W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Daria Kobiernik przebojem w Kołobrzegu 14/04/24

Daria Kobiernik  fot. Leszczynskaa_foto

 

Grand Prix CSN Kołobrzeg 14/04/24

 

1m. Daria Kobiernik  SONET   KS Kobiernik Team  0/0  43,95s 

2m. Steffen Lubahn  FESTIVAL L  PSV Schmarsow-Ausbau  0/0  47,29s 

3m. Daria Kobiernik  WINCHESTER  KS Kobiernik Team 4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW


Adam Nicpoń najlepszy w Bogusławicach 14/04/24

Adam Nicpoń fot. AW Fotografia - Alicja Węgrzyn

 

Grand Prix ZO Bogusławice o nagrodę Firmy Biofeed 14/04/24

 

1m. Adam Nicpoń CYCERA  JKS Barłomino     0/0 36,14s

2m. Michał Tyszko  COLINERO  TKJ Garbówek  0/0 38,08s

3m. Tamara Tybulczuk  SZIFO  TKJ Garbówek  0/0 38,52s 

 

WYNIKI Grand Prix 

 


CSI2 Glinik Zaborowski 12-14/04/24

Podium GP fot.  fot. Anna Sękowska foto

 

Podium Grand Prix CSI2 Glinik Zaborowski 2024

 

1m. Matas Petraitis LTU  HOLLE

2m. Damian Ostręga  POL VALENCIA VOLO

3m. Michał Kaźmierczak  POL WHOOPY BOY

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

Leszno - Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody 10-14/04/24

 

 

Zwycięzcy  HMP HPP DiM 2024 :

 

HMP Juniorów Mł. - 1m. Marcelina Łazik  DIGISPORT QUATTRO KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp

HMP na kucach gr D - 1m. Zofia Kamińska PORTOS KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata

HMP Młodzików na kucach A2 - 1m. Maja Głoskowska IMPRESSA MISS NANDO KJ Infernal Team 

HMP Młodzików - 1m. Adriana Czarnecka  ORIDA-M  KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry 

HPP gr D bis - 1m. Victoria Ferjan CORBINIAN  JKS Contendros Barlinek

HPP Gr C - 1m. Michalina Jach KRESKA  KJ Herkules Wapno 

HPP gr A1 - 1m. Ignacy Luboński S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn

HPP gr A0 - 1m. Natalia Czyżyk-Zahiu DIAMENT WIKTOROWA KJ Leńcze

 

 


CSI4 / CSIYH Gorla Minore ITA 10-14/04/24

 

 

Reprezentacja Polski : Przemysław Konopacki, Andrzej Opłatek, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka  

WYNIKI ZAWODÓW 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z turnieju :

14/04  Grand Prix LR 155 - 7m. Michał Ziębicki  BALOU'S BATMAN

13/04   CSIYH - 5m. Michał Ziębicki SUMMER TIME RED WINE

13/04  115cm - 5m. Anna Szary Ziębicka  ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL

12/04   140cm - 4m. Andrzej Opłatek  CASCALOU 3

12/04   LR 150cm - 11m. Przemysław Konopacki PURE PASION FROM SECOND LIFE Z

12/04  115cm -  7m. Anna Szary Ziębicka  ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL

11/04   LR 145cm  - 15m. Andrzej Opłatek  CHACCOSSINI

11/04  130cm - 7m. Michał Ziębicki FIRST LADY

11/04  CSIYH - 5m. Michał Ziębicki SUMMER TIME RED WINE


Toscana Tour III Arezzo 11-14 kwietnia 2024

 

Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Krzysztof Ludwiczak,  Mikołaj Barański  

