IV etap PLJ Dąbrówka Mała 24-26 czerwca 2022

Polska Liga Jeździecka / Drużynowy Puchar Polski 

 

WYNIKI ZAWODÓW              RANKINGI PLJ   

ZWYCIĘZCY FINAŁOWYCH KONKURSÓW IV ETAPU PLJ

 

 

Jakub Kubiak - zwycięzca Grand Prix Dąbrówki - Finału Rundy Złotej PLJ fot. JKS U Robsonów 

 

 

Runda Złota Grand Prix   1m. Jakub Kubiak QUILIBET   KJ SO Łąck   

Runda Srebrna  1m. Natalia Palmowska  LVIV PKZ   KJ Lotar Biskupiec 

Runda Brązowa   1m. Jakub Kubiak  FERLINA  KJ SO Łąck   

Runda Młodzieżowa  1m. Amelia Depta CHANTILLY T   PLJ 

III etap DPP - 1m. KJ Strzała Krubiczew 

AKTUALNY RANKING PLJ 26/06/22

 

RUNDA ZŁOTA   1m. Jakub Kubiak SO Łąck 37 pkt 

RUNDA SREBRNA  1m. Marcin Matelski  SK Olimpia Nowe Dąbie  32 pkt

RUNDA BRĄZOWA  1m. Marta Szrajer KJK Kielce 56 pkt 

RUNDA MŁODZIEŻOWA 1m. Wiktoria Kaźmierska TKJ Grbowek 52 pkt

DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI   1m. Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki 14 pkt

Zawody Ogólnopolskie PLJ IV Etap
Dąbrówka Mała, 24-26 czerwca 2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Dwufazowy art. 274.1.5.3 Runda Młodzieżowa (2022-06-24)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 47,52 0 29,92 250 PLN
2 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 51,14 0 31,88 200 PLN
3 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0 54,99 4 34,15 160 PLN
4 QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 1 61,45     130 PLN
5 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 46,52     100 PLN
6 BESARIAN Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 4 48,29     80 PLN
7 CHANTILLY T Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 4 49,89     40 PLN
8 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 52,58     40 PLN
9 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 53,99      
10 GARROU DE MESSITERT Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 35 77,07      
11 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 37 83,57      
  RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ ELI        
  BALOU BALOU Ziółkowska Weronika (JM.2008) Sopocki KJ ELI        
  HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI        


 

2 - N - Zwykły art. 238.2.1 Runda Brązowa (2022-06-24)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LORD FEIN Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 66,84 160 PLN
2 LORD PHOENIX K Pałucka - Boczek Marta Sopocki KJ 0 67,14 130 PLN
3 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 68,15 100 PLN
4 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 69,45 80 PLN
5 DANDY Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 70,51 40 PLN
6 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 0 70,64 40 PLN
7 WESTA Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 70,84 10 PLN
8 CELYNOS Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 0 70,95 10 PLN
9 KING HEARTBREAKER TN Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 0 71,45 10 PLN
10 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 0 72,72 10 PLN
11 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 73,06 10 PLN
12 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 74,02 10 PLN
13 CRAZY DAISY Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 0 74,09 10 PLN
14 RAMATUELLE FDS Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 74,31  
15 KIDANTE Wilczewski Robert SKJ Beckersport 0 74,55  
16 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 74,64  
17 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 74,90  
18 LORD BH Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 0 75,14  
19 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 75,45  
20 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 75,93  
21 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 77,17  
22 NINTO CHICO Kozioł Martyna (J.2004) SKJ Red Team 0 77,28  
23 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 78,54  
24 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 78,95  
25 MARIIT P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 79,34  
26 BIG SANTURIA PS Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 0 79,43  
27 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 79,76  
28 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 79,90  
29 CASTELLO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 80,99  
30 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 1 81,03  
31 HAWRO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 1 81,41  
32 DYNAMITE BRECH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 1 81,81  
33 HEVANTOS Koziarowska Natalia (Mł.2020) WLKS krakus 1 81,94  
34 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 2 82,28  
35 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 73,41  
36 SZMULA Olszewski Tomasz JKS Olsza 4 73,81  
37 EPIGRAM Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 73,85  
38 COLA CAO Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 4 74,11  
39 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 4 76,74  
40 KAIROUAN Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 4 79,82  
41 HAVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 79,99  
42 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 84,34  
43 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 5 81,13  
44 A LLE HOPP Hestkowska Dominika JKS U Robsonów 5 81,27  
45 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) St. Warszawski KJ 6 82,87  
46 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 7 83,74  
47 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 69,92  
48 BESARIAN Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 8 70,65  
49 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 9 85,16  
50 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 10 86,95  
51 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 12 84,82  
52 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 13 81,11  
53 CHILE Hestkowski Robert JKS u Robsonów 21 87,68  
54 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 27 99,77  
55 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 30 102,01  
  ASSERTIVE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav ELI    
  DELILAH Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk REZ    
  KASINIA Gonciarek Maria (MJ.2002) St. Warszawski KJ REZ    


