HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:49
1/65 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 1 - 65 cm I Półfinał gr. A1
(Competition No 1)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 RAMIRO (200) Martyna UFNAL (Mł.2007) 0 49,33 0  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
2 RAWANA (148) Julia LIESKE (Mł.2006) 0 50,06 0  
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / 616013530226605 / kasztanowata / Demantur vom Drammetal / Robin
   Franciszek Litawa / Piotr Okoń
KJ Pegaz Reda
3 PASJONATA PARYS (66) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 0 51,75 0  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
4 SZAMAN (54) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 52,87 0  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
KJ Liljówka Stęszewko
5 DOLMET MILKA (96) Olaf RYNOWIECKI 0 53,59 0  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka
   ..... / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
6 POKER (24) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 0 53,73 0  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Boreas Ubbo / Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
   Anna Misztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
7 CZARNA (63) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 55,05 0  
   KUC / POL / Klacz / 1998 / - / kara / nn / nn
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
SKJ Sopot
8 MITHRYL (197) Natalia ŁAZOWSKA (Mł.2007) 0 55,15 0  
   DRP / POL / Wałach / 2003 / 616-013-66-00752-03 / kasztanowata / Piorun / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka-Nowak
KJ Dworek Okuniew
9 APASJONATA CON AMORE (75) Lena KOŁACKA (Mł.2008) 0 55,26 0  
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damasłwek
10 ROCK (115) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 57,57 0  
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
UKJ Karmen Niekłonice
11 ALF (16) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 57,87 0  
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
12 PEPA (120) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 0 57,91 0  
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
13 JUNIOR (104) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 58,43 0  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
14 CYKOR (101) Julia KAPEL (Mł.2006) 0 59,00 0  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 60 00714 09 / siwa / Carmanas'Neptun / Plamka
   Stypik Robert / Jacek Kapel
K.J. Aldragho
15 FIGARO (44) Natalia ANDUŁA (Mł.2006) 0 60,08 0  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013640051001 / siwa / Candy Man / Gold'n Hamriks Calypso / Frania / Angelo
   Liliana Gajdzińska / Łukasz Lesner
KJ Pegaz Reda
16 WOJTEK (37) Barbara PIONTEK (Mł.2008) 0 60,44 0  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013610268210 / kara / Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
   Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak
Pony Jumping Team
17 ROTGERS OWEN (31) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 0 60,73    
   Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 / 528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
   - / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
18 TOSKANIA (176) Agata DĄBROWSKA (Mł.2008) 4 47,03 4  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013640024405 / gniada / TWIX / GASKONIA
   GRZEGORZ KOTWICKI / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
19 KLAUSINKA (62) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 4 50,23    
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeżdziecki
20 JACOB (14) Marta KONARSKA (Mł.2006) 4 54,74 4  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
21 LEON (79) Maria KARNABAL (Mł.2007) 4 57,73    
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
22 WATERKANT S ODIN (99) Julia SMOLICH (Mł.2006) 4 63,61 4  
   Walijski Kuc Górski / GER / Wałach / 2003 / - / kara / Padock Orion / Nordish Girl
   n/d / Julia Smolich
KKJ Kielce
23 FRYTKA (117) Judyta PEREK (Mł.2007) 4 64,12 4  
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 1995 / - / tarantowata / Amoretto/ / Fregata/
   Gospodarstwo Doświadczalne FELIN / Karolina Perek
Posadowskie TJ
  WOLLINGS LION KING (71) Matylda SZRAJER (Mł.2008) ELI   14  
   Welsh Pony / NED / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steeherst Celebration / Horsegate Linnet
   Holandia / Herbert Szrajer
Kielecki Klub Jeździecki
  LUKRECJA (133) Kinga FERENC (Mł.2007) ELI   14  
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013570279206 / ciemnogniada / Lukas / H-S Jason / Gwiazdka / nn
   Marcin Mach / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  FRANKENHOEH'S MY LORD (32) Kinga KOZBER ELI   14  
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
__
  WILIA (94) Michał DUBINIAK (Mł.2007) ELI   14  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 013610035005 / siwa / SZAMAN / WARGA
   LASKOWSKI MARJUSZ / PIOTR DUBINIAK
jks jaroszówka
  TANGGARDS FREJA (53) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) ELI      
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
  MANGO (190) Wiktoria VON MAUBERG (Mł.2007) ELI   14  
   Welsh Pony / POL / Wałach / 2010 / 616013610152710 / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grześkowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
76 s
Startowało koni
29
Ukończyło koni
23
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:50
2/80 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 2 - 80 cm I Półfinał gr. B
(Competition No 2)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 BEŁT (162) Mateusz OWCZARZ (JM.2004) 0 55,26 0  
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / inna / wulkan / beauty445
   Nagły Roman / Arkadiusz Krupiński
UKS PRIMO
2 HESTIA (74) Filip PYREK (JM.2004) 0 58,12 0  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
3 PASJONATA LOTAR (129) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 0 60,53 0  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
4 BRANDON (147) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 4 58,00 4  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
5 DENIS (173) Alicja MARKIEWICZ (JM.2005) 4 58,06 4  
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
6 BE MY (208) Agata DERDA (JM.2005) 4 68,11 4  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013680092509 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Banitka / Eros
   Tomasz Kowala / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
7 HELGA (119) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 8 68,30    
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
12
Dystans (m)
380
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
71 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
7
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:52
3/80 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 3 - 80 cm I Półfinał gr. A2
(Competition No 3)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 BARKAROLA (157) Marcelina JACKOWIAK 0 66,66 0  
   KUC / POL / Klacz / 1997 / - / gniada / Nandy Man / Balerina
   ,,, / Marcelina Jackowiak
SKJ GRONÓWKA
2 GARGAMEL GB (95) Olaf RYNOWIECKI 0 70,28 0  
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL013580098098 / kara / Witalis / Gawra
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
3 EGZORCYSTA (192) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 0 70,32 0  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / POL013611069903 / siwa / Ewrim / Eukaliptus / Liza / nn
   - / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
4 SULIMA (13) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 72,61 0  
   KUC / POL / Klacz / 1995 / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
KJ Podkowa Gruszczyn
5 ARAGANO (189) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 72,87 0  
   DRP / POL / Wałach / 2003 / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
KJ Aromer Józefin
6 P-DALILA (76) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 0 73,06 0  
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013661155006 / gniada / Di Caprio PP / Da Capo / Pabi /
   Agnieszka Pawłowska / Emilia Naumiuk
bpk
7 ANAPON MOONLIGHT DANCER (23) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 0 74,70 0  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 / 616013640032412 / kara / Turnina's Gismore / Jula Musical Mystery
   Marek Malinowski / Marek Lesner
KJ Pegaz Reda
8 TANGO (103) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 75,68 0  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   SK Nowielice / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
9 TIGRA (45) Maria PADALAK (Mł.2006) 0 79,24 0  
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Figaro / Titania
   Krzysztof Głodowski / Głodowski Krzysztof
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
10 CZANDRA (165) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 4 75,49 4  
   TS / POL / Klacz / 2007 / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
KJ Dworek
11 TREVOR H (30) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 4 75,71    
   DRP / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Timesquare/Tizian /Titus / Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
   brak / Zuzanna Prymek
KJ Aromer Józefin
12 DOMINO (217) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 4 76,69    
   Kuc / - / G / 2006 / - / Srokata / Arkan / Dora
   - / Klaudia Prymek
bpk
13 BRAVE HEART 8 (127) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 4 77,43    
   DRP / GER / Wałach / 2008 / DE422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
   Pferdestammbuch Schleswig-Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
14 PASJONATA AMIGO (121) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 4 81,35 4  
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
15 ANTONY HOPKINS (15) Maria KARNABAL (Mł.2007) 5 85,79 5  
   DRP / POL / Wałach / 2000 / DE435350274200 / ciemnogniada / Apslau / Kaiseradler / Candy / Heros
   - / Jan Behr
KJ Podkowa Gruszczyn
16 BROWNBOY TH RJT (88) Anna DZIUBA (Mł.2006) 7 93,21 7  
   New Forest Pony / BEL / Wałach / 2006 / 528018020061374 / gniada / Kantje's Ronaldo / Kantje's Why Not
   Wim Vermeiren / Elżbieta Dziuba
SKJ Bobrowy Staw
17 LARA (195) Julia PIĘTA (Mł.2007) 9 103,86 9  
   KUC / CZE / Klacz / 2011 / - / kasztanowata / nn / nn / Sarka/
   Miroslav Kotouc / Piotr Pietrzak
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
18 KIDNEY (98) Julia ADAMCZEWSKA (J.2001) 10 88,79 10  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 999640119504 / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Mołdawin
19 ANITA (35) Olga STYŁA (Mł.2006) 27 110,54 27  
   WLKP / POL / Klacz / 2013 / 616007610168413 / gniada / Haracz / Alarm / Alabela / Aramir
   Wojciech Piechowiak / Wojciech Piechowiak
Pony Jumping Team
  STELLA PACK JURASEK (126) Katarzyna ŻUCHOWICKA (Mł.2007) ELI   37  
   KUC / CZE / Wałach / 2003 / - / kasztanowata / Shonbrunn landgraf / Różenka
   Czechy / Jakub Zuchowicki
KJ Legia Kozielska
  FRYKAS (105) Maja BORZĘCKA (JM.2005) ELI   37  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 11246 / tarantowata / Taternik / Firma
   Andrzej Kuświk / Paweł Borzęcki
KLUB SPORTOWY Happy Horse
  PCHEŁKA (194) Julia PIĘTA (Mł.2007) ELI      
   HEFL / POL / Klacz / 2005 / POL013590187903 / izabelowata / Filip / Epos / Pralinka / Gronostaj
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
  MACBETH (201) Martyna UFNAL (Mł.2007) ELI   37  
   KUC / POL / Ogier / 2007 / 616013610168707 / siwa / NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS / MUFFIN / SPINWAY COMET
   Dziewolska / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
  DAGLEZJA (198) Kalina LIPIEC (Mł.2006) ELI   37  
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 10401 / ciemnogniada / DOMINGO / DAFNE
   Przedpełski Mieczysław Rafał / Tomasz Lipiec
SKJ POTĘGA

