W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Babolna 06-09.06.2024

Klaudia Siarkiewicz fot. Fotó: lovasfoto.hu - Krisztina Hajdu 

 

Reprezentantka Polski Klaudia Siarkiewicz na koniu JACKPOT B wygrała piątkowy konkurs 140cm.

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


CSI Zduchovice 06-09.06.2024

 

Reprezentacja Polski - Wojciech Wojcianiec, Hubert Polowczyk, Katarzyna Bawłowicz - Polowczyk, Natalia Sydow, Łukasz Troszczyński, Jakub Dorynek, Zofia Epting, Kamil Grzelczyk, Nikola Idkowiak, Judyta Perek, Lena Żakowska. 

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju:

09/06   CSI2 LR 145 - 8m. Nikola Idkowiak  CORDOBA  

09/06   CSI2 130 - 1m. Hubert Polowczyk  M BLUE'S BOY Z

09/06   Finał YH 5/6yr - 3m. Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S

08/06  YH 5/6yr  1m. Łukasz Troszczyński  CARAVAGIO  1m. Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S & Hubert Polowczyk EMBARGO Z

07/06  CSI2 140 - 2m. Hubert Polowczyk  K'ERMITAGE PREMICES Z

​07/06   YH 5/6 yr  - 1m. Łukasz Troszczyński  CARAVAGIO  & 1m. Kamil Grzelczyk NOTTINGHAM S

06/09  CSI2 140  - 1m. Hubert Polowczyk K'ERMITAGE PREMICES Z


Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody - Radzionków 02/06/24

  

Zwycięzcy AMP 2024 w kat Profi i Amator fot. IMAGE W.Rożnowska - Urbańczyk 

 

 

Podium AMP Profi 2024 

1m. Nadia Romaniecka  LORD FEIN  Uniwersytet Gdański  

2m. Kacper Mróz   FIFTY FIFTY  Uniwersytet Radomski 

3m. Julia Kramarz  L-QUICK JUMP  Uniwersytet Wrocławski 

 

Podium AMP Amator 2024

1. Alicja Gabrysiak   MERLIN  Uniwersytet Łódzki 

2. Emilia Wiśniewska   POKER   Politechnika Śląska w Gliwicach 

3. Małgorzata Głuchowska  DAYLIGHT  Politechnika Warszawska 


CSN Perlage Masters Gałkowo 02/06/2024

Dekoracja Grand Prix - 1 miejsce Grzegorz Psiuk fot. Aleksandra Ziętak 

 

 

Grand Prix CSN Perlage Masters Gałkowo 02/06/24

 

1m. Grzegorz Psiuk  DIAMANTA BALOUBET  Sobieski Jumping Team  0/0  46,58s

2m. Adrianna Ostrowska  LERTANA VDL  Napoleońska Zagroda   0/0  48,30s

3m. Natalia Palmowska   LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec  0/0 48,80s

 

WYNIKI GRAND PRIX 


III Memoriał Marka Zaleskiego Kołobrzeg 02/06/2024

 

Daria Kobiernik na koniu SONET ( hod. SK Racot ) wygrała III Memoriał Marka Zalewskiego w Kołobrzegu. 

 

fot. Julia Leszczyńska 

 

 

 


ZO Jeżów Stajnia Qando 02/06/2024

Zawodniczka KS Jumping Team Wiercany Agnieszka Cebulak na koniu QUICNY zwyciężyła w konkursie Grand Prix ZO w Stajni QANDO.

