W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO DIM Kołobrzeg 24-26 lipca 2020

Nikodem Gryciak   finał A0 

 

ZO DIM Stadnina Michalski Kołobrzeg - zwycięzcy niedzielnych finałów :

Finał Dzieci II - Lena Kołacka KJ Sokół Damasławek 
Finał Bis - Jagoda Borowska KS Forrest Pony Club  
Finał C - Maria Rybska KS Forrest Pony Club 
Finał A2 - Lena Falkiewicz Otomiński Klub Jeździecki "Tabun" 
Finał A1 - Maja Sałapatek  Ukj Karmen Niekłonice 
Finał A0 - Nikodem Gryciak  JKS AMICO Mołdawin - video 
 

Andrzej Opłatek potwierdza dobrą formę w San Giovanni 19/07/20

 

Andrzej Opłatek podczas zawodów CSI2 we włoskim San Giovanni w dniach 17-19 lipca 2020 wygrał jeden z konkursów 140cm ( Małe Grand Prix ) na CONTHINDER , na klaczy ODILE DU SOUFFLET  był drugi w kwalifikacji do Grand Prix i trzeci w zamykającym zawody konkursie 135cm. Konkurs Grand Prix na STAKKATANIE ukończył w jednym błędem w rozgrywce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Conthinder - rozgrywka sobotniego konkursy 140cm 

 

 

Odile du Soufflet - 3 miejsce w ostatnim konkursie zawodów 135cm 

 

 

Odile du Soufflet - 2 miejsce 140cm - kwalifikacja Grand Prix

 

 

Stakkatan - Grand Prix - przejazd podstawowy LR 145cm


Galeria Kasia Sebastian CSI Zielona Góra 2020


ZO Leszno 17-19 lipca 2020

Grand Prix 1m. Jacek Mierzwiński  GALA W Stajnia Skrzyczyńscy 

WYNIKI ZAWODÓW 


ZO DiM Sopot 17-19 lipca 2020 - I kwalifikacja CAVALIADA FUTURE 2020/21

 ZGŁOSZENIA 

REGULAMIN KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE 2020/21

WYNIKI / PROGRAM

 

ZDJĘCIA Aleksandra Ziętak Fotografia

 

ZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów :


Gr A0- Lena Kamińska Stajnia Barłomino
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - video 
Gr A2 - Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice - video 
Gr D bis Julia GanowskaRanczo Kołata
Dzieci II JM - Hanna Maciejewska JUKS Abakus Kaczyna
GP D/E - Marcelina Jackowiak KJ Gronówka  
GP Dzieci - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek 
GP Jun MJ Iga Biegalska SKJ Sopot

 


CSI2 CSIYH Zielona Góra - Drzonków 16-19 lipca 2020

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 19 lipca 2020

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 135cm  3m. Daria Kobiernik WINCHESTER

CSI2 125cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm   1m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN

 

sobota 18 lipca 2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  2m. Daria Kobiernik SONET

CSI2 120cm  1m. Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L

CSI2 110cm  1m. Marek Kopras GRASSHOPPER

CSIYH Final  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR

 

piątek 17 lipca 2020 

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO 

CSI2 120cm  2m. Paweł Jurkowski SOLITAER 41

CSI2 110cm 1m. Martyna Derengowska  AUGUST  VIDEO 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M VIDEO

 

czwartek 16 lipca 2020 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA 


WYNIKI LISTY

PROGRAM / LIVESTREAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography


Antoni Strzałkowski wygrywa IV Memoriał Marcina Klupsia w Jakubowicach PLJ 12/07/20


 

  Podium IV Memoriału Marcina Klupsia - Jakubowice 12/07/20 Foto KaHa

 
 

1m. Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew 

2m. Adam Grzegorzewski KJ Okoły

3m. Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

V etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej Jakubowice 2020 - zwycięzcy finałowych rund :

 

​Runda Złota - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew

Runda Srebrna - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin  

Drużynowy Puchar Polski  - KS Verso La Natura 


ZO DiM Solec Kujawski 10-12 lipca 2020

 

ZO DiM  Solec Kujawski  12/07/20 - zwycięzcy niedzielnych finałów: 


A0 - Liliana Kostkowska SKJ Ponylandia 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
C - Martyna Pliem-Perka KS Jumping Events Poznań
D bis - Julia Ganowska Ranczo Kolata  

D/E - Amelia Zubczyńska KJ Dworek Okuniew 

Dzieci II - Julia Parda Polish Pony Club

Final Jun / Mł - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24