Polska Liga Jeździecka / Drużynowy Puchar Polski - sezon 2022

REGULAMIN 2022 02/03/22

 

RANKINGI PLJ https://plj.pzj.pl/ranking/ranking-2022

RUNDA ZŁOTA 2022

​Podium Rundy Złotej 2022 - fot. Monapphoto 

Podium Rundy Złotej PLJ 2022
 
1m. Jakub Kubiak   KJ So Łąck  110 pkt 
2m. Jakub Krzyżosiak   KS Small Cherry Trzebnica  101 pkt 
3m. Antoni Tomaszewski   JKS Equita W-wa   73 pkt 
 
 

RUNDA SREBRNA 2022

 
 
 
1m. Andrzej Głoskowski  KJ Infernal Team  89 pkt 
2m. Jakub Krzyżosiak  KS Small Cherry 88 pkt 
3m. Damian Ostręga   KS Jumping Team Wiercany  65 pkt
 
 

RUNDA BRĄZOWA 2022

 

 

1m. Marta Szrajer  Kielecki Klub Jeździecki  96 pkt
2m. Agnieszka Szynkolewska  KJ Trachy Gliwice  91 pkt 
3m. Jakub Dołhun  KJ Infernal Team   67 pkt
 
 
 

RUNDA MŁODZIEŻOWA 

 
 
1m. Wiktoria Kaźmierska  TKJ Garbówek   122 pkt
2m. Aleksandra Brzozowska   Kielecki KJ  117 pkt 
3m. Jagoda Data CHENET WLKS KRAKUS Kraków  101 pkt
 
 
 

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI 2022

Podium DPP 2022  fot. Monapphoto

1m. KJ Ślęża Wrocław   58 pkt

2m. KJ Trachy Gliwice  30 pkt 
3m. Lubelski Związek Jeździecki 28 pkt 
 

KALENDARZ PLJ 2022

05-08.05.22  WOSiR Drzonków
26-29.05.22  Stadnina Koni Leśna Wola
10-12.06.22  Becker Sport Equestrian Center
24-26.06.22  JKS U Robsonów Dąbrówka Mała 
07-10.07.22  Klub Jeździecki Osadkowski Jakubowice 
29-31.07.22  KJ Agro-Handel Śrem 
12-14.08.22  KJK SZARY Michałowice
02-04.09.22  Gałkowo Masters
23-25.09.22  KJ Sielanka Warka FINAŁ

Finał WARKA 23-25.09.22

Zwycięzcy finałowych konkursów Warska 23-25/09/22 

 

Runda Złota - 1m. Jakub Krzyżosiak  ILASCHA V&V  KS Small Cherry 

Runda Srebrna - 1m. Damian Ostręga  QUILOTTA  KS Jumping Team

Runda Brązowa - 1m.. Natalia Sydow  NICO GOLD  KS Sydow Riding Team

Runda Młodzieżowa - 1m. Wiktoria Kaźmierska KOLA  TKJ Garbówek 

DPP - 1m. KJ Trachy Gliwice

 

 

 

VIII ETAP PLJ  Perlage Gałkowo Masters 2-4.09.22

 

 

Zwycięzcy finałowych konkursów Gałkowo 3-4/09/22

 

Runda Złota  - 1m. Michał Kaźmierczak  WHOOPY BOY   RC Riding Center Sosnowice 

Runda Srebrna - 1m. Amelia Szczupakowska CHACCOS BOY  KS Nad Wigrami 

Runda Brązowa- 1m. Wiktoria Kamińska  HEART LIGHTNING SKJ Sopot

Runda Młodzieżowa  1m. Anna Pandel   CHANEL-N Jurajski LKJ w Udorzu 

Drużynowy Puchar Polski - 1m. Warmińsko Mazurski Związek Jeździecki 

 

VII ETAP PLJ KJK Szary Michałowice 11-14.08.22 

Zwycięzcy finałowych konkursów KJK Szary  13-14/08/22

 

​Runda Złota  - 1m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 

Runda Srebrna  - 1m. Jakub Krzyżosiak  CORNETO PLUS-S KS Small Cherry Trzebnica 

Runda Brązowa - 1m.  Jan Zwinger  ELEANOR Staj Zwinger CZE

Runda Młodzieżowa - 1m. Nikola Gasik SILVER BOY  JKS Equita

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław

 

 

VI ETAP PLJ Olsza 29-31.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów  Olsza 30-31/07/22

 

Finał Rundy Złotej Grand Prix - 1m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V  KS Small Chery Trzebnica - na zdjęciu 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI   KJ Agro Handel Śrem 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Filip Skrzycyzński CAMBIALE Z   Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Aleksandra Brzozowska COMME SI  Kielecki KJ

Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot.  Zdjęcia Julki - Fotografia

V ETAP PLJ KJ Osadkowski Jakubowice 07-10.07.22

 

Zwycięzcy finałowych konkursów 09-10/07/22 

Finał Runda Złotej GP - 1m. Arkadiusz Fimmel  ELASTIQUA KJ Fimmel Team 

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jan Bobik HASALA LKS Dragon  

Finał Rundy Brązowej - 1m. Kamila Czartoryska  FLEURE D'ELLE Piaff Equestrian 

Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Maja Kliś  BEL DE JOUR   KJ Profit Orzesze  

DPP - 1m. KJ Ślęża Wrocław 

 

fot. Kamila Frąckowiak 

 

IV ETAP PLJ JKS U Robsonów 24-26.06.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 25-26/06/22