 

3 - C - Dwufazowy art. 274.1.5.3 Runda Srebrna (2022-06-24)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) Stow. J. Stajnia Podolszyn 0 44,01 0 27,32 500 PLN
2 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 0 49,55 0 28,18 400 PLN
3 CZUMI GR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 50,39 0 28,48 320 PLN
4 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 47,57 0 28,55 260 PLN
5 FLOURIN DU ROUET Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 46,75 0 28,67 200 PLN
6 GRAZIANO PK Wilczewski Robert SKJ Beckersport 0 49,01 0 28,72 160 PLN
7 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 48,17 0 29,42 80 PLN
8 QUADRO Z Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 49,11 0 29,50 80 PLN
9 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 51,73 0 29,69 20 PLN
10 LVIV PKZ Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 0 49,34 0 29,77 20 PLN
11 EUFORIA Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 46,11 0 29,94 20 PLN
12 AVALANCHE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 0 46,53 0 29,99 20 PLN
13 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 49,20 0 30,06 20 PLN
14 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 0 52,26 0 30,14 20 PLN
15 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 44,03 0 30,16 20 PLN
16 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) Klub Jeździecki J.J. Darboven 0 48,17 0 30,38 20 PLN
17 FERLINA Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 51,48 0 30,56  
18 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 0 49,91 0 31,00  
19 BALERO BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 47,39 0 31,27  
20 DYNAMITE BRECH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 50,15 0 31,64  
21 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 0 49,59 0 31,95  
22 UNIQUE Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 0 49,85 0 33,03  
23 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 49,47 0 33,35  
24 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 51,92 0 33,44  
25 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 51,47 0 33,73  
26 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 46,48 0 35,95  
27 ROYAL CASSIN Rybarczyk-Wiśniewska Paulina Bez Przynależności Klubowej 0 56,11 0 36,55  
28 LORD FEIN Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 46,33 0 37,03  
29 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 45,37 4 27,98  
30 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 0 47,67 4 29,58  
31 CHEVAL DE COEUR Wilczewski Robert SKJ Beckersport 0 52,81 4 29,89  
32 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 51,41 4 31,19  
33 CELYNOS Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 0 50,26 4 31,63  
34 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 0 48,08 4 31,88  
35 BIG SANTURIA PS Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 0 51,76 4 32,93  
36 CANJER HST Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 48,60 4 32,96  
37 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (J.2006) Sopocki KJ 0 48,96 4 33,74  
38 CASILDA NW Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 0 51,39 4 36,85  
39 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 46,43 4 37,74  
40 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 50,42 4 38,48  
41 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 45,71 8 29,28  
42 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 47,53 8 30,42  
43 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 48,40 9 42,23  
44 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 0 46,05 12 32,17  
45 EDER Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 48,04 23 56,33  
46 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 47,35 29 62,62  
47 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 45,00      
48 CORIWAY Chmielowska Emilia (MJ.2003) Wrocławski KJ 4 48,03      
49 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 48,11      
50 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 48,29      
51 PERFECT SMILE Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 4 49,58      
52 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 49,63      
53 KORALL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 4 49,80      
54 WIARADO Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 4 49,82      
55 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 4 51,43      
56 JETOULON VAN DE RIETVENNE Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 52,81      
57 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 4 53,66      
58 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 53,68      
59 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 54,47      
60 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 8 47,97      
61 EPIGRAM Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 8 49,96      
62 LALY VD BISSCHOP Adach Miłosz KJ Arpav 8 51,43      
63 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 25 73,01      
  JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn ELI        
  CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (MJ.2003) SKJ Hawajka Majdan REZ        


