Halowy Puchar Polski Kuców  / Małych Koni / Dzieci - Leszno 1-3 kwietnia 2016 

 

fot Primel.pl

 

Podium HPP kat Dzieci I  

 

Złoto - Aleksandra Kierznowska / Dior V / SKJ Kietlów / 0/30,86 s

Srebro - Agnieszka Kiewrel / Trok K / WLKS Krakus / 4/29,34 s

Brąz - Maja Szewczyk / Werbel / Metpol Grodziec / 4/31,41s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce gr E 

Złoto Wiktoria Stanisławska / Roxana Z / CH Jaszkowo / 12 pkt

Srebro Wiktoria Dziuba / Artdeusz / JKS Agro Pol / 16 pkt 

Brąz Aleksandra Kawa / Ostiana / KJ Facimiech / 20 pkt

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce grupa D

Złoto - Wiktoria Leszek Karwańska / Bon Paris Kl / BPK / 15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce grupa D bis 

 

Złoto - Alicja Tomaszewicz / Novella PP / BPK / 0/29,5

Srebro - Franciszek Jurzak / Ch. Boomerang / SKJ Ponylandia 0/32,76

Brąz - Maksymilian Parkitny / Shadow / KKJ / 4/34,20 s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce grupa A1

Złoto - Laura Kłapińska / F. Mylord / Small Chery / 0/25,50 s

Srebro - Maja Marchwicka / Jary / KJ Zbyszko / 0/28,11 s

Brąz - Martyna Ufnal / Ramiro / KJ Hippica Polonia / 0/28,55 s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce grupa C

Złoto - Gabriela Kozłowska / By My / KJ Fer / 0/36,48s

Srebro - Wiktoria Król / Marinello / BPK / 4/33,05 

Brąz - Aleksandra Osuch / Sulima / KJ Podkowa / 4 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podium HPP Kuce grupa A2 

Złoto - Natalia Sydow / Barkarola / SKJ Gronówka / 0/33,64s

Srebro - Maja Marchwicka / Eryk PonySport / KJ Zbyszko 4/24,96

Brąz - Oliwia Roganowska / Mon Cherie PP / KJ Kaja / 8/34,37

 

 

 

 

 

\

Podium HPP Dzieci gr II

Złoto - Martyna Zielińska / Sallust / KJ Pegaz Chwałowice / 0 

Srebro - Olimpia Filipowska / Goldika / Stajnia Modelewscy / 4/0/ 30,43 s

Brąz - Oliwia Niewiadomska / Formosa / JKS Tornado Szczecin / 4/0/32,56s

 

 

Podium HPP Kuce grupa B

Złoto - Aleksandra Osuch / Jacob / KJ Podkowa Gruszczyn / 0 / 26,55 s

Srebro - Julia Biskup / Szaman / KJ Liljówka Stęszewko / 0 / 27,48 s

Brąz - Dominika Henzel / Apasjonata Con Amore / KJ Podkowa Gruszczyn / 4

 

HPP K MK Dz Leszno 2016 wyniki

 

 

HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:09
1/65 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 65 cm I Półfinał gr. A1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 RAMIRO (79) Martyna UFNAL (Mł.2007) 0 49,07  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
2 ALF (172) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 49,67  
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
3 FRANKENHOEH’S MYLORD (92) Laura KŁAPIŃSKA (Mł.2005) 0 51,58  
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
4 ALBERT (93) Anna KORZENIEWSKA (Mł.2005) 0 55,11  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
5 JARY (105) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 55,22  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
6 PEPA (141) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 0 57,12  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
7 HARFIARZ (33) Marcelina SŁABY (Mł.2005) 0 57,30  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
8 ORLIK (135) Iga BORS (Mł.2005) 0 59,48  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / NN / NN
   NN / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
9 KLAUSINKA (120) Antonina POHL (Mł.2006) 0 63,93  
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
10 DENIS (83) Alicja MARKIEWICZ (Mł.2005) 4 50,50  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
11 CALINECZKA (175) Weronika KNAJDEK (Mł.2005) 4 60,30  
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
12 KISS ME W (21) Maja POPRAWA (Mł.2005) 4 64,63  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013610052109 / gniada / Alibaba / Kejs
   Katarzyna Woźniak / Marika Iwanek
KJ Hufnal
13 MANGO (65) Wiktoria VON MAUBERG (Mł.2007) 4 66,45  
   Kuc Felinski / POL / Wałach / 2010 / - / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grzeskowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
14 TANGGARDS FREJA (42) Olivia TOMASZEWSKA (Mł.2005) 5 76,90  
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
15 POKER (131) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 6 82,63  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
16 HELGA (147) Gabriela RATAJSKA (Mł.2005) 7 87,39  
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
17 FERRARI (165) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 8 63,73  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 09219 / srokata / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
KJ Zbyszko
  ALMA (34) Lena PACYNA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2001 / POL 999 61 11985 01 / siwa / NN / NN
   nieznany / Anna Pacyna
KJ HUFNAL
  JUNIOR (101) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
  MITHRYL (39) Konstancja PRZYBYLSKA (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2003 / KO 16100 / kasztanowata / Piorun/Marco Polo / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka - Nowak
Dworek Okuniew
  MAZGAJ (104) Marcel MODELEWSKI (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
STAJNIA MODELEWSCY
  FREJKA (41) Pola GUMIENNA (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko
  PASJONATA LOTAR (146) Gabriela RATAJSKA (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
17
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:10
2/80 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 80 cm I Półfinał gr. B
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 FILIP (72) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 0 57,84  
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
2 PASJONATA AMIGO (151) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 0 58,11  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3 MELODIA (90) Hanna PADALAK (JM.2003) 0 58,37  
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
4 SZAMAN (47) Julia BISKUP (JM.2003) 0 58,81  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
5 JACOB (171) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 60,43  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6 GARBONOS (68) Jakub STRÓŻYŃSKI (JM.2003) 4 54,96  
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
7 HESTIA (52) Filip PYREK (JM.2004) 4 55,25  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8 APASJONATA CON AMORE (167) Dominika HENZEL (JM.2004) 4 57,87  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
9 CYRANO (119) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 4 61,74  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
10 MARINA (2) Kaja DOLŻAN (JM.2004) 8 61,50  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo
  SUGAR BOY (136) Franciszek JURZAK (JM.2003) ELI    
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / 616013661616609 / - / Wolling's Dante / Skellorn Sugar Plum
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
  IGOR (121) Sylvain Jakub ARQUIER (JM.2002) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2007 / K013770 / srokata / Iwan / Bisia
   Lipka Michal / Dorota Szeferska - Arquier
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
  PASJONATA PARYS (150) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) ELI    
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
  LUKRECJA (29) Karolina BAR (JM.2004) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lukas / Gwiazdka
   Artur Bar / Artur Bar
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  MELODIA (31) Zofia CIECHOLEWSKA (JM.2004) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / - / Frankenhohes Mylord / Megan B
   Joanna i Piotr Ciecholewscy / Joanna i Piotr Ciecholewscy
KJ Classic Solec Kujawski

