Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody - Leszno 4-7 kwietnia 2019 

fot Primel.pl 

WYNIKI 

 

Podium DZIECI II  - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 
 

złoto - Jan Grzybowski  BIJZONDER S  Pałucki KJ
srebro - Kornelia Smura  GRUPO PROM VIOX W.  KS Jumping Events
brąz - Olaf Rynowiecki DORIS DAY KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

Podium E - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody
 

złoto - Franciszek Jurzak   LA CUMPARSITA  Ponylandia  4 pkt 
srebro - Maja Bella Friedman   SWEET NOISE-M   R&S Stables   12 pkt 
brąz - Wiktoria Leszek-Karwańska  GRACJANA  SKJ Hawajka Majdan   20 pkt 

 

Podium D  - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody  
 
złoto - Dominika Henzel   TIFFANY   KJ Sokół Damasławek  4 pkt 
srebro - Oliwia Płatek  MAKUBA 21  KKJ Kielce  5 pkt 
brąz - Karolina Heydel  MONTGOMERIE EX MAY DREAM   Rio Grande Krosinko  8 pkt
 
 

 

Podium D bis  - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 

 

złoto - Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokól Damasławek  rozgywka 0/34,66s

srebro - Joanna Zawadka BOSS KJ Picador Dziuplina  rozgrywka  4/31,79s

brąz - Marta Konarska SAFARI SUNDANCE  KJ Podkowa Gruszczyn   rozgrywka  4/31,98s 

 

WYNIKI KOŃCOWE

Podium C - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 

 

złoto - Julia Bednarczyk  TAMIZA WKJ Lublin  rozgrywka 0 / 28.03s 

srebro - Zuzanna Szeszuła  BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn  rozgrywka 4 / 26.02s

brąz - Kaja Żuk  BLUSTAR  KJ Picador Wrocław  rozgrywka 4 / 34,64s 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Podium A2 - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 

 

złoto - Julia Pięta  MARCOS - JUKS Abakus Kaczyna   rozgrywka 0/ 23.65s
srebro - Nel Skotarczak  WIKING PP  KJ Podkowa Gruszczyn  rozgrywka 0/ 25.16s
brąz - Paulina Pellowska  JOWISZ  JKS Barłomino rozgrywka 0/ 25.54s 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 Podium A1 - Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 


złoto - Natalia Głowacz SZAMAN  KJ Liljówka   rozgrywka 0/ 23.78s
srebro - Martyna Pilem Perka  JUNIOR  TKJ Garbówek  rozgrywka 0/ 24.11s 
brąz - Nell Sówka S-PIORUN  KJ Podkowa Gruszczyn   rozgrywka 0/ 24.33s 

 

WYNIKI KOŃCOWE

KLASYFIKACJA KLUBOWA         
Klub ZŁOTO  SREBRO BRĄZ  Suma 
KJ Podkowa Gruszczyn   2 2 4
KJ Sokół Damasławek  2     2
Pałucki KJ 1     1
SKJ Ponylandia 1     1
WKJ Lublin 1     1
JUKS Abakus  1     1
KJ Liljówka 1     1
KS Jumping Events   1   1
R & S Stables   1   1
KKJ Kielce   1   1
KJ Picador Dziuplina   1   1
TKJ Garbówek    1   1
KJ Olmet OstSped      1 1
SKJ Hawajka     1 1
Rio Grande      1 1
KJ Picador Wrocław     1 1
JKS Barłomino     1 1

 

GALERIA Primel.pl

 

HPPDiM
Leszno, 4-7 kwiecień 2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 65 cm - I Półfinał gr. A1 (2019-04-04)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata   0 50,12 0  
2 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko   0 54,49 0  
3 BATOR Jurasz Kornelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 54,72 0  
4 MAIDI Dańczak Michalina (Mł.2007) St. R&S STABLES   0 54,79 0  
5 PYSIA Biela Berenika (Mł.2008) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo   0 55,21 0  
6 FERRARI Rynowiecka Pola (Mł.2008) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.   0 55,44 0  
7 FRANKENHOEH`S MYLORD Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn   0 55,47 0  
8 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK   0 55,68 0  
9 CYKOR Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko   0 55,96 0  
10 LEON Kwiatkowska Karolina (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 56,40 0  
11 GARBONOS Biela Berenika (Mł.2008) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo   0 56,79    
12 KLAUSINKA Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino   0 57,32 0  
13 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki   0 57,39 0  
14 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko   0 57,46 0  
15 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) St. KJ Profit Orzesze   0 57,77 0  
16 NADIA Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino   0 58,07    
17 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 58,19 0  
18 CYRANO Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki   0 58,63 0  
19 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno   0 59,45 0  
20 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek   0 59,97 0  
21 BENETON Aniołek Hubert (Mł.2007) SKJ PONY POWER   0 60,17 0  
22 CASKADA Sałapatek Maja (Mł.2008) Ukj karmen nieklonice   0 60,22 0  
23 ROCK Benska Antonina (Mł.2009) KJ Metpol Grodziec   0 60,40 0  
24 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek   0 61,15 0  
25 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem   0 61,21 0  
26 PASCAL JAN-PON Karasinska Olga (Mł.2008) Ukj Karmen Nieklonice   0 61,55 0  
27 DOLMET MILKA Rynowiecka Pola (Mł.2008) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.   0 61,73    
28 KLARA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze   0 61,93 0  
29 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo   0 62,50 0  
30 JARY Lewczyk Pola (Mł.2010) KJ Zbyszko   0 63,24 0  
31 SAMBOR Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK   0 63,51 0  
32 LOVERBOY Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk   0 63,81 0  
33 C.SIOUX Naumiuk Kornelia (Mł.2009) Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda''   0 64,00 0  
34 HALNY Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 64,24    
35 BIBI ZAGORKA Miłoszewska Nikola (Mł.2007) KJ Akademia Kucania   0 65,27 0  
36 MELODIA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun   0 69,06 0  
37 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby   4 58,08 4  
38 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn   4 60,99 4  
39 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek   4 61,22 4  
40 FIDŻI Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ   4 62,15 4  
41 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza   4 63,00 4  
42 FRIDA Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby   4 63,67    
43 CENNA Pakur Zofia (Mł.2009) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino   4 69,80 4  
44 WOJTEK Walicka Laura (Mł.2008) PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK   6 74,19 6  
45 FREJKA Potocka Weronika (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko   8 65,90 8  
  ROZBÓJNIK Stein Hanna (Mł.2008) Pony Jumping Team   ELI   18  
  CRAZY PRINCESS Poprawa Alicja (Mł.2009) Stowarzyszenie R&S Stables   ELI   18  
  PASJONATA POKER Szczepańska Maja (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata   ELI   18  
  PYSIO Pasternak Julia (Mł.2007) Petrico Pony Karlino   ELI   18  
  WRÓŻKA PONYSPORT Voigt Liliana (Mł.2009) WLKS KRAKUS   ELI   18  
  BERNY Krysiak Antoni (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team   ELI   18  


