Polska Liga Jeździecka / Drużynowy Puchar Polski - sezon 2022

REGULAMIN 2022 02/03/22

 

RANKINGI PLJ https://plj.pzj.pl/ranking/ranking-2022

RUNDA ZŁOTA 2022

​Podium Rundy Złotej 2022 - fot. Monapphoto 

Podium Rundy Złotej PLJ 2022
 
1m. Jakub Kubiak   KJ So Łąck  110 pkt 
2m. Jakub Krzyżosiak   KS Small Cherry Trzebnica  101 pkt 
3m. Antoni Tomaszewski   JKS Equita W-wa   73 pkt 
 
 

RUNDA SREBRNA 2022

 
 
 
1m. Andrzej Głoskowski  KJ Infernal Team  89 pkt 
2m. Jakub Krzyżosiak  KS Small Cherry 88 pkt 
3m. Damian Ostręga   KS Jumping Team Wiercany  65 pkt
 
 

RUNDA BRĄZOWA 2022

 

 

1m. Marta Szrajer  Kielecki Klub Jeździecki  96 pkt
2m. Agnieszka Szynkolewska  KJ Trachy Gliwice  91 pkt 
3m. Jakub Dołhun  KJ Infernal Team   67 pkt
 
 
 

RUNDA MŁODZIEŻOWA 

 
 
1m. Wiktoria Kaźmierska  TKJ Garbówek   122 pkt
2m. Aleksandra Brzozowska   Kielecki KJ  117 pkt 
3m. Jagoda Data CHENET WLKS KRAKUS Kraków  101 pkt
 
 
 

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI 2022

Podium DPP 2022  fot. Monapphoto

1m. KJ Ślęża Wrocław   58 pkt

2m. KJ Trachy Gliwice  30 pkt 
3m. Lubelski Związek Jeździecki 28 pkt 
 

KALENDARZ PLJ 2022

05-08.05.22  WOSiR Drzonków
26-29.05.22  Stadnina Koni Leśna Wola
10-12.06.22  Becker Sport Equestrian Center
24-26.06.22  JKS U Robsonów Dąbrówka Mała 
07-10.07.22  Klub Jeździecki Osadkowski Jakubowice 
29-31.07.22  KJ Agro-Handel Śrem 
12-14.08.22  KJK SZARY Michałowice
02-04.09.22  Gałkowo Masters
23-25.09.22  KJ Sielanka Warka FINAŁ

Finał WARKA 23-25.09.22

Zwycięzcy finałowych konkursów Warska 23-25/09/22 

 

Runda Złota - 1m. Jakub Krzyżosiak  ILASCHA V&V  KS Small Cherry 

Runda Srebrna - 1m. Damian Ostręga  QUILOTTA  KS Jumping Team

Runda Brązowa - 1m.. Natalia Sydow  NICO GOLD  KS Sydow Riding Team

Runda Młodzieżowa - 1m. Wiktoria Kaźmierska KOLA  TKJ Garbówek 

DPP - 1m. KJ Trachy Gliwice

 

 

 

VIII ETAP PLJ  Perlage Gałkowo Masters 2-4.09.22

 

 

Zwycięzcy finałowych konkursów Gałkowo 3-4/09/22

 

Runda Złota  - 1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY   RC Riding Center Sosnowice 

Runda Srebrna - 1m. Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY  KS Nad Wigrami 

Runda Brązowa- 1m. Wiktoria Kamińska  HEART LIGHTNING SKJ Sopot

Runda Młodzieżowa  1m. Anna Pandel   CHANEL-N Jurajski LKJ w Udorzu 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki 

 

VII ETAP PLJ KJK Szary Michałowice 11-14.08.22 

Zwycięzcy finałowych konkursów KJK Szary  13-14/08/22

 

​Runda Złota  - 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

Runda Srebrna  - 1m. Jakub Krzyżosiak  CORNETO PLUS-S KS Small Cherry Trzebnica 

Runda Brązowa - 1m.  Jan Zwinger  ELEANOR Staj Zwinger CZE

Runda Młodzieżowa - 1m. Nikola Gasik SILVER BOY  JKS Equita

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław

 

 

VI ETAP PLJ Olsza 29-31.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów  Olsza 30-31/07/22

 

Finał Rundy Złotej Grand Prix - 1m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Chery Trzebnica - na zdjęciu 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI   KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Filip Skrzycyzński CAMBIALE Z   Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Aleksandra Brzozowska COMME SI  Kielecki KJ

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot.  Zdjęcia Julki - Fotografia

V ETAP PLJ KJ Osadkowski Jakubowice 07-10.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów 09-10/07/22 

Finał Runda Złotej GP - 1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jan Bobik HASALA LKS Dragon  

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kamila Czartoryska  FLEURE D'ELLE Piaff Equestrian 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Maja Kliś  BEL DE JOUR   KJ Profit Orzesze  

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot. Kamila Frąckowiak 

 

IV ETAP PLJ JKS U Robsonów 24-26.06.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 25-26/06/22

 

Runda Złota Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck   

Runda Srebrna  1m. Natalia Palmowska  LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec 

Runda Brązowa   1m. Jakub Kubiak  FERLINA  KJ SO Łąck   

Runda Młodzieżowa  1m. Amelia Depta CHANTILLY T   PLJ 

III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew 

 

fot. JKS u Robsonów 

 

III ETAP PLJ BeckerSport 10-12.06.22

   Zwycięzcy finałowych konkursów 11-12/06/22

 

Finał Rundy Złotej - Stanisław Przedpełski WKJ Warszawa

Finał Rundy SrebrnejMarcin Matelski  SK Olimpia Nowe Dąbie 

Finał Rundy Brązowej - Jakub Dolhun KJ Infernal Team

Finał Rundy MłodzieżowejNikola Gasik  JKS Equita 

DPP - OZJ Łódź 

 

 

fot Elissa Photography

 

II ETAP PLJ Leśna Wola 26-29.05.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 28-29/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Magda Kamińska - Kumorek KJ Preria

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Ewa Kut  UKJ Lalin

Finał Rundy Brązowej - 1m. Sławomir Uchwat JKS Pogórze

Finał Rundy MŁ  - 1m. Jagoda Data WLKS Krakus

​DPP - 1m. KJ Leśna Wola 

 

fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

 

I ETAP PLJ Drzonków 6-8.05.22  

Zwycięzcy finałowych konkursów 08/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Elf Ebel CHACCOLINA GER

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM KJ Agro Handel 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Marta Szrajer Kielecki KJ 

Finał Rundy Mł - 1m. Urszula Piontek KARIKA Rio Grande Krosinko

 

fot. Patrycja Seehafer @seehaferpatrycja

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22