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
15
Ukończyło koni
10
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:11
3/80 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 80 cm I Półfinał gr. A2
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BARKAROLA (58) Natalia SYDOW (Mł.2005) 0 60,87  
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2 EROZJA (75) Marcelina JACKOWIAK 0 64,99  
   Deutsche Reit Pony / POL / Klacz / 2006 / - / - / Jambo / Eroika
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
Fundacja Kaczyna
3 FIGARO (168) Julia WALOREK (Mł.2005) 0 66,63  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
4 MON CHERIE PP (139) Oliwia ROGANOWSKA (Mł.2005) 0 67,28  
   DRP / POL / Klacz / 2003 / - / ciemnogniada / Prinz / Willoway Miss Minx
   Procima Sp. z o.o. / Agnieszka Roganowska
KJ Kaja Grzybowo
5 EGZORCYSTA (164) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 0 69,54  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
6 EQUUS (56) Klara KOZIOŁ (Mł.2005) 0 70,58  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
7 BRAVE HEART 8 (166) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 0 71,86  
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
8 ARIS (107) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 72,32  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
9 ROLEX 2 (55) Klara KOZIOŁ (Mł.2005) 0 73,17  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
10 TANGO (100) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 1 77,44  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
11 GARGAMEL GB (160) Julia MICHALSKA (Mł.2005) 4 62,31  
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
12 PCHEŁKA (76) Julia PIĘTA 4 63,98  
   Heflinger / POL / Klacz / 2005 / - / - / Filip / Pralinka
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna
13 ERYK PONYSPORT (106) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 4 71,82  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
14 MIDORI (59) Natalia SYDOW (Mł.2005) 12 59,48  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
  BEŁT (81) Alicja MARKIEWICZ (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / gniada / Wulkan / Beauty 455
   Maria Król / Arkadiusz Krupiński
bez przynależności klubowej
  RAMONA (15) Kaja HIPSZ (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2001 / 11337 / gniada / Elamor / Rakieta
   POL / Robert Dzierżanowski
Jeździecki Klub Sportowy Equita
  AGADIR (140) Oliwia ROGANOWSKA (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
17
Ukończyło koni
14
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:12
4/90 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 90 cm I Półfinał gr. C
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 WOLF'S MORITZ "V" (174) Julia DUNST (JM.2003) 0 63,75  
   DRP / POL / Wałach / 2007 / DE434340050807 / siwa / Corado / Constantin / Mona / Brillant
   nn / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
2 SULIMA (169) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 64,03  
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
3 ATLANTIC MAGIC KUC (98) Katarzyna HAŁOŃ (JM.2002) 0 67,26  
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
4 BE MY (144) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 0 68,93  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
5 MROCZEK (176) Martyna DOBROWOLSKA (JM.2003) 0 69,10  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
6 MARINELLO (80) Wiktoria KRÓL (JM.2001) 0 70,38  
   DRP / GER / Ogier / 2001 / - / - / Magic Main / Sanny
   Maria Król / Wiktoria Król
bzk
7 KALI (118) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 0 71,72  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / POL013530136706 / kasztanowata / PSIK / KLAUSINKA
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
8 FAKIR (54) Liwia GAWROŃSKA (JM.2004) 4 57,17  
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 2006 / 013570063006 / gniada / El Djazair / Furia
   Agata Piąstka / Aleksandra Paciora
KJK Pod Żubrem Niepołomice
9 MAKS (73) Gabriela Natalia GRZYMAŁA (JM.2003) 4 64,99  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Maja
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
BPK
10 FAZA AS (30) Żaneta ZWIERZYNSKA (JM.2002) 4 65,38  
   Kuc Felinski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Fanta
   Polska / Piotr Zwierzynski
Aromer
11 EROIKA (87) Martyna FEDEŃCZAK (Mł.2005) 4 67,18  
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
12 D`APRIL (113) Olga SKROBACZ (JM.2003) 4 67,66  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
13 SZOGUN (173) Maja HENDRYS (JM.2003) 4 68,04  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
14 KHAMARO I (159) Magdalena WCISŁO (JM.2004) 4 68,47  
   KUC / POL / Ogier / 1998 / - / - / Khamaro / Sandra
   Wcisło / Beata Wcisło
Largo Sp. z o.o.
15 NANDO SUPER (123) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 4 70,74  
   Koń Mały / POL / Ogier / 2005 / - / - / NANDO / NICOLETTE II
   PIOTR SIĘBOR / KRZYSZTOF DUDKIEWICZ
Ciechanowski KJ
16 NEKTARYNKA (163) Małgorzata ZUBRYCKA (J.2000) 4 71,17  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
17 GALA GB (129) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 4 72,35  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
FKJ Zbyszko
18 BIRMA (154) Aleksandra SYPNIEWSKA (J.2000) 4 72,80  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
19 DONALD (4) Nadia SOBIECKA (JM.2003) 4 73,40  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 11863 / bułana / nn / nn
   POL / Kinga Leszek-Karwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equita
20 LOTOS (67) Julia BERBEŚ (JM.2001) 4 73,50  
   SP / POL / Wałach / 2003 / 11877 / siwa / NN / NN
   Joanna Seemann / Czesława Leśna Berbeś
Klub Sportowy Faruk
21 BABET (11) Maja ROŚ (JM.2001) 5 74,26  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
22 APASJONATA AUREUS (161) Laura TRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) 13 77,44  
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
23 POKUSA (53) Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003) 15 83,80  
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / Filip / Piosenka
   Nieznany / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
  KOKAINA (82) Julia KRUK (JM.2004) ELI    
   Ponysport / POL / Klacz / 2006 / POL / siwa / Niko / Klisza
   Barbara Guniewicz / Aneta Gondzik-Polimeni
BPK
  KLIWIA (91) Hanna PADALAK (JM.2003) ELI    
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2002 / POL 013520075902 / siwa / Falk / Kirsten
   Bedlińscy Urszula i Zbigniew / Hanna i Maria Padalak
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
  MILCROFT VIVA (28) Karolina KARCZEWSKA (JM.2004) ELI    
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / - / - / CWRTYCADNO CARADOG / MILLCROFT DAHLIA
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  TOTU (13) Natalia MITUKIEICZ (JM.2001) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:14
5/100 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 100 cm I Półfinał gr. D bis
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 MANCHESTER 0012 (138) Julia ZIÓŁKOWSKA (JM.2002) 0 58,11  
   DRP / GER / Wałach / 2001 / DE410100383201 / kasztanowata / MONARCH / BRICA HANSEGARD
   Jacek Ziółkowski / Jacek Ziółkowski
Largo Sp. z o.o.
2 NOVELLA PP (27) Alicja TOMASZEWICZ (JM.2003) 0 58,71  
   Kuc Wierzchowy / GER / Klacz / 2003 / - / gniada / Cocky Dundee / Nasma PP
   Kapella / Kapella
BPK-MAZ
3 BOSS (74) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 0 61,29  
   Małopolska / POL / Ogier / 1994 / - / kasztanowata / Bonaparte / Meta
   Anna Zając / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
4 TAMBURYNEK (86) Magdalena WOJCIECHOWSKA (JM.2003) 0 62,84  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
5 CHARLIES BOOMERANG (137) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 65,06  
   Kuc Walijski / GER / Wałach / 2008 / - / - / Thers Billy Bud / Lamona
   Niemcy / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
6 ZUZA (70) Maja SZEWCZYK (JM.2002) 0 65,98  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Rywal / NN
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
7 MAKUBA 21 (37) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 0 66,31  
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
8 ORLIT (46) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 0 66,66  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
9 SHADOW KUC (149) Maximilian PARKITNY 0 66,92  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
10 MALAGA (99) Julia KANIA (J.2000) 4 60,80  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616013661923807 / bułana / Grafos / Graszka
   Sosiński Stanisław / Alicja Kania
UKS Akademia Jeździectwa
11 ANNOUSCHKA 10 (170) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 64,69  
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
12 CZINGIS CHAN (57) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 4 65,30  
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL 007 61 02393 07 / gniada / Hufiec / Czuła
   bd / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
13 GANGES (125) Maja HENDRYS (JM.2003) 4 65,42  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
14 RAHIB (18) Emilia CHMIELOWSKA (JM.2003) 4 71,59  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / - / NN / NN
   NN / Emilia Chmielowska
KJ Osadkowski
15 FINISZ (152) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 4 71,75  
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
16 WAGABUNDA PONY SPORT (108) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 5 77,15  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
17 BEN HUR (7) Julia SZOPA (JM.2003) 5 77,26  
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
18 CHAGAL (10) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 5 77,67  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
19 ISGAAR (117) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 6 78,81  
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM Sp. Z o.o.
20 TORERO (12) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 8 61,19  
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
21 CHAMPION FOREST (50) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 8 72,34  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / Nur/ / Chanell/
   Marzena Chociej / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
22 WRANGLER FOREST (49) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 11 82,46  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Figaro/ Bolero / Windroows/
   Marzena Chociej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
23 NIMBUS (162) Małgorzata ZUBRYCKA (J.2000) 12 69,12  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
24 DOKTOR (96) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 13 91,49  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
25 NEMO (69) Natalia STRÓŻYŃSKA (J.2000) 15 84,87  
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
26 AROGANT (89) Adrianna ŁOPUCKA (JM.2002) 19 83,82  
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
  TOUAREG (97) Daria SOWA (JM.2001) ELI    
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
  FIESTA EWITA (85) Matylda DUBINIAK (JM.2003) ELI    
   Kuc Drp / POL / Klacz / 2008 / POL 013670148408 / - / V.I.P. EWITA / FELINA PO KAISERSTOLZ
   WIESŁAW APANASEWICZ / WIESŁAW APANASEWICZ
JKS Jaroszówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
26
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:15
6/110 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 110 cm I Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 MADAM W (78) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 0 59,96  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
2 SALLUST S (130) Martyna ZIELIŃSKA (JM.2002) 0 63,07  
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
3 HEAWY METAL (36) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 0 63,15  
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
4 ANABELLA (51) Filip PYREK (JM.2004) 0 63,78  
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
5 GOLDIKA (103) Olimpia FILIPOWSKA (JM.2002) 0 65,63  
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
6 ERICE (9) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 0 65,99  
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
7 DUKAT (48) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 0 72,40  
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / srokata / nn / nn
   nn / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
8 MEGI (153) Karolina ŁYŚ (JM.2002) 4 55,71  
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
9 BAGIER III (133) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 4 59,15  
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
10 FALCON (109) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 4 62,23  
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
11 LEGION (177) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 4 62,24  
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
12 LUNA (158) Jemma JONES (JM.2003) 4 62,73  
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
13 CASTELLO BRANCO (64) Aleksandra ZYBAŁA (JM.2002) 4 63,21  
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
14 SALMINA W (16) Weronika WILCZEWSKA (JM.2002) 4 64,78  
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
15 CAROLINA 42 (60) Zuzanna NOWAKOWSKA (JM.2002) 4 65,38  
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
16 DOLORES (132) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 4 66,48  
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
17 SOPRAN (148) Maximilian PARKITNY 4 67,28  
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
18 LIMBO (157) Weronika ROGALSKA (JM.2003) 4 67,35  
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
19 ULIVAN (38) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 4 68,50  
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
20 HRABIANKA C (180) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 4 70,57  
    
