W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Cavaliada Warszawa 2016 - program, zgłoszenia, bilety, podręczne linki, transmisje NC+

20 godzin relacji z Cavaliady na antenach NC+

 

23/02/16

 

 

 

 


HPP po 4 kwalifikacjach - relacja video


Grand Prix Leszna dla Krzysztofa Ludwiczaka

21/02/16 

Zawodnik KJ HEAA Turek Krzysztof Ludwiczak wygrał Grand Prix Lesnza na Quinn 17. Finał ŚR zdominował Jarosław Skrzyczyński dosiadający Silver Shine a w Finale Małej Rundy najlepsza była Gabriela Zapotoczna na Tiramisu.

fot. Primel.pl

 

 


Rozkład Jazdy 19-21 lutego 2016

CSI3 Neumunster GER / Sandra Piwowarczyk Bałuk 

wyniki / live 

MET Oliva Nova / Krzysztof Okła 

wyniki / live

COSTA DEL SOL Mijas / Klara Kostrzewa

wyniki 

 

HPP Dąbrówka Mała

wyniki / live 

HPL Leszno    wyniki 

HZO DiM Jaszkowo  wyniki 

 

Sandra Piwowarczyk Bałuk i Chabento

 

 


IV kwalifikacja Halowego Pucharu Polski 2016 Dąbrówka Mała KJ U Robsonów

18/02/16

Na terenie gościnnego KJ Ekwador u Robsonów w dn. 19-21.02.16 rozegrana zostanie 4 kwalifikacja HPP sezon 2015/16. Na starcie 250 par, kolejnych 70 wystartuje w konkursach w randze regionalnej. POwodzenia !!!


Podręczne linki / aktualne rankingi / Program 

 

 


RANKINGI PZJ na koniec stycznia 2016

Jarosław Skrzyczyński, Andrzej Opłatek i Adam Grzegorzewski to pierwsi liderzy pierwszego w 2016 rankingu PZJ.  Ranking dla PZJ przygotowany został przez Szymon Tarant/Tarant Events e-mail kontaktowy: office@tarantevents.pl 

 

 


Krzysztof Okła szósty w Finale MK w Oliva Nova

18/02/16

Krzysztof Okła z powodzeniem startuje kolejny tydzień w MET Oliva Nova w Hiszpanii. W rozegranym dziś Finale Rundy Młodych Koni ( 7 latki ) reprezentant Polski Krzysztof Okła na Chicharito BLue ukończył Finał na szóstym miejscu. Konkurs wygrał reprezentant Niemiec Andreas Knippling na Papa Roach. 

WYNIKI 

WYNIKI TURNIEJU 


Michal Kazmierczak w formie w Braunschweig

13/02/16

Michał Kaźmierczak na Que Pasa 5 świetnie się spisał w piątkowym konkursie LR  150 cm podczas 4 - ro gwiazdkowego turnieju w niemieckim Braunschweig. Bezbłędny przejazd w czasie 67,09 dał 16 miejsce w konkursie, który wygrał reprezentant Niemiec Marco Kutcher na Balermo 
 
 

Rozkład Jazdy 11-14 lutego 2016

CSI3 Braunschweig GER / Michał Kaźmierczak /    wyniki    /  live

 

MET Oliva Nova  ESP / Krzysztof Okła /   wyniki  / live

 

Costa Del Sol Tour ESP / Klara Kostrzewa, Bartosz Adamus /  wyniki  / live 

 

HZO  Halowy Puchar Leszna  / wyniki 

 

HZO DiM Michałowice  / wyniki 


Galeria Ewa Imielska Hebda - Cavaliada Lublin

 

zamówienia zdjęć ewa.imielska@gmail.comwyniki / rankingi http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Lublina_dla_Łukasza_Kozy

Posted by KadraSkoki.pl on 10 luty 2016

Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24