HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI  - Leszno 2021

02-05 grudnia 2021   fot. Paula Bartkowiak 

WYNIKI KOŃCOWE

 

 

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 2021

1m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA Sobieski Jumping Team Gdańsk  11 pkt 

2m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z  KS Cortina 12,57 pkt 

3m. Aleksander Lewandowski CANWERO KS Verso La Natura  18,6 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Halowe Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2021 

 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski MJ 2021 

1m. Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  KS Verso La Natura  4 pkt

​2m. Aleksandra Wypchło CASALEO  Z KJ HEAA Turek 8,27 pkt

3m. Olga Skrobacz QUINCY WLKS Krakus 10,16 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 

 

Podium Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2021 

1m. Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 0.47 pkt

2m. Maria Brańka - Borja CAMILLA WLKS Krakus  2,87 pkt

3m. Klara Kozioł ROCKY TKJ Garbówek  4,58 pkt

 

WYNIKI KOŃCOWE  2-5/12/21

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2021 

 

Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci 2021 

1m. Kevin Pszowski  JACOBSON L  KJ Jumping Team Brynica 0 pkt

2m. Irena Bigaj  LA CORUNA  KS Faruk  4/0 34,78s 

3m. Roksana Nawrocka  GENF  BPK  4/0 35,81s 

 

WYNIKI KOŃCOWE

 

I Halowe Ladies Cup Leszno 2021 

1m. Klara Kozioł VOILA  TKJ Garbówek  6,91 pkt

2m. Katarzyna Pawłowicz FULL PLEASURE KS Cortina  6,97 pkt

3m. Katarzyna Maciejewska FLOURIN DU ROUET  Polski Polo Club 8 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

Halowe Mistrzostwa Polski
Leszno, 1-5 grudzień 2021

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - C - I Półfinał Ladies Cup - Szybkości art. 239 (2021-12-02)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 FLOURIN DU ROUET Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 58,60 0 0,00  
2 JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 62,09 0 1,75  
3 VOILA Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 64,42 9 2,91  
4 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 64,53 6 2,97  
5 SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 65,77 0 3,58  
6 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 65,80 0 3,60  
7 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 67,78 6 4,59  
8 CHANBETTE Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 69,29 3    
9 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 71,19 0    
10 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 71,25 3 6,33  
11 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 74,71 15 8,06  
12 GENTLEMEN Rzycka Olga bpk 74,99 6 8,19  
13 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 75,04 9 8,22  
14 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 75,18 0 8,29  
15 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 75,38 6 8,39  
16 HEIDI Ksiądz Patrycja (MJ.2000) St. KJ Preria Wilkowice 76,14 0 8,77  
17 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 79,02 6 10,21  
18 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 79,34 0 10,37  
19 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja (MJ.2000) St. KJ Preria Wilkowice 79,49 6    
20 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) Fundacja Stajnia Ludwiczak 79,76 0 10,58  
21 FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 82,84 12 12,12  
22 FAYETTE WV Zubrycka Małgorzata (MJ.2000) JKS Rywal Grudziądz 83,28 9 12,34  
23 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 83,96 6 12,68  
24 LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 86,94 3 14,17  
25 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 87,01 9 14,21  
26 CINDY Raczyńska Marcelina (MJ.2000) St. Kraju Jumping Team 87,45 9 14,42  
27 KROS Z Rzycka Olga bpk 102,28 24    
28 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 102,41 3 21,91  
29 WIARADO Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 120,35 12    
  CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem ELI   31,91  
  LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses ELI   31,91  
  CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk ELI   31,91  
  FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ Metpol Grodziec ELI   31,91  
  CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice ELI      
  KOMBOY Gardas Dominika (MJ.2001) JKS FER Więckowice ELI   31,91  
  CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team ELI      
  EUFORIA Jaworska Monika KJ Strzała Krubiczew REZ   31,91  
  INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice REZ      
  ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole DYS      


 

2 - C1 - I Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Szybkości art. 239 (2021-12-02)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 60,69 0 0,00  
2 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) WLKS Krakus 65,02 0 2,16  
3 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 65,29 0 2,30  
4 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 66,14 3 2,73  
5 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team 66,16 0 2,74  
6 GIRL RV Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 67,24 3 3,27  
7 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 67,39 3 3,35  
8 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) St. KJ Preria Wilkowice 70,90 3 5,11  
9 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 72,31 9 5,81  
10 POMPEIA Lehmann Dalia (MJ.2001) Lehmann Sport Horses 72,62 6 5,97  
11 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 73,71 0 6,51  
12 BERLINA Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 74,62 6    
13 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 76,36 0    
14 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 79,47 12 9,39  
15 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 81,98 3 10,65  
16 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 84,42 18 11,86  
  LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team ELI      
  ILASCHA V&V Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów ELI      
  CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon (MJ.2000) KS Sentio Equestrian ELI   21,86  
  FUKS Najdzionek Szymon (MJ.2000) KS Sentio Equestrian ELI      