 

 

fot. Red Camera Wiktoria Milczarczyk

 


CSI2 CSI1 CSIYH Lier 30.05-02.06.2024

 

CSI2 CSI1 CSIYH Lier Azelhof  V 2024

Reprezentacja Polski -  Malwina Urbańska, Natalia Czernik, Izabela Vinckier, Lea Frey, Paulina Malinowska

 

WYNIKI ZAWODÓW    ARCHIWUM VIDEO


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju : 

02/06    CSI1 GP 130 - 12m. Izabela Vinckier  KARDINARD MELLONI

02/06   CSI1 120 - 4m. Izabela Vinckier  DOM PRINZIGNON MELLONI Z

01/06   CSIYH 5/6 yr - 1m. Izabela Vinckier  CORRIDO

01/06   CSI1 120 - 2m. Izabela Vinckier  DOM PRINZIGNON MELLONI Z  

30/05   CSI2 135 - 10m. Natalia Czernik  MORE THAN SPECIAL MG

30/05   CSI1 130 - 5m. Izabela Vinckier  KARDINARD MELLONI  


Danube Champions Tour VI Samorin 29.05-02.06.24

 

CSI / CSIO Youth Nations Cup Samorin 29.05-02.06.2024 

 

 

Reprezentacja Polski - Jarosław Skrzyczyński, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta, Łukasz Koza, Jakub Krzyzosiak, Tomasz Plewa, Joanna Rosicka-Tyszko, Klaudia Siarkiewicz, Roksana Nawrocka, Klaudia Rajtar-Wojciechowska, Juliana Suska, Klara Grzęda, Magdalena Kałuża, Barbara Krywult, Ewa Kwiatkowska, Ewa Macieszczak, Olga Pawłowska, Julia Peszek, Magdalena Piksa, Filip i Patryk Skrzyczyński, Alicja Surowka, Tola Swierczynska, Karolina Wernerowicz, Tamara Tybulczuk, Antonina Kucharska, Wiktoria Cwalina, Iga Chojowska, Alicja Malesa, Hanna Pis, Zuzanna Sławinska, Marcel Soforek, Maja Żuradzka, Zofia Hart Dyke, Jagoda Kuszka,  Lena Puszkarewicz, Oliwia Stanisławczyk, Joanna Cebulak, Agata Dahlke-Burda, Natalia Kluska, Julia Ostrowska,   Sandra Sołtys,  Julia Szymanska, Natalia Brzozowska, Zuzanna Bukowska, Natalia Kluska, Joanna Lorek, Jerzy Michalski, Grzegorz Rychlik, Oliwia Stanislawczyk, Wiktoria Stanislawczyk.

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju : 

02/06  Grand Prix LR 145 - 1m. Adam Grzegorzewski  DARK FIRE    VIDEO 

02/06  Grand Prix CSIOY - 1m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

02/06  Grand Prix CSIOJ - 6m. Antonina Kucharska CHICHA MINT

02/06  Grand Prix CSIOCh - 4m. Maja Żuradzka  CHATTAHOOCHEE Z

02/06  Grand Prix CSIOP - 1m. Wiktoria Cwalina LEXUS   VIDEO 

02/06  Finał CSIAm  1m. Zuzanna Bukowska  UCCELLA Z   VIDEO

02/06  Finał 135 - 9m. Olga Pawłowska HANNIBAL

 

01/06  125cm  6m. Maja Żuradzka  CARTOGRANS KISS

01/06  CSIAm - 2m. Zuzanna Bukowska  UCCELLA Z

01/06   Finał YH 6/7 yr - 3m. Jarosław Skrzyczyński SOLARIS BLUE

 

31/05  LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY   VIDEO

31/05  130cm - 1m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H

31/05  Puchar Narodów CSIOY IND - 1m. Tamara Tybulczuk SZIFO

31/05  Puchar Narodów CSIOJ - Polska 4 miejsce 

31/05  Puchar Narodów CSIOJ IND - 10m. Magdalena Kałuża NOLITA

31/05  Puchar Narodów CSIOCh - Polska 4 miejsce ( Iga Chojowska 2 x 0 pkt ) 

31/05  Puchar Narodów CSIOCh IND - 6m. Lena Puszkarewicz  LILI MARLENE

31/05  Puchar Narodów CSIOP IND   - 3m. Wiktoria Cwalina  LEXUS

31/05  120cm - 1m. Roksana Nawrocka  CHENOA

31/05  CSIAm - 3m. Joanna Lorek LA CROIX

 

