Halowy Puchar Polski Jaszkowo 2015 - WYNIKI

17-19.04.15

 

SENIORZY - pobierz wyniki 

złoto Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem

srebro Stanisław Przedpełski - KJ DiM Warszawa

brąz Dawid Kubiak - Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

MJ  pobierz wyniki 

złoto Weronika Wilska SKJ Sopot

srebro Aleksandra Więckowska BPK MAZ

srebro Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 

 

Juniorzy -  pobierz wyniki 

złoto Adam Grzegorzewski - KJ Agro Aves Gajewniki

srebro Stanisław Piątkowski  KJ Strzała Krubiczew

brąz Dajana Pawlicka KJ Agro Handel Śrem

 

Amatorzy   pobierz wyniki 

złoto Robert Hestkowski JKS U Robsonów 

srebro Henryk Polednia  KJ Turbud Brzeg 

brąz Marek Pawluczuk JKS U Robsonów

 

 

  Podium HPP 2015 Seniorzy

 

 

 

Podium  HPP 2015 Młodzi Jeźdzcy 

 

 

  

Podium HPP 2015 Juniorzy 

 

 

 

Podium HPP 2015 Amatorzy 

 

 

 

HZO-B3* Finał Halowego Pucharu Polski i Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Jaszkowo, 17-19.04.2015

WYNIKI KOŃCOWE
 

R1 - LL - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--2 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 0 49,42  
1--2 Dominikana Romankiewicz Hanna KJ Stajnia Modelewscy 0 57,65  
  Dominikana Romankiewicz Hanna KJ Stajnia Modelewscy Elim.    


 

R2 - L - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--11 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 0 47,77  
1--11 Goldika Filipowska Olimpia BPK 0 52,75  
1--11 Cannmor Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 0 54,19  
1--11 Centimo D Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań 0 54,85  
1--11 Magik Cieœlińska Katarzyna LKS Cwał Poznań 0 55,79  
1--11 Saphir Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno 0 56,74  
1--11 Saphir Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno 0 57,16  
1--11 Amieke Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 58,41  
1--11 Magik Cieœlińska Katarzyna LKS Cwał Poznań 0 59,06  
1--11 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 0 59,74  
1--11 Donau Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 61,70  
12 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 4 46,84  
13 Dominikana Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 8 45,66  


 

R3 - P - Dwufazowy , Tabela A, Art. 274.5.3. (17-04-2015)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Lola Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 52,98 0 20,03 150 PLN
2 Fantasy Piksa Łukasz LKS Cwał Poznań 0 59,93 0 20,88 100 PLN
3 Canturano Lad Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 57,36 0 20,99 50 PLN
4 Goldika Filipowska Olimpia BPK 0 51,27 Elim.    
5 Cannmor Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 4 53,14      
6 Centimo D Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań 4 55,78      
7 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 4 57,57      
8 Box Office Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 4 57,77      
  Victor Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo Elim.        


 

1 - N - Zwykły "Mała Runda" - Tabela A, Art. 238.2..1 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Canaster Chudziak Paweł KS Idmar Krajkowo 0 53,05 250 PLN
2 Perl Night Reszuta Dominika SKJ Sopot 0 55,36 200 PLN
3 Montana C Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 0 55,82 150 PLN
4 Canturano Lad Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 58,49 100 PLN
5 Exit Remo Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 60,21 100 PLN
6 Box Office Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 4 62,70 50 PLN
7 Bastylia Strzyż Marek Olmet-Osped 24 85,33 50 PLN


 

2 - C - Dwufazowy "Œrednia Runda" - ŒR- Tabela A, Art. 274.5.3. (17-04-2015)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Dylano Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 43,98 0 33,95 400 PLN
2 Exit Remo Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 50,08 0 35,50 300 PLN
3 Spartan L Reszuta Dariusz Sopocki KJ 0 45,68 0 36,93 200 PLN
4 Canaster Chudziak Paweł KS Idmar Krajkowo 12 47,16     150 PLN


 

