HALOWY PUCHAR POLSKI SENIORÓW Finał 11 marca 2018 

fot. Equine Sport Photography

 

WYNIKI FINAŁ https://zawodykonne.com/zawody/hipodromsopot/98

 

 

PODIUM HPP Seniorzy 

 

złoto - Krzysztof Retka / WKJ Warszawa / EVERDI

 

srebro - Grzegorz Kubiak / KJ SO Łąck / SZULER

 

brąz - Łukasz Koza / KJ Trachy / CHITO BLUE

 

 

 

KOŃCOWY RANKING  HPP Seniorzy  pobierz

HALOWY PUCHAR POLSKI Młodych Jeźdźców Finał 11 marca 2018 

fot. Equine Sport Photography

 

 

 

 

PODIUM HPP MJ 

 

złoto - Nina Milczarek 

RISOTTO / KJ Infernal Team

 

srebro - Olaf Klein

FIRST ONE  / JKS Przybyszewo

 

brąz - Weronika Minkiewicz 

JOGA  / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała

 

 

 

 

KOŃCOWY RANKING MJ  pobierz

 

HALOWY PUCHAR POLSKI Juniorów Finał 11 marca 2018 

fot. Equine Sport Photography

 

 

 

 

PODIUM HPP Juniorzy 

 

złoto - Wiktoria Głowacka 

 ARONIA / JKS Salio

 

srebro - Nina Milczarek

 CYANDRA / KJ Infernal Team

 

brąz - Milena Dobkowska

 LA PAZ / WKJ W-wa

 

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA HPP juniorzy pobierz

 

HALOWY PUCHAR POLSKI kat OPEN  Finał 10 marca 2018 

fot. Equine Sport Photography

 

 

PODIUM HPP OPEN 

 

 

złoto - Karolina Godoś

KJ Royal Opole COSA CHE

 

 

srebro - Leszek Nieużyła

KJ J. J. Darboven Rumia FREDORA

 

 

brąz - Mikołaj Barański

JKS DiM Warszawa CEREMBER ME M

 

 

 

 

KOŃCOWY RANKING HPP Open pobierz

 

 

 

KOŃCOWY RANKING HPP Open pobierz 

GALERIA  FINAŁY 

 

Finał Halowy Puchar Polski 8-11 marca  2018 

Hipodrom Sopot Polna 1, 81-745 Sopot    www.hipodrom.sopot.pl

 

ZGŁOSZENIA

 

ZAKWALIFIKOWANI ZAWODNICY

 

RANKING przed Finałem 

 

PROGRAM/ LISTY / WYNIKI 

 

zamówinenia zdjęć Equine Sport Photography

 

 

HPP W SKOKACH + HZRB + HALOWE MISTRZOSTWA POMORZA KUCÓW I JUN. MŁ
SOPOT, 08-11 marca 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - N1 - I PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1 (08-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 59,48 650 PLN
2 CON CONTADOR Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO 0 59,94 450 PLN
3 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 60,16 300 PLN
4 FREDORA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 0 61,29 200 PLN
5 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 62,16 100 PLN
6 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 0 63,34 100 PLN
7 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 0 70,52 100 PLN
8 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) BPK 0 71,55 50 PLN
9 BOSS Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica 1 76,25  
10 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 4 61,80  
11 COMPASS Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 4 63,30  
12 CAPPONE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 63,97  
13 KOLUMBIA Rogalewska Oliwia (J.2000) St. KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 67,26  
14 COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 4 68,97  
15 PAPILLON 142 Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 4 69,59  
16 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 4 70,00  
17 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 4 70,31  
18 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 5 78,39  
19 GIJSBERTHA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 8 58,24  
20 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 8 59,51  
  FOREST Barlas Salih KJ Infernal Team ELI    
  DUCATI Barlas Salih KJ Infernal Team REZ    


 

2 - CC1 - I PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (08-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ETO'O Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 63,30 1600 PLN
2 FOR VITO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 63,45 1300 PLN
3 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 63,80 1100 PLN
4 CHITO BLUE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 0 64,26 800 PLN
5 EXIT REMO Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. 0 65,64 500 PLN
6 LIGHTNING 100 Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 67,48 300 PLN
7 CHEVENEZ Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. 0 68,29 200 PLN
8 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 70,97 100 PLN
9 ARDITO W. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 0 71,46  
10 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 64,08  
11 BACHELOR LAD Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 4 64,40  
12 HAJDA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 68,54  
13 DIEGO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 4 72,89  
14 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 73,78  
15 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 8 69,60  
16 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 12 65,51  
17 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 12 68,35  
18 DIRTY HARRY Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 71,94  
  EVERDI Retka Krzysztof St. Warszawski KJ REZ    


 

3 - N1 - II PÓŁFINAŁ HPP OPEN - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 0 59,03 650 PLN
2 KOLUMBIA Rogalewska Oliwia (J.2000) St. KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 59,06 450 PLN
3 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 61,28 300 PLN
4 PAPILLON 142 Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 0 61,65 200 PLN
5 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 0 61,77 100 PLN
6 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 0 65,57 100 PLN
7 JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 66,18 100 PLN
8 GIJSBERTHA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 0 67,25 50 PLN
9 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 0 68,57  
10 BOSS Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica 4 66,39  
11 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 4 69,15  
12 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 4 69,34  
13 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 6 81,27  
14 FREDORA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 8 64,43  
15 COMPASS Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 8 66,30  
16 CON CONTADOR Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO 8 67,60  
17 CAPPONE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 8 70,58  
18 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 9 74,28  
  FOREST Barlas Salih KJ Infernal Team DYS    
  CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) BPK DYS    