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
80
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
24
Ukończyło koni
19
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:53
4/90 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 4 - 90 cm I Półfinał gr. C
(Competition No 4)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 GALA GB (170) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 0 73,57 0  
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
2 WIKING PP (212) Dominika HENZEL (JM.2004) 0 74,06 0  
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
3 TAMIZA (143) Julia BEDNARCZYK (JM.2004) 0 75,70 0  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
4 MARINELLO 0003 (163) Wiktoria KRÓL (J.2001) 0 76,41 0  
   DRP / GER / Ogier / 2001 / DE487879001301 / bułana / Magic Main / Magnum / Sanny / Nobelchamp
   Detlef Jacob / Wiktoria Król
UKS PRIMO
5 SZOGUN (17) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 76,96 0  
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
6 KOEKOEKSHOF MARISKA (33) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 0 77,12 0  
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 / - / - / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
7 MARKIZA (135) Karolina BAR (JM.2004) 0 77,32 0  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013660009507 / bułana / Nowator / Pepton / Mojra / Grosz
   Zygmunt Jamka / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
8 DOMINGO (122) Kornelia SMURA (JM.2005) 0 78,33 0  
   DRP / GER / Ogier / 2000 / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
9 NOKIA (152) Jagoda BOROWSKA (JM.2004) 0 78,67 0  
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / / Nala /
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
10 ATLANTIC MAGIC (172) Katarzyna HAŁOŃ (JM.2002) 0 78,70 0  
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
11 FAZA AS (41) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 0 78,96 0  
   Kuc Felijski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
12 COEDNEWYDD PEPSI (49) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 0 80,82    
   Welsh Cob / GBR / Ogier / 2010 / 826046010087798 / kara / Coednewydd Express / Coednewydd Felicity
   D.I. Evans / Marlena Gruca-Rucińska
KJ Aromer
13 KALI (61) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 0 83,12 0  
   KUC / POL / Wałach / 2006 / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
14 SOFIA (144) Zofia BANASZEK (JM.2002) 0 83,86 0  
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
15 GABON (164) Zuzanna AUGUSTYNIAK (JM.2002) 1 85,37 1  
   KUC / POL / Ogier / 2007 / POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
16 STEFANIE (50) Emilia SZOJDA (JM.2003) 4 72,40 4  
   KUC / NLD / Klacz / 2003 / 528018920032064 / bułana / NN / NN
   van der Rakt / Małgorzat Polok
KJ Profit Orzesze
17 NANDO SUPER (77) Magdalena PISKORSKA (JM.2003) 4 78,47 4  
   KM / POL / Ogier / 2005 / POL013520094805 / ciemnogniada / Nando / Nightstar / Nicolette II / Murat-Gazon
   Tomasz Gronet / Mariusz Piskorski
KJ Wiktorowo
18 KHAMARO I (38) Magdalena WCISŁO (JM.2004) 4 80,92 4  
   DRP / GER / Ogier / 1998 / DE100549498 / kasztanowata / Khamaro / Kasyd / Sandra / Predko
   - / Beata Wcisło
Largo Sp. z o. o.
19 G'MEDYK (43) Aleksandra KOZŁOWSKA (JM.2002) 6 88,73 6  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013661480610 / srokata / APEL / GWIAZDKA
   KORDULASIŃSKI ANDRZEJ / ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
Pomorska Liga Jeździecka
20 POLAR (184) Iga SZOSTAK (JM.2003) 8 69,20 8  
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
21 EROZJA (155) Natalia SYDOW (JM.2005) 8 79,01 8  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
22 EQUUS (134) Tamara FERENC (JM.2005) 8 98,55 8  
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 013570144003 / siwa / Nico- K / Eufemia / Pepton
   Mariusz Stański / Marta Ferenc
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
23 APASJONATA AUREUS (18) Laura TRALEWICZ PIELAK (JM.2003) 9 84,31 9  
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2006 / - / bułana / Linde hoeves Optimis / Frnanken Hoehs Aura
   Polska / Jarosław Pielak
Skj Ponylandia
24 TURIA (89) Joanna CHMIELEWSKA (JM.2003) 9 85,14 9  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Platon / Tanzania
   kj Kapriola-Choiny S,C / Arkadiusz Krupiński
bpk
25 ARIS (203) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 13 87,18 13  
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
26 MIDORI (156) Natalia SYDOW (JM.2005) 20 97,32    
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL999610234808 / bułana / Contrast / / Marka /
   Zbigniew Siejak / Natalia Sydow
St. KJ Gronówka
  HIDALGO (193) Maja ORYGA (JM.2003) ELI   23  
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / Morganti/ / Vera Anna/
   - / Anna Siwiak
bpk
  FIGARO (9) Julia WALOREK (JM.2005) ELI   23  
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
  GRANIK (139) Aleksandra NAZAR (JM.2003) ELI   23  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
  MAKS (199) Gabriela GRZYMAŁA (JM.2003) ELI   23  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ POTĘGA
  TUTTI FRUTTI (29) Katarzyna GOLA (JM.2004) ELI   23  
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL 013610168607 / ciemnogniada / Linde Hoeve's Optimist / Tara
   Patrycja Dziewolska / Gola Grzegorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
  JOLY'S HOUSTON (211) Aleksandra PIETRYSZYN (JM.2002) ELI   23  
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2011 / 056011020100145 / gniada / Dusty / Joly's rasha
   Brak / Marek Szweda
KJ Profit Orzesze
  DONALD (59) Nadia SOBIECKA (JM.2003) ELI   23  
   Kuc Felli. / POL / Wałach / 2003 / POL999660497003 / bułana / nn / nn / nn / nn
   - / Nadia Sobiecka
JKS Equita Świętochów
  IGUANA DANNY'S GIRL (136) Karolina BAR (JM.2004) ELI      
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013680030208 / srokata / Santara Danny's Boy / Markoad Adante / Inka / Domingo
   Daria Wachnowska / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  GLORY (153) Amanda KOLIŃSKA (Mł.2006) ELI   23  
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013610169106 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   Agnieszka Majewska / Agnieszka Kolińska
KJ Vena Rogożnik
  MILLCROFT VIVA (132) Karolina KARCZEWSKA (JM.2004) ELI   23  
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / 826046020155026 / kasztanowata / Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration / Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
90
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
26
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:55
5/100 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 5 - 100 cm I Półfinał gr. D bis
(Competition No 5)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 GANGES (7) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 63,70 0  
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
2 FIESTA EWITA (93) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 64,84 0  
   DRP / POL / Klacz / 2008 / POL013670148408 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Felina / Kaiserstolz
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
3 ISGAAR (154) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 0 66,03 0  
   DRP / GER / Klacz / 2005 / DE422220048005 / bułana / Tilo / Belvoir Turks Cap / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudliński / DIM S. A.
JKS DIM Warszawa
4 BOSS (209) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 0 67,03 0  
   MŁP / POL / Ogier / 1994 / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
5 CHAGAL (113) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 0 67,59 0  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
6 CHARLIE'S BOOMERANG (22) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 68,18 0  
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
7 BEN HUR (110) Julia SZOPA (JM.2003) 0 68,60 0  
   KUC / POL / Ogier / 2009 / 616013640067709 / kasztanowata / Rob Roy / Renoir / Bajeczka / Mister Man
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
8 KORSYKA (171) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 0 69,12 0  
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / POL013670043205 / gniada / Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando / Kometa / Kanclerz
   Paweł Śniegucki / Julia Gillmaier
St. J Baborówko
9 LOPIK'S APPIE (207) Agata DERDA (JM.2005) 0 69,26 0  
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
10 QUABREL DE L'ETAPE (69) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 73,46 0  
   SF / BEL / Wałach / 2004 / 04 315 168 Z / siwa / DON JUAN V / NINA DE L'ETAPE
   M.Jean-Pierre Seiller / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
11 SHADOW (19) Iga BORS (JM.2005) 0 76,02 0  
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
12 CINAMON (146) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 4 63,04 4  
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
13 BENJA LUNA (140) Oliwia ROGANOWSKA (JM.2005) 4 64,08 4  
   DRP / GER / Klacz / 2008 / DE422.220086308 / gniada / MANDELA N / BELLA LUNA
   JANA BERG / AGNIESZKA ROGANOWSKA
KJ Amico Mołdawin
14 ARES (125) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 4 64,58 4  
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
15 ROSA (10) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 66,03 4  
   OLD / POL / Klacz / 2011 / DE433332148811 / kara / Calico / Cassini I / Roxana - Z / Rammstein
    Zenon Lewandowski / Jan Walczak
KJ Podkowa Gruszczyn
16 NOBELSTAR (36) Karolina HEYDEL (JM.2003) 4 66,51 4  
   Kuc Deutsches Reitpony / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Nobel DE / Nicoletta
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team
17 NUTKA EWITA (92) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 4 68,19    
   DPR / POL / Klacz / 2009 / 616013670094009 / kasztanowata / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
18 FALCO (8) Julia WALOREK (JM.2005) 4 68,71 4  
   KM / POL / Wałach / 2002 / POL013520019602 / bułana / Nilor / Dukat / Fretka / Nowator
   - / Michał Walorek
KJ Podkowa Gruszczyn
19 MIRAŻ (178) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 4 69,66 4  
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
20 DEMONA (118) Alicja MIKICIN (JM.2003) 4 70,68 4  
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009570319503 / kara / Opar / / Darwa /
   Józef Brud / Anna Choynowska
bkp
21 TIMUR EWITA (174) Magdalena DĄBROWSKA (JM.2003) 4 71,94 4  
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670111606 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Tara Texass / Nando
   Wiesław Apanasewicz / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
22 WRÓŻBITA II (42) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 4 77,74 4  
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
23 FUNNY BOY (180) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 5 78,30 5  
   KUC / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / FALK / KSANTIA
   - / -
KJ Ranczo Kołata
24 WAGABUNDA PONY SPORT (80) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 6 82,40 6  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344607 / siwa / Nico- K / Nandy Man / Warta Pony Sport / Aksamit
   Barbara Guniewicz / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
25 PANONIA (21) Franciszek JURZAK (JM.2003) 8 65,60    
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
26 CUDUŚ (112) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 8 76,51    
   KUC / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Nando/ / Chanel/
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
27 ORLIT (52) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 9 78,29 9  
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
28 ROLEX 2 (158) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 9 80,86 9  
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
29 HAZELHORST'S DIAMO (48) Dominika GARDAS (J.2001) 16 92,82 16  
   New Forest Pony / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / . / .
   . / .
JKS FER Więckowice
30 GRAN CHACO (11) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 17 79,48    
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
  TOUAREG (97) Daria SOWA (J.2001) ELI   26  
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640007704 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Tosca / Ardahan
   Dominik Gronet / Andrzej Sowa
KJ Picador Wrocław
  MONTE CARLO (109) Natalia MITUKIEWICZ (J.2001) ELI   26  
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Nando/ / Mona/
   Krzysztof Tyburczy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
  ROB ROY (108) Maja ROŚ (J.2001) ELI   26  
   DRP / GER / Ogier / 2005 / - / kara / Renoir / Diva H
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
  LADY LUCK IV (128) Amelia OTLEWSKA (JM.2004) ELI   26  
   KUC / IRL / Klacz / 2008 / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
Pony Jumping Team
  WATAŻKA (46) Hanna PADALAK (JM.2003) ELI   26  
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Nando / Wróżka
   Nowielice / Barbara Padalak
Otomiński KJ Tabun
  TAZINA (116) Julia PEREK (JM.2002) ELI   26  
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / NN
   Sylwester Kosiński / Karolina Perek
Posadowskie TJ