3 - P1 - Szybkoœci I Półfinał Finału HPP Amatorów atr. 263 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 Aromat Bulzacka Klaudia TKj Garbówek 56,97 0  
2 Alhambra Chimkowska Karolina KS Chojnów 61,47 8  
3 Turbud Consul Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg 61,57 8  
4--5 Tinta Hestkowski Robert JKS U Robsonów 61,70 0  
4--5 Notaris Hestkowski Robert JKS U Robsonów 61,70 4  
6 Cappone Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 62,42 0  
7 Gina Vant Zoervelt KuŸma Natalia OSK Michalscy Trzebnica 62,97 4  
8 Chamonix Pawluczuk Marek JKS U Robsonów 64,62 4  
9 Kalister Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg 68,15 8  
10 Apollo S Sękalska Karolina KJ Strzała 71,43 10  
11 Brando Kocon Ewa Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 73,86 6  
12 Zando M Moksiewicz Artur LKS Nysa Gubin 80,84 16  
13 Royboss Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 85,44 0  
  Gracja KuŸma Natalia OSK Michalscy Trzebnica Elim.    


 

4 - C - Szybkoœci I Półfinał Finału HPP Juniorów atr. 263 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 Okarino Grzegorzewski Adam (J.1998) kj Agro Awest Gajewniki 55,13 0  
2 Ronin Reszuta Dominika SKJ Sopot 57,36 0  
3 Bartino Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Œrem 59,33 4  
4 Nicolette L Stasiak Szymon (J.1998) Olmet-Osped 60,97 4  
5 Chelesa Blue Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 61,96 8  
6 Bebeto Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Œrem 62,59 8  
7 Aaron 340 Pištkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 64,83 8  
8 Nela Rynkiewicz Martyna LKJ Gałkowo 65,10 8  
9 Judson Nieœcior-Kreische Jan SJ Napoleońska Zagroda 66,60 8  
10 Azalia Nieœcior-Kreische Jan SJ Napoleońska Zagroda 66,74 8  
11 Makadi Kapcia Julia KJK Szary Michałowice 66,95 4  
12 Chicago Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 70,97 12  
13 Uitmuntend K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 76,85 8  
14 Ravella Żygowska Zuzanna KJ Arpav 80,89 16  
15 Vagant Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 83,16 16  
16 Czapla Czura Hanna bpk 86,21 12  
17 Dusseldorf Arendt Agata KJ "Trachy" Gliwice 88,46 12  
18 Con Suerte Czura Hanna bpk 98,30 36  
19 Lauderdale Żygowska Zuzanna KJ Arpav 100,30 24  
20 Cafe Au Lait Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski 105,21 40  
  U - Coffe Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski Elim.    
  Torpedo des Forets Grzegorzewski Adam (J.1998) kj Agro Awest Gajewniki Elim.    
  Nirmette Rynkiewicz Martyna LKJ Gałkowo Rez.    


 

5 - C1 - Szybkoœci I Półfinał Finału HPP Młodych JeŸdŸców atr. 263 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 Verona Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 70,15 8  
2 Charmante Z Tokarska Iga KJ Bachmat Wrocław 71,21 4  
3 Lady von Bayern Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 73,83 12  
4 Calipso du Mesnil Mieszczak Julia Bez przynależnoœci klubowej DOS 76,63 12  
5 M. Carano Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 77,13 12  
6 Carmen Olszewski Tomasz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 78,02 16  
7 Goldik Girl Więckowska Aleksandra Bez przynależnoœci klubowej MAZ 81,76 12  
8 Quinine de la vaulx Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 94,08 16  


 

6 - CC - Szybkoœci I Półfinał Finału HPP Seniorów atr. 263 (17-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 Hymne D\.O Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 59,25 0  
2 Aser Szrajer Herbert Kielecki Klub JeŸdziecki 62,47 0  
3 Aplauz Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 64,85 4  
4 Stakudo Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 65,06 8  
5 Chapeau 10 Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 65,09 4  
6 Zazou Szumawa Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 65,73 0  
7 Romeo Des Vaux Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 66,57 4  
8 By My Lover Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 68,51 4  
9 Santisa Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 69,71 8  
10 Lakira Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 71,94 8  
11 Bagazza M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team 72,01 4  
12 Kilpatrick Royal Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 72,27 8  
13 Obsesja Poręba Jarosław Karkonowski KJ 74,75 4  
14 Bandżi Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Œrem 81,25 20  
15 Rodial Gilla Błażej Pomorska Liga JeŸdziecka 82,20 12  
16 Chavall Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 101,42 32  
  Denetor Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk Rez.    