 

3 - CC1 - I Półfinał HMP Seniorów - Szybkości art. 239 (2021-12-02)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 66,72 0 0,00  
2 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 70,72 0 2,00  
3 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 71,86 3 2,57  
4 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 73,93 0 3,60  
5 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 77,09 6 5,18  
6 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 77,34 0 5,31  
7 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 81,60 0 7,44  
8 ANTINA Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 82,39 15 7,83  
9 INDIVAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 83,57 12 8,42  
10 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 84,84 12 9,06  
11 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 92,96 3    
  GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk REZ      


 

4 - N - I Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-03)
        Pkt. karne I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub po kwalifik. Punkty Czas I półf. Nagroda
1 SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 67,46 0  
2 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 69,07 0  
3 DIABLO LAZAR Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy   0 71,16 0  
4 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze   0 71,21 0  
5 JACOBSON L Pszowski Kevin (JM.2008) KJ Jumping Team Brynica   0 71,77 0  
6 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 72,71 0  
7 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   0 73,12 0  
8 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK   0 75,62 0  
9 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   1 76,40    
10 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy   1 79,59 1  
11 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn   1 79,96    
12 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki   4 67,17 4  
13 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk   4 67,92 4  
14 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak   4 68,62 4  
15 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko   4 69,12 4  
16 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo   4 70,04 4  
17 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna   4 70,83 4  
18 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech   4 71,03 4  
19 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów   4 71,27 4  
20 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała   4 71,35 4  
21 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy   4 71,80 4  
22 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze   4 72,02    
23 LUISSOME DESPOIRE Pszowski Kevin (JM.2008) KJ Jumping Team Brynica   4 72,68    
24 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak   4 74,68    
25 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar   8 65,40 8  
26 WODKA-POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy   8 66,39    
27 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino   8 69,57 8  
28 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice   8 71,66 8  
29 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy   8 72,00    
30 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko   8 73,75    
31 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice   12 72,15    
32 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy   12 75,16    
33 LORDI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie   13 92,91 13  
34 DON ESPADRON Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie   14 81,37    
35 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice   22 83,04 22  
  SOLTLEIKSITIS Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów   ELI      
  ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino   ELI      


 

5 - C - I Półfinał HMP Juniorów - Szybkości, art. 239 (2021-12-03)
        I półf. I półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy I półf. Nagroda
1 CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ 64,00 3 0,00  
2 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 64,51 3 0,26  
3 CHIVAS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 64,61 0 0,31  
4 LACARO Kilian Aniela (J.2003) WLKS Krakus 64,93 0 0,47  
5 ROCKY Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 65,16 6 0,58  
6 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 66,14 0 1,07  
7 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 66,33 0 1,17  
8 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 66,47 0 1,24  
9 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 66,60 0 1,30  
10 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 67,08 0 1,54  
11 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 67,18 3    
12 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 67,30 3 1,65  
13 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 67,35 0 1,67  
14 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 67,41 3 1,71  
15 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 67,44 3 1,72  
16 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (J.2005) Vanto Jumping Team 67,86 0 1,93  
17 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 68,43 3 2,22  
18 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (J.2005) WLKS Krakus 69,74 3 2,87  
19 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 70,36 0 3,18  
20 VERDINALE Hamera Helena (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 70,54 0 3,27  
21 HEARTCOR F Kłapińska Laura (J.2005) KS Cortina Kaczenice 70,56 3 3,28  
22 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) St. KJ Preria Wilkowice 72,24 0 4,12  
23 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 72,41 12 4,21  
24 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 73,68 0 4,84  
25 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 74,07 3 5,03  
26 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 75,49 3 5,74  
27 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 76,48 6 6,24  
28 CANABAZ Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 76,70 3    
29 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 76,71 3 6,35  
30 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 76,81 12 6,40  
31 DON JUNIOR MFS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 77,16 3    
32 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 77,43 9    
33 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 77,49 9 6,74  
34 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 77,72 3 6,86  
35 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 77,83 18 6,92  
36 FLASH Krywult Barbara (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 78,37 3 7,19  
37 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 79,26 6 7,63  
38 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 79,50 3    
39 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 80,16 6 8,08  
40 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 80,41 3 8,21  
41 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 80,48 12    
42 JETOULON VAN DE RIETVENNE Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 80,61 0    
43 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 80,67 12    
44 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 80,86 0    
45 LE MATINE II Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 81,49 6 8,74  
46 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 81,91 3 8,96  
47 FELINE WM Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 82,25 12 9,13  
48 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 82,30 6 9,15  
49 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 82,57 6 9,28  
50 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 83,27 6 9,63  
51 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 84,80 6 10,40  
52 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) KJ Strzała Krubiczew 85,69 3 10,85  
53 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 86,92 12    
54 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 87,49 0 11,74  
55 OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 87,81 9    
56 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 88,30 9    
57 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 90,84 6    
58 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 93,63 12 14,81  
59 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 104,24 6    
60 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 105,53 15    
  KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa ELI   24,81  
  VERONA Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn ELI   24,81  
  SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem ELI   24,81  
  ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ ELI      
  HEVANTOS Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus ELI      
  DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku ELI   24,81  
  CALITO J Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team ELI      
  CAPTAIN Kłapińska Laura (J.2005) KS Cortina Kaczenice ELI      
  COSTANTINO AD Kilian Aniela (J.2003) WLKS Krakus ELI      
  CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo REZ      
  KILLER BOY Sputowski Mateusz (JM.2006) SKJ Mordaka Wąwał DYS   24,81  