 

2 - 80 cm - I Półfinał gr. A2 (2019-04-04)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 NOKIA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko   0 54,19 0  
2 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek   0 55,65 0  
3 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów   0 57,29 0  
4 ANTONY HOPKINS Lewkowicz Amelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 59,82 0  
5 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata   0 60,86 0  
6 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata   0 61,37 0  
7 KALI Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki   0 61,45 0  
8 EROZJA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka   0 61,63 0  
9 MARCOS Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna   0 61,82 0  
10 GABON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 62,59 0  
11 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych   0 63,08 0  
12 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko   0 63,30 0  
13 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin   0 63,68 0  
14 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (Mł.2007) KJ Wiktorowo   0 63,96 0  
15 WIKING PP Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn   0 64,46 0  
16 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 64,59 0  
17 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino   0 64,77 0  
18 DANAWAY EVANDER 89885 Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables   0 65,19 0  
19 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek   0 65,36 0  
20 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec   0 65,54 0  
21 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 66,01    
22 ANRI MARIELLA Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables   0 66,29    
23 SZLACHCIC Kuczkowiak Hanna (Mł.2007) JKS FARMA MODRZEWIE   0 66,35 0  
24 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK   0 66,74 0  
25 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK   0 67,71 0  
26 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki   0 68,02    
27 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 69,28 0  
28 JORDAN Trelińska Amelia (Mł.2007) Kielecki Klub Jeździecki   0 71,55 0  
29 AMBERVILLE Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki   0 72,15 0  
30 TANGO Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek   0 72,41 0  
31 REYLEM CORNELIA Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk   0 72,67 0  
32 EGZORCYSTA Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO   4 63,08 4  
33 RATINA L Chwałczyńska Maria (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko   4 63,77 4  
34 D'APRIL Biel Zofia (Mł.2008) WLKS Krakus Kr. Swoszowice   4 64,85 4  
35 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek   4 65,18    
36 NAWARA EWITA Wodzicka Maja (Mł.2007) LKJ Moszna   4 65,47 4  
37 NESKA Łazowska Natalia (Mł.2007) KJ Dworek Okuniew   4 66,73 4  
38 KILIMANDŻARO Brzeska Blanka (Mł.2007) KJ Dilmar Kobylarnia   4 68,04 4  
39 TAZINA Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ   4 68,22 4  
40 TOP MAN Dziemba Olivia (Mł.2009) BPK   4 71,68 4  
41 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) JKS Jaroszówka   4 72,33 4  
42 SONATA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka   5 77,42 5  
43 HOT SPOT GG Dziemba Olivia (Mł.2009) BPK   5 77,85    
44 ZEUS Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek   7 85,16    
45 TWIGGY EWITA Skłodowska Wiktoria (Mł.2009) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa   8 59,06 8  
46 RIWIERA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka   8 63,08    
47 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno   8 65,42 8  
48 ODYSEJA Stein Hanna (Mł.2008) Pony Jumping Team   9 77,25 9  
49 HAPPY HONY Nowicka Oliwia (Mł.2007) Klub Sportowy Podkowa   11 85,11 11  
50 PORTOS Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata   12 71,72    
51 GARCIA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko   15 85,38    
52 VIPER Gabriel Lena (Mł.2007) VitaSport brachlewo   15 85,47 15  
  MILLCROFT VIVA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego   ELI   25  
  KUBA Aniołek Hubert (Mł.2007) SKJ PONY POWER   ELI   25  
  HIPSY Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agri   ELI   25  
  SWEET EMMA Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów   ELI      
  OSCAR Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna   ELI      
  D'ACORD Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agri   ELI      


 

3 - 65 cm - II Półfinał gr. A1 (2019-04-05)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 KLAUSINKA Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 0 12 0 51,03 0 0  
2 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 2 0 52,02 0 0  
3 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 1 0 54,62 0 0  
4 FRANKENHOEH`S MYLORD Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 7 0 56,28 0 0  
5 CYKOR Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 9 0 57,77 0 0  
6 FREJKA Potocka Weronika (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 8 45 0 57,99 0 8  
7 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 39 0 58,06 0 4  
8 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK 0 8 0 59,36 0 0  
9 PYSIA Biela Berenika (Mł.2008) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 0 5 0 59,78 0 0  
10 BATOR Jurasz Kornelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 3 0 60,00 0 0  
11 CYRANO Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 18 0 61,13 0 0  
11 PYSIO Pasternak Julia (Mł.2007) Petrico Pony Karlino 18 ELI 0 61,13 0 18  
13 MAIDI Dańczak Michalina (Mł.2007) St. R&S STABLES 0 4 0 62,46 0 0  
14 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 14 0 63,38 0 0  
15 DOLMET MILKA Rynowiecka Pola (Mł.2008) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 6 0 64,84 0 0  
16 NADIA Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 0 12 0 65,09      
17 CASKADA Sałapatek Maja (Mł.2008) Ukj karmen nieklonice 0 22 0 65,11 0 0  
18 JARY Lewczyk Pola (Mł.2010) KJ Zbyszko 0 30 0 65,83 0 0  
19 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 38 0 66,72 0 4  
20 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 24 0 67,77 0 0  
21 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 19 0 67,88 0 0  
22 C.SIOUX Naumiuk Kornelia (Mł.2009) Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda'' 0 33 0 68,10 0 0  
23 LOVERBOY Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 0 32 0 68,19 0 0  
24 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby 4 37 0 68,37 0 4  
25 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 29 0 68,78 0 0  
26 ROCK Benska Antonina (Mł.2009) KJ Metpol Grodziec 0 23 0 68,97 0 0  
27 BENETON Aniołek Hubert (Mł.2007) SKJ PONY POWER 0 21 0 69,67 0 0  
28 WOJTEK Walicka Laura (Mł.2008) PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK 6 44 0 70,31 0 6  
29 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 20 0 70,33 0 0  
30 DENIS Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 7 0 70,53      
31 HALNY Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 17 0 71,25 0 0  
32 PASCAL JAN-PON Karasinska Olga (Mł.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 26 0 71,86 0 0  
33 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 25 0 74,65 0 0  
34 SAMBOR Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 31 0 74,97 0 0  
35 ROZBÓJNIK Stein Hanna (Mł.2008) Pony Jumping Team 18 ELI 0 79,21 0 18  
36 LEON Kwiatkowska Karolina (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 10 4 63,15 4 4  
37 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 15 4 63,47 4 4  
38 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 41 4 68,74 4 8  
39 CENNA Pakur Zofia (Mł.2009) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 4 43 4 69,28 4 8  
40 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 13 4 69,75 4 4  
41 KLARA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 0 28 4 72,10 4 4  
42 MELODIA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 36 6 90,21 6 6  
43 FIDŻI Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 40 8 62,42 8 12  
  BERNY Krysiak Antoni (Mł.2009) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 18 ELI DYS   10    
  BIBI ZAGORKA Miłoszewska Nikola (Mł.2007) KJ Akademia Kucania 0 35 ELI   18 18  
  CRAZY PRINCESS Poprawa Alicja (Mł.2009) Stowarzyszenie R&S Stables 18 ELI ELI   18    
  PASJONATA POKER Szczepańska Maja (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 18 ELI ELI   18    
  WRÓŻKA PONYSPORT Voigt Liliana (Mł.2009) WLKS KRAKUS 18 ELI ELI   18    
  FRIDA Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby 4 37 REZ        


