W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
   Aleksander Lewandowski 
 
 
 
 
 
Krzysztof Okła, Maria Branka Borja 
 
 
 
 
 
 
Paweł Jurkowski 
 
 
 
 
 
 
 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 

 

 

  

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
  
 
  
  
 
 
 

 

   

 
 
  
  
 

CSI2 Wrocław 5-8 XI 2020 - Natalia Czernik triumfuje w Grand Prix !

Natalia Czernik i Everdi - zwycięzcy konkursu Grand Prix 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 08/11/20

Grand Prix LR 145 - 1m. Natalia Czernik EVERDI   VIDEO jump off

CSI2 135cm - 1m. Jakub Krzyżosiak FLOTYLLA    VIDEO

CSI2 125cm - 2m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm - 1m. Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO

 

​sobota  07/11/20

CSI2 140cm - 2m Julia Jaglarz GROENAANNEMER VD LENTAMEL   VIDEO

CSI2 130cm  - 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO

CSI2 120cm - 1m. Marta Konarska ANNCHEN 11  VIDEO 

CSI2 110cm - 1m Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO 

CSIYH Final - 1m. Dawid Skiba  ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF

 

piątek 06/11/20

CSI2 140cm  1m. Adam Grzegorzewski AZUR  VIDEO

CSI2 130cm - 1m Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 120cm - 1m. Anna Piwońska INVORIO

CSI2 110cm -  1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY  VIDEO

CSIYH - 1m Wojciech Wojcianiec JASON VDL VIDEO

 

czwartek 05/11/20

CSIYH - Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


Andrzej Opłatek w CSI3 Vilamoura 3-8 XI 2020

Conthinder / Conthargos - Nintender / czwarty w małym Grand Prix 140cm 

 

Najlepsze wyniki Andrzeja Opłatka podczas pierwszego tygodnia zawodów w Vilamoura 

4 miejsce  - CONTHINDER - SGP 140cm jump off   VIDEO 

6 miejsce - STALANDO 2 - LR 145cm   VIDEO 

20 miejsce - LE CORDIAL - 140cm 

WYNIKI TURNIEJU 


Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody w latach 1953 - 2020

Rekordziści MP 

Jan Kowalczyk - 15  tytułów Mistrza Polski 

Grzegorz Kubiak - 8  tytułów Mistrza Polski 

Władysław Byszewski - 4 tytuły Mistrza Polski 

Skrzyczyński Jarosław - 4  tytuły Mistrza Polski 

Jacek Zagor - 3 tytuły Mistrza Polski 

 

 

 

 

 

30/10/20


Ranking kwalifikacji Cavaliada Future po 4 etapach 28/10/20

Ranking kwalifikacji CAVALIADA FUTURE  25/10/20 

Kategoria MINI

1m. Zofia Ciszek  49 pkt

1m.  Nel Skotarczak 49 pkt

3m. Paulina Słoniec 45 pkt 

 

Kategoria MIDI 

1m. Małgorzata Babczyńska  57 pkt

2m. Karolina Wernerowicz  40 pkt 

3m. Zuzanna Przybylska 37 pkt 

 RANKING IV

 

 


Adam Nicpoń najlepszy w Grand Prix Dąbrówki Małej 25/10/20

Adam Nicpoń - rozgrywka Grand Prix 

 

 

Grand Prix HZO w Dąbrówce  Małej 25/10/20 

1m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino 0 / 0 35,96s

2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek  0 / 0 35,99s

3m. Jacek Zagor ARONN DU TALUS LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 / 4 


Dajana Pawlicka wygrywa Grand Prix HZO w Lesznie 25/10/20

Dajana Pawlicka - rozgrywka Grand Prix 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 25/10/20

1m. Dajana Pawlicka CAIERO KJ Agro Handel 0/0 38,19s 

2m. Magda Kamińska BRANDY KJ Preria Wilkowice 0/0 39,62s

3m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 0/0 42,50s 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Andrzej Opłatek zdobywa kolejne punkty do światowego rankingu! Piąty w Chevenez w konkursie LR 145 !! 23/10/20

Andrzej Opłatek i Stalando 2 - piąta para konkursu LR 145 podczas CSI2 Chevenez !

 

WYNIKI KONKURSU    23/10/20

WYNIKI ZAWODOW 


Cracovia Szary Equestrian Show Michałowice 22-25 X 2020

Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Michałowicach !!! Reprezentant Polski wygrał oba konkursy Grand Prix i piątkowy konkurs LR 145. fot. Przemysław Antosz Photography

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach: 

niedziela 25/10/2020

Grand Prix CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  JERICO   VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm   1m. Jarosław SkrzyczyńskBARCELONA

