W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Grand Prix Jeżowa dla Mateusza Tyszko 28/04/24

Mateusz Tyszko fot.  Red Camera - Wiktoria Milczarczyk

 

 

Podium Grand Prix ZO Stajnia Qando 28/04/24

 

1m. Mateusz Tyszko  JAMINKA P  TKJ Garbówek  0/0 43,14 s 

2m. KInga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE  KJ Jantar Stryków  0/3 47,81s 

3m. Artiem Tsapin   M.CARMELYUK DZHIGITAR MGR  KJ Łąck przy SO Łąck  0/4  44,79s 

 

WYNIKI GRAND PRIX 


Magdalena Kałuża najlepsza w Leśnej Woli 28/04/24

Magdalena Kałuża Fot Ewelina Stępień Piękny Koń

 

Magdalena Kałuża z Akademii Sportowej Gliwice na klaczy NOLITA ( hod. Krzysztof Ludwiczak ) wygrała konkurs Grand Prix w Leśnej Woli. 

 

 


CSI2 Zielona Góra 25-28/04/2024

 

  

Jarosław Skrzyczyński & INTURIDO  przebojem zawodów w ZIelonej Górze fot. FotoAli

 

 

WYNIKI ZAWODÓW       ZGŁOSZENIA


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

NIedziela 28/04/24

Grand Prix LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

Memoriał Pauliny Kopacz - 1m. Nadia Romaniecka LORD FEIN

CSI2 Last Chance - 2m. Marcin Wesoły H-CANTERINO

​Finał Elite Tour 115 -  1m. Matylda Lubecka SVALA 42

Sobota 27/04/24

LR 145cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

Musić Masters 135 - 3m. Marta Piszczek  AZUR

Finał CSIYH 6/7 yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR

CSI1 125cm - 3m. Wiktoria Żujewska CASSILAS

Finał CSIYH 5yr - 1m.Weronika Kosińska PRINCE

Piątek 26/04/24

CSI2 140cm - 1m. Grzegorz Psiuk DIAMANTA BALOUBET

CSI2 130cm - 3m. Aleksandra Wypchło GIRL RV

CSI1 120cm  1m. Matylda Lubecka SVALA 42

CSIYH 6/7 yr - 1m. Mściwój Kiecoń TROYA L

CSIYH 5 yr - 1m. Alina Celmerowska CHACCARTOON W

CSI1 110 - 1m. Laura Jędrychowska MIRA DE GOEDEREEDE

Czwartek 25/04/24

CSI1 120cm - 3m. Marek Wacławik COMME SI

CSI1 110cm - 2m. Judyta Perek QUINTUS

CSIYH 6/7 yr - 1m. Maksymilian Wechta  NEXT ONE  VIDEO 

CSIYH 5yr 


CSIO Youth Zduchovice 24-28/04/2024

fot. equifo.cz 

CSIOY / CSIOJ / CSIOCh Zduchovice 24-28.04.2024 

Reprezentacja Polski : Natalia Sydow, Maximilian Parkitny, Mikołaj Kaczmarek, Mikołaj Szurman, Amelia Zięba, Antonina Kucharska, Zuzanna Dąbrowska, Jakub Hudzik,  Michalina Łącka, Ewa Kwiatkowska, Aleksandra Strupiechowska,  Lila Kulesza,  Helena Gola, Iga Chojowska, Gaja Kaźmierczak, Alicja Kosmol, Hanna Pis, Zuzanna Sławińska, Marcel Soforek. 

WYNIKI ZAWODÓW 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

NIedziela 28/04/24

Grand Prix CSIOCh - 5m. Hanna Pis CRYSTAL SKY

CSIOJ 130 - 2m. Ewa Kwiatkowska GERANIA

Grand Prix CSIOY - 15m. Maximilian Parkitny CAVALIM Z

Grand Prix CSIOJ - 23m. Mikołaj Szurman MISS CARETINO MNM

Sobota 27/04/24

CSIU25 - 6m. Maximilian Parkitny PASSIER P

CSIOY 140 - 5m. Maximilian Parkitny CAVALIM Z

CSIOCH 120 - 4m. Gaja Kazimierczak LET'S DREAM

CSIOCh 120 - 1m. Alicja Kosmol FEREUSA    VIDEO

Piątek  26/04/24

Puchar Narodów CSIOY - 5 miejsce Polska 

Puchar Narodów CSIOJ - 9 miejsce Polska 

 Puchar Narodów CSIOJ IND - 5m. Michalina Łącka T GOLD QUIDAME II Z

Puchar Narodów CSIOCh - 4 miejsce Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND -  5m. Hanna Pis CRYSTAL SKY