 

4 - C1 - I PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 59,54 850 PLN
2 CHIMEQUYL Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 0 69,39 700 PLN
3 ARONIA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 4 62,15 600 PLN
4 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 4 66,31 500 PLN
5 ASHLEY S Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 66,47 400 PLN
6 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven 4 73,12 300 PLN
7 FATIMA Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 8 65,13 50 PLN
8 KILPATRICK ROYAL Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 8 72,18 50 PLN
9 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 9 78,58  
10 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 12 72,04  
  COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ ELI    
  CONNER Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  BE BALOU Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn ELI    
  PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding ELI    


 

5 - CC - I PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 0 73,98 850 PLN
2 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 64,02 700 PLN
3 BUTTERFLY Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 4 66,11 600 PLN
4 JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 72,21 500 PLN
5 FABIANO 82 Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 13 76,29 400 PLN


 

6 - CC1 - II PÓŁFINAŁ HPP SENIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ETO'O Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 66,52 1600 PLN
2 LIGHTNING 100 Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 69,38 1300 PLN
3 EXIT REMO Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. 0 69,51 1100 PLN
4 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 71,26 800 PLN
5 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 0 72,85 500 PLN
6 DIRTY HARRY Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 78,68 300 PLN
7 ARDITO W. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 0 79,06 200 PLN
8 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 79,40 100 PLN
9 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 71,01  
10 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 4 78,26  
11 HAJDA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 73,58  
12 CHITO BLUE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 8 75,58  
13 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 8 77,42  
14 DIEGO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 8 79,24  
15 BACHELOR LAD Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 9 98,36  
16 FOR VITO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 12 70,78  
17 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 12 73,52  
  EVERDI Retka Krzysztof St. Warszawski KJ REZ    
  CHEVENEZ Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. REZ    


 

R2 - 50CM - I PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50 CM (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CZARNA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 59,34  
1 FREZJA Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 54,94  
1 KLIPER Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 66,19  
  DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
  PL NEMO Kaszuba-Rakowska Emma (JM.2005) Pomorska Liga Jeździecka ELI    
T DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 62,01  
T PL NEMO Kaszuba-Rakowska Emma (JM.2005) Pomorska Liga Jeździecka 0 60,09  
T KLIPER Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 66,06  
T FREZJA Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów ELI    


 

R3 - 70CM - I PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70 CM (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 52,40  
1 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) KJ Pegaz Reda 0 66,32  
1 TOPAZ Lenckowska Anna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 0 64,67  
1 WIKING PP Kościelska Barbara (JM.2004) KJ AS Dream 0 59,55  
1 NEW GEORGIA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 59,11  
1 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 0 60,43  
1 POLAR Szostak Iga (JM.2003) Kociewski KJ"Polar" 0 59,43  
1 KALI Warkusz Wiktoria (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 59,98  
1 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 55,38  
1 MELODIA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 54,95  
11 WERONKA Karaszewska Lena (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4 55,98  
12 WENUS Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 6 85,72  
T TOPAZ Lenckowska Anna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 0 61,30  
T KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 62,67  
T WENUS Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 13 78,64  


 

R4 - L - I PÓŁFINAŁ JUN. MŁ. - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 100 CM (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 0 58,28  
1 IKAR Wilkowska Natalia (Mł.2007) Sopocki Klub Jeździecki 0 57,01  
1 HERMIONA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 0 56,84  
1 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (JM.2004) BPK 0 55,79  
1 RADON Szostak Iga (JM.2003) Kociewski KJ"Polar" 0 60,99  
1 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 0 55,45  
1 CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 59,93  
1 FORTUNA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 0 57,34  
1 ORINOKO Wilkowska Natalia (Mł.2007) Sopocki Klub Jeździecki 0 63,23  
10 KIAVOJ Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4 64,63  
10 HIDDEN DREAM Szopa Zofia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 62,22  
10 NARCYZ Lewandowska Julia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 54,50  
10 DRZEWIEC Dubieniecka Martyna (Mł.2007) Pomorska Liga Jeździecka 4 53,82  
14 KARIKA Kiempa Paulina (JM.2006) Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk 8 52,32  
15 JESI Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk 12 55,34  
T NARCYZ Lewandowska Julia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 53,30  
T HIDDEN DREAM Szopa Zofia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 61,70  


 

