Memoriał Marcina Klupsia Jakubowice 2019

ZO / eMPMK 

fot. Kamila Tworkowska / KJ Osadkowski 

 

WYNIKI 

 

Podium Grand Prix 145cm - III  Memoriał Marcina Klupsia 

1m. Maksymilian Wechta LONDON Wechta Equestrian   przejazd podstawowy   rozgrywka 

2m. Łukasz Troszczyński DJARVI B KJ Nad Wigrami

3m. Łukasz Jończyk DAKOTA DU BOIS PINCHET Z 

Krzysztof Ludwiczak z KJ HEAA Turek wygrał na DIAROUBET dwa konkursy - finał 135cm i jeden z konkursów DR 140cm.  Na klaczy CASALITA z powodzeniem jeździł konkursy 110-120cm ( raz drugi, racz czwarty). Na zdjęciu na koniu CROS BLUE, na którym był drugi w konkursie otwarcia 140cm. 

 

Adam Grzegorzewski i Issem 

 

W konkursach dla koni 6 letnich w ramach eMPMK zachwyciły dwa konie: ISSEM /Quality Time x Clinton/ - Adama Grzegorzewskiego ( dwa wygrane konkursy w tym niedzielny finał ) oraz klacz I-ROCK FLOWER  /Harley VDL x Little Rock/ Klary Kostrzewy ( druga w finale i najlepsza w sobotę). 

Rundę dla koni 5 letnich wygrała Katarzyna Bawłowicz na CELLDORADO PB /Cellestial x  Diarado/ - końcowy ranking 

 

W konkursach 130cm triumfowali : Seweryn Murdzia na QUI GIGI / Quidam`s Rubin x Grannus / ( na zdjęciu ), Adam Grzegorzewski na HANKY PANKY ST GHYVAN / Quidam De Revel x Cassini I  oraz w final Krzysztof Ludwiczak na DIAROUBET /Diarado x Baloubet Du Rouet/. 

Dwa konkursy małej rundy 120cm wygrał  Artsiom Piroh z KJ Okoły na polskiej hodowli klaczy RAMIRA K / Cantanis x Renommee/. 

 

Maksymilian Wechta na FIBONACCI S /Flipper D'Ellex Candillo/ wygrał sobotni konkurs 140cm, 

Zawody Ogólnopolskie ZO-B2* + Eliminacje MPMK koni 5 i 6 letnich + Zawody Regionalne
Jakubowice, 02.05.-05.05.2019

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 ZR - P - 110, zwykły art.238.2.1 (02-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VENUS Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 52,52  
2 SUN PAULA Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 53,50  
3 APERITIF Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 53,55  
4 CASALITA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 54,02  
5 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 0 54,70  
6 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 55,56  
7 CAPRINI 3 Korzeniewska Anna (JM.2005) Stowarzyszenie Interhorse 0 55,75  
7 CATOKINA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 55,75  
9 DIANDRO RED WINE Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 55,97  
10 MOULIN ROUGE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 57,52  
11 ILLAPA Pakuła Marcin bpk 0 57,59  
12 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 57,75  
13 F CADANS Z Kowynia Julita (MJ.1999) WLKS Krakus 0 59,16  
14 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 59,88  
15 UTERNA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 59,90  
16 DESAND Dąbrowska Julia Stow. KJK Szary Michałowice 0 59,97  
17 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 60,27  
18 SETNA Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 61,52  
19 MARIACHI Lancova Martina Staj Zwinger 0 61,78  
20 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 62,11  
21 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 0 62,59  
22 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 62,84  
23 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 63,68  
24 DENIRO Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 63,99  
25 KEMMELBACH Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 64,03  
26 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 64,23  
27 BAJADERA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 64,25  
28 NUCIA Luty Dominika BPK 0 64,47  
29 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 64,75  
30 LIRYKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 64,94  
31 FOKUS Kisielowska Izabella (MJ.1999) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 64,96  
32 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 0 64,97  
32 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 0 64,97  
34 SINGULORD SAVIA Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 0 65,01  
35 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 65,32  
36 CASQUETTE 4 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 65,54  
37 IVANO Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 0 65,79  
38 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 65,93  
39 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 67,03  
40 EPIGRAM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,04  
41 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 68,40  
42 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,48  
43 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 1 69,21  
44 ALO SILIO P Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 1 69,47  
45 HUAN TWANG R Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 1 70,86  
46 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 1 71,46  
47 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 1 71,82  
48 GALA W Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 1 72,38  
49 CELLDORADO PB Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 1 72,64  
50 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 2 73,25  
51 ANGELO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 2 75,34  
52 TICOS L Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 2 75,52  
53 JAMBOREE Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 2 76,01  
54 COLUMBIA Olech Natalia Harmony Club 3 78,93  
55 NAHALA GP Z Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 3 79,49  
56 LUCILLA Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 55,90  
57 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 4 58,76  
58 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 4 63,27  
59 OLYMPIC DAY Ludvík Jakub JK Velká Polom 5 70,14  
60 NASALL 3 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 5 70,16  
61 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 5 72,12  
62 LE CORDIAL Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 5 86,80  
63 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 6 74,27  
64 CARDORO 4 Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 6 76,10  
65 ROMICA R Pala Karolina bpk 7 77,50  
66 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 7 77,99  
67 CZUMIZ Ruczka Mirella KJ Zbrosławice 8 66,19  
68 HARPAGAN Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 8 81,25  
69 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 10 73,33  
70 TREZOR Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 13 87,63  
  HIPNOZA Jakubczyk Karolina (MJ.2000) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza ELI    
  ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse REZ    
  DON CLAVIUS Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " REZ    


 

1 - P1 - 115, Runda Koni 5 letnich, z oceną stylu konia (02-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CELLDORADO PB Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 8 8,0 71,01  
1 OLE Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 8,0 8,0 70,52  
3 ANGELO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 7,9 7,9 69,09  
3 BAJADERA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 7,9 7,9 69,39  
5 ALO SILIO P Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0.5 8,3 7,8 70,47  
5 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 7,8 7,8 70,03  
5 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 0 7,8 7,8 70,30  
8 EPIGRAM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0.5 8 7,5 70,47  
9 LIRYKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0.5 7,8 7,3 68,31  
10 JAMBOREE Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0.6 7,8 7,2 74,12  
11 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0.7 7,8 7,1 75,09  
11 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0.5 7,6 7,1 71,74  
11 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 0.5 7,6 7,1 71,15  
14 CARDORO 4 Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 0.8 7,6 6,8 76,99  
15 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakuła Marcin bpk 3.5 6,6 3,1 93,57  
16 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4.4 5,8 1,4 87,93  


 