 

R4 - LL - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--5 Jarecki Kozak Jacek KJ Jeziorki-Osieczna 0 55,63  
1--5 Thor Broniarczyk Weronika KJ Zagórów 0 57,79  
1--5 Dicaprio Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 61,39  
1--5 Djoser Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 0 64,86  
6--8 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 4 51,37  
6--8 Jarecki Kozak Jacek KJ Jeziorki-Osieczna 4 56,63  
6--8 Dominikana Romankiewicz Hanna KJ Stajnia Modelewscy 4 65,25  
9 Lancaster - N Błoch Piotr Bez Przynależnoœci Klubowej 18 78,22  
10 Donna Osetek Michalina KJ Jeziorki Osieczna 20 87,47  
  Tradycja Głowacka Maria LKS Cwał Poznań Elim.    
  Tradycja Głowacka Maria LKS Cwał Poznań Elim.    
  Dominikana Romankiewicz Hanna KJ Stajnia Modelewscy Elim.    
  Donna Osetek Michalina KJ Jeziorki Osieczna Elim.    


 

R5 - L - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--17 Goldika Filipowska Olimpia BPK 0 52,46  
1--17 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 0 52,48  
1--17 Tittanas Plius Skrzypczak Joanna (J.1997) KJ CH Jaszkowo 0 54,81  
1--17 Bacardi Vel Balia Pawelczak Paulina BPK 0 56,11  
1--17 Avero Boy M Murawska Magdalena KJ Zagorów 0 56,60  
1--17 Saphir Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno 0 58,01  
1--17 Centimo D Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań 0 58,12  
1--17 Magik Cieœlińska Katarzyna LKS Cwał Poznań 0 58,33  
1--17 Lancaster - N Błoch Piotr Bez Przynależnoœci Klubowej 0 58,56  
1--17 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 0 59,03  
1--17 Amieke Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 59,28  
1--17 Beatricci-G Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 0 59,52  
1--17 Magik Cieœlińska Katarzyna LKS Cwał Poznań 0 60,01  
1--17 Victor Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 64,51  
1--17 Lord Phoenix K Ziomek Marek Agro-Handel Œrem 0 65,40  
1--17 Lord Phoenix K Ziomek Marek Agro-Handel Œrem 0 66,00  
18--21 Donau Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 4 58,38  
18--21 In Persona Ziomek Marek Agro-Handel Œrem 4 62,16  
18--21 In Persona Ziomek Marek Agro-Handel Œrem 4 63,77  
18--21 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 4 66,96  
22--23 Thor Broniarczyk Weronika KJ Zagórów 8 61,17  
22--23 Thor Broniarczyk Weronika KJ Zagórów 8 62,47  
24 Dominikana Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 12 53,71  


 

R6 - P - Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Lola Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 58,29 150 PLN
2 Cannmor Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 0 61,40 100 PLN
3 Canturano Lad Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 66,95 50 PLN
4 Shakira L Baehr Zofia (J.1998) KJ Agro-Handel 0 67,89  
5 Semino 5 Skrzypczak Joanna (J.1997) KJ CH Jaszkowo 0 68,57  
6 Avero Boy M Murawska Magdalena KJ Zagorów 0 70,17  
7 Box Office Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 1 75,40  
8 Concorde Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 4 57,36  
9 Goldika Filipowska Olimpia BPK 4 61,27  
10 Rainboll Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 4 63,70  
11 Walezo-Star Stróżyńska Natalia (JM.2000) KJ CH Jaszkowo 4 64,10  
12 Centimo D Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań 4 70,14  
13 Saphir Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno 4 86,87  
14 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 8 65,79  
15 Bacardi Vel Balia Pawelczak Paulina BPK 12 65,48  


 

7 - N - Dwufazowy "Mała Runda" -MR - Tabela A, Art. 274.5.3. (18-04-2015)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Exit Remo Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 50,33 0 35,49 250 PLN
2 Perl Night Reszuta Dominika SKJ Sopot 0 44,52 0 38,62 200 PLN
3 Cannmor Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 0 45,75 0 39,07 150 PLN
4 Canaster Chudziak Paweł KS Idmar Krajkowo 0 42,93 4 33,23 100 PLN
5 Box Office Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 49,95 4 44,30 100 PLN
6 Shakira L Baehr Zofia (J.1998) KJ Agro-Handel 4 46,39     50 PLN
7 Montana C Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 4 47,59     50 PLN
8 Canturano Lad Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 8 48,22     50 PLN


