W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Dawid Kubiak wygrywa konkurs rankingowy w San Giovanni 14/10/23

 

Dawid Kubiak na kl. ANASTACIA III wygrał konkurs rankingowy LR 145 podczas 2* turnieju we włoskim San Giovanni 14/10/23 

WYNIKI TURNIEJU


CSI3 Gorla Minore 13-15/10/2023

 

CSI3 CSI1 CSIYH Gorla Minore 2023

Reprezentacja Polski - Marek Lewicki, Michał Tyszko 

 

WYNIKI   13-15/10/23

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

15/10   Grand Prix LR 150 - 15m. Marek Lewicki LA PEZI

15/10   Finał YH 5yo - 1m. Marek Lewicki NICE GUY

15/10   Finał YH 7yo - 5m. Michał Tyszko CHIRON

14/10   LR 150cm - 6m. Marek Lewicki LA PEZI

14/10  YH 5yr - 1m. Marek Lewicki NARTHAGO VDL

13/10  YH 5yr 1m. Marek Lewicki NICE GUY


CSI2 CSI 1 CSIYH Wrocław 13-15/10/23

PROGRAM / WYNIKI        ZGŁOSZENIA 

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach: 

Niedziela 15/10/23

Grand Prix LR 145 - 1m. Jarosław Skrzyczyński  LOULOU MPSZ

CSI2 135 - 1m. Daria Kobiernik  VENUS

CSI1 125 - 1m. Kevin Pszowski  JACOBSON

CSI1 115 - 1m. Agata Skrzypiec KIRA Z

CSIYH 6/7 yr - 1m.  Grzegorz Nowak KASKADA

CSIYH 5 yr - 1m. Jarosław Skrzyczyński CASSCADOR

 

Sobota 14/10/2023

​CSI2 140 - 1m. Dawid Skiba  LA VULKANO L VIDEO  

CSI2 130 - 1m. Łukasz Brzóska JERNILLA

CSI1 120 - 1m. Karolina Bar EVER SO CLEVER

CSI1 110 - 1m.  Agnieszka Szynkolewksa COCO CHANEL DE LAUBRY Z

CSIYH 6/7 yr - 1m. Robert Wilczewski LA PLEASURE-IMOO

CSIYH 5 yr - 1m. Seweryn Murdzia SIROCCO L

 

Piątek 13/10/23

CSI2 140 - 1m. Robert Wilczewski GRAEFIN GREY T

CSI2 130 - 2m. Antonina Kucharska CHICHA MINT

CSI1 120 - 1m. Roksana Nawrocka PENNY LANE

CSI1 110 - 1m. Marcelina Lasota PICASSO

CSIYH 6/7 yr - 1m. Jan Bobik CZUMI GR

CSIYH 5yrs


Andrzej Opłatek najlepszy w konkursie otwarcia 3* turnieju Andalucia Sunshine Tour w Hiszpanii 12/10/23

Andrzej Opłatek & Le Cordial 

 

Andalucía October Tour - Week I  12-15/10/23

Reprezentacja Polski : Andrzej Opłatek, Natalia Czernik 

 

WYNIKI TURNIEJU       VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

15/10  Grand Prix LR 150 - 15m. Andrzej Opłatek DIAROUBET

15/10  135cm - 3m. Andrzej Opłatek NORDSTURM 15

12/10   145cm - 1m. Andrzej Opłatek LE CORDIAL  VIDEO 

12/10   YH 6yr -  1m. Natalia Czernik MORE THAN SPECIAL MG

12/10   YH 5yr - 1m. Natalia Czernik NEYMAR END Z


Oliva Autumn Mediterranean Equestrian Tour II 2023

Jakub Ryczkowski fot. (c) 1clicphoto

 