2 - C - 130, Średnia Runda, zwykły art. 238.2.1 (02-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 49,87 600 PLN
2 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 50,33 450 PLN
3 SAURON Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 50,92 340 PLN
4 GLORIA Fedorowicz Karolina (MJ.2000) LKJ Ostroga w Opolu 0 51,07 200 PLN
5 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 0 51,62 100 PLN
6 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 52,23 50 PLN
7 ZETA Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 52,76 50 PLN
8 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 53,44 50 PLN
9 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 53,78 20 PLN
10 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 53,83 20 PLN
11 QANTAS Vinckier Jan SJ Kunowo 0 54,35 20 PLN
12 RUSH R Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 54,86 20 PLN
13 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 55,61 20 PLN
14 LAUSANNE 65 Koziarowska Natalia Wlks krakus 0 57,21 20 PLN
15 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 57,48 20 PLN
16 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 57,59 20 PLN
17 CASSILIO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 58,43 20 PLN
18 DEBORAH HF Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 58,72 20 PLN
19 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 0 59,16 20 PLN
20 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 59,92  
21 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 0 60,19  
22 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 60,58  
23 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 60,96  
24 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 61,39  
25 COMODEUS P Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 61,57  
26 QUALITO Z Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 61,59  
27 LANOSO Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 61,94  
28 CORRADINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 0 61,96  
29 CHANBETTE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 62,65  
30 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 63,54  
31 GRANDEZA Kołacka Marianna (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 63,61  
32 SANDRA BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 63,78  
33 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 63,88  
34 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 64,27  
35 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 64,77  
36 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 64,82  
37 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 64,88  
38 ELANNA PS Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 64,94  
39 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 65,06  
40 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 65,17  
41 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 65,85  
42 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 1 67,71  
43 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 1 68,44  
44 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 2 71,36  
45 WIBARO Grzelczyk Kamil KJ Agri 2 72,02  
46 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jonczyk Lukasz POL 4 53,77  
47 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 58,40  
48 BERNADINE Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 4 58,71  
49 LOKVENC Bajnar Tomáš JK Baník Ostrava 4 59,35  
50 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 60,02  
51 CLINTORD'S SON M Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 4 60,28  
52 CICERO Pakuła Marcin bpk 4 61,63  
53 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 62,18  
54 CALIPSO DU MESNIL Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 63,01  
55 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 63,18  
56 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 63,48  
57 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 4 64,10  
58 NOBILIS Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 4 64,17  
59 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 64,44  
60 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 65,55  
61 ICEBERG ST Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 65,72  
62 CONPEIA Luty Dominika BPK 7 74,31  
63 OLYMPIC DAY Ludvík Jakub JK Velká Polom 8 56,76  
64 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 8 58,14  
65 GROGORY Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 58,61  
66 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) KJ Metpol Grodziec 8 59,05  
67 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 8 60,61  
68 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 8 61,10  
69 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 62,86  
70 MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri 11 77,25  
71 CATAMARA’N Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 22 89,98  
  CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI    
  DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ ELI    
  MARIACHI Lancova Martina Staj Zwinger ELI    
  PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ REZ    


 

3 - CC - 140, Duża Runda, dwufazowy art.274.5.3 (02-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 49,41 0 31,13 1000 PLN
2 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 51,82 0 31,36 750 PLN
3 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 48,11 0 32,21 550 PLN
4 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 46,19 0 32,99 400 PLN
5 ANTINA Koziarowska Natalia Wlks krakus 0 48,20 0 35,07 340 PLN
6 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 50,27 0 35,09 150 PLN
7 CONPEIA Luty Dominika BPK 0 50,29 0 35,90 100 PLN
8 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 50,27 0 37,96 50 PLN
9 OLIMPIC STAR Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 0 50,84 0 38,35 40 PLN
10 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) KJ Metpol Grodziec 0 46,42 0 41,19 40 PLN
11 BEBETO Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 0 49,58 0 42,58 40 PLN
12 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan SJ Kunowo 0 45,25 4 30,06 40 PLN
13 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 46,59 4 32,14  
14 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 48,52 4 33,49  
15 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 47,76 4 35,02  
16 CASPER XXI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 47,65 4 36,56  
17 RUSH R Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 48,90 4 41,34  
18 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 49,94 4 42,22  
19 FATIMA Goszczyński Bartosz bpk 0 48,33 5 43,27  
20 TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 51,73 5 44,72  
21 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 0 47,72 8 36,93  
22 CHACCOS BOY Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 0 44,99 8 56,40  
23 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika BPK 4 45,66      
24 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 4 48,29      
25 ARCHIMEDES Luty Dominika BPK 4 48,85      
26 LANOSO Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 4 49,50      
27 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 49,54      
28 CAIERO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 49,71      
29 TORPEDO DES FORETS Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 4 49,92      
29 EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 4 49,92      
31 MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 50,29      
32 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 50,62      
33 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 51,45      
34 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 8 44,94      
35 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 8 48,60      
36 COLMINO Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 8 48,76      
37 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 8 49,88      
38 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 8 50,11      
39 COCO LADY Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 8 52,04      
40 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 8 57,77      
41 CICERO Pakuła Marcin bpk 12 46,58      
42 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 12 48,85      
43 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 12 51,04      
44 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 16 52,51      
  DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jonczyk Lukasz POL REZ        
  SANTISA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ        


 

2 ZR - L - 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (02-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FANTASIE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 57,93  
1 DOMINACJA Grabowska Dominika (J.2002) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 57,70  
1 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 56,37  
1 PA LADY P Betkowski Marcin POL 0 58,96  
1 PA LADY P Betkowski Marcin POL 0 59,76  
1 PAVAROTTI Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 55,06  
1 PAVAROTTI Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 57,03  
1 MISTER ZINEDINE S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 57,53  
1 STACUDO Kulej Oliwia (J.2002) Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o. 0 53,29  
1 JERIMO Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 54,97  
1 STACUDO Kulej Oliwia (J.2002) Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o. 0 56,13  
1 JERIMO Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 58,43  
1 NIKOZJA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 55,55  
1 INDINA PP Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 58,32  
1 IL DE FONSE Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki 0 53,69  
1 IL DE FONSE Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki 0 58,05  
1 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 57,48  
1 CONTADORA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 52,41  
1 SETNA Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 49,87  
1 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 57,65  
1 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 57,16  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (J.2003) KJ Royal 0 55,50  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (JM.2004) bpk 0 57,52  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (J.2003) KJ Royal 0 55,23  
1 ALMA ATA Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 50,03  
1 WHISKY Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 0 53,65  
1 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 53,27  
1 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 54,12  
1 RENESANCE Pleva Matej (JM.2004) JK Velká Polom 0 57,47  
1 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 56,47  
1 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 54,89  
32 ZADAR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 60,66  
32 ZADAR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 60,67  
32 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 1 60,23  
32 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 1 61,06  
36 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 56,81  
36 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 54,59  
36 KONFETTI Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 4 59,67  
36 KONFETTI Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 4 58,18  
36 KING LEPANTINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 4 55,17  
36 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 55,68  
36 MISTER ZINEDINE S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 59,55  
36 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 4 57,84  
36 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 4 58,89  
36 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 57,28  
36 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 56,85  
36 RLG CORNETTA Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 4 54,51  
36 LE DARCO VAN LA ROCHE II Kunecka Hanna (J.2003) bpk 4 55,66  
36 LE DARCO VAN LA ROCHE II Kunecka Hanna (J.2003) bpk 4 54,59  
36 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 55,59  
36 RENESANCE Pleva Matej (JM.2004) JK Velká Polom 4 58,43  
36 DENIRO Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 57,04  
36 ARASH Luty Dominika BPK 4 56,40  
54 EURO CALMA Luty Dominika BPK 5 63,43  
54 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 5 62,36  
54 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakuła Marcin bpk 5 61,52  
57 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 7 71,22  
58 DOMINACJA Grabowska Dominika (J.2002) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 8 75,97  
58 FANTASIE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 56,40  
58 CASSIUS CLAY Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 53,56  
58 CASSIUS CLAY Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 54,28  
58 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (JM.2004) bpk 8 75,45  
58 MISS COTTONLAND Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 8 54,53  
64 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 9 80,05  
64 INDINA PP Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 9 60,16  
64 WHISKY Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 9 79,56  
67 KING LEPANTINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 10 82,08  
68 EURO CALMA Luty Dominika BPK 11 70,11  
68 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 11 68,46  
70 CORRASON ESPINADO Grabowska Wiktoria (MJ.2000) KJ Brzóska Sport Horses 12 74,08  
70 CEASER Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 12 58,44  
70 TREZOR Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 12 72,03  
73 AURA-M Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 21 78,38  
74 AURA-M Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 24 58,08  
75 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 26 99,01  
76 CEASER Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 27 86,16  
77 ARASH Luty Dominika BPK 28 105,48  
  CORRASON ESPINADO Grabowska Wiktoria (MJ.2000) KJ Brzóska Sport Horses ELI    
  HIPNOZA Jakubczyk Karolina (MJ.2000) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza ELI    
  ALMA ATA Gryglak Marta OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  FIGARO Adamski Remigiusz BPK ELI    
  FIGARO Adamski Remigiusz BPK ELI    
  JINADINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek ELI    
  CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko ELI    


