FINAŁ Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody
Leszno, 28-31 marzec 201
9

fot Paula Bartkowiak 

WYNIKI 

KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM 

RANKING KWALIFIKACJI do HPP 

 

 

Halowy Puchar Polski Seniorów 2019 - podium:
złoto - Grzegorz Kubiak  SZULER  KJ Łąck  6,25 pkt
srebro - Tomasz  Olszewski  CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ  16 pkt
brąz - Malwina Urbańska  FINNA W   WKJ Warszawa 21,25 pkt

 

CC1/CS - FINAŁ w kategorii Seniorów - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 2,25 0 2,25 0 72,71 2,25 4 53,87 6,25      
2 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 4 8 4 70,79 12 4 51,69 16      
3 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 13,25 4 17,25 4 72,23 21,25 0 55,16 21,25      
4 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0,25 17 17,25 0 73,59 17,25 5 60,63 22,25      
5 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 4,75 8 12,75 8 69,98 20,75 4 52,42 24,75      
6 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4,5 4 8,5 12 70,95 20,5 8 57,37 28,5      
7 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 13,75 4 17,75 12 72,45 29,75 13 60,29 42,75      
8 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 6 31 37 12 73,23 49 8 56,42 57      
9 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 9 0 9 13 76,10 22 ELI          
10 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 16,75 4 20,75 0 68,19 20,75            

 

FINAŁ HPP Seniorzy   1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

II pół HPP Seniorzy  1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

I pół HPP Seniorzy  1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 

 

Halowy Puchar Polski Młodych Jeźdźców - podium:


złoto - Nina Milczarek CYANDRA  KJ Infernal  11,25 pkt
srebro - Zuzanna Pisarska CARETANA   KJ Partynice   14,5 pkt 
brąz - Szymon Najdzionek FADINA PP WLKS Krakus  22 pkt

 

CC/CC1 - FINAŁ w kategorii Młodych Jeźdźców - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .    
1 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 1,25 6 7,25 0 70,32 7,25 4 45,74 11,25     5500 PLN
2 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 6,5 4 10,5 0 73,23 10,5 4 49,36 14,5     4500 PLN
3 FADINA PP Najdzionek Szymon (MJ.2000) WLKS Krakus 2 12 14 4 69,43 18 4 45,38 22     3500 PLN
4 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 7,125 0 7,125 9 75,53 16,125 9 50,64 25,125     2400 PLN
5 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) SKJ Bajardo Czosnów 14,625 4 18,625 9 74,84 27,625 4 48,75 31,625     1500 PLN
6 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 9 4 13 12 69,87 25 8 45,94 33     1000 PLN
7 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 7,75 12 19,75 0 73,31 19,75 16 47,31 35,75     600 PLN
8 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 2,25 18 20,25 12 68,46 32,25 4 48,29 36,25     400 PLN
9 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (MJ.1998) KJ Bonin 26,75 12 38,75 4 69,29 42,75 0 45,12 42,75      
10 ZALVO Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 10,25 23 33,25 4 72,64 37,25 8 47,79 45,25      
11 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 10 8 18 8 71,25 26 20 46,34 46      
12 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 6,75 16 22,75 29 74,21 51,75 20 46,67 71,75      
13 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 9,625 33 42,625 ELI                

 

INAŁ HPP MJ  1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal

II pól HPP MJ  1m. Agata Skrzypiec BERLINA KJK SZARY Michałowice

I pół HPP MJ  1m. Maria Baehr LA STRADA L KJ Agro Handel Śrem 

 

Halowy Puchar Polski Juniorów - podium:


złoto - Aleksandra Kawa WIENA   OJK Barcice   5,375 pkt 
srebro - Filip Babiak GUSTIQUE   KJ Infernal   9,75 pkt 
brąz - Juliana Suska  TOKAJER 8   KS Euro Holding   13,375 pkt 

 

C1/CC - FINAŁ w kategorii Juniorów - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) OJK Barcice 1,375 4 5,375 0 68,87 5,375 0 44,65 5,375     5500 PLN
2 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 1,75 0 1,75 4 71,29 5,75 4 46,29 9,75     4500 PLN
3 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 3,375 4 7,375 5 74,86 12,375 1 47,36 13,375     3500 PLN
4 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (J.2001) bpk 5 8 13 8 67,19 21 0 43,40 21     2400 PLN
5 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) JKS Narew Różan 10,125 4 14,125 8 71,35 22,125 0 45,25 22,125     1500 PLN
6 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 6,5 4 10,5 12 68,24 22,5 0 44,09 22,5     1000 PLN
7 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 1,375 0 1,375 24 88,21 25,375 4 41,41 29,375     600 PLN
8 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 6,875 4 10,875 8 68,55 18,875 12 45,29 30,875     400 PLN
9 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 4 12 16 12 70,09 28 4 44,16 32      
10 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 6,125 15 21,125 18 78,06 39,125 8 46,83 47,125      
11 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 16,5 17 33,5 13 76,39 46,5 17 48,99 63,5      
12 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 28,5 13 41,5 16 64,38 57,5 20 43,78 77,5      
13 GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów 0,25 4 4,25 4 68,61 8,25 ELI          
14 CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) RC Riding Center Sosnowice 15 0 15 8 72,24 23 ELI          