 

4 - 85 cm - II Półfinał gr. A2 (2019-04-05)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 NOKIA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 1 0 56,57 0 0  
2 WIKING PP Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 15 0 60,01 0 0  
3 GARCIA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 1 0 63,01      
4 ANTONY HOPKINS Lewkowicz Amelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 0 63,65 0 0  
5 KILIMANDŻARO Brzeska Blanka (Mł.2007) KJ Dilmar Kobylarnia 4 38 0 63,99 0 4  
6 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 0 17 0 65,20 0 0  
7 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 6 0 65,93 0 0  
8 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 30 0 67,24 0 0  
9 EGZORCYSTA Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO 4 32 0 67,98 0 4  
10 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 8 47 0 68,53 0 8  
11 EROZJA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 8 0 68,75 0 0  
12 MARCOS Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 9 0 69,43 0 0  
13 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK 0 24 0 70,01 0 0  
14 APLA Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 16 0 70,18 0 0  
15 GABON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 10 0 70,49 0 0  
16 OSCAR Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 9 0 71,22      
17 D'APRIL Biel Zofia (Mł.2008) WLKS Krakus Kr. Swoszowice 4 34 0 74,17 0 4  
18 WONDERFUL SON OF PSIK Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 7 0 75,74 0 0  
19 ANRI MARIELLA Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 0 18 0 75,88 0 0  
20 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (Mł.2007) KJ Wiktorowo 0 14 0 76,22 0 0  
21 REYLEM CORNELIA Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 0 31 0 78,96 0 0  
22 SZLACHCIC Kuczkowiak Hanna (Mł.2007) JKS FARMA MODRZEWIE 0 23 4 62,31 4 4  
23 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata 0 5 4 62,89 4 4  
24 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 2 4 64,74 4 4  
25 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 12 4 67,56 4 4  
26 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) JKS Jaroszówka 4 41 4 68,02 4 8  
27 PORTOS Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata 0 5 4 68,60      
28 NESKA Łazowska Natalia (Mł.2007) KJ Dworek Okuniew 4 37 4 69,40 4 8  
29 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 11 4 69,92 4 4  
30 RIWIERA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka 5 42 4 70,44 4 9  
31 TWIGGY EWITA Skłodowska Wiktoria (Mł.2009) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 8 45 4 72,34 4 12  
32 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 25 4 73,06 4 4  
33 KALI Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 7 4 73,39      
34 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 19 4 74,44 4 4  
35 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 0 13 4 74,65 4 4  
36 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 27 4 75,35 4 4  
37 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 3 4 76,58 4 4  
38 DANAWAY EVANDER 89885 Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 0 18 4 76,98      
39 AMBERVILLE Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 29 4 83,66 4 4  
40 HOT SPOT GG Dziemba Olivia (Mł.2009) BPK 4 40 5 85,80 5 9  
41 RATINA L Chwałczyńska Maria (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 33 6 89,75 6 10  
42 JORDAN Trelińska Amelia (Mł.2007) Kielecki Klub Jeździecki 0 28 6 90,27 6 6  
43 TANGO Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 30 6 90,49      
44 MILLCROFT VIVA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 25 ELI 8 68,56 8 33  
45 VIPER Gabriel Lena (Mł.2007) VitaSport brachlewo 15 52 8 77,63 8 23  
46 NAWARA EWITA Wodzicka Maja (Mł.2007) LKJ Moszna 4 36 16 82,09 16 20  
47 SONATA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka 5 42 23 110,36      
48 ZEUS Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 19 26 121,62      
  BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 20 ELI   26 26  
  TAZINA Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 39 ELI   26 30  
  ODYSEJA Stein Hanna (Mł.2008) Pony Jumping Team 9 48 ELI   26 35  
  HAPPY HONY Nowicka Oliwia (Mł.2007) Klub Sportowy Podkowa 11 49 ELI   26 37  
  HIPSY Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agri 25 ELI ELI   26    
  KUBA Aniołek Hubert (Mł.2007) SKJ PONY POWER 25 ELI ELI   26    
  D'ACORD Nawrocka Roksana (Mł.2008) Klub Jeździecki Agri 25 ELI ELI        
  TOP MAN Dziemba Olivia (Mł.2009) BPK 4 40 ELI        


 

5 - 90 cm - I Półfinał gr. C (2019-04-05)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego   0 61,61 0  
2 BRAVE HEART 8 Szeszuła Zuzanna (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn   0 65,74 0  
3 JAWA Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ)   0 67,66 0  
4 REIKEN Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki   0 68,15 0  
5 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław   0 69,58 0  
6 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński Klub Jeździecki Tabun   0 70,96 0  
7 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin   0 74,45 0  
8 DONALD Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan   4 65,76 4  
9 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko   4 68,22 4  
10 ARMANI RJT Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań   4 68,85 4  
11 PASJA Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego   4 68,97 4  
12 SZAROTKA Barczyk Otylia (JM.2005) St. KJ Profit Orzesze   4 72,99 4  
13 PENELOPA Pietrzak Julia (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów   4 73,61 4  
14 LARA Pietrzak Piotr (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna   4 75,59 4  
15 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice   5 84,28 5  
16 MENTOS Dunajska Marianna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego   8 64,62 8  
17 EMMA Jarecka Lena (JM.2005) KJ Akademia Kucania   8 98,30 8  
18 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów   10 88,11 10  
19 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES   12 76,58 12  
  THREE-B-TWEET Dąbek Amelia (JM.2006) Kielecki Klub Jeździecki   DYS   22  
  EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego   ELI   22  
  STELLA PACK JURASEK Różyc Zuzanna (JM.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska   ELI   22  