 

3 ZR - L - otwarty, dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HIGRITHA Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 0 58,73  
1 CEASER Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 58,98  
1 LE DARCO VAN LA ROCHE II Kunecka Hanna (J.2003) bpk 0 57,74  
1 LE DARCO VAN LA ROCHE II Kunecka Hanna (J.2003) bpk 0 57,32  
1 DOMINACJA Grabowska Dominika (J.2002) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 57,64  
1 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 58,39  
1 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 54,92  
1 FIGARO Adamski Remigiusz BPK 0 57,72  
1 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 57,97  
1 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 58,17  
1 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 57,20  
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 55,06  
1 MISTER ZINEDINE S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 59,59  
1 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 56,72  
1 KING LEPANTINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 0 57,90  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (JM.2004) bpk 0 55,49  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (J.2003) KJ Royal 0 53,55  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (JM.2004) bpk 0 55,34  
1 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (J.2003) KJ Royal 0 56,95  
1 CADENCE Kaźmierczak Maja (J.2003) KJ Jeziorki-Osieczna 0 55,06  
1 CADENCE Kaźmierczak Maja (J.2003) KJ Jeziorki-Osieczna 0 55,25  
1 REVANSH Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 0 48,19  
1 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 57,74  
1 COLUMBIA Olech Natalia Harmony Club 0 51,84  
1 RLG CORNETTA Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 0 59,84  
1 ALMA ATA Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 53,59  
1 RENESANCE Pleva Matej (JM.2004) JK Velká Polom 0 54,97  
1 KONFETTI Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 0 59,41  
1 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 52,97  
1 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 0 49,80  
1 DENIRO Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 56,08  
1 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 59,18  
1 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 0 59,10  
1 FANTASIE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 59,51  
1 WHISKY Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 0 51,83  
1 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 0 56,47  
37 ARASH Luty Dominika BPK 1 62,13  
37 CEASER Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 1 60,81  
37 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 1 61,62  
37 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 1 60,20  
37 MISTER ZINEDINE S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 1 62,28  
37 ZADAR Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 1 61,95  
37 GRANDA Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 1 60,49  
37 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakuła Marcin bpk 1 61,28  
45 OLE Fujczak Mateusz (Mł.2200) LKS Dragon Nowielice 2 66,38  
46 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 4 59,99  
46 KING LEPANTINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 4 57,82  
46 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4 58,44  
46 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4 57,19  
46 REVANSH Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 4 49,04  
46 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 58,88  
46 JINADINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 4 54,36  
46 WHISKY Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 4 56,11  
54 CORRASON ESPINADO Grabowska Wiktoria (MJ.2000) KJ Brzóska Sport Horses 5 63,50  
54 HIPNOZA Jakubczyk Karolina (MJ.2000) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 5 63,40  
54 LYNDROS Urbaníková Elizabeth JK Baník Ostrava 5 60,79  
54 EURO CALMA Luty Dominika BPK 5 62,45  
58 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 6 67,38  
59 KONFETTI Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 7 67,76  
60 MISS COTTONLAND Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 8 56,70  
60 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 57,08  
60 DOMINACJA Grabowska Dominika (J.2002) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 8 59,05  
60 ALLEGRO Nowaczyk Martyna Stowarzyszenie Interhorse 8 75,55  
60 FANTASIE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 59,67  
60 JAŚMIN Kołacka Lena (Mł.2007) KJ Sokół Damasławek 8 57,17  
66 EURO CALMA Luty Dominika BPK 9 61,34  
67 CORRASON ESPINADO Grabowska Wiktoria (MJ.2000) KJ Brzóska Sport Horses 10 65,04  
68 AURA-M Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 12 58,12  
69 ARASH Luty Dominika BPK 16 89,01  
70 FIGARO Adamski Remigiusz BPK 20 88,68  
71 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 24 88,55  
  HIPNOZA Jakubczyk Karolina (MJ.2000) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza ELI    
  JINADINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek ELI    
  TREZOR Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw REZ    


 

4 - P1 - 115, Runda Koni 5 letnich, z oceną stylu konia (03-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CELLDORADO PB Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 8,2 8,2 73,23  
2 BAJADERA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 0 8,0 8,0 66,27  
3 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakuła Marcin bpk 0 7,9 7,9 74,42  
3 LIRYKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 7,9 7,9 68,47  
5 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 7,8 7,8 68,42  
5 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 7,8 7,8 71,61  
7 EPIGRAM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0.5 7,9 7,4 73,21  
8 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 0.5 7,8 7,3 69,63  
9 JAMBOREE Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0.5 7,7 7,2 69,94  
10 ANGELO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0.5 7,6 7,1 70,70  
10 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0.5 7,6 7,1 68,74  
12 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 1 7,5 6,5 71,06  
13 ALO SILIO P Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 2.9 7,9 5,0 94,50  
14 CARDORO 4 Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 2.7 7,6 4,9 92,22  
15 EMMA Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice 3 7,0 4,0 90,70  


 

5 - N1 - 125, Runda Koni 6 letnich, z oceną stylu konia (03-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ISSEM Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 8,4 8,4 69,33  
2 VIVIANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 8,3 8,3 67,58  
2 ICOON JN Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 8,3 8,3 66,23  
2 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 8,3 8,3 68,07  
5 QUALITY STAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,2 8,2 65,36  
6 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 8,0 8,0 65,05  
6 FRENCH BROWNIE Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 8,0 8,0 71,86  
8 EDITT-P Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 7,9 7,9 67,00  
8 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 7,9 7,9 63,51  
10 CZART Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 0 7,8 7,8 63,42  
10 INGRID Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 0 7,8 7,8 66,57  
12 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 7,6 7,6 64,63  
13 CASSIOPEIA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0.5 7,8 7,3 69,96  
13 HAWR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0.5 7,8 7,3 67,81  
15 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0.5 7,7 7,2 65,89  
15 DEE-JAY Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0.5 7,7 7,2 63,29  
17 NIKO Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 0.5 7,6 7,1 68,98  
  LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice REZ   REZ    


 