R5 - L - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEGENDA Tejchman-Konarzewska Agata (J.2001) Sopocki Klub Jeździecki 0 49,69 160 PLN
2 SID Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 51,42 130 PLN
3 LAVISTO STAR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 51,65 100 PLN
4 CADILLAC Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 53,24 60 PLN
5 ULOTKA-K Nikolas Kaja (JM.2003) bpk 0 53,68 50 PLN
6 CORNET`S SUNSHINE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 54,45 40 PLN
7 NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 54,58 30 PLN
8 PHOENIX 03 Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla 0 55,85 20 PLN
9 HERMUS PP Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 58,01 20 PLN
10 OSADKOWSKI ASHVILLE Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 58,44 20 PLN
11 HOOK Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki 0 58,99  
12 JESI Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk 0 59,17  
13 LINTON Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 60,74  
14 ZORINA Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 0 61,34  
15 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 71,50  
16 MISTERIO d. MEFISTO Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 71,87  
17 CHINA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 71,98  
18 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 1 72,71  
19 MENCZESTER Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 1 74,78  
20 OLSTAR Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 2 77,25  
21 LAPONIA Paliga Sara (MJ.1999) Pomorska liga jeździecka 3 82,28  
22 DANTE Narloch Wiktoria PLJ 4 56,98  
23 BISZKOPT Ciegert Martyna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Ewro 4 67,19  
24 COCO CHANEL. Fryska Weronika (J.2001) Otomiński KJ Tabun 4 68,65  
25 BERG Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 4 70,11  
26 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team 4 71,52  
27 LEVISTA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 6 79,67  
28 MELISSA C Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team 7 81,56  
29 KARIKA Kiempa Paulina (JM.2006) Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk 8 47,25  
30 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 8 58,50  
31 BOTOKS Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka 28 134,14  
  DRZEWIEC Dubieniecka Martyna (Mł.2007) Pomorska Liga Jeździecka ELI    
  BASTION Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki REZ    
T NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 51,22  
T COCO CHANEL. Fryska Weronika (J.2001) Otomiński KJ Tabun 0 61,33  
T CADILLAC Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 4 56,79  
T LAPONIA Paliga Sara (MJ.1999) Pomorska liga jeździecka 5 75,45  
T CHINA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 8 69,77  
T DANTE Narloch Wiktoria PLJ 0 55,53  


 

R6 - P - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GODECJA Chełchowska Helena (MJ.1998) Sopocki Klub Jeździecki 0 60,03 290 PLN
2 SID Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 62,27 240 PLN
3 SPARTAN L Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 65,70 180 PLN
4 GALIRO Aszyk Wiktoria (J.2000) Sopocki KJ 0 66,11 120 PLN
5 EVER FOR EVER Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio 0 66,75 80 PLN
6 BERG Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 67,15 60 PLN
7 ARON Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 67,26 50 PLN
8 LORD Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 0 67,58 40 PLN
9 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) Sopocki KJ 0 68,10 40 PLN
10 CORNET`S SUNSHINE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 68,22 30 PLN
11 LINTON Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 69,38 30 PLN
12 FLORENCJA Goszczyński Bartosz bpk 0 69,78 30 PLN
13 ULOTKA-K Nikolas Kaja (JM.2003) bpk 0 70,74 30 PLN
14 FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 71,07 30 PLN
15 PANJAA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 71,09  
16 CALA MILLOR Kopeć Anna KJ Bonin 0 71,29  
17 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 72,87  
18 QUENTIN TARANTINO AB Murdzia Seweryn bpk 0 74,52  
19 PHOENIX 03 Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla 0 78,01  
20 ICOON JN Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 79,65  
21 HERMUS PP Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 79,83  
22 HAWR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 1 82,84  
23 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 1 83,36  
24 CASSILIANO Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 1 83,38  
25 OLSTAR Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 1 83,66  
26 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 3 88,63  
27 QUAMAR Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 55,35  
28 CANDY Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki 4 65,47  
29 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 4 66,50  
30 WAWRZYN Wintoch Maria (J.2000) KJ Black Horse Team 4 66,60  
31 L-Serena.T Goszczyński Bartosz bpk 4 67,03  
32 BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 67,05  
33 VAN PERSIE DH Z Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 71,16  
34 MENCZESTER Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 4 74,11  
35 BISZKOPT Ciegert Martyna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Ewro 4 74,92  
36 OSADKOWSKI ASHVILLE Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun 4 75,18  
37 ALEXA Kopeć Anna KJ Bonin 4 77,44  
38 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 4 78,46  
39 MISTERIO d. MEFISTO Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 4 79,52  
40 WOULD LOVE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 5 81,04  
41 HOOK Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki 5 81,10  
42 KABULAS Yarmolyuk Anastasiya (J.2002) JKS U Robsonów 7 88,85  
43 FORTUNA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 7 90,18  
44 LEGENDA Tejchman-Konarzewska Agata (J.2001) Sopocki Klub Jeździecki 8 62,77  
45 SCYTIA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 8 68,66  
46 LAVISTO STAR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 8 72,03  
47 ZORINA Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 8 75,20  
48 BASTION Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki 8 92,32  
49 BOTOKS Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka 8 93,31  
50 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team 9 83,61  
51 LORD FABIA Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 11 89,89  
52 LEVISTA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 16 94,09  
  MELISSA C Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team ELI    
  FANTASTIC GR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów ELI    


 

