Halowy Puchar Polski  Leszno - 5-8 kwietnia 2018

fot. Primel.pl

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI DZIECI 

 

Podium HPP Dzieci 2018 

 złoto - Laura Barańska - JKS DiM Warszawa

 srebro - Maja Marchwicka - KJ Zbyszko 

 brąz - Pola Wawrzyniak - KJ Infernal Team 

 

27 - 125/130 cm - Finał gr. Dzieci I (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 CODETIA VDL Barańska Laura (JM.2004) JKS DiM 0 0 0,00 0 72,09 0,00 0 45,18 0,00 4 34,06  
2 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 0 0 0,00 0 67,52 0,00 0 42,90 0,00 4 36,45  
3 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 4 4,00 4 68,14 8,00 0 44,83 8,00 0 32,91  
4 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 4 4,00 0 72,37 4,00 4 46,72 8,00 4 34,23  
5 DYLLANO Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 0 0,00 8 66,28 8,00 0 43,14 8,00 9 47,95  
6 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 0 4,00 4 67,04 8,00 4 43,67 12,00      
7 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 4 8,00 4 69,09 12,00 4 44,50 16,00      
8 GENEZA M Korek Dorota (JM.2004) KJ Zbrosławice 0 8 8,00 8 70,23 16,00 4 44,48 20,00      
9 TIK TAK Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 0 18 18,00 16 69,32 34,00 0 47,58 34,00      

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI DZIECI II 

Podium HPP Dzieci II 2018 

złoto - Katarzyna Gola  - KJ Trachy 

srebro - Wiktoria Okupny - SKJ Grobice

brąz - Eliza Zawadzka - SKJ Golden Dream 

 

26 - 115/115 cm - Finał gr. Dzieci II (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 CONIKA Z Gola Katarzyna (JM.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0,00 0 68,85 0,00 0 45,19 0,00 0 33,59  
2 LOGOS Okupny Wiktoria (JM.2004) St. SKJ Grobice 0 0 0,00 0 81,25 0,00 0 50,72 0,00 0 36,81  
3 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 0 0,00 0 78,70 0,00 0 49,38 0,00 4 37,11  
4 ERINA Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 0 4,00 0 73,18 4,00 0 46,99 4,00      
4 LUNA Kurosz Julia (JM.2004) St. KS Chojnów 0 0 0,00 4 78,24 4,00 0 52,85 4,00      
6 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 0 0 0,00 8 78,30 8,00 0 48,60 8,00      
7 TOPAZ Naumiuk Roksana (JM.2006) bpk 4 4 8,00 0 74,47 8,00 4 49,50 12,00      
7 TYPIER Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 4 0 4,00 0 73,55 4,00 8 47,38 12,00      
9 ROLEX Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 8 0 8,00 4 75,18 12,00 4 51,07 16,00      
9 MOLO Klimczak Martyna (JM.2004) KJ Akademia Kucania 0 4 4,00 8 76,79 12,00 4 49,61 16,00      
9 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) bpk 4 0 4,00 8 80,62 12,00 4 52,55 16,00      
12 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 9 13,00 0 74,99 13,00            
12 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 0 4 4,00 9 87,21 13,00            
14 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 12 0 12,00 4 74,56 16,00            
14 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) JKS Equita Świętochów 4 4 8,00 8 73,16 16,00            
14 C-LANCASTER Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador 0 4 4,00 12 65,36 16,00            
17 MADAM W Bromboszcz Maja (JM.2004) JKS Desant Mikołów 0 4 4,00 13 86,14 17,00            
18 MAVANDER Konieczna Róża (JM.2004) SKJ Bajardo 4 4 8,00 12 70,21 20,00            
19 CARLO R Wcisło Magdalena (JM.2004) Largo Sp. z o. o. 9 10 19,00 4 77,56 23,00            
20 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 26 0 26,00 0 76,34 26,00            
20 PABLO PRO Gawrońska Liwia (JM.2004) BPK - MAL 26 0 26,00 0 75,54 26,00            
22 SUNFLY Fedeńczak Martyna (JM.2005) JKS Amico Mołdawin 4 4 8,00 21 87,93 29,00            
23 QUITANA Tybulczuk Tamara (JM.2004) ŁKJ 14 4 18,00 13 88,27 31,00            
24 Rosalie Potrzebowska Natalia (JM.2004) Kj Koko Brzeźniki 4 4 8,00 24 69,84 32,00            
25 FALCON Palacz Oliwia (JM.2004) KJ Liliówka Stęszewko 26 4 30,00 4 73,99 34,00            
25 CORRMAN Kubacka Zofia (JM.2004) KJ Bachmat Pruszowice 26 4 30,00 4 78,73 34,00            
27 COME ON DONE Z Kurleto Kornelia (JM.2004) WLKS Krakus 26 12 38,00 0 75,38 38,00            
27 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Vena Rogożnik 26 8 34,00 4 77,66 38,00            
29 CIVIS Ciecholewska Zofia (JM.2004) KJ Classic Solec Kujawski 26 8 34,00 8 75,60 42,00            
30 NEKTON PLUS Wojtaszek Vesna (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 30 30,00 13 104,06 43,00            
31 CYPRIANO Barańska Laura (JM.2004) JKS DiM 26 4 30,00 16 98,63 46,00            
32 JOGI GOZDAWA Jendryke Michalina (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 26 20 46,00 12 68,85 58,00            
  TASMAN 8 Michalska Julia (JM.2005) KJ Aromer Józefin 4 6 10,00 ELI                
  BODER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Dziuplina 4 30 34,00 ELI                
  NAITIRY Kruczek Anna (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 30 34,00 ELI                