 

Runda Złota Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck   

Runda Srebrna  1m. Natalia Palmowska  LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec 

Runda Brązowa   1m. Jakub Kubiak  FERLINA  KJ SO Łąck   

Runda Młodzieżowa  1m. Amelia Depta CHANTILLY T   PLJ 

III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew 

 

fot. JKS u Robsonów 

 

III ETAP PLJ BeckerSport 10-12.06.22

   Zwycięzcy finałowych konkursów 11-12/06/22

 

Finał Rundy Złotej - Stanisław Przedpełski WKJ Warszawa

Finał Rundy SrebrnejMarcin Matelski  SK Olimpia Nowe Dąbie 

Finał Rundy Brązowej - Jakub Dolhun KJ Infernal Team

Finał Rundy MłodzieżowejNikola Gasik  JKS Equita 

DPP - OZJ Łódź 

 

 

fot Elissa Photography

 

II ETAP PLJ Leśna Wola 26-29.05.22

Zwycięzcy finałowych konkursów 28-29/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Magda Kamińska - Kumorek KJ Preria

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Ewa Kut  UKJ Lalin

Finał Rundy Brązowej - 1m. Sławomir Uchwat JKS Pogórze

Finał Rundy MŁ  - 1m. Jagoda Data WLKS Krakus

​DPP - 1m. KJ Leśna Wola 

 

fot. Monika Paśko Photography Monapphoto

 

 

I ETAP PLJ Drzonków 6-8.05.22  

Zwycięzcy finałowych konkursów 08/05/22

 

Finał Rundy Złotej - 1m. Elf Ebel CHACCOLINA GER

Finał Rundy Srebrnej - 1m. Jarosław Skrzyczyński ULTIMATUM KJ Agro Handel 

Finał Rundy Brązowej - 1m. Marta Szrajer Kielecki KJ 

Finał Rundy Mł - 1m. Urszula Piontek KARIKA Rio Grande Krosinko

 

fot. Patrycja Seehafer @seehaferpatrycja

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   513
2. Kierznowska Aleksandra  487
3. Maruszak Lena 373
4. Sydow Natalia 343
5. Suska Juliana 252
6. Wypchło Aleksandra  220
7. Parkitny Maximilian  208
8. Kłapińska Laura  197
9. Lewandowski Aleksander    192
10. Stefańska Natalia  176

30/04/24

1. Biegalska Iga 485
2. Ganowska Julia 376
3. Skrzyczyński Patryk  340
4. Pietrzak Daria        311
5. Macieszczak Ewa     257
6. Zawadzka Eliza  227
7. Sówka Nell 190
8. Kucharska Antonina   132
9. Nawrocka Roksana  111
9. Hudzik Jakub  111

30/04/24

1  Kazimierczak Gaja  1120
2  Kosmol Alicja   1020
3. Kulesza Lila  990
4. Soforek Marcel  775
5. Malesa Alicja  725
6. Gola Helena   625
7  Goszczyński Adam  580
8. Chojowska Iga  525
9. Pis Hanna  520
10. Wolniewicz Karmela   490

31/03/24

1.  Sabok Gabriela  124
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 84
3.  Cytarska Hanna  70
4.  Głoskowski Franciszek  52
4.  Filkiewicz Hanna  52
6   Modzelewska Hanna  44
7.  Sławińska Aleksandra  30
7.  Luksa Paulina  30
9   Tomczak Oliwia  30
9.   Tańcula M., Leśniewska E. 28

31/03/24

1  Broniarczyk Henryk   203
2. Goszczyński Tomasz  95
3. Marszałek Amelia  93
3. Seroczyński Kacper  93
5. Wnuczko Sara   85
6. Lubońska Helena   83
7  Pellowska Blanka  82
8. Kinas Amelia   70
9  Cytarska Hanna   66
10. Sokołowska Alicja   62

31/03/24

1.  Reimann Zofia  68
2.  Leboda Oliwia  64
2.  Dziedzińska Konstancja  52
4.  Przybylska Łucja  48
4.  Szmyt Maria  48
6   Janaszczyk Lena 47
7.  Pluta Aleksander  41
8.  Ślusarczyk Iga  37
9.  Pinocy Wiktoria  36
10. Głoskowska Maja  35

31/03/24

1. Buczek Agata    160    
2. Lewicka Aleksandra   98
3. Jach Michalina  95
4.  Kurcweil Julia   88
5.  Binkowska Wera   82
6.  Molenda Lena  80
7.  Kwiatkowska Karolina   75
8.  Kałaska Zofia  74
9.  Czarnecka Aleksandra  58
10. Laskowska Aleksandra         49

31/03/24

1.  Cwalina Wiktoria   285
2.  Kamińska Zofia  270
3.  Czerepińska Maria   230
3.  Hart Dyke Zofia  230
5.  Biel Zofia  190
6.  Szostawicka Karolina   160
7.  Sławińska Zuzanna   140
8.  Ferjan Victoria  95
8.  Stobińska Cecile  95
10. Patecka Olga   85

31/03/24

1.  Korus Anna    371
2.  Koperska Pacyńska M.  245
3.  Nowak Liwia   165
4.  Rachubik Liwia   145
5.  Skoczylas Michalina  135
6.  Kwiatkowska Julia    120
7.  Ciszek Maria  120
7.  Moczkowska Carla              120
9.  Czupryna Martyna  120
9. Ferjan V. Rumińska A.  120

31/03/24