6 - N - 120, Mała Runda, dwufazowy art.274.5.3 (03-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRA K Piroh Artsiom KJ Okoły 0 51,07 0 22,40 450 PLN
2 CASALITA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 51,10 0 22,81 300 PLN
3 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 53,69 0 23,03 200 PLN
4 COSA CHE Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 48,56 0 23,08 160 PLN
5 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 51,97 0 23,60 80 PLN
6 CARINA Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 0 51,08 0 23,91 50 PLN
7 BERNADINE Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 0 50,27 0 24,12 50 PLN
7 SUN PAULA Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 51,82 0 24,12 50 PLN
9 EMAR Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 0 49,92 0 24,23 30,50 PLN
10 COLUMBIA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 48,44 0 24,57 30,50 PLN
11 JARISCA VAN HET HAGENHOF Horáková Martina (J.2001) Staj Zwinger 0 50,31 0 25,08 30,50 PLN
12 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 0 46,76 0 25,11 30,50 PLN
13 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 49,93 0 25,25 30,50 PLN
14 CASLLAR DELA PIERRE 13 Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 54,26 0 25,30 30,50 PLN
15 SUNDAY Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna 0 50,16 0 25,31 30,50 PLN
16 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 51,11 0 25,52 30,50 PLN
17 CAPRINI 3 Korzeniewska Anna (JM.2005) Stowarzyszenie Interhorse 0 52,46 0 25,62 30,50 PLN
18 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 0 52,72 0 25,78 30,50 PLN
19 BEL DE JOUR Piroh Artsiom KJ Okoły 0 52,05 0 25,84 30,50 PLN
20 LA COSTA Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 0 53,25 0 26,47 30,50 PLN
21 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 52,17 0 26,54 30,50 PLN
22 CICERO Pakuła Marcin bpk 0 50,87 0 26,86 30,50 PLN
23 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 52,11 0 27,16 30,50 PLN
24 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 50,95 0 27,24 30,50 PLN
25 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 49,70 0 27,25 30,50 PLN
26 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 0 48,36 0 27,38 30,50 PLN
27 LOVE PARADE Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 51,18 0 27,42 30,50 PLN
28 LE COU COU Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 54,23 0 28,26 30,50 PLN
29 DIANDRO RED WINE Vinckier Izabela SJ Kunowo 0 52,21 0 29,28  
30 GASKONIA Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 0 49,89 0 30,14  
31 SIIMFY Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 0 52,73 0 30,16  
32 ICEBERG ST Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 50,99 0 30,35  
33 HUAN TWANG R Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,87 0 30,38  
34 CANDY DANCER Z Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica 0 52,05 0 30,64  
35 CUMA Popławska Julita KJ Partynice Wrocław 0 49,45 0 30,85  
36 NUCIA Luty Dominika BPK 0 49,51 0 31,62  
37 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 50,61 0 31,80  
38 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 50,82 0 32,27  
39 CHAMPION CHACCO BLUE Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 54,83 0 32,43  
40 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 51,93 0 32,73  
41 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 0 53,43 0 33,68  
42 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,20 4 24,34  
43 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 52,50 4 24,94  
44 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Aldragho 0 50,96 4 25,55  
45 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 0 50,54 4 27,21  
46 CHELSEA 163 Goszczyński Bartosz bpk 0 52,71 4 27,45  
47 IVANO Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 0 53,76 4 29,51  
48 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 0 48,35 4 30,50  
49 NARISCHA Szklarska Anna SK Kruszyńscy 0 49,11 4 31,69  
50 MARIACHI Lancova Martina Staj Zwinger 0 49,43 4 32,70  
51 NASALL 3 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 52,74 5 35,27  
52 CANOSSA Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 52,11 5 35,63  
53 LAVINA 45 Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 0 51,90 8 32,41  
54 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 54,63 8 33,19  
55 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 0 52,32 8 50,82  
56 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 0 49,48 19 62,36  
57 STACUDO Kulej Oliwia (J.2002) Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o. 0 52,89 29 68,93  
58 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 0 50,30 REZ    
59 ARMANI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 1 55,01      
60 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 1 55,34      
61 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 1 55,45      
62 GALOUBE D Kędzierska Marta KJ Kietlów 1 55,80      
63 GALA W Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 1 57,08      
64 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 1 57,23      
65 MOULIN ROUGE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 47,30      
66 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 4 47,65      
67 VENUS Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 47,85      
68 UTERNA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 4 47,99      
69 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 49,08      
70 CARPALA-PELI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 4 49,66      
71 WITO Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 49,93      
72 NAOMI Luksa Agnieszka KJ OKOŁY 4 50,01      
73 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 50,14      
74 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 50,50      
75 QUINTANA Malińska Aleksandra (J.2001) St. Sportowe Vidavia 4 50,91      
76 HARALD H Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 51,03      
77 DING DONG Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 4 51,15      
78 VIVA ESPANA M Spychała Marcelina LKJ Moszna 4 51,31      
79 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 4 51,50      
80 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 4 51,64      
81 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 52,19      
82 ILLAPA Pakuła Marcin bpk 4 52,38      
83 CATOKINA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 53,11      
84 HANKY PANKY ST GHYVAN Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 4 53,32      
85 SANDMAN Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 5 55,62      
86 NESMA Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 5 56,13      
87 LE CORDIAL Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 6 59,75      
88 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 6 62,56      
89 HIGRITHA Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 7 66,37      
90 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 8 46,18      
91 SETNA Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 8 49,78      
92 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 8 49,91      
93 CELEBRITY Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 8 50,82      
94 CASQUETTE 4 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 8 51,45      
95 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 51,49      
96 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 8 69,01      
97 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 9 55,57      
98 LEDANAJA II "W" Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 9 57,18      
99 DESAND Dąbrowska Julia Stow. KJK Szary Michałowice 10 78,04      
100 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 11 66,13      
101 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 11 80,89      
102 TREZOR Jonczyk Lukasz POL 12 42,26      
103 CARDELA Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 12 49,94      
104 KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 12 67,57      
105 GRANDA Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 13 90,99      
106 STOCK Morsztyn Monika BPK 14 75,81      
107 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 22 94,35      
108 FOKUS Kisielowska Izabella (MJ.1999) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 25 87,10      
  KEMMELBACH Orlovová Lucia JK Baník Ostrava ELI        


 

7 - CC - 140, Duża Runda, zwykły art.238.2.1 (03-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 66,37 1000 PLN
2 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 67,25 750 PLN
3 TORPEDO DES FORETS Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 0 67,92 550 PLN
4 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 68,80 400 PLN
5 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 73,18 340 PLN
6 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 74,09 150 PLN
7 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 74,38 100 PLN
8 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 74,95 50 PLN
9 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 75,61 35 PLN
10 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 76,92 35 PLN
11 ANTINA Koziarowska Natalia Wlks krakus 0 77,65 35 PLN
12 LANOSO Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 77,87 35 PLN
13 BEBETO Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 1 84,35 35 PLN
14 DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 4 66,01 35 PLN
15 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 71,47 35 PLN
16 TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 76,02  
17 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 76,36  
18 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 76,39  
19 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jonczyk Lukasz POL 4 76,56  
20 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 4 77,01  
21 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 77,95  
22 CASPER XXI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 78,68  
23 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 78,73  
24 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan SJ Kunowo 4 78,87  
25 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 5 84,27  
26 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 5 84,90  
27 ARCHIMEDES Luty Dominika BPK 6 85,39  
28 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 8 69,73  
29 VAN HALEN Morsztyn Piotr KJ Kietlów 8 71,61  
30 REPLAY R Klein Tomasz JKS Przybyszewo 8 74,18  
31 CASSILIO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 8 77,18  
32 COCO LADY Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 8 77,49  
33 WIBARO Grzelczyk Kamil KJ Agri 8 95,18  
34 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 8 96,21  
35 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 9 82,40  
36 FALL RIVER BLUE Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 9 82,41  
37 QANTAS Vinckier Jan SJ Kunowo 9 84,03  
38 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 9 84,97  
39 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 10 87,32  
39 CHACCOS BOY Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 10 87,32  
41 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika BPK 12 74,43  
42 NOBILIS Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 12 77,97  
43 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 12 80,18  
44 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 13 81,16  
45 CONPEIA Luty Dominika BPK 13 97,41  
46 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 14 88,69  
47 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 17 81,78  
48 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 20 109,99  
  L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ ELI    
  MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri ELI    
  FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) KJ Metpol Grodziec ELI    
  COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY ELI    
  EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg ELI    
  PRINCE NOIR Lach Agata bpk ELI    
  OLIMPIC STAR Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier REZ    
  CAIERO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ    
  SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica REZ    


 

