CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

   

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

LIVESTREAM           LIVEstream www.clipmyhorse.tv

 

ZGŁOSZENIA    CSI4    CSIYH     CSI1 

 

STRONA OFICJALNA www.CSI4.pl

 

BILETY www.tixer.pl

 

Najlepsze wyniki dla Polski 

fot Paula Bartkowiak 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

 

Konkurs   CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 

 

Kamil Grzelczyk i Wibaro

 

 

 

 



piątek, 16 czerwca 2017 roku 

 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI1 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie  

 

Marek Lewicki  i Abigej 

 

 

 

 

 

 


Sobota, 17 czerwca 2017 roku 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana 

 

 

 

 

 


 

Niedziela 18 czerwca 2017  

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

Kamil Grzelczyk / Wibaro

fot Primel.pl

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1588
2. Opłatek Andrzej  1564
3. Pawlicka Dajana 429
4. Matuszewska Magdalena 347
5. Szmytka Michalina  326
6. Rynkiewicz Martyna 287
7. Minkiewicz Weronika 193
8. Klein Olaf 189
9. Rozynek Martin 155
10. Bogolecka Julia  119

30/06/18

1. Milczarek Nina 359
2. Lewicki Filip    282
3. Bolko Aleksandra 249
4. Januszewska Zuzanna 222
5. Bado Gabriela 210
6. Suska Juliana  196
7. Lehmann Dalia 174
8. Głowacka Wiktoria  156
9. Baehr Maria  141
10. Kierznowska Aleksandra 122

30/06/18

1. Marchwicka Maja  1337
2. Jannasz Wiktoria  1217
3. Kłapińska Laura  870
4. Zawadzka Eliza 729
5. Stefańska Natalia 713
6Wawrzyniak Pola  709
7. Jabłońska Julia  686
8. Gola Katarzyna  665
9. Krywult Amelia  640
10. Barańska Laura 630

10/07/18

1Jackowiak Marcelina  237
2.  Ganowska Julia  192
3. Śliwiński Antoni 174
4. Pięta Julia  169
5. Karnabal Maria  168
6. Piontek Barbara  166
Dąbrowska Agata   156
8.Ryciak Wiktoria  150
9. Skotarczak Nel  144
10. Głowacz Natalia   133

20/07/18

1. Kapel Julia   213
2. Konarska Marta 148
3. Derda Agata  135
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 68
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 26

20/07/18

1. Wypiór Marta 317
2. Pietrzak Daria 241
3. Walorek Julia  198
3. Banaszek Zofia  160
5. Padalak Maria 144
6. Wojtaś Julia  100
7. Konarska Marta 99
8. Zawadzka Eliza 98
8. Bieńkowska Anna   90
10. Jarecka Lena 89

20/07/18

1. Kamińska Agata  1049
2. Derda Agata  588
3Osuch Aleksandra 416
4. Henzel Dominika 404
5. Płatek Oliwia  355
6. Heydel Karolina 284
7. Oleszkiewicz Nina 260
8. Walorek Julia  259
9. Jurzak Franciszek  249
10. Oleszkiewicz Nina 247

20/07/18

1. Budzyńska Zofia 255
2. Golicka Zuzanna  192
2. Jurzak Franciszek  110
4. Friedman Maja Bella 104
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Olejnik Weronika  35
9. Zubrycka Małgorzata  25
10. Dubiniak / Żuk / Janku 20

20/07/18