   
Ciechanowski KJ
21 LEDA NAJA W (77) Paulina MUSIAŁ (JM.2002) 6 78,73  
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
22 FORMOSA (179) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 6 80,88  
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
23 KOLIA EWITA (84) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 8 63,29  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
24 QUANTICO (14) Aniela SZLUFIK (JM.2002) 8 65,73  
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
25 U-COFFI (102) Hanna ROMANKIEWICZ (JM.2002) 8 65,78  
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
26 FIGARO (61) Zuzanna NOWAKOWSKA (JM.2002) 8 66,11  
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
27 LAMIROS (63) Aleksandra ZYBAŁA (JM.2002) 8 67,47  
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Chardonnay L / Lizystrata
   
LKS Dragon Nowielice
28 KARMEN (155) Maria GONCIAREK (JM.2002) 8 67,69  
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
29 VAGANT (45) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 11 84,96  
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
  BINGO (178) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) ELI    
   Trakeńska / POL / Wałach / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Gliwice
  SWEET NOISE-M (143) Maja FRIEDMAN (JM.2003) ELI    
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
  HARLEY (3) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) ELI    
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
KJ Aromer
  COSTA BRAVA (114) Franciszek JURZAK (JM.2003) ELI    
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2002 / - / - / Le Grand ||| / Candela
   Wójcik Natalia / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
  CASH FLOW 21 (8) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) REZ    
   HOL / GER / Klacz / 2002 / DE421000327502 / - / Cashandcarry / Eibe
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
29
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:16
7/115 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 115 cm I Półfinał gr. D
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BON PARIS KL (20) Wiktoria LESZEK-KARWAŃSKA (JM.2001) 0 64,83  
   Typ Szlach. / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Bambino van't Zorgvielt / Budur
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:17
8/115 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 115 cm I Półfinał gr. E
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 ARTEDEUSZ (128) Wiktoria DZIUBA (J.2000) 0 67,79  
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
2 HARRON (88) Adrianna ŁOPUCKA (JM.2002) 4 59,94  
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3 OSTIANA (142) Aleksandra KAWA (JM.2001) 4 63,03  
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640025810 / gniada / Madison / Oaza
   Stadnina koni Nowielice / Aleksandra Kawa
KJ Facimiech
4 ROXANA Z (32) Wiktoria STANISŁAWSKA (J.1998) 4 63,22  
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo
5 DOMINIKANA T (35) Wiktoria LACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000) 8 56,84  
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy
6 JUTA (66) Julia BERBEŚ (JM.2001) 8 62,32  
   SP / POL / Klacz / 2003 / 12480 / gniada / Aravel Waro po Luron / Jaksa po Len
   Hieronim Bogdanowicz / Marta Polaczek-Bigaj
Klub Sportowy Faruk
7 DERWISZ (6) Franciszek KOWALCZYK (J.2000) 8 67,68  
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / - / Ulisses / Dewiza
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
8 ORCHIDEA (5) Marta WOLIŃSKA (J.1998) 8 73,40  
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Okapi
   Polska / Milena Kowalczyk
xxx
9 ARAGONIT (40) Hanna JACHIMOWICZ 12 62,03  
   MP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Regiel / Argentyna
   xx / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:18
9/120 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 GILEA (115) Juliana SUSKA (JM.2003) 0 60,51  
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / LUDGER / GAISMA
   KOSIŃSKI SYLWESER / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów
2 CIROBANTA (17) Weronika WILCZEWSKA (JM.2002) 0 62,89  
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos/Cantos / Wirobanta/Indoctro
   E. Kuijer / Sebastian Wilczewski
JKS Narew Różan
3 WERBEL (71) Maja SZEWCZYK (JM.2002) 0 63,10  
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / ciemnogniada / Walim / Werka
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
4 TROK K (112) Agnieszka KIEWREL (JM.2002) 0 63,62  
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / caretino k / titina
   marek kubacki / Ryszard kiewrel
WLKS Krakus
5 FALENTINO (43) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 0 63,91  
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
6 DIOR V. (127) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 0 65,30  
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
7 LA STRADA L (25) Maria BAEHR (JM.2002) 0 68,73  
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   - / Grazyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
8 CALIPPA (124) Zofia FLERKOWSKA (JM.2002) 4 64,48  
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
9 NEVER MIND 22 (126) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 4 66,70  
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   XXX / PRZEMYSŁAW SAWICKI
SKJ KIETLÓW
10 SHAKIRA L (24) Maria BAEHR (JM.2002) 4 68,68  
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
11 NEWADA (111) Agnieszka KIEWREL (JM.2002) 6 79,72  
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007640024205 / gniada / Cavallo / Corrado I / Nerina / Imperatyw
   Wiesława Pacan / Ryszard Kiewrel
WLKS Krakus
12 BILA (62) Anna STASIAK (JM.2004) 8 54,68  
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009610080906 / kara / Corrado Son/ Corrado I / Balsa/ Markies V
   Hubert Urbański / Szymon Stasiak
KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
13 ZANDO M (23) Kacper MOKSIEWICZ (JM.2002) 11 84,73  
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
14 ABISAL-BS (94) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 12 63,41  
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski Klub Jeździecki
15 KURTYNIA HAVBEK (156) Martyna MAKOWSKA (JM.2002) 13 76,58  
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
16 HUBER DREAM L (44) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 16 64,26  
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
  QUICKY DU VERGER (22) Kacper MOKSIEWICZ (JM.2002) ELI    
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
  LAVIANO (134) Vivian BRATTLI (JM.2002) ELI    
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000163307 / gniada / Landjunge / Landgraf I / Tellus / Calido I
   - / Norpol Inge Brattli
KJK Szary Michałowice
  ALOUBETTE (116) Juliana SUSKA (JM.2003) REZ    
   Oldenburger Springpferd / GER / Klacz / 2006 / - / - / ARMITAGE / LEONIE
   NIEMCY / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
16
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:19
10/85 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 85 cm II Półfinał gr. B
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 APASJONATA CON AMORE (167) Dominika HENZEL (JM.2004) 0 61,00  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
2 PASJONATA AMIGO (151) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 0 61,66  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
3 JACOB (171) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 63,12  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
4 SZAMAN (47) Julia BISKUP (JM.2003) 0 69,37  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
5 MELODIA (90) Hanna PADALAK (JM.2003) 4 63,40  
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6 GARBONOS (68) Jakub STRÓŻYŃSKI (JM.2003) 4 66,00  
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
7 HESTIA (52) Filip PYREK (JM.2004) 4 72,99  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8 CYRANO (119) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 8 73,69  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
9 FILIP (72) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 17 91,13  
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
  MARINA (2) Kaja DOLŻAN (JM.2004) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo
  SUGAR BOY (136) Franciszek JURZAK (JM.2003) ELI    
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / 616013661616609 / - / Wolling's Dante / Skellorn Sugar Plum
   Marzena Jurzak / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
  IGOR (121) Sylvain Jakub ARQUIER (JM.2002) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2007 / K013770 / srokata / Iwan / Bisia
   Lipka Michal / Dorota Szeferska - Arquier
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
  LUKRECJA (29) Karolina BAR (JM.2004) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / - / Lukas / Gwiazdka
   Artur Bar / Artur Bar
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  PASJONATA PARYS (150) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) ELI    
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL 013 61 01452 07 / kasztanowata / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / POLLY
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
14
Ukończyło koni
9
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:20
10a/110 cm
Data: 01-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10a - 110 cm II Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 10a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 LEGION (177) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 0 56,91  
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
2 BAGIER III (133) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 0 58,22  
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
3 LEDA NAJA W (77) Paulina MUSIAŁ (JM.2002) 0 58,44  
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
4 GOLDIKA (103) Olimpia FILIPOWSKA (JM.2002) 0 59,33  
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
5 FORMOSA (179) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 0 61,13  
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
6 QUANTICO (14) Aniela SZLUFIK (JM.2002) 0 61,62  
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
7 SALLUST S (130) Martyna ZIELIŃSKA (JM.2002) 0 62,96  
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
8 KARMEN (155) Maria GONCIAREK (JM.2002) 0 64,89  
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
9 CAROLINA 42 (60) Zuzanna NOWAKOWSKA (JM.2002) 0 66,04  
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
10 LUNA (158) Jemma JONES (JM.2003) 0 66,23  
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
11 SOPRAN (148) Maximilian PARKITNY 0 66,31  
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
12 MEGI (153) Karolina ŁYŚ (JM.2002) 4 57,13  
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
13 HEAWY METAL (36) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 4 57,77  
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
14 LAMIROS (63) Aleksandra ZYBAŁA (JM.2002) 4 58,83  
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / ciemnogniada / Chardonnay L / Lizystrata
   