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
30
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:57
6/110 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 6 - 110 cm I Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 6)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 ROCKY (160) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 0 65,89 0  
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
2 LUNA (3) Jemma JONES (JM.2003) 0 67,26 0  
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Anna Jones
bpk
3 COMMAND (205) Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 69,26 0  
   HOL / GER / Ogier / 2003 / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
3 QUANTICO (138) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 69,26 0  
   Hanowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Niemcy / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5 KOLIA EWITA (216) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 70,72 0  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
6 CORRMAN (47) Zofia KUBACKA (JM.2004) 0 72,12 0  
   HOL / POL / Wałach / 2007 / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Wrocław
7 FIGARO (84) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 0 72,67 0  
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
8 WENA (145) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 0 72,69 0  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
9 KARIKA (56) Paulina KIEMPA (Mł.2006) 4 60,32 4  
   Koń Mały / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Dobry / Karina
   Artur Kiempa / Artur Kiempa
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
10 DON CORELLI P (168) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 4 61,71 4  
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Corerro / Dunka
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
11 ALANDA (65) Aleksandra JĘDRYCHOWSKA (JM.2003) 4 62,50 4  
   Polski Koń Szlachetny Pólkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / LANDINO / ALICJA
   LIBICH EWA / MAGDALENA JĘDRYCHOWSKA
Drzonków
12 CARGO (73) Julia MALICKA (JM.2003) 4 64,36 4  
   HAN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
13 TOP JUS D'EUSKADI (107) Martyna FRĄCKOWIAK (JM.2003) 4 65,05 4  
   Cheval De Selle / FRA / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Jumpy Des Fontaines / Jade Des Fontaines
   M. Marc Hiriart Durruty / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
14 GOLDDIGGER GR (102) Matylda MALEPSZY (JM.2003) 4 67,53 4  
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
15 DAKAR B (90) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 4 67,99    
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbud Elvis / / Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
   Wiesław Buchowiecki / Tomasz Apanasewicz
JKS Jaroszówka
16 WILIANA (177) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 4 69,74 4  
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
17 IMAR (123) Magdalena WOJCIECHOWSKA (JM.2003) 4 71,06 4  
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Imara
   Nowielice / Paulina Gryciak
JKS Amico Mołdawin
18 TIK TAK (26) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 4 71,99 4  
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009690190508 / gniada / CONDIAVOLO / TABER
   XX / RAFAŁ PŁATEK
Kielecki KJ
19 MADAM W (187) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 8 64,39 8  
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
20 NOTA (214) Laura KŁAPIŃSKA (JM.2005) 8 66,09 8  
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 12371 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   Tyszko Horses / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
21 LEDA (68) Weronika KOSIŃSKA (JM.2005) 8 67,82 8  
   SP / CZE / Klacz / 2005 / - / gniada / Edminton / Lukava
   Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
22 CZEKOLADA (67) Weronika KOSIŃSKA (JM.2005) 8 69,78    
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009680056508 / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
23 CYPRIANO (83) Laura BARAŃSKA (JM.2004) 8 70,55 8  
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
24 BAGIER III (85) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 8 71,10    
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Quidam De Revel / Baja / Jarabub
   - / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
25 KARINA (6) Maja Bella FRIEDMAN (JM.2003) 8 73,78 8  
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
26 SWEET NOISE-M (5) Maja Bella FRIEDMAN (JM.2003) 8 73,82    
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
27 DELEKTA (57) Kaja MITMAN (JM.2003) 8 75,31 8  
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
28 ISSOS (185) Pola WAWRZYNIAK (JM.2004) 8 92,38 8  
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600110603 / siwa / Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant
   SK Liski / Andrzej Głoskowski
Tuszyński KJ Garbówek
29 MONTE CHRISTO (130) Monika MARCZYK (JM.2003) 9 79,08 9  
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
30 RODEZJA (169) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 12 65,89    
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
31 CASTEL-L (27) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 12 66,36 12  
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Cancoon / Conchita L / Cruzeiro-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
32 SCYTIA (159) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 15 89,15    
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
  COLA CAO (175) Magdalena DĄBROWSKA (JM.2003) ELI   22  
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE441411167811 / gniada / Quite Capitol / Cool Lady
   MONTIS SP.Z O.O. / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
  GRANADA (161) Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003) ELI   22  
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
  ZAVIRA A (210) Sara PATEJKO (JM.2004) ELI   22  
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
  LORD II W (186) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) ELI      
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
  COBERLINA (106) Weronika KOROBLOWSKA (JM.2003) ELI   22  
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
  CORDIANA (151) Olga SKROBACZ (JM.2003) ELI   22  
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000204510 / siwa / Connor / Casall / Ultra IV / Cassini I
   Olga Skrobacz / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
  TASMAN 8 (188) Julia MICHALSKA (JM.2005) ELI   22  
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
  ANTARES (64) Aleksandra JĘDRYCHOWSKA (JM.2003) ELI      
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2010 / 616009610133610 / gniada / Quality / Almera
   Janiszewski Jacek / Magdalena Jędrychowska
Drzonków
  LADYKRACHER 8 (202) Maja MARCHWICKA (JM.2005) ELI      
   Hannover / GER / Ogier / 2002 / - / gniada / Landclassic / Beresina
   Helga i Gerhard Goerlich / Magdalena Matyszczak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
  BORNEO (4) Jemma JONES (JM.2003) REZ      
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
10
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
32
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:33:59
7/115 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 7 - 115 cm I Półfinał gr. D
(Competition No 7)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 ANNOUSCHKA 10 (12) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 0 67,75 0  
   KUC / POL / Klacz / 2000 / NPA20011000 / kasztanowata / Carl / Casper / Patroeska / Condor
   - / Olga Barszewska
KJ Podkowa Gruszczyn
2 MAKUBA 21 (72) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 4 68,41 4  
   DRP / GER / Wałach / 2009 / DE435350017509 / gniada / Machno Carwyn / Carregcoch Bleddyn / Schone Maid / Losander
   - / Rafał Płatek
Kielecki KJ
3 CZINGIS CHAN (182) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 4 83,86 4  
   WLKP / POL / Wałach / 2007 / POL007610239307 / gniada / Hufiec / Pick Wick / Czuła / Kurant
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
4 TORERO (114) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 8 71,43 8  
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013640060608 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Totu / Domingo
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:00
8/115 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 8 - 115 cm I Półfinał gr. E
(Competition No 8)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 SPEED (137) Wiktoria ANDRZEJEWSKA (JM.2002) 0 66,54 0  
   SP / POL / Wałach / 2009 / - / srokata / ST SPANISH SPRINGER / JOLKA
   MAREK PIETRZYK / LIDIA ANDRZEJEWSKA
SKJ Kietlów
2 PIPIN (196) Zuzanna GOLICKA (J.2001) 0 69,11 0  
   SP / POL / Wałach / 2008 / POL013530225808 / kasztanowata / CHERY CORDIAL / PIPI
   Stefan STUBBA / Zuzanna Golicka
Sopocki KJ
3 ROXANA Z (213) Wiktoria STANISŁAWSKA (MJ.1998) 0 70,11 0  
   SP / POL / Klacz / 2007 / POL009610104007 / kara / Rammstein / Rheinsberg / Marchen D / Nurjev
   Jan Walczak / Jan Walczak
KJ liliówka Stęszewko
  DERWISZ (111) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) ELI   10  
   SP / POL / Ogier / 2009 / 616009610221309 / gniada / Ulisses / Karandasj / Dewiza / Elvis
   Milena Kowalczyk / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
  ARAGONIT (55) Julia BISKUP (JM.2003) ELI   10  
   MŁP / POL / Ogier / 2005 / POL006590007205 / kasztanowata / Regiel / Arcus / Argentyna / Ros
   - / Joanna Marcinkowska
KJ Liljówka Stęszewko
  LOGOS (51) Wiktoria OKUPNY (JM.2004) ELI   10  
   SP / POL / Wałach / 2002 / 616009661015202 / inna / Saganek / Sajan / Lepta / Lafet
   Jan Kowalski / Małgorzata Okupny
Stowarzyszenie SKJ Grobice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
115
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
6
Ukończyło koni
3
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:02
9/120 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 9 - 120 cm I Półfinał gr. Dzieci I
(Competition No 9)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Czas I półf.
1 ANABELLA (ALPAGA) (34) Filip PYREK (JM.2004) 0 66,88 0  
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL009590211908 / gniada / Campari M / Caprilli / Alicja / Elvis
   E. Libich / Anna Schoen-Pyrek
bpk
2 HANDIKAP (215) Laura KŁAPIŃSKA (JM.2005) 0 67,90 0  
   SP / POL / Wałach / 2004 / POL009611069204 / gniada / Sir Neel / Darco / Himera / Ya Zaman
   - / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
3 CONNER (86) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) 0 69,45 0  
   HOL. / POL / Wałach / 2005 / - / gniada / Contender / Perfectlady
   - / Mirosław Jankowski
KJ Trachy Sośnicowice
4 DIOR V. (167) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 0 69,68 0  
   KWPN / NED / Ogier / 2008 / - / - / INDOCTRO / LESLIE
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
5 TOKAJER 8 (1) Juliana SUSKA (JM.2003) 0 69,83 0  
   OLD / GER / Klacz / 2008 / DE418180171608 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Axina / Acord II
   Florian Rappold / Euro Holding Sp. z o. o.
St. KS Chojnów
6 LA PAZ (206) Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 70,05 0  
   SP / POL / Wałach / 2005 / POL009510224605 / ciemnogniada / Palegro / Power / Lansada / Lancer III
   - / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
7 CHACCIMA (82) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 0 72,20 0  
   Hanowerska / GER / Klacz / 2006 / - / - / Chacco Blue / Chichila
   - / Lidia Baranska
St. Agro-Aves Gajewniki
8 CORIWAY (142) Emilia CHMIELOWSKA (JM.2003) 0 72,31 0  
   HOL / POL / Klacz / 2011 / DE421000201911 / gniada / Connor / Casall / Ulana G / Clearway
   Genicke Hans-Hermann / Andrzej Chmielowski
KS Small Cherry
9 AUGUST (131) Matylda MALEPSZY (JM.2003) 0 72,54 0  
   KWPN / NED / Wałach / 2005 / 5280030503290 / gniada / Lupicor / Lux / Paulien / Karandasj
   - / Bogna Sąsiadek
KJ Agro-Handel Śrem
10 TRITOP 2 (204) Oliwia KOSMOL (JM.2003) 0 74,50 0  
   KWPN / GER / Klacz / 2007 / - / - / Triomphe de Muze / Pia
   K. Mellema / Klaudia Rajtar-Wojciechowska
Stowarzyszenia Klub Jeździecki Preria Wilkowice
11 VORIETA (39) Maximilian PARKITNY (JM.2003) 4 67,74 4  
   KWPN / POL / Klacz / 2002 / - / gniada / Indoctro / Ockels
   Holandia / Rafal Parkitny
Karkonoski KJ
12 FERLINA (141) Emilia CHMIELOWSKA (JM.2003) 4 72,18    
   KWPN / POL / Klacz / 2010 / 528003201003241 / gniada / Applaus / Aberlina
   brak / Barbara Chmielowska
KS Small Cherry
13 GILEA (2) Juliana SUSKA (JM.2003) 4 72,63    
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009680006806 / ciemnogniada / Ludger / Laptop / Gaisma / Gints L 1198
   Sylwester Kosiński / Polskie Łowy Sp. z o. o.
St. KS Chojnów
14 SANTIAGO (124) Laura KŁAPIŃSKA (JM.2005) 4 72,81    
   Oldenburska / POL / Ogier / 2004 / DE418180103604 / gniada / Kannan / Voltaire / Concerta / Lancer III
   Niemcy / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
15 GRANDEZA (150) Olga SKROBACZ (JM.2003) 4 75,18 4  
   HOL / POL / Klacz / 2006 / POL009690070806 / gniada / Etos / Lascadell / Gaskonia / Warus
   Olga Skrobacz / Agnieszka Skrobacz
WLKS Krakus
16 VALENCIA (166) Aleksandra KIERZNOWSKA (JM.2003) 4 82,37    
   British / NLD / Klacz / 2003 / - / - / DICK Z / SAFIER
   XXX / HUBERT KIERZNOWSKI
SKJ KIETLÓW
17 HRABIANKA C (179) Zofia DUDKIEWICZ (JM.2003) 4 83,51 4  
   SP / POL / Klacz / 2011 / 616009660841211 / ciemnogniada / Conquest Boy / Contendro / Hrabina C / Caletto's Son
   Witold Brodewicz / Zofia Dudkiewicz
Ciechanowski KJ
18 RADON (183) Iga SZOSTAK (JM.2003) 8 69,49 8  
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL999611113501 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Piotr Statkiewicz
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
19 SOPRAN 10 (40) Maximilian PARKITNY (JM.2003) 8 70,70    
   DRP / GER / Wałach / 2005 / DE435350313205 / ciemnogniada / Stakkato Gold / Stakkato / Naomi / Nikado
   Gilbert Reiss / Maximilian Parkitny
Karkonoski KJ
20 INCALA (149) Olga SKROBACZ (JM.2003) 9 84,33    
   OLD / GER / Klacz / 2009 / DE433332154009 / kasztanowata / Incolor / C-Indoctro / Lady / Lady's King
   - / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
21 NICKY DES BRUYERES (70) Weronika ROGALSKA (JM.2003) 15 92,99 15  
   SF / POL / Ogier / 2001 / 01355306Q / gniada / Carthago / Capitol / Volka Des Bruyeres / Jalisco B
   - / Rudiger Wassibauer
KJ Aldragho Piaseczno
  BINGO (87) Zuzanna JAROCKA (JM.2003) REZ      
   TRK / POL / Wałach / 2000 / POL732010068200 / ciemnogniada / Horalas / / Brazilija / Elektronas
   Nemuno Zirgynas / Iwona Strzałkowska-Jarocka
KJ Trachy Sośnicowice