 

4 - CC - Zwykły art. 238.2.1 Runda Złota (2022-06-24)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 64,81 750 PLN
2 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 64,89 600 PLN
3 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 0 68,58 480 PLN
4 FERDINAND Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 68,96 390 PLN
5 VERONA Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 69,67 300 PLN
6 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 0 70,55 240 PLN
7 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 71,92 120 PLN
8 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 72,46 120 PLN
9 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 74,29  
10 ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów 4 65,86  
11 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 67,66  
12 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 4 69,39  
13 QUILIBET Kubiak Jakub KJ SO Łąck 4 69,67  
14 CRAZY DAISY G Adach Miłosz KJ Arpav 4 71,68  
15 MODEST VAN DEN EIK Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 72,59  
16 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 74,80  
17 LUGANO Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 7 81,48  
18 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 8 71,23  
19 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 8 72,94  
20 PERFECT SMILE Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 8 73,44  
21 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 8 77,42  
22 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 8 77,61  
23 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 40 94,39  
  MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław ELI    
  DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (J.2006) Sopocki KJ REZ    
  C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ REZ    


 

5 - P - Zwykły art. 238.2.1 Runda Młodzieżowa (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 62,91 250 PLN
2 SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów 0 63,94 200 PLN
3 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 64,34 160 PLN
4 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 68,49 130 PLN
5 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0 69,86 100 PLN
6 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 0 70,43 80 PLN
7 BALOU BALOU Ziółkowska Weronika (JM.2008) Sopocki KJ 0 71,77 40 PLN
8 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 4 58,69 40 PLN
9 JE T'AIME Procińska Lena (JM.2009) Sopocki KJ 4 62,80  
10 BESARIAN Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 14 87,15  
11 CHANTILLY T Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 15 88,46  
12 QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 19 92,70  
  ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek ELI    


 

6 - N - Dwufazowy art. 274.1.5.3 Runda Brązowa (2022-06-25)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 50,37 0 25,85 250 PLN
2 WESTA Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 49,17 0 27,49 200 PLN
3 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 48,78 0 27,57 160 PLN
4 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 49,21 0 27,99 130 PLN
5 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 48,19 0 28,14 100 PLN
6 SON CONTENDER Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 0 49,55 0 28,26 80 PLN
7 CELYNOS Psiuk Maja (J.2006) Sobieski Jumping Team 0 52,66 0 28,51 40 PLN
8 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 0 52,04 0 29,28 40 PLN
9 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 51,49 0 29,60 10 PLN
10 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 51,21 0 30,17 10 PLN
11 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 54,34 0 30,21 10 PLN
12 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 51,35 0 30,51  
13 ZO SPECIAL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 52,06 0 30,55  
14 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 0 51,73 0 30,66  
15 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 0 53,75 0 31,00  
16 KASINIA Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 54,27 0 31,55  
17 SZMULA Olszewski Tomasz JKS Olsza 0 52,78 0 31,86  
18 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 0 56,89 0 31,92  
19 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 53,35 0 31,95  
20 INIESTA-V Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 55,93 0 32,13  
21 CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (MJ.2003) SKJ Hawajka Majdan 0 54,04 0 32,18  
22 DIAMANTE Jagniewska Maja (J.2006) Sopocki KJ 0 54,55 0 32,19  
23 COLA CAO Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 0 51,98 4 26,18  
24 LORD BH Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 0 55,44 4 33,56  
25 HAWRO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 57,56 REZ    
26 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 2 60,70      
27 DELILAH Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 4 49,31      
28 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) St. Warszawski KJ 4 49,33      
29 RAMATUELLE FDS Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 51,45      
30 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 52,99      
31 JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 53,97      
32 NINTO CHICO Kozioł Martyna (J.2004) SKJ Red Team 4 54,60      
33 HAVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 54,78      
34 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 4 55,50      
35 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (J.2005) TKJ Garbówek 4 56,79      
36 QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 4 56,85      
37 BESARIAN Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 4 58,25      
38 ASSERTIVE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 6 60,79      
39 CHANTILLY T Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 8 52,02      
40 KAIROUAN Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 8 62,13      
41 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 13 67,42      
42 KING HEARTBREAKER TN Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 18 72,81      
43 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 51 93,51      
  SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek ELI        
  CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała REZ        