 

6 - C - II Półfinał Ladies Cup - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-03)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 FLOURIN DU ROUET Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0,00 1 0 68,19 0 0  
2 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 14,21 25 0 69,84 0 14,21  
3 CHANBETTE Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 3,58 5 0 71,55 0 3,58  
4 VOILA Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 2,91 3 0 72,18 0 2,91  
5 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 2,97 4 0 72,81 0 2,97  
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 8,22 13 0 72,88 0 8,22  
7 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 4,59 7 0 75,37 0 4,59  
8 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8,39 15 0 75,45 0 8,39  
9 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 3,60 6 0 77,46 0 3,6  
10 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ Metpol Grodziec 31,91 ELI 0 77,50 0 31,91  
11 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8,06 11 1 78,04 1 9,06  
12 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1,75 2 4 71,21 4 5,75  
13 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8,29 14 4 71,24 4 12,29  
14 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 21,91 28 4 72,38 4 25,91  
15 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 10,37 18 4 73,39 4 14,37  
16 GENTLEMEN Rzycka Olga bpk 8,19 12 6 82,15 6 14,19  
17 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja (MJ.2000) St. KJ Preria Wilkowice 8,77 16 8 69,20 8 16,77  
18 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 10,21 17 8 69,47 8 18,21  
19 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 6,33 10 8 70,31 8 14,33  
20 FAYETTE WV Zubrycka Małgorzata (MJ.2000) JKS Rywal Grudziądz 12,34 22 8 70,87 8 20,34  
21 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 31,91 ELI 8 72,27 8 39,91  
22 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 31,91 ELI 8 72,37 8 39,91  
23 CHALLENGER Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8,29 14 9 78,39      
24 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) Fundacja Stajnia Ludwiczak 10,58 20 10 82,35 10 20,58  
25 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 12,68 23 12 74,42 12 24,68  
26 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 14,21 25 14 82,63      
27 HEIDI Ksiądz Patrycja (MJ.2000) St. KJ Preria Wilkowice 8,77 16 16 64,09      
28 KROS Z Rzycka Olga bpk 8,19 12 17 80,04      
  FREYA Zagdańska Julia (MJ.2001) KS Cortina Kaczenice 12,12 21 ELI   22 34,12  
  LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 14,17 24 ELI   22 36,17  
  CHAMP ACOR Dąbrowska Marta bpk 31,91 ELI ELI   22    
  CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 21,91 28 ELI        
  EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 3,60 6 REZ        
  SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 3,58 5 REZ        
  JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1,75 2 REZ        


 

