Polska Liga Jeździecka / Drużynowy Puchar Polski - sezon 2022

REGULAMIN 2022 02/03/22

 

RANKINGI PLJ https://plj.pzj.pl/ranking/ranking-2022

KALENDARZ 2022

05-08.05.22  WOSiR Drzonków
26-29.05.22  Stadnina Koni Leśna Wola
10-12.06.22  Becker Sport Equestrian Center
24-26.06.22  JKS U Robsonów Dąbrówka Mała 
07-10.07.22  Klub Jeździecki Osadkowski Jakubowice 
29-31.07.22  KJ Agro-Handel Śrem 
12-14.08.22  KJK SZARY Michałowice
02-04.09.22  Gałkowo Masters
23-25.09.22  KJ Sielanka Warka FINAŁ

AKTUALNY RANKING PLJ 31/07/22

RANKING PLJ po 6 etapach :

Runda Złota - 1m. Jakub Kubiak  SO KJ Łąck 54 pkt 

Runda Srebrna - 1m. Andrzej Głoskowski KJ Infernal Team 45 pkt 

Runda Brązowa - 1m. Marta Szrajer Kielecki KJ  55 pkt 

Runda Młodzieżowa - 1m. Aleksandra Brzozowska Kielecki Kielecki KJ  72 pkt 

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław  32 pkt 

 

VIII ETAP PLJ  Perlage Gałkowo Masters 2-4.09.22

 

 

Zwycięzcy finałowych konkursów Gałkowo 3-4/09/22

 

Runda Złota  - 1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY   RC Riding Center Sosnowice 

Runda Srebrna - 1m. Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY  KS Nad Wigrami 

Runda Brązowa- 1m. Wiktoria Kamińska  HEART LIGHTNING SKJ Sopot

Runda Młodzieżowa  1m. Anna Pandel   CHANEL-N Jurajski LKJ w Udorzu 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki 

 

VII ETAP PLJ KJK Szary Michałowice 11-14.08.22 

Zwycięzcy finałowych konkursów KJK Szary  13-14/08/22

 

​Runda Złota  - 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

Runda Srebrna  - 1m. Jakub Krzyżosiak  CORNETO PLUS-S KS Small Cherry Trzebnica 

Runda Brązowa - 1m.  Jan Zwinger  ELEANOR Staj Zwinger CZE

Runda Młodzieżowa - 1m. Nikola Gasik SILVER BOY  JKS Equita

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław

 

 

VI ETAP PLJ Olsza 29-31.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów  Olsza 30-31/07/22

 

Finał Rundy Złotej Grand Prix - 1m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Chery Trzebnica - na zdjęciu 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI   KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Filip Skrzycyzński CAMBIALE Z   Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Aleksandra Brzozowska COMME SI  Kielecki KJ

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot.  Zdjęcia Julki - Fotografia

V ETAP PLJ KJ Osadkowski Jakubowice 07-10.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów 09-10/07/22 

Finał Runda Złotej GP - 1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jan Bobik HASALA LKS Dragon  

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kamila Czartoryska  FLEURE D'ELLE Piaff Equestrian 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Maja Kliś  BEL DE JOUR   KJ Profit Orzesze  

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot. Kamila Frąckowiak 

 

IV ETAP PLJ JKS U Robsonów 24-26.06.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 25-26/06/22

 

Runda Złota Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck   

Runda Srebrna  1m. Natalia Palmowska  LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec 

Runda Brązowa   1m. Jakub Kubiak  FERLINA  KJ SO Łąck   

Runda Młodzieżowa  1m. Amelia Depta CHANTILLY T   PLJ 

III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew 

 

fot. JKS u Robsonów 

 

III ETAP PLJ BeckerSport 10-12.06.22

   Zwycięzcy finałowych konkursów 11-12/06/22

 

Finał Rundy Złotej - Stanisław Przedpełski WKJ Warszawa

Finał Rundy SrebrnejMarcin Matelski  SK Olimpia Nowe Dąbie 

Finał Rundy Brązowej - Jakub Dolhun KJ Infernal Team

Finał Rundy MłodzieżowejNikola Gasik  JKS Equita 

DPP - OZJ Łódź 

 

 

fot Elissa Photography

 

