W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO Leszno 31.03-02.04.2023

 

 

Grand Prix 1m. Marcin Wesoły  Fundacja Stajnia Ludwiczak


HZO Łąck 31.03-02.04.2023

 

 

Grand Prix 1m.  Tomasz Miskiewicz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 


Halowe Mistrzostwa Polski / Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Hipodrom Sopot 30/03-02/04/2023

    

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO  

 


ZWYCIĘZCY 

HMP na Kucach gr D 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS  KJ Podkowa Gruszczyn

HMP Jun Mł DK  1m. Antonia Chylińska  HORAYA OMGH  KJ Dilmar

HMP Mł na kucach A2 1m. Barbara Gruszczyńska MANCHESTER 0012 Królewski KJ Wiktoria 

HMP Młodzików DK  1m. Aleksandra Lewicka  PAINTED WHITE COURTIER KJ Czahary 

HPP D Bis - 1m. Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN KJ Ranczo Kołata

HPP Gr C  1m. Wiktoria Tymieniecka  WIKING PP  KJ Podkowa Gruszczyn

HPP Gr A1 1m. Ignacy Luboński  S-PIORUN  KJ Podkowa Gruszczyn 

HPP Gr A0 1m. Natasza Walczyk R-FOOD ADONIS AZ  Polish Pony Club Tomaszkowo


CSI3 CSI1 Gorla Minore 30.03-02.04.2023

Małgorzata Babczyńska i PLUTO 75

 

Reprezentacja Polski: Kamil Grzelczyk, Małgorzata Babczyńska, Alicja Kosmol, Lena Maruszak, Lena Oleszkiewicz, Zuzanna Przybylska, Paulina Słoniec, Juliana Suska, Tola Świerczyńska, Aleksandra Wypchło, Amelia Szczupakowska, Adam Goszczyński.

WYNIKI ZAWODÓW


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

02/04  GP LR 155cm 10m. Kamil Grzelczyk WIBARO

02/04  Derby LR 145  9m. Kamil Grzelczyk SENIOR

01/04  145cm  4m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL

01/04  115cm  2m. Paulina Słoniec CHOCO LADY  VIDEO 

31/03  125cm  1m. Małgorzata Babczyńska  PLUTO 75

30/03  140cm  2m. Kamil Grzelczyk WIBARO

30/03  125cm  4m. Małgorzata Babczyńska PLUTO 75 VIDEO

30/03  115cm  4m. Adam Goszczyński  LORINA


Toscana Tour Arezzo II 28.03-02 kwietnia 2023

Andrzej Opłatek i Odile du Soufflet 

 

Reprezentacja Polski - Adam Grzegorzewski, Marek Lewicki, Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Michał Tyszko, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Anna Szary Ziębicka, Natalia Czernik, Izabela Vinckier, Julia Ganowska,  Daria Pietrzak, Amelia Zięba, Małgorzata Koszucka, Maciej Handzlik, MIkołaj Szurman, Sławomir Uchwat, Sławomir Polikowski, Jacek Polikowski,  Maciej Mączka, Katarzyna Kieljan Mączka, Aneta Wysocka. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

02/04 Grand Prix 150cm  13m. Marek Lewicki  LA PEZI

02/04 LR 145cm  8m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

02/04 130cm - 5m. Izabela Vinckier SALVE  VIDEO

02/04 120cm - 1m. 1m. Adam Grzegorzewski  BAGITA BALOUBET VIDEO 

02/04  Junior 130cm - 1m. Mikołaj Szurman MAKE A MESS

02/04 Junior 120cm1m. Julia Ganowska NUMBER ONE 28

 

01/04  Junior 120 1m. Julia Ganowska NUMBER ONE 28

01/04  125cm  2m Adam Grzegorzewski BAGITA BALOUBET

01/04 110 cm 3m. Maciej Mączka  JUPITER

01/04   135cm  5m. Krzysztof Ludwiczak FISTON DE BO Z

01/04   135cm  8m.  Michał Kaźmierczak KING OF ROCK  

 

31/03  140cm  ST Final Q A   1m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO

31/03  140cm ST Final Q B  2m. Marek Lewicki ITOULON B VIDEO 

31/03  145cm GP Q A  6m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z

31/03  145cm GP Q B  7m Andrzej Opłatek  DIAROUBET

31/03  135cm  5m. Małgorzata Koszucka  INOUT W  

31/03  130cm  3m. Izabela Vinckier  SALVE  VIDEO

31/03  120cm  1m. Adam Grzegorzewski  BAGITA BALOUBET  VIDEO 

31/03  115cm   2m. Izabela Vinckier DOM PRINZIGNON MELLONI Z  VIDEO

31/03  Junior 130cm  4m. Julia Ganowska   JORNIAN BLUE F

31/03  Junior 120cm  4m  Mikołaj Szurman MAKE A MESS

 

30/03 145 GT GP Q 5m. Krzysztof Ludwiczak NIKO

30/03 140 GT  8m Andrzej Opłatek LE CORDIAL

30/03 140cm GT  5m. Krzysztof Ludwiczak KARNAC RED WINE

30/03 135cm ST 7m. Małgorzata Koszucka INOUT W

30/03 YH 6yo  6m. Michał Kaźmierczak MAYROCK

30/03 YH 5yo  1m. Michał Ziębicki SUMMER TIME RED WINE  

 

29/03 YH 7yo  1m. Adam Grzegorzewski  DARK FIRE VIDEO

29/03  YH 5yo  1m. Michał Ziębicki SUMMER TIME RED WINE  VIDEO 

28/03  YH 7yo   1m. Adam Grzegorzewski DARK FIRE  VIDEO 

28/03  YH 6yo   9m. Michał Kaźmierczak MAYROCK

28/03  YH 5yo   1m. Izabela VinckieCORRIDO & 1m. Małgorzata Koszucka SIR ZINEDINE


HZO Dąbrówka Mała 24-26 marca 2023

Iga Biegalska fot. JKS u Robsonów 

 

Podium  Grand Prix JKS u Robsonów 26/03/23

 

1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot 0/0 38,34s

2m. Adam Nicpoń COUNTER  JKS Barłomino 0/0 39,65s 

3m. Tomasz Miśkiewicz LOVELY SILVA LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0/0 39,99s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


HZO Leszno 24-26 marca 2023

Daria Kobiernik fot. Paula Bartkowiak

 

Podium konkursu Grand Prix JKS Przybyszewo 26/03/2023

 

1m. Daria Kobiernik  VENUS  Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko 0/0 35,42s

2m. Wojciech Wojcianiec  NACCORD MELLONI   JKS Melloni Horses 0/0  35,44s 

3m. Grzegorz Nowak  LAOS KG  Fundacja KJK Zatoka 0/4 34,98s

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 


HZO DiM Salio 24-26 marca 2023

 

 


Toscana Tour I Arezzo 23-26 marca 2023

 

Reprezentacja Polski: Mikołaj Barański, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Natalia Czernik, Katarzyna Kieljan Mączka. Maciej Mączka, Amelia Zięba, Sławomir Uchwat

 

WYNIKI ZAWODÓW 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

26/03  Finał Junior  3m. Amelia Zięba GEZANT

26/03 115cm  3m. Katarzyna Kieljan Mączka LIBONACCI

25/03  Junior 130  1m. Amelia Zięba  GEZANT  VIDEO 

25/03  110cm   3m. Maciej Mączka JUPITER

24/03  LR 145cm  3m. Mikołaj Barański QATAR DONALDSON Z  VIDEO 

24/03  135cm  2m. Mikołaj Barański  ALASKA DE LA BRESSE

24/03 Junior 120  1m. Amelia Zięba  GEZANT

24/03 115cm  5m. Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z

24/03 110cm  6m. Maciej Mączka JUPITER

23/03  140cm 6m. Mikołaj Barański QATAR DONALDSON Z

21/03  YH7y/o  6m. Mikołaj Barański  CALITIZIA PS


Aleksandra Kierznowska przebojem zawodów CSI2 Lier Azelhof 23-26 marca 2023

 

Aleksandra Kierznowska - dekoracja Grand Prix fot. Pegasus 

Reprezentacja Polski :  Aleksandra Kierznowska, Paulina Malinowska

 

WYNIKI ZAWODÓW     ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :

26/03 Grand Prix LR 145 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

25/03 Finał YH8y/o  6m. Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE

24/03  140cm   1m. Aleksandra Kierznowska  AMERIQUE LANDAIS   VIDEO 

24/03  YH8y/o  1m.  Aleksandra Kierznowska  KLASSE ONE

23/03  135cm   5m. Aleksandra Kierznowska   LUNA VD MESPEL

23/03  YH8y/o  2m.  Aleksandra Kierznowska KLASSE ONE


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24