7 - C1 - II Półfinał HMP Młodych Jeźdźców - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-03)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 10,65 15 0 65,98 0 10,65  
2 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 3,35 7 0 69,75 0 3,35  
3 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 3,27 6 0 71,79 0 3,27  
4 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) WLKS Krakus 2,16 2 0 72,23 0 2,16  
5 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0,00 1 0 73,15 0 0  
6 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) St. KJ Preria Wilkowice 5,11 8 0 73,99 0 5,11  
7 GUSTIQUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 2,30 3 4 70,56 4 6,3  
8 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon (MJ.2000) KS Sentio Equestrian 21,86 ELI 4 72,54 4 25,86  
9 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 2,73 4 4 73,34 4 6,73  
10 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team 2,74 5 4 75,64 4 6,74  
11 BERLINA Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 5,81 9 4 77,38 4 9,81  
12 POMPEIA Lehmann Dalia (MJ.2001) Lehmann Sport Horses 5,97 10 8 73,39 8 13,97  
13 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 9,39 14 8 74,15 8 17,39  
14 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 5,81 9 8 80,96      
15 CISALL FS Skąpska Aleksandra (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 11,86 16 15 92,75 15 26,86  
16 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 6,51 11 19 90,40 19 25,51  
  CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 10,65 15 ELI        
  IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 2,30 3 REZ        


 

8 - CC1 - II Półfinał HMP Seniorów - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-03)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,00 2 0 69,10 0 2  
2 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 2,57 3 0 70,99 0 2,57  
3 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 5,31 6 4 67,89 4 9,31  
4 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 3,60 4 5 73,47 5 8,6  
5 COUNTER Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 5,31 6 8 64,76      
6 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 9,06 10 8 65,95 8 17,06  
7 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 7,44 7 9 73,53 9 16,44  
8 INDIVAR Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 8,42 9 12 70,93 12 20,42  
9 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 5,18 5 15 80,11 15 20,18  
  HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0,00 1 ELI   25 25  
  GACARLA VDL Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,00 2 ELI        


 

9 - N1 - II Półfinał HMP Dzieci - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-04)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 8 25 0 59,92 0 8  
2 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk 4 13 0 60,59 0 4  
3 ARAGOR Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 4 0 60,78 0 0  
4 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 14 0 61,18 0 4  
5 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 17 0 61,19 0 4  
6 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 19 0 62,77 0 4  
7 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 27 0 62,91 0 8  
8 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 3 0 63,68 0 0  
9 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 21 0 63,71 0 4  
10 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 8 0 65,14 0 0  
11 HEROS Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 6 0 65,65 0 0  
12 JACOBSON L Pszowski Kevin (JM.2008) KJ Jumping Team Brynica 0 5 0 66,01 0 0  
13 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 7 0 68,67 0 0  
14 SUEDWIND 9 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 14 4 61,72      
15 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 2 4 61,77 4 4  
16 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 12 4 62,31 4 8  
17 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 28 4 63,43 4 12  
18 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 10 4 66,94 4 5  
19 DIABLO LAZAR Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 3 4 72,19      
20 OSADKOWSKI SATINO Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 7 6 80,24      
21 WODKA-POLKA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 10 8 61,02      
22 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 4 18 8 61,35 8 12  
23 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 4 16 8 64,68 8 12  
24 LORDI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 13 33 8 65,88 8 21  
25 LUISSOME DESPOIRE Pszowski Kevin (JM.2008) KJ Jumping Team Brynica 0 5 8 69,72      
26 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 28 9 76,09      
27 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 15 9 79,40 9 13  
28 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 22 35 12 66,59 12 34  
29 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 20 13 78,83 13 17  
30 CARAJON Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 21 16 65,02      
31 RHIANNA S Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 15 19 84,46      
  SHUGARKA Musiał Nina (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 1 ELI   23 23  
  SOLTLEIKSITIS Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 19 ELI        
  CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 4 ELI        
  ULTIMATUM Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 27 DYS        


 

