Halowe Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody  2024

Hipodrom Sopot 14-17 marca 2024

 

WYNIKI      fot. Aleksandra Ziętak Fotografia        ARCHIWYM VIDEO 

ZWYCIĘZCY  HMP 2024

 

HMP Seniorzy - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino 

HMP MJ U21 - 1m. Julia Ganowska NUMBER ONE  BPK

HMP Juniorzy - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT  KJ Jolly Jumpe

HMP Dzieci U14 - 1m. Gaja Kazimierczak  KS Gajewniki

Ladies Cup - 1m. Wiktoria Leszek Karwańska  SKJ Hawajka

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 2024

Podium HMP Seniorów 2024

Podium HMP Seniorów 2024

 

1m. Adam Nicpoń CYCERA  JKS Barłomino  0 pkt 

2m. Marek Wacławik  KATHMANDAU  KJ Heaa Turek  1,06 pkt 

3m. Antoni Strzałkowski  U2  KJ Strzała Krubiczew 3,81 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI MJ U21 2024

Podium HMP MJ  2024 

Podium HMP Młodych Jeźdźców U21 2024 

 

​1m. Julia Ganowska  NUMBER ONE  BPK  3,93 pkt

2m. Iga Biegalska  DORAVELLA  JKS Barłomino 4 pkt 

3m. Nell Sówka DIGISPORT CARLO  Stajnia Ludwiczak  6,34 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 2024

Podium HMP Juniorów 2024 

Podium HMP Juniorów 2024

 

1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT  KJ Jolly Jumper 0 pkt

2m. Eryka Mikołajczyk  ZILENA   KS Agro Partner 4,53 pkt 

3m. Zuzanna Dąbrowska CONHARGA   KJ Podkowa Gruszczyn   6,27 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI DZIECI U14  2024

Podium HMP Dzieci 2024 

 

Podium HMP Dzieci 2024

 

1m. Gaja Kazimierczak  LET'S DREAM  KS Gajewniki

2m. Helena Gola  DIGISPORT CODEINA  KJ Podkowa Gruszczyn

3m. Lila Kulesza  SHERLOCK  KJ Podkowa Gruszczyn 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

HMP Sopot - LADIES CUP 2024 

Podium Ladies Cup 2024

HMP Sopot - Podium Ladies Cup  

 

1m. Wiktoria Leszek Karwańska  DIARETTO SKJ Hawajka  3,85 pkt 

2m. Adrianna Jendrośka CASLLAR DELA PIERRE 13  KJ Partynice  4 pkt 

3m. Agata Dahlke - Burda  IELVE  KJ Sokół Damasławek  4,06 pkt 


WYNIKI KOŃCOWE 

 

 


 

NIedziela 17/03/24

Finał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń  CYCERA JKS Barłomino 

Finał HMP Juniorów - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT  KJ Jolly Jumper

Finał HMP Dzieci - 1m. Gaja Kazimierczak  LET'S DREAM  KS Gajewniki  

 

Sobota 16/03/24

Finał HMP MJ - 1m. Julia Ganowska  NUMBER ONE  BPK

Finał Ladies - 1m. Wiktoria Leszek Karwańska  DIARETTO SKJ Hawajka 

II Półfinał HMP Juniorów - 1m. Julia Parda  COLLADA-A  Polish Pony Club 

II Półfinał HMP Dzieci - 1m. Gaja Kazimierczak  LET'S DREAM  KS Gajewnik

KLASYFIKACJA PO II PÓŁFINALE JUNIORZY - 1m. Antonina Kucharska KJ Jolly Jumper 0 pkt

KLASYFIKACJA PO II PÓFINALE HMP DZIECI  14 par ex aequo 1 miejsce 

 

Piątek 15/03/24

II półfinał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino 

​II półfinał HMP MJ U21 - 1m. Mikołaj Kaczmarek VHS CASCATO DU ROUET KS Jumping Events 

I Półfinał HMP Juniorów - 1m. Antonina Kucharska CHICHA MINT KJ Jolly Jumper

I półfinał HMP Dzieci - 1m. Aleksandra Lewicka KELDITA KJ Czahary  VIDEO

​II półfinał Ladies Cup - 1m. Ewa Dyżewska  EDESSO SKJ Sopot 

KLASYFIKACJA PO II PÓŁFINALE HMP SENIORÓW - 1m. Adam Nicpoń JKS Barłomino 0 pkt 

KLASYFIKACJA HMP MJ - 1m. Mikołaj Kaczmarek KS Jumping Events  3 pkt 

KLASYFIKACJA PO II PÓFINALE LADIES - 1m. Adrianna Jendrośka KJ Partynice  0 pkt

 

Czwartek 14/03/24

I półfinał HMP Seniorów - 1m. Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino  VIDEO

I półfinał HMP MJ U21 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  JKS Barłomino  VIDEO 

I półfinał Ladies Cup - 1m. Adrianna Jendrośka  CASLLAR DELA PIERRE 13  KJ Partynice  VIDEO

Adam Nicpoń & CYCERA 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24