5 ZR - P - 110, otwarty, zwykły art.238.2.1 (04-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VULKANA 6 Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 48,47  
2 VENUS Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 50,57  
3 CONTADORA Orlovová Lucia JK Baník Ostrava 0 51,31  
4 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 0 51,93  
5 FOKUS Kisielowska Izabella (MJ.1999) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 52,95  
6 PAVAROTTI Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 53,41  
7 LORIN B Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 54,67  
8 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 55,81  
9 F CADANS Z Kowynia Julita (MJ.1999) WLKS Krakus 0 55,98  
10 STACUDO Kulej Oliwia (J.2002) Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o. 0 56,60  
11 LYNDROS Urbaníková Elizabeth JK Baník Ostrava 0 57,77  
12 OSADKOWSKI KEY LEENA Luzano Julia Klub Jeździecki Osadkowski sp.zo.o 0 58,92  
13 CATOKINA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 58,97  
14 TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 59,33  
15 UTA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 59,48  
16 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 0 59,75  
17 DENIRO Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 60,38  
18 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 0 60,71  
19 JERIMO Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 61,25  
20 CLARK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 61,52  
21 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 0 61,64  
22 GRANDA Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 0 61,85  
23 PA LADY P Betkowski Marcin POL 0 63,27  
24 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 0 63,28  
24 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 63,28  
26 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 63,69  
27 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 1 64,99  
28 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 4 49,23  
29 LUCILLA Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 50,02  
30 APERITIF Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 4 50,64  
31 RENESANCE Pleva Matej (JM.2004) JK Velká Polom 4 55,71  
32 DON CLAVIUS Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 59,63  
33 CZUMIZ Ruczka Mirella KJ Zbrosławice 4 59,93  
34 MISS COTTONLAND Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 4 60,26  
35 SANPRESSA Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 60,49  
36 NIKOZJA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 7 75,46  
37 HARPAGAN Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 7 75,82  
38 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 8 60,02  
39 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 8 62,72  
40 FANTASIE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 8 63,09  
41 CUMA Popławska Julita KJ Partynice Wrocław 9 66,58  
42 IL DE FONSE Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki 9 81,84  
43 ROMICA R Pala Karolina bpk 12 55,39  
44 CAVALIM Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 12 77,27  
45 NAHALA GP Z Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 12 92,95  
46 HUAN TWANG R Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 14 70,61  
47 MISTER KANNAN Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław 14 86,61  
48 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 17 65,27  
49 CEASER Z Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 17 80,78  
50 CONSILLA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 20 76,14  
51 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 20 94,17  
52 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 25 97,08  
  KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice ELI    
  DESAND Dąbrowska Julia Stow. KJK Szary Michałowice ELI    
  COLUMBIA Olech Natalia Harmony Club ELI    
  ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk ELI    
  MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw ELI    
  KEMMELBACH Orlovová Lucia JK Baník Ostrava ELI    


 

8 - N - 120, Finał Rundy Koni 5 letnich, z oceną stylu konia (04-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CELLDORADO PB Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 8,1 8,1 73,70  
2 LIRYKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 8,0 8,0 68,46  
3 BANKNOT Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0 7,9 7,9 74,05  
3 CALVANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0 7,9 7,9 74,42  
3 QUIVISTO Murdzia Seweryn bpk 0 7,9 7,9 69,77  
6 ELEANOR Zwinger Jan Staj Zwinger 0 7,8 7,8 69,41  
7 EPIGRAM Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0,5 8,0 7,5 72,34  
7 CELLO MELLONI Vinckier Izabela SJ Kunowo 0.5 8,0 7,5 69,65  
9 JUBA VAN DE SUYDERSEE Pakuła Marcin bpk 0.5 7,8 7,3 70,26  
10 ANGELO Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0,5 7,7 7,2 72,92  
11 CARDORO 4 Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 0.6 7,6 7,0 76,68  
  BAJADERA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole ELI   ELI    
  JAMBOREE Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza REZ   REZ    


 

9 - N1 - 125, Runda Koni 6 letnich, z oceną stylu konia (04-05-2019)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 8,6 8,6 77,53  
2 ISSEM Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 8,5 8,5 76,54  
3 ICOON JN Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 8,2 8,2 74,73  
4 QUALITY STAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 8,1 8,1 72,42  
5 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 8,0 8,0 74,98  
6 DEE-JAY Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 7,9 7,9 73,75  
7 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0.1 7,8 7,7 78,53  
7 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 7,7 7,7 73,71  
9 HAWR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0.5 8,1 7,6 74,65  
10 CASSIOPEIA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 0.7 8,2 7,5 79,64  
11 DIANDRO RED WINE Vinckier Izabela SJ Kunowo 0.5 7,8 7,3 73,14  
11 FRENCH BROWNIE Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0,7 8,0 7,3 84,46  
13 NIKO Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 0.5 7,5 7,0 74,62  
14 EDITT-P Grzelczyk Kamil KJ Agri 0.7 7,6 6,9 79,03  
15 VIVIANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 1 7,8 6,8 72,90  
16 CZART Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 1.5 6,2 4,7 75,86  


 

10 - N - 120, Mała Runda zwykły art.238.2.1 (04-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RAMIRA K Piroh Artsiom KJ Okoły 0 54,94 450 PLN
2 EMAR Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 0 55,40 300 PLN
3 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 56,57 200 PLN
4 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 56,67 160 PLN
5 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 57,32 80 PLN
6 CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA 0 57,71 50 PLN
7 CHICHOLINA Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 58,27 50 PLN
8 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 59,08 50 PLN
9 SUN PAULA Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 0 59,22 15 PLN
10 SUNDAY Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna 0 59,41 15 PLN
11 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 0 59,68 15 PLN
12 VENUS Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 60,11 15 PLN
13 LOVE PARADE Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 60,28 15 PLN
14 LE COU COU Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 60,50 15 PLN
15 LEDANAJA II "W" Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 0 61,12 15 PLN
16 DING DONG Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 0 61,81 15 PLN
17 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,82 15 PLN
18 CICERO Pakuła Marcin bpk 0 63,43 15 PLN
19 CHELSEA 163 Goszczyński Bartosz bpk 0 63,47 15 PLN
20 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 0 64,00 15 PLN
21 CUMA Popławska Julita KJ Partynice Wrocław 0 64,54 15 PLN
22 GRANDA Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 0 65,10 15 PLN
23 VIVA ESPANA M Spychała Marcelina LKJ Moszna 0 65,23 15 PLN
24 HANKY PANKY ST GHYVAN Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 67,28  
25 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 67,40  
26 UTERNA Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 68,15  
27 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 68,89  
28 NUCIA Luty Dominika BPK 0 69,16  
29 CASQUETTE 4 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 69,66  
30 STOCK Morsztyn Monika BPK 0 69,68  
31 INGRID Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 0 70,34  
32 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 70,40  
33 CANOSSA Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 70,64  
34 WITO Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 71,38  
35 ILLAPA Pakuła Marcin bpk 0 71,50  
36 CANDY DANCER Z Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica 0 71,51  
37 LA COSTA Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 1 73,80  
38 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 1 74,53  
39 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 1 74,60  
40 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 1 75,13  
41 KOSTARYKA Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 1 75,15  
42 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 1 75,46  
43 IVANO Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 1 75,75  
44 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 2 76,09  
45 TICOS L Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 3 80,66  
46 NESMA Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 4 55,93  
47 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 4 56,05  
48 CASALITA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 56,33  
49 NAOMI Luksa Agnieszka KJ OKOŁY 4 58,58  
50 GASKONIA Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 4 60,38  
51 CAPRINI 3 Korzeniewska Anna (JM.2005) Stowarzyszenie Interhorse 4 63,22  
52 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 4 63,82  
53 GRANDEZA Kołacka Marianna (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 4 64,13  
54 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 65,57  
55 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 4 65,60  
56 CASLLAR DELA PIERRE 13 Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 4 66,82  
57 CARDELA Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 4 67,07  
58 CATOKINA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 69,89  
59 SANDMAN Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 4 69,90  
60 KEMMELBACH Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 69,97  
61 NARISCHA Szklarska Anna SK Kruszyńscy 4 70,59  
62 HUAN TWANG R Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 4 70,81  
63 JARISCA VAN HET HAGENHOF Horáková Martina (J.2001) Staj Zwinger 4 70,94  
64 SIIMFY Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 4 71,25  
65 GALOUBE D Kędzierska Marta KJ Kietlów 4 71,96  
66 ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk 5 74,44  
67 LE CORDIAL Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 5 74,75  
68 CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 6 76,19  
69 HARALD H Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 6 76,39  
70 NASALL 3 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 6 76,85  
71 MARIACHI Lancova Martina Staj Zwinger 6 78,92  
72 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 7 80,43  
73 COSA CHE Godoś Karolina KJ Royal Opole 8 55,39  
74 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Aldragho 8 63,91  
75 FOKUS Kisielowska Izabella (MJ.1999) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 8 64,51  
76 MOULIN ROUGE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 8 69,11  
77 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 8 70,19  
78 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 71,34  
79 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 8 85,89  
80 I'M SPECIAL FOR JOHN Zwinger Jan Staj Zwinger 9 74,45  
81 TREZOR Jonczyk Lukasz POL 12 64,77  
82 SETNA Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 12 65,28  
83 LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 16 71,52  
84 QUINTANA Malińska Aleksandra (J.2001) St. Sportowe Vidavia 16 87,27  
85 MIDNIGHT STAR Kozakiewicz Paulina KJ MAXIMUS KOWARY 22 95,00  
86 DROBINKA Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 24 100,06  
  KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA ELI    
  REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach ELI    
  TORPEDO DES FORETS Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki REZ    
  STACUDO Kulej Oliwia (J.2002) Klub Jeździecki „AVANTI” sp. z o.o. REZ    