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI MAŁYCH KONI grupa E 

Podium HPP MK Grupa E 2018 

złoto - Zofia Budzyńska  - KJ Gronówka

srebro - Zuzanna Golicka - SKJ Sopot

brąz - Maja Bella Friedman - R&S Stables 


25 - 120/125 cm - Finał gr. E (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 FABIA Budzyńska Zofia (J.2002) St. KJ Gronówka 0 4 4,00 0 63,63 4,00 0 39,38 4,00      
2 PIPIN Golicka Zuzanna (J.2001) Sopocki KJ 0 4 4,00 4 64,40 8,00 4 41,80 12,00 3 39,41  
3 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (JM.2003) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 0 4,00 8 70,95 12,00 0 43,32 12,00 12 44,78  
4 HARRON Łopucka Adrianna (J.2002) JKS Amico Mołdawin 12 8 20,00 16 64,05 36,00 20 38,32 56,00      
  ALANDA Jędrychowska Aleksandra (JM.2003) Kortina Kaczenice 0 4 4,00 ELI                
  EROIKA Grzywińska Zofia (JM.2004) LKS "Nadwiślanin" Kwidzyn 0 16 16,00 ELI                

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa D

 

Podium HPP  Grupa D 2018 

złoto - Agata Kamińska - Ranczo Kołata

srebro - Julia Jabłońska - JUKS Mieczewo

brąz - Dominika Henzel - Podkowa Gruszczyn


24 - 120/125 cm - Finał gr. D (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 69,67 0,00 0 44,89 0,00      
2 MOERPUTTEN ARMANI RJT Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 8 12,00 4 69,57 16,00 0 43,55 16,00      
3 TIFFANY Henzel Dominika (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4,00 4 65,92 8,00 12 41,88 20,00      
4 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 0 12 12,00 12 71,12 24,00 0 42,17 24,00      
  MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 4 10 14,00 ELI                

 

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa D bis

Podium HPP  Grupa Dbis 2018 

złoto - Zuzanna Prymak - KJ Aromer Józefin

srebro - Amelia Gramza - Rodan Club Skrzynki

brąz - Karolina Heydel - Pony Jumping Team Poznań

 