 

7 - C - Zwykły art. 238.2.1 Runda Srebrna (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LVIV PKZ Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 0 58,58 500 PLN
2 FERLINA Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 60,25 400 PLN
3 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 61,61 320 PLN
4 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (J.2006) Sopocki KJ 0 62,41 260 PLN
5 PERFECT SMILE Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 0 62,45 200 PLN
6 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 0 62,89 160 PLN
7 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) St. Warszawski KJ 0 63,07 80 PLN
8 AVALANCHE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 0 63,43 80 PLN
9 CRAZY DAISY Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 0 64,71 20 PLN
10 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 65,62 20 PLN
11 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) Klub Jeździecki J.J. Darboven 0 66,16 20 PLN
12 EDER Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 67,58  
13 LORD FEIN Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 68,22  
14 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 69,86  
15 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 71,53  
16 KORALL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 73,77  
17 QUADRO Z Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 74,62  
18 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 0 75,56  
19 WIARADO Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 75,59  
20 GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 76,69  
21 LALY VD BISSCHOP Adach Miłosz KJ Arpav 0 78,50  
22 FLOURIN DU ROUET Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 4 57,36  
23 GRAZIANO PK Wilczewski Robert SKJ Beckersport 4 60,18  
24 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 4 61,62  
25 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 4 64,45  
26 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) Stow. J. Stajnia Podolszyn 4 66,91  
27 BIG SANTURIA PS Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 4 68,32  
28 EPIGRAM Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 68,60  
29 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 69,51  
30 EUFORIA Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 69,77  
31 KIDANTE Wilczewski Robert SKJ Beckersport 4 70,28  
32 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 74,44  
33 DYNAMITE BRECH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 4 75,16  
34 ROYAL CASSIN Rybarczyk-Wiśniewska Paulina Bez Przynależności Klubowej 4 75,39  
35 HEVANTOS Koziarowska Natalia (Mł.2020) WLKS krakus 4 76,04  
36 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 77,48  
37 ILANIA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 78,90  
38 MARIIT P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 6 80,02  
39 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 8 65,42  
40 LORD PHOENIX K Pałucka - Boczek Marta Sopocki KJ 8 74,70  
41 CORIWAY Chmielowska Emilia (MJ.2003) Wrocławski KJ 11 81,82  
42 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 21 83,76  
43 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 22 88,83  
44 CASTELLO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 28 102,83  
  CHEVAL DE COEUR Wilczewski Robert SKJ Beckersport ELI    
  GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ ELI    
  ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ REZ    
  RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew REZ    
  LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew REZ    


 

8 - CC - Dwufzowy art. 274.1.5.3 Runda Złota (2022-06-25)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 47,77 0 28,17 750 PLN
2 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 47,98 0 29,25 600 PLN
3 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 0 48,94 0 29,28 480 PLN
4 LUGANO Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 49,47 0 29,69 390 PLN
5 JETOULON VAN DE RIETVENNE Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 0 50,63 0 32,61 300 PLN
6 CRAZY DAISY G Adach Miłosz KJ Arpav 0 48,19 0 33,35 240 PLN
7 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 0 47,77 0 33,81 120 PLN
8 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 49,03 4 29,83 120 PLN
9 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 48,06 4 36,48  
10 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 4 44,04      
11 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (J.2006) Sopocki KJ 4 44,57      
12 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 4 46,95      
13 HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 47,49      
14 MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 47,89      
15 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 4 48,02      
16 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 48,34      
17 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 48,55      
18 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 4 48,59      
19 MODEST VAN DEN EIK Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 49,02      
20 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 50,51      
21 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 52,03      
22 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 52,29      
23 UNIQUE Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 8 53,06      
24 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 24 62,59      
  CANJER HST Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn ELI        