Czwartek  25/04/24

CSIOY 140 - 2m. Maximilian Parkitny CAVALIM Z  

CSIOY 135 - 5m. Maximilian Parkitny FERRARI K

CSIOCh 115 - 2m. Gaja Kazimierczak MAVANDER

Środa 24/04/24

CSIOJ 135 - 4m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA


Riyadh - Finał Pucharu Świata 2023/24

Podium finału Pucharu Świata © FEI/Martin Dokoupil

Podium Finału Pucharu Świata 2023/24  Riyadh

 

1m.  Henrik Von Eckermann SWE  KING EDWARD

2m.  Julian Epaillard FRA  DUBAI DU CEDRE

3m.  Peder Fredricson  SWE  CATCH ME NOT S

 

WYNIKI KOŃCOWE 


ZO Biskupiec 18-21/04/24

Zuzanna Nadolny-Zawadowicz fot. Kamila Tworkowska 

Grand Prix ZO Biskupiec 21/04/24

 

1m. Zuzanna Nadolny-Zawadowicz  LOS ANGELES KJ Arpav 0/0 40,82s 

2m. Beniamin Tomaszewski   DUKE  SKJ Sopot  0/0  40,90s 

3m. Adam Nicpoń  ZERO Z  JKS Barłomino   0/4 36,93s 

 

WYNIKI GRAND PRIX   WYNIKI ZAWODÓW 


ZO Wierzbna Biały Las 19-21/04/24

Łukasz Wasilewski fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Grand Prix ZO Wierzbna Biały Las 21/04/24

 

1m. Łukasz Wasilewski  KREKWAKWOU C  BPK  1pkt 

2m. Jan Dominik Chrzanowski  MEADOW  KJ Ślęża Wrocław  4 pkt 

3m. Karolina Godoś  CATOKI SON  KJ Royal  9 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX    WYNIKI ZAWODÓW 


CSI3 Oliva ESP 18-21 kwietnia 2024

 

CS3/CSI1/ CSIYH Oliva 18-21 kwietnia 2024

 

Reprezentacja Polski : Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek 

WYNIKI ZAWODÓW   VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

21/04   Grand Prix LR 150cm   7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z

21/04   110cm - 7m. Natasza Wasilek  MUNDILFARI WRL  

20/04   110cm - 5m. Natasza Wasilek  MUNDILFARI WRL

19/04   140cm -  4m. Natalia Czernik MORE THAN SPECIAL MG

19/04   110cm -  2m. Natasza Wasilek  DARK CHOCOLATE MAXX


CSI3 Nancy 18-21 kwietnia 2024

 

Andrzej Opłatek w 3* turnieju w Nancy na  koniu CHACCOSSINI zajął szóste miejsce w piątkowym konkursie rankingowym LR 150, na LE CORDIAL był również szósty w sobotnim  LR 145. 

WYNIKI ZAWODÓW       VIDEO 


CSI3 Linz 18-21 kwietnia 2024

 

Reprezentacja Polski - Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Michał Każmierczak, Dawid Kubiak.

WYNIKI ZAWODÓW   VIDEO


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

21/04  Grand Prix LR 155cm - 9m. Dawid Kubiak  FLASH BLUE B

20/04  LR 145cm - 4m. Małgorzata Ciszek Lewicka DAISY

20/04  YH 5/6 yr  2m. Marek Lewicki NARTHAGO VDL

19/04  LR 150cm  - 9m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK

19/04  140cm - 12m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK

19/04  YH 6/7 yr - 2m. Maksymilian Wechta CORDIAN

18/04  145cm - 4m. Marek Lewicki LA PEZI

18/04  140cm -  1m. Marek Lewicki  COME

18/04  YH 5/6 yr - 1m. Marek Lewicki NARTHAGO VDL

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24