W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DiM Leszno 11-13/02/22

Wiktoria Płuciennik 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM : 

Gr A0  1m. Lena Janaszczyk AJSZA  KJ Ranczo Kołata

Gr A1  1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata 

Gr A2  1m. Lilianna Brzykcy GOLDEN MOMENT KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C 1m. Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna 

Gr D bis  1m. Wiktoria Płuciennik  MOREPARK AD ALTA  KJ Small Cherry 

GP D/E 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

Finał Mł JM 1m. Wiktoria Płuciennik  VITAMINE DW Z KJ Small Cherry

GP Dzieci  1m. Nina Sućko CORMITELLO KS Jumping Events

Finał J / M 1m. Agata Derda GELESTA KJ Michałówka


Andrzej Opłatek trzeci w Wellington 09/02/21

 

Andrzej Opłatek w dn 09/02/22 w 2* konkursie 140cm wywalczył trzecie miejsce na koniu CONTHINDER. Konkurs wygrała Rebecca Conway USA na JERSEY GIRL


Andalucia Sunshine Tour I 08-13/02/22

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta  CHEPETTANO  QUVEE PRESTIGE QUADRIGA WIMSTER  ELDORADO CLEAR CARETINA

Bartosz Adamus SIRE ONE  FISTON DE BO Z QUE PASA 5

Piotr Kalinowski  G-TOP


WYNIKI       

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 13/02/22

CSI4 145cm 6m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE

 

sobota 12/02/22

CSI4 140cm 8m.Maksymilian Wechta  QUVEE PRESTIGE  VIDEO

 

czwartek 10/02/22

CSI4 150cm - 21m Maksymilian Wechta CHEPETTANO VIDEO 

CSI4 135cm - 7m. Bartosz Adamus SIRE ONE  VIDEO

 

środa 09/02/21 CSIYH  8m Maksymilian Wechta WIMSTER VIDEO 

 

wtorek 08/02/21

CSIYH  6yrs 1m. Maksymilian WECHTA ELDORADO VIDEO

CSIYH 5yrs 1m. Piotr Kalinowski G-TOP


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2021 rok

Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec 

Koń Roku - Chintablue

Amazonka Roku - Małgorzata Ciszek - Lewicka 

Młodzieżowiec Roku - Julia Błaszczak 

Junior Roku - Aleksander Lewandowski 

Zawodnik Roku w kat. dzieci - Roksana Nawrocka 

Klub Roku  - JKS Melloni Horses

Organizator Roku - Hipodrom Sopot  Nadzieja Roku - Roksana Nawrocka 

 

 

 


Przemysław Konopacki dwa razy piąty w Sentower Park 06/02/22

 

Przemysław Konopacki na kapitalnej klaczy HOME-RUN /Spartacus TN x Concorde/ był dwa razy piąty w konkursach zaliczanych do światowego rankingu podczas 2* turnieju w Sentower Park w Belgii. 

LR 145cm 04/02/22 video       GP LR 145cm 06/02/22 video

WYNIKI TURNIEJU


CSN Leszno - Małgorzata Koszucka najlepsza w Grand Prix 06/02/22

Małgorzata Koszucka fot. Paula Bartkowiak Fotografia

Podium konkursu Grand Prix
1m. Małgorzata  Koszucka KEIRA HIPPICA RC Riding Center Sosnowice 0/0 39,03s
2m. Philipp Schober GUESSINA GER 0/0 41,48s
3m. Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z KS Cortina Kaczenice 0/0 42,30s
 
 

Krystian Zupa przebojem CSI2 Riyadh 3-5/02/22

Reprezentant Polski Krystian Zupa z powodzeniem startował w zawodach CSI2 w Riyadh, w których dosiadał koni VELVET i JUMPER

Na 13 letniej klaczy VELVET w swoim debiucie w konkursie Grand Prix zajął czwarte miejsce i wygrał konkurs otwarcia Medium Tour .  Na 8 letnim wałachu JUMPER zajął drugie miejsce w jednem z konkursów Medium Tour oraz  był szósty w Small Tour.

 

 


Jarosław Skrzyczyński w Riesenbeck 05/02/22

 

Świetnie spisała się polska para Jarosław Skrzyczyński i 7 letni ogier KENTUCKY / Crespo VDL x Kashmir van Schuttershof/ w zawodach rundy CSIYH w niemieckim Riesenbeck. W czwartkowym konkursie otwarcia zajęli 4 miejsce, w piątek i w sobotnim finale kończyli na miejscu drugim. 

 

WYNIKI TURNIEJU 3-5/02/22


Ranking FEI na koniec stycznia 2022

 Ranking FEI na koniec stycznia 2022

1m. Peder Fredrickson SWE  3030 pkt

2m. Martin Fuchs SUI  2730 pkt

3m. Daniel Deusser GER  2685 pkt 

​155m Jarosław Skrzyczyński POL  973 pkt

  171m Andrzej Opłatek POL  938 pkt 

Polacy w rankingu FEI na koniec o1/22 


CSI3 CSI1 CSIYH VillaMoura Atlantic Tour I 30/01/22

Adam Grzegorzewski fot. Villamoura Equestrian 

Reprezentacja Polski

Adam Grzegorzewski  HAPPYLINA  ISSEM  STAKATA  FANFRELUCHE DE RIALFO Z  ROMERO 118 CARAMOON RED Z

Laura Kłapińska LITTLE PRINCE MELLONI  HEARTCOR F  FEELING DE LA HOUSSIERE ZIRADO


WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach

niedziela 30/01/22

Grand Prix CSI3 150cm 7m. Adam Grzegorzewski STAKATA

CSI3 135cm  21m. Laura Kłapińska ZIRADO

 

sobota 29/01/22

CSI3 140cm  14m  Adam Grzegorzewski  HAPPYLINA

 

piątek 28/01/22

CSI3 140cm 1m. Adam Grzegorzewski  HAPPYLINA  VIDEO

CSI3 LR 145cm 13m. Adam Grzegorzewski ISSEM

 

czwartek 27/01/22

CSI3 140cm 2m. Adam Grzegorzewski  HAPPYLINA  VIDEO

CSI3 LR 145cm 5m. Adam Grzegorzewski STAKATA  VIDEO

 

środa 26/01/22

CSIYH 6m. Laura Kłapińska LITTLE PRINCE MELLONI  VIDEO


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24