LKS Dragon Nowielice
15 DOLORES (132) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 4 60,01  
   SP / POL / Klacz / 2000 / POL009670011000 / kasztanowata / Elvis / Dolomira
   Józef Marciniak / Józef Marciniak
Klub Jeździecki Metpol
16 DUKAT (48) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 4 61,67  
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / srokata / nn / nn
   nn / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
17 CASTELLO BRANCO (64) Aleksandra ZYBAŁA (JM.2002) 4 61,84  
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
18 SALMINA W (16) Weronika WILCZEWSKA (JM.2002) 4 61,99  
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
19 ANABELLA (51) Filip PYREK (JM.2004) 4 62,10  
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
20 FIGARO (61) Zuzanna NOWAKOWSKA (JM.2002) 4 63,23  
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 15.02.2006 / POL 009 59 02426 06 / gniada / Vis Versa / Figa
   Stadnina Koni Walewice / Katarzyna Nowakowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
21 SWEET NOISE-M (143) Maja FRIEDMAN (JM.2003) 4 73,07  
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
22 CASH FLOW 21 (8) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 8 59,79  
   HOL / GER / Klacz / 2002 / DE421000327502 / - / Cashandcarry / Eibe
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
23 FALCON (109) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 8 64,08  
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
24 ULIVAN (38) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 8 65,59  
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
25 ERICE (9) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 8 66,58  
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
26 VAGANT (45) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 8 73,05  
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
27 HRABIANKA C (180) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 12 59,60  
    
   
Ciechanowski KJ
28 MADAM W (78) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 12 66,77  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
29 KOLIA EWITA (84) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 12 72,30  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
30 U-COFFI (102) Hanna ROMANKIEWICZ (JM.2002) 16 58,90  
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
  HARLEY (3) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) ELI    
   SP / POL / Wałach / 2001 / - / - / Ozarro / Harriet
   . / .
KJ Aromer
  COSTA BRAVA (114) Franciszek JURZAK (JM.2003) ELI    
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2002 / - / - / Le Grand ||| / Candela
   Wójcik Natalia / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
  BINGO (178) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) ELI    
   Trakeńska / POL / Wałach / 2000 / - / - / Horalas / Brazilija
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Gliwice
  LIMBO (157) Weronika ROGALSKA (JM.2003) ELI    
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
34
Ukończyło koni
30
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:22
11/65 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 65 cm II Półfinał gr. A1
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 HELGA (147) Gabriela RATAJSKA (Mł.2005) 0 62,68  
   Typ Kuc / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / NN / NN
   NN / Sebastian Bąk
BPK
2 RAMIRO (79) Martyna UFNAL (Mł.2007) 0 65,65  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
3 ALBERT (93) Anna KORZENIEWSKA (Mł.2005) 0 70,86  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
4 ALF (172) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 70,87  
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
5 JARY (105) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 72,46  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
6 HARFIARZ (33) Marcelina SŁABY (Mł.2005) 0 73,18  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
7 FRANKENHOEH’S MYLORD (92) Laura KŁAPIŃSKA (Mł.2005) 0 74,10  
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
8 FERRARI (165) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 0 74,23  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 09219 / srokata / NN / NN
   - / Damian Wawrzyniak
KJ Zbyszko
9 KLAUSINKA (120) Antonina POHL (Mł.2006) 0 77,51  
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
10 POKER (131) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 0 78,27  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
11 MANGO (65) Wiktoria VON MAUBERG (Mł.2007) 0 81,42  
   Kuc Felinski / POL / Wałach / 2010 / - / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grzeskowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
12 PEPA (141) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 4 72,20  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616999610330907 / siwa / NN / NN
   NN / STANISŁAW MAREK JÓŹWIAKOWSKI
Sokół Damasławek
13 DENIS (83) Alicja MARKIEWICZ (Mł.2005) 4 72,98  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
14 CALINECZKA (175) Weronika KNAJDEK (Mł.2005) 4 74,87  
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2007 / 12569 / izabelowata / Frankenhoeh's Vitalise / Cuppers Merel
   Katarzyna Kowalczewska / Karolina Kowalska
KJ Cavallino
15 ORLIK (135) Iga BORS (Mł.2005) 4 76,29  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / NN / NN
   NN / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
16 MITHRYL (39) Konstancja PRZYBYLSKA (Mł.2005) 4 77,41  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / KO 16100 / kasztanowata / Piorun/Marco Polo / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka - Nowak
Dworek Okuniew
17 JUNIOR (101) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 4 81,03  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / - / NN / NN
   - / -
JKS Salio
18 KISS ME W (21) Maja POPRAWA (Mł.2005) 4 82,56  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013610052109 / gniada / Alibaba / Kejs
   Katarzyna Woźniak / Marika Iwanek
KJ Hufnal
19 PASJONATA LOTAR (146) Gabriela RATAJSKA (Mł.2005) 8 97,70  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / - / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
  TANGGARDS FREJA (42) Olivia TOMASZEWSKA (Mł.2005) ELI    
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
  ALMA (34) Lena PACYNA (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2001 / POL 999 61 11985 01 / siwa / NN / NN
   nieznany / Anna Pacyna
KJ HUFNAL
  MAZGAJ (104) Marcel MODELEWSKI (Mł.2006) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2004 / 616999540159504 / gniada / nn / nn
   Jerzy Król / ANNA MODELEWSKA
STAJNIA MODELEWSCY
  FREJKA (41) Pola GUMIENNA (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / X / X
   X / X
KJ Liljówka Stęszewko

