Halowe Mistrzostwa Polski / Halowy Puchar Polski

Dzieci i Młodzieży na kucach i dużych koniach 2023 

Sopot 30.03-02.04.2023

 

ZWYCIĘZCY 

HMP na Kucach gr D 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS  KJ Podkowa Gruszczyn

HMP Jun Mł DK  1m. Antonia Chylińska  HORAYA OMGH  KJ Dilmar

HMP Młodzików DK  1m. Aleksandra Lewicka  PAINTED WHITE COURTIER KJ Czahary 

HMP Mł na kucach A2 1m. Barbara Gruszczyńska MANCHESTER 0012 Królewski KJ Wiktoria

HPP D Bis - 1m. Aleksandra Kępka  BIOTOP BOJTORIAN KJ Ranczo Kołata

HPP Gr C  1m. Wiktoria Tymieniecka  WIKING PP  KJ Podkowa Gruszczyn

HPP Gr A1 1m. Ignacy Luboński  S-PIORUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

HPP Gr A0 1m. Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club Tomaszkowo

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI na Kucach gr D

 

 

PODIUM HMP na Kucach gr D

 

1m. Wiktoria Cwalina LEXUS  KJ Podkowa Gruszczyn

2m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek

3m.  Zofia Biel CHIPPENDALE  KJ Leńcze

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

fot. Aleksandra Ziętek Fotografia 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Młodzików na DK

 

PODIUM HMP MŁ DK

 

1m. Aleksandra Lewicka PAINTED WHITE COURTIER KJ Czahary Pogorzelica

2m. Nela Dampc DIOR V  Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo

3m. Helena Piontek CLASSIC VICTORY Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Monapphoto

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Młodzików na kucach A2 

 

PODIUM HMP MŁ A2

 

1m. Barbara Gruszczyńska MANCHESTER 0012  Królewski KJ Wiktoria Chrzanów

2m.  Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO  SKJ Sopot

3m. Lila Kulesza JOWISZ  KJ Podkowa Gruszczyn

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

fot. Aleksandra Ziętek Fotografia 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI Juniorów Młodszych na DK 

 

PODIUM HMP JM DK 

 

1m. Antonia Chylińska HORAYA OMGH  KJ Dilmar

2m. Amelia Lewkowicz  CEREMBER ME M  KJ Podkowa Gruszczyn 

3m. Zofia Lewandowska CASALI  KJ Stajnia Jarużyn 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Monapphoto

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr D bis

 

PODIUM HPP gr D Bis

 

1m. Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN  KJ Ranczo Kołata 

2m. Zofia Hart Dyke HAPPY DAY  KU AZS UW

​3m. Maja Wasilewski  KILBRIDE MELODY MAKER Soymax Team Lublin

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

fot. Aleksandra Ziętek Fotografia 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach Gr C

 

PODIUM HPP Gr C

 

1m. Wiktoria Tymieniecka  WIKING PP  KJ Podkowa Gruszczyn 

2m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO  KJ Ranczo Kołata

3m. Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Monapphoto

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach Gr A1 

 

PODIUM HPP Gr A1 

 

1m. Ignacy Luboński  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

2m. Zofia Reimann  FRANKENHOEH'S MYLORD Reimann Team Karlino 

3m. Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY KJ Infernal Team Golesze

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Monapphoto

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach gr A0

 

PODIUM HPP gr A0 

 

1m. Natasza Walczak R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club Tomaszkowo

2m. Blanka Layer TAJGA KJ Leńcze

3m. Maria Szmyt MACIEJKA Polish Pony Club Tomaszkowo

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

fot. Monapphoto

 

MEDALE - KLASYFIKACJA KLUBOWA

       
Mce Klub ZŁOTO SREBRO  BRĄZ  Suma medali 
1 KJ Podkowa Gruszczyn  3 1 1 5
2-4 KJ Ranczo Kołata  1 1   2
2-4 Polish Pony Club 1   1 2
2-4 KJ Leńcze   1 1 2
  KJ Czahary Pogorzelica 1     1
  KJ Dilmar  1     1
  Królewski KJ Wiktoria  1     1
  KJ Sokól Damasławek    1   1
  KU AZS UW   1   1
  Akademia Jazdy Konnej MJ Pępowo   1   1
  SKJ Sopot   1   1
  Reimann Team Karlino   1   1
  Infernal Team Golesze      1 1
  Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy     1 1
  Soymax Team Lublin     1 1
  JKS Hanna      1 1
  Stajnia Jaruzyn      1 1

 

POWIĄZANE LINKI 

HMP HPP 2022 Sopot

HMP HPP 2021  Sopot 

HPP 2020  Leszno 

HPP 2019  Leszno 

HPP 2018  Leszno 

HPP 2017  Leszno 

HPP 2016  Leszno  

HPP 2015  Leszno 

HPP 2014  Jaszkowo 

HPP 2013  Aromer 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23