23 - 105/105 cm - Finał gr. D bis (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 TREVOR H Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 0 0 0,00 0 66,42 0,00 0 42,26 0,00      
2 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 0 4 4,00 0 67,40 4,00 0 39,11 4,00 4 33,58  
3 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (JM.2003) Pony Jumping Team Poznań 0 0 0,00 0 71,87 0,00 4 44,57 4,00 10 42,54  
4 CHARLIE'S BOOMERANG Jurzak Franciszek (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 4 4,00 4 69,94 8,00 0 41,75 8,00      
4 CLYDAGH JUSTICE Oleszkiewicz Nina (JM.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 0 4,00 4 68,23 8,00 0 39,74 8,00      
4 FALCO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4,00 0 68,13 4,00 4 43,05 8,00      
4 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 4 0 4,00 0 70,56 4,00 4 42,10 8,00      
8 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania 0 4 4,00 4 68,77 8,00 4 44,52 12,00      
8 FUNNY BOY Ciecholewska Zofia (JM.2004) KJ Classic Solec Kujawski 4 0 4,00 4 73,14 8,00 4 44,08 12,00      
10 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) Pony Jumping Team Poznań 4 0 4,00 6 86,11 10,00 12 64,56 22,00      
11 LADY LUCK IV Otlewska Amelia (JM.2004) Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team 0 4 4,00 8 79,26 12,00            
11 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador 4 0 4,00 8 64,31 12,00            
13 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 4 0 4,00 9 83,51 13,00            
14 TAMBURYNEK Kołacka Marianna (JM.2004) Sokół Damaslawek 0 8 8,00 6 87,18 14,00            
15 MANCHESTER 0012 Bętkowska Sara (JM.2003) Królewski KJ Wiktoria 12 4 16,00 4 72,47 20,00            
15 ARES Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 4 4 8,00 12 67,52 20,00            
17 AMANDA Pękal Emilia (JM.2003) KIELECKI KLUB JEŹDZIECKI 4 8 12,00 16 71,71 28,00            
18 DORIS Barczyk Milena (JM.2004) brak 12 18 30,00 13 85,55 43,00            
  GLENLO FIONNUALA Oleszkiewicz Lena (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 4 4,00 ELI                
  KORSYKA Kozłowska Gabriela (JM.2004) St. J Baborówko 0 4 4,00 ELI                
  SAFARI SUNDANCE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4,00 ELI                
  BENJA LUNA Roganowska Oliwia (JM.2005) KJ Amico Mołdawin 5 4 9,00 ELI                
  DOKTOR Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 8 8 16,00 ELI                
  D'ACORD Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 32 0 32,00 ELI                
  CINAMON Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus 8 18 26,00                  
  RUSHMOOR RUMBLE Piskorska Magdalena (JM.2003) KJ Wiktorowo 14 18 32,00                  
  CHAMPION FOREST Kosmala Karolina (JM.2004) JKS Amico Mołdawin 22 18 40,00                  

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa C

Podium HPP  Grupa C 2018 

złoto - Zofia Banaszek  - WKJ Lublin

srebro - Gabriela Grzymała - SKJ Potęga Piekary

brąz - Lena Jarecka - Akademia Kucania

 