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
425
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
85 s
Startowało koni
23
Ukończyło koni
19
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:23
12/95 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 95 cm II Półfinał gr. C
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 FAKIR (54) Liwia GAWROŃSKA (JM.2004) 0 67,94  
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 2006 / 013570063006 / gniada / El Djazair / Furia
   Agata Piąstka / Aleksandra Paciora
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2 EROIKA (87) Martyna FEDEŃCZAK (Mł.2005) 0 74,45  
   KUC / POL / Klacz / 2002 / - / dereszowata / dzagar / eureka
   Tomasz Kowala / Tomasz Kowala
AMICO Moldawin
3 NEKTARYNKA (163) Małgorzata ZUBRYCKA (J.2000) 0 78,94  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
4 BE MY (144) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 1 79,66  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616 013 68 00925 09 / kasztanowata / Bolero / Banitka
   Tomasz Kowala / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
5 MARINELLO (80) Wiktoria KRÓL (JM.2001) 1 81,28  
   DRP / GER / Ogier / 2001 / - / - / Magic Main / Sanny
   Maria Król / Wiktoria Król
bzk
6 LOTOS (67) Julia BERBEŚ (JM.2001) 2 85,63  
   SP / POL / Wałach / 2003 / 11877 / siwa / NN / NN
   Joanna Seemann / Czesława Leśna Berbeś
Klub Sportowy Faruk
7 WOLF'S MORITZ "V" (174) Julia DUNST (JM.2003) 4 71,40  
   DRP / POL / Wałach / 2007 / DE434340050807 / siwa / Corado / Constantin / Mona / Brillant
   nn / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
8 KALI (118) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 4 71,97  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / POL013530136706 / kasztanowata / PSIK / KLAUSINKA
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
9 SZOGUN (173) Maja HENDRYS (JM.2003) 4 73,97  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
10 ATLANTIC MAGIC KUC (98) Katarzyna HAŁOŃ (JM.2002) 4 74,00  
   Kuc.conn. / POL / Wałach / 2004 / - / - / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
   Wiesław Apanasewicz / Hałoń Grzegorz
KJ Picador
11 NANDO SUPER (123) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 4 77,36  
   Koń Mały / POL / Ogier / 2005 / - / - / NANDO / NICOLETTE II
   PIOTR SIĘBOR / KRZYSZTOF DUDKIEWICZ
Ciechanowski KJ
12 SULIMA (169) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 78,19  
   KUC / POL / Klacz / 1995 / - / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   nn / Olga Barszczewska
KJ Podkowa Gruszczyn
13 D`APRIL (113) Olga SKROBACZ (JM.2003) 5 79,10  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / NICO-K / DORA
   Olga Skrobacz / TOMASZ SKROBACZ
WLKS Krakus Swoszowice
14 GALA GB (129) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 5 79,59  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 12061 / ciemnogniada / Gargamel GB / Galaktyka GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
FKJ Zbyszko
15 POKUSA (53) Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003) 5 82,92  
   KUC / POL / Klacz / 2000 / - / - / Filip / Piosenka
   Nieznany / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
16 MROCZEK (176) Martyna DOBROWOLSKA (JM.2003) 7 87,21  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / - / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Mona
   Ewa Zawadzka / Edyta Dobrowolska
Niezrzeszony
17 FAZA AS (30) Żaneta ZWIERZYNSKA (JM.2002) 8 71,72  
   Kuc Felinski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Fanta
   Polska / Piotr Zwierzynski
Aromer
18 KHAMARO I (159) Magdalena WCISŁO (JM.2004) 8 74,73  
   KUC / POL / Ogier / 1998 / - / - / Khamaro / Sandra
   Wcisło / Beata Wcisło
Largo Sp. z o.o.
19 TOTU (13) Natalia MITUKIEICZ (JM.2001) 8 75,71  
   KUC / POL / Klacz / 2003 / - / - / Domingo / Twenty
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
20 BABET (11) Maja ROŚ (JM.2001) 13 82,14  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / Durello Top / Bajeczka
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
21 BIRMA (154) Aleksandra SYPNIEWSKA (J.2000) 16 76,89  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 12162 / gniada / Durello Top / Banitka
   Tomasz Kowala / Grzegorz Sypniewski
KS Centaurus
  DONALD (4) Nadia SOBIECKA (JM.2003) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 11863 / bułana / nn / nn
   POL / Kinga Leszek-Karwańska
Jeździecki Klub Sportowy Equita
  MAKS (73) Gabriela Natalia GRZYMAŁA (JM.2003) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Maja
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
BPK
  APASJONATA AUREUS (161) Laura TRALEWICZ-PIELAK (JM.2002) ELI    
   Kuc Walijski / NED / Ogier / 2006 / 12222 / bułana / Linde Hoeves Optimist / Frankenhoehs Aura
   Holandia / Jarosław Pielak-Tralewicz
Jeździecki Klub Sportowy Equita
  KOKAINA (82) Julia KRUK (JM.2004) ELI    
   Ponysport / POL / Klacz / 2006 / POL / siwa / Niko / Klisza
   Barbara Guniewicz / Aneta Gondzik-Polimeni
BPK
  MILCROFT VIVA (28) Karolina KARCZEWSKA (JM.2004) ELI    
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / - / - / CWRTYCADNO CARADOG / MILLCROFT DAHLIA
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
425
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
79 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
21
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:24
13/100 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 100 cm II Półfinał gr. D bis
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 RAHIB (18) Emilia CHMIELOWSKA (JM.2003) 0 60,01  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / - / NN / NN
   NN / Emilia Chmielowska
KJ Osadkowski
2 MANCHESTER 0012 (138) Julia ZIÓŁKOWSKA (JM.2002) 0 66,19  
   DRP / GER / Wałach / 2001 / DE410100383201 / kasztanowata / MONARCH / BRICA HANSEGARD
   Jacek Ziółkowski / Jacek Ziółkowski
Largo Sp. z o.o.
3 NOVELLA PP (27) Alicja TOMASZEWICZ (JM.2003) 0 68,95  
   Kuc Wierzchowy / GER / Klacz / 2003 / - / gniada / Cocky Dundee / Nasma PP
   Kapella / Kapella
BPK-MAZ
4 AROGANT (89) Adrianna ŁOPUCKA (JM.2002) 0 69,22  
   ARAB / POL / Wałach / 2002 / - / - / ekstern / aruba
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
5 TAMBURYNEK (86) Magdalena WOJCIECHOWSKA (JM.2003) 0 71,47  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / - / gniada / Bolero / Tina
   Gronet / Wojciechowski Radosław
AMICO Moldawin
6 CHARLIES BOOMERANG (137) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 73,39  
   Kuc Walijski / GER / Wałach / 2008 / - / - / Thers Billy Bud / Lamona
   Niemcy / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia
7 ANNOUSCHKA 10 (170) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 75,40  
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
8 ORLIT (46) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 0 76,13  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Odra/
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
9 MAKUBA 21 (37) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 0 80,91  
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
10 WAGABUNDA PONY SPORT (108) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 0 81,51  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 11861 / siwa / Nico-K / Warta Pony Sport
   Guniewicz Barbara / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
11 SHADOW KUC (149) Maximilian PARKITNY 0 81,98  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / NN / NN
   Łekawa / Maximilian Parkitny
KKJ
12 GANGES (125) Maja HENDRYS (JM.2003) 4 70,54  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
13 NEMO (69) Natalia STRÓŻYŃSKA (J.2000) 4 72,73  
   DRP / GER / Wałach / 2008 / - / kara / Nastral-R / Hanny
   Frank Bachem / Karol Tomczak
Centrum Hipiki Jaszkowo
14 BOSS (74) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 4 75,34  
   Małopolska / POL / Ogier / 1994 / - / kasztanowata / Bonaparte / Meta
   Anna Zając / Marian Gomółkiewicz
KJ Picador
15 MALAGA (99) Julia KANIA (J.2000) 4 75,51  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / 616013661923807 / bułana / Grafos / Graszka
   Sosiński Stanisław / Alicja Kania
UKS Akademia Jeździectwa
16 TORERO (12) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 4 78,71  
   KUC / POL / Ogier / 2008 / - / - / Bolero / Totu
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
17 ZUZA (70) Maja SZEWCZYK (JM.2002) 4 81,14  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Rywal / NN
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
18 DOKTOR (96) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 4 84,94  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 013 64 00603 07 / ciemnogniada / Nando / Dumka
   Małgorzata Januszewska / Kalina Koźmicka
JKS FER Więckowice
19 CZINGIS CHAN (57) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 8 74,54  
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL 007 61 02393 07 / gniada / Hufiec / Czuła
   bd / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
20 CHAMPION FOREST (50) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 8 75,31  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / - / Nur/ / Chanell/
   Marzena Chociej / Beata Gronkiewicz
JKS Tornado Szczecin
21 WRANGLER FOREST (49) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 9 89,58  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Figaro/ Bolero / Windroows/
   Marzena Chociej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
22 NIMBUS (162) Małgorzata ZUBRYCKA (J.2000) 11 96,98  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / siwa / Jantar / Nebraska
   Joanna Rummel-Zubrycka / Joanna Rummel-Zubrycka
JKS Rywal Grudziądz
23 BEN HUR (7) Julia SZOPA (JM.2003) 15 111,74  
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kasztanowata / Rob Roy / Bajeczka
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
  FINISZ (152) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) ELI    
   Kuc / POL / Ogier / 2010 / 616 013 52 00541 10 / siwa / Falk/ / Ksantia/
   Piotr Ciecholewski / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
  CHAGAL (10) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) ELI    
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / - / Very Top / Chanel
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry
  TOUAREG (97) Daria SOWA (JM.2001) ELI    
   KUC / POL / Ogier / 2004 / 11003 / ciemnogniada / Domingo / Tosca
   Dominik Gronet / Andzej Sowa
KJ Picador
  ISGAAR (117) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) REZ    
   DRP / DEU / Klacz / 2005 / - / bułana / Tilo / Immaculada
   Klaus Kudliński / DIM S.A.
JKS DIM Sp. Z o.o.