WYNIKI TURNIEJU  


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

14/04  Grand Prix  LR 150cm - 12m. Krzysztof Ludwiczak  KARNAC RED WINE

14/04  LR 145cm - 7m. Adam Grzegorzewski   FANFRELUCHE DE RIALFO Z

12/04   LR 145 GP Q - 7m. Mikołaj Barański  FREIHERR

12/04   140cm - 4m. Krzysztof Ludwiczak  CANAN PLUS-S

11/04   140 cm GP Q  - 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

11/04   140cm ST Q - 3m. Adam Grzegorzewski  FANFRELUCHE DE RIALFO Z

11/04   140cm - 4m. Krzysztof Ludwiczak  CASTAKKA BLUE PS

10/04   YH 6yr - 1m. Mikołaj Barański  SAVANTHA VAN 'T GOOVAHOF


CSI Linz 11-14 kwietnia 2024

 

Reprezentacja Polski CSI2 CSI1 CSIYH : Jarosław Skrzyczyński, Aleksander Lewandowski, Eliza Zawadzka, Magdalena Kałuża, Weronika Minkiewicz, Magdalena Piksa, Małgorzata Popiół, Klaudia Rajtar - Wojciechowska, Patryk Skrzyczyński, Filip Skrzyczyński, Maja Zuradzka

WYNIKI TURNIEJU     ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

14/04  Grand Prix LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński  KOMBOY

14/04  130cm   1m. Eliza Zawadzka  INA

​14/04  Grand Prix CDIJ - 4m. Patryk Skrzyczyński   JERICO

​13/04  135cm - 3m. Jarosław Skrzycyzński  INTURIDO  

13/04  CSIJ - 4m.  Eliza Zawadzka  VALKIRIA

13/04  CSIYH 5/6 yr - 6m. Patryk Skrzyczyński  CUBE

 

12/04  LR 145 - 4m. Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE

​12/04  CSIJ - 3m. Eliza Zawadzka  VALKIRIA

12/04  CSIYH 7/8 yr - 2m. Jarosław Skrzyczyński SOLARIS BLUE

12/04  135cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H

12/04  CSIYH 5/6 yr1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR

 

11/04  CSIYH 7/8 yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński SOLARIS BLUE

11/04  CSIYH 5/6 yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR

11/04  140cm - 5m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H

11/04  125cm - 4m. Maja Żuradzka CHATTAHOOCHEE Z


XX Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - VIII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego - grupa B 125/130 - Leszno 07/04/24

Podium HAMP fot. Paula Bartkowiak 

XX Akademickie Halowe Mistrzostwa Polski - VIII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego - grupa B 125/130 - Leszno 07/04/24

 

1m. Kacper Niewiadomski MIRACLE  Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

2m.  Artiem Tsapin M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR  Collegium Civitas w Warszawie

3m. Kacper Mróz DALILA VAN HET KEIZERSHOF Z Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

WYNIKI KOŃCOWE 

 


XX Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody gr A 100/105 cm VIII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego Leszno 07/04/24

Podium HAMP fot. Paula Bartkowiak 

 

XX Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody gr A 100/105 cm

VIII Memoriał Wojciecha Smudzińskiego 07/04/24

 

1m. Sandra Nawojska LOT OF FUN OJK Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

2m. Natalia Tomczak HUANA AA  SGGW Warszawa 

3m. Julia Walorczyk  SALAMINA  Politechnika Poznańska 

 

WYNIKI KOŃCOWE 


CSI2/YH Peelbergen 04-07 kwietnia 2024

 

Mateusz Tyszko błyszczał formą w turnieju CSI w Peelbergen w Holandii 03-07/04/24 

Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w zawodach :

06/04   CSI2 140cm - 9m. LACRIMA  hod. SK Nad Wigrami   

06/04  CSIYH 5/6 yr - 4m.  SONORA 111 wł. Gospodarstwo Rolne Janusz Mike

05/04  CSIYH 5/6 yr - 1m. CASANOVA ( hod. SK Nad Wigrami )SONORA 111  

05/04  CSIYH 7/8 yr - 6m. DIEGO hod. SK Nad Wigrami  

04/04  CSIYH 7/8 yr - 3m. DIEGO hod. SK Nad Wigrami   

04/04  CSI2 135cm - 2m. LACRIMA  hod. SK Nad Wigrami    

Owner

WYNIKI TURNIEJU 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24