 

8 - C - Zwykły "Œrednia Runda" (ŒR) - Tabela A, Art. 238.2..1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Spartan L Reszuta Dariusz Sopocki KJ 0 57,90 400 PLN
2 Dylano Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 59,92 300 PLN
3 Canaster Chudziak Paweł KS Idmar Krajkowo 12 60,65 200 PLN
4 Linus Baum Bartosz KJ Jeziorki-Osieczna 12 84,61 150 PLN
5 Henya de L'espoir Baum Bartosz KJ Jeziorki-Osieczna 13 75,55 100 PLN


 

9 - N - Zwykły - II Półfinał Finału HPP Amatorów Art. 238.2.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Gina Vant Zoervelt KuŸma Natalia OSK Michalscy Trzebnica 0 68,42  
2 Tinta Hestkowski Robert JKS U Robsonów 0 72,42  
3 Royboss Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 4 65,54  
4 Aromat Bulzacka Klaudia TKj Garbówek 4 65,55  
5 Brando Kocon Ewa Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 4 70,34  
6 Cappone Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 4 70,80  
7 Notaris Hestkowski Robert JKS U Robsonów 4 71,59  
8 Turbud Consul Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg 8 60,68  
9 Apollo S Sękalska Karolina KJ Strzała 8 64,05  
10 Alhambra Chimkowska Karolina KS Chojnów 8 65,27  
11 Chamonix Pawluczuk Marek JKS U Robsonów 8 70,42  
12 Bastylia Strzyż Marek Olmet-Osped 12 60,74  
13 Kalister Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg 12 72,83  
  Zando M Moksiewicz Artur LKS Nysa Gubin Elim.    


 

10 - C1 - Zwykły - II Półfinał Finału HPP Juniorów Art. 238.2.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Nela Rynkiewicz Martyna LKJ Gałkowo 0 66,07  
2 Okarino Grzegorzewski Adam (J.1998) kj Agro Awest Gajewniki 0 66,30  
3 Aaron 340 Pištkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 0 66,62  
4 Ravella Żygowska Zuzanna KJ Arpav 0 69,23  
5 Uitmuntend K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 1 73,61  
6 Arkadia Reszuta Dominika SKJ Sopot 4 65,50  
7 Azalia Nieœcior-Kreische Jan SJ Napoleońska Zagroda 4 66,81  
8 Bartino Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Œrem 4 67,52  
9 Bebeto Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Œrem 4 68,96  
10 Chelesa Blue Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 4 70,08  
11 Torpedo des Forets Grzegorzewski Adam (J.1998) kj Agro Awest Gajewniki 4 71,53  
12 Nicolette L Stasiak Szymon (J.1998) Olmet-Osped 6 77,90  
13 Dusseldorf Arendt Agata KJ "Trachy" Gliwice 8 67,83  
14 Chicago Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 12 63,36  
15 Lauderdale Żygowska Zuzanna KJ Arpav 12 71,59  
16 Vagant Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 12 87,71  
17 Czapla Czura Hanna bpk 24 65,64  
18 Makadi Kapcia Julia KJK Szary Michałowice 25 75,57  
19 Cafe Au Lait Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski 33 72,83  
  Ronin Reszuta Dominika SKJ Sopot Elim.    
  U - Coffe Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski Elim.    
  Judson Nieœcior-Kreische Jan SJ Napoleońska Zagroda Rez.    
  Con Suerte Czura Hanna bpk Rez.    


 

11 - CC - Zwykły - II Półfinał Finału HPP Młodych JeŸdŸców Art. 238.2.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Verona Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 0 70,21  
2 M. Carano Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 5 74,80  
3 Goldik Girl Więckowska Aleksandra Bez przynależnoœci klubowej MAZ 6 76,13  
4 Charmante Z Tokarska Iga KJ Bachmat Wrocław 8 67,75  
5 Lady von Bayern Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 8 69,04  
6 Carmen Olszewski Tomasz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 12 69,73  
7 Quinine de la vaulx Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 16 85,06  
8 Calipso du Mesnil Mieszczak Julia Bez przynależnoœci klubowej DOS 19 81,59  


 