 

6 - 100 cm - I Półfinał gr. D bis (2019-04-05)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 NOBELSTAR 0005 Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko   0 64,74 0  
2 SAFARI SUNDANCE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn   0 65,09 0  
3 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew   0 65,54 0  
4 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI   0 65,73 0  
5 BENJA LUNA Roganowska Oliwia (JM.2005) KJ Amico Mołdawin   0 67,22 0  
6 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina   0 68,00 0  
7 GLENLO FIONNUALA Oleszkiewicz Lena (JM.2005) Aldragho   0 68,38 0  
8 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn   0 68,56 0  
9 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice   0 68,76 0  
10 KAMILLIA H Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko   0 68,96 0  
11 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo   0 69,49 0  
12 FRIARSTOWN MICHEAL Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka   0 69,50 0  
13 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek   0 69,69 0  
14 CLYDAGH JUSTICE Oleszkiewicz Nina (J.2003) Aldragho   0 70,40 0  
15 SULAATIK'S PITTSBURGH Ratajska Gabriela (JM.2005) Klub Jeździecki Strzała Krubiczew   0 73,67 0  
16 CONAN MC MURPHY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice   0 74,81 0  
17 MANCHESTER 0012 Bętkowska Sara (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów   4 63,98 4  
18 AMANDA Pękal Emilia (J.2003) Kielecki Klub Jeździecki   4 67,95 4  
19 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA   4 69,07 4  
20 DOKTOR Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki   4 69,18 4  
21 WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki   4 70,04 4  
22 ISKRA Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania   4 75,56 4  
23 ARES Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka   8 68,10 8  


 

7 - 115 cm - I Półfinał gr. D (2019-04-05)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 LADY LUCK IV Otlewska Amelia (JM.2004) KS Jumping Events   0 60,60 0  
2 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata   0 61,63 0  
3 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA   0 63,43 0  
4 VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania   0 64,75 0  
5 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata   0 65,50    
6 TIFFANY Henzel Dominika (JM.2004) KJ Sokół Damasławek   0 66,40 0  
7 BALLYHANE FRADDY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice   4 65,98 4  
8 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko   4 66,60 4  
9 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ   5 80,36 5  
10 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn   8 64,41 8  
11 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Sokół Damasławek   8 71,55    
12 SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka   8 73,18 8  
  CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA   ELI      


 

8 - 115 cm - I Półfinał gr. E (2019-04-05)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 LOGOS Okupny Wiktoria (JM.2004) SKJ Grobice   0 68,19 0  
2 ALANDA Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep   4 70,41 4  
3 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice   4 70,83 4  
4 GRACJANA Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan   4 73,29 4  
5 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES   8 68,30 8  
6 PSOTKA Iwaszczuk Alicja (J.2001) KJ Wiktorowo   16 61,15 16  


 

9 - 110 cm - I Półfinał gr. Dzieci II (2019-04-05)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 GRUPO PROM VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events   0 57,07 0  
2 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn   0 59,59 0  
3 FELLOW -TAR Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders   0 60,27 0  
4 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ Kosówka   0 61,07 0  
5 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) K.J. Plejada   0 62,14 0  
6 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno   0 63,95 0  
7 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice   0 65,90 0  
8 C-LANCASTER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław   0 65,98 0  
9 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo   0 66,68 0  
10 CHRONOS 27 Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem   0 69,62 0  
11 DAVINELL Z Grzybowski Jan (JM.2005) Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych   0 69,74 0  
12 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice   0 70,26 0  
13 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.   0 71,47 0  
14 BIJZONDER S Grzybowski Jan (JM.2005) Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych   0 73,24    
15 CORTEZ Bieńkowska Anna (JM.2005) KJ Cavallino Brzoza   4 64,21 4  
16 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek   4 64,91 4  
17 MESKALINA Pawłowska Irena (Mł.2007) bpk   4 65,01 4  
18 ISTI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka   4 65,25 4  
19 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec   4 66,06 4  
20 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk   4 71,05 4  
21 ACANTUS DELLA CACCIA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk   4 71,44    
22 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin   4 72,43 4  
23 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka   4 74,21    
24 CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) K.J. Plejada   4 75,35    
25 DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.   6 81,13    
26 PIŁAT Banach Marta (JM.2005) SJ Strong Riders   7 87,80 7  
27 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events   8 63,87    
28 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko   8 66,08 8  
29 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) Klub Jeździecki Profil   8 70,18 8  
30 TYPIER Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek   8 70,22 8  
31 GOLDIKA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania   8 72,44 8  
32 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team   9 92,13 9  
33 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw   20 73,20 20  
  OLIMPIC QUEST Borys Kalina (JM.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders   ELI   30  
  IZIS KL Przybylska Konstancja (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan   ELI   30  
  SAVINA Adamczewska Julia (JM.2006) JKS Amico Mołdawin   ELI   30  


 

10 - 95 cm - II Półfinał gr. C (2019-04-06)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 1 0 56,17 0 0  
2 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 9 0 57,15 0 4  
3 MENTOS Dunajska Marianna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 16 0 58,42 0 8  
4 BRAVE HEART 8 Szeszuła Zuzanna (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 0 58,75 0 0  
5 SZAROTKA Barczyk Otylia (JM.2005) St. KJ Profit Orzesze 4 12 0 63,02 0 4  
6 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 5 15 0 64,24 0 5  
7 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 5 0 64,96 0 0  
8 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin 0 7 0 65,87 0 0  
9 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 10 18 0 67,03 0 10  
10 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 12 19 0 68,48 0 12  
11 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 6 0 68,81 0 0  
12 ARMANI RJT Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 10 4 61,07 4 8  
13 PASJA Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 11 4 63,98 4 8  
14 JAWA Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) 0 3 4 64,17 4 4  
15 REIKEN Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 0 4 4 66,07 4 4  
16 LARA Pietrzak Piotr (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 14 4 72,48 4 8  
17 DONALD Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 4 8 8 61,36 8 12  
18 PENELOPA Pietrzak Julia (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 13 12 63,07 12 16  
  EMMA Jarecka Lena (JM.2005) KJ Akademia Kucania 8 17 ELI   22 30  
  EQUUS Ferenc Tamara (JM.2005) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 22 ELI ELI   22    
  STELLA PACK JURASEK Różyc Zuzanna (JM.2005) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 22 ELI ELI   22    
  THREE-B-TWEET Dąbek Amelia (JM.2006) Kielecki Klub Jeździecki 22 DYS ELI   22    


