HZO DiM Zakrzów 02-04.02.2024

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Zakrzów 04/02/24

Gr A0 - 1m. Gabriela Sabok MATADOR Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie

Gr A1 - 1m. Rozarie Mošťková  JOPJE D  CZE

Gr A2 - 1m. Rozarie Mošťková  BLESK  30 CZE 

Gr C - 1m. Emilia Kandysiak  BIKINI  Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION

Gr D Bis- 1m. Alex Stępień ISABELLA  LZJ Drama Zbroslawice

Finał MŁ JM DK - 1m. Oliwia Dziemba   CHAMPERELLE M    Klub Jeździecki Preria Wilkowice

Finał J/MJ - 1m. Irena Bigaj  REPLAY R  KS Faruk 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23