 

9 - N - Drużynowy art. 238.2.2 DPP (2022-06-25)
        Zespół     Szef I Nawrót I Nawrót Liczy Wynik Czas II Nawrót II Nawrót Liczy Wynik Czas   Rozgrywka Rozgrywka Liczy Wynik Czas    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub ID Kolejność Pozycja ekipy Pkt. Czas się Po I Naw. Po I Naw. Pkt. Czas się Po II Naw. Po II Naw. Wynik zesp. Punkty Czas się Po rozgr. Po rozgr. Razem Nagroda
1 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew F 5 1   0 72,34 1 0 217,24     0           0     0 2000 PLN
1 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew F 5 2   0 69,84 1 0 217,24     0           0     0  
1 CASILDA NW Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew F 5 3   0 75,06 1 0 217,24     0           0     0  
2 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) A 1 1   4 75,48 1 4 224,24     0           0     4 1200 PLN
2 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn A 1 2   REZ   0 4 224,24     0           0     4  
2 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn A 1 3   0 76,49 1 4 224,24     0           0     4  
2 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego A 1 4   0 72,27 1 4 224,24     0           0     4  
3 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie D 4 1   4 75,50 1 8 225     0           0     8 800 PLN
3 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie D 4 2   0 77,16 1 8 225     0           0     8  
3 LE-GO FRIENDS Kopcych Anna LKJ w Gałkowie D 4 3   4 72,34 1 8 225     0           0     8  
4 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław B 2 1   4 77,29 1 12 236,11     0           0     12  
4 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław B 2 2   0 79,99 1 12 236,11     0           0     12  
4 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław B 2 3   8 78,83 1 12 236,11     0           0     12  
5 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ H 7 1   4 78,39 1 16 233,44     0           0     16  
5 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ H 7 2   12 77,51 1 16 233,44     0           0     16  
5 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ H 7 3   0 77,54 1 16 233,44     0           0     16  
6 ASSERTIVE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav C 3 1   36 95,79 1 40 244,16     0           0     40  
6 KING HEARTBREAKER TN Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo C 3 2   4 77,78 1 40 244,16     0           0     40  
6 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka C 3 3   0 70,59 1 40 244,16     0           0     40  
7 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ G 6 1   12 73,51 1 ELI 150,56     0           0     ELI  
7 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ G 6 2   0 77,05 1 ELI 150,56     0           0     ELI  
7 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki G 6 3   ELI   1 ELI 150,56     0           0     ELI  


 

10 - P1 - Dwufazowy art. 274.1.5.3 Finał Rundy Młodzieżowej (2022-06-26)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CHANTILLY T Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 0 47,60 0 29,07 500 PLN
2 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 0 50,50 0 29,73 400 PLN
3 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 47,97 0 29,90 320 PLN
4 COMME SI Brzozowska Aleksandra (JM.2009) Kielecki KJ 0 50,34 0 30,09 260 PLN
5 KARIKA Piontek Urszula (Mł.2011) RIO GRANDE Krosinko 0 46,33 8 34,67 200 PLN
6 JE T'AIME Procińska Lena (JM.2009) Sopocki KJ 0 49,52 ELI   160 PLN
7 KARTOUCHE Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 52,86     80 PLN
8 BRAVE HEART Kaźmierska Wiktoria (JM.2009) Tuszyński KJ Garbówek 4 53,05     80 PLN
9 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 10 65,62      
10 QUIBUS VAN DE CLAEVERVALLEI Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 14 69,33      
11 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 22 69,33      
12 BALOU BALOU Ziółkowska Weronika (JM.2008) Sopocki KJ 41 88,97      
  SILVER BOY Gasik Nikola (JM.2008) JKS Equita Świętochów ELI        


 

