W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

Agata Szymoniak druga w Lipsku w Finale Spooks Amateur Trophe 19/01/20

 

Agata Szymoniak z powodzeniem jeździła w Lipsku podczas turnieju Partner Pferd w rundzie Spooks Amateur Trophe Medium Tour  na klaczy Salamina. W niedzielnym finale para wywalczyła drugie miejsce, w sobotnim konkursie była czwarta. Gratulacje !! 

WYNIKI ZAWODÓW    19/01/20


CSI2 / CSIYH Neustadt Dosse 9-12/01/2020

Jarosław Skrzyczyński - zwycięzca finały rundy CSIYH na 7 letnim Inturido  fot. CSI Neustadt Dosse 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów polski w zawodach. 

Grand Prix - 5 miejsce Jarosław Skrzyczyński GREATEST   12/01/20

Finał CSIYH 7 yrs - 1 miejsce Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

LR 145cm - 15m. Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  VIDEO 11/01/20 

CSI2 140cm - 14m. Jarosław Skrzyczyński WILD HUNTER

CSIYH - 4m Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO VIDEO  10/01/20 

CSI2 145cm - 8m Maksymilian Wechta   CELTIA II VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

Reprezentacja Polski:

Jarosław Skrzyczyński GREATEST   INTURIDO   QUICK STEP   WILD HUNTER

Maksymilian  Wechta  CELTIA II  QUINCHELLA  CALLIHALL  CHEPETTANO

Mściwoj Kiecoń  GIRALDO L  CORNELL 23  SIR SAPPORO MK

Matylda Kasner ARES

Aleksandra  Dąbkowska DRUMILLER TRUE BLUE

 


Andrzej Opłatek - 18 miejsce w rankingu FEI U25 na koniec 2019 roku

 

FEI Jumping U25 Ranking na koniec 2019 roku 

1m. Jos Verlooy BEL   2305

2m. Bertram Allen IRL  2030 

3m. Daniel Coyle IRL  1943 

18m. Andrzej Opłatek POL  1180    Polacy w rankingu U25 

 


Zwycięzcy rankingów PZJ na koniec 2019 roku

 

Ranking PZJ - 1m. Wojciech Wojcianiec  JKS Melloni Horses 

Ranking Klubowy - 1m. KJ HEAA Turek 

Ranking MJ - 1m. Adam Grzegorzewski  KJ Okoły 

Ranking Juniorzy - 1m. Aleksandra Kierznowska KJ Kietlów 

Ranking Dzieci - 1m. Daria Pietrzak KKJ Pod Żubrem 

Ranking Kuców -  Martyna Pilem Perka Gr A TKJ Garbówek, Helena Piontek Gr C Rio Grande Krosinko,,Dominika Henzel Gr D KJ Sokół,  Maja Bella Friedman Gr E R&S Stables 


Polacy w rankingu FEI na koniec 2019 roku

 

Ranking FEI na koniec 2019 roku  
1m. Martin Fuchs SUI 3483 pkt 
2m. Steve Guerdat SUI 3377 pkt 
3m. Daniel Deusser GER 3057 pkt 
123m Wojciech Wojcianiec POL 1285 pkt 
147m Andrzej Opłatek POL 1180 pkt 
 

Amelia Mościcka trzy razy na podium w Abu Dhabi 04/01/20

WYNIKI CSIJ Final  04/01/20  3 miejsce Cinnamon   VIDEO 

WYNIKI CSIY Final  03/01/20  3 miejsce Contendrix 

WYNIKI CSIY   02/01/20  3 miejsce Contendrix  VIDEO 

Polska juniorka Amelia Mościcka z powodzeniem rozpoczęła sezon 2020. W zawodach CSIY / CSIJ w Abu Dhabi trzykrotnie była trzecia. 


Andrzej Opłatek nie zwalnia tempa !! Piąty i szósty w zawodach CSI4 Liverpool w konkursach 150 LR 30/12/19

 

 

 

WYNIKI LR 150cm  Conthinder  5 miejsce 30/12/19 

WYNIKI LR 150cm /  Stakkatan - 6 miejsce  29/12/19

Andrzej Opłatek piaty na Conthinder i szósty na Stakkatan w konkursach LR 150cm w Liverpoolu.   


HZO DiM Hipodrom Sopot 13-15 XII 2019

 

HZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów : 


A1 - Paulina Pellowska Stajnia Barłomino
A2 - Marcelina Jackowiak Stajnia Gronówka
C - Antoni Śliwiński KJ Podkowa 
Dbis - Antoni Śliwiński Podkowa Gruszczyn 
Dzieci II - Natalia Potrzebowska Kj Koko Brzeźniki 
GP Dzieci - Iga Biegalska SKJ Sopot - na zdjęciu 
Jun - Kornelia Smura BPK

15/12/19  fot. Aleksandra Ziętak / Hipodrom Sopot    WYNIKI ZAWODÓW


Leszno. Łukasz Wasilewski wygrywa ostatni w 2019 roku konkurs Grand Prix 15/12/19

 

Łukasz Wasilewski na HELLUM H&H / Charisma x Numero Uno / wygrał ostatni w 2019 konkurs Grand Prix !
2m. Msciwoj Kiecon / DIGISPORT CODEINA 
3m. Daria Kobiernik / WINCHESTER 
Gratulacje !!! fot. Paula Bartkowiak Fotografia
15/12/19
 

Mściwoj Kiecoń wygrywa Memoriał Jacka Wierzchowieckiego w Lesznie 08/12/19

 

Memoriał Jacka Wierzchowieckiego wygrywa w Lesznie Msciwoj Kiecon na L.B Akkita 
2m. Maksymilian Wechta / Chepettano   
3m. Agata Dahlke / Eulve !! Gratulacje !!  

Fot Paula Bartkowiak 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24