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
27
Ukończyło koni
23
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:25
14/85 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 85 cm II Półfinał gr. A2
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BARKAROLA (58) Natalia SYDOW (Mł.2005) 0 70,87  
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 616 013 67 00073 97 / gniada / NANDY MAN / BALERINA
   JANUSZ LAWIN / KATARZYNA NOWAKOWSKA
SKJ GRONÓWKA
2 ARIS (107) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 72,01  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3 PCHEŁKA (76) Julia PIĘTA 0 72,55  
   Heflinger / POL / Klacz / 2005 / - / - / Filip / Pralinka
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna
4 GARGAMEL GB (160) Julia MICHALSKA (Mł.2005) 0 73,25  
   Kuc Feliński / POL / Wałach / 1998 / POL 013 58 00980 98 / gniada / Witalis / Gawra
   Wojciech Jachymek / Piotr Michalski
KJ Aromer
5 AGADIR (140) Oliwia ROGANOWSKA (Mł.2005) 0 77,94  
   KUC / POL / Wałach / 1998 / 09853 / siwa / Angelo / Buława
   Andrzej Kuczaj / Bogumiła Elb
KJ Kaja Grzybowo
6 ROLEX 2 (55) Klara KOZIOŁ (Mł.2005) 0 78,03  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / - / siwa / Martell / Rita
   Rzewuski / K.Klimczak
TKJ Garbówek
7 EQUUS (56) Klara KOZIOŁ (Mł.2005) 0 78,96  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / - / siwa / Nico-K / Eufemia
   - / Andrzej Kozioł
TKJ Garbówek
8 ERYK PONYSPORT (106) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 82,56  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344907 / gniada / Nico K / Eufemia
   Barbara Guniewicz / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
9 TANGO (100) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 4 74,86  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Turbud Quirinus / TANGANA / Angelo
   - / -
JKS Salio
10 EGZORCYSTA (164) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 4 76,59  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Liza
   - / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
11 MIDORI (59) Natalia SYDOW (Mł.2005) 8 72,53  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL 999 61 02348 / bułana / CONTRAST / MARKA
   ZBIGNIEW SIEJAK / NATALIA SYDOW
SKJ GRONÓWKA
12 BEŁT (81) Alicja MARKIEWICZ (Mł.2005) 8 72,77  
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / gniada / Wulkan / Beauty 455
   Maria Król / Arkadiusz Krupiński
bez przynależności klubowej
13 BRAVE HEART 8 (166) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 8 79,84  
   Deutsche Reitpony / GER / Wałach / 2008 / DE 422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Rosa Fee
   Pferdestammbuch Schleswig -Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Zbyszko
  RAMONA (15) Kaja HIPSZ (Mł.2005) ELI    
   KUC / POL / Klacz / 2001 / 11337 / gniada / Elamor / Rakieta
   POL / Robert Dzierżanowski
Jeździecki Klub Sportowy Equita
  FIGARO (168) Julia WALOREK (Mł.2005) ELI    
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
  EROZJA (75) Marcelina JACKOWIAK ELI    
   Deutsche Reit Pony / POL / Klacz / 2006 / - / - / Jambo / Eroika
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
Fundacja Kaczyna

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
87 s
Startowało koni
16
Ukończyło koni
13
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:26
15/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 115 cm II Półfinał gr. D
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 BON PARIS KL (20) Wiktoria LESZEK-KARWAŃSKA (JM.2001) 4 87,97  
   Typ Szlach. / POL / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Bambino van't Zorgvielt / Budur
   Kinga Leszek-Karwańska / Kinga Leszek-Karwańska
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
480
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
89 s
Startowało koni
1
Ukończyło koni
1
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:27
16/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 16 - 115 cm II Półfinał gr. E
(Competition No 16)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 DERWISZ (6) Franciszek KOWALCZYK (J.2000) 0 76,19  
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / - / Ulisses / Dewiza
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
2 HARRON (88) Adrianna ŁOPUCKA (JM.2002) 4 66,02  
   ARAB / POL / Wałach / 2005 / - / siwa / włodarz / harara
   nn / Łopucka Iwona
JKS Amico Moldawin
3 ROXANA Z (32) Wiktoria STANISŁAWSKA (J.1998) 4 70,65  
   SP / POL / Klacz / 2007 / 12199 / kara / Rammstein / Marchen D
   WALCZAK JAN / WALCZAK JAN
CH Jaszkowo
4 ARTEDEUSZ (128) Wiktoria DZIUBA (J.2000) 4 76,16  
   WLKP / POL / Wałach / 2002 / POL007611070102 / kasztanowata / Dłużnik / Artedora
   N / Mieczysława Sienkiewicz-Dziuba
Jeździecki Klub Sportowy AGRO-POL
5 ORCHIDEA (5) Marta WOLIŃSKA (J.1998) 4 80,66  
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / - / - / Regiel / Okapi
   Polska / Milena Kowalczyk
xxx
6 JUTA (66) Julia BERBEŚ (JM.2001) 8 68,91  
   SP / POL / Klacz / 2003 / 12480 / gniada / Aravel Waro po Luron / Jaksa po Len
   Hieronim Bogdanowicz / Marta Polaczek-Bigaj
Klub Sportowy Faruk
7 ARAGONIT (40) Hanna JACHIMOWICZ 8 70,38  
   MP / POL / Ogier / 2005 / - / - / Regiel / Argentyna
   xx / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko
8 OSTIANA (142) Aleksandra KAWA (JM.2001) 8 75,02  
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009640025810 / gniada / Madison / Oaza
   Stadnina koni Nowielice / Aleksandra Kawa
KJ Facimiech
9 DOMINIKANA T (35) Wiktoria LACHOWICZ WOŁOSZYN (J.2000) 12 63,23  
   SP / POL / Klacz / 2008 / - / gniada / Cantans / Dekada
   brak / Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn
Stajnia Modelewscy