CSI1 125cm    1m. Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

CSIYH 6/7 Final  6m. Łukasz Koza BALLANTINA  VIDEO

 

sobota 24/10/2020

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Wypchło GIRL RV

CSI1 130cm   1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL

CSI1 120cm   3m Andrzej Głoskowski MONTENEA Z

CSI1 115cm   1m. Daria Kobiernik COLETTE

YH 6/7 yr  9m. Jarosław Koziarowski  IXELLE DE FREMIS

YH 5 yr Final  2m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

 

piątek 23/10/2020

LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  JERICO  VIDEO

CSI2 140cm  1m. Maksymilian Wechta CELTIA II  VIDEO 

CSI1 110cm  1m. Eliza Zawadzka ESCALONA

CSIYH 6/7 yr  7m. Maksymilian Wechta  CASSIOPEIA

CSIYH 5yr  3m. Tamara Tybulczuk SZIFO  VIDEO

 

czwartek 22/10/2020

CSI2 140cm    1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA VIDEO

CSI2 135cm    2m. Marta Wypiór GINA ROYALTY VIDEO

CSI1 130cm    1m. Wojciech Wojcianiec JASON VDL VIDEO

CSI1 120cm    1m. Hubert Kostrzewski CALIFORNIA HIPPICA

CSI1 110cm    1m. Izabela Vinckier  SALVE   VIDEO

CSIYH 5 yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S


Hubert Polowczyk wygrywa Grand Prix w Lesznie 18/10/20

Grand Prix Leszna 18/10/20

1m. Hubert Polowczyk COURTNEY 11 KS Cortina Kaczenice 

2m. Hubert Polowczyk ALO-VARO P KS Cortina Kaczenice 

3m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 

 

WYNIKI ZAWODÓW


Kalendarz centralny PZJ - planowane zawody w Polsce w skokach przez przeszkody w 2021 roku

16/10/20 

 


Grzegorzewski Adam 2808
Miśkiewicz Tomasz 2475
Skrzyczyński Jarosław 2461
Wacławik Marek      1718
Konopacki Przemysław       1491
Kubiak Dawid  1465
Kaźmierczak Michał  1417
Opłatek Andrzej  1391
Tyszko Michał    1265
Wechta Maksymilian     1230

30/06/24

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra   653
2. Maruszak Lena 441
3Sydow Natalia 423
4. Barański Mikołaj 418
5. Suska Juliana 312
6. Parkitny Maximilian  236
7. Tybulczuk  Tamara  209
8. Wypchło Aleksandra  209
9. Handzlik Maciej  209
10. Lewandowski Aleksander  195

30/06/24

1. Biegalska Iga 501
2. Ganowska Julia 433
3. Pietrzak Daria 301
4. Macieszczak Ewa      233
5. Sówka Nell    198
6. Padalak Maria  153
7. Zawadzka Eliza   150
8. Kucharska Antonina  150
9. Nawrocka Roksana  108
10. Hudzik Jakub   105

30/06/24

1  Kosmol Alicja  1985
2  Kazimierczak  Gaja   1730
3. Goszczyński Adam 1615
4. Kulesza Lila 1495
5. Gola Helena    1340
6. Chojowska Iga 1220
7  Soforek Marcel  1120
8. Malesa Alicja  1025
9. Pis Hanna  970
10. Dampc Nela  915

31/05/24

1.  Sabok Gabriela  234
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 174
3.   Głoskowski Franciszek  162
4.  Mordzelewska Hanna  132
5.  Sławińska Aleksandra   126
6   Furmańczyk Lena  92
7.  Tomczak Oliwia 88
8.  Cytarska Hanna 72
9   Leśniewska Emilia  70
10. Filkiewicz Hanna  62

31/05/24

1.  Reimann Zofia  500
2.  Dziedzińska Konstancja 360
3.  Leboda Oliwia 357
4.  Pycha Antonina 261
5.  Pinocy Wiktoria  242
6   Mordzelewski Jan 240
7.  Głoskowska Maja 228
8.  Szmyt Maria  213
9.  Przybylska Łucja  206
10. Wnuczko Sara    196

31/05/24

1  Broniarczyk Henryk   241
2. Marszałek Amelia  223
3. Wnuczko Sara   221
4. Stawiarska Paulina  214
5. Luboński Ignacy  200
6. Seroczyński Kacper  188
7. Lubońska Helena 182
8. Głoskowska Maja  168
9  Goszczyński Tomasz  168
10. Pellowska Blanka   138

31/05/24  

1. Buczek Agata    261    
2. Lewicka Aleksandra   250
2. Jach Michalina  215
4.  Molenda Lena   204
5.  Binkowska Wera    188
6.  Sawa Blanka 156
7.  Czarnecka Aleksandra   145
8.  Kurcweil Julia   142
9.  Haniszewski Bruno  134
10. Chrostowska Zofia          125

31/05/24  

1.  Kamińska Zofia    565
2.  Czerepińska Maria   490
3.  Hart Dyke Zofia    475
4.  Cwalina Wiktoria 480
5.  Biel Zofia  350
6.  Ferjan Victoria  340
7.  Szostawicka Karolina  300
8.  Patecka Olga  225
9.  Szulczyńska Pola  175
10. Sławińska Zuzanna  140

31/05/24  

1.  Korus Anna    505
2.  Koperska Pacyńska M.  411
3.  Moczkowska Carla   391
4.  Pundzis Marta  291
5.  Kwiatkowska Julia  257
6.  Ferjan Victoria  250
7.  Nowak Liwia  240
8.  Czupryna Martyna           185
9.  Rachubik Julia  170
10. Biszkowiecka Kinga 158

31/05/24