11 - N1 - Dwufazowy art. 274.1.5.3 Finał Rundy Brązowej (2022-06-26)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FERLINA Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 48,53 0 23,36 750 PLN
2 INIESTA-P Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 51,79 0 23,66 600 PLN
3 OSI Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 46,07 0 24,19 480 PLN
4 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 52,05 0 24,83 390 PLN
5 CRUSTY CROC Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 46,76 0 24,95 300 PLN
6 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 51,50 0 25,08 240 PLN
7 CELYNOS Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 0 50,85 0 25,31 120 PLN
8 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 48,34 0 25,38 120 PLN
9 KING HEARTBREAKER TN Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 0 46,83 0 25,52 3030 PLN
10 LORD PHOENIX K Pałucka - Boczek Marta Sopocki KJ 0 46,71 0 27,05 30 PLN
11 WIARADO Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 49,73 0 28,12 30 PLN
12 LORD BH Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 0 51,48 0 28,72 30 PLN
13 ZO SPECIAL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 48,13 0 29,96 30 PLN
14 HAWRO Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 51,44 0 31,16  
15 LORD FEIN Romaniecka Nadia (MJ.2003) Sobieski Jumping Team 0 44,36 4 22,97  
16 ARENA Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 46,30 4 23,71  
17 KORALL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 49,15 4 24,00  
18 TENOR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 50,34 4 24,89  
19 RAMATUELLE FDS Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 48,22 4 25,51  
20 ALMANZO Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 47,91 4 25,56  
21 DELILAH Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 0 46,00 4 25,75  
22 MY LORD Sosnowska-Niemczuk Kaja Kielecki KJ 0 53,99 4 27,12  
23 HAVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 0 49,70 4 31,84  
24 DOLLAR GYM Gantner Krystyna (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 50,34 4 33,03  
25 HIMEQUYL Szrajer Marta Kielecki Klub Jeździecki 0 49,11 8 26,96  
26 IVAR VDL Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 0 48,25 8 27,80  
27 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 47,32 8 30,60  
28 ZABAWA Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 45,47 10 41,10  
29 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 49,16 19 46,36  
30 EVER SO CLEVER Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 43,45      
31 RASCO Markiewicz Alicja (J.2005) St. Warszawski KJ 4 44,74      
32 WESTA Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 4 45,98      
33 CHARLIE Sylwester Nadia (JM.2007) Sopocki KJ 4 46,78      
34 BAKO 2 Bar Karolina (J.2004) KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 4 47,28      
35 KIDANTE Wilczewski Robert SKJ Beckersport 4 47,38      
36 GREEN DAY Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 4 48,04      
37 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 48,96      
38 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 49,97      
39 COLA CAO Dąbrowska Agata (JM.2008) KS AZS UWM Olsztyn 4 50,20      
40 EDER Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 4 50,21      
41 BESARIAN Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team 4 50,85      
42 Q.DU REVERDY Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 54,24      
43 SONATA W Czeszejko-Sochacka Lena (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 8 45,92      
44 ENESCO DU LYS Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 8 48,48      
45 SON CONTENDER Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 8 56,49      
46 DANDY Tomaszewska Zuzanna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 12 60,27      
47 SZMULA Olszewski Tomasz JKS Olsza 16 44,09      
48 AMALA Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn 16 64,85      
49 KASINIA Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 16 68,87      
50 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 20 48,57      
51 RHIANNA S Piontek Helena (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 24 68,14      
52 JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 29 69,97      
53 DINKEN'S LADY Strzeszewska Ewa (MJ.2003) BPK (MAZ) 45 77,51      
  NINTO CHICO Kozioł Martyna (J.2004) SKJ Red Team ELI        
  KAIROUAN Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs REZ        
  CLASSIC BLUE HIVETTE Z Orlikowski Antoni (MJ.2003) SKJ Hawajka Majdan REZ        
  A LLE HOPP Hestkowska Dominika JKS U Robsonów REZ        


 