 

11 - 70/70 cm - Finał gr. A1 (2019-04-06)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 SZAMAN Głowacz Natalia (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 0 0 0 0 53,75 0 0 39,54 0 0 23,78  
2 JUNIOR Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 0 0 0 57,37 0 0 41,39 0 0 24,11  
3 S-PIORUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 57,94 0 0 42,99 0 0 24,23  
4 RAMIRO Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 0 0 0 0 57,77 0 0 42,39 0 0 24,32  
5 AT LAST RAVISHING RUBY Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK 0 0 0 0 55,00 0 0 40,65 0 0 26,13  
6 MAIDI Dańczak Michalina (Mł.2007) St. R&S STABLES 0 0 0 0 56,94 0 0 41,54 0 0 27,41  
7 BENETON Aniołek Hubert (Mł.2007) SKJ PONY POWER 0 0 0 0 60,31 0 0 45,34 0 0 28,75  
8 MILUNIA Sawicka Paulina (Mł.2007) St. J Baborówko 0 0 0 0 57,96 0 0 42,87 0 0 30,48  
9 ROCK Benska Antonina (Mł.2009) KJ Metpol Grodziec 0 0 0 0 57,83 0 0 41,29 0 0 31,03  
10 PASCAL JAN-PON Karasinska Olga (Mł.2008) Ukj Karmen Nieklonice 0 0 0 0 59,08 0 0 40,65 0 0 33,36  
11 JARY Lewczyk Pola (Mł.2010) KJ Zbyszko 0 0 0 0 56,12 0 0 41,10 0 4 30,82  
12 KLAUSINKA Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 0 0 0 0 54,15 0 0 39,16 0 8 36,79  
13 GARBONOS Biela Berenika (Mł.2008) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 0 0 0 0 51,89 0 0 37,84 0 ELI    
13 FRANKENHOEH`S MYLORD Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 51,28 0 0 37,11 0 ELI    
15 SANTA Kręgielska Natalia (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 0 0 0 60,50 0 8 53,31 8      
16 EL-WILLOW MICHAEL Grobelny Martyna (Mł.2010) LKJ Ochaby 4 0 4 0 60,19 4            
16 LEON Kwiatkowska Karolina (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 0 55,16 4            
18 ROYAL Kóska Jolanta (Mł.2008) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0 4 58,30 4            
18 SANTINO Rembielińska Wiktoria (Mł.2009) KJ Wiktorowo 0 0 0 4 58,44 4            
18 C.SIOUX Naumiuk Kornelia (Mł.2009) Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda'' 0 0 0 4 59,83 4            
18 FERRARI Rynowiecka Pola (Mł.2008) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 0 0 4 52,23 4            
18 CYRANO Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 0 0 4 71,22 4            
18 BATOR Jurasz Kornelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 59,51 4            
18 PASJONATA PARYS Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 0 4 47,45 4            
25 WOJTEK Walicka Laura (Mł.2008) PONY JUMPING TEAM KLAUDIA OLEJNICZAK 6 0 6 0 59,35 6            
25 MELODIA Falkiewicz Lena (Mł.2008) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 6 6 0 63,22 6            
27 CENNA Pakur Zofia (Mł.2009) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 4 4 8 0 63,25 8            
27 APASJONATA CON AMORE Przybyła Natalia (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 4 0 4 4 57,30 8            
27 CAJERO Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 4 0 4 4 52,17 8            
27 WOLLINGS LION KING Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 4 4 4 58,24 8            
27 WIRUS Sokalska Nina (Mł.2007) St. KJ Profit Orzesze 0 4 4 4 68,44 8            
27 SAMBOR Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 0 0 8 61,64 8            
33 CASKADA Sałapatek Maja (Mł.2008) Ukj karmen nieklonice 0 0 0 9 76,70 9            
34 FIDŻI Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 8 12 0 50,45 12            
34 FREJKA Potocka Weronika (Mł.2008) KJ Liljówka Stęszewko 8 0 8 4 51,35 12            
34 MARINA Dąbrowska Maja (Mł.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 4 8 4 62,26 12            
37 ROZBÓJNIK Stein Hanna (Mł.2008) Pony Jumping Team 18 0 18 0 64,49 18            
38 PYSIO Pasternak Julia (Mł.2007) Petrico Pony Karlino 18 0 18 4 52,38 22            
39 BIBI ZAGORKA Miłoszewska Nikola (Mł.2007) KJ Akademia Kucania 0 18 18 21 111,09 39            
40 LOVERBOY Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 0 0 0 ELI                
40 CYKOR Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 0 0 ELI                
42 KLARA Kliś Maja (Mł.2009) Profit Orzesze 0 4 4 ELI                


 