 

11 - C - 130, Średnia Runda zwykły art.238.2.1 (04-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HANKY PANKY ST GHYVAN Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 52,12 600 PLN
2 ESCALONA Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 52,15 450 PLN
3 LAUSANNE 65 Koziarowska Natalia Wlks krakus 0 53,60 340 PLN
4 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 53,73 200 PLN
5 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 54,12 100 PLN
6 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 56,69 50 PLN
7 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 59,41 50 PLN
8 NESMA Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 60,11 50 PLN
9 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 61,39 20 PLN
10 ICEBERG ST Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 0 61,82 20 PLN
11 CARINA Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 0 63,34 20 PLN
12 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 63,83 20 PLN
13 JARISCA VAN HET HAGENHOF Horáková Martina (J.2001) Staj Zwinger 0 65,82 20 PLN
14 CORRADINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 0 66,48 20 PLN
15 CLINTORD'S SON M Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 66,60 20 PLN
16 LA COSTA Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 0 67,34  
17 SANDRA BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 68,98  
18 ISSEM Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 2 73,81  
19 CARPALA-PELI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 4 57,91  
20 FATIMA Goszczyński Bartosz bpk 4 58,23  
21 CHANBETTE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 60,25  
22 DEBORAH HF Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 60,52  
23 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 4 60,53  
24 ZETA Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 60,84  
25 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 4 61,38  
26 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 61,50  
27 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 62,69  
28 BEL DE JOUR Piroh Artsiom KJ Okoły 4 62,85  
29 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 63,25  
30 ARMANI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 4 63,90  
31 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 64,29  
32 ILLAPA Pakuła Marcin bpk 4 64,30  
33 COLUMBIA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 64,35  
34 QUALITO Z Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 4 65,69  
35 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 4 65,86  
36 CALIPSO DU MESNIL Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 67,36  
37 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 67,88  
38 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 5 71,50  
39 GROGORY Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8 55,29  
40 OLYMPIC DAY Ludvík Jakub JK Velká Polom 8 56,05  
41 TRITOP 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8 58,09  
42 SAURON Hentšel Marek JK Baník Ostrava 8 58,99  
43 CICERO Pakuła Marcin bpk 8 60,33  
44 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 8 62,51  
45 LOKVENC Bajnar Tomáš JK Baník Ostrava 8 63,29  
46 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 8 63,90  
47 CHAMPION CHACCO BLUE Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 9 69,97  
48 COMODEUS P Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 9 72,67  
49 LAVINA 45 Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 12 67,87  
50 BERNADINE Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 14 76,30  
51 ELANNA PS Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 17 88,45  
52 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 18 74,40  
53 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 20 100,00  
  VIVA ESPANA M Spychała Marcelina LKJ Moszna ELI    
  LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo ELI    
  DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ ELI    
  CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec ELI    
  ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów ELI    
  CATAMARA’N Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice REZ    
  AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki REZ    


 

12 - C1 - 135, Konkurs Specjalny C1, z wyboru przeszkód art.270 (04-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GLORIA Fedorowicz Karolina (MJ.2000) LKJ Ostroga w Opolu 1310 61,06 1500 PLN
2 HAPPY LINA Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 1210 64,32 750 PLN
3 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 1140 68,32 550 PLN
4 RUSH R Grzelczyk Kamil KJ Agri 1100 62,00 450 PLN
5 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 1040 66,63 350 PLN
6 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 980 67,85 150 PLN
7 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 730 70,19 80 PLN
8 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika BPK 730 72,60 50 PLN
9 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 710 62,59  
10 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 620 69,42  
11 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 580 76,68  
12 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 380 67,17  


 

13 - N1 - 125, Finał Małej Rundy, zwykły art.238.2.1 (05-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARINA Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 0 45,51 600 PLN
2 CORNVILLE Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 0 46,16 450 PLN
3 COSA CHE Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 46,49 340 PLN
4 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 46,61 200 PLN
5 DREAMY M Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 47,06 100 PLN
6 DENZEL BLUE Z Gardas Dominika (J.2001) JKS FER Więckowice 0 47,97 50 PLN
7 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 47,98 50 PLN
8 STARCORNET Klein Tomasz JKS Przybyszewo 0 48,02 50 PLN
9 OLIMPIC LADY Nabiałczyk Natalia (MJ.1999) LKJ Ostroga Opole 0 48,05 20 PLN
10 LEDANAJA II "W" Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 0 48,15 20 PLN
11 VENUS Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 0 48,47 20 PLN
12 MARIACHI Lancova Martina Staj Zwinger 0 48,48 20 PLN
13 WERBEL Szewczyk Maja (J.2002) KJ Avanti Opole 0 48,71 20 PLN
14 SUNDAY Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna 0 49,96 20 PLN
15 GRANDEZA Kołacka Marianna (JM.2004) KJ Sokół Damasławek 0 50,54 20 PLN
16 NIKO Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 0 51,49 20 PLN
17 STOCK Morsztyn Monika BPK 0 52,13 20 PLN
18 LOKVENC Bajnar Tomáš JK Baník Ostrava 0 53,08 20 PLN
19 CANDY DANCER Z Ślusarczyk Ewelina OSK Michalscy Trzebnica 0 54,57 20 PLN
20 C-KARAT CARTE D'OR Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria (MJ.2000) KS Centaurus 0 54,62  
21 CHELSEA 163 Goszczyński Bartosz bpk 0 54,67  
22 CANOSSA Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 55,29  
23 GRANDA Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 0 55,60  
24 MOULIN ROUGE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 55,76  
25 NUCIA Luty Dominika BPK 0 57,33  
26 CARDELA Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 0 57,35  
27 LE COU COU Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 57,46  
28 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Aldragho 0 57,70  
29 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 0 59,28  
30 CASQUETTE 4 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 0 60,21  
31 CHELSEA-BLUE Adamietz Maria (J.2003) KJ Metpol Grodziec 4 44,82  
32 CASALITA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 45,82  
33 CASSARIO Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 4 47,29  
34 PTYŚ Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 47,78  
35 CHAMPION CHACCO BLUE Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 4 47,97  
36 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 48,22  
37 NAOMI Luksa Agnieszka KJ OKOŁY 4 48,67  
38 RAMIRA K Piroh Artsiom KJ Okoły 4 49,26  
39 LOVE PARADE Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 4 49,79  
40 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 50,78  
41 INGRID Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 4 53,23  
42 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 4 53,33  
43 DING DONG Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier 4 54,40  
44 CATOKINA Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 56,27  
45 NESMA Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 4 56,83  
46 REXONEA P Zielińska Martyna (J.2002) KS Pegaz w Chwałowicach 4 57,65  
47 LE CORDIAL Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 4 59,43  
48 WITO Flis Małgorzata Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 60,50  
49 FERRARI K Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 5 62,30  
50 TREFL-K Murdzia Seweryn bpk 8 48,90  
51 CAPRINI 3 Korzeniewska Anna (JM.2005) Stowarzyszenie Interhorse 8 48,92  
52 ELECTRIC LADY Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 8 52,73  
53 IVANO Nurkowska Agnieszka KJ Avanti Opole 8 56,72  
54 SIIMFY Láryšová Tina (J.2001) Stáj SKL Trojanovice 8 57,11  
55 LAMBIK Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 8 59,44  
56 MAIK K Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 9 65,80  
57 LARIFARI Zmyślona Kornelia (MJ.1999) KJ Jan Kosicki Kobierno 10 83,29  
58 SANDMAN Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg 12 57,94  
59 TICOS L Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 12 60,22  
60 HARALD H Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 13 62,26  
61 CASLLAR DELA PIERRE 13 Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 13 65,00  
62 LAVINA 45 Pęciak Anna KJ Hipodrom Five Oaks 15 71,10  
63 VIVA ESPANA M Spychała Marcelina LKJ Moszna 15 72,88  
  KOSMA Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA ELI    
  CUMA Popławska Julita KJ Partynice Wrocław ELI    
  JARISCA VAN HET HAGENHOF Horáková Martina (J.2001) Staj Zwinger ELI    
  CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec ELI    
  LUIGI Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  EMAR Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole ELI    
  CORBINIAN Derda Agata (JM.2005) KJ MICHAŁÓWKA ELI    
  QUINTANA Malińska Aleksandra (J.2001) St. Sportowe Vidavia REZ    
  CASSINI BOMB Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty REZ    
  ULOTKA-K Nikolas Kaja (J.2003) bpk REZ    
  BERNADINE Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna REZ    
  GALOUBE D Kędzierska Marta KJ Kietlów REZ    