R7 - N - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WESTA Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 0 54,91 370 PLN
2 ARAFAT Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 61,23 290 PLN
3 HEKTORAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 61,91 220 PLN
4 CATTICK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 62,57 150 PLN
5 GRASSI Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 63,41 100 PLN
6 CORTINELLA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 64,39 80 PLN
7 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 0 65,04 60 PLN
8 DRAGON Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki 0 65,85 40 PLN
9 FLORENCJA Goszczyński Bartosz bpk 0 66,02 40 PLN
10 CHACCO OLYMPIC Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 66,81 40 PLN
11 WHO KNOWS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 67,45 40 PLN
12 LORD Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 0 67,78 40 PLN
13 KABULAS Yarmolyuk Anastasiya (J.2002) JKS U Robsonów 0 68,09 40 PLN
14 SCYTIA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 68,32  
15 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 0 70,07  
16 CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 0 70,39  
17 FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 70,61  
18 QUENTIN TARANTINO AB Murdzia Seweryn bpk 0 71,08  
19 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 71,20  
20 WOULD LOVE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 73,44  
21 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 73,61  
22 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 73,72  
23 CARRERAS Zmorek Damian KJ Welt Opypy 0 76,00  
24 PICCOLO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 1 81,04  
25 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1 81,06  
26 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 1 82,46  
27 CASSILIANO Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 2 85,26  
28 QUAMAR Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 60,77  
29 GODECJA Chełchowska Helena (MJ.1998) Sopocki Klub Jeździecki 4 61,99  
30 CHIN CHAMPER Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 63,22  
31 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 65,11  
32 EVER FOR EVER Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio 4 65,63  
33 MOLLY C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 4 66,09  
34 CASMARON K Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ 4 69,07  
35 L-Serena.T Goszczyński Bartosz bpk 4 70,36  
36 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 72,04  
37 LORD FABIA Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 72,74  
38 CALA MILLOR Kopeć Anna KJ Bonin 4 74,04  
39 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 76,50  
40 GIBANTA Zawada Julia BPK (MAZ) 4 76,95  
41 COLOURFUL W.Z. Balcer Monika (MJ.1998) SKJ Bajardo Augustówek 5 83,19  
42 CANDY Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki 8 64,68  
43 WAWRZYN Wintoch Maria (J.2000) KJ Black Horse Team 8 69,78  
44 ARON Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 8 70,36  
45 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 8 70,84  
46 ALEXA Kopeć Anna KJ Bonin 8 79,26  
47 SPARTAN L Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 15 89,87  
48 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) Sopocki KJ 21 114,52  
  AFIRA Z Goszczyński Bartosz bpk ELI    
  GALIRO Aszyk Wiktoria (J.2000) Sopocki KJ REZ    


 

R8 - C - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DRAGON Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki 0 62,21 420 PLN
2 GRASSI Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 63,34 290 PLN
3 CZAKRA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 63,88 210 PLN
4 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 64,32 140 PLN
5 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 66,60 90 PLN
6 VELCO SITTE Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 0 67,70  
7 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 69,22  
8 COLOURFUL W.Z. Balcer Monika (MJ.1998) SKJ Bajardo Augustówek 0 70,92  
9 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 0 71,92  
10 CATTICK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 71,95  
11 ARAFAT Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 63,08  
12 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 4 66,34  
13 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 87,56  
14 PICCOLO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 5 75,31  
15 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 8 62,51  
16 CHACCO OLYMPIC Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 89,29  
17 WESTA Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 16 67,47  
  CARDHU Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki ELI    


 

R9 - CC - ZWYKŁY 238.2.1 (09-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 0 71,18 565 PLN
2 ZET-ŻĄDŁO Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 8 63,74  
3 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 16 68,74  
  DORAVELLA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven REZ    


 

R10 - L - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEGENDA Tejchman-Konarzewska Agata (J.2001) Sopocki Klub Jeździecki 0 45,03 140 PLN
2 NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 46,11 110 PLN
3 SID Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 49,65 80 PLN
4 MISTERIO d. MEFISTO Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 51,93 50 PLN
5 HERMUS PP Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 52,09 40 PLN
6 KARINO Kropidłowska Marta (MJ.1998) Pomorska Liga Jeździecka 0 52,12 30 PLN
7 LINTON Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 52,32  
8 OSADKOWSKI ASHVILLE Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 56,40  
9 CHINA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 58,64  
10 FANTASTIC GR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 63,95  
11 PHOENIX 03 Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla 4 50,41  
12 MELISSA C Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team 4 51,59  
13 ZORINA Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 52,35  
14 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team 4 57,56  
15 CADILLAC Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 4 58,18  
16 BISZKOPT Ciegert Martyna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Ewro 4 62,45  
17 DANTE Narloch Wiktoria PLJ 5 68,84  
18 LAPONIA Paliga Sara (MJ.1999) Pomorska liga jeździecka 7 74,51  
19 MENCZESTER Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 8 77,73  
20 HELIOS Jakubek Julia (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 25 113,02  
T NABAB Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 43,53  
T CADILLAC Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 56,26  
T LAPONIA Paliga Sara (MJ.1999) Pomorska liga jeździecka 0 57,28  
T HELIOS Jakubek Julia (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 5 67,29  


 

R11 - P - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BE BALOU Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 47,95 240 PLN
2 GODECJA Chełchowska Helena (MJ.1998) Sopocki Klub Jeździecki 0 48,20 190 PLN
3 LEGENDA Tejchman-Konarzewska Agata (J.2001) Sopocki Klub Jeździecki 0 49,62 130 PLN
4 FORTUNA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 0 50,46 90 PLN
5 EVER FOR EVER Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio 0 50,79 70 PLN
6 ARON Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 51,21 50 PLN
7 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 51,22 40 PLN
8 L-Serena.T Goszczyński Bartosz bpk 0 51,33 30 PLN
9 QUENTIN TARANTINO AB Murdzia Seweryn bpk 0 51,34 30 PLN
10 ULOTKA-K Nikolas Kaja (JM.2003) bpk 0 52,18 30 PLN
11 SPARTAN L Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,32 30 PLN
12 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 0 52,75  
13 CORNET`S SUNSHINE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 53,11  
14 KARINO Kropidłowska Marta (MJ.1998) Pomorska Liga Jeździecka 0 54,94  
15 CANDY Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki 0 54,96  
16 BERG Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 54,99  
17 LINTON Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 55,25  
18 GALIRO Aszyk Wiktoria (J.2000) Sopocki KJ 0 55,37  
19 BISZKOPT Ciegert Martyna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Ewro 0 55,40  
20 SID Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 0 55,58  
21 OSADKOWSKI ASHVILLE Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 55,60  
22 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) Sopocki KJ 0 55,74  
23 W-COLINA I Kwiatkowska Zofia (J.2000) Pomorska Liga Jeździecka 0 60,88  
24 HERMUS PP Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 63,48  
25 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 64,26  
26 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 66,98  
27 WAWRZYN Wintoch Maria (J.2000) KJ Black Horse Team 4 58,84  
28 LORD FABIA Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 59,07  
29 BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 62,34  
30 MENCZESTER Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 4 63,12  
31 ZORINA Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 64,69  
32 OLSTAR Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 66,93  
33 FLANDRIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 67,23  
34 LEVISTA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 4 67,85  
35 MISTERIO d. MEFISTO Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 6 78,64  
36 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team 8 65,42  
37 BASTION Skierkowski Piotr Sopocki Klub Jeździecki 9 88,31  
38 MELISSA C Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team 12 54,10  
39 PANJAA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 12 58,73  
40 LAVISTO STAR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 13 89,81  
  PHOENIX 03 Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla REZ    