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
120
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
22
Ukończyło koni
21
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:03
10/85 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 10 - 85 cm II Półfinał gr. B
(Competition No 10)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 BEŁT (162) Mateusz OWCZARZ (JM.2004) 0 1 0 64,12 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Ogier / 2006 / - / inna / wulkan / beauty445
   Nagły Roman / Arkadiusz Krupiński
UKS PRIMO
2 BE MY (208) Agata DERDA (JM.2005) 4 6 0 66,10 0 4,00
(3)
 
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616013680092509 / kasztanowata / Bolero / Life And Liberty / Banitka / Eros
   Tomasz Kowala / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
3 HESTIA (74) Filip PYREK (JM.2004) 0 2 0 69,69 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013570166507 / ciemnogniada / Semen / / Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
   - / Anna Schoen-Pyrek
bpk
4 BRANDON (147) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 4 4 0 71,90 0 4,00
(3)
 
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
5 DENIS (173) Alicja MARKIEWICZ (JM.2005) 4 5 4 63,19 4 8,00
(6)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2005 / POL013660381205 / kasztanowata / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Pamina / Vechtzicht's Never Mind
   Rafał Markiewicz / Rafał Markiewicz
UKS Primo Warszawa
6 PASJONATA LOTAR (129) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 0 3 4 72,74 4 4,00
(3)
 
   KUC / POL / Wałach / 2009 / POL616013610206709 / gniada / TIJD VLIJT'S SANTIAGO / TIJD VLIJT'S LAVENDEL
   - / Karolina Ratajska
BPK
  HELGA (119) Gabriela RATAJSKA (JM.2005) 0 3 ELI        
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 999590180102 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Sebastian Bąk
BPK

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
85
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
7
Ukończyło koni
6
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:04
11/110 cm

(07-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 11 - 110 cm II Półfinał gr. Dzieci II
(Competition No 11)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 COBERLINA (106) Weronika KOROBLOWSKA (JM.2003) 22 ELI 0 64,53 0 22,00
(25)
 
   KWPN / NLD / Klacz / 2007 / 528003000709991 / siwa / Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II / Verlina / Coriander
   - / Grzegorz Przybylski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2 DELEKTA (57) Kaja MITMAN (JM.2003) 8 27 0 64,87 0 8,00
(12)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / - / kasztanowata / Talent / Delicja
   Agnieszka Jabłońska / Aleksandra Marchwińska-Mitman
JKS Salio Besiekierz Rudny
3 GOLDDIGGER GR (102) Matylda MALEPSZY (JM.2003) 4 14 0 64,97 0 4,00
(8)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2011 / 528003201105112 / gniada / Tinka's Boy / Zuidpool / Zandgirl G / A Hold Up Premier
   - / Łukasz Wasilewski
KJ Agro-Handel Śrem
4 LUNA (3) Jemma JONES (JM.2003) 0 2 0 65,38 0 0,00
(1)
 
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616009510444710 / gniada / Ukato / Stakkato / Lansada / Lancer III
   Eco-Abi Ewa Fabińska / Anna Jones
bpk
5 MONTE CHRISTO (130) Monika MARCZYK (JM.2003) 9 29 0 65,51 0 9,00
(20)
 
   SP / POL / Wałach / 2004 / 616999590528004 / ciemnogniada / Saganek / Sajan / Malwa / Lansjer
   Joanna Winiarz / Piotr Marczyk
KJ Aromer Józefin
6 WILIANA (177) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 4 16 0 65,78 0 4,00
(8)
 
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007520000310 / gniada / Landor / Lacatraz / Wizja / Cedrus
   Agnieszka Janus / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
7 QUANTICO (138) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 3 0 66,03 0 0,00
(1)
 
   Hanowerska / POL / Klacz / 2005 / - / gniada / Quidams Rubin / Quidam De Revel / Gondola / Goldfasan
   Niemcy / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
8 ROCKY (160) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 0 1 0 66,35 0 0,00
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009660709309 / gniada / Caretello B / Caretino / Red Allegra / Rommel
   Agata Zawada / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
9 COMMAND (205) Milena DOBKOWSKA (JM.2003) 0 3 0 66,41 0 0,00
(1)
 
   HOL / GER / Ogier / 2003 / DE421000172903 / ciemnogniada / Con Air / Contender / Goldfee IV / Calypso III
   Gerhard Nohrn / Agnieszka Dobkowska
St. Warszawski KJ
10 DAKAR B (90) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 5 0 66,49 0 0,00
(1)
 
   SP / POL / Ogier / 2001 / 616009670097501 / ciemnogniada / Turbud Elvis / / Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
   Wiesław Buchowiecki / Tomasz Apanasewicz
JKS Jaroszówka
11 TIK TAK (26) Oliwia PŁATEK (JM.2004) 4 18 0 66,96 0 4,00
(8)
 
   SP / POL / Ogier / 2008 / 616009690190508 / gniada / CONDIAVOLO / TABER
   XX / RAFAŁ PŁATEK
Kielecki KJ
12 IMAR (123) Magdalena WOJCIECHOWSKA (JM.2003) 4 17 0 67,43 0 4,00
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / gniada / Lesotho / Imara
   Nowielice / Paulina Gryciak
JKS Amico Mołdawin
13 WENA (145) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 0 8 0 68,00 0 0,00
(1)
 
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009611205402 / gniada / Bujak / Sir Shostakovich / Wera / Czad
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
14 CORDIANA (151) Olga SKROBACZ (JM.2003) 22 ELI 0 68,32 0 22,00
(25)
 
   HOL / GER / Klacz / 2010 / DE421000204510 / siwa / Connor / Casall / Ultra IV / Cassini I
   Olga Skrobacz / Tomasz Skrobacz
WLKS Krakus
15 LEDA (68) Weronika KOSIŃSKA (JM.2005) 8 21 0 68,87 0 8,00
(12)
 
   SP / CZE / Klacz / 2005 / - / gniada / Edminton / Lukava
   Kotyza Jiri / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
16 FIGARO (84) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 0 7 0 70,03 0 0,00
(1)
 
   Westfalska / GER / Wałach / 2001 / - / kara / Ferragamo / Desire
   Rajmund Adamietz / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
17 CYPRIANO (83) Laura BARAŃSKA (JM.2004) 8 23 0 70,26 0 8,00
(12)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2011 / 616007670075011 / kara / Alvarez 17 / Alexis Z / Ceramika / Cyrak
   Gizela Laskowska / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
18 ISSOS (185) Pola WAWRZYNIAK (JM.2004) 8 28 0 70,59 0 8,00
(12)
 
   WLKP / POL / Wałach / 2003 / POL007600110603 / siwa / Cedrus / Ogar / Idea / Aspirant
   SK Liski / Andrzej Głoskowski
Tuszyński KJ Garbówek
19 TOP JUS D'EUSKADI (107) Martyna FRĄCKOWIAK (JM.2003) 4 13 4 61,49 4 8,00
(12)
 
