Halowe Mistrzostwa Polski  Dzieci i Młodzieży - Sopot - 06-10 kwietnia 2022

WYNIKI ZAWODÓW  

 

ZWYCIĘZCY 

Halowe MP Juniorów Młodszych - 1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin 

 

Halowe MP Młodzików - 1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z SKJ Sopot 

 

Halowe MP Młodzików na kucach - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno 

 

Halowe MP na kucach - 1m. Hubert Aniołek OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

 

Halowy Puchar Polski A0 - 1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

 

Halowy Puchar Polski A1 - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grandę Krosinko 

 

Halowy Puchar Polski C - 1m. Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania 

 

 

Halowy Puchar Polski D bis - 1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

 

Halowy Puchar Polski MK / E - 1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 

 

Podium HMP Juniorów Młodszych  

 

1m. Milena Sołtysiak LARRON'S SON LUKS Nysa Gubin

2m. Liliana Voigt HANDSOME KID B KJ Leńcze

3m. Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR KJ Legia Kozielska

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. Aleksandra Ziętak 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW 

 

Podium HMP Młodzików 

 

1m. Tola Wawrzkiewicz DENVER Z  SKJ Sopot

2m. Natalia Brzozowska FINISH TKJ Garbówek

3m. Zuzanna Kuczerawy URACA II KJ Platan

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI NA KUCACH gr D

 

Podium HMP na kucach gr D

 

1m. Hubert Aniołek  OISIN BIOR DUBH SKJ Pony Power

2m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Podkowa Gruszczyn 

3m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW NA KUCACH gr A1 

 

 

Podium HMP Młodzików gr A2 

 

1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules  Wapno

2m. Maria Ciszek URANA MELODY BPK 

3m. Zofia Wierucka LUNA Rio Grande Krosinko 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr A0  

 

 

Podium HPP Kuców gr A0

 

1m. Milena Rąbca LITTLE BEAUTY JKS Niestępowo

2m. Zofia Cicha FERRARI BPK

3m. Blanka Layer TAJGA KJ Leńcze

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr A1 

Podium HPP Kuców gr A1 

 

1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko

2m. Gabriela Lewandowska JUNIOR Akademia Kucania

3m. Adrianna Czarnecka PASJONATA LISA KJ Jolly Jumper

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI KUCÓW gr C 

Podium HPP Kuców gr C 

 

1m.  Zuzanna Kaleta ZUCCHERO A VELO Akademia Kucania

2m. Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn

3m.  Daria Fediow LILI ZAGORKA KJ Podkowa Gruszczyn 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

​fot. Oliwia Zielińska  

HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców gr D bis 

 

Podium HPP Kuców gr D bis 

 

1m. Olga Patecka BOCO AN MHUILEANN KJ Ranczo Kołata

2m. Wiktoria Cwalina LEXUS KJ Podkowa Gruszczyn 

3m. Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Horse Club

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

fot. Oliwia Zielińska 

HALOWY PUCHAR POLSKI Małych Koni gr E 

 

Podium HPP MK Gr E 

1m. Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn

 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

​fot. Oliwia Zielińska 

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA KLUBY Sopot 2022        
         
KLUB ZŁOTO SREBRO  BRĄZ   
KJ Podkowa Gruszczyn 1 3 1 5
Akademia Kucania  1 1    
Rio Grande Krosinko 1   1  
KJ Leńcze   1 1  
Sopocki Klub Jeździecki 1      
LUKS Nysa Gubin 1      
SKJ Pony Power  1      
KJ Herkules Wapno 1      
JKS Niestępowo 1      
Ranczo Kołata  1      
TKJ Garbówek    1    
KJ Legia Kozielska      1  
KJ Platan     1  
KJ Sokól Damasławek      1  
KJ Jolly Jumper     1  
UKS Primo Horse Club     1  

 

POWIĄZANE LINKI 

HMP HPP 2021  Sopot 

HPP 2020  Leszno 

HPP 2019  Leszno 

HPP 2018  Leszno 

HPP 2017

HPP 2016

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  771
2. Lewandowski Aleksander 551
3Błaszczak Julia  306
4. Barański Mikołaj    270
5. Parkitny Maximilian    264
6. Piksa Magdalena  229
7. Suska Juliana  228
8. Bule Oliwier    191
9.  Maruszak Lena     156
10. Yeroshova Anastasia 121

31/08/22

1. Kozioł Klara  289
2. Pietrzak Daria    285
3. Biegalska Iga  267
4. Handzlik Maciej     245
5. Stefańska Natalia    240
6. Oleszkiewicz Lena   182
7. Szczupakowska Amelia  174
8. Jannasz Wiktoria   161
8. Osuch Aleksandra  142
10. Zawadzka Eliza   124

31/08/22

1  Babczyńska Małgorzata  2455
2  Nawrocka Roksana    1965
3. Ganowska Julia     1684
4. Sówka Nell     1650
5. Słoniec Paulina   1555
6. Przybylska Zuzanna  1360
7  Goszczyński Adam  1274
8. Lewkowicz Amelia 1200
9. Pszowski Kevin    1174
10. Wernerowicz Karolina    1150

31/08/22

1. Rąbca Milena  290
2. Cicha Zofia 272
3. Gudan Natalia 252
4. Layer Blanka       214
5. Wierucka Maria      202
5  Głoskowska Maja  202
7. Michalak Helena        174
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Cytarska Hanna   126

31/08/22

1  Lewandowska Gabriela   609
2. Luboński Ignacy   360
2. Reimann Zofia   360
4. Goszczyński Tomasz   342
5. Wnuczko Sara  340
6. Koperska Pacyńska Maria   277
7  Kamińska Zofia  231
8. Wiśniewska Zofia  220
9  Starostka Maja  209
10. Sławińska Z. Nazarewicz J  207

31/08/22 

1.  Wierucka Zofia 453
2.  Kulesza Lila     443
3.  Brzykcy Liliana   333
3.  Krzeszewska Zofia    320
5.  Drozd Michalina  294
6   Lewandowska Michalina    288
7.  Jach Michalina    278
8.  Moczkowska Mia  268
9.  Przybyła Agata  262
10. Hamerska E. Mroczek J. 258

31/08/22

1. Grobelny Martyna   436    
2. Cwalina Wiktoria      409
3. Stasiak Agata     397
3. Tymieniecka Wiktiria     397
5. Pasternak Julia   378 
6. Buczek Agata  370
7. Szostowicka Karolina   342
8. Fediow Daria  322
9. Burzyńska - Ellis Anastazja    294
10. Laskowski Julian  243

31/08/22

1.  Kierznowska Jagoda   1000
2.  Aniołek Hubert 820
3.  Patecka Olga   815
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/08/22

1.  Hart Dyke Zofia       702
2.  Cwalina Wiktoria 642
3.  Pakur Zofia   515
4.  Moczkowska Carla 464
5.  Kępka Aleksandra    458
6.  Wiśniewski Marcel  449
7. Frączkowska Roksana   327
8. Sałapatek Maja        305
8. Janusz Zofia     281 
10. Janiszewska Lena   277

31/08/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
3  Kaczmarek Mikołaj     80
5  Sawicka Paulina  70
6. Kozakiewicz Paulina  60
7. Leszek Karwańska  Wiktoria   55
8. Biskup Julia   35
9.    0
10    0

31/08/22