Polska Liga Jeździecka  CSN Jakubowice - VIII Memoriał Marcina Klupsia 2024

01-05 maja 2024

 

WYNIKI ZAWODÓW      POLSKA LIGA JEŹDZIECKA      ARCHIWUM VIDEO 

 

Zwycięzcy Konkursów Finałowych I etapu  PLJ  Jakubowice 2024

Grand Prix Memoriał Marcina Klupsia  1m. Mateusz Tyszko LACRIMA  TKJ Garbówek 

Runda Młodzieżowa U15  - 1m. Hanna Pazera  A GOLDEN TRUUS HZ   LZJ Drama Zbrosławice

Runda Open - 1m. Wiktor Larkowski  AMAT M  LKJ Moszna

 

​Runda Srebrna 135cm - 1m. Magda Kamińska Kumorek  CHAVIVA SR  KJ Preria Wilkowice 

Runda Brązowa 125cm - 1m. Filip Lewicki  MAMBO VDL  KJ Czahary Pogorzelica

Runda Młodych Koni - rocznik 2019 - 1m. Tomasz Kumorek  OLENA / Elvis Ter Putte BWP  x Numeri Uno / wł. Roland Kosmol 

VIII Memoriał Marcina Klupsia Grand Prix PLJ CSN Jakubowice 2024 

fot. Foto KaHa Kamila Frąckowiak

 

Podium VIII Memoriału Marcina Klupsia Grand Prix PLJ CSN Jakubowice 2024 

 

1m. Mateusz Tyszko LACRIMA TKJ Garbówek 

2m. Jiri Hruska  REIKY  CZE

3m. Piotr Morsztyn QUIDAM’S JOKER  KJ Kietlów 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

 

Finał Rundy Młodzieżowej U15 

fot. Foto KaHa Kamila Frąckowiak

 

Podium Finały Rundy Młodzieżowej PLJ  

 

1m. Hanna Pazera  A GOLDEN TRUUS HZ   LZJ Drama Zbrosławice

2m. Karmela Wolniewicz  VAGABOND DE LUX   BPK KPO

3m. Michalina Czarkowska  DIARETINA  KJ Royal

 

WYNIKI FINAŁU 

Finał Rundy Open 125 cm 

fot. Foto KaHa Kamila Frąckowiak

 

Podium Finału Rundy Open 125 cm 

 

1m. Wiktor Larkowski AMAT M   LKJ Moszna

2m. Julia Przybycień CONDITA   KJK Szary Michałowice 

3m. Aleksandra Szpryngiel H OBERLINA B  KJ Royal Opole

 

WYNIKI FINAŁU OPEN 

Powiązane linki:

 

ZWYCIĘZCY MEMORIAŁU MARCINA KLUPSIA W JAKUBOWICACH 2017-2024

 

VII Memoriał 2023   1m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK   RC Riding Center Sosnowice 

VI Memoriał 2022    1m. Marek Wacławik  KATHMANDAU   Largo S A  

V Memoriał 2021     1m. Kamil Grzelczyk   FRUGO   KJ Agri 

IV Memoriał 2020    1m. Antoni Strzałkowski  BLANT   KJ Strzała Krubiczew

III Memoriał 2019   1m. Maksymilian Wechta  LONDON   KJ Wechta Rosnówko 

II Memoriał 2018    1m. Piotr Morsztyn  VAN HALEN  BPK 

I Memoriał 2017     1m. Wojciech Wojcianiec  NACCORD MELLONI   JKS Meloni Horses

GALERIA  fot. Foto KaHa Kamila Frąckowiak 

 

link do galerii 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24