W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2022 rok

Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2022 Rok 

 

Zawodnik Roku - Przemysław Konopacki 

Koń Roku - Home Run

Amazonka Roku - Cassandra Orschel

Młodzieżowiec Roku - Aleksander Lewandowski

Junior Roku - Natalia Stefańska 

Zawodnik Roku w kat. dzieci - Małgorzata Babczyńska   

Klub Roku  - KS Adamus Equestrian 

Organizator Roku - Warsaw Jumping 

Nadzieja Roku -   Małgorzata Babczyńska 

Osobowość Roku - Aleksander Wechta

 

 

 

 


HZO DiM Sopot - I kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars 27-29/01/23

 

 


CSN Leszno 27-29.01.2023

Podium pierwszego w 2023 roku konkursu Grand Prix fot. Paula Bartkowiak

 

Grand Prix CSN Leszno 29/01/2023

1m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA  KJ Fimmel Team 0/0 32,11s 

2m. Krzysztof Ludwiczak CASTAKKA BLUE PS  Fundacja Stajnia Ludwiczak 0/0 32,23s 

3m. Michał Tyszko MARCO POLO  TKJ Garbówek  0/0  33,78s

 

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW   

 


Przemysław Konopacki w zawodach CSI5-W Amsterdamie 27-29.01.2023

 

Mistrz Polski Przemysław Konopacki w dn 27-29.01.2023 startował w kolejnym prestiżowym 5* turnieju w Amsterdamie w Holandii. W Grand Prix Amsterdamu LR 160 reprezentant Polski na kl. HOME RUN zajął piąte miejsce. 

 

WYNIKI TURNIEJU    ARCHIWUM VIDEO


CSIY CSIL Abu Dhabi 27-29.01.2023

 

Reprezentacja Polski CSIY CSIL Abu Dhabi:  Amelia Mościcka, Olga Zimniewicz

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO

 


Najlepsze wyniki reprezentantek Polski w zawodach : 

29.01  Finał CSIY - 4m. Amelia Mościcka CORLEO   VIDEO PP    ViDEO rozgrywka 

29.01  CSIL - 9m. Amelia Mościcka FAMIO

28.01  CSIY - 4m. Amelia Mościcka CORLEO  VIDEO 

28.01  CSIL - 9m. Amelia Mościcka CONTENDRIX

28.01  CSIL - 23m. Olga Ziemniewicz SAMA


CSI2 Neustadt Dosse 12-15/01/2023

 

Reprezentacja Polski : Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, Eliza Zawadzka 

 

WYNIKI      ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

15/01 - GP LR 145cm - 7m, Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

14/01 - 140cm - 4m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

14/01 - LR 145cm - 14m. Eliza Zawadzka QUAIDO

13/01 - CSIYH - 7m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY


Paulina Słoniec z powodzeniem w Sentower Park 07/01/23

Paulina Słoniec fot. Pegasus 

 

13 letnia Paulina Słoniec błyszczała formą podczas zawodów CSI1 w Opglabeek Sentower Park w Belgii. Reprezentantka Polski zajęła trzecie miejsce w konkursie otwarcia 115cm i była druga w konkursie 125cm

 

WYNIKI ZAWODÓW   5-7/01/23


Aleksander Wechta zebrał 200 tyś PLN na szkolenie dla wielkopolskiej młodzieży 31/12/22

Liliana Jachimowicz i Aleksander Wechta

200 tysięcy złotych dla wielkopolskiej młodzieży zebrał Aleksander Wechta z  @wechtaequestrian podczas Sylwestra w Racocie !!! Fantastyczna inicjatywa! Wielkie brawa i wielkie podziękowania !!  

fot. Oliwia Chmielewska 

 


Amelia Mościcka przebojem 3* turnieju w Ai Ain w Emiratach Arabskich 30/12/22

 

Reprezentantka Polski Amelia Mościcka w dn 27-30.12.2022 z powodzeniem jeździła w zawodach CSI3-W w Al Ain w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.  Na koniu CONTENDRIX wygrała finałowy konkurs 140 z rozgrywką a na CORLEO przez trzy dni turnieju nie miała błędów na przeszkodach w konkursach 125-130. 

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Cavaliada Future Poznań 17-18 XII 2022

Michalina Jach i Zofia Wierucka  fot. Aleksandra Ziętak Fotografia

 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE  18/12/22

18/12 - Finał MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko  VIDEO  

18/12 - Finał MIDI - 1m. Michalina Jach KRESKA KJ Herkules Wapno  VIDEO

17/12 - Konkurs wstępny MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR Rio Grande Krosinko

17/12 - Konkurs wstępny MIDI - 1m. Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA   17/12 - Sztafeta  1m. Anna Korus - Mia Moczkowska - Marek Lewicki 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24