10 - C - II Półfinał HMP Juniorów - Zwykły art. 238.2.1 (2021-12-04)
        I półf. I półf. II półf. II półf. II półf. Punkty po  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Miejsce Punkty Czas Wynik II półf. Nagroda
1 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 0,26 2 0 68,37 0 0,26  
2 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 1,71 14 0 68,53 0 1,71  
3 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 1,72 15 0 69,05 0 1,72  
4 LACARO Kilian Aniela (J.2003) WLKS Krakus 0,47 4 0 69,72 0 0,47  
5 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 6,74 33 0 69,96 0 6,74  
6 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 6,24 27 0 70,32 0 6,24  
7 SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem 24,81 ELI 0 70,60 0 24,81  
8 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 1,07 6 0 71,18 0 1,07  
9 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 11,74 54 0 71,26 0 11,74  
10 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 5,74 26 0 71,29 0 5,74  
11 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 6,40 30 0 71,36 0 6,4  
12 CAPTAIN Kłapińska Laura (J.2005) KS Cortina Kaczenice 3,28 21 0 71,85 0 3,28  
13 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) KJ Strzała Krubiczew 10,85 52 0 71,91 0 10,85  
14 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 6,35 29 0 72,07 0 6,35  
15 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 1,30 9 0 72,89 0 1,3  
16 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 1,65 12 0 72,91 0 1,65  
17 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 1,17 7 0 73,30 0 1,17  
18 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 3,18 19 0 73,87 0 3,18  
19 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (J.2005) WLKS Krakus 2,87 18 0 74,07 0 2,87  
20 ROCKY Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0,58 5 0 74,30 0 0,58  
21 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (J.2005) Vanto Jumping Team 1,93 16 0 74,88 0 1,93  
22 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 9,15 48 0 75,32 0 9,15  
23 VERDINALE Hamera Helena (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,27 20 0 75,51 0 3,27  
24 TEKILA-K Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 1,07 6 4 66,17      
25 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 1,67 13 4 70,11 4 5,67  
26 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 6,92 35 4 70,15 4 10,92  
27 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 6,35 29 4 70,94      
28 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 8,21 40 4 71,67 4 12,21  
29 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 8,08 39 4 71,70 4 12,08  
30 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 1,24 8 4 71,73 4 5,24  
31 JETOULON VAN DE RIETVENNE Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 1,71 14 4 72,09      
32 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 3,18 19 4 72,92      
33 CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ 0,00 1 4 73,95 4 4  
34 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 1,67 13 4 74,04      
35 HEARTCOR F Kłapińska Laura (J.2005) KS Cortina Kaczenice 3,28 21 4 74,20      
36 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 9,63 50 4 75,70 4 13,63  
37 CANABAZ Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 0,26 2 4 75,72      
38 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 14,81 58 4 75,86 4 18,81  
39 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 24,81 ELI 4 78,43 4 28,81  
40 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 1,54 10 4 79,84 4 5,54  
41 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4,84 24 4 79,96 4 8,84  
42 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 5,03 25 8 68,46 8 13,03  
43 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 6,24 27 8 68,93      
44 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 9,28 49 8 69,16 8 17,28  
45 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 24,81 ELI 8 69,61 8 32,81  
46 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) St. KJ Preria Wilkowice 4,12 22 8 70,01 8 12,12  
47 DON JUNIOR MFS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0,31 3 8 70,48 8 8,31  
48 VERONA Dąbrowska Magdalena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 24,81 ELI 8 70,51 8 32,81  
49 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 9,13 47 8 71,15 8 17,13  
50 CHIVAS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0,31 3 8 71,81      
51 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 6,74 33 8 72,12      
52 FELINE WM Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 9,13 47 8 73,10      
53 FLASH Krywult Barbara (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 7,19 36 8 74,78 8 15,19  
54 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8,96 46 8 76,16 8 16,96  
55 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 1,30 9 8 78,42      
56 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 2,22 17 8 78,94 8 10,22  
57 CALESSA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 1,24 8 9 80,35      
58 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4,21 23 12 71,38 12 16,21  
59 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 7,63 37 12 74,77 12 19,63  
60 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 6,86 34 12 75,02 12 18,86  
61 MAVANDA Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 9,63 50 12 77,01      
62 CALITO J Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 1,72 15 12 93,51      
63 LE MATINE II Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8,74 45 16 76,96 16 24,74  
64 CORTAS L Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4,21 23 19 90,21      
65 BARBADOS Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 10,40 51 20 72,00 20 30,4  
  OUTLANDER Hudzik Jakub (JM.2006) KJ Atena Ostrzeszow 10,40 51 ELI        
  CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 6,92 35 ELI        
  HEVANTOS Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 2,22 17 ELI        
  COSTANTINO AD Kilian Aniela (J.2003) WLKS Krakus 0,47 4 ELI        
  KILLER BOY Sputowski Mateusz (JM.2006) SKJ Mordaka Wąwał 24,81 DYS ELI   30    
  CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 6,40 30 REZ        


 