   Cheval De Selle / FRA / Wałach / 2007 / - / kasztanowata / Jumpy Des Fontaines / Jade Des Fontaines
   M. Marc Hiriart Durruty / Katarzyna Frąckowiak
JKS Hanna
20 KARIKA (56) Paulina KIEMPA (Mł.2006) 4 9 4 63,82 4 8,00
(12)
 
   Koń Mały / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Dobry / Karina
   Artur Kiempa / Artur Kiempa
Harcerski Klub Sportowy Lotna Słupsk
21 ALANDA (65) Aleksandra JĘDRYCHOWSKA (JM.2003) 4 11 4 63,91 4 8,00
(12)
 
   Polski Koń Szlachetny Pólkrwi / POL / Klacz / 2006 / - / gniada / LANDINO / ALICJA
   LIBICH EWA / MAGDALENA JĘDRYCHOWSKA
Drzonków
22 COLA CAO (175) Magdalena DĄBROWSKA (JM.2003) 22 ELI 4 64,09 4 26,00
(27)
 
   Westfalska / POL / Klacz / 2011 / DE441411167811 / gniada / Quite Capitol / Cool Lady
   MONTIS SP.Z O.O. / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
23 NOTA (214) Laura KŁAPIŃSKA (JM.2005) 8 20 4 64,33 4 12,00
(21)
 
   SP / POL / Klacz / 2006 / POL009540029506 12371 / ciemnogniada / Contender Son / Contender / Nitolma / Concorde
   Tyszko Horses / Monika Kłapińska
KS Small Cherry
24 ANTARES (64) Aleksandra JĘDRYCHOWSKA (JM.2003) 4 11 4 64,90      
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2010 / 616009610133610 / gniada / Quality / Almera
   Janiszewski Jacek / Magdalena Jędrychowska
Drzonków
25 DON CORELLI P (168) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 4 10 4 66,66 4 8,00
(12)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Corerro / Dunka
   Witold Polowczyk / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
26 SWEET NOISE-M (5) Maja Bella FRIEDMAN (JM.2003) 8 25 4 69,04 4 12,00
(21)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009530086909 / kasztanowata / Cento Sohn / Cento / Sedapura / Last Tycoon
   Krzysztof Stelmaszyk / Marek Friedman
bpk
27 CZEKOLADA (67) Weronika KOSIŃSKA (JM.2005) 8 21 4 69,65      
   SP / POL / Klacz / 2008 / POL 009680056508 / ciemnogniada / Ludger / Czejenka
   Sylwester Kosiński / Sylwester Kosiński
St. KJ Tradycja Siedlnica
28 BORNEO (4) Jemma JONES (JM.2003) 0 2 8 66,85      
   SP / POL / Wałach / 2009 / 616009670134909 / gniada / Placido / Animo / Baronesse Piccadilly / Prinz Pablo
   Witold Szydełko / Anna Jones
bpk
29 KOLIA EWITA (216) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 5 8 68,32      
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009670073102 / - / Grand/ / Kameli Ewita/ Louies
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
30 RODEZJA (169) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 4 10 8 71,74      
   SP / POL / Klacz / 2005 / 616009680034605 / gniada / Samurai M / Voltaire / Reja / Barbur
   Agnieszka Knap / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
31 BAGIER III (85) Maria ADAMIETZ (JM.2003) 0 7 8 87,59      
   SP / POL / Wałach / 2002 / POL009540039802 / siwa / Graf Quidam / Quidam De Revel / Baja / Jarabub
   - / Rajmund Adamietz
KJ Metpol Grodziec
32 CARGO (73) Julia MALICKA (JM.2003) 4 12 9 74,16 9 13,00
(23)
 
   HAN / POL / Wałach / 2005 / DE431316567405 / gniada / Cashman / Contender / Glasnost / Gletscher
   Roman Roszkiewicz / Edyta Borkowska-Malicka
LKS Cwał Poznań
33 SCYTIA (159) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 0 1 12 69,31      
   SP / POL / Klacz / 2009 / 616009530299009 / siwa / Caliro / / Sukcesja / Drawid
   Mieczysław Chomiak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
  LORD II W (186) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 8 19 ELI   19 27,00
(28)
 
   SP / POL / Wałach / 2008 / - / gniada / Desant / Lukarna
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
  TASMAN 8 (188) Julia MICHALSKA (JM.2005) 22 ELI ELI   19    
   SP / POL / Wałach / 2001 / POL009540004701 / ciemnogniada / Rubin / Rabino / Tanta / Ogar
   Diter Staniek / Piotr Michalski
KJ Aromer Józefin
  ZAVIRA A (210) Sara PATEJKO (JM.2004) 22 ELI ELI   19    
   HAN / GER / Klacz / 2003 / DE431315422303 / kasztanowata / Zacharias / Zeus / Diamond / Drosselklang
   Erwin Von Dehsen / Zbigniew Patejko
KJ Aromer Józefin
  GRANADA (161) Daria KRAWCZYKOWSKA (JM.2003) 22 ELI ELI   19    
   SP / POL / Klacz / 2010 / 616007600284110 / ciemnogniada / Colox Cup / Con Capitol / Gafme / Pan Franek
   - / Radosław Krawczykowski
KJ Liljówka Stęszewko
  CASTEL-L (27) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 12 31 ELI   19 31,00
(29)
 
   SP / POL / Wałach / 2011 / - / siwa / Cancoon / Conchita L / Cruzeiro-L
   Sławomir Jarmuszczak / Jacek Stasiak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
  KARINA (6) Maja Bella FRIEDMAN (JM.2003) 8 25 ELI        
   WLKP / POL / Klacz / 2003 / POL007640034103 / gniada / Winword / Neshad / Kadencja / Wiadukt
   Andrzej Gos / Artur Poprawa
bpk
  MADAM W (187) Maja BROMBOSZCZ (JM.2004) 8 19 ELI        
   SP / POL / Klacz / 2002 / POL009540020802 / siwa / Desant / Mesalinka
   Waldemar Wojtyczka / Waldemar Wojtyczka
Jeździecki Klub Sportowy Desant
  CORRMAN (47) Zofia KUBACKA (JM.2004) 0 6 ELI   19 19,00
(24)
 
   HOL / POL / Wałach / 2007 / DE421000505007 / gniada / Colman / Carthago / N- Kithara / Corrado I
   Wojciech Kasperski / Marta Baczyńska-Nowak
KJ Bachmat Wrocław
  LADYKRACHER 8 (202) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 12 31 REZ        
   Hannover / GER / Ogier / 2002 / - / gniada / Landclassic / Beresina
   Helga i Gerhard Goerlich / Magdalena Matyszczak
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
110
Liczba przeszkód (Obstacles)
11
Liczba skoków (Jumps)
13
Dystans (m)
400
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
74 s
Startowało koni
42
Ukończyło koni
33
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:07
12/65 cm
08:30 
(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 12 - 65 cm II Półfinał gr. A1
(Competition No 12)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 TOSKANIA (176) Agata DĄBROWSKA (Mł.2008) 4 18 0 60,95 0 4,00
(12)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013640024405 / gniada / TWIX / GASKONIA
   GRZEGORZ KOTWICKI / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2 PASJONATA PARYS (66) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 0 3 0 62,52 0 0,00
(1)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2007 / POL013610145207 / kasztanowata / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Polly / Den Bramel's Baye
   - / Sylwia Kamińska
KJ Ranczo Kołata
3 POKER (24) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 0 6 0 63,48 0 0,00
(1)
 
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 1998 / POL013540019798 / siwa / Folkert / Boreas Ubbo / Gemstone Philadelphia / Revel Jeeves
   Anna Misztal / Anna Misztal
KJ Pegaz Reda
4 RAMIRO (200) Martyna UFNAL (Mł.2007) 0 1 0 66,25 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL999580294301 / gniada / NN / NN
   nn / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
5 JACOB (14) Marta KONARSKA (Mł.2006) 4 20 0 67,43 0 4,00
(12)
 
   KUC / POL / Wałach / 2008 / 616999610318008 / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
6 APASJONATA CON AMORE (75) Lena KOŁACKA (Mł.2008) 0 9 0 67,69 0 0,00
(1)
 
   Kuc Wal / POR / Wałach / 2008 / POL013610111106 / gniada / Casperhof's Freddy / / Bokkesprong Camelia /
   Alina Kujawa Kroll / Ryszard Kołacki
KJ Sokół Damasłwek
7 MITHRYL (197) Natalia ŁAZOWSKA (Mł.2007) 0 8 0 68,18 0 0,00
(1)
 
   DRP / POL / Wałach / 2003 / 616-013-66-00752-03 / kasztanowata / Piorun / Moorlands Ailleen
   Marzena Skowron / Agata Śmietanka-Nowak
KJ Dworek Okuniew
8 RAWANA (148) Julia LIESKE (Mł.2006) 0 2 0 68,98 0 0,00
(1)
 
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / 616013530226605 / kasztanowata / Demantur vom Drammetal / Robin
   Franciszek Litawa / Piotr Okoń
KJ Pegaz Reda
9 FRYTKA (117) Judyta PEREK (Mł.2007) 4 23 0 69,68 0 4,00
(12)
 
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 1995 / - / tarantowata / Amoretto/ / Fregata/
   Gospodarstwo Doświadczalne FELIN / Karolina Perek
Posadowskie TJ
10 CZARNA (63) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008) 0 7 0 72,81 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 1998 / - / kara / nn / nn
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
SKJ Sopot
11 PEPA (120) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 0 12 0 73,53 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 / - / siwa / nn/nn / nn/nn
   Stanisław Marek Jóźwiakowski / Stanisław Marek Jóźwiakowski
KJ Sokół Damasławek
12 ALF (16) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 11 0 73,59 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Ogier / 1996 / POL999640013896 / izabelowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Stołowska
KJ Podkowa Gruszczyn
13 JUNIOR (104) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 13 0 73,89 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2006 / 616999590267306 / ciemnogniada / nn / nn / nn / nn
   - / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
14 TANGGARDS FREJA (53) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 4 0 80,16 0 0,00
(1)
 
   WELSH / DNK / Klacz / 1998 / 9001147 DK / gniada / Springbourne Herian/ / Gribsvads Salut/
   Finn Henriksen / Joanna Lehmann
KJ Liljówka Stęszewko
15 KLAUSINKA (62) Wiktoria RYCIAK (Mł.2008)     4 60,69      
   KUC / POL / Klacz / 1997 / 07136 / kasztanowata / NN / NN
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeżdziecki
16 SZAMAN (54) Natalia GŁOWACZ (Mł.2008) 0 4 4 71,37      
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL999610247005 / siwa / Billy / nn / Shira / nn
   
KJ Liljówka Stęszewko
17 CYKOR (101) Julia KAPEL (Mł.2006) 0 14 4 74,44 4 4,00
(12)
 
