W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

MISTRZOSTWA POLSKI w skokach przez przeszkody 03-06/08/23

 

 

 

 

LXXVIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów  

XXXIII Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii MJ

LXV Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

VI Mistrzostwa Polski Dzieci  

VIII Ladies Cup 

 

Zwycięzcy :

MP Seniorów  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR LKS Nadwiślanin Kwidzyn

MP MJ U21 - 1m. Iga Biegalska CANABAZ JKS Barłomino

MJ Juniorów U18 - 1m. Daria Pietrzak UNICA-K KS Adamus Equestrian 

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Chojowska GI-GI STAR  BPK ŚLĄ

Ladies Cup - 1m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS  SJ Naoleońska Zagroda 


VI etap Polskiej Ligi Jeździeckiej KJ Leśna Wola 28-30/07/23

Damian Ostręga fot Monapphoto

 

 

Zwycięzcy finałowych rund VI etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej :

Grand Prix - 1m. Damian Ostręga AMARETTO SBK Z  KS Jumping Team 

Runda Srebrna - 1m. Mateusz Tyszko DIEGO TKJ Garbówek 

Runda Brązowa - 1m. Bartosz Gotner  MESSI S WKJ Lublin 

Runda Młodzieżowa - 1m. Bartosz Gotner CASTELLO BRANCO  WKJ Lublin

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Lubelski Związek Jeździecki 


CSN Dąbrówka Mała 28-30/07/23

Podium Grand Prix fot. JKS u Robsonów 

 

 

Grand Prix JKS u Robsonów 30/07/23

 

1m. Julia Jaglarz  GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 0/0  46,64s 

2m. Łukasz Jończyk  GINO N.D.  LKS Nadwiślanian Kwidzyn 0/0 47,30s 

3m. Joanna Zbrojkiewicz  GLORIA Fundacja Na Rzecz SJ - Indeco Szarek 0/4 48,04s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 


ZO Kołobrzeg 28-30/07/23

Tomasz Miśkiewicz fot. Stadnina Michalski 

 

 

Podium Grand Prix ZO Kołobrzeg 30/07/23

 

1m. Tomasz Miśkiewicz  VANILIA LAZAR  LKS Nadwiślanian Kwidzyn 0/0  42,63s

2m. Tomasz Miśkiewicz VHS BASTION  LKS Nadwiślanian Kwidzyn 0/0  43,58s

3m. Małgorzata Ciszek-Lewiczka ITOULON B  KJ Czahary Pogorzelica 0/0  44,07s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 


ZO DiM Sopot - I kwalifikacja Cavaliada Future 30/07/23

 

Anna Korus                                                     Zofia Reimann   fot. Aleksandra Zietak 

 

Anna Korus i Zofia Reimann wygrały I etap kwalifikacji do Cavaliada Future 2023/24


CSIO4 Praga - Polacy w czołówce konkursu Grand Prix 30/08/23

 

Grand Prix CSIO4  LR 155cm   30/06/23

1m. Matt Garrigan IRL QUANTUM ROBIN V

2m. Sara Vingralkova CZE KAS - SINI DC

3m. Wojciech Wojcianiec POL CHINTABLUE  VIDEO

5m. Adam Grzegorzewski POL ISSEM   VIDEO

7m. Przemysław Konopacki POL  HOME-RUN

 

WYNIKI GRAND PRIX                WYNIKI TURNIEJU                ARCHIWUM VIDEO 


Praga. Polska wywalczyła awans do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 !!! 28/07/23

 

Mamy to !!!!!!!!!!! Vive la Paris 2024 !!!!!!
Polska kadra skoczków w składzie:  Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec, Przemysław  Konopacki wywalczyła w Pradze awans do startu w IO w Paryżu !!! Wielkie brawa !!!!! Gratulacje trener Jan Vinckier !!! Dziękujemy !!!!

 

WYNIKI PUCHARU NARODÓW  28/07/23         WYNIKI TURNIEJU


Grand Prix Olszy dla Marcina Matelskiego 23/07/23

Marcin Matelski fot. Paula Bartkowiak

 

Marcin Matelski ze SK Olimpia Nowe Dąbie na koniu LUGANO /Lord Z x Kolibri / zwyciężył w konkursie Grand Prix ZO w Olszy.  23/07.23 

WYNIKI GRAND PRIX       

 


Šamorín - Danube Champions Tour III 19-23/07/2023

Krzysztof Ludwiczak i NIKO - 1m. LR 150 

 

Šamorín - CSI3 CS1 CSIYH CSIAm Danube Champions Tour III 2023

 

Reprezentacja Polski : Aleksander Lewandowski, Krzysztof Ludwiczak, Dawid Skiba, Arkadiusz Fimmel, Michał Kaźmierczak, Hubert Polowczyk, Nell Sówka, Dominika Gardas, Kaja Hus, Laura Jędrychowska, Lena Kołacka, Małgorzata Koszucka, Maria Noga, Ryszard Olszowy, Józef Pekaniec, Helena Piontek, Urszula Piontek, Marta Piszczek, Jacek Polikowski, Sławomir Polikowski, Anna Siwicka, Marianna Stawicka, Zofia Trela, Marika Uchwat, Sławomir Uchwat.

 

WYNIKI TURNIEJU        ARCHIWUM VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:
 
NIedziela 23/07/23
Grand Prix LR 150  8m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
Finał CSIAm - 2m. Urszula Piontek CLASSIC VICTORY
 
Sobota 22/07/23 
CSI3 LR 145  - 3m. Sławomir Uchwat  JETOULON PK
CSI3 135cm - 2m. Krzysztof Ludwiczak MEMPHIS
CSIAm - 2m. Urszula Piontek RHIANNA S  
CSI1 125cm - 4m. Dominika Gardas  QUINTEN VAN'T KEIZERSHOF
 
Piątek 21/07/23
CSI3 LR 150 - 1m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
CSI1 135cm - 1m. Krzysztof Ludwiczak  CORLANDER
CSIAm - 5m. Urszula Piontek RHIANNA S
 
Czwartek 20/07/23
CSI3 145 GPQ - 2m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA
CSI3 140cm - 5m. Dawid Skiba KASPER
CSI1 135cm - 2m, Michał Kaźmierczak DEXTER
CSI1 115cm - 1m. Sławomir Uchwat MISS-MARVELOUS B
CSIYH - 3m. Sławomir Uchwat  MANCHESTER

 


Radzionków - XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2023

Podium OOM 2023 fot Monapphoto

Podium XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2023 

 

złoto - Zuzanna Kuczerawy  URACA II  KJ Platan   3,34 

srebro - Zofia Pakur KUFONIA  SKJ Sopot  3,84 / 0 43,87 s

brąz - Stanisław Tomaszewski MAJERAN  SKJ Besthorses  3,84 / 2 44,07s

 

WYNIKI KOŃCOWE 

18-20 lipca 2023 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24