W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

ZO Kwieki - 30.04-02.05 2021

 

 

Finałowy konkurs Grand Prix wygrał Marcin Matelski na LUGANO z KJ Olimpia.

WYNIKI ZAWODÓW  

 


CSI-W CSIJ Praga 28.04-02.05.2021

 

Jarosław Skrzyczyński i Jeroco fot Kateřina Návojová 

 

CSI2-W  CSIJ  CSI1  Praga 29.04-02.05.21 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń, Mateusz Tyszko, Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka, Róża Konieczna, Zuzanna Jarocka, Pola Wawrzyniak.

Livestream  PROGRAM / WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 02/05/21

World Cup GP LR 145 2m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm 4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

 

Sobota 01/05/21

CSI2 140cm 1m. Dawid Kubiak SZULER  WYWIAD

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY

CSI2 130cm 5m. Eliza Zawadzka DIOR V VIDEO 

CSI1 125cm  6m. Eliza Zawadzka QUAIDO VIDEO 

 

Piątek 30/04/21

CSI2 145LR 1m. Jarosław Skrzyczński JERICO

CSI2 135 7m. Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 4m.  Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY

 

Czwartek 29/04/21

CSI2 140/45 4m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO

CSI2 130cm  3m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 1m. Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY WYWIAD

CSI2 115cm  5m. Róża Konieczna LA FIOLA PICCOLA

CSI2 125cm 10m. Eliza Zawadzka QUAIDO

 


CSIO Lamprechtshausen 2021

 

 

CSIOJ CSIOCH CSIOP Lamprechtshausen 29.04.-02.05.2021 

Reprezentacja Polski : 

 

Mikołaj Barański, Iga Biegalska, Maria Branka Borja, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Marta Wypiór, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Eryka Mikołajczyk, Julia Pięta, Kuba Kraśko

 

WYNIKI ZAWODÓW

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

niedziela 02/05/21

Grand Prix CSIOJ 4m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO 

Grand Prix CSIOCh - 29m. Julia Pieta NARCOTIQUE TACHOR

 

sobota 01/05/21

CSICh 120cm 1m. Nell Sowka JURANDA VIDEO

CSIOJ  Puchar Narodów - Polska 7 miejsce

CSIOJ Puchar Narodów IND - 5m. Daria Pietrzak MONSUN

CSIJ 125cm 5m. Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z

 

piątek 30/04/21

CSIOJ 135  3m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

CSIJ 130 12m. Juliana Suska CHARLIE BOY

CSIP 2m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSIOCh  Puchar Narodów   Polska 7 miejsce 

 

czwartek 29/04/21

CSIP 115  1m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSICh 115 5m. Roksana Nawrocka CHENOA

CSIOCH  6m. Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR

CSIJ 120cm 14m. Juliana Suska CHARLIE BOY


CSI Bogusławice 29.04-02.05 2021

CSI2 CSIYH CSIJ CSICH CSIP Bogusławice 29.04-02.05.2021 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

LIVESTRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Sobota 01/05/21

CSI2 135cm 1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 120cm 1m. Sophia Inguenaud LISA BONA L

CSI2 110cm 1m. Julia Ganowska HEROS

CSIJ 1m. Michalina Krzyżyńska CRISTIANO

CSIP 1m. Julia Ganowska  TIFFANY

CSIYH Finał 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

SIX BAR 1m. Grzegorz Psiuk CINCINNATI

 

Piątek 31/04/21 

CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR

CSI2 130cm 1m. Marek Lewicki COME

CSIJ 1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5 VIDEO

CDIP 1m. Nadia Ambroziak DZARNA

CSIYH 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S  

 

Czwartek 29/04/21 

CSI2 140cm 1m. Daria Kobiernik  WINCHESTER

CSI2 130cm 1m Grzegorz Psiuk CINCINNATI

CSI2 120cm 1m. Patrycja Matyjasik  KALILA J  VIDEO

CSI2 110cm  1m. Julia Ganowska HEROS  VIDEO

CSIYH 1m. Klara Kozioł VOILA


Natalia Koziarowska najlepsza w Grand Prix Biskupca 25/04/21

 

Grand Prix ZO KJ Lotar Biskupiec 25/04/21

1m. Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 0/0 41,92 s

2m. Marek LewickCOME KJ Czahary Pogorzelica 0/0 43,71 s

3m. Natalia Palmowska DR. JONES KJ Lotar Biskupiec 0/0 44,89 s

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Monika Dulczewska trzecia w Grand Prix 150 CSN San Giovanni 25/04/21

 

Monika Dulczewska na BASQUIAT DU LOZON podczas zawodów CSN we włoskim San Giovanni w konkursie Grand Prix 150cm wywalczyła trzecie miejsce. 

WYNIKI TURNIEJU 


Grand Prix Leśnej Woli dla Mateusza Tyszko 25/04/21

 

GRAND PRIX ZO Leśna Wola 25/04/21

1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 37,02 s

2m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0 37,47s

3m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 0/0 37.70s 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Dwa zwycięstwa w Lamprechtshausen 21-25/04/21

 

W dn 21-25.04 w  austriackim Lamprechtshausen reprezentanci Polski Przemysław Konopacki oraz Róża Konieczna wygrali po jednym konkursie. Przemysław Konopacki na DUKE triumfował w konkursie otwarcia 130cm a Róża Konieczna na LA FIOLA PICCOLA była najlepsza w finale rundy juniorskiej CSIJ. 

WYNIKI TURNIEJU

 


Mikołaj Barański powołany do Kadry Narodowej Polski 21/04/21

 

Mikołaj Barański 

 


CSI2 Arezzo udane dla Laury i Mikołaja Barańskich 15-18 kwietnia 2021

Mikołaj Barański i FREIHERR w konkursie LR 

W dn 15-18 polscy juniorzy Laura Barańska i Mikołaj Barański z powodzeniem jeździli w 2* turnieju w Arezzo. 

Mikołaj Barański był szósty w konkursie LR na FREIHERR, piąty na KAZAN VAN DE PITSEMBURG w 140cm, drugi i ósmy na JUGGLE BARAKA w konkursach rundy CSIYH.  Laura Barańska miała bezbłędne przejazdy na CHUCK NORRIS w konkursach 130  i 140 i na DEXTER w konk. 120.

WYNIKI TURNIEJU

Mikołaj i Juggle Baraka VIDEO   Mikołaj i Kazan VIDEO

Laura i Dexter 120cm VIDEO   Laura i Chuck Norris VIDEO


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24