   Kuc Walijski / POL / Wałach / 2009 / POL 013 60 00714 09 / siwa / Carmanas'Neptun / Plamka
   Stypik Robert / Jacek Kapel
K.J. Aldragho
18 ROCK (115) Karolina MIŚ (Mł.2006) 0 10 4 75,50 4 4,00
(12)
 
   KUC / POL / Ogier / 2009 / - / kara / Pietrek / Rachel v.d. Langenhorst
   I / Anna Dogadalska
UKJ Karmen Niekłonice
19 LEON (79) Maria KARNABAL (Mł.2007) 0 11 4 79,62      
   KUC / POL / Wałach / 2006 / - / kara / nn / nn / nn / nn
   - / Stefan Stołowski
KJ Podkowa Gruszczyn
20 WATERKANT S ODIN (99) Julia SMOLICH (Mł.2006) 4 22 4 81,53 4 8,00
(17)
 
   Walijski Kuc Górski / GER / Wałach / 2003 / - / kara / Padock Orion / Nordish Girl
   n/d / Julia Smolich
KKJ Kielce
21 ROTGERS OWEN (31) Julia GANOWSKA (Mł.2008) 0 3 5 94,40      
   Kuc Walijski / NED / Wałach / 2001 / 528210000665913 / gniada / Vechtzicht's Cymro / / Rotgers Iris /
   - / Agata Kamińska
KJ Ranczo Kołata
22 FRANKENHOEH'S MY LORD (32) Kinga KOZBER 14 ELI 8 65,00 8 22,00
(21)
 
   Kuc Wal / POL / Ogier / 2004 / DE41010101890 / kasztanowata / Den Bramels Baye / Rowols Poko / Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
   - / Monika Kłapińska
__
23 DOLMET MILKA (96) Olaf RYNOWIECKI 0 5 8 71,67 8 8,00
(17)
 
   KUC / POL / Klacz / 2007 / - / siwa / Anero / Yedam's Claus / Marzanka
   ..... / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
  MANGO (190) Wiktoria VON MAUBERG (Mł.2007) 14 ELI ELI   18    
   Welsh Pony / POL / Wałach / 2010 / 616013610152710 / srokata / Grey / Marina
   Wojciech Grześkowiak / Jan Ratajczak
KJ Wiktorowo
  LUKRECJA (133) Kinga FERENC (Mł.2007) 14 ELI ELI   18    
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013570279206 / ciemnogniada / Lukas / H-S Jason / Gwiazdka / nn
   Marcin Mach / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  WOLLINGS LION KING (71) Matylda SZRAJER (Mł.2008) 14 ELI ELI   18    
   Welsh Pony / NED / Wałach / 2004 / 5280170401229 / siwa / Steeherst Celebration / Horsegate Linnet
   Holandia / Herbert Szrajer
Kielecki Klub Jeździecki
  WOJTEK (37) Barbara PIONTEK (Mł.2008) 0 16 ELI   18 18,00
(19)
 
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013610268210 / kara / Monarcha / Wartownik / Wanessa / Eros
   Zdzisław Szubstarski / Klaudia Olejniczak
Pony Jumping Team
  FIGARO (44) Natalia ANDUŁA (Mł.2006) 0 15 ELI   18 18,00
(19)
 
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013640051001 / siwa / Candy Man / Gold'n Hamriks Calypso / Frania / Angelo
   Liliana Gajdzińska / Łukasz Lesner
KJ Pegaz Reda

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
65
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
470
Tempo (m/min)
300
Norma czasu (Time allowed)
94 s
Startowało koni
28
Ukończyło koni
23
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:08
13/95 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 13 - 95 cm II Półfinał gr. C
(Competition No 13)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 FIGARO (9) Julia WALOREK (JM.2005) 23 ELI 0 67,06 0 23,00
(23)
 
   Kuc Feliński / POL / Ogier / 2006 / POL013610260906 / tarantowata / Topaz / Styl / Fauna / Grey
   
KJ Podkowa Gruszczyn
2 EQUUS (134) Tamara FERENC (JM.2005) 8 22 0 69,54 0 8,00
(13)
 
   KUC / POL / Wałach / 2003 / 013570144003 / siwa / Nico- K / Eufemia / Pepton
   Mariusz Stański / Marta Ferenc
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
3 WIKING PP (212) Dominika HENZEL (JM.2004) 0 2 0 70,39 0 0,00
(1)
 
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670112006 / gniada / V I P / Visconti / Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
   Piątkowscy / Iwona Henzel
KJ Podkowa Gruszczyn
4 SZOGUN (17) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 5 0 71,49 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2004 / POL013640020904 / siwa / Angelo / Amstelhoeves Anton / Szampanka / Farah-Kaju
   - / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
5 FAZA AS (41) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 0 11 0 72,89 0 0,00
(1)
 
   Kuc Felijski / POL / Klacz / 2007 / POL013580189807 / gniada / Top Ewita / Nasty Boy / Fanta / Mrówkojad
   - / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
6 KALI (61) Wiktoria WARKUSZ (JM.2002) 0 13 0 73,86 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2006 / Pol013530136706 / kasztanowata / Psik / Klausinka
   Bogdan Bujak / Bogdan Bujak
Sopocki Klub Jeździecki
7 TAMIZA (143) Julia BEDNARCZYK (JM.2004) 0 3 0 73,88 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 / - / ciemnogniada / Top Evita / Farsa
   brak / Ewa Bednarczyk
WKJ Lublin
8 MARINELLO 0003 (163) Wiktoria KRÓL (J.2001) 0 4 0 74,15 0 0,00
(1)
 
   DRP / GER / Ogier / 2001 / DE487879001301 / bułana / Magic Main / Magnum / Sanny / Nobelchamp
   Detlef Jacob / Wiktoria Król
UKS PRIMO
9 SOFIA (144) Zofia BANASZEK (JM.2002) 0 14 0 77,75 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013640083408 / izabelowata / Boris / / Sonja / nn
   Ilona Lubińska / Leszek Banaszek
WKJ Lublin
10 KOEKOEKSHOF MARISKA (33) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 0 6 0 80,40 0 0,00
(1)
 
   Welsh Pony / NED / Klacz / 2003 / - / - / Casperhof's Freddy / Koekoekshof Rolette
   J. Flier / Marta von Mauberg
KJ Aromer
11 COEDNEWYDD PEPSI (49) Aurelia VON MAUBERG (JM.2002) 0 6 0 80,78      
   Welsh Cob / GBR / Ogier / 2010 / 826046010087798 / kara / Coednewydd Express / Coednewydd Felicity
   D.I. Evans / Marlena Gruca-Rucińska
KJ Aromer
12 ATLANTIC MAGIC (172) Katarzyna HAŁOŃ (JM.2002) 0 10 0 81,58 0 0,00
(1)
 
   Kuc Connemara / IRL / Wałach / 2004 / 004786 / siwa / Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard / Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
   - / Danuta Hałoń
KJ Picador Wrocław
13 KHAMARO I (38) Magdalena WCISŁO (JM.2004) 4 18 0 81,65 0 4,00
(10)
 
   DRP / GER / Ogier / 1998 / DE100549498 / kasztanowata / Khamaro / Kasyd / Sandra / Predko
   - / Beata Wcisło
Largo Sp. z o. o.
14 STEFANIE (50) Emilia SZOJDA (JM.2003) 4 16 4 67,83 4 8,00
(13)
 
   KUC / NLD / Klacz / 2003 / 528018920032064 / bułana / NN / NN
   van der Rakt / Małgorzat Polok
KJ Profit Orzesze
15 ARIS (203) Maja MARCHWICKA (JM.2005) 13 25 4 69,47 4 17,00
(22)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 / 616013580422605 / gniada / Angelo / NN
   Robert Stasiuk / Stanisław Marchwicki
KJ Zbyszko Wiączyń Dolny
16 GALA GB (170) Karolina ŁASZKIEWICZ (JM.2003) 0 1 4 70,80 4 4,00
(10)
 
   Kuc Feliński / POL / Klacz / 2004 / POL013580259404 / ciemnogniada / Gargamel GB / Witalis / Galaktyka GB / Klejnot GB
   Wojciech Jachymek / Joanna Łaszkiewicz
SKJ Salio
17 EROZJA (155) Natalia SYDOW (JM.2005) 8 21 4 71,43 4 12,00
(18)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 / POL013680042705 / gniada / Jambo / Wolfs Hamway - R / Eroika / Dżagar
   Tomasz Kowala / Marcelina Jackowiak
St. KJ Gronówka
18 NANDO SUPER (77) Magdalena PISKORSKA (JM.2003) 4 17 4 77,86 4 8,00
(13)
 
   KM / POL / Ogier / 2005 / POL013520094805 / ciemnogniada / Nando / Nightstar / Nicolette II / Murat-Gazon
   Tomasz Gronet / Mariusz Piskorski
KJ Wiktorowo
19 NOKIA (152) Jagoda BOROWSKA (JM.2004) 0 9 4 79,17 4 4,00
(10)
 
   KUC / POL / Klacz / 2010 / 616013520073610 / gniada / Pietrek / / Nala /
   Kazimierz Szyling / Izabela Górska
JKS Tornado Szczecin
20 MAKS (199) Gabriela GRZYMAŁA (JM.2003) 23 ELI 4 80,64 4 27,00
(24)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 / POL013610202007 / siwa / Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti / Maja / Dante
   Ryszard Grams / Joanna Majkowska
SKJ POTĘGA
21 TURIA (89) Joanna CHMIELEWSKA (JM.2003) 9 24 6 89,24 6 15,00
(20)
 
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / siwa / Platon / Tanzania
   kj Kapriola-Choiny S,C / Arkadiusz Krupiński
bpk
22 POLAR (184) Iga SZOSTAK (JM.2003) 8 20 8 69,49 8 16,00
(21)
 
   Koń Mały / POL / Ogier / 2006 / POL013530067806 / kara / Demantur Vom Drammetal / / Paula / Suseł
   Eugeniusz Witkowski / Tomasz Szostak
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
23 G'MEDYK (43) Aleksandra KOZŁOWSKA (JM.2002) 6 19 8 70,23 8 14,00
(19)
 
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616013661480610 / srokata / APEL / GWIAZDKA
   KORDULASIŃSKI ANDRZEJ / ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
Pomorska Liga Jeździecka
24 MARKIZA (135) Karolina BAR (JM.2004) 0 7 8 75,53 8 8,00
(13)
 
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL013660009507 / bułana / Nowator / Pepton / Mojra / Grosz
   Zygmunt Jamka / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
25 GABON (164) Zuzanna AUGUSTYNIAK (JM.2002) 1 15 8 78,57 8 9,00
(17)
 
