W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

HZO DIM Leszno 12-14 XI 2021

Zuzanna Hana - fot. Paula Bartkowiak 
 
Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM JKS Przybyszewo 14/11/21
Gr A0 - Zofia Cicha FERRARI BPK
Gr A1 - Tomasz Goszczyński CAJERO KS Jumping Events
Gr A2 - Laura Brzozowska KIDNEY JKS Amico Mołdawin
Gr C - Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna
Gr Dbis - Nina Sućko TASIEMKA KS Jumping Events
GP D/E - Nel Skotarczak KARIKA KJ Podkowa Gruszczyn
Finał MŁ / JM Natalia Kręgielska DANTE S TKJ Garbówek 
GP Dzieci - Zuzanna Hana BARBÓRKA KJ Koko Brzeźniki - na zdjęciu
Finał J/ MJ - Zofia Michalak PRINCESSA I G KS Garo Zaborów
 

Andrzej Opłatek siódmy w 2* Grand Prix w Kronenberg 13/11/21

 

Andrzej Opłatek na wł. LE CORDIAL ukończył 2* konkurs Grand Prix LR 145cm na siódmym miejscu. Konkurs wygrała reprezentantka Danii Zascha Nygaard Andreasen . Wyniki turnieju

 


Malwina Urbańska druga w Finale CSIYH Kronenberg 13/11/2021

 

Reprezentantka Polski, Malwina Urbańska na 6 letnim ogierze CACHMER /Cascadello x Carlo Grande/ wyhodowanym w SK Galiny wywalczyła drugie miejsce w Finale rundy CSIYH w Kronenberg w Holandii 13/11/21 

WYNIKI TURNIEJU    


Zofia Hart Dyke i Katarzyna Zawadzka wygrywają konkurs otwarcia Cavaliady Future na warszawskim Torwarze 13/11/21

Kasia Zawadzka i Zosia Hart Dyke fot. Elissa Photography 

 

Konkurs otwarcia warszawskiej Cavaliady Future wygrały: w kat MINI Katarzyna Zawadzka z SKJ Beckersport a w kat MIDI Zofia Hart DYKE z KJ Akademia Kucania.

WYNIKI MINI   WYNIKI MIDI 

 


Cavaliada Future 2021/22 - zakwalifikowani zawodnicy

12/11/21

 

Przedstawiamy Wam sylwetki zawodników, zakwalifikowanych do startu w  Cavaliada Future - sezon 2021/22.  Dowiecie się w skrócie z kim trenują, jakich mają idoli i jakie są ich kucyki. Wszystkim gratulujemy zakwalifikowania się do udziału w zawodach i trzymamy kciuki !


CSI2-W CSI1 Warszawa Torwar 11-14 XI 2021

Adam Grzegorzewski i HAPPYLINA fot. Elissa Photography

 

CSI2-W CSI1 Cavaliada Warszawa 11-14 XI 2021

ZGŁOSZENIA    PROGRAM / WYNIKI 

LIVESTREAM / relacja płatna /   

 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

niedziela 14/11/21

LR 140-160cm World Cup  2m. Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP

CSI1 125cm 1m. Roksana Nawrocka  PENNY LANE

 

sobota 13/11/21

CSI2-W 140cm 3m. Paulina Bule ALMQUIST VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Klara Kozioł  VOILA VIDEO

Speed & Music  2m. Weronika Wilczewska  HANDSOME VIDEO

Sztafeta  1m. Paweł Warszawski / Wiktoria Cwalina / Zofia Janusz

 

piątek 12/11/21

CSI2-W LR 145cm 3m. Wojciech Wojcianiec  NACCORD MELLONI  VIDEO

CSI2-W 135cm 2m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA VIDEO 

Potęga Skoku 2m. Łukasz Brzóska QUICKLENSKY

 

czwartek 11/11/21

Venus vs Mars 1m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA   VIDEO 

CSI2-W 140cm 3m. Dawid Kubiak ESTORIL FORTUNA

CSI2-W 130cm  6m. Mściwoj Kiecoń KALYPSO VAN HET LINDEHOF   VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Patrycja Matyjasik KALILA J  VIDEO 


HZO Leszno 5-7 XI 2021

Leszek Gramza najlepszy w Grand Prix fot. Paula Bartkowiak

JKS Przybyszewo - Podium konkursu Grand Prix 07/11/21
 
1m. Leszek Gramza CLEARROUND Rodan Club 0/0 34,43s
2m. Arkadiusz Fimmel ELASTIQUA KJ Fimmel Team 0/0 34,67s
3m. Olga Tuliszkiewicz DASSILIO KJ Sokół Damasławek 0/0 38,27s
 
 

Ranking FEI na koniec października 2021

RANKING FEI 31/10/21

1m. Peder Fredricson SWE  2970 pkt

2m. Daniel Deusser GER  2795 pkt

3m. Henrik Von Eckermann SWE 2700 pkt 

110m Andrzej Opłatek POL 1278 pkt

153m Jarosław Skrzyczyński 1043 pkt

Polacy w rankingu FEI na koniec X 2021


Zofia Ciszek zwycięża w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików na kucach - Sopot 2021

fot. Ola Chwiałkiewicz Fotografia

 

Podium HMP Młodzików na kucach 2021 

1m. Zofia Ciszek ZUCCHERO A VELO KJ Akademia Kucania 0/0 25,76s

2m. Gabriela Romanowska HAPPY DAY UKS Primo Kozery 0/0 27,45s

3m. Martyna Grobelny MAKS KJ Trachy Sośnicowice 0/0 27,61s 

 

WYNIKI KOŃCOWE  31/10/21   

 


Milena Rąbca, Wiktoria Cwalina, Jagoda Kierznowska i Lena Róża Rybak-Massalska wygrywają w Halowym Pucharze Polski 2021 na kucach - Sopot 2021

 

Na zdjęciu podium gr A1 - od lewej Lilianna Brzykcy - Wiktoria Cwalina - Lilianna Kostkowska 

fot Ola Chwiałkiewicz Fotografia

 

Zwycięzcy Halowego Pucharu Polski na kucach Sopot 2021 

Halowy Puchar Polski gr A0   1m. Milena Rąbca JKS Niestępowo 

Halowy Puchar Polski gr A1  1m. Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 

Halowy Puchar Polski gr C  1m. Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek 

Halowy Puchar Polski gr Dbis  1m. Lena Róża Rybak Massalska  SKJ Ponylandia Wojciechowice

31/10/21  

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24