W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSN Michałowice 14-16 maja 2021

Damian Ostręga i FELINE fot. Przemysław Antosz

 

GRAND PRIX CSN KJK Michałowice 16/05/21

1m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0  32,30s

2m. Veronika Jelínková CZE JESPE  KJ Sever Brno 0/0  34,21s

3m. Małgorzata Koszucka STAKORADO  KS Verso Ła Natura  0/4

 

WYNIKI GRAND PRIX 

WYNIKI TURNIEJU  

 

 


ZO DiM Barłomino - kwalifikacja CSIO Young Stars Sopot 14-16/05/21

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DIM Barłomino 16/05/21

Gr Ao - 1m. Zofia Wierucka IKONA Rio Grande Krosinko 

Gr A1 - 1m. Wiktoria Cwalina  S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - 1m. Lila Kulesza JOWISZ KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO 

Gr C - 1m. Zofia Pakur POLAR SKJ Sopot 

Gr D bis - 1m. Lena Janiszewska PRIDE OF BALLYMORE JKS Salio 

Finał DK Mł JM 1m. Zuzanna Hana BARBÓRKA Kj Koko Brzeźniki 

GP D/E - 1m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek 

GP Dzieci 1m. Amelia Lewkowicz CEREMBER ME M KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał Jun / Mł  1m. Maria Bednarz VALENTINA JKS senny Nowęcin 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Memoriał Elizavety Shchibrik Kłajpeda Litwa 13-16 maja 2021

Mateusz Tyszko i Zirocco Air - najlepsza para piątkowego konkursu LR 

 

CSI2-W CSI1 CSIYH 13-16.05.21

Reprezentacja Polski 

Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

NIedziela 16/05/21

World Cup GP LR 160cm  11m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR

CSI2 140cm - 1m. Pola Wawrzyniak DIMPLE VIDEO

Finał CSIYH 2m. Mateusz Tyszko SELLINO VIDEO 

 

​Piątek 14/05/21 

LR 145 cm 1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI1 120cm 14m Robert Hestkowski DYNAMITE BRECH

CSIYH  7m. Robert Hestkowski BALERO BRECH

 

Czwartek 13/05/21

CSI 140cm - 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO

CSI 135cm - 7m. Mateusz Tyszko LYJANEIRO Z

CSIYH 5m. Mateusz Tyszko SELLINO

 


CSIO CSI-W CSIYH Samorin 2021

 
CSIO CSI-W CSIYH Samorin 13-16 maja 2021  Reprezentacja Polski :
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :
 
Niedziela 
World Cup GP 160cm  21m. Radosław Zalewski ILATINA
Grand Prix CSIOJ  13m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139
Grand Prix CSIOCh 3m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
Grand Prix CSIOY 14m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
EY Cup GP 18m Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
Finał CSI Am 8m, Izabela Vinckier SALVE
 
Sobota 15/05/21
CSI2 135cm 8m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO
EY Cup 140cm 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO
CSIOP 120cm 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO 
CSIOCh 120cm  1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO 
CSI 125cm 9m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSIOY 130cm 10m Julia Błaszczak LIGHTNING 100
CSIAm 4m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 14/05/21
Puchary Narodów - Polska 3m CSIOCH, 4m w CSIOJ i 5m w CSIOY 
CSI LR 145  13m. Radosław Zalewski ILATINA  VIDEO
CSIAm 3m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO 
CSIYH 6/7 4m. Agnieszka Olszewska  JASON VDL VIDEO 
CSIYH 5    5m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K
 
 
Czwartek 13/05/21
CSIOP - 1m. Nell Sówka BEN GUN VIDEO
CSIOJ - 3m. Aleksandra Osuch LIBELIUS
CSIOCh - 4m. Julia Pięta CLEARWATER PP Z
YCup - 2m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF VIDEO 
CSI 130cm - 2m. Hubert Kierznowski INNOCENCE
CSIYH 6/7 - 7m. Agnieszka Olszewska JASON VDL
CSIYH 5 - 9m. Aleksander Lewandowski L.A. STYLE K

CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 13-16 maja 2021

 

Natalia Koziarowska i Antina fot. Paula Bartkowiak 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

LIVESTREAM sobota i niedziela

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

Niedziela 16/05/21

Grand Prix LR 145 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO

CSI2 135cm  1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY

CSI1 125cm 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152  VIDEO

CSI1 115cm  1m. Paulina Sawicka TYPIER

 

Sobota 15/05/21

LR 145cm 1m. Natalia Koziarowska ANTINA VIDEO PP   VIDEO rozgrywka 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR VIDEO 

Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI1 120cm  1m. Karolina Godoś COSA CHE VIDEO

CSI1 110cm 1m. Marcelina Jackowiak  COAST PLAYER SEGURET VIDEO

 

Piątek 14/05/21

CSI2 140cm -  1m. Klara Kozioł ROCKY VIDEO  VIDEO 

CSI2 130cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSIYH 1m, Filip Lewicki KELDITA