 

14 - C - 130, Finał Rundy Koni 6 letnich, dwufazowy art.274.5.3 (05-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ISSEM Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 60,98 0 26,92 600 PLN
2 I-ROCK FLOWER Kostrzewa Klara KJ Rock Horses 0 58,93 0 29,84 450 PLN
3 ICOON JN Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 59,83 12 63,37 350 PLN
4 EDITT-P Grzelczyk Kamil KJ Agri 4 59,75     250 PLN
5 DEE-JAY Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 60,40     100 PLN
6 CZART Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 60,50     50 PLN
7 CASSIOPEIA Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 60,90     50 PLN
8 FRENCH BROWNIE Klein Tomasz JKS Przybyszewo 4 62,60     50 PLN
9 CALVADOS Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 8 57,42      
10 SENIOR Grzelczyk Kamil KJ Agri 8 57,91      
11 VIVIANO Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 19 76,28      


 

15 - C1 - 135, Finał Średniej Rundy, dwufazowy art.274.5.3 (05-05-2019)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DIAROUBET Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 57,73 0 19,91 1000 PLN
2 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 55,43 0 20,44 750 PLN
3 AZUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 0 57,52 0 20,72 550 PLN
4 CASSILIO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 57,28 0 21,21 400 PLN
5 FRUGO Grzelczyk Kamil KJ Agri 0 59,04 0 21,43 340 PLN
6 BENEFIS Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem 0 56,27 0 21,80 150 PLN
7 QUVEE PRESTIGE Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 58,51 0 21,85 100 PLN
8 COMODEUS P Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 56,60 0 22,07 50 PLN
9 ZETA Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 58,46 0 22,29 35 PLN
10 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 0 56,38 0 22,81 35 PLN
11 L'COLANTOS Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 59,16 0 23,40 35 PLN
12 CHEPETTANO Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,97 0 23,51 35 PLN
13 FATIMA Goszczyński Bartosz bpk 0 59,02 0 24,45 35 PLN
14 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 0 52,18 0 24,83 35 PLN
15 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 56,71 0 25,25 35 PLN
16 LAUSANNE 65 Koziarowska Natalia Wlks krakus 0 57,13 0 25,49 35 PLN
17 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 0 55,78 0 25,51 35 PLN
18 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 60,00 0 25,61  
19 BEL DE JOUR Piroh Artsiom KJ Okoły 0 57,77 0 26,22  
20 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 59,47 0 26,58  
21 CALLIHALL Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 59,32 0 26,61  
22 MISTER STAKKATO S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0 57,16 0 27,61  
23 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 56,88 0 27,75  
24 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 57,16 0 29,44  
25 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 57,61 0 29,60  
26 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 59,44 0 35,63  
27 SAURON Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 56,68 4 21,53  
28 CLINTORD'S SON M Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice 0 59,11 4 24,44  
29 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia Stowarzyszenie Warszawski KJ 0 55,47 4 25,09  
30 ARMANI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 0 57,70 4 25,18  
31 ELANNA PS Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 0 59,03 4 27,02  
32 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 0 58,92 4 31,12  
33 DEBORAH HF Hentšel Marek JK Baník Ostrava 0 57,16 8 23,36  
34 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) KJ Metpol Grodziec 0 54,15 8 24,87  
35 HANKY PANKY ST GHYVAN Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro-Aves Gajewniki 0 57,26 8 27,11  
36 QANTAS Vinckier Jan SJ Kunowo 0 56,32 8 34,70  
37 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 56,05 ELI    
38 COCO LADY Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 1 60,13      
39 HAWR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 1 60,32      
40 WIBARO Grzelczyk Kamil KJ Agri 1 61,01      
41 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 4 53,40      
42 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 53,78      
43 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 4 54,27      
44 CARPALA-PELI Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 4 54,41      
45 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 4 57,55      
46 CALIPSO DU MESNIL Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 4 58,21      
47 CORRADINO Prasek Krzysztof Stowarzyszenie Interhorse 4 58,30      
48 NOBILIS Parkitny Maximilian (J.2003) KJ Maximus Kowary 4 58,82      
49 CHANBETTE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 59,13      
50 LA COSTA Kramer Borys KJ Sokół Damasławek 5 60,32      
51 SANDRA BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 5 62,45      
52 GLORIA Fedorowicz Karolina (MJ.2000) LKJ Ostroga w Opolu 8 53,88      
53 OLYMPIC DAY Ludvík Jakub JK Velká Polom 8 56,16      
54 COLUMBIA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 8 56,69      
55 CASPIAN Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 8 57,01      
56 CONPEIA Luty Dominika BPK 8 57,05      
57 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 59,16      
58 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 9 60,29      
59 ICEBERG ST Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki 9 79,53      
60 DISCOVER-S Kalicińska Urszula St. Warszawski KJ 9 79,76      
61 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 11 69,45      
62 GROGORY Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 12 58,55      
63 PRINCE NOIR Lach Agata bpk 20 72,04      
  TRITOP 2 Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice ELI        
  QUALITO Z Kierznowski Hubert SKJ Kietlów REZ        
  CHACCOS BOY Kuczerawy Tomasz Konie Sportowe Gillmaier REZ        


 

