FINAŁ Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody
Leszno, 28-31 marzec 201
9

fot Paula Bartkowiak 

WYNIKI 

KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM 

RANKING KWALIFIKACJI do HPP 

 

 

Halowy Puchar Polski Seniorów 2019 - podium:
złoto - Grzegorz Kubiak  SZULER  KJ Łąck  6,25 pkt
srebro - Tomasz  Olszewski  CAMAKO'S BOY JW  Kujawsko-Pomorski KJ  16 pkt
brąz - Malwina Urbańska  FINNA W   WKJ Warszawa 21,25 pkt

 

CC1/CS - FINAŁ w kategorii Seniorów - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 2,25 0 2,25 0 72,71 2,25 4 53,87 6,25      
2 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 4 8 4 70,79 12 4 51,69 16      
3 FINNA W Urbańska Malwina St. Warszawski KJ 13,25 4 17,25 4 72,23 21,25 0 55,16 21,25      
4 NINTO CHICO Retka Krzysztof Stowarzyszenie Warszawski Klub Jeździecki 0,25 17 17,25 0 73,59 17,25 5 60,63 22,25      
5 ULA BAJOU-K Murdzia Seweryn bpk 4,75 8 12,75 8 69,98 20,75 4 52,42 24,75      
6 CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4,5 4 8,5 12 70,95 20,5 8 57,37 28,5      
7 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 13,75 4 17,75 12 72,45 29,75 13 60,29 42,75      
8 BLANT Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 6 31 37 12 73,23 49 8 56,42 57      
9 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 9 0 9 13 76,10 22 ELI          
10 KEMBALL Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 16,75 4 20,75 0 68,19 20,75            

 

FINAŁ HPP Seniorzy   1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

II pół HPP Seniorzy  1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  

I pół HPP Seniorzy  1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 

 

Halowy Puchar Polski Młodych Jeźdźców - podium:


złoto - Nina Milczarek CYANDRA  KJ Infernal  11,25 pkt
srebro - Zuzanna Pisarska CARETANA   KJ Partynice   14,5 pkt 
brąz - Szymon Najdzionek FADINA PP WLKS Krakus  22 pkt

 

CC/CC1 - FINAŁ w kategorii Młodych Jeźdźców - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy .    
1 CYANDRA Milczarek Nina (MJ.2000) KJ Infernal Team 1,25 6 7,25 0 70,32 7,25 4 45,74 11,25     5500 PLN
2 CARETANA Pisarska Zuzanna (MJ.2000) KJ Partynice Wrocław 6,5 4 10,5 0 73,23 10,5 4 49,36 14,5     4500 PLN
3 FADINA PP Najdzionek Szymon (MJ.2000) WLKS Krakus 2 12 14 4 69,43 18 4 45,38 22     3500 PLN
4 BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 7,125 0 7,125 9 75,53 16,125 9 50,64 25,125     2400 PLN
5 EXTRA DOLLARS Seroka Anna (MJ.1998) SKJ Bajardo Czosnów 14,625 4 18,625 9 74,84 27,625 4 48,75 31,625     1500 PLN
6 COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 9 4 13 12 69,87 25 8 45,94 33     1000 PLN
7 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 7,75 12 19,75 0 73,31 19,75 16 47,31 35,75     600 PLN
8 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 2,25 18 20,25 12 68,46 32,25 4 48,29 36,25     400 PLN
9 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (MJ.1998) KJ Bonin 26,75 12 38,75 4 69,29 42,75 0 45,12 42,75      
10 ZALVO Dobkowska Milena (J.2003) Sopocki Klub Jeździecki 10,25 23 33,25 4 72,64 37,25 8 47,79 45,25      
11 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 10 8 18 8 71,25 26 20 46,34 46      
12 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 6,75 16 22,75 29 74,21 51,75 20 46,67 71,75      
13 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna (MJ.1998) Stowarzyszenie Kraju Jumping Team 9,625 33 42,625 ELI                

 

INAŁ HPP MJ  1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal

II pól HPP MJ  1m. Agata Skrzypiec BERLINA KJK SZARY Michałowice

I pół HPP MJ  1m. Maria Baehr LA STRADA L KJ Agro Handel Śrem 

 

Halowy Puchar Polski Juniorów - podium:


złoto - Aleksandra Kawa WIENA   OJK Barcice   5,375 pkt 
srebro - Filip Babiak GUSTIQUE   KJ Infernal   9,75 pkt 
brąz - Juliana Suska  TOKAJER 8   KS Euro Holding   13,375 pkt 

 