12 - 85/85 cm - Finał gr. A2 (2019-04-06)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 MARCOS Pięta Julia (Mł.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 0 0 0 56,37 0 0 38,49 0 0 23,65  
2 WIKING PP Skotarczak Nel (Mł.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 52,11 0 0 39,73 0 0 25,16  
3 JOWISZ Pellowska Paulina (Mł.2008) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 0 0 0 0 55,61 0 0 41,67 0 0 25,54  
4 NANDINA Ganowska Julia (Mł.2008) KJ Ranczo Kołata 0 0 0 0 53,29 0 0 37,99 0 0 28,83  
5 KALI Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 0 0 0 58,37 0 0 43,49 0 4 31,62  
6 EROZJA Jackowiak Marcelina (Mł.2007) St. KJ Gronówka 0 0 0 0 52,30 0 0 38,89 0 8 22,05  
7 ANRI MARIELLA Janiszewska Lena (Mł.2009) St. R&S Stables 0 0 0 0 60,07 0 0 44,71 0 ELI    
7 NANCY PONYSPORT Pliem-Perka Martyna (Mł.2009) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 0 0 0 0 52,79 0 0 39,18 0 ELI    
9 SZOGUN Śliwiński Antoni (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 54,25 0 4 38,69 4      
9 STORMING AHEAD Pawłowska Kornelia (Mł.2007) BPK 0 0 0 0 57,52 0 4 41,64 4      
11 EGZORCYSTA Strzeszewska Wiktoria (Mł.2008) Sportowy Klub Jeździecki BAJARDO 4 0 4 0 57,09 4            
11 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacka Lena (Mł.2008) JKS u Robsonów 0 4 4 0 47,82 4            
11 DOMINO Kopacz Antonina (Mł.2008) KJ Aromer Józefin 0 4 4 0 54,24 4            
11 LOTOS Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 4 4 0 57,33 4            
11 TETI Ćwik Zofia (Mł.2007) Pałucki KJ w Górkach Zagajnych 0 4 4 0 54,70 4            
11 NANDO SUPER Kierznowska Jagoda (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 4 4 0 53,08 4            
11 PASJONATA AMIGO Michalska Maria (Mł.2007) KJ Ranczo Kołata 0 4 4 0 52,94 4            
11 SZLACHCIC Kuczkowiak Hanna (Mł.2007) JKS FARMA MODRZEWIE 0 4 4 0 57,25 4            
11 REYLEM CORNELIA Sawicka Lena (Mł.2008) Bpk 0 0 0 4 59,65 4            
11 KOEKOEKSHOF MARISKA Von Mauberg Wiktoria (Mł.2007) KJ Wiktorowo 0 0 0 4 59,47 4            
11 GABON Maćkowska Agata (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 60,44 4            
11 ANTONY HOPKINS Lewkowicz Amelia (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 4 68,35 4            
23 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 8 0 8 0 56,66 8            
23 FIESTA EWITA Dubiniak Michał (Mł.2007) JKS Jaroszówka 4 4 8 0 52,35 8            
23 D'APRIL Biel Zofia (Mł.2008) WLKS Krakus Kr. Swoszowice 4 0 4 4 65,86 8            
23 KILIMANDŻARO Brzeska Blanka (Mł.2007) KJ Dilmar Kobylarnia 4 0 4 4 53,20 8            
23 BEN GUN Sówka Nell (Mł.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 56,40 8            
23 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 4 4 4 55,60 8            
23 JACODI'S ANJA'S ALENA Piontek Barbara (Mł.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 4 4 4 68,29 8            
30 RIWIERA Buszczak Zuzanna (Mł.2007) KJ Michałówka 5 4 9 0 57,14 9            
30 HOT SPOT GG Dziemba Olivia (Mł.2009) BPK 4 5 9 0 64,20 9            
32 NESKA Łazowska Natalia (Mł.2007) KJ Dworek Okuniew 4 4 8 4 65,37 12            
32 AMBERVILLE Szrajer Matylda (Mł.2008) Kielecki Klub Jeździecki 0 4 4 8 67,88 12            
34 NAWARA EWITA Wodzicka Maja (Mł.2007) LKJ Moszna 4 16 20 4 52,57 24            
35 MILLCROFT VIVA Ferenc Kinga (Mł.2007) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 25 8 33 4 54,08 37            
36 HAPPY HONY Nowicka Oliwia (Mł.2007) Klub Sportowy Podkowa 11 26 37 4 50,90 41            
37 BONI Pszowski Kevin (Mł.2008) KJ Metpol Grodziec 0 26 26 16 83,12 42            
38 TAZINA Perek Judyta (Mł.2007) Posadowskie TJ 4 26 30 15 80,32 45            
39 NOKIA Bohdan Julia (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko 0 0 0 ELI                
40 JORDAN Trelińska Amelia (Mł.2007) Kielecki Klub Jeździecki 0 6 6 ELI                
41 TWIGGY EWITA Skłodowska Wiktoria (Mł.2009) Stowarzyszenie KJ Olimpia Warszawa 8 4 12 ELI                
42 VIPER Gabriel Lena (Mł.2007) VitaSport brachlewo 15 8 23 ELI                
43 RATINA L Chwałczyńska Maria (Mł.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 6 10                  


 

13 - 100 cm - II Półfinał gr. D bis (2019-04-06)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 SAFARI SUNDANCE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 0 57,54 0 0  
2 AMANDA Pękal Emilia (J.2003) Kielecki Klub Jeździecki 4 18 0 59,50 0 4  
3 FRIARSTOWN MICHEAL Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 0 12 0 60,75 0 0  
4 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 0 8 0 61,56 0 0  
5 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 6 0 61,57 0 0  
6 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 9 0 62,17 0 0  
7 GLENLO FIONNUALA Oleszkiewicz Lena (JM.2005) Aldragho 0 7 0 62,69 0 0  
8 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 19 0 63,75 0 4  
9 CONAN MC MURPHY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 16 0 64,78 0 0  
10 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 13 0 64,84 0 0  
11 ISKRA Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania 4 22 4 56,75 4 8  
12 MANCHESTER 0012 Bętkowska Sara (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 17 4 58,02 4 8  
13 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 0 4 4 59,70 4 4  
14 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 0 3 4 59,90 4 4  
15 KAMILLIA H Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 10 4 63,37 4 4  
16 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 0 11 4 63,59 4 4  
17 CLYDAGH JUSTICE Oleszkiewicz Nina (J.2003) Aldragho 0 14 5 74,52 5 5  
18 DOKTOR Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 20 8 61,25 8 12  
19 ARES Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 8 23 8 62,07 8 16  
20 BENJA LUNA Roganowska Oliwia (JM.2005) KJ Amico Mołdawin 0 5 8 70,52 8 8  
21 NOBELSTAR 0005 Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 1 12 58,31 12 12  
22 SULAATIK'S PITTSBURGH Ratajska Gabriela (JM.2005) Klub Jeździecki Strzała Krubiczew 0 15 12 67,11 12 12  
  WAGABUNDA PONYSPORT Gramza Amelia (JM.2006) St. Rodan Club Skrzynki 4 21 ELI   22 26  


 

14 - 120 cm - II Półfinał gr. D (2019-04-06)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 TIFFANY Henzel Dominika (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 6 0 54,75 0 0  
2 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 10 0 56,61 0 8  
3 ROSANNA Henzel Dominika (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 6 0 58,68      
4 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 5 9 0 60,49 0 5  
5 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 2 4 53,48 4 4  
6 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 8 4 55,81 4 8  
7 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 3 4 56,04 4 4  
8 FINISZ Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 2 4 56,34      
9 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 3 12 52,03      
10 BALLYHANE FRADDY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 7 12 65,90 12 16  
  LADY LUCK IV Otlewska Amelia (JM.2004) KS Jumping Events 0 1 ELI   22 22  
  SPARKLING DARK KNIGHT Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 8 12 ELI   22 30  
  VALES BLUERAY Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania 0 4 REZ   22 22  


 