12 - CC1 - Zwykły - II Półfinał Finału HPP Seniorów Art. 238.2.1 (18-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Aser Szrajer Herbert Kielecki Klub JeŸdziecki 0 71,90  
2 Obsesja Poręba Jarosław Karkonowski KJ 1 75,52  
3 Bagazza M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team 2 79,06  
4 Hymne D\.O Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 4 66,59  
5 Lakira Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 67,21  
6 Chapeau 10 Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 4 68,41  
7 Zazou Szumawa Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 4 69,70  
8 By My Lover Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 7 81,10  
9 Stakudo Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 8 68,71  
10 Santisa Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 8 69,37  
11 Bandżi Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Œrem 8 69,84  
12 Romeo Des Vaux Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 9 72,26  
13 Aplauz Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 9 72,30  
14 Kilpatrick Royal Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 12 69,73  
15 Denetor Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 12 71,86  
16 Rodial Gilla Błażej Pomorska Liga JeŸdziecka 20 71,43  
17 Chavall Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 21 73,18  


 

R7 - LL - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (19-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--3 Dominikana Romankiewicz Hanna KJ Stajnia Modelewscy 0 58,22  
1--3 Dicaprio Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 62,56  
1--3 Djoser Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 0 63,72  
4 Chacco - Red Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 4 71,54  
  Donna Osetek Michalina KJ Jeziorki Osieczna Elim.    
  Tradycja Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań Elim.    


 

R8 - L - Dokładnoœci bez rozgrywki , Art. 238.1.1 (19-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1--8 Karat Carte D\.dor Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 0 57,50  
1--8 Donau Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 61,56  
1--8 Bashira Klimecka Daria KJ Agro-Handel Œrem 0 62,09  
1--8 Rainboll Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 62,15  
1--8 Beatricci-G Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 0 63,47  
1--8 Tittanas Plius Skrzypczak Joanna (J.1997) KJ CH Jaszkowo 0 63,78  
1--8 Victor Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 63,78  
1--8 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 0 64,00  
9--11 Goldika Filipowska Olimpia BPK 4 58,38  
9--11 In Persona Ziomek Marek Agro-Handel Œrem 4 64,66  
12 Dominikana Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KJ Stajnia Modelewscy 8 56,97  
  Zamiara Kowalski Ryszard WTK Hermanów Elim.    


 

R9 - P - Zwykły Tabela A, Art. 238.2.1 (19-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Lola Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 53,78 150 PLN
2 Goldika Filipowska Olimpia BPK 0 55,50 100 PLN
3 Concorde Maćkowiak Marcin (J.1999) CH Jaszkowo 0 57,03 50 PLN
4 Walezo-Star Stróżyńska Natalia (JM.2000) KJ CH Jaszkowo 0 57,31  
5 Zando M Moksiewicz Artur LKS Nysa Gubin 0 57,88  
6 Amieke Chłapowski Antoni KJ CH Jaszkowo 0 60,41  
7 Karat Linette Zagdańska Julia (JM.2001) Stajnia Modelewscy 4 57,71  
8 Semino 5 Skrzypczak Joanna (J.1997) KJ CH Jaszkowo 4 62,50  
  Bacardi Vel Balia Pawelczak Paulina BPK Elim.    


 

13 - N - Zwykły "Mała Runda" - Tabela A, Art. 238.2..1 (19-04-2015)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Nirmette Rynkiewicz Martyna LKJ Gałkowo 0 61,02 250 PLN
2 Lisa Bona L Szymczak Jan WTK Hermanów 0 65,16 200 PLN
3 Exit Remo Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 66,18 150 PLN
4 Canturano Lad Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 69,23 100 PLN
5 Box Office Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 0 73,25 100 PLN
6 Perl Night Reszuta Dominika SKJ Sopot 4 65,94 50 PLN
7 Royboss Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 4 66,65 50 PLN
8 Montana C Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 4 69,38 50 PLN
9 Cannmor Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 8 64,72  
10 Sonet Humpich Bartosz LKS Cwał Poznań 8 68,32  
11 U - Coffe Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski 8 68,36  
12 Notaris Hestkowski Robert JKS U Robsonów 8 71,35  
13 Con Suerte Czura Hanna bpk 12 72,88  
  Centimo D Knypińska Natalia LKS Cwał Poznań Elim.    
  Shakira L Baehr Zofia (J.1998) KJ Agro-Handel Elim.    