Oliva Autumn Mediterranean Equestrian Tour II  2023

Reprezentacja Polski : Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski,

WYNIKI TURNIEJU       ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

15/10  130cm  3m. Maksumilian Wechta CORTINA

14/10  130cm   9m. Maria Branka - Borja  DIAMOND 2000 Z

14/10  130cm   4m. Krzysztof Okła LA TALENT

14/10 120cm    5 m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

13/10  120cm    1m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

13/10  140cm    9m. Maksymilan Wechta CHACCANDRA BLUE PS

11/10   CSIYH   3m. Maksymilian Wechta NEXT ONE


CSN Leszno - Mściwój Kiecoń najlepszy w Grand Prix 08/10/23

Mściwoj Kiecoń fot. Paula Bartkowiak 

Podium Grand prix CSN Leszno JKS Przybyszewo 08/10/23

1m. Mściwój Kiecoń CASANOVA F Z  KS Adamus Equestrian  0/0  39,09s

2m. Marcin Matelski  QUADRO Z  SK Olimpia Nowe Dąbie  0/0  40,95s

3m. Aleksandra Wypchło GIRL RV  KJ Heaa Turek  0/0  41,70s 

 

WYNIKI GRAND PRIX          WYNIKI ZAWODÓW

 


Bobrowy Staw - Helena Lubońska i Zofia Reimann wygrały V etap kwalifikacji do Cavaliady Futre 08/10/23

Helena Lubońska ( KJ Podkowa Gruszczyn ) i Zofia Reimann ( UKJ Reimann Team Carlino ) wygrały 5 etap kwalifikacji do CAVALIADAY FUTURE 23/24

 

HZO DiM Bobrowy Staw 08/10/23

 

 

 

 


Morocco Royal Tour 2023 - CSI4*-W CSI1* Tetouan 2023

Adam Grzegorzewski & DARK FIRE fot. Morocco Royal Tour

CSI4*-W CSI1* Tetouan 05-08.10.2023 

Reperezentacja Polski - Adam Grzegorzewski 

WYNIKI TURNIEJU   ARCHIWUM VIDEO


08/10   LR Grand Prix 150 - 12m  A. Grzegorzewski ISSEM

08/10  LR 150cm  6m. A. Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z

08/10   Grand Prix CSI1 140 - 1m. A. Grzegorzewski DARK FIRE

07/10  LR 150cm  - 8m. A. Grzegorzewski ISSEM

07/10  135cm - 2m. A. Grzegorzewski DARK FIRE

07/10  125cm - 4m. A. Grzegorzewsk QAMAN-EXPRES-A


Autumn Mediterranean Equestrian Tour 2023 - Tour I

Maksymilian Wechta i NEXT ONE fot. 1clicphoto

 

Autumn Mediterranean Equestrian Tour I 2023 -  Oliva 03-08.10 2023

Reprezentacja Polski: Maksymilian Wechta, Jan Chrzanowski, Krzysztof Okła, Maria Branka-Borja, Natalia Zimnowodzka, Jakub Ryczkowski,

WYNIKI TURNIEJU      ARCHIWUM VIDEO 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

08/10 GP CSI3 LR 145 - 11mMaksymilian Wechta CHEPETTANO

07/10 CSI3 140cm - 5m. Maria Branka Borja CAMILLA 139

07/10 CSI1 110cm   3m. Jakub Ryczkowski QUALITY QUEEN

06/10 CSI3 140cm 2m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO

05/10  CSI3 145cm  4m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z

05/10  CSIYH  1m. Maksymilian Wechta NEXT ONE   

04/10  CSIYH  1m. Maksymilian Wechta NEXT ONE  

03/10  CSIYH  1m. Maksymilian Wechta NEXT ONE


Jarosław Skrzyczyński & CONSTABLE przebojem WBFSH Studbook Jumping Global Champions Trophy Valkenswaard 2023

Jarosław Skrzyczyński & Constable fot. Tops Int. Arena 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i 5 letni hann og CONSTABLE wyhodowany i będący wł. EquiClub Zamłyniec przebojem turnieju WBFSH Studbook Jumping Global Champions Trophy w Valkenswaard !  Polska para zapewniła zwycięstwo ekipie HANOVERIAN ASSOCIATION i była najlepsza ex aequo indywidualnie.


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24