11 - C1/C1 - FINAŁ Ladies Cup - Dwunawrotowy art.273.3.2 (2021-12-04)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 VOILA Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 2,91 0 2,91 4 72,64 6,91 0 51,58 6,91     n.rz 20000 PLN
2 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 2,97 0 2,97 4 76,27 6,97 0 54,30 6,97     n.rz 10000 PLN
3 FLOURIN DU ROUET Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0,00 0 0 4 71,17 4 4 48,13 8     n.rz 5000 PLN
4 SWEET HARRY POTTER Koziarowska Natalia KJ HEAA Turek 3,58 0 3,58 0 72,61 3,58 8 52,44 11,58      
5 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 3,60 0 3,6 8 75,88 11,6 0 55,00 11,6      
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna (MJ.2000) KJ Partynice 8,22 0 8,22 4 74,89 12,22 0 53,82 12,22      
7 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 1,75 4 5,75 4 73,13 9,75 9 56,21 18,75      
8 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 14,21 0 14,21 5 81,64 19,21 0 51,93 19,21      
9 CARDIFF Poschauko Julia Polski Polo Klub Secymin Polski 4,59 0 4,59 8 73,36 12,59 9 56,22 21,59      
10 NIGIRI Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 6,33 8 14,33 4 70,91 18,33 4 52,35 22,33      
11 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 8,29 4 12,29 8 71,24 20,29            
12 CLARISSA 169 Ksiądz Patrycja (MJ.2000) St. KJ Preria Wilkowice 8,77 8 16,77 4 70,94 20,77            
13 CALANTINO Mudry Aleksandra KJ Bachmat Wrocław 8,06 1 9,06 12 75,28 21,06            
14 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 10,37 4 14,37 8 75,94 22,37            
15 FAYETTE WV Zubrycka Małgorzata (MJ.2000) JKS Rywal Grudziądz 12,34 8 20,34 8 73,20 28,34            
16 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 12,68 12 24,68 4 73,54 28,68            
17 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) KJ Metpol Grodziec 31,91 0 31,91 4 74,74 35,91            
18 GENTLEMEN Rzycka Olga bpk 8,19 6 14,19 25 111,36 39,19            
19 CORD-M Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 31,91 8 39,91 0 69,01 39,91            
20 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 21,91 4 25,91 20 70,80 45,91            
21 DRAHMA Birk Marta Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 10,21 8 18,21 28 72,26 46,21            
22 LAMBIK Pawelczak Paulina (MJ.2001) JKS Melloni Horses 31,91 8 39,91 8 73,93 47,91            
23 CHATEAU MOUTON Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice 8,39 0 8,39 ELI                
24 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) Fundacja Stajnia Ludwiczak 10,58 10 20,58 ELI                
25 LARIFARI Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno 14,17 22 36,17 ELI                


 

12 - CC/CC1 - FINAŁ HMP Młodych Jeźdźców - Dwunawrotowy art.273.3.2 (2021-12-04)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 0,00 0 0 0 81,30 0 4 48,80 4     6000 PLN
2 CASALEO Z Wypchło Aleksandra (J.2005) HEEA Turek 3,27 0 3,27 0 81,48 3,27 5 51,07 8,27     4000 PLN
3 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) WLKS Krakus 2,16 0 2,16 4 80,66 6,16 4 49,93 10,16     2500 PLN
4 NIRVARO Hendrys Maja (J.2003) KJ Fimmel Team 2,74 4 6,74 4 80,67 10,74 1 51,38 11,74     1400 PLN
5 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 10,65 0 10,65 0 79,15 10,65 5 50,38 15,65     1100 PLN
6 POMPEIA Lehmann Dalia (MJ.2001) Lehmann Sport Horses 5,97 8 13,97 8 80,24 21,97 4 48,66 25,97     800 PLN
7 USTINA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 2,73 4 6,73 8 81,15 14,73 12 47,65 26,73     650 PLN
8 BERLINA Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 5,81 4 9,81 9 82,15 18,81 9 50,88 27,81     450 PLN
9 BOBA FETT Tobiszewska Katarzyna (MJ.2000) Ciechociński KJ Bonanza 3,35 0 3,35 0 75,44 3,35 ELI         350 PLN
10 IBLUE Babiak Filip (MJ.2001) KJ Kietlów 2,30 4 6,3 12 80,08 18,3 REZ         250 PLN
11 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) St. KJ Preria Wilkowice 5,11 0 5,11 18 102,63 23,11            
12 CHUPA CHUPS BS Najdzionek Szymon (MJ.2000) KS Sentio Equestrian 21,86 4 25,86 5 82,99 30,86            
13 LAZINO Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 9,39 8 17,39 20 81,93 37,39            
14 ZETA Z Szponarska Nicole (MJ.2002) KJ Kietlów 6,51 19 25,51 REZ                


 