   KUC / POL / Ogier / 2007 / POL013610197007 / gniada / Bonetto-D / / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
26 GLORY (153) Amanda KOLIŃSKA (Mł.2006) 23 ELI 16 83,52 16 39,00
(27)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013610169106 / kara / Santara Danny's Boy / Markoak Adante / Grażka / Texass Skalin
   Agnieszka Majewska / Agnieszka Kolińska
KJ Vena Rogożnik
27 APASJONATA AUREUS (18) Laura TRALEWICZ PIELAK (JM.2003) 9 23 22 89,39 22 31,00
(25)
 
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2006 / - / bułana / Linde hoeves Optimis / Frnanken Hoehs Aura
   Polska / Jarosław Pielak
Skj Ponylandia
  IGUANA DANNY'S GIRL (136) Karolina BAR (JM.2004) 0 7 ELI        
   KUC / POL / Klacz / 2008 / POL013680030208 / srokata / Santara Danny's Boy / Markoad Adante / Inka / Domingo
   Daria Wachnowska / Artur Bar
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  MILLCROFT VIVA (132) Karolina KARCZEWSKA (JM.2004) 23 ELI ELI   32    
   Kuc Walijski / GBR / Klacz / 2009 / 826046020155026 / kasztanowata / Cwrtycadno Caradog / Eyarth Celebration / Millcroft Dahlia / Millcroft Royal Lustre
   Magdalena Karczewska / Magdalena Karczewska
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  DONALD (59) Nadia SOBIECKA (JM.2003) 23 ELI ELI   32    
   Kuc Felli. / POL / Wałach / 2003 / POL999660497003 / bułana / nn / nn / nn / nn
   - / Nadia Sobiecka
JKS Equita Świętochów
  JOLY'S HOUSTON (211) Aleksandra PIETRYSZYN (JM.2002) 23 ELI ELI   32    
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2011 / 056011020100145 / gniada / Dusty / Joly's rasha
   Brak / Marek Szweda
KJ Profit Orzesze
  TUTTI FRUTTI (29) Katarzyna GOLA (JM.2004) 23 ELI ELI   32    
   KUC / POL / Klacz / 2007 / POL 013610168607 / ciemnogniada / Linde Hoeve's Optimist / Tara
   Patrycja Dziewolska / Gola Grzegorz
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
  GRANIK (139) Aleksandra NAZAR (JM.2003) 23 ELI ELI   32    
   KUC / POL / Wałach / 2001 / - / bułana / Split/ / Grota/
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
KJ Michałówka
  HIDALGO (193) Maja ORYGA (JM.2003) 23 ELI ELI   32    
   KUC / ITA / Wałach / 2003 / 380011013003735 / srokata / Morganti/ / Vera Anna/
   - / Anna Siwiak
bpk
  DOMINGO (122) Kornelia SMURA (JM.2005) 0 8 ELI   32 32,00
(26)
 
   DRP / GER / Ogier / 2000 / DE427270096000 / ciemnogniada / Top Dark Dream / Domingo / Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
   - / Katarzyna Fabiś
bpk
  MIDORI (156) Natalia SYDOW (JM.2005) 8 21 REZ        
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL999610234808 / bułana / Contrast / / Marka /
   Zbigniew Siejak / Natalia Sydow
St. KJ Gronówka

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
95
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
450
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
84 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
27
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:10
14/100 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 14 - 100 cm II Półfinał gr. D bis
(Competition No 14)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 ARES (125) Filip WYSOCZAŃSKI (JM.2005) 4 14 0 63,00 0 4,00
(8)
 
   Kuc Conn / POL / Ogier / 2000 / POL013670000900 / gniada / Fort Doolin / Rory Rudah / Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
   Bogdan Jarząbek / Wysoczańska Małgorzata
KJ Michałówka
2 FALCO (8) Julia WALOREK (JM.2005) 4 18 0 63,96 0 4,00
(8)
 
   KM / POL / Wałach / 2002 / POL013520019602 / bułana / Nilor / Dukat / Fretka / Nowator
   - / Michał Walorek
KJ Podkowa Gruszczyn
3 CHARLIE'S BOOMERANG (22) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 6 0 64,18 0 0,00
(1)
 
   Kuc Wal / GER / Wałach / 2008 / DE422220079008 / inna / Thers Billy Budd / Talon Toreth / Lamona / Stemel Ceidrych
   - / Marzena Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
4 LOPIK'S APPIE (207) Agata DERDA (JM.2005) 0 9 0 66,75 0 0,00
(1)
 
   New Forest Pony / POL / Wałach / 2005 / 528018020051492 / gniada / Aladin / Molenaar's Golden King / Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
   A. H. Hootsen / Krzysztof Derda
Pony Jumping Team Poznań
5 FIESTA EWITA (93) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 2 0 68,89 0 0,00
(1)
 
   DRP / POL / Klacz / 2008 / POL013670148408 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Felina / Kaiserstolz
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
6 ISGAAR (154) Natalia STEFAŃSKA (JM.2004) 0 3 0 69,35 0 0,00
(1)
 
   DRP / GER / Klacz / 2005 / DE422220048005 / bułana / Tilo / Belvoir Turks Cap / Immaculada / Capitol I
   Klaus Kudliński / DIM S. A.
JKS DIM Warszawa
7 WAGABUNDA PONY SPORT (80) Mikołaj BARAŃSKI (JM.2003) 6 24 0 70,00 0 6,00
(13)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 / 616013570344607 / siwa / Nico- K / Nandy Man / Warta Pony Sport / Aksamit
   Barbara Guniewicz / Lidia Barańska
St. Agro-Aves Gajewniki
8 CHAGAL (113) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 0 5 0 70,01 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640015705 / gniada / Very Top / Going Top / Chanel / Cyma
   D. Gronet / Agnieszka Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
9 FUNNY BOY (180) Agata KAMIŃSKA (JM.2004) 5 23 0 70,83 0 5,00
(12)
 
   KUC / POL / Ogier / 2012 / - / siwa / FALK / KSANTIA
   - / -
KJ Ranczo Kołata
10 HAZELHORST'S DIAMO (48) Dominika GARDAS (J.2001) 16 29 0 71,28 0 16,00
(25)
 
   New Forest Pony / NLD / Wałach / 2005 / - / gniada / . / .
   . / .
JKS FER Więckowice
11 QUABREL DE L'ETAPE (69) Julia JABŁOŃSKA (JM.2005) 0 10 0 71,31 0 0,00
(1)
 
   SF / BEL / Wałach / 2004 / 04 315 168 Z / siwa / DON JUAN V / NINA DE L'ETAPE
   M.Jean-Pierre Seiller / RJT Sp z o.o.
JUKS Mieczewo
12 ROLEX 2 (158) Klara KOZIOŁ (JM.2005) 9 28 0 71,35 0 9,00
(21)
 
   DRP / POL / Ogier / 2004 / POL013540072804 / siwa / Martell / / Rita /
   Krzysztof Klimczak / Emilia Olczak-Kozioł
Tuszyński KJ Garbówek
13 SHADOW (19) Iga BORS (JM.2005) 0 11 0 71,81 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 2009 / 616999670162409 / gniada / nn / nn / nn / nn
   - / Klaudia Bors
SKJ Ponylandia Wojciechowice
14 ROB ROY (108) Maja ROŚ (J.2001) 26 ELI 0 75,03 0 26,00
(26)
 
   DRP / GER / Ogier / 2005 / - / kara / Renoir / Diva H
   Niemcy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
15 CINAMON (146) Dominika SIUDZIŃSKA (JM.2003) 4 12 4 63,77 4 8,00
(14)
 
   KUC / POL / Wałach / 2010 / 616999610274010 / kasztanowata / nn / nn / nn / nn
   - / Katarzyna Siudzińska
LKS Cwał Poznań
16 PANONIA (21) Franciszek JURZAK (JM.2003) 0 6 4 64,54      
   KUC / POL / Klacz / 2009 / 616999600344309 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Jakub Jurzak
SKJ Ponylandia Wojciechowice
17 BENJA LUNA (140) Oliwia ROGANOWSKA (JM.2005) 4 13 4 65,35 4 8,00
(14)
 
   DRP / GER / Klacz / 2008 / DE422.220086308 / gniada / MANDELA N / BELLA LUNA
   JANA BERG / AGNIESZKA ROGANOWSKA
KJ Amico Mołdawin
18 WRÓŻBITA II (42) Żaneta ZWIERZYŃSKA (JM.2002) 4 22 4 66,28 4 8,00
(14)
 
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640079904 / gniada / Cyklon Texass / Nando / Wróżka / Gregory
   SK Nowielice / Piotr Zwierzyński
KJ Aromer Józefin
19 ORLIT (52) Paulina GŁOWACZ (JM.2002) 9 27 4 68,05 4 13,00
(24)
 
   KUC / POL / Wałach / 2001 / POL013611101201 / bułana / Split / Cynik / Orda / Halny
   Monika Warych / Grzegorz Jachimowicz
KJ Liljówka Stęszewko
20 MIRAŻ (178) Matylda Olga WRZOSEK (JM.2003) 4 19 4 68,88 4 8,00
(14)
 
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013610084905 / siwa / Angelo / Amstelhoeve's Anton / Mina / Ninos
   Kazimierz Kosakowski / Karolina Polasik-Wrzosek
Klub Jeździecki Miralex Jakubowo
21 NUTKA EWITA (92) Matylda DUBINIAK (JM.2003) 0 2 4 69,06      
   DPR / POL / Klacz / 2009 / 616013670094009 / kasztanowata / V.I.P. / Visconti / Nika Ewita / Top Ewita
   Wiesław Apanasewicz / Wiesław Apanasewicz
JKS Jaroszówka
22 GANGES (7) Maja HENDRYS (JM.2003) 0 1 4 69,45 4 4,00
(8)
 
   KUC / POL / Wałach / 2008 / POL013610240808 / ciemnogniada / Duero PP / Der Feine Lord / Gamza / Split
   Jerzy Łukomski / Alicja Hendrys
KJ Podkowa Gruszczyn
23 ROSA (10) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 15 4 70,66 4 8,00
(14)
 
   OLD / POL / Klacz / 2011 / DE433332148811 / kara / Calico / Cassini I / Roxana - Z / Rammstein
    Zenon Lewandowski / Jan Walczak
KJ Podkowa Gruszczyn
24 TIMUR EWITA (174) Magdalena DĄBROWSKA (JM.2003) 4 21 4 75,28 4 8,00
(14)
 
   DRP / POL / Wałach / 2006 / POL013670111606 / ciemnogniada / V.I.P. / Visconti / Tara Texass / Nando
   Wiesław Apanasewicz / Andrzej Dąbrowski
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
25 BEN HUR (110) Julia SZOPA (JM.2003) 0 7 4 75,30 4 4,00
(8)
 