22 - 95/95 cm - Finał gr. C (2018-04-08)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 SOFIA Banaszek Zofia (J.2002) WKJ Lublin 0 0 0,00 0 70,35 0,00 0 41,21 0,00 0 28,85  
2 MAKS Grzymała Gabriela (JM.2003) SKJ Potęga Piekary 0 0 0,00 0 74,53 0,00 0 41,89 0,00 0 29,84  
3 EMMA Jarecka Lena (JM.2005) KJ Akademia Kucania 0 0 0,00 0 61,02 0,00 0 35,54 0,00 0 32,44  
4 FIGARO Walorek Julia (JM.2005) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 67,68 0,00 0 40,36 0,00 4 27,06  
5 GLORY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0,00 0 66,68 0,00 0 38,43 0,00 4 27,25  
6 JOWISZ Szczupakowska Amelia (JM.2006) LKJ Hippologia Strzegom 0 0 0,00 0 73,71 0,00 0 44,36 0,00 4 29,47  
7 PRINCESS MATHILDA Wojtaś Julia (JM.2005) Klub Jeździecki "Młyńska Struga" 0 4 4,00 4 75,26 8,00 0 43,85 8,00      
7 SULIMA Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 8 66,63 8,00 0 38,91 8,00      
7 MIŁEK PONYSPORT Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 4 0 4,00 0 66,53 4,00 4 39,19 8,00      
10 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) KJ Pegaz Reda 0 4 4,00 4 67,76 8,00 ELI          
11 PENELOPA Bętkowska Sara (JM.2003) Królewski KJ Wiktoria 0 9 9,00 0 69,23 9,00            
11 WIKING PP Kościelska Barbara (JM.2004) KJ AS Dream 0 4 4,00 5 81,19 9,00            
13 GARGAMEL GB Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 12 12,00 0 70,33 12,00            
13 EGZORCYSTA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 8 4 12,00 0 68,94 12,00            
13 SZOGUN Bieńkowska Anna (JM.2005) Klub Jeździecki Cavallino 4 4 8,00 4 74,96 12,00            
13 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin 4 4 8,00 4 67,53 12,00            
13 BRAVE HEART 8 Szeszuła Zuzanna (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 12 76,41 12,00            
18 MENTOS Dunajska Marianna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 4 8,00 8 67,71 16,00            
18 IGUANA DANNY'S GIRL Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 0 0,00 16 77,06 16,00            
20 EROZJA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 0 14 14,00 4 66,57 18,00            
21 WOLF"S MORITZ V Dunst Julia (JM.2003) KJ Ranczo Kołata 6 10 16,00 8 109,11 24,00            
22 ATLANTIC MAGIC Hałoń Katarzyna (J.2002) KJ Picador 0 27 27,00 0 74,74 27,00            
23 EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 16 16,00 14 100,38 30,00            
24 BERGS-AUG09-61 DM II Mitman Kaja (JM.2003) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 27 31,00 4 74,92 35,00            
25 MROCZEK Borkowska Zuzanna (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 10 27 37,00 7 87,59 44,00            
  ARIS Barzdo Antonina (JM.2006) xxx 0 10 10,00 ELI                
  JAGIENKA Ratajska Gabriela (JM.2005) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 8 12,00 ELI                
  PASJA Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 8 16,00 ELI                
  KIDNEY Adamczewska Julia (J.2001) JKS Amico Mołdawin 8 17 25,00 ELI                
  JOS Dzięgielewska Karina (JM.2004) Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice 0 27 27,00 ELI                
  BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Dziuplina 4 27 31,00 ELI                

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa B

Podium HPP  Grupa B 2018 

złoto - Agata Derda  - Pony Jumping Team Poznań

złoto - Julia Kapel - KJ Aldragho Piaseczno

brąz - Marta Konarska - Podkowa Gruszczyn

 


15 - 85 cm/85 cm - Finał gr. B (2018-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 BE MY Derda Agata (JM.2005) Pony Jumping Team Poznań 0 0 0,00 0 61,91 0,00 0 38,14 0,00 0 26,15  
1 CYKOR Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 0 0 0,00 0 65,74 0,00 0 43,75 0,00 0 26,15  
3 JACOB Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 0 61,54 0,00 4 38,16 4,00      
4 MELODIA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 9 0 9,00 0 64,70 9,00 0 39,82 9,00      
5 PASJONATA LOTAR Ratajska Gabriela (JM.2005) Stowarzyszenie R&S STABLES 4 8 12,00 0 63,94 12,00 0 42,99 12,00      
6 PEPA Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 8 8,00 4 66,10 12,00 4 41,12 16,00      
7 ROCK Miś Karolina (JM.2006) Kj Koko Brzeźniki 0 18 18,00 4 60,83 22,00 0 39,06 22,00      
8 KUBA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania Dawidy 7 18 25,00 4 66,61 29,00 0 42,63 29,00      
9 BRANDON Krawczyńska Aleksandra (JM.2004) JUKS Abakus 5 8 13,00 12 68,09 25,00 12 41,41 37,00      
10 PRAGA Sobierajska Roza (JM.2004) KJ AKADEMIA KUCANIA 4 18 22,00 14 79,88 36,00 4 41,89 40,00      