 

Finał HPP Juniorzy  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

II pół HPP Juniorów 1m. Emilia Pietrzak SEPHORA MZ KJ Jumping Team Brynica

I pół HPP Juniorów  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

 

 

Halowy Puchar Polski Dzieci I -  podium :


złoto - Daria Pietrzak  MONSUN  KJK Pod Żubrem  0 pkt 
srebro - Julia Jabłońska CONN RUBINA JUKS Mieczewo  6,25 pkt 
brąz - Maria Brańka Borja  REFLECTION  WLKS Krakus  6,5 pkt 

 

 


 N1/C - FINAŁ w kategorii Dzieci I - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0 0 71,23 0 0 47,65 0      
2 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 2,25 0 2,25 0 70,42 2,25 4 44,67 6,25      
3 REFLECTION Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 2,5 0 2,5 0 68,09 2,5 4 46,27 6,5      
4 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Aldragho 3,5 0 3,5 0 72,84 3,5 4 48,08 7,5      
5 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 6 0 6,00 0 67,76 6,00 4 44,44 10,00      
6 PABLO I Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4,75 0 4,75 8 68,76 12,75 0 44,64 12,75      
7 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 0,5 6 6,50 4 67,45 10,50 4 43,95 14,50      
8 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 1,125 4 5,13 4 66,23 9,13 8 41,00 17,13      
9 - 10 ULILEN Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 6,75 4 10,75 4 69,08 14,75 4 43,76 18,75      
9 - 10 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 2,75 0 2,75 12 64,39 14,75 4 45,25 18,75      
11 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4,25 0 4,25 12 72,34 16,25 4 44,17 20,25      
12 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 3,25 0 3,25 12 72,43 15,25 8 48,21 23,25      
13 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4,25 4 8,25 12 62,81 20,25 4 45,50 24,25      
14 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 8,5 4 12,50 0 68,47 12,50 12 46,67 24,50      

 

Finał HPP Dzieci  1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

II pół HPP Dzieci 1m. Eliza Zawadzka PABLO I SKJ Golden Dream Łódź

I pół HPP Dzieci 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot

Halowy Puchar Polski kat Open - podium:


złoto - Julia Jabłońska  CAHIR UJKS Mieczewo  0,625 pkt 
srebro - Filip Babiak BORN FREE KJ Infernal  1 pkt 
brąz - Jakub  Dołhun KOLA KJ Infernal  1m25 pkt

 

N1/N1 - FINAŁ w kategorii OPEN - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-30)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0,625 0 0,625 0 72,07 0,625 0 53,79 0,625     2800 PLN
2 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 1 0 1 0 74,26 1 0 52,68 1     2300 PLN
3 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 1,25 0 1,25 0 68,88 1,25 0 50,64 1,25     1800 PLN
4 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 1,75 0 1,75 0 71,02 1,75 0 51,29 1,75     1200 PLN
5 COSA CHE Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 4 4 0 66,22 4 0 48,87 4     800 PLN
6 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0,25 0 0,25 4 66,50 4,25 0 47,94 4,25     550 PLN
7 ANAWA Lewandowski Aleksander (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 9,625 4 13,625 0 76,23 13,625 0 58,21 13,625     350 PLN
8 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (J.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equita 13,75 0 13,75 0 72,70 13,75 0 51,53 13,75     100 PLN
9 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 4,375 8 12,375 0 71,47 12,375 4 52,42 16,375      
10 LAVITA - L Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 2,25 5 7,25 0 69,76 7,25 11 68,70 18,25      
11 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 7,5 14 21,5 0 74,41 21,5 0 47,64 21,5      
12 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 31,75 4 35,75 12 67,83 47,75 4 51,27 51,75      
13 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 6,5 18 24,5 8 73,29 32,5 ELI          
14 BERNADINE LAN Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 7,25 0 7,25 ELI                

 

Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo

II pół HPP Open  1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z JUKS Mieczewo