12 - C1 - Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał Rundy Srebrnej (2022-06-26)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LVIV PKZ Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 0 70,67 0 33,68 1250 PLN
2 RIANA P Pilkiewicz Krystyna (MJ.2001) JKS Equita Świętochów 0 71,24 0 37,02 1000 PLN
3 CORAZZI Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 72,34 0 37,29 800 PLN
4 PORTOS Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 0 70,98 0 42,48 650 PLN
5 QUADRO Z Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 73,79 4 36,85 500 PLN
6 CRAZY DAISY Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 0 74,56 4 36,97 400 PLN
7 C-BELLE LUNE J Tejchman-Konarzewska Joanna (J.2004) Sopocki KJ 0 68,43 4 38,78 200 PLN
8 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 72,00 4 41,62 200 PLN
9 DYNAMITE BRECH Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 0 74,95 4 42,64 50 PLN
10 CONSTANTINE M Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 0 71,64 8 42,01 50 PLN
11 SUNCLAIR Z Mróz Kacper Stow. Warszawski KJ 0 74,40 8 43,06 50 PLN
12 EUFORIA Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 69,12 12 52,92  
13 A BIT OF MAGIC Czerska Aleksandra (MJ.2001) KJ Bonin 0 74,38 20 52,38  
14 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 69,82 WYC    
15 DIARETTO Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 1 76,11      
16 CANJER HST Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 4 67,30      
17 AVALANCHE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 4 68,34      
18 DIAMANTA BALOUBET Niziołek Zuzanna (J.2006) Sopocki KJ 4 69,41      
19 COCA LIGHT SEMILLY Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 71,06      
20 LOS ANGELES Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 4 71,12      
20 FILOUGRAMA Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 4 71,12      
22 ESI CHINA GIRL Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 71,44      
23 CZUMI GR Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 4 72,25      
24 BALERO BRECH Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 72,76      
25 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 72,92      
26 BIG SANTURIA PS Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 4 74,28      
27 EPIGRAM Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 75,74      
28 CASTELLO Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew 5 76,32      
29 DARO BLUE Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 5 76,34      
30 ROYAL CASSIN Rybarczyk-Wiśniewska Paulina Bez Przynależności Klubowej 5 76,46      
31 SKŁADNIA Gintowt-Juchniewicz Zofia (J.2005) Stow. J. Stajnia Podolszyn 8 66,05      
32 MAJERAN Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 8 67,42      
33 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 8 69,92      
34 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 8 71,09      
35 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (J.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 8 71,66      
36 GRAZIANO PK Wilczewski Robert SKJ Beckersport 8 71,80      
37 PERFECT SMILE Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 8 73,99      
38 CASILDA NW Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 8 74,62      
39 HEVANTOS Koziarowska Natalia (Mł.2020) WLKS krakus 8 74,92      
40 KAYNE Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 12 74,58      
41 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 16 69,05      
42 CASPAR MS Tocha Zofia (J.2005) Klub Jeździecki J.J. Darboven 16 81,06      
  CORIWAY Chmielowska Emilia (MJ.2003) Wrocławski KJ ELI        
  GOLDEN GIRL Lasecka Wiktoria (J.2006) Stow. SK Olimpia Nowe Dąbie ELI        
  CHEVAL DE COEUR Wilczewski Robert SKJ Beckersport REZ        
  Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław REZ        
  LALY VD BISSCHOP Adach Miłosz KJ Arpav REZ        


 

12 - CC1 - GRAND PRIX Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 Finał Rundy Złotej (2022-06-26)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 QUILIBET Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 74,95 0 39,47 3000 PLN
2 CHACCOS BOY Szczupakowska Amelia (J.2006) KS Nad Wigrami Sp. z o.o. Mikołajewo 0 70,43 0 40,44 2400 PLN
3 FOR FUTURE Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o. 0 74,83 4 42,01 1920 PLN
4 ESKOBAR Przedpełski Stanisław Stow. Warszawski KJ 0 73,36 8 43,58 1560 PLN
5 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (J.2005) KJ ViArt Kampinos 0 77,73 8 49,71 1200 PLN
6 FERDINAND Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 77,54 REZ   960 PLN
7 UNIQUE Šipaila Nerijus NSO Sport Horses 1 80,17     480 PLN
8 ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS U Robsonów 4 72,78     480 PLN
9 LUGANO Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 4 73,16      
10 CRAZY DAISY G Adach Miłosz KJ Arpav 4 76,58      
11 MODEST VAN DEN EIK Martinaviči?t? Laura Equus Jojimo Mokykla 4 78,80      
12 VERONA Dąbrowska Magdalena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn 8 71,51      
13 TIGRINA Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn 8 76,59      
14 HASSLING-KETLING Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów 8 77,80      
15 COLE PORTER Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 12 76,47      
16 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 16 78,27      
17 CELTA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice 31 98,67      
  MISTER CASH Strzałkowski Antoni KJ Strzała Krubiczew REZ        
  KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew REZ        
  QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ REZ        
  JETOULON VAN DE RIETVENNE Maruszak Lena (MJ.2003) KS AZS UWM Olsztyn REZ        
  HASALA Bobik Jan LKS Dragon Nowielice REZ        