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa A2

Podium HPP  Grupa A2 2018 

złoto - Wiktoria Von Mauberg  - KJ Wiktorowo

srebro - Marcelina Jackowiak - KJ Gronówka

brąz - Zofia Biel - WLKS Krakus Swoszowice

 
16 - 85/85 cm - Finał gr. A2 (2018-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (Mł.2007) KJ Wiktorowo 0 0 0,00 0 71,29 0,00 0 43,06 0,00 0 27,22  
2 BARKAROLA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 0 0,00 0 65,84 0,00 0 41,88 0,00 0 27,65  
3 D'APRIL Biel Zofia (Mł.2008) WLKS Krakus Kr. Swoszowice 0 0 0,00 0 65,87 0,00 0 40,38 0,00 0 36,96  
4 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4,00 0 65,40 4,00 0 39,91 4,00      
4 FRANKENHOEH'S MYLORD Kozber Kinga (Mł.2008) bpk 4 0 4,00 0 69,86 4,00 0 43,22 4,00      
4 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 0 0 0,00 4 71,32 4,00 0 46,61 4,00      
4 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 0 0,00 4 65,76 4,00 0 40,53 4,00      
4 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) JKS Jaroszówka 0 0 0,00 4 62,33 4,00 0 42,43 4,00      
9 TIMUR EWITA Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn 5 0 5,00 0 68,61 5,00 0 47,98 5,00      
10 CHOPIN Żuchowicka Katarzyna (Mł.2007) St. KJ Legia Kozielska Warszawa 1 0 1,00 5 81,48 6,00 0 41,69 6,00      
11 MILLCROFT VIVA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 8 8,00 0 63,16 8,00            
11 NESKA Łazowska Natalia (Mł.2007) KJ Dworek Okuniew 4 0 4,00 4 64,04 8,00            
11 MARCOS Pięta Julia (Mł.2007) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 0 0,00 8 66,28 8,00            
14 NINETTE L Pawłowska Irena (Mł.2007) bpk 4 4 8,00 9 80,39 17,00            
15 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 19 19,00 0 68,89 19,00            
16 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 4 9 13,00 8 69,32 21,00            
17 ROLEX 2 Piontek Barbara (Mł.2008) Pony Jumping Team 4 19 23,00 0 67,75 23,00            
18 VOLUTA PONYSPORT Zawadzka Zofia (Mł.2007) KJ Wiktorowo 15 4 19,00 16 90,17 35,00            
  TAZINA Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 0 4 4,00 ELI                

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

HALOWY PUCHAR POLSKI na Kucach grupa A1

Podium HPP  Grupa A1 2018 

złoto - Julia Ganowska  - Ranczo Kołata

srebro - Nel Skotarczak  - KJ Stajnia Adamus

brąz - Natalia Głowacz - KJ Liljówka Stęszewko

 