 

R12 - N - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRASSI Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 45,77 320 PLN
2 CAPPONE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 48,06 260 PLN
3 CASMARON K Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ 0 48,51 180 PLN
4 ARAFAT Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 48,55 120 PLN
5 ARON Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 48,62 90 PLN
6 QUENTIN TARANTINO AB Murdzia Seweryn bpk 0 48,73 70 PLN
7 COMPASS Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin 0 48,82 50 PLN
8 GALIRO Aszyk Wiktoria (J.2000) Sopocki KJ 0 48,95 40 PLN
9 SPARTAN L Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 49,37 40 PLN
9 HEKTORAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 49,37 40 PLN
11 MOLLY C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 0 49,77 40 PLN
12 WESTA Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 0 49,80  
13 DRAGON Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki 0 49,94  
14 CORTINELLA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 50,32  
15 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 51,00  
16 CHACCO OLYMPIC Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 52,96  
17 FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 0 54,08  
18 FLORENCJA Goszczyński Bartosz bpk 0 54,33  
19 CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów 0 55,30  
20 LORD FABIA Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 55,85  
21 GIBANTA Zawada Julia BPK (MAZ) 0 56,02  
22 KABULAS Yarmolyuk Anastasiya (J.2002) JKS U Robsonów 0 57,40  
23 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 67,57  
24 HAWR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 1 74,13  
25 LORD Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 4 53,10  
26 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 4 53,36  
27 VAN PERSIE DH Z Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 56,93  
28 CANDY Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki 4 57,09  
29 ULOTKA-K Nikolas Kaja (JM.2003) bpk 4 58,11  
30 GODECJA Chełchowska Helena (MJ.1998) Sopocki Klub Jeździecki 4 58,72  
31 L-Serena.T Goszczyński Bartosz bpk 4 59,13  
32 WOULD LOVE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 4 60,15  
33 CASSILIANO Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 4 66,71  
34 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 8 55,70  
35 EVER FOR EVER Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio 8 56,10  
36 ALEXA Kopeć Anna KJ Bonin 8 62,37  
37 SCYTIA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 8 64,04  
38 WAWRZYN Wintoch Maria (J.2000) KJ Black Horse Team 8 64,91  
39 CALA MILLOR Kopeć Anna KJ Bonin 10 76,03  
  KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) Sopocki KJ ELI    
  CARRERAS Zmorek Damian KJ Welt Opypy ELI    
  ICOON JN Bobik Jan LKS Dragon Nowielice ELI    


 

R13 - C - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WESTA Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 0 53,08 460 PLN
2 ARAFAT Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 54,97 340 PLN
3 DRAGON Wasiołek Daria Sopocki Klub Jeżdziecki 0 55,03 240 PLN
4 VELCO SITTE Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 0 64,30 160 PLN
5 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 64,77 110 PLN
6 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 64,90 90 PLN
7 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 65,25 60 PLN
8 PICCOLO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 0 71,05  
9 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 71,24  
10 CZAKRA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 4 57,31  
11 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 4 58,17  
12 GIJSBERTHA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 4 61,30  
13 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 4 62,81  
14 CHIN CHAMPER Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 64,71  
15 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 4 65,98  
16 CAPPONE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 4 66,04  
17 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 69,13  
18 QUAMAR Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej 4 72,81  
19 CATTICK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 5 74,08  
20 CALA MILLOR Kopeć Anna KJ Bonin 6 81,41  
21 WHO KNOWS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8 69,26  
22 CHACCO OLYMPIC Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 8 69,72  
23 QUEEN-FLY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 72,26  
24 GRASSI Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 13 75,80  
25 ALEXA Kopeć Anna KJ Bonin 16 65,57  
  COLOURFUL W.Z. Balcer Monika (MJ.1998) SKJ Bajardo Augustówek ELI    


 

R14 - CC - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DORAVELLA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 54,93 360 PLN
2 CHEVENEZ Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. 0 64,18 260 PLN
3 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 0 65,88 150 PLN
4 HAJDA Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 67,28  
5 ZET-ŻĄDŁO Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 4 60,73  
6 SILVAN Rezmer Wiktoria Sopocki KJ 4 65,60  
7 ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 4 66,41  
8 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 63,12  
9 CATTICK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 8 72,87  
10 COLOURFUL W.Z. Balcer Monika (MJ.1998) SKJ Bajardo Augustówek 8 73,74  


 