C1/CC - FINAŁ w kategorii Juniorów - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) OJK Barcice 1,375 4 5,375 0 68,87 5,375 0 44,65 5,375     5500 PLN
2 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 1,75 0 1,75 4 71,29 5,75 4 46,29 9,75     4500 PLN
3 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding 3,375 4 7,375 5 74,86 12,375 1 47,36 13,375     3500 PLN
4 LIGHTNING 100 Błaszczak Julia (J.2001) bpk 5 8 13 8 67,19 21 0 43,40 21     2400 PLN
5 CASPAR MS Wilczewska Weronika (J.2002) JKS Narew Różan 10,125 4 14,125 8 71,35 22,125 0 45,25 22,125     1500 PLN
6 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek 6,5 4 10,5 12 68,24 22,5 0 44,09 22,5     1000 PLN
7 SEPHORA MZ Pietrzak Emilia (J.2003) KJ Jumping Team Brynica 1,375 0 1,375 24 88,21 25,375 4 41,41 29,375     600 PLN
8 ELWICA DN Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 6,875 4 10,875 8 68,55 18,875 12 45,29 30,875     400 PLN
9 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 4 12 16 12 70,09 28 4 44,16 32      
10 SINGULORD SAPHIR Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 6,125 15 21,125 18 78,06 39,125 8 46,83 47,125      
11 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (J.2001) SKJ Hawajka Majdan 16,5 17 33,5 13 76,39 46,5 17 48,99 63,5      
12 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 28,5 13 41,5 16 64,38 57,5 20 43,78 77,5      
13 GARROU DE MESSITERT Kuczyńska Aleksandra (J.2002) JKS u Robsonów 0,25 4 4,25 4 68,61 8,25 ELI          
14 CENTOO Kiewrel Agnieszka (J.2002) RC Riding Center Sosnowice 15 0 15 8 72,24 23 ELI          

 

Finał HPP Juniorzy  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

II pół HPP Juniorów 1m. Emilia Pietrzak SEPHORA MZ KJ Jumping Team Brynica

I pół HPP Juniorów  1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice

 

 

Halowy Puchar Polski Dzieci I -  podium :


złoto - Daria Pietrzak  MONSUN  KJK Pod Żubrem  0 pkt 
srebro - Julia Jabłońska CONN RUBINA JUKS Mieczewo  6,25 pkt 
brąz - Maria Brańka Borja  REFLECTION  WLKS Krakus  6,5 pkt 

 

 


 N1/C - FINAŁ w kategorii Dzieci I - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-31)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 0 0 0 0 71,23 0 0 47,65 0      
2 CONN RUBINA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 2,25 0 2,25 0 70,42 2,25 4 44,67 6,25      
3 REFLECTION Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 2,5 0 2,5 0 68,09 2,5 4 46,27 6,5      
4 DANZA II Hipsz Kaja (JM.2005) KJ Aldragho 3,5 0 3,5 0 72,84 3,5 4 48,08 7,5      
5 CLINTENDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 6 0 6,00 0 67,76 6,00 4 44,44 10,00      
6 PABLO I Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4,75 0 4,75 8 68,76 12,75 0 44,64 12,75      
7 SZAFIR "M" Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 0,5 6 6,50 4 67,45 10,50 4 43,95 14,50      
8 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 1,125 4 5,13 4 66,23 9,13 8 41,00 17,13      
9 - 10 ULILEN Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 6,75 4 10,75 4 69,08 14,75 4 43,76 18,75      
9 - 10 PORTOS Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 2,75 0 2,75 12 64,39 14,75 4 45,25 18,75      
11 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki Klub Jeździecki 4,25 0 4,25 12 72,34 16,25 4 44,17 20,25      
12 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 3,25 0 3,25 12 72,43 15,25 8 48,21 23,25      
13 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 4,25 4 8,25 12 62,81 20,25 4 45,50 24,25      
14 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 8,5 4 12,50 0 68,47 12,50 12 46,67 24,50      

 

Finał HPP Dzieci  1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach

II pół HPP Dzieci 1m. Eliza Zawadzka PABLO I SKJ Golden Dream Łódź

I pół HPP Dzieci 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot

Halowy Puchar Polski kat Open - podium:


złoto - Julia Jabłońska  CAHIR UJKS Mieczewo  0,625 pkt 
srebro - Filip Babiak BORN FREE KJ Infernal  1 pkt 
brąz - Jakub  Dołhun KOLA KJ Infernal  1m25 pkt

 

