W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 Przemysław Konopacki
 
 
 
 
Andrzej Opłatek
 
 
 
 
Natalia Czernik, Natasza Wasilek
 
 
 
 
 
Damian Ostręga, Józef Pekaniec
 
 
 
Bartosz Adamus 
 
 
CSI1 Valkenswaard NED - Monika Dulczewska 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Marek Wacławik najlepszy w 2* Grand Prix w Ebreichsdorfie ! 20/05/18

Marek Wacławik na Exit Remo będącym własnością JKS DiM wygrał w Austrii konkurs Grand Prix LR 145cm.   fot. horsic.com 

 


Baltica Spring Tour Ciekocinko - najlepsze wyniki reprezentantów Polski 15-20.05.18 - Grand Prix dla Jarosława Skrzyczyńskiego !

20/05/18

 


Natalia Czernik z powodzeniem w Valkensvaard 16/05/18

 

 

Natalia Czernik z powodzeniem jeździła w dn 14-16 maja 2018 w świetnie obsadzonych w czołówkę światową zawodach w holenderskim Valkensvaard na swoich koniech Quasi de Kargene, Aboigej i Fenna. Finałowy konkurs Grand Prix LR 145 przejechała z 5 pkt. 

WYNIKI  / VIDEO turnieju https://www.topsinternationalarena.com/en/events/2018/i-csi1-csi2-csiyh1/results/


Natalia Majchrowicz wygrała konkurs otwarcia w Wierden


Grand Prix CSIO3 Drammen - Andrzej Opłatek najlepszy spośród reprezentantów Polski 13/05/18

 

WYNIKI GRAND PRIX 160cm

  1m. Mark Mcauley IRL  Jasco Vd Bisschop 0:0 56,30s

16m. Andrzej Opłatek POL El Camp 8 pkt  77,48s   video 1:58:54

22m. Wojciech Wojcianiec POL Chintablue 8 pkt   83.76s    video 1:50:40 

          rez Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind 

 


Jakub Krzyżosiak na Z Pilot wygrał Grand Prix PLJ w Michałowicach. Łukasz Krajewski i Maria Adamietz wygrali finały rund srebrnej i brązowej a ekipa KJ Trachy kolejny etap DPP. 13/05/18

Jakub Krzyżosiak (na zdjęciu) wygrał konkurs Grand Prix PLJ, finał rundy srebrnej  Łukasz Krajewski, Maria Adamietz była najlepsza w finale rundy brązowej. Ekipa KJ Trachy  zdominowała II etap DPP.

 

Liderzy rankingów PLJ po II etapach - Małgorzata Koszucka, Dajana Pawlicka i Łukasz Krajewski, Jakub Kubiak i KJ Infernal Team.

13/05/18

 


Zawody CSN Drzonków pod dyktando Mściwoja Kieconia 13/05/18

 

Mściwoj Kiecoń na Digisport Satisfaction wygrał dwa konkursy dużej rundy w tym konkurs Grand Prix.   13/05/18 

 


Krzysztof Okła piąty w Grand Prix LR 145cm w Ebreichsdorfie 13/05/18


Maksymlian Wechta czwarty w konkursie Grand Prix LR 160cm na Litwie - podsumowanie turnieju 13/05/18

Najlepsze wyniki turnieju na Litwie uzyskali: Maksymilian Wechta / konkurs GP oraz konkursy CSIYH / Jarosław Skrzyczyński drugi i trzecie w konkursach 140cm. Adam Grzegorzewski wygrał konkurs barier. Matylda Malepszy wygrała konkurs otwarcia 120cm i była druga w finale 125cm.  

 

13/05/18

 


Krzysztof Ludwiczak zwyciężył w Drammen w konkursie LR 145cm ! 12/05/18


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24