13 - N1/N1 - FINAŁ HMP Dzieci - Dwunawrotowy art.273.3.2 (2021-12-05)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 JACOBSON L Pszowski Kevin (JM.2008) KJ Jumping Team Brynica 0 0 0 0 69,52 0 0 49,79 0     n.rz.1200 PLN
2 LA CORUNA Bigaj Irena (Mł.2009) KS FARUK 0 0 0 4 70,97 4 0 51,55 4 0 34,78 n.rz.1000 PLN
3 GENF Nawrocka Roksana (JM.2008) bpk 4 0 4 0 66,25 4 0 48,10 4 0 35,81 n.rz.800 PLN
4 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 0 0 0 71,43 0 4 53,87 4 0 38,32 n.rz.500 PLN
5 JORNIAN BLUE F Ganowska Julia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 0 69,86 0 4 54,10 4 0 42,62 n.rz.500 PLN
6 CALOTTA Macieszczak Ewa (JM.2007) KJ Infernal Team Golesze 0 0 0 4 69,48 4 0 54,97 4 8 43,30 n.rz.500 PLN
7 LA COCO 3 Pellowska Paulina (JM.2008) JKS Barłomino 8 0 8 0 68,18 8 0 50,55 8     n.rz.500 PLN
7 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) Kj Koko Brzeźniki 4 4 8 0 70,74 8 0 50,71 8     n.rz.500 PLN
9 CREME DE LA BEQUEM Wernerowicz Karolina (JM.2008) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 0 4 4 70,20 8 4 53,80 12     n.rz.200 PLN
9 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (Mł.2009) JUKS Abakus Kaczyna 4 0 4 4 67,18 8 4 51,52 12     n.rz.200 PLN
9 UNIC DE L'AUBONNIERE Lewkowicz Amelia (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 4 4 4 67,20 8 4 49,86 12     n.rz.200 PLN
12 SANTOS HIPPICA Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 1 4 5 0 74,03 5 ELI          
13 MESKALINA Pawłowska Irena (JM.2007) KJ Wiktorowo 4 8 12 0 70,38 12            
14 JUNIOR 152 Kołacka Lena (JM.2007) Fundacja Stajnia Ludwiczak 4 0 4 8 66,50 12            
15 ERRANTO Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 8 4 12 4 70,26 16            
15 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 4 8 12 4 71,47 16            
17 JAMAICA W Piontek Barbara (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 9 13 8 66,94 21            
18 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 8 0 8 19 100,17 27            
19 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 13 17 12 67,39 29            
20 CHENET Data Jagoda (JM.2007) WLKS Krakus Swoszowice 22 12 34 28 71,53 62            
21 MISTER STAKKATO S Sówka Nell (JM.2008) KJ Podkowa Gruszczyn 0 0 0 ELI                
22 ARAGORN K Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 0 4 ELI                
23 LORDI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 13 8 21 ELI                


 