R15 - 50CM - II PÓŁFINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 50cm (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LLANARTH PENNY Psiuk Maja (JM.2006) Sobieski Jumping Team 0 69,14  
2 CZARNA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 4 63,25  
2 PL NEMO Kaszuba-Rakowska Emma (JM.2005) Pomorska Liga Jeździecka 4 66,84  
2 KLIPER Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 4 75,15  
5 FREZJA Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 15 91,67  
6 DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 26 135,28  
T LLANARTH PENNY Psiuk Maja (JM.2006) Sobieski Jumping Team 0 63,02  
T DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 62,16  
T PL NEMO Kaszuba-Rakowska Emma (JM.2005) Pomorska Liga Jeździecka 4 66,66  


 

R16 - 70CM - II PÓŁFINAŁ KUCE - DOKŁADNOŚCI 238.1.1 70cm (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WERONKA Karaszewska Lena (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 0 62,98  
1 MELODIA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 57,57  
1 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) KJ Pegaz Reda 0 66,00  
1 TOPAZ Lenckowska Anna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 0 65,44  
1 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 0 64,76  
1 KALI Warkusz Wiktoria (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 61,96  
1 WIKING PP Kościelska Barbara (JM.2004) KJ AS Dream 0 61,84  
1 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 60,67  
1 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 54,97  
10 POLAR Szostak Iga (JM.2003) Kociewski KJ"Polar" 4 60,58  
10 NEW GEORGIA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 4 55,84  
12 WENUS Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 18 87,33  
T KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 57,06  
T MELODIA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 4 58,79  
T TOPAZ Lenckowska Anna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 4 61,79  
T WENUS Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 8 65,23  


 

R17 - L - II PÓŁFINAŁ JUN. MŁ.- DOKŁADNOŚCI 238.1.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HERMIONA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 0 61,93  
1 KARIKA Kiempa Paulina (JM.2006) Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk 0 54,54  
1 HIDDEN DREAM Szopa Zofia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 64,26  
1 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 0 59,50  
1 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (JM.2004) BPK 0 59,05  
1 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 0 53,97  
7 RADON Szostak Iga (JM.2003) Kociewski KJ"Polar" 4 58,69  
8 IKAR Wilkowska Natalia (Mł.2007) Sopocki Klub Jeździecki 8 57,64  
8 JESI Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk 8 64,19  
  NARCYZ Lewandowska Julia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki ELI    
T NARCYZ Lewandowska Julia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 60,48  
T BOTOKS Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka 0 63,73  


 

7 - C1 - II PÓŁFINAŁ HPP JUNIORÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ARONIA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 0 71,61 850 PLN
2 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 72,11 700 PLN
3 PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 0 74,09 600 PLN
4 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 0 78,77 500 PLN
5 CONNER Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 4 81,92 400 PLN
6 ASHLEY S Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 74,76 300 PLN
7 CHIMEQUYL Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 8 75,28 50 PLN
8 KILPATRICK ROYAL Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 8 76,10 50 PLN
9 FATIMA Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 8 77,35  
10 DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven 9 100,90  
  BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice ELI    
  TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding REZ    
  COMMAND Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ REZ    


 

8 - CC - II PÓŁFINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - ZWYKŁY 238.2.1 (10-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 69,92 850 PLN
2 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 4 82,52 700 PLN
3 FABIANO 82 Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 8 76,60 600 PLN
4 JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 82,63 500 PLN
5 BUTTERFLY Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko 16 77,06 400 PLN


 

9 - N1 - FINAŁ HPP OPEN - DWUNAWROTOWY 273.3.2 (10-03-2018)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 FREDORA Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 0 63,39 0 45,93 0  
1 CEREMBER ME M Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 0 64,98 0 48,81 0  
3 COSA CHE Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 58,98 4 55,11 4  
4 CORIWAY Chmielowska Emilia (JM.2003) KS Small Cherry Trzebnica 5 72,52 0 46,87 5  
5 KOLUMBIA Rogalewska Oliwia (J.2000) St. KJ Leśna Podkowa Damaszka 4 58,57 4 45,58 8  
5 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 61,57 8 46,75 8  
7 PAPILLON 142 Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 4 61,09 8 43,37 12  
7 BOSS Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica 12 62,54 0 45,39 12  
9 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 7 80,65 7 65,57 14  
10 AKORD Grzesiek Paula (J.2000) KJ Infernal Team 5 75,88 12 44,66 17  
11 COCO CHANEL Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 12 64,91 9 58,79 21  
  CON CONTADOR Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy EWRO ELI          
  JOLLY Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ ELI          
  GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) JKS Elcon Szczecin REZ          


 

R18 - L - ZWYKŁY 238.2.1 (11-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FANTASTIC GR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 54,44 90 PLN
2 CHINA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 64,39 80 PLN
3 CADILLAC Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 4 55,55  
4 DALEMIR Kawała Sandra (MJ.1998) PLJ 4 56,17  
5 HELIOS Jakubek Julia (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 8 67,31  


 

