C - 1m. Michalina Jach  KRESKA  KJ Herkules Wapno

HPP gr A1 - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

HPP gr A0 - 1m. Natalia Czyżyk-Zahiu DIAMENT WIKTOROWA KJ Leńcze

 

WYNIKI ZAWODÓW    WYNIKI PDF     ARCHIWUM VIDEO   

 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

 

1m. Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2m. Maja Frymar WONDER G St.Sportowe Vidavia 
3m. Matylda Szymańska HIDALIA KJ Partynice

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 

 

1m. Adriana Czarnecka ORIDA-M KJ Jolly Jumper 
2m. Tomasz Goszczyński COREA KJ Jumping Events 
3m. Hubert Prasek USHER Z  Stowarzyszenie Interhorse 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI na Kucach gr D

 

1m. Zofia Kamińska PORTOS  KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata

2m. Zofia Hart Dyke  HAPPY DAY KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

3m. Zofia Biel  CHIPPENDALE KJ Leńcze 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW na Kucach A2

 

1m. Maja Głoskowska  IMPRESA MISS NANDO KJ Infernal Team

2m. Antonina Pycha BRAVE HEART 8 Stajnia Bobrowy Staw

3m. Zofia Reimann MROCZEK KJ Reimann Team Kolobrzeg

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr D Bis

 

1m. Victoria Ferjan CORBINIAN JKS Contendros Barlinek
2m. Julia Kwiatkowska MIRANDA GLORIA BPK
3m. Anna Korus JYBORA  KJ Stajnia Przylesie Borzęta
 
 
 
 

 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr C

 

1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno 
2m. Aleksandra Lewicka BUBBA ZAGORKA KJ Czahary Pogorzelica 
3m. Lena Molenda ROMANYRIVER HEAVENLY SECRET KJ Reimann Team Kołobrzeg

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr A1

 

1m. Ignacy Luboński  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

2m. Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY  KJ Infernal Team 

3m. Amelia Marszałek LASEK KJ Leńcze 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr A0

 

1m. Natalia Czyżyk-Zahiu  DIAMENT WIKTOROWA  KJ Leńcze

2m. Hanna Mordzelewska  ETNA KJ Stajnia Podolszyn

3m. Aleksandra Sławińska  MERES KJ Podkowa Gruszczyn 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 fot. Paula Bartkowiak Fotografia

POWIĄZANE LINKI 

HMP HPP 2023 Sopot 

HMP HPP 2022 Sopot

HMP HPP 2021  Sopot 

HPP 2020  Leszno 

HPP 2019  Leszno 

HPP 2018  Leszno 

HPP 2017  Leszno 

HPP 2016  Leszno  

HPP 2015  Leszno 

HPP 2014  Jaszkowo 

HPP 2013  Aromer 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24