14 - C1/C1 - FINAŁ HMP Juniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2 (2021-12-05)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 LACARO Kilian Aniela (J.2003) WLKS Krakus 0,47 0 0,47 0 70,50 0,47 0 52,09 0,47     6000 PLN
2 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (J.2005) WLKS Krakus 2,87 0 2,87 0 71,73 2,87 0 52,30 2,87     4000 PLN
3 ROCKY Kozioł Klara (J.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0,58 0 0,58 4 70,14 4,58 0 52,16 4,58     2500 PLN
4 JAMES B Biskup Julia (J.2003) KJ Liljówka Stęszewko 1,07 0 1,07 4 69,33 5,07 0 51,51 5,07     1400 PLN
5 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (J.2003) RIO GRANDE Krosinko 1,17 0 1,17 4 71,41 5,17 0 52,39 5,17     1100 PLN
6 COLBERT DES GREZ Trynka Renata (J.2003) St. Kraju Jumping Team 1,72 0 1,72 0 66,53 1,72 4 50,20 5,72     800 PLN
7 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) SKJ Poczernin 3,18 0 3,18 0 72,38 3,18 4 53,73 7,18     650 PLN
8 INDIGO R.T Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 1,30 0 1,3 4 69,86 5,3 4 53,71 9,3     450 PLN
9 CAPTAIN Kłapińska Laura (J.2005) KS Cortina Kaczenice 3,28 0 3,28 0 69,46 3,28 9 54,17 12,28     350 PLN
10 CANJER HST Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 1,71 0 1,71 0 68,37 1,71 11 64,92 12,71     250 PLN
11 CASCADEUCE Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 1,65 0 1,65 4 73,03 5,65            
12 J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK Gierek Klara (J.2005) Vanto Jumping Team 1,93 0 1,93 4 72,84 5,93            
13 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 6,24 0 6,24 0 69,66 6,24            
14 VERDINALE Hamera Helena (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 3,27 0 3,27 4 73,55 7,27            
15 CASTALECCIO SM Wojtal Julianna (J.2004) Sopocki KJ 0,00 4 4 4 73,05 8            
16 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (JM.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 1,67 4 5,67 4 67,03 9,67            
17 LAUSANNE 65 Kurleto Kornelia (J.2004) WLKS Krakus 2,22 8 10,22 0 72,36 10,22            
18 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 0,26 0 0,26 12 68,68 12,26            
19 SOPRANO HIPPICA Kaczmarzyk Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sościcowice 1,54 4 5,54 8 74,39 13,54            
20 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 6,35 0 6,35 8 68,91 14,35            
21 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 6,74 0 6,74 8 66,20 14,74            
22 CRICOVA L Werelich Zuzanna (J.2005) KJ Strzała Krubiczew 10,85 0 10,85 4 71,62 14,85            
23 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 6,92 4 10,92 4 65,90 14,92            
24 GOLDENBOY GR Chebotar Valeriia (J.2004) Sopocki KJ 8,08 4 12,08 4 67,93 16,08            
25 ALMQUIST Bule Paulina (J.2005) St. KJ Preria Wilkowice 4,12 8 12,12 4 66,42 16,12            
26 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (J.2003) SKJ Hawajka Majdan 8,21 4 12,21 4 65,88 16,21            
27 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 4,84 4 8,84 8 72,39 16,84            
28 NIKOZJA Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 6,40 0 6,4 11 85,09 17,4            
29 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 9,15 0 9,15 9 77,04 18,15            
30 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (JM.2006) KJ Wiecanowo 11,74 0 11,74 8 68,66 19,74            
31 CHIVAS Kołacka Marianna (J.2004) Fundacja Stajnia Ludwiczak 0,31 8 8,31 12 68,97 20,31            
32 CAMAKO’S BOY JW Sterczyńska Zuzanna (J.2004) Sopocki KJ 9,28 8 17,28 4 68,54 21,28            
33 FELINE WM Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 9,13 8 17,13 5 78,56 22,13            
34 NARCOTIQUE TACHOR Pięta Julia (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 7,63 12 19,63 8 70,41 27,63            
35 SUMIRA Koza Wiktoria (J.2003) KJK pod Żubrem 24,81 0 24,81 4 69,83 28,81            
36 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 9,63 4 13,63 16 89,86 29,63            
37 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) St. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 6,86 12 18,86 12 63,50 30,86            
38 SZAFIR M Marchwicka Maja (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem 4,21 12 16,21 16 69,63 32,21            
39 QUALITO Z Krywult Amelia (J.2004) KJ Infernal Team 5,74 0 5,74 31 86,92 36,74            
40 LE MATINE II Chwalińska Zuzanna (J.2003) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 8,74 16 24,74 16 75,50 40,74            
41 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 24,81 4 28,81 17 78,69 45,81            
42 GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 5,03 8 13,03 ELI                
43 FLASH Krywult Barbara (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 7,19 8 15,19 ELI                
44 CONSENSUS Malepszy Matylda (J.2003) KJ Agro-Handel Śrem 8,96 8 16,96 ELI                
45 DYLLANO Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Sielanka Warka 14,81 4 18,81 ELI                
46 KALILA J Matyjasik Patrycja (J.2005) Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa 24,81 8 32,81 ELI                
47 ILONA Idkowiak Nikola (J.2003) KS Idmar Krajkowo 1,24 4 5,24 REZ                


 

15 - CS/CS - FINAŁ HMP Seniorów - Dwunawrotowy art.273.3.2 (2021-12-05)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 ESTORIL FORTUNA Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk 2,00 0 2 9 76,78 11 0 55,06 11     14000 PLN
2 M. BLUE'S BOY Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 2,57 0 2,57 2 80,38 4,57 8 55,47 12,57     11000 PLN
3 CANWERO Lewandowski Aleksander (J.2003) KS Verso La Natura 3,60 5 8,6 5 79,06 13,6 5 56,55 18,6     9000 PLN
4 ZERO Z Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o. 5,31 4 9,31 5 76,67 14,31 5 56,08 19,31     5500 PLN
5 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 9,06 8 17,06 4 74,13 21,06 8 50,08 29,06     4000 PLN
6 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 7,44 9 16,44 10 83,37 26,44 6 63,20 32,44     2500 PLN
7 DA VINCI Nieużyła Leszek bpk 5,18 15 20,18 17 77,55 37,18 16 53,52 53,18     1500 PLN
  HELLUM H&H Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 0,00 25 25 ELI                



 

HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21