W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Maksymilian Wechta czwarty w Grand Prix Lake Arena Wr Neustadt 25/08/19

WYNIKI GRAND PRIX

Maksymilian Wechta na Quinchelli czwarty w konkursie GP w 2* CSI w Wr Neustad, konkurs wygrał reprezentant Czech Ales Opatrny na Forewer.

WYNIKI ZAWODÓW 


Baltica Summer Tour Ciekocinko 19-25 sierpnia 2019

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

 

Pierwszego tygodnia letniej licznie obsadzonej Baltici w Ciekocinku najlepiej spisała się Kadra Dzieci w składzie: Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak i Iga Biegalska wygrywając Puchar Narodów CSIOCh FEI Youth Nations Cup. W zawodach rangi CSI2 Kamil Grzelczyk na Wibaro był drugi  w konkursie Grand Prix, finał 140cm wygrał Mateusz Tyszko na Forest, finał 130cm i 1* Grand Prix wygrała Daria Kobiernik.  W konkursach dla młodych koni  formą błyszczały konie dosiadane przez Marka Lewickiego. 


Martin Fuchs - Mistrzem Europy Seniorów ! Belgia z drużynowym złotym medalem - Rotterdam 21-25 sierpnia 2019

Podium indywidualne ME 2019 - złoto Martin Fuchs SUI - srebro Ben Maher GBR - Jos Verlooy BEL  fot. Dean Mouhtaropoulos/Getty Images for FEI

WYNIKI INDYWIDUALNE  25/08/19 

złoto - Martin Fuchs SUI Clooney 51 4,46 pkt 

srebro - Ben Maher GBR Explosion W  4,62 pkt 

brąz - Jos Verlooy BEL Igor  6,68 pkt  

Złota drużyna Belgii - Peter Devos, Jos Verlooy, Gregory Wathelet, Jérôme Guery, Peter Weinberg - szef ekipy 

 

23/08/19  WYNIKI ZESPOŁOWE 

złoto - Belgia   12.07 pkt   srebro - Niemcy   16,22 pkt   brąz - Wielka Brytania  21,41 pkt 

25/08/19 

 

 


Andrzej Opłatek trzeci w CSI3 Donaueschingen w LR 150 18/08/19

 

 

Andrzej Opłatek na klczy Conmina Blue PS zadebiutował podczas zawodów CSI3 w niemieckim Donaueschingen w konkursie 150cm i od razu zajął wysokie trzecie miejsce. W jednym z konkursów 145cm na Odile du Soufflet był szósty. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Monika Grundkowska czwarty raz z rzędu wygrywa krajowy konkurs Grand Prix - KJK Michłowice 18/08/19

 

WYNIKI GRAND PRIX CSN KJK Szary 

1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Riding Centre Sosnowice  0 pkt 

2m. Jiri Hruska   ORIDA- M  CZE   4 pkt / 70,21s 

3m. Zuzanna Januszewska IRONIA KS Small Cherry Trzebnica 4 pkt /  74,53s 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 


Michał Tyszko podwójnym zwycięzcą Grand Prix w Bogusławicach 18/08/19

 

WYNIKI GP SO Bogusławice

1m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 

2m. Michał Tyszko CARIBOU TKJ Garbówek 

3m. Łukasz Troszczyński DJARVI B KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI TURNIEJU 


Piotr Morsztyn najlepszy w Drzonkowie 18/08/19

 

Grand Prix CSN PLJ Drzonków

1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN  KJ Osadkowski   0 pkt

2m. Seweryn Murdzia QUI GIGI BPK  4 pkt / 74,03s

3m. Felix Ewald  CAP GROSSO  GER 4 pkt / 75,54s


Cavaliada Future sezon 2019/20 - kwalifikacje - regulamin


Bez powodzenia w Mistrzostwach Europy Pony Strzegom 18/08/10

 

Nie udał się start reprezentantek Polski w Mistrzostwach Europy Pony w Strzegomiu. Polska kadra Pony w składzie: Aleksandra Osuch, Agata Derda, Agata Kamińska, Oliwia Płatek, ukończyła rywalizację zespołową na 10 - ostatnim miejscu z wynikiem 258 pkt. Jedyną polską parą, która z 36 pkt ukończyła oba konkursy ME była Aleksandra Osuch. Uzyskany wynik niestety nie zapewnił najlepszej polskiej parze miejsca w pierwszej 30-tce rankingu ME po II konkursach, dającej awans do ścisłego finału. Zdecydowanie potrzebna jest reforma w polskich skokach na kucach. Ostatnie przyzwoite wyniki w ME Pony dla Polski były w 2007 - 21m. Weronika Król i w 2008 - Piotr Kaliszuk - 25m. 
Relacja z Pucharu Narodów https://youtu.be/Aa1vv_Yk41Q 
wyniki ME https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/653

XXII Mistrzostwa Polski Amatorów Toruń 11/08/19

Zwycięzcy XXII Amatorskich Mistrzostw Polski w Skokach przez Przeszkody - Toruń 11/08/19


SENIORZY Patryk Hernas WILLA NOVA R&S Stables
OPEN - Patrycja Mościcka-Huczko HEKATE   
JUNIORZY - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8   
KUCE - Julia Ganowska PASJONATA PARYS 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

LINK DO GALERII Agnieszka Wiatrowska FOTO 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24