14 - 70/70 cm - Finał gr. A1 (2018-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 0 56,41 0,00 0 33,65 0,00 0 25,06  
2 BATOR Skotarczak Nel (Mł.2009) St. KJ Stajnia Adamus 0 0 0,00 0 62,25 0,00 0 34,31 0,00 4 29,07  
3 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 0 0,00 4 59,44 4,00 0 36,50 4,00 0 23,56  
4 KLAUSINKA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 4 0 4,00 0 61,20 4,00 0 35,75 4,00 0 24,53  
5 FERRARI Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 4 59,03 4,00 0 35,35 4,00 0 24,67  
6 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 0 0,00 4 77,36 4,00 0 35,38 4,00 0 25,13  
7 TOSKANIA Dąbrowska Agata (Mł.2008) KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn 4 0 4,00 0 67,34 4,00 0 38,41 4,00 0 28,16  
8 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) JKS Salio Besiekierz Rudny 4 0 4,00 0 63,34 4,00 0 39,24 4,00 0 30,56  
9 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 4 4,00 0 57,28 4,00 0 34,39 4,00 4 25,57  
10 RAMZES Aniołek Hubert (Mł.2007) bpk 0 4 4,00 0 67,41 4,00 4 37,90 8,00      
10 HELGA Dańczak Michalina (Mł.2007) Stowarzyszenie R&S STABLES 0 0 0,00 4 71,00 4,00 4 37,18 8,00      
12 APASJONATA CON AMORE Kołacka Lena (Mł.2008) KJ Sokół Damasłwek 0 0 0,00 4 63,92 4,00 8 40,55 12,00      
13 C.SIOUX Naumiuk Kornelia (Mł.2009) bpk 4 0 4,00 0 70,56 4,00 ELI          
14 WRÓŻKA PONYSPORT Voigt Liliana (Mł.2009) KJK Szary Michałowice 4 4 8,00 0 68,85 8,00            
14 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) bpk 4 4 8,00 0 61,40 8,00            
14 MOBY DIC Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 4 4,00 4 61,56 8,00            
14 ALF Kaczmarek Maja (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4,00 4 65,14 8,00            
14 FIDŻI Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 0 4,00 4 56,94 8,00            
14 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata 0 0 0,00 8 59,43 8,00            
20 POSEJDON Grzelczak Matylda (Mł.2008) BPK 4 4 8,00 4 67,19 12,00            
21 HARLEY Wodzicka Maja (Mł.2007) LKJ Moszna 4 0 4,00 9 84,37 13,00            
22 SAMBOR Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 5 5,00 9 83,75 14,00            
23 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 16 76,41 16,00            
  LEON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0,00 ELI                
  FRYTKA Nowak Marcelina (Mł.2007) Posadowskie TJ 0 5 5,00 ELI                
  FREJKA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka 0 29 29,00 ELI                

WYNIKI https://zawodykonne.com/zawody/jksprzybyszewo/335

  Klasyfikacja medalowa HPP 2018 - KLUBY     
           
    złoto srebro  brąz  razem 
1 Ranczo Kołata 2     2
2 KJ Gronówka 1 1   2
3 Pony Jumping Team  1   1 2
4 Podkowa Gruszczyn     2 2
  JKS DiM Warszawa 1      
  KJ Trachy Sośnicowice 1      
  KJ Aromer Józefin 1      
  WKJ Lublin 1      
  KJ Wiktorowo 1      
  KJ Aldragho Piaseczno 1      
  KJ Zbyszko    1    
  SKJ Grobice   1    
  SKJ Sopot   1    
  JUKS Mieczewo   1    
  Rodan Club Skrzynki   1    
  KJ Potęga Piekary   1    
  Stajnia Adamus   1    
  KJ Infernal Team      1  
  SKJ Golden Dream      1  
  R&S Stables      1  
  KJ Akademia Kucania     1  
  WLKS Krakus     1  
  KJ Liljówka Stęszewko     1  

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1357
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  1025
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  812
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Kozioł Klara  460

23/05/19

1. Pliem Perka Martyna  312
2. Śliwiński Antoni Pięta Julia   277
3. Skotarczak Nel  254
4. Śliwiński Antoni 252
5.  Piontek Barbara  231
6. Sówka Nell  226
7  Ganowska Julia 209
8. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Jackowiak Marcelina  149

 23/05/19

1. Piontek Helena 265
2. Szeszuła Zuzanna  257
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 89
8. Naumiuk Roksana  81
8.  Panarowicz Nikola  71
10. Jach. O / Mycio O.  63

  23/05/19

1. Kamińska Agata  516
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Styła Olga  265
8. Konarska Marta 254
9.  Tralewicz Pielak Laura  251
10.  Piontek Helena 210

  23/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

   23/05/19