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
465
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
86 s
Startowało koni
9
Ukończyło koni
9
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:28
17/120 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17 - 120 cm II Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 17)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Punkty Czas Nagroda
Prize
1 GILEA (115) Juliana SUSKA (JM.2003) 0 67,55  
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / - / LUDGER / GAISMA
   KOSIŃSKI SYLWESER / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów
2 WERBEL (71) Maja SZEWCZYK (JM.2002) 0 70,27  
   SP / POL / Wałach / 2003 / - / ciemnogniada / Walim / Werka
   xx / Monika Szewczyk
KJ Metpol Grodziec
3 TROK K (112) Agnieszka KIEWREL (JM.2002) 0 73,28  
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / - / caretino k / titina
   marek kubacki / Ryszard kiewrel
WLKS Krakus
4 LA STRADA L (25) Maria BAEHR (JM.2002) 0 73,76  
   SP / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Bischof L / Bachus / La Paloma L / Lord Kemm
   - / Grazyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
5 DIOR V. (127) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 0 75,08  
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
6 CALIPPA (124) Zofia FLERKOWSKA (JM.2002) 0 75,30  
   SP / POL / Klacz / 2001 / - / - / Landos / Cykada
   - / Katarzyna Grzęda
LKJ Abaria Iwno
7 LAVIANO (134) Vivian BRATTLI (JM.2002) 4 69,29  
   HOL / GER / Wałach / 2007 / DE421000163307 / gniada / Landjunge / Landgraf I / Tellus / Calido I
   - / Norpol Inge Brattli
KJK Szary Michałowice
8 ZANDO M (23) Kacper MOKSIEWICZ (JM.2002) 4 72,28  
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / 5280030401481 / gniada / Placido / Nalette
   - / Artur Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
9 NEVER MIND 22 (126) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 4 74,05  
   KWPN / NED / Wałach / 2004 / - / gniada / NUMERO UNO / CHANTANA
   XXX / PRZEMYSŁAW SAWICKI
SKJ KIETLÓW
10 FALENTINO (43) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 4 74,66  
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10424 / ciemnogniada / SILVIO I / FINLANDIA
   STANISŁAW JÓŹWIAKOWSKI / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
11 CIROBANTA (17) Weronika WILCZEWSKA (JM.2002) 4 77,49  
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000706259 / gniada / Casantos/Cantos / Wirobanta/Indoctro
   E. Kuijer / Sebastian Wilczewski
JKS Narew Różan
12 BILA (62) Anna STASIAK (JM.2004) 8 68,49  
   SP / POL / Klacz / 2006 / 616009610080906 / kara / Corrado Son/ Corrado I / Balsa/ Markies V
   Hubert Urbański / Szymon Stasiak
KJ Olmet Osped Ostrów Wlkp
13 NEWADA (111) Agnieszka KIEWREL (JM.2002) 8 82,84  
   WLKP / POL / Klacz / 2005 / POL007640024205 / gniada / Cavallo / Corrado I / Nerina / Imperatyw
   Wiesława Pacan / Ryszard Kiewrel
WLKS Krakus
14 KURTYNIA HAVBEK (156) Martyna MAKOWSKA (JM.2002) 12 69,18  
   Trakeńska / POL / Klacz / 2006 / POL732010029506 / - / Havbek / Kubatura
   Hodowca / Agata Makowska
Largo S.A.
15 HUBER DREAM L (44) Gniewko JACHIMOWICZ (JM.2002) 12 72,64  
   WLKP / POL / Wałach / 2004 / 10939 / gniada / DRAKO / HIGA
   GRZEGORZ JACHIMOWICZ / GRZEGORZ JACHIMOWICZ
KJ Liljówka Stęszewko
16 SHAKIRA L (24) Maria BAEHR (JM.2002) 12 73,14  
   SP / POL / Klacz / 2009 / - / - / Lansjer L / Sumka
   - / Grażyna Baehr
Kj Agro-Handel Śrem
17 ABISAL-BS (94) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 13 88,42  
   Niem.sport / GER / Ogier / 2009 / DE455870050409 / kasztanowata / Acorus / Rivera
   Ludwig Ebermann / Bogumił Skaziak
Karkonoski Klub Jeździecki
18 QUICKY DU VERGER (22) Kacper MOKSIEWICZ (JM.2002) 17 88,74  
   SF / FRA / Wałach / 2004 / 04387803Y / gniada / Kannan / Vicky
   S.A.R.L. Equidis / Mikołaj Moksiewicz
LUKS Nysa Gubin
  ALOUBETTE (116) Juliana SUSKA (JM.2003) REZ    
   Oldenburger Springpferd / GER / Klacz / 2006 / - / - / ARMITAGE / LEONIE
   NIEMCY / POLSKIE ŁOWY sp. z o.o
stajnia chojnów