II ETAP PLJ Leśna Wola 26-29.05.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 28-29/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Magda Kamińska - Kumorek KJ Preria

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Ewa Kut  UKJ Lalin

Finał Rundy Brązowej - 1m. Sławomir Uchwat JKS Pogórze

Finał Rundy MŁ  - 1m. Jagoda Data WLKS Krakus

​DPP - 1m. KJ Leśna Wola 

 

fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

 

I ETAP PLJ Drzonków 6-8.05.22  

Zwycięzcy finałowych konkursów 08/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Elf Ebel CHACCOLINA GER

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM KJ Agro Handel 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Marta Szrajer Kielecki KJ 

Finał Rundy Mł - 1m. Urszula Piontek KARIKA Rio Grande Krosinko

 

fot. Patrycja Seehafer @seehaferpatrycja

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  771
2. Lewandowski Aleksander 551
3Błaszczak Julia  306
4. Barański Mikołaj    270
5. Parkitny Maximilian    264
6. Piksa Magdalena  229
7. Suska Juliana  228
8. Bule Oliwier    191
9.  Maruszak Lena     156
10. Yeroshova Anastasia 121

31/08/22

1. Kozioł Klara  289
2. Pietrzak Daria    285
3. Biegalska Iga  267
4. Handzlik Maciej     245
5. Stefańska Natalia    240
6. Oleszkiewicz Lena   182
7. Szczupakowska Amelia  174
8. Jannasz Wiktoria   161
8. Osuch Aleksandra  142
10. Zawadzka Eliza   124

31/08/22

1  Babczyńska Małgorzata  2455
2  Nawrocka Roksana    1965
3. Ganowska Julia     1684
4. Sówka Nell     1650
5. Słoniec Paulina   1555
6. Przybylska Zuzanna  1360
7  Goszczyński Adam  1274
8. Lewkowicz Amelia 1200
9. Pszowski Kevin    1174
10. Wernerowicz Karolina    1150

31/08/22

1. Rąbca Milena  290
2. Cicha Zofia 272
3. Gudan Natalia 252
4. Layer Blanka       214
5. Wierucka Maria      202
5  Głoskowska Maja  202
7. Michalak Helena        174
8. Walczak Natasza    174
9  Rosa Urszula  140
10. Cytarska Hanna   126

31/08/22

1  Lewandowska Gabriela   609
2. Luboński Ignacy   360
2. Reimann Zofia   360
4. Goszczyński Tomasz   342
5. Wnuczko Sara  340
6. Koperska Pacyńska Maria   277
7  Kamińska Zofia  231
8. Wiśniewska Zofia  220
9  Starostka Maja  209
10. Sławińska Z. Nazarewicz J  207

31/08/22 

1.  Wierucka Zofia 453
2.  Kulesza Lila     443
3.  Brzykcy Liliana   333
3.  Krzeszewska Zofia    320
5.  Drozd Michalina  294
6   Lewandowska Michalina    288
7.  Jach Michalina    278
8.  Moczkowska Mia  268
9.  Przybyła Agata  262
10. Hamerska E. Mroczek J. 258

31/08/22

1. Grobelny Martyna   436    
2. Cwalina Wiktoria      409
3. Stasiak Agata     397
3. Tymieniecka Wiktiria     397
5. Pasternak Julia   378 
6. Buczek Agata  370
7. Szostowicka Karolina   342
8. Fediow Daria  322
9. Burzyńska - Ellis Anastazja    294
10. Laskowski Julian  243

31/08/22

1.  Kierznowska Jagoda   1000
2.  Aniołek Hubert 820
3.  Patecka Olga   815
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/08/22

1.  Hart Dyke Zofia       702
2.  Cwalina Wiktoria 642
3.  Pakur Zofia   515
4.  Moczkowska Carla 464
5.  Kępka Aleksandra    458
6.  Wiśniewski Marcel  449
7. Frączkowska Roksana   327
8. Sałapatek Maja        305
8. Janusz Zofia     281 
10. Janiszewska Lena   277

31/08/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   165
3. Skotarczak Nel  80
3  Kaczmarek Mikołaj     80
5  Sawicka Paulina  70
6. Kozakiewicz Paulina  60
7. Leszek Karwańska  Wiktoria   55
8. Biskup Julia   35
9.    0
10    0

31/08/22