PLJ - IV Memoriał Marcina Klupsia - Jakubowice 2020 

10-12 lipca 2020 

RANKING PLJ  www.plj.pzj.pl

WYNIKI ZAWODÓW 

ZGŁOSZENIA

 

 

Podium IV Memoriału Marcina Klupsia 2020 

1m. Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew 

2m. Adam Grzegorzewski KJ Okoły

3m. Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

V etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej Jakubowice 2020 - zwycięzcy finałowych rund :

 

​Runda Złota - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew

Runda Srebrna - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin  

Drużynowy Puchar Polski  - KS Verso La Natura 

RANKING - POLSKA LIGA JEŹDZIECKA po pięciu etapach : 

Runda Złota  1m. Arkadiusz Fimmel 45,5 pkt KJ Fimmel Team 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski  53 pkt KJ Strzała Krubiczew 

Runda Brązowa  1m. Zuzanna Prymek  59 pkt KJ Aromer Józefin 

DPP - KJ SO Łąck 13 pkt 

ZWYCIĘZCY MEMORIAŁU MARCINA KLUPSIA W JAKUBOWICACH 

 

III Memoriał 2019   1m. Maksymilian Wechta LONDON KJ Wechta Rosnówko 

II Memoriał 2018    1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN  BPK 

I Memoriał 2017     1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI Meloni Horses

 

Marcin Klups i Piotr Morsztyn 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21