30/05  140cm - 3m. Jarosław Skrzyczyński BALOU H

30/05  130cm A - 2m. Filip Skrzyczyński CAMBIALE Z  VIDEO 

30/05  130cm B - 5m. Maksymilian Wechta NEXT ONE

30/05   CSIOY 140 - 6m. Juliana Suska CASCADEUCE

30/05  125cm - 10m. Oliwia Stanisławczyk EL TIGRE DE BEAUFOUR

30/05   Pony 120 - 9m. Wiktoria Cwalina LEXUS

30/05   CSIOCh 125 - 3m. Alicja Malesa  COMIENZO

30/05   CSIYH 6/7 yr - 4m. Agata Dahlke Burda ULENA

30/05   CSIYH 5yr - 4m. Jakub Krzyżosiak  ZAWILEC

 

29/05  CSIYH 6/7 yr - 3m. Jarosław Skrzyczyński SOLARIS BLUE

29/05  CSIYH 5yr - 4m. Juliana Suska CHANTILLY


CSI3 JPM International Kessel 29.05-02.06.2024

Michał Kaźmierczak & ESKOBAR  fot. DigiShots 

 

Reprezentacja Polski - Michał Kaźmierczak, Natalia Majchrowicz

 

WYNIKI ZAWODÓW   ARCHIWUM VIDEO 


 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

02/06  Grand Prix LR 155 - 25m. Michał Kaźmierczak KALAHARI ROCK

31/05   CSI3 145 - 2m. Michał Kaźmierczak ESKOBAR

31/05   CSI1 130 - 9m. Natalia Majchrowicz  VDL GROEP EXPENSIVE

30/05   CSI3 145 - 6m. Michał Kaźmierczak  KING OF ROCK

30/05   CSI3 140 - 1m. Michał Kaźmierczak ESKOBAR


CSIO Youth Nations Cup Zuidwolde 29.05-02.06.2024

 

 

Reprezentacja Polski - Maximilian Parkitny, Oliwer Bule, Maciej Handzlik, Lena Maruszak, Natalia Sydow, Iga Biegalska, Daria Pietrzak, Julia Ganowska, Zuzanna Niziołek, Paulina Pellowska, Nell Sowka, Mikolaj Szurman, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Helena Gola, Lila Kulesza, Gaja Kazimierczak, Paulina Sloniec, Adam Goszczyński, Zuzanna Kuczerawy.

 

WYNIKI ZAWODÓW      FEI YOUTH NATIONS CUP 2024 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w konkursach turnieju : 

​02/06    Grand Prix CSIOJ   - 4m. Daria Pietrzak UNICA-K

02/06    Grand Prix CSIOY - 29m. Natalia Sydow  NICO GOLD

02/09   CSIOCh 125 - 9m.  Adam GoszczyńskLORINA

 

01/06     Grand Prix CSIOCh - 12m. Gaja Kazimierczak  LEADER ONE

01/06     CSIOY 140 - 2m. Natalia Sydow  NICO GOLD

 

31/05    Puchar Narodów CSIOY - Polska 9 miejsce 

31/05    Puchar Narodów CSIOJ - Polska 11 miejsce 

31/05    CSIJY 135 - 3m. MIkołaj Szurman  HITCH

31/05    CSIJY 130 -  5m. Nell Sówka DIGISPORT MALIK

31/05    CSIOCH 125 - 1m. Adam Goszczyński LORINA

 

30/05     Puchar Narodów CSIOCh - Polska 5 miejsce (Paulina Słoniec dwa nawroty 0 pkt) 

30/05    Puchar Narodów CSIOch IND - 1m. Zuzanna Kuczerawy URACA II

29/05 -  CSIOch 125 - 1m. Alicja Kosmol FEREUSA


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24