CSI1 120cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE  VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Paulina Sawicka TYPIER VIDEO

 

Czwartek 13/05/21

CSIYH 1m. Filip Lewicki KELDITA VIDEO


Natalia Czernik z 5pkt w 4* Grand Prix w Valkensvaard, Andrzej Opłatek szósty w LR CSIO w Pradze, z powodzeniem również Krzysztof Retka i Cassandra Orschel 09/05/21

 

Natalia CzernikDUKE G z 5 pkt przejechali licznie obsadzony w światową czołówkę konkurs Grand Prix CSI4 155cm w Valkensvaard w którym zwyciężył brytyjczyk Ben Maher na GINGER-BLUE

W Pradze podczas CSIO3 Andrzej Opłatek na ODILE DU SOUFFLET ukończył konkurs LR 145cm na szóstym miejscu. VIDEO 

Z powodzeniem w Opglabbek na młodych koniach w weekend 6-9 maja jeździł Krzysztof Retka, m.in był drugi na KALAHARI ROCK w rundzie koni z rocznika 2015

Cassandra Orschel w Redefin w konkursie dla koni 7/8 letnich na ogierze BOOMER była trzecia. 


CSI2 CSIJ CSIY CSIYH CSIAm Samorin 6-9 maja 2021

 
 
Reprezentacja Polski :
Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Adam Grzegorzewski, Julia Błaszczak, Aleksandra Wypchło, Julia Ostrowska, Nadia Kuźma, Izabela Vinckier.
 
 
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju; 
 
Niedziela 09/05/21
CSIY Grand Prix  2m. Julia Błaszczak CORCON
CSIJ Grand Prix 16m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z
Last Chance CSIY  3m. Julia Błaszczak CASPAR DE VALD
 
Sobota 08//05/21
Grand Prix CSI1140cm  2m. Aleksandra Wypchło HAMILTON VIDEO 
Bronze Tour Final 125cm 9m. Izabela Vinckier SALVE
 
Piątek 07/05/21
CSI2 LR 145  3m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA  
CSI2 140cm 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA VIDEO 
CSI2 135cm 4m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSI2 125cm 1m. Radosław Zalewski HERE I AM VIDEO 
CSIYH  5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION
 
Czwartek 06/05/21
CSI2 140cm 5m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA
CSI2 125cm 6m. Radosław Zalewski HERE I AM
CSI2 125cm 2m. Dawid Kubiak ANASTACIA III
CSIYH 5m. Izabela Vinckier CANDY MAN EQUI-FASHION VIDEO 
 

I etap Polskiej Ligi Jeździeckiej 2021 - ZO Łąck 07-09.05.21

Łukasz Jończyk i GINO N.D. zwycięzcy konkursu GP Finału Rundy ZŁotej PLJ fot. Wiktoria Milczarczyk 

 

W pierwszych finałach PLJ w Łącku triumfowali:

FINAŁ Rundy Złotej GP  - Łukasz Jończyk GINO N.D. KJ Sielanka Warka

Finał Rundy Srebrnej - Natalia Palmowska LVIV PKZ KJ Lotar Biskupiec 

Finał Rundy Brązowej - Cezary Kalinowski KATNIS KJ Strzała Krubiczew 

DPP - Śląski Związek Jeździecki 

WYNIKI ZAWODÓW     RANKINGI PLJ

 

 


V Memoriał Marcina Klupsia ZO eMPMK Jakubowice 07-09.05.21

Podium V Memoriału Macina Klupsia Jakubowice 2021 fot. Kamila Frąckowiak 

 

WYNIKI Memoriału GRAND PRIX 145cm 

1m. Kamil Grzelczyk FRUGO KJ Agri 0/0 47,61 s 

2m. Hubert Kierznowski AMERIQUE LANDAIS KJ Kietlów 0/0 / 48,29 s

3m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 4/0 44,89 s 

 

WYNIKI ZAWODÓW    

 

W poprzednich latach w Memoriale wygrywali :

2020 - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew
2019 - Maksymilian Wechta LONDON  KJ Wechta 
2018 - Piotr Morsztyn VAN HALEN  BPK
2017 - Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  JKS Melloni Horses 

ZO DIM Iwno 07-09.05.2021

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM 09/05/21:
 
Finał Mł i Jm - 1m. Nel Skotarczak KARIKA  KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A0 - Maja Starostka R-FOOD ADONIS AZ Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr A1 - Wiktoria Cwalina S-PIORUN Podkowa Gruszczyn
Gr A2 - Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club Tomaszkowo
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Olga Patecka BOCO AN MHUILEAN Ranczo Kołata
GP D/E - Jagoda Kierznowska BENJA LUNA KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Julia Parda CHEYENNE Polish Pony Club Tomaszkowo
Finał Rundy Jun / Mł - Natalia Sydow USTINA KJ Gronowka
 

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24