 

14 - C - Dwufazowy "Œrednia Runda" - ŒR- Tabela A, Art. 274.5.3. (19-04-2015)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Lady von Bayern Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 0 51,11 0 25,31 400 PLN
2 Dylano Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 49,75 0 25,96 300 PLN
3 Kilpatrick Royal Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 0 49,99 4 27,10 200 PLN
4 Quinine de la vaulx Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 0 47,91 4 28,57 150 PLN
5 Lauderdale Żygowska Zuzanna KJ Arpav 0 55,31 4 29,03 100 PLN
6 By My Lover Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 1 57,94     100 PLN
7 Gracja Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 4 50,40     100 PLN
8 Canaster Chudziak Paweł KS Idmar Krajkowo 4 53,63     50 PLN
9 Ronin Reszuta Dariusz Sopocki KJ 4 54,82      
10 Chavall Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8 50,32      
11 Henya de L'espoir Baum Bartosz KJ Jeziorki-Osieczna 8 52,84      
12 Linus Baum Bartosz KJ Jeziorki-Osieczna 8 55,29      
13 Spartan L Reszuta Dariusz Sopocki KJ 9 75,19      
14 Stakudo Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 12 53,13      
15 Vagant Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 18 92,25      


 

15 - N/N - Dwunawrotowy - Finał Finału HPP Amatorów, Art.273.3.2 (19-04-2015)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 Tinta Hestkowski Robert JKS U Robsonów 2,37 0 2,37 4 68,61 6,37 0 52,14 6,37     1750 PLN
2 Cappone Godoœ Karolina (J.1997) KJ Royal Opole 2,73 4 6,73 0 69,58 6,73 0 53,90 6,73     1000 PLN
3 Gina Vant Zoervelt KuŸma Natalia OSK Michalscy Trzebnica 3,00 0 3 4 70,10 7 0 51,69 7     750 PLN
4 Aromat Bulzacka Klaudia TKj Garbówek 0 4 4 4 75,27 8 4 55,59 12     500 PLN
5 Turbud Consul Polednia Henryk KJ Turbud Brzeg 2,30 8 10,30 4 67,00 14,30 0 50,93 14,30     350 PLN
6 Brando Kocon Ewa Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 8,45 4 12,45 8 63,57 20,45 0 45,81 20,45     200 PLN
7 Apollo S Sękalska Karolina KJ Strzała 7,23 8 15,23 9 93,68 24,23 4 53,25 28,23     150 PLN
8 Chamonix Pawluczuk Marek JKS U Robsonów 3,83 8 11,83 13 93,69 24,83 4 46,01 28,83     100 PLN
9 Alhambra Chimkowska Karolina KS Chojnów 2,25 8 10,25 12 69,14 22,25 16 48,29 38,25     50 PLN
10 Bastylia Strzyż Marek Olmet-Osped 21,94 12 33,94 12 75,62 45,94 0 48,46 45,94     50 PLN


 

16 - C1/CC - Dwunawrotowy - Finał Finału HPP Juniorów, Art.273.3.2 (19-04-2015)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 Torpedo des Forets Grzegorzewski Adam (J.1998) kj Agro Awest Gajewniki 0 0 0 0 75,21 0 4 51,91 4     3500 PLN
2 Bebeto Pawlicka Dajana (J.1998) KJ Agro-Handel Œrem 2,10 4 6,10 0 71,97 6,10 0 48,80 6,10     2000 PLN
3 Arkadia Reszuta Dominika SKJ Sopot 1,12 4 5,12 0 68,63 5,12 4 48,77 9,12     1500 PLN
4 Aaron 340 Pištkowski Stanisław (J.1999) KJ Strzała Krubiczew 4,85 0 4,85 8 68,22 12,85 0 45,26 12,85     1000 PLN
5 Nicolette L Stasiak Szymon (J.1998) Olmet-Osped 2,92 6 8,92 0 72,69 8,92 4 50,60 12,92     700 PLN
6 Chelesa Blue Marciniak Joanna (J.1997) KJ "Metpol" Grodziec 3,42 4 7,42 4 74,13 11,42 4 47,28 15,42     400 PLN
7 Uitmuntend K Sawicka Marta (J.1999) SKJ Kietlów 10,86 1 11,86 0 75,29 11,86 8 49,32 19,86     300 PLN
8 Judson Nieœcior-Kreische Jan SJ Napoleońska Zagroda 5,74 4 9,74 12 88,72 21,74 4 50,11 25,74     200 PLN
9 Ravella Żygowska Zuzanna KJ Arpav 12,88 0 12,88 8 69,67 20,88 8 46,30 28,88     150 PLN
10 Nela Rynkiewicz Martyna LKJ Gałkowo 4,99 0 4,99 12 70,41 16,99 Elim.         150 PLN
11 Chicago Kosow Anna Karolina (J.1998) MUKJ Kosówka Gołaszyn 7,92 12 19,92 4 73,42 23,92            
12 Dusseldorf Arendt Agata KJ "Trachy" Gliwice 16,67 8 24,67 4 73,53 28,67            
13 Makadi Kapcia Julia KJK Szary Michałowice 5,91 25 30,91 8 70,15 38,91            
14 Czapla Czura Hanna bpk 15,54 24 39,54 4 73,20 43,54            
15 Cafe Au Lait Modelewski Patryk (J.1999) Stajnia Modelewski 25,04 33 58,04 21 76,34 79,04            


