W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Paweł Piątkowski triumfuje w Riesenbeck 31/07/22

Reprezentant Polski Paweł Piatkowski wygrał finałowy konkurs 115 podczas zawodów CSIV w Riesenbeck w Niemczech na koniu EXICON. W konkursie otwarcia 110 polska para była czwarta. 

WYNIKI ZAWODÓW 


Leśna Wola. II Memoriał Izabeli Grochowichy 29-31 lipca 2022

Podium II Memoriału Izabeli Grochowiny - Leśna Wola 31/01/22

 

1m. Kostiantyn Boiarko KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN    KJ Leśna Wola  0/0  39,49s 

2m  Anastasia Yershova  MEERLON   KJ Leśna Wola 0/0 40,38 s 

3m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF  WLKS Krakus  0/0 41,59s 

 

WYNIKI GP MEMORIAŁU      fot Przemysław Antosz Photography 

 

 

 


CSN Dąbrówka Mała 29-31 lipca 2022

Magdalena Dąbrowska fot. Aleksandra Ziętak Fotografia

 

Podium konkursu Grand Prix JKS U Robsonów 31/07/22

 

1m. Magdalena Dąbrowska   VERONA  KS AZS UWM Olsztyn 0 pkt 

2m. Adam Grzegorzewski   ROMERO 118  KJ Okoły  1 pkt / 80,23s 

3m. Dawid Rakoczy   GOOGLE THIS  Budzyński KS Kłos  1 pkt / 80,57s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

 


CSI3 Szilvásvárad HUN 28-31 lipca 2022

Michał Kaźmierczak i Zirocco Air - zwycięzcy konkursu Grand Prix fot. (c) Császàr foto 

 

Reprezentacja Polski:

Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Małgorzata Koszucka, Monika Grundkowska, Damian Ostręga, Józef Pękanie, Krzysztof Złocki

 

WYNIKI   ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski zawodach: 

niedziela 31/07/22

GP 150cm   1m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR

LR 145cm  3m. Michał Kaźmierczak MERLIN VAN'T HEIKE

CSI3 135cm  5m.  Małgorzata Koszucka CHOCO LADY

 

sobota 30/07/22

CSI3 140cm  6m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSI3 130cm  3m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE

 

piątek 29/07/22

LR150cm 4m. Przemysław Konopacki HOME-RUN

U25 - 5m. Monika Grundkowska IPHONE

CSI3 130cm  7m. Małgorzata Koszucka CHOCO LADY

CSIYH  6m. Damian Ostręga QUILOTTA

 

czwartek 28/07/22

U25  3m. Monika Grundkowska IPHONE


CSI5 Dinard - Andrzej OPłatek dwa razy czwarty w konkursach LR 29/07/22

 

Andrzej Opłatek i Le Cordia fot. SportFot 

 

Andrzej Opłatek podczas 5* turnieju we Francji w Dinard w dwóch konkursach 145 zaliczanych do światowego rankingu zajął czwarte miejsca. 

WYNIKI ZAWODÓW          LR 145  29/07/22        LR 145 28/07/22


Racot - Wechta Equestrian Foal Show 2022 - powiew świeżości i rekordowa frekwencja 24/07/22

 Na zdjęciu Gatsby MT (Comilfo Plus Z - Greace/Larron), jedyne źrebię które otrzymało od sędziów ocenę "10" za wrażenie ogólne. fot. Oliwia Chmielewska 

 

Wyniki KLASA I  - źrebięta zaawansowane w krew   1m. ogierek Khassilio M /Cassilio - Rhodesian Winner xx/ hod. SK Moszna

 

Wyniki KLASA II  - klaczki skokowe  1m. Heronika MT / Aganix du Seigneur x Contendro II /  hod. Monika Tadych 

 

WYNIKI KLASA III -  ogierki skokowe  1m.  Gatsby MT /Comilfo Plus Z - Larron/  hod. Monika Tadych

 

KATALOG  - rekordowa frekwencja 92 źrebięta  

 

Racot 23-24 lipca 2022


Warka. II Memoriał Łukasza Appela 24/07/22

 
Podium  Memoriału Łukasza Appela 24 lipca 2022 
 
1m. Marek Wacławik KATHMANDAU   LARGO Sp z o o   0/4 41,29 s 
2m. Kostiantyn Boiarko  KETAN VAN’T OOSTEINDEKEN  KJ Leśna Wola   0/4 43,48s 
3m. Dawid Kubiak  FLASH BLUE B   Sobieski Jumping Team   0/4 43,98s 
 

II Mistrzostwa Polski Młodzików na dużych koniach 24/07/22

fot Anna Sękowska foto

Podium MP Młodzików 2022 

 

złoto - Róża Wójcikiewicz  ABDULA DEL COLLE   SKJ Sopot  3,17 pkt

srebro - Adam Goszczyński CHARLTON  KS Jumping Events   4,67 pkt 

brąz - Tola Wawrzkiewicz   ZALVO  SKJ Sopot   5 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

Facimiech 22-24 lipca 2022


Facimiech. Świętokrzyski i Dolnośląski Związek Jeździecki triumfuje w I Młodzieżowym Drużynowym Pucharze Polski w skokach przez przeszkody 24/07/22

 

 


Facimiech. Finał XXVIII OOM - skoki przez przeszkody - jeździectwo 23/07/22

Podium OOM 2022 fot. Klaudia Hatała 

 

Podium XXVIII OOM 2022  - skoki przez przeszkody - jeździectwo  

 

1m. Amelia Lewkowicz FORSTER  KJ Podkowa Gruszczyn 2,34 pkt

2m. Maja Kliś  BEL DE JOUR  KJ Profit Orzesze 4,34 pkt 

3m. Nikola Miłoszewska GRAD  KJ Akademia Kucania 7,38 pkt 

 

WYNIKI KOŃCOWE  

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24