I pół HPP Open 1m. Franciszek Jurzak CLAUS SKJ Ponylandia

 

KLUBY - KLASYFIKACJA MEDALOWA        
  ZŁOTO SREBRO BRĄZ  
KJ Infernal Team Golesze 1 2 1 4
JUKS Mieczewo  1 1   2
WLKS Krakus      2 2
KJ SO Łąck  1     1
OSJ Barcice 1     1
KJK Pod Żubrem Niepołowice  1     1
Kujawsko - Pomorski KJ    1   1
KJ Partynice   1   1
WKJ Warszawa     1 1
KS Euro Holding     1 1

 

GALERIA fot. Paula Bartkowiak 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  396
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Jaglarz Julia 335
5. Bedyńska Wiktoria 288
6. Milczarek Nina  200
7. Błaszczak Julia 181
8. Kasner Matylda  164
9. Babiak Filip   156
10.. Najdzionek Szymon 155

 31/12/20

1. Kierznowska Aleksandra 961
2. Suska Juliana  620
3. Lewandowski Aleksander 508
4. Wypchło Aleksandra  187
5. Skrobacz Olga  172
5. Zybała Aleksandra  170
7. Kłapińska Laura 168
8. Wilczewska Weronika 164
9. Wypiór Marta  160
10.Wawrzyniak Pola  122

 31/12/20

1 Zawadzka Eliza 2775
2  Pietrzak Daria  1735
3. Iga Biegalska 1630
4. Pymek Zuzanna 1030
5. Sówka Nell  1025
6. Nawrocka Roksana  905
7. Lasecka Wiktoria 627
8. Wojda Magdalena  624
9. Mikołajczyk Eryka  622
10. Kraśko Kuba  605 

 20/12/20 

1.  Kulesza Lila  258
2. Kłodowska Aleksandra 218
3.  Grobelny Martyna 210
3. Wożniak Stanisław 192
5. Kamińska Lena 178
6. Wierucka Maria  112
7. Mroczek Jakub  100
8. Słoniec Paulina 96
9  Zawadzka Katarzyna  92
10. Czarnecka Adriana 62

 20/12/20

1   Cwalina Wiktoria  414
2.  Słoniec Paulina   413
3.  Skotarczak Nel 246
4.  Wierucka Zofia 232
5.  Wawrzkiewicz Tola   217
6.  Kliś Maja  197
7   Ciszek Zofia  195
8.  Kierznowski Radosław  139
8   Jurasz Kornelia 139
8.  Kręgielska Natalia  139

 20/12/20

1.  Skotarczak Nel  635
2.  Babczyńska Małgorzata    510
3.  Jurasz Kornelia  325
4.  Cwalina Wiktoria   323
5.  Przybylska Zuzanna  287
6   Wernerowicz Karolina 269
7.  Naumiuk Kornelia 264
8.  Biel Zofia 227
9.  Peszek Julia  226
10. Grobelny Martyna  212

  20/12/20

1.  Panarowicz Nikola  578    
2.  Aniołek Hubert 318
3.  Pliem Perka Martyna  298
4.  Jaworska Antonina 199
4.  Pszowski Kevin  199 
6.  Von Mauberg Wiktoria  184
7.  Grabowska Jagna  181
8   Sondej Zofia  174
9.  Szeszuła Zuzanna    154
10. Kierznowska Jagoda 144

 20/12/20

1.  Zubczyńska Amelia  685
2.  Sówka Nell  605
3.  Ambroziak Nadia   380
4.  Tuliszkiewicz Olga 275
5.  Płatek Oliwia  260
6.  Ganowska Julia 230
7.  Poleszak Dagmara 205
8.  Jackowiak Marcelina 200
9.  Derda Agata 180
10.  Knopkiewicz Natalia   120

  20/12/20

1.  Ganowska Julia  798
2.  Kowalonek Lena  429
3.  Arkuszewska Daria  421
4.  Kowalonek Luba 420
5.  Wojda Magdalena  361
6. Lehmann Nadia 348
7. Rybak Masalska Lena  310
8. Górnicka Kornelia  225
9. Badura Matylda   218 
10. Maćkowska Agata 199

 20/12/20

1.  Sydow Natalia  417
2.  Pietrzak Emilia  412
2.  Biskup Julia   299
4   Sawicka Paulina  120
5   Misztal Maggie  115
6.  Andrzejewska Wiktoria  84
7.  Kaczmarek Mikołaj  66
8.  Bytner Wiktoria  55
9.  Bar Karolina  45
10 Klota Amelia  40

20/12/20