N1/N1 - FINAŁ w kategorii OPEN - dwunawrotowy dokładności 273.3.2 (2019-03-30)
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 CAHIR Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0,625 0 0,625 0 72,07 0,625 0 53,79 0,625     2800 PLN
2 BORN FREE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 1 0 1 0 74,26 1 0 52,68 1     2300 PLN
3 KOLA Dołhun Jakub (MJ.1999) KJ Infernal Team 1,25 0 1,25 0 68,88 1,25 0 50,64 1,25     1800 PLN
4 SHELBY EVRARD Z Gawałek Julia (J.2001) KJK Elizar Jejkowice 1,75 0 1,75 0 71,02 1,75 0 51,29 1,75     1200 PLN
5 COSA CHE Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 4 4 0 66,22 4 0 48,87 4     800 PLN
6 CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0,25 0 0,25 4 66,50 4,25 0 47,94 4,25     550 PLN
7 ANAWA Lewandowski Aleksander (J.2003) Klub Jeździecki Arpav 9,625 4 13,625 0 76,23 13,625 0 58,21 13,625     350 PLN
8 RAVECCO S Jendrzejczak Blanka (J.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equita 13,75 0 13,75 0 72,70 13,75 0 51,53 13,75     100 PLN
9 LEON Q Kozerska Julia (J.2001) KJ Strzała Krubiczew 4,375 8 12,375 0 71,47 12,375 4 52,42 16,375      
10 LAVITA - L Marchwicka Maja (JM.2005) Kj Agro-Handel Śrem 2,25 5 7,25 0 69,76 7,25 11 68,70 18,25      
11 CONTESSA II Januchowski Aleksander (J.2001) KJ Metpol Grodziec 7,5 14 21,5 0 74,41 21,5 0 47,64 21,5      
12 KISSIMMEE Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club Skrzynki 31,75 4 35,75 12 67,83 47,75 4 51,27 51,75      
13 DANTOS Krywult Amelia (JM.2004) KJ Infernal Team 6,5 18 24,5 8 73,29 32,5 ELI          
14 BERNADINE LAN Maciaszek Gabriela (J.2002) Koniński KJ Sawanna 7,25 0 7,25 ELI                

 

Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo

II pół HPP Open  1m. Julia Jabłońska TALOUSIMONICA K Z JUKS Mieczewo

I pół HPP Open 1m. Franciszek Jurzak CLAUS SKJ Ponylandia

 

KLUBY - KLASYFIKACJA MEDALOWA        
  ZŁOTO SREBRO BRĄZ  
KJ Infernal Team Golesze 1 2 1 4
JUKS Mieczewo  1 1   2
WLKS Krakus      2 2
KJ SO Łąck  1     1
OSJ Barcice 1     1
KJK Pod Żubrem Niepołowice  1     1
Kujawsko - Pomorski KJ    1   1
KJ Partynice   1   1
WKJ Warszawa     1 1
KS Euro Holding     1 1

 

GALERIA fot. Paula Bartkowiak 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1899
2. Dajana Pawlicka   404
3. Szmytka Michalina 355
4. Grundkowska Monika  325
5. Milczarek Nina 235
6. Najdzionek Szymon 226
7. Seroka Anna 182
8. Klein Olaf  171
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 113

 30/04/19

1. Lewicki Filip 475
2. Kierznowska Aleksandra   440
3. Lehmann Dalia 305
4. Suska Juliana 241
5. Barański Mikołaj  212
6. Kawa Aleksandra 208
7. Bedyńska Wiktoria  202
8. Dobkowska Milena 135
9. Bado Gabriela 130
10. Baehr Maria 109

 30/04/19 

1. Kucharska Zuzanna  1468
2. Jabłońska Julia   1357
3. Biegalska Iga 1190
4. Pietrzak Daria  1025
5. Zawadzka Eliza  860
6. Jannasz Wiktoria  812
7. Marchwicka Maja 752
8. Wypiór Marta 599
9. Brańka Borja Maria 584
10.  Kozioł Klara  460

23/05/19

1. Pliem Perka Martyna  312
2. Śliwiński Antoni Pięta Julia   277
3. Skotarczak Nel  254
4. Śliwiński Antoni 252
5.  Piontek Barbara  231
6. Sówka Nell  226
7  Ganowska Julia 209
8. Pellowska Paulina 179
9. Pawłowska Kornelia  163
10. Jackowiak Marcelina  149

 23/05/19

1. Piontek Helena 265
2. Szeszuła Zuzanna  257
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja 149
5.  Bar Karolina 135
6. Górnicka Amelia  106
7. Padalak Maria 89
8. Naumiuk Roksana  81
8.  Panarowicz Nikola  71
10. Jach. O / Mycio O.  63

  23/05/19

1. Kamińska Agata  516
2. Henzel Dominika  490
3. Płatek Oliwia  487
4. Derda Agata 449
5. Heydel Karolina  368
6. Osuch Aleksandra  292
7. Styła Olga  265
8. Konarska Marta 254
9.  Tralewicz Pielak Laura  251
10.  Piontek Helena 210

  23/05/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  111
5. Budzyńska Zofia  95
6.  Jędrychowska Aleksandra  35
7.  Bar Karolina  25
8.  Dubiniak Matylda 15
8.  Pieta Julia Okupny Wiktoria  15
8  Okupny Wiktoria  15

   23/05/19