   KUC / POL / Ogier / 2009 / 616013640067709 / kasztanowata / Rob Roy / Renoir / Bajeczka / Mister Man
   D. Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
26 CUDUŚ (112) Róża WĄGRODZKA (JM.2002) 0 5 4 75,53      
   KUC / POL / Wałach / 2011 / - / gniada / Nando/ / Chanel/
   Dominik Gronet / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
27 LADY LUCK IV (128) Amelia OTLEWSKA (JM.2004) 26 ELI 5 79,47 5 31,00
(27)
 
   KUC / IRL / Klacz / 2008 / 372003006828190 / siwa / nn / nn / nn / nn
   - / Magdalena Otlewska
Pony Jumping Team
28 NOBELSTAR (36) Karolina HEYDEL (JM.2003) 4 16 5 81,23 5 9,00
(21)
 
   Kuc Deutsches Reitpony / POL / Wałach / 2000 / - / gniada / Nobel DE / Nicoletta
   Jerzy Łukomski / Jerzy Łukomski
Pony Jumping Team
29 KORSYKA (171) Gabriela KOZŁOWSKA (JM.2004) 0 8 8 73,40 8 8,00
(14)
 
   Kuc Walijski / POL / Klacz / 2005 / POL013670043205 / gniada / Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando / Kometa / Kanclerz
   Paweł Śniegucki / Julia Gillmaier
St. J Baborówko
30 GRAN CHACO (11) Aleksandra OSUCH (JM.2004) 4 15 9 79,39      
   KUC / POL / Ogier / 2008 / POL013610240908 / bułana / Duero PP / Der Feine Lord / Grecja / Split
   Jerzy Łukomski / Waldemar Osuch
KJ Podkowa Gruszczyn
31 BOSS (209) Joanna ZAWADKA (JM.2004) 0 4 12 74,96 12 12,00
(23)
 
   MŁP / POL / Ogier / 1994 / POL006670002894 / kasztanowata / Bonaparte / Pick Wick / Meta / Marzący
   Anna Zając / Marian Gomułkiewicz
KJ Picador Wrocław
32 WATAŻKA (46) Hanna PADALAK (JM.2003) 26 ELI 25 95,81 25 51,00
(29)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 / - / siwa / Nando / Wróżka
   Nowielice / Barbara Padalak
Otomiński KJ Tabun
  TAZINA (116) Julia PEREK (JM.2002) 26 ELI ELI   35    
   KUC / POL / Klacz / 2008 / 616013680114308 / siwa / Ludger / / Tajga / NN
   Sylwester Kosiński / Karolina Perek
Posadowskie TJ
  MONTE CARLO (109) Natalia MITUKIEWICZ (J.2001) 26 ELI ELI   35    
   KUC / POL / Klacz / 2009 / - / kasztanowata / Nando/ / Mona/
   Krzysztof Tyburczy / Milena Kowalczyk
KJ Chrobry Warszawa
  TOUAREG (97) Daria SOWA (J.2001) 26 ELI ELI   35    
   KUC / POL / Ogier / 2004 / POL013640007704 / ciemnogniada / Domingo / Top Dark Dream / Tosca / Ardahan
   Dominik Gronet / Andrzej Sowa
KJ Picador Wrocław
  DEMONA (118) Alicja MIKICIN (JM.2003) 4 20 ELI   35 39,00
(28)
 
   SP / POL / Klacz / 2003 / POL009570319503 / kara / Opar / / Darwa /
   Józef Brud / Anna Choynowska
bkp

Warunki konkursu (Tchnical data)
Wysokość przeszkód (Height)
100
Liczba przeszkód (Obstacles)
12
Liczba skoków (Jumps)
14
Dystans (m)
420
Tempo (m/min)
325
Norma czasu (Time allowed)
78 s
Startowało koni
36
Ukończyło koni
32
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Tadeusz Ludwiczak
  Gospodarz toru:


Robert Bartkowiak

HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com



 
HPPDiM

Leszno, 7-9 kwiecień 2017
Wydruk: 09-04-2017 18:34:12
15/85 cm

(08-04-2017)
HUBERTUS 2.1.4.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr 15 - 85 cm II Półfinał gr. A2
(Competition No 15)

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
I półf. II półf. Punkty po Nagroda
Prize
Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf.
1 BARKAROLA (157) Marcelina JACKOWIAK 0 1 0 61,45 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 1997 / - / gniada / Nandy Man / Balerina
   ,,, / Marcelina Jackowiak
SKJ GRONÓWKA
2 MACBETH (201) Martyna UFNAL (Mł.2007) 37 ELI 0 61,80 0 37,00
(17)
 
   KUC / POL / Ogier / 2007 / 616013610168707 / siwa / NOWOGRÓDEK / WHO KNOWS / MUFFIN / SPINWAY COMET
   Dziewolska / E. Ufnal
KJ Hippica Polonia
3 GARGAMEL GB (95) Olaf RYNOWIECKI 0 2 0 64,76 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Wałach / 1998 / POL013580098098 / kara / Witalis / Gawra
   . / Michal Rynowiecki
Klub Jeździecki " Olmet - Ostsped" Ostrów Wlkp.
4 DOMINO (217) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 0 6 0 66,32 0 0,00
(1)
 
   Kuc / - / G / 2006 / - / Srokata / Arkan / Dora
   - / Klaudia Prymek
bpk
5 TIGRA (45) Maria PADALAK (Mł.2006) 0 9 0 67,12 0 0,00
(1)
 
   KUC / POL / Klacz / 2008 / - / kasztanowata / Figaro / Titania
   Krzysztof Głodowski / Głodowski Krzysztof
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
6 BROWNBOY TH RJT (88) Anna DZIUBA (Mł.2006) 7 16 0 68,18 0 7,00
(12)
 
   New Forest Pony / BEL / Wałach / 2006 / 528018020061374 / gniada / Kantje's Ronaldo / Kantje's Why Not
   Wim Vermeiren / Elżbieta Dziuba
SKJ Bobrowy Staw
7 FRYKAS (105) Maja BORZĘCKA (JM.2005) 37 ELI 0 69,70 0 37,00
(17)
 
   KUC / POL / Wałach / 2005 / 11246 / tarantowata / Taternik / Firma
   Andrzej Kuświk / Paweł Borzęcki
KLUB SPORTOWY Happy Horse
8 ARAGANO (189) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 5 0 70,35 0 0,00
(1)
 
   DRP / POL / Wałach / 2003 / DE457000318603 / gniada / Aragon N / Aron N / Laura / Bouquet
   - / Miracle Sp. z o. o.
KJ Aromer Józefin
9 TREVOR H (30) Zuzanna PRYMEK (Mł.2006) 0 5 0 70,52      
   DRP / GER / Wałach / 2011 / - / siwa / Timesquare/Tizian /Titus / Corrida/ Corrado II / Cor De La Bryere
   brak / Zuzanna Prymek
KJ Aromer Józefin
10 BRAVE HEART 8 (127) Eliza ZAWADZKA (Mł.2006) 0 3 0 71,22 0 0,00
(1)
 
   DRP / GER / Wałach / 2008 / DE422.220042208 / ciemnogniada / Benneton Boy / Benetton S / Rosa Fee / Mac Geyver N
   Pferdestammbuch Schleswig-Holstein / Aneta Zawadzka
KJ Golden Dream
11 CZANDRA (165) Natalia CZARNAK (Mł.2006) 4 10 0 71,27 0 4,00
(8)
 
   TS / POL / Klacz / 2007 / 616999690192507 / siwa / nn/nn / nn/nn
   Sylwia Szczęsna / Sylwia Szczęsna
KJ Dworek
12 KIDNEY (98) Julia ADAMCZEWSKA (J.2001) 10 18 0 73,48 0 10,00
(13)
 
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 999640119504 / gniada / nn/nn / nn/nn
   - / Elżbieta Sobczak
JKS Amico Mołdawin
13 PASJONATA AMIGO (121) Olga TULISZKIEWICZ (Mł.2006) 4 14 0 73,65 0 4,00
(8)
 
   Kuc Wal / POL / Wałach / 2009 / POL013610020809 / gniada / Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza / Anja / Tijd Vlijt's Survival
   Sylwia Kamińska / Sylwia Kamińska
KJ Sokół Damasławek
14 ANAPON MOONLIGHT DANCER (23) Maggie MISZTAL (Mł.2006) 0 7 0 74,79 0 0,00
(1)
 
   Kuc Walijski / POL / Ogier / 2012 / 616013640032412 / kara / Turnina's Gismore / Jula Musical Mystery
   Marek Malinowski / Marek Lesner
KJ Pegaz Reda
15 TANGO (103) Aleksandra PLIEM-PERKA (Mł.2006) 0 8 4 61,94 4 4,00
(8)
 
   KUC / POL / Wałach / 2005 / POL013640028005 / ciemnogniada / Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle / Tangana / Angelo
   SK Nowielice / Janusz Pliem-Perka
JKS Salio
16 P-DALILA (76) Roksana NAUMIUK (Mł.2006) 0 6 4 63,54      
   KUC / POL / Klacz / 2006 / POL013661155006 / gniada / Di Caprio PP / Da Capo / Pabi /
   Agnieszka Pawłowska / Emilia Naumiuk
bpk
17 SULIMA (13) Marta KONARSKA (Mł.2006) 0 4 4 67,69 4 4,00
(8)
 
   KUC / POL / Klacz / 1995 / POL013660608095 / kara / Suseł / Panter / Płocha / Margiel
   - / Krzysztof Konarski
KJ Podkowa Gruszczyn
18 ANITA (35) Olga STYŁA (Mł.2006) 27 19 5 78,65 5 32,00
(16)
 
   WLKP / POL / Klacz / 2013 / 616007610168413 / gniada / Haracz / Alarm / Alabela / Aramir
   Wojciech Piechowiak / Wojciech Piechowiak
Pony Jumping Team
19 DAGLEZJA (198) Kalina LIPIEC (Mł.2006) 37 ELI 5 79,63 5 42,00
(19)
 
   KUC / POL / Klacz / 2004 / 10401 / ciemnogniada / DOMINGO / DAFNE
   Przedpełski Mieczysław Rafał / Tomasz Lipiec
SKJ POTĘGA
20 PCHEŁKA (194) Julia PIĘTA (Mł.2007) 9 17 9 78,29 9 18,00
(14)
 
   HEFL / POL / Klacz / 2005 / POL013590187903 / izabelowata / Filip / Epos / Pralinka / Gronostaj
   Grabowska Beata / Julia Pięta
Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
21 LARA (195) Julia PIĘTA (Mł.2007) 9