R19 - P - ZWYKŁY 238.2.1 (11-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEGENDA Tejchman-Konarzewska Agata (J.2001) Sopocki Klub Jeździecki 0 60,82 200 PLN
2 GALIRO Aszyk Wiktoria (J.2000) Sopocki KJ 0 61,87 160 PLN
3 PANJAA Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 0 62,69 120 PLN
4 CORNET`S SUNSHINE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 65,16 80 PLN
5 LAVISTO STAR Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 69,53 50 PLN
6 OSADKOWSKI ASHVILLE Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun 0 72,31 40 PLN
7 MISTERIO d. MEFISTO Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 73,78 30 PLN
8 ZORINA Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 0 75,53  
9 BERG Błaszczak Julia (J.2001) JKS u Robsonów 0 76,94  
10 MENCZESTER Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 80,40  
11 BOTOKS Landowski Wojciech Pomorska Liga Jeździecka 0 80,44  
12 HERMUS PP Pieniaszek Dominik (MJ.1999) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 0 81,00  
13 ITOULON B Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 81,86  
14 CHERROKEE Krywult Amelia (JM.2004) BPK 2 88,50  
15 EVER FOR EVER Sobiepańska Julia (J.2000) JKS Salio 4 57,50  
16 ULOTKA-K Nikolas Kaja (JM.2003) bpk 4 65,23  
17 LINTON Pieniaszek Diego (JM.2003) Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach 4 71,24  
18 BISZKOPT Ciegert Martyna (J.2002) Jeździecki Klub Sportowy Ewro 4 71,78  
19 BANQUISE DE RIVERLAND Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 4 72,06  
20 W-COLINA I Kwiatkowska Zofia (J.2000) Pomorska Liga Jeździecka 4 73,07  
21 KARLSSON 24 Milewska Julia (MJ.1999) Sopocki KJ 4 74,69  
22 SID Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz 4 77,01  
23 OLSTAR Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 78,95  
24 L-Serena.T Goszczyński Bartosz bpk 7 93,53  
25 RUBIN Gutorska Maja (J.2001) KJ Infernal Team 8 67,69  
26 MELISSA C Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team 8 73,29  
27 LEVISTA Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 14 86,74  
28 BEAUTY C Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team 15 90,93  


 

R20 - N - ZWYKŁY 238.2.1 (11-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORTINELLA Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 0 61,51 230 PLN
2 VAN PERSIE DH Z Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 0 64,09 190 PLN
3 MOLLY C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 0 64,62 140 PLN
4 FLORENCJA Goszczyński Bartosz bpk 0 68,68 90 PLN
5 WOULD LOVE Lewicki Marek KJ Czahary Pogorzelica 0 68,80 70 PLN
6 CASMARON K Jędrzejewska Klaudyna Sopocki KJ 0 68,97 50 PLN
7 KABULAS Yarmolyuk Anastasiya (J.2002) JKS U Robsonów 0 69,42 40 PLN
8 LORD Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 0 69,43  
9 GODECJA Chełchowska Helena (MJ.1998) Sopocki Klub Jeździecki 0 69,83  
10 QUENTIN TARANTINO AB Murdzia Seweryn bpk 0 70,00  
11 HEKTORAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 70,27  
12 ARON Wawrzyniak Pola (JM.2004) KJ Infernal Team 0 70,47  
13 CATOKI SON Godoś Karolina (MJ.1997) KJ Royal Opole 0 72,62  
14 ALEXA Kopeć Anna KJ Bonin 0 73,50  
15 GIBANTA Zawada Julia BPK (MAZ) 0 76,21  
16 LORGAN S Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 2 87,86  
17 SCYTIA Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 4 67,82  
18 MAGNIFICO C Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team 4 69,10  
19 FARGITA Zaręba Aleksandra (JM.2004) KJ SO Łąck 4 72,51  
20 LORD FABIA Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 78,30  
21 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 4 80,82  
22 CARRERAS Zmorek Damian KJ Welt Opypy 4 81,87  
23 CASSILIANO Żygowska Zuzanna (MJ.1997) Klub Jeździecki ARPAV 6 86,97  
24 BE BALOU Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 73,08  
25 WAWRZYN Wintoch Maria (J.2000) KJ Black Horse Team 8 80,75  
  CHUCK-CHIN L. E. Hestkowska Dominika JKS u Robsonów REZ    


 

R21 - C - ZWYKŁY 238.2.1 (11-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRASSI Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 59,88 380 PLN
2 COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 0 63,98 290 PLN
3 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 0 66,65 200 PLN
4 COLOURFUL W.Z. Balcer Monika (MJ.1998) SKJ Bajardo Augustówek 0 69,32 130 PLN
5 ARAFAT Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4 59,48 90 PLN
6 WESTA Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 4 59,58  
7 CZAKRA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 4 63,02  
8 CHIN CHAMPER Czarnecki Dawid Kaszub. Stow. Prom. SK 4 63,42  
9 ALINA Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 64,41  
10 WODKA-POLKA Kamińska Magda KJ Avanti Opole 4 66,70  
11 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina (MJ.1997) Karkonoski KJ 4 69,53  
12 VELCO SITTE Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 4 70,00  
13 NEMIROFF Krasnowska Magdalena Tuszyński KJ Garbówek 4 70,21  
14 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 72,13  
15 CATTICK Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 4 72,68  
16 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 8 65,70  
17 CALA MILLOR Kopeć Anna KJ Bonin 8 68,16  
18 WHO KNOWS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8 69,11  
19 QUAMAR Stryjkowska Agata KU AZS Politechniki Warszawskiej 8 71,95  
20 PICCOLO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 12 72,06  


 

R22 - CC - ZWYKŁY 238.2.1 (11-03-2018)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ZET-ŻĄDŁO Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 60,15 220 PLN
2 DORAVELLA Grzywacz Jacek Klub Jeździecki J.J.Darboven 0 61,82 170 PLN
3 DA VINCI Nieużyła Leszek KJ J. J. Darboven Rumia 0 64,07  
4 ROYAL CASSIN Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko 4 67,46  
5 PIEROT Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 8 69,88  


 