15 - 120 cm - II Półfinał gr. E (2019-04-06)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 3 0 55,70 0 4  
2 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 8 5 0 63,79 0 8  
3 PSOTKA Iwaszczuk Alicja (J.2001) KJ Wiktorowo 16 6 8 56,21 8 24  
4 LOGOS Okupny Wiktoria (JM.2004) SKJ Grobice 0 1 8 69,67 8 8  
5 GRACJANA Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 4 8 71,89 8 12  
6 ALANDA Jędrychowska Aleksandra (J.2003) ZKJ Przylep 4 2 12 57,91 12 16  


 

16 - 110 cm - II Półfinał gr. Dzieci II (2019-04-06)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik I + II półf. Nagroda
1 GRUPO PROM VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 0 1 0 54,33 0 0  
2 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 6 0 54,36 0 0  
3 DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 13 0 55,66 0 0  
4 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) K.J. Plejada 0 5 0 57,72 0 0  
5 DIE KLEINE LADY Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 0 1 0 58,02      
6 RASZKA Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 18 0 58,05 0 4  
7 C-LANCASTER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 8 0 58,19 0 0  
8 TYPIER Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 8 30 0 58,23 0 8  
9 CORTEZ Bieńkowska Anna (JM.2005) KJ Cavallino Brzoza 4 15 0 58,50 0 4  
10 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo 0 9 0 60,37 0 0  
11 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 7 0 61,01 0 0  
12 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) Klub Jeździecki Profil 8 29 0 61,13 0 8  
13 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 12 0 62,25 0 0  
14 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 20 0 62,37 0 4  
15 IZIS KL Przybylska Konstancja (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 30 ELI 0 63,78 0 30  
16 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 22 0 63,95 0 4  
17 MESKALINA Pawłowska Irena (Mł.2007) bpk 4 17 0 64,52 0 4  
18 BIJZONDER S Grzybowski Jan (JM.2005) Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 11 0 65,99 0 0  
19 FELLOW -TAR Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0 3 4 55,04 4 4  
20 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 4 55,32 4 4  
21 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ Kosówka 0 4 4 57,78 4 4  
22 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 4 19 4 59,45 4 8  
23 CHRONOS 27 Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 0 10 4 61,14 4 4  
24 DAVINELL Z Grzybowski Jan (JM.2005) Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 11 4 62,44      
25 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 4 16 5 71,55 5 9  
26 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team 9 32 5 73,79 5 14  
27 EFRON Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 13 8 63,20      
28 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 20 33 12 68,21 12 32  
  PIŁAT Banach Marta (JM.2005) SJ Strong Riders 7 26 ELI   22 29  
  GOLDIKA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania 8 31 ELI   22 30  
  CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 8 28 ELI   22 30  
  SAVINA Adamczewska Julia (JM.2006) JKS Amico Mołdawin 30 ELI ELI   22    
  OLIMPIC QUEST Borys Kalina (JM.2005) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 30 ELI ELI   22    
  ACANTUS DELLA CACCIA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 20 ELI        
  CINDERELLA Ptaszyńska Julia (JM.2005) K.J. Plejada 0 5 ELI        
  ISTI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 18 REZ        


 

17 - 95/95 cm - Finał gr. C (2019-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 TAMIZA Bednarczyk Julia (JM.2004) WKJ Lublin 0 0 0 0 66,28 0 0 47,27 0 0 28,03  
2 BRAVE HEART 8 Szeszuła Zuzanna (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 57,53 0 0 40,90 0 4 26,02  
3 BLUSTAR Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 0 0 0 63,77 0 4 46,15 4 0 34,64  
4 JAWA Naumiuk Roksana (JM.2006) BPK (MAZ) 0 4 4 0 63,72 4 0 46,16 4 4 27,35  
5 MARKIZA Bar Karolina (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 0 0 4 60,02 4 0 46,32 4 4 29,86  
6 ROLEX 2 Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 4 0 4 4 63,99 8 0 43,86 8      
6 REIKEN Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 0 4 4 0 65,49 4 4 48,42 8      
8 MAROKO Panarowicz Nikola (JM.2006) KJ Bonanza Jędrzychowice 5 0 5 4 70,78 9 0 45,38 9      
9 SZAROTKA Barczyk Otylia (JM.2005) St. KJ Profit Orzesze 4 0 4 4 63,76 8 4 45,03 12      
9 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 0 0 4 64,95 4 8 48,34 12      
11 PASJA Grabowska Jagna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 4 8 4 62,36 12            
11 ARMANI RJT Grygier Zuzanna (JM.2006) St. KS Jumping Events Poznań 4 4 8 4 62,97 12            
13 MENTOS Dunajska Marianna (JM.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 8 0 8 8 56,58 16            
14 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 10 0 10 7 82,63 17            
14 LARA Pietrzak Piotr (JM.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 4 8 9 75,28 17            
16 EQUEENPASSION LAVITA Machniewicz Ewa (JM.2004) St. R&S STABLES 12 0 12 8 66,67 20            
17 DONALD Zajkowska Klaudia (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 4 8 12 9 74,38 21            
18 PENELOPA Pietrzak Julia (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 12 16 8 61,67 24            


 

