DANUBE CHAMPIONS TOUR INDOOR I Samorin 2024

31.01-04.02.2024

 

WYNIKI / PROGRAM     ARCHIWUM VIDEO 

Podium Grand Prix Samorin 1m. Ales Opatrny CZE, 2m. Jarosław Skrzyczyński POL, 3m.Tim Hoster GER   fot. equifo.cz 

 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński & KOMBOY - 2 miejsce GP LR 145

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Marek Wacławik, Michał Kaźmierczak, Jakub Krzyżosiak, Aleksander Lewandowski, Antoni Strzałkowski, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak, Aleksandra Wypchło, Amelia Mialszygrosz, Aleksandra Brzozowska, Mikołaj Szurman.

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Niedziela 04/02/24

Grand Prix LR 145  - 2m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY  VIDEO 

Finał CSI2 135cm  - 1m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K   VIDEO 

 

Sobota 03/02/24

​Finał CSI1 140cm 1m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM  VIDEO  

Finał CSIYH 6/7  - 1m. Michał Kaźmierczak ROI VAN'T HOOG HEMELRIJK  VIDEO 

CSI2 130cm - 6m. Marek Wacławik  COMME SI  

Finał CSI2 125 - 5m. Jarosław Skrzyczyński CHACCO GIRL Z

​Finał CSI1 120 - 6m. Aleksandra Brzozowska CLAUDIA

 

Piątek 02/04/24

CSI2 LR 145 - 3m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY  VIDEO

CSIYH 6/7yrs - 2m. Jarosław Skrzyczyński   SOLARIS BLUE

CSI1 135cm - 4m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

 

Czwartek 01/02/24

CSI2 140cm - 9m. Aleksander Lewandowski CANWERO

CSI2 130cm - 1m. Marek Wacławik COMME SI   VIDEO

CSI2 120cm - 6m. Jakub Krzyżosiak MAKS MEEVER

CSIYH 6/7 1m. Jarosław Skrzyczyński   SOLARIS BLUE   VIDEO

CSI1 135cm - 4m. Jakub Krzyżosiak JUVENTUS

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23