CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

   

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVESTREAM           LIVEstream www.clipmyhorse.tv

 

ZGŁOSZENIA    CSI4    CSIYH     CSI1 

 

STRONA OFICJALNA www.CSI4.pl

 

BILETY www.tixer.pl

 

Najlepsze wyniki dla Polski 

fot Paula Bartkowiak 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

 

Konkurs   CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro

 

 

 

 



piątek, 16 czerwca 2017 roku 

 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI1 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie  

 

Marek Lewicki  i Abigej 

 

 

 

 

 

 


Sobota, 17 czerwca 2017 roku 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana 

 

 

 

 

 


 

Niedziela 18 czerwca 2017  

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

Kamil Grzelczyk / Wibaro

fot Primel.pl

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1310
2. Grzegorzewski Adam  1246
3. Szmytka Michalina  561
4. Pawlicka Dajana  329
5. Marciniak Joanna  222
6. Seroka Anna  212
7. Ostrowska Adrianna   168
8. Rozynek Martin 154
9. Żołądkiewicz Maciej  150
10.Minkiewicz Weronika 73

31/12/17

1. Rynkiewicz Martyna 287
2. Lewicki Filip  229
3. Baehr Maria 226
4. Lehmann Dalia 213
4.  Matuszewska Magdalena 213
6. Januszewska Zuzanna 198
7. Bado Gabriela   173
8. Bolko Aleksandra   155
9. Wilczewska Weronika  89
10. Szustkowska Oliwia 84

31/12/17

1. Kierznowska Aleksandra  3843
2. Dobkowska Milena  3037
3. Suska Juliana  2862
4. Skrobacz Olga   2046
5. Kłapińska Laura 1747
6. Barański Mikołaj 1532
7. Chmielowska Emilia  1462
8. Malepszy Matylda  1398
9. Jarocka Zuzanna  1264
10. Adamietz Maria 1003

20/12/17

1.  Zawadzka Eliza  706
2.  Konarska Marta 619
3.Pliem-PerkaAleksandra  578
4. Rynowiecki Olaf  404
5. Tuliszkiewicz Olga 396
6. Karnabal Maria 345
7. Ufnal Martyna 332
8. Ganowska Julia 320
9. Misztal Maggie 317,5
10. Jackowiak Marcelina 302

20/12/17

1. Kapel Julia   227,5
2. Derda Agata 217
3. Markiewicz Alicja 134
4. Siudzińska Dominika 72
5. Ratajska Gabriela 66
6. Frołow Anastazja 62
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Owczarz Mateusz 30
10. Kotkiewicz Edyta  25

20/12/17

1. Walorek Julia   472
2. Banaszek Zofia 371
3. Bieńkowska Anna  203
4. Grzymała Gabriela  183
5. Von Mauberg Aurelia  182
6. Henzel Dominika 160
7.  Bednarczyk Julia  154
8. Sydow Natalia 142
9. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

20/12/17

1. Kamińska Agata 1367
2. Osuch Aleksandra  1184
3. Henzel Dominika 565
4. Derda Agata  562
5. Płatek Oliwia  557
6. Stefańska Natalia  570
7.  Walorek Julia 423
8. Bors Iga  340
9. Wągrodzka Róża   336
10. Dubiniak Matylda  327

20/12/17

1. Budzyńska Zofia  493
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  250
4Golicka Zuzanna  244
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

20/12/17