18 - 105/105 cm - Finał gr. D bis (2019-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 FUNNY BOY Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 0 0 0 0 72,15 0 0 49,57 0 0 34,66  
2 BOSS Zawadka Joanna (JM.2004) KJ Picador Dziuplina 0 0 0 0 67,36 0 0 47,13 0 4 31,79  
3 SAFARI SUNDANCE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 65,22 0 0 44,95 0 4 31,98  
4 GLENLO FIONNUALA Oleszkiewicz Lena (JM.2005) Aldragho 0 0 0 0 70,73 0 0 46,77 0 ELI    
5 KAMILLIA H Piontek Helena (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 4 4 0 66,28 4 0 45,14 4      
5 MILAGROSS Wojda Magdalena (JM.2006) JKS CZANKI 0 4 4 0 71,40 4 0 44,99 4      
5 CONAN MC MURPHY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 0 4 79,52 4 0 52,55 4      
8 CLYDAGH JUSTICE Oleszkiewicz Nina (J.2003) Aldragho 0 5 5 0 68,59 5 0 46,34 5      
9 LOPIK'S APPIE Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 4 0 4 4 69,02 8 0 45,94 8      
9 TOUAREG Zubczyńska Amelia (JM.2006) KJ Dworek Okuniew 0 4 4 4 70,50 8 0 47,06 8      
11 BENJA LUNA Roganowska Oliwia (JM.2005) KJ Amico Mołdawin 0 8 8 0 70,35 8 4 46,13 12      
11 AMANDA Pękal Emilia (J.2003) Kielecki Klub Jeździecki 4 0 4 4 66,02 8 4 45,68 12      
11 HAZELHORST'S DIAMO Poleszak Dagmara (JM.2004) KJ Wiktorowo 0 4 4 4 67,74 8 4 48,02 12      
11 SHADOW Bors Iga (JM.2005) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 0 0 0 69,56 0 12 58,25 12      
15 MANCHESTER 0012 Bętkowska Sara (J.2003) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 4 8 4 60,85 12            
15 ANNOUSCHKA 10 Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 12 67,08 12            
17 ISKRA Klusek Karolina (JM.2005) KJ Akademia Kucania 4 4 8 8 64,85 16            
17 FRIARSTOWN MICHEAL Dubiniak Matylda (J.2003) JKS Jaroszówka 0 0 0 16 70,96 16            
19 DOKTOR Mycio Oliwia (JM.2005) Kj Koko Brzeźniki 4 8 12 8 69,45 20            
19 NOBELSTAR 0005 Styła Olga (JM.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 12 12 8 65,04 20            
21 ARES Wysoczański Filip (JM.2005) KJ Michałówka 8 8 16 8 68,82 24            
22 SULAATIK'S PITTSBURGH Ratajska Gabriela (JM.2005) Klub Jeździecki Strzała Krubiczew 0 12 12 DYS                


 

19 - 120/125 cm - Finał gr. D (2019-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 TIFFANY Henzel Dominika (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 0 0 4 72,36 4 0 47,55 4      
2 MAKUBA 21 Płatek Oliwia (JM.2004) Kielecki KJ 5 0 5 0 71,22 5 0 46,95 5      
3 MONTGOMERIE EX MAY DREAM Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 4 8 0 69,95 8 0 44,74 8      
4 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 4 4 8 73,56 12 0 44,49 12      
4 ROSA Osuch Aleksandra (JM.2004) KJ Podkowa Gruszczyn 8 0 8 0 68,58 8 4 42,78 12      
6 BALLYHANE FRADDY Tralewicz Pielak Laura (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 12 16,00 4 74,01 20,00 4 47,28 24,00      
6 CZINGIS CHAN Kamińska Agata (JM.2004) KJ Ranczo Kołata 0 4 4 12 69,40 16 8 52,05 24      
8 LADY LUCK IV Otlewska Amelia (JM.2004) KS Jumping Events 0 22 22,00 ELI                


 

20 - 120/125 cm - Finał gr. E (2019-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 LA CUMPARSITA Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 0 4 0 69,99 4 0 45,66 4      
2 SWEET NOISE-M Friedman Maja Bella (J.2003) St. R&S STABLES 8 0 8 4 79,48 12 0 50,23 12      
3 GRACJANA Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 8 12 4 78,08 16 4 50,51 20      
4 PSOTKA Iwaszczuk Alicja (J.2001) KJ Wiktorowo 16 8 24 8 71,57 32 4 46,25 36      
5 LOGOS Okupny Wiktoria (JM.2004) SKJ Grobice 0 8 8,00 ELI                


 

21 - 115/115 cm - Finał gr. Dzieci II (2019-04-07)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 BIJZONDER S Grzybowski Jan (JM.2005) Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 0 0 0 73,43 0 0 50,69 0 4 31,80  
2 GRUPO PROM VIOX W. Smura Kornelia (JM.2005) KS Jumping Events 0 0 0 0 62,94 0 0 45,47 0 ELI    
3 DORIS DAY Rynowiecki Olaf (JM.2006) KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 65,40 0 4 48,07 4 0 32,59  
4 C-LANCASTER Żuk Kaja (JM.2005) KJ Picador Wrocław 0 0 0 0 71,02 0 4 54,15 4 0 34,78  
5 DIACONTINA Ptaszyńska Julia (JM.2005) K.J. Plejada 0 0 0 4 68,71 4 0 48,14 4 4 32,34  
6 LULANA VAN HET KEIZERSHOF Kuc Zuzanna (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 0 0 4 69,38 4 4 53,79 8      
6 CRICOVA L Werelich Zuzanna (JM.2005) KJ Wiktorowo 0 0 0 4 73,46 4 4 48,79 8      
6 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (JM.2005) Stowarzyszenie J Poster Piaseczno 0 0 0 4 63,87 4 4 45,13 8      
6 BRANDO Kolińska Amanda (JM.2006) KJ Trachy Sośnicowice 0 0 0 0 67,08 0 8 50,60 8      
10 CORTEZ Bieńkowska Anna (JM.2005) KJ Cavallino Brzoza 4 0 4 0 70,09 4 9 67,08 13      
11 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 4 4 8 0 76,38 8            
11 PHENIX Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 4 0 4 4 72,46 8            
11 LIBRETTO Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 4 0 4 4 70,51 8            
11 CHICAGO Patora Nikol (JM.2005) MUKJ Kosówka 0 4 4 4 67,94 8            
11 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 66,38 8            
11 FELLOW -TAR Strąk Dominika (JM.2006) WKJ Lublin / SJ Strong Riders 0 4 4 4 65,33 8            
17 TYPIER Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) KJ Sokół Damasławek 8 0 8 4 70,73 12            
17 MESKALINA Pawłowska Irena (Mł.2007) bpk 4 0 4 8 73,72 12            
17 CHRONOS 27 Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 0 4 4 8 72,54 12            
20 QUITA DU DOMAINE Z Pliem-Perka Aleksandra (JM.2006) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 4 5 9 4 66,90 13            
20 IMAR Szymańska Julia (JM.2005) Klub Jeździecki Profil 8 0 8 5 85,53 13            
22 ISTI Sydow Natalia (JM.2005) St. KJ Gronówka 4 0 4 13 85,57 17            
23 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (JM.2005) Vanto Jumping Team 9 5 14 12 69,02 26            
24 CAŁKA Barzdo Antonina (JM.2006) Kj Zbyszko 8 22 30 4 68,79 34            
25 IZIS KL Przybylska Konstancja (JM.2005) SKJ Hawajka Majdan 30 0 30 8 73,19 38            
26 GOLDIKA Szaniawska Karolina (JM.2006) KJ Akademia Kucania 8 22 30 10 104,22 40            
27 LIBERTY LIFE Michalak Zofia (JM.2005) SSKJ Bobrowy Staw 20 12 32 24 70,00 56            
28 PIŁAT Banach Marta (JM.2005) SJ Strong Riders 7 22 29 REZ                



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19