Halowy Puchar Polski Finały Łąck 2017

30.03-02.04.2017 

Sponsor relacji www.pavo.pl

Relacja Video - HPP TV

Strona Oficjalna HPP 

 

SENIORZY 

 

 

PODIUM HPP 2017  Seniorzy 

 

Złoto - Jarosław Skrzyczyński 

Chacclana / KJ Agro Handel Śrem / 0 pkt

 

Srebro - Kamil Grzelczyk 

Wibaro KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg / 3,4 pkt 

 

Brąz - Michał Tyszko

Surrimo / TKJ Garbówek / 7,2 pkt 

 

MŁODZI JEŹDŹCY do lat 21 

 

 

 

PODUM HPP w kat MJ 

 

Złoto - Joanna Marciniak 

Chelsea Blue / KJ Metpol Grodziec / 1,4 pkt

 

Srebro - Michalina Szmytka 

Comet 235 / TKJ Garbówek / 8 pkt 

 

Brąz - Dajana Pawlicka

Bebeto / KJ Agro Handel Śrem / 13,9  pkt 

 

 

JUNIORZY do lat 18 

 

 

PODIUM HPP w kat Juniorzy 

 

Złoto - Dalia Lehmann

Annchen 11 / LehmannSportHorses / 4,6 pkt

 

Srebro - Aleksandra Bolko

Chimequyl / SK Ciekocinko / 10,1 pkt 

 

Brąz - Maria Baehr

La Strada L / KJ Agro Handel Śrem / 12,9 pkt 

 

 

 

Kategoria OPEN 

 

 

 

 

PODIUM  HPP kat. OPEN

 

Złoto - Samanta Forlini 

KJ Zbyszko / Kontendro / 1,13 pkt 

 

 

Srebro - Marta Baczyńska - Nowak 

TKJ Garbówek / Dimple / 8 pkt 

 

 

Brąz - Aleksandra Madej 

KJ Strzała Krubiczew / Dambis - J / 8,1pkt 

 

 

 

 

GALERIA   Sponsor relacji z HPP - www.pavo.pl 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18