10 - C1/CC - FINAŁ HPP JUNIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2 (11-03-2018)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 TOKAJER 8 Suska Juliana (JM.2003) KS Euro Holding 0 66,68 0 54,69 0  
2 CYANDRA Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 0 64,22 8 48,74 8  
2 ARONIA Głowacka Wiktoria (J.2001) JKS Salio 4 63,11 4 51,75 8  
4 ASHLEY S Wróblewski Daniel (J.2000) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 65,39 4 51,21 12  
4 KILPATRICK ROYAL Barański Mikołaj (JM.2003) JKS DiM 4 69,16 8 54,08 12  
6 LA PAZ Dobkowska Milena (JM.2003) St. Warszawski KJ 8 67,77 5 55,89 13  
7 CONNER Jarocka Zuzanna (JM.2003) KJ Trachy Sośnicowice 28 86,92 8 51,90 36  
  DIANITA-H Janekovic Marie (J.2000) KJ J.J. Darboven ELI          
  CHIMEQUYL Bolko Aleksandra (J.2001) SK Ciekocinko ELI          


 

11 - CC/CC1 - FINAŁ HPP MŁODYCH JEŹDŹCÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2 (11-03-2018)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 2 76,38 2 59,40 4  
2 JOGA Minkiewicz Weronika (MJ.1997) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 1 74,21 9 56,75 10  
3 RISOTTO Milczarek Nina (J.2000) KJ Infernal Team 4 62,85 12 51,10 16  


 

12 - CC1/CS - FINAŁ HPP SENIORÓW - DWUNAWROTOWY 273.3.2 (11-03-2018)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 EXIT REMO Wacławik Marek Largo Sp. z o. o. 0 76,55 0 48,32 0  
1 EVERDI Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 76,96 0 49,76 0  
3 CHITO BLUE Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice 4 78,03 4 48,80 8  
3 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 8 76,56 0 51,99 8  
3 HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 8 78,59 0 52,48 8  
6 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 5 80,70 4 50,60 9  
7 CAMPINO 467 Matuszewska Magdalena (MJ.1999) KJ Partynice Wrocław 5 79,67 8 50,40 13  
7 ARDITO W. Wójcik Krzysztof KJ Facimiech Wielkie Drogi 5 81,03 8 50,93 13  
9 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 74,33 12 47,50 16  
10 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 14 84,53 4 50,55 18  
11 BACHELOR LAD Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem 8 75,25 12 48,80 20  
11 FOR VITO Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 12 73,35 8 49,30 20  
13 DUKE Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka 9 79,50 13 55,24 22  
14 LIGHTNING 100 Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 12 72,91 12 49,07 24  
15 DIEGO Zmorek Damian KJ Welt Opypy 16 94,75 20 52,37 36  
16 DIRTY HARRY Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 77,99 DYS      


 

R23 - 60CM - FINAŁ MŁODZIKÓW NA KUCACH - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 60cm (11-03-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CZARNA Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki 0 66,63 0 41,67  
2 DEMON JAN PON Wawrzkiewicz Inka (Mł.2008) Sopocki Klub Jeździecki 0 70,20 27 76,01  
3 WENUS Czub Zuzanna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 5 80,36      
  FREZJA Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów ELI        
  KLIPER Ryciak Wiktoria (Mł.2008) Sopocki Klub Jeżdziecki ELI        


 

R24 - 80CM - FINAŁ KUCE - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 (11-03-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TIGRA Padalak Maria (JM.2006) Otomiński KJ Tabun Otomin 0 56,71 0 36,24  
2 KORUND Ludwicka Karina (JM.2006) JKS U Robsonów 0 60,73 0 38,66  
3 ANAPON MOONLIGHT DANCER Misztal Maggie (JM.2006) KJ Pegaz Reda 0 63,13 0 44,76  
4 WIKING PP Kościelska Barbara (JM.2004) KJ AS Dream 0 65,71 4 36,41  
5 DEPAS CORRINUS P. Anduła Natalia (JM.2006) Pegaz Reda 0 63,68 4 37,14  
6 NEW GEORGIA Kozłowska Aleksandra (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 0 58,91 4 46,04  
7 KALI Warkusz Wiktoria (J.2002) Sopocki Klub Jeździecki 4 60,45      
8 TOPAZ Lenckowska Anna (JM.2006) Pomorska Liga Jeździecka 4 70,11      
  WERONKA Karaszewska Lena (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki ELI        


 

R25 - L1 - FINAŁ JUN. MŁ - ZWYKŁY Z ROZGRYWKĄ 238.2.2 (11-03-2018)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SCYPION Chebotar Valeriia (JM.2004) KJ AS Dream 0 58,43 0 37,51  
2 ARIANA Sterczyńska Zuzanna (JM.2004) BPK 0 60,14 0 37,99  
3 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki Klub Jeździecki 0 61,88 0 43,37  
4 HIDDEN DREAM Szopa Zofia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 0 64,93 1 54,61  
5 IKAR Wilkowska Natalia (Mł.2007) Sopocki Klub Jeździecki 4 55,55      
6 KARIKA Kiempa Paulina (JM.2006) Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk 4 56,55      
7 FORTUNA Padalak Hanna (JM.2003) Otomiński KJ Tabun 4 60,18      
8 NARCYZ Lewandowska Julia (JM.2003) Sopocki Klub Jeździecki 4 60,75      
9 JESI Polanek Zofia (JM.2004) HKS Lotna Słupsk 4 61,83      



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Hipodrom Sopot Sp. z o.o., P2-012014-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18