16 - CC1 - 145, Grand Prix, III Memoriał Marcina Klupsia, dwunawrotowy art. 273.3.3.1 (05-05-2019)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 LONDON 32 Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 0 83,79 0 48,50 0 4000 PLN
2 DJARVI B Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 77,67 0 51,01 0 3000 PLN
3 DAKOTA DU BOIS PINCHET Z Jonczyk Lukasz POL 0 79,56 0 55,55 0 2000 PLN
4 VAN HALEN Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 77,37 4 50,32 4 1500 PLN
5 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 82,01 4 58,71 4 1000 PLN
6 LANOSO Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 0 82,71 8 51,92 8 500 PLN
7 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 82,77 8 56,88 8 300 PLN
8 FALL RIVER BLUE Strnadlová Lucie stable SKL Trojanovice 0 80,29 12 55,73 12 100 PLN
9 CASPER XXI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 78,81 ELI      
10 CAIERO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 75,32        
11 CHAKALAKA 8 Vinckier Jan SJ Kunowo 4 76,16        
12 FIBONACCI S Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 4 78,27        
13 COSTACALVO Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 79,27        
14 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 4 79,28        
15 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 4 79,30        
16 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 79,94        
17 BEBETO Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 4 80,06        
18 TREND D'ELSENDAM Z Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 80,85        
19 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 4 81,85        
20 CENSOR Hentšel Marek JK Baník Ostrava 4 82,18        
21 ANTINA Koziarowska Natalia Wlks krakus 5 84,53        
22 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert SKJ Kietlów 7 94,88        
23 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 8 76,47        
24 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 78,60        
25 SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 80,39        
26 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 8 83,68        
27 TORPEDO DES FORETS Grzegorzewski Adam (MJ.1998) St. Agro - Aves Gajewniki 12 82,51        
  EAZY BOY Dyżewska Ewa Aleksandra Cysterny Szumlakowski Brzeg ELI          
  MISTER DR. HEIGL Grzelczyk Kamil KJ Agri ELI          
  DENVER Z Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów REZ          
  KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika BPK REZ          
  RUSH R Grzelczyk Kamil KJ Agri REZ          


 

7 ZR - L - 100, dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 (05-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 REVANSH Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 0 50,71  
1 JAMBOREE Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 51,29  
1 KOSTARYKA Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 0 56,73  
1 ALMA ATA Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 47,74  
1 INDINA PP Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 58,45  
1 LE DARCO VAN LA ROCHE II Kunecka Hanna (J.2003) bpk 0 49,82  
1 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (JM.2004) bpk 0 52,80  
1 ARAMIS Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 53,35  
1 HIPNOZA Jakubczyk Karolina (MJ.2000) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 50,98  
10 ARASH Luty Dominika BPK 1 60,96  
10 ALLEGRO Nowaczyk Martyna Stowarzyszenie Interhorse 1 62,09  
12 KONFETTI Berbecka Aleksandra (JM.2005) JKS FER Więckowice 4 58,21  
12 ROZKOSZ Wieczorek Emilia (J.2003) KJ Royal 4 48,86  
12 FIGARO Adamski Remigiusz BPK 4 58,86  
12 CLEAR ONE Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko 4 55,29  
16 AURA-M Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 8 56,87  
16 LA PETITE GUERRIERE Przedpełski Stanisław Stowarzyszenie WKJ Warszawa 8 58,71  
16 DOMINACJA Grabowska Dominika (J.2002) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 8 54,64  
16 JINADINA PP Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 8 51,09  
20 EURO CALMA Luty Dominika BPK 12 72,77  
21 CASSIUS CLAY Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 14 65,74  
22 WHISKY Jazienicki Dominik (J.2003) JKS w Siodle 17 78,15  


 

8 ZR - P - 110, zwykły art.238.2.1 (05-05-2019)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 APERITIF Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 0 52,93  
2 DOMINACJA Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 0 53,59  
3 F CADANS Z Kowynia Julita (MJ.1999) WLKS Krakus 0 57,09  
4 SZALONY CHE Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 58,99  
5 CALGARY BGM Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 0 60,78  
6 ERUDYTA Nowaczyk Vanessa (J.2002) Stowarzyszenie Interhorse 0 61,71  
7 DON CLAVIUS Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 0 64,69  
8 JERIMO Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 0 65,02  
9 SETNA Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 65,33  
10 DENIRO Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 0 66,74  
11 GITANIA VAN DE HOEVEN Z Ludwiczak Magdalena (Mł.2017) KJ Sokół Damasławek 1 69,10  
12 MISTER ZINEDINE S Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 1 71,15  
13 ALO SILIO P Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 1 71,98  
14 LUCILLA Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 54,55  
15 FOKUS Kisielowska Izabella (MJ.1999) KJ Impuls Dąbrowa Górnicza 4 57,80  
16 VITALIS Pawelczak Paulina (J.2001) JUKS Mieczewo 4 58,52  
17 PIGMENT Handzlik Maciej (JM.2005) Bez przynależności klubowej 4 58,61  
18 PAVAROTTI Gałczyński Tomasz Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 4 59,92  
19 HUAN TWANG R Bule Paulina (JM.2005) St. KJ Preria Wilkowice 4 60,52  
20 CZUMIZ Ruczka Mirella KJ Zbrosławice 4 65,09  
21 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) SKJ Bobrowy Staw 4 65,28  
22 GITTE OF HERITAGE Pawelczak Zofia (JM.2005) JUKS Mieczewo Borkowice 4 66,22  
23 QUITE LASSY Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 4 66,65  
24 AFRYKA BH Greniuk Karolina (J.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4 66,69  
25 QUAISON Bembenik Olimpia (MJ.1998) JKS Przybyszewo 5 70,44  
26 IZZY RIVER Z Ludwiczak Hubert KJ Sokół Damaslawek 6 76,88  
27 BAJADERA Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole 9 69,56  
28 IL DE FONSE Klawe Aneta St. Agro-Aves Gajewniki 9 88,03  
29 HELP ME BOY DU PETIT VIVIER Tauchert Oliwia (J.2003) Stowarzyszenie Interhorse 11 80,94  
30 ULEWA 2-K Kubacka Dominika (J.2003) bpk 11 94,35  
31 ROMICA R Pala Karolina bpk 12 61,78  
32 CADENCE Kaźmierczak Maja (J.2003) KJ Jeziorki-Osieczna 13 87,23  
33 MISS COTTONLAND Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 16 64,08  
  TESTAROSSA Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica REZ    



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1589
2. Grundkowska Monika   366
3. Szmytka Michalina 323
4. Najdzionek Szymon 236
5. Milczarek Nina 230
6. Pawlicka Dajana 208
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  181
9. Pisarska Zuzanna 131
10.Libera Aleksander  125

30/06/19

1. Kierznowska Aleksandra 483
2. Lewicki Filip    446
3. Lehmann Dalia 371
4. Suska Juliana 273
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Kawa Aleksandra 211
7. Barański Mikołaj 209
8. Dobkowska Milena 171
9. Babiak Filip  130
10. Błaszczak Julia  117

 30/06/17

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1407
3. Zawadzka Eliza  1245
4. Biegalska Iga  1240
5.Pietrzak Daria  1025
6. Jannasz Wiktoria  972
7. Marchwicka Maja 912
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Wypychlo Aleksandra  505

 13/06/19 

1. Pliem Perka Martyna  388
2. Piontek Barbara  344
3. Skotarczak Nel  322
4. Śliwiński Antoni  296
5. Sówka Nell  280
6. Pięta Julia  277
7  Ganowska Julia 263
8. Pellowska Paulina 222
9. Pawłowska Kornelia   213
10.  Janiszewska Lena  192

03/07/19

1. Piontek Helena 333
2. Szeszuła Zuzanna  262
3. Bednarczyk Julia  190
4. Bar Karolina 173
5. Żuk Kaja 149
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 102
8. Panarowicz Nikola  99
8. Naumiuk Roksana  81
10. Jach Oliwia / Mycio Oliwia  63

03/07/19

1. Kamińska Agata  566
2. Henzel Dominika  530
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Styła Olga  350
7. Konarska Marta 299
8. Osuch Aleksandra 292
9.  Piontek Helena 283
10.  Tralewicz Pielak Laura 251

 03/07/19

1. Friedman Maja Bella 417
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Bar Karolina  40
7.  Jędrychowska Aleksandra 35
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8   Klota Amelia 15

  03/07/19