W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Polacy w świetnej formie w Ebreichsdorfie !!

15/02/13 g.02.00

 

W konkursie Dużej Rundy 145 cm, świetnie spisali się polscy zawodnicy Łukasz Koza na El Campie zajął drugie miejsce w konkursie, na Chito Blue był siódmy.  Marika Słowińska na Zagato była jedenasta a Paulina Koza na Chelsea Blue - czternasta. Wszyscy nasi reprezentanci zaliczyli bezbłędne przejazdy. Gratulacje !!! Konkurs wygrał niemiec Max Kuhner na Clooney 35. W konkursie startowało 68 par. Wyniki poniżej.

 

Wyniki konkursu tu

 

 

 


Liczna reprezentacja Polski w Ebreichsdorfie !

14.02.13 g.06.00

 

Bardzo liczna i silna reprezentacja Polski rozpoczyna dziś zmagania w austriackim  Ebreichsdorfie   Powodzenia !!! 

 

 

Zawodnicy : Łukasz Koza, Marika Słowińska, Julia Zawada, Paulina Koza, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Anastazja Broniatowska,  Martyna Lipińska

 

 

                   Transmisja LIVE tu                   WYNIKI / LISTY  tu

 


Aleksandra Lusina druga w Hiszpanii !!

13/02/13 g.18.00

 

Sukces w Hiszpanii !!  Świetne rozpoczęcie turnieju !!

 

 

 

Na zdjęciu : reprezentacja Polski

Aleksandra Lusina

Sandra Piwowarczyk Bałuk

Diana Marciniak 

Michał Marcinkowski

 

 


Mediterranean Equestrian Tour 2013 od dziś !

12/02/13 g.06.00

 

Dziś w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova startuje kilku-tygodniowy turniej MET 2013.  W polskich barwach wystartują dwie zawodniczki :  Aleksandra Lusina i Sandra Piwowarczyk Bałuk . Powodzenia !!!

 

Transmisja LIVE tu

 

                                                                WYNIKI i LISTY startowe tu

 

 

 

 


Oskar Murawski gwiazdą Schweriner Horse Show !

09.02.13 g.23.00

 

 


Sukces Oskara Murawskiego ! CSN Schweriner Horse Show

09/02/13 g.16.00

CSN Schweriner Horse Show 2013

Oskar Murawski trzeci w Średniej Rundzie !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FEI World Cup 12/2013 Kristaps NERETNIEKS liderem rankingu LEC

06/02/13 g.16.30

 

Litwin Kristaps NERETNIEKS nowym liderem rankingu Ligi Europy Centralnej ( subliga północna),  Jarosław SKRZYCZYŃSKI  ósmy !!!

 

Aktualny ranking tu


FEI Longines Jumping Ranking

05/02/13 g. 4.00

 

Od 15 stycznia FEI ma nowego strategicznego Sponsora  - producenta szwajcarskich zegarków firmę LONGINES. więcej tu .  Longines stał się jednocześnie patronem skokowego rankingu FEI. W nowo opublikowanym rankingu  najwyżej  spośród polaków sklasyfikowany jest PIOTR MORSZTYN zawodnik KJ Osadkowski  aktualnie na miejscu 170.  Liderem światowego rankingu jest niemiec CHRISTIAN AHLMANN.

 

więcej RANKINGI

 

 


Finały w Villach, świetna forma Skrzyczyńskiego !

04/02/13 g.19.45

 

 

 

 


Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24