Halowe Mistrzostwa Polski  Dzieci i Młodzieży - Sopot - 06-10 kwietnia 2022

WYNIKI ZAWODÓW  

 

ZWYCIĘZCY 

Halowe MP Juniorów Młodszych - 1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin 

 

Halowe MP Młodzików - 1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z SKJ Sopot 

 

Halowe MP Młodzików na kucach - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno 

 

Halowe MP na kucach - 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

 

Halowy Puchar Polski A0 - 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

 

Halowy Puchar Polski A1 - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grandę Krosinko 

 

Halowy Puchar Polski C - 1m. Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania 

 

 

Halowy Puchar Polski D bis - 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

 

Halowy Puchar Polski MK / E - 1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 

 

Podium HMP Juniorów Młodszych  

 

1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin

2m. Liliana Voigt HANDSOME KID B KJ Leńcze

3m. Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR KJ Legia Kozielska

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Aleksandra Ziętak 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 

 

Podium HMP Młodzików 

 

1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z  SKJ Sopot

2m. Natalia Brzozowska FINISH TKJ Garbówek

3m. Zuzanna Kuczerawy URACA II KJ Platan

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI NA KUCACH gr D

 

Podium HMP na kucach gr D

 

1m. Hubert Aniołek  OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

2m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn 

3m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW NA KUCACH gr A2 

 

 

Podium HMP Młodzików gr A2 

 

1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules  Wapno

2m. Maria Ciszek URANA MELODY BPK 

3m. Zofia Wierucka LUNA Rio Grande Krosinko 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr A0  

 

 

Podium HPP Kuców gr A0

 

1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

2m. Zofia Cicha FERRARI BPK

3m. Blanka Layer TAJGA KJ Leńcze

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr A1 

Podium HPP Kuców gr A1 

 

1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko

2m. Gabriela Lewandowska JUNIOR Akademia Kucania

3m. Adrianna Czarnecka PASJONATA LISA KJ Jolly Jumper

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr C 

Podium HPP Kuców gr C 

 

1m.  Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania

2m. Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn

3m.  Daria Fediow LILI ZAGORKA KJ Podkowa Gruszczyn 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

​fot. Oliwia Zielińska  

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców gr D bis 

 

Podium HPP Kuców gr D bis 

 

1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

2m. Wiktoria Cwalina LEXUS KJ Podkowa Gruszczyn 

3m. Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Horse Club

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI Małych Koni gr E 

 

Podium HPP MK Gr E 

1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn

 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUBY Sopot 2022        
         
KLUB ZŁOTO SREBRO  BRĄZ   
KJ Podkowa Gruszczyn 1 3 1 5
Akademia Kucania  1 1    
Rio Grande Krosinko 1   1  
KJ Leńcze   1 1  
Sopocki Klub Jeździecki 1      
LUKS Nysa Gubin 1      
SKJ Pony Power  1      
KJ Herkules Wapno 1      
JKS Niestępowo 1      
Ranczo Kołata  1      
TKJ Garbówek    1    
KJ Legia Kozielska      1  
KJ Platan     1  
KJ Sokól Damasławek      1  
KJ Jolly Jumper     1  
UKS Primo Horse Club     1  

 

POWIĄZANE LINKI 

HMP HPP 2021  Sopot 

HPP 2020  Leszno 

HPP 2019  Leszno 

HPP 2018  Leszno 

HPP 2017

HPP 2016

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24