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
465
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
86 s
Startowało koni
19
Ukończyło koni
18
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:29
17a/85 cm/85 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 17a - 85 cm/85 cm Finał gr. B
(Competition No 17a)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik Rozgrywka Nagroda
Prize
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas Końcowy Pkt. Czas
1 JACOB (171) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 0 0 0 69,92 0 0 50,92 0 0 26,55  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn/nn / nn/nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
2 SZAMAN (47) Julia BISKUP (JM.2003) 0 0 0 0 67,24 0 0 51,19 0 0 27,48  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / - / - / Billy/ / Shira/
   brak / brak
KJ Liljówka Stęszewko
3 APASJONATA CON AMORE (167) Dominika HENZEL (JM.2004) 4 0 4 0 65,66 4 0 48,28 4      
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 / POL013610175508 / - / Casperhof's Freddy / Bokkesprong Camelia /
   nn / nn
KJ Podkowa Gruszczyn
4 PASJONATA AMIGO (151) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 0 0 0 0 64,53 0 8 47,85 8      
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 61 00208 09 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / ANJA
   PASJONATA / SYLWIA KAMINSKA
KJ Ranczo Kołata
5 MELODIA (90) Hanna PADALAK (JM.2003) 0 4 4 0 69,02 4 4 48,76 8      
   KUC / POL / Klacz / 2011 / POL 616013530059811 / gniada / Hornmoor's Davey / Mżawka
   Filip Falkiewicz / Filip Falkiewicz
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6 GARBONOS (68) Jakub STRÓŻYŃSKI (JM.2003) 4 4 8 0 74,65 8 0 48,76 8      
   KUC / SWE / Wałach / 1994 / - / - / nn / nn
   brak / Antoni Chłapowski
Centrum Hipiki Jaszkowo
6 HESTIA (52) Filip PYREK (JM.2004) 4 4 8 0 62,27 8 0 49,87 8      
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
8 FILIP (72) Jagna GRABOWSKA (JM.2004) 0 17 17 4 79,12 21 0 49,78 21      
   KUC / POL / Ogier / 1992 / - / - / Epos / Filia
   AR Lublin / Beata Grabowska
KU AZS UW
9 CYRANO (119) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 4 8 12 10 87,01 22 8 52,94 30      
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL999530272004 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
10 MARINA (2) Kaja DOLŻAN (JM.2004) 8 27 35 ELI                
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / - / ___ / ___
   ____ / ____
KJ Wiktorowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
430/10
Tempo (m/min)
325/325
Norma czasu (Time allowed)
80/2 s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:30
18/115/115 cm
Data: 02-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 18 - 115/115 cm Finał gr. Dzieci II
(Competition No 18)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik Rozgrywka Nagroda
Prize
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Naw. Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas
1 SALLUST S (130) Martyna ZIELIŃSKA (JM.2002) 0 0 0 0 67,92 0 0 49,62 0      
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Power Prince / Silver Lady
   Mirosław Stanisz / Jacek Mierzwińsk
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
2 GOLDIKA (103) Olimpia FILIPOWSKA (JM.2002) 0 0 0 0 65,63 0 4 50,47 4 0 30,43  
   MŁP / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Devin Du Maury / Gobi
   SK Ochaby / Anna Modelewska
Stajnia Modelewscy
3 FORMOSA (179) Oliwia NIEWIADOMSKA (JM.2002) 0 0 0 4 63,62 4 0 48,62 4 0 31,53  
   OLD / - / M / 2007 / - / Siwa / Faust Z / Australi
   T.M.Siergiej / Marzena Chociej
JKS Tornado Szczecin
4 LUNA (158) Jemma JONES (JM.2003) 4 0 4 0 70,14 4 0 54,84 4 0 32,56  
   SP / POL / Klacz / 2010 / - / - / UKATO / LANSADA
   ECO ABI Ewa Fabińska / ANNA JONES
bez przynależności klubowej
5 CAROLINA 42 (60) Zuzanna NOWAKOWSKA (JM.2002) 4 0 4 0 71,05 4 4 55,48 8      
   Holsztyńska / POL / Klacz / 2010 / DE421000203510 / kasztanowata / CAROLINO / T-QUIDAM
   DETLEF HENNINGS / PIOTR BARWIŃSKI
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Gronówka
6 SOPRAN (148) Maximilian PARKITNY 4 0 4 4 72,18 8 0 55,02 8      
   DRP / DEU / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Naomi
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
KKJ
7 QUANTICO (14) Aniela SZLUFIK (JM.2002) 8 0 8 0 68,24 8 0 52,15 8      
   Hannowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Andreas Krebok / Aniela szlufik
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
8 HEAWY METAL (36) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 0 4 4 4 63,19 8 4 48,10 12      
   SP / POL / Wałach / 2007 / POL009640089507 / ciemnogniada / Baskir / Castilio / Hana / Cantanis
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
9 MEGI (153) Karolina ŁYŚ (JM.2002) 4 4 8 0 58,35 8 4 41,83 12      
   Typ Szlachetny / POL / Klacz / 2004 / 12448 / kara / NN / NN
   Polska / Monika Łyś
KJ Facimiech
10 LEGION (177) Wiktoria WOŹNIAK (JM.2002) 4 0 4 4 67,71 8 8 59,62 16      
   HANN / GER / Wałach / 2004 / DE 431316863604 / ciemnogniada / Landsider 1/ / Lantina/
   Heimanns Hans Eugen / Woźniak Anna
Karkonoski Klub Jeździecki
11 ERICE (9) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 0 8 8 4 68,43 12            
   SP / POL / Klacz / 2008 / 104JR94 / - / Charisma / Eherendame
   KJ Nad Wigram / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry
12 BAGIER III (133) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 4 0 4 12 68,49 16            
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Baja
   - / Rajmund Adamietz
Klub Jeździecki Metpol
13 KARMEN (155) Maria GONCIAREK (JM.2002) 8 0 8 8 65,46 16            
   SP / POL / Klacz / 2007 / - / gniada / Bolero de Ravel / Kanasta
   Polska / Maria Gonciarek
Stowarzyszenie Klub jeździecki Legia Kozielska
13 SALMINA W (16) Weronika WILCZEWSKA (JM.2002) 4 4 8 8 60,38 16            
   SP / POL / Klacz / 2001 / 09631 / gniada / LANDOS / TURBUD SONATA
   PIOTR WILCZEWSKI / EWA HAUER
JKS Narew Różan
15 ULIVAN (38) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 4 8 12 4 76,69 16            
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009610196209 / gniada / Vandamme / Ulinela
   Antoni Dahlke / Antoni Dahlke
JKS FER Więckowice
16 CASTELLO BRANCO (64) Aleksandra ZYBAŁA (JM.2002) 4 4 8 12 73,20 20            
   OLD / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Cassin / Politese d'Ete
   
LKS Dragon Nowielice
17 FALCON (109) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 4 8 12 8 68,08 20            
   SP / POL / Wałach / 2005 / 10806 / gniada / Concorde / Bella-Canta
   Andrzej Kubik / Lidia Barańska
AGRO-AVES Gajewniki
18 VAGANT (45) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 11 8 19 4 69,51 23            
   KWPN / NED / Wałach / 2002 / POL40542 / gniada / CANTOS / PAVANTA
   C M P A. VAN VELDHOVEN / IRENEUSZ GŁOWACZ
KJ Liljówka Stęszewko
19 HRABIANKA C (180) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 4 12 16 8 73,01 24            
    
   
Ciechanowski KJ
20 U-COFFI (102) Hanna ROMANKIEWICZ (JM.2002) 8 16 24 0 63,67 24            
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / Cantanis/Cantus / Ula xx/Common Grounds xx
   Anna Modelewska / Hanna Romankiewicz
Stajnia Modelewscy
21 KOLIA EWITA (84) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 8 12 20 8 66,93 28            
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
22 LIMBO (157) Weronika ROGALSKA (JM.2003) 4 26 30 7 91,92 37            
   OLD / POL / Wałach / 2009 / DE418184070109 / siwa / Livello / Arradora
   Hodowca / Małgorzata Rogalska
Largo S.A.
23 ANABELLA (51) Filip PYREK (JM.2004) 0 4 4 ELI                
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
24 LEDA NAJA W (77) Paulina MUSIAŁ (JM.2002) 6 0 6 ELI                
   SP / POL / Klacz / 2005 / POL009540055605 / siwa / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
25 MADAM W (78) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 0 12 12 ELI                
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
26 SWEET NOISE-M (143) Maja FRIEDMAN (JM.2003) 21 4 25 ELI                
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
430
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
220
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
41 s
Startowało koni
26
Ukończyło koni
26
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Anna Stanek
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA



 
HPP-B K/MK/Dz

Leszno, 1-4 kwiecień 2016
Wydruk: 03-04-2016 17:37:32
19/70/70 cm
Data: 03-04-2016
HUBERTUS 2.1.1.0 - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com - WERSJA DEMONSTRACYJNA
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 19 - 70/70 cm Finał gr. A1
(Competition No 19)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I II Suma I Nawrót Suma II Nawrót Wynik Rozgrywka Nagroda
Prize
Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Naw Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas
1 FRANKENHOEH’S MYLORD (92) Laura KŁAPIŃSKA (Mł.2005) 0 0 0 0 60,95 0 0 43,65 0 0 25,50  
   Welsh Pony / POL / Ogier / 2004 / - / - / Den Bramels Baye / Ayubowans Imke
   Holandia / Monika Kłapińska
Small Cherry
2 JARY (105) Maja MARCHWICKA (Mł.2005) 0 0 0 0 61,77 0 0 44,41 0 0 28,11  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1999 / - / siwa / H-Sjason / Mulaj
   NN / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko
3 RAMIRO (79) Martyna UFNAL (Mł.2007) 0 0 0 0 52,70 0 0 36,80 0 0 28,55  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / Emilia Ufnal
KJ Hippica Polonia
4 HARFIARZ (33) Marcelina SŁABY (Mł.2005) 0 0 0 0 64,18 0 0 48,05 0 ELI    
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 1993 / POL 013660072893 / izabelowata / Grafos / Harfa
   Akademia Rolnicza w Lublinie RZD Felin / Natalia Słaby
Kielecki Klub Jeździecki
5 KLAUSINKA (120) Antonina POHL (Mł.2006) 0 0 0 0 65,14 0 0 48,69 0 ELI    
   KUC / POL / Klacz / 1997 / POL999530043397 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
bpk
6 ALBERT (93) Anna KORZENIEWSKA (Mł.2005) 0 0 0 0 59,67 0 4 42,62 4      
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610281910 / dereszowata / NN / NN
   Marek Kasperski / Ewa Korzeniewska
JUKS Bryllandia
7 POKER (131) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 6 0 6 0 67,21 6 0 44,64 6      
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Gemstone
   Anna MIsztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
8 DENIS (83) Alicja MARKIEWICZ (Mł.2005) 4 4 8 0 55,36 8 0 38,04 8      
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / - / kasztanowata / Santara Denis Boy / Pamina
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
bez przynależności klubowej
9 ALF (172) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 0 0 8 60,88 8 0 38,64</