 

17 - CC1/CC1 - Dwunawrotowy - Finał Finału HPP Młodych JeŸdŸców, Art.273.3.2 (19-04-2015)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 M. Carano Wilska Weronika Sopocki Klub JeŸdziecki 1,84 5 6,84 8 72,14 14,84 8 45,10 22,84     4500 PLN
2 Goldik Girl Więckowska Aleksandra Bez przynależnoœci klubowej MAZ 5,81 6 11,81 4 74,92 15,81 8 45,83 23,81     3200 PLN
3 Verona Makulik Nikol KJ Trachy Gliwice 0 0 0 21 78,70 21 8 43,29 29     2100 PLN
4 Charmante Z Tokarska Iga KJ Bachmat Wrocław 0,53 8 8,53 12 64,68 20,53 12 39,29 32,53     1300 PLN
5 Carmen Olszewski Tomasz Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski KJ 3,94 12 15,94 12 67,21 27,94 8 42,84 35,94     1000 PLN
6 Calipso du Mesnil Mieszczak Julia Bez przynależnoœci klubowej DOS 3,24 19 22,24 20 72,30 42,24 4 46,65 46,24     700 PLN


 

18 - CS/CS - Dwunawrotowy - Finał Finału HPP Seniorów, Art.273.3.2 (19-04-2015)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót Wynik Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I NAW Pkt. Czas końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 Chapeau 10 Przedpełski Stanisław JKS DiM Sp.zo.o. 2,92 4 6,92 0 67,11 6,92 0 42,11 6,92     7000 PLN
2 Hymne D\.O Głoskowski Andrzej Agro-Handel Œrem 0 4 4 4 69,93 8 4 44,08 12     5000 PLN
3 Bagazza M Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team 6,38 2 8,38 4 75,01 12,38 0 47,73 12,38     3500 PLN
4 Obsesja Poręba Jarosław Karkonowski KJ 7,75 1 8,75 4 72,25 12,75 0 46,57 12,75     2500 PLN
5 Zazou Szumawa Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 3,24 4 7,24 0 71,41 7,24 8 47,04 15,24     1600 PLN
6 Santisa Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 5,23 8 13,23 0 71,35 13,23 4 45,72 17,23     1000 PLN
7 Aser Szrajer Herbert Kielecki Klub JeŸdziecki 1,61 0 1,61 16 75,53 17,61 4 47,44 21,61     700 PLN
8 Lakira Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 6,35 4 10,35 4 67,90 14,35 8 41,94 22,35     700 PLN
9 Aplauz Miralex Brzóska Łukasz TPS KJ Miralex Jakubowo 2,80 8 10,80 8 74,18 18,8 4 46,88 22,8     500 PLN
10 Denetor Kubiak Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 4,63 7 11,63 8 73,11 19,63 8 47,86 27,63     500 PLN
11 Bandżi Wojciechowski Dawid KJ Agro-Handel Œrem 11 8 19 12 70,91 31            
12 Rodial Gilla Błażej Pomorska Liga JeŸdziecka 11,48 20 31,48 19 85,12 50,48            



 

HUBERTUS 2.0.0.10 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18