 

ZR2 - Kuce A1 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-24)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 48,98  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 48,09  
1 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 47,58  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 49,34  
1 GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 55,81  
1 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 58,12  
1 GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 49,87  
  AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy ELI    


 

ZR3 - Kuce A2 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-24)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 56,78  
1 PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie 0 47,72  
3 PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie 4 45,15  


 

ZR4 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 (2022-06-24)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 WIKI Łukaszewska Martyna (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 0 68,15 +1,15  
2 LODŻA Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0 68,21 +1,21  
3 HULTAJ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 69,31 +2,31  
4 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   0 64,56 -2,44  
5 Goras Urbanavicius Marius   0 63,91 -3,09  
6 MEDUJA Muižyt? Gabriel? (MJ.2002) Equus jojimo mokykla 0 70,18 +3,18  
7 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 62,74 -4,26  
8 CASARES BLUE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 0 61,43 -5,57  
9 GRINGO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 61,38 -5,62  
10 ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 0 61,15 -5,85  
11 RAFAEL Gryglicka Zofia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 0 61,03 -5,97  
12 LUCY DES 4 VENTS Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 61,01 -5,99  
13 DIAMOND Z Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 60,91 -6,09  
14 PABLO Wojciechowicz Nadia (JM.2009) Brak 0 60,25 -6,75  
15 Goras Jankauskyte Adrija   0 60,09 -6,91  
16 VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 59,20 -7,80  
17 SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 0 58,19 -8,81  
18 FOR FLY Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 0 58,15 -8,85  
19 A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 0 57,78 -9,22  
20 GAROU DU ECLAT Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 57,38 -9,62  
21 CYGANKA Mentryka Gabriela (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 0 55,63 -11,37  
22 LA PALMA Ślazińska Malwina (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 0 54,81 -12,19  
23 KORSARZ Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 4 66,58 -0,42  
24 ESTORIL Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 4 64,38 -2,62  
25 QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 61,80 -5,20  
26 NITRYT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 4 60,73 -6,27  
27 SHENINGAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 4 60,67 -6,33  
28 Tenoras Muizyte Gabriele   4 60,14 -6,86  
29 ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 4 55,64 -11,36  
30 ALEX DREAM Czerwińska Izabela (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 16 62,84 -4,16  
31 MANDRAGORRA Guzowska Kinga (JM.2009) JKS MALTANKA 16 91,69 +24,69  
T WIKI Łukaszewska Martyna (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 0 67,12 +0,12  
T ESTORIL Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 68,56 +1,56  
T Tenoras Muizyte Gabriele   0 64,20 -2,80  
T ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 0 63,11 -3,89  
T GRINGO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 4 59,59 -7,41  
T QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 59,12 -7,88  
T GAROU DU ECLAT Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 4 53,30 -13,70  
T A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 4 53,08 -13,92  
T MANDRAGORRA Guzowska Kinga (JM.2009) JKS MALTANKA REZ      
T HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 4 66,63 -0,37  
T ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 4 57,94 -9,06  


 

ZR5 - L - Dwufazowy (2022-06-24)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LEONARDO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 0 45,95 0 31,45 200 PLN
2 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 0 47,36 0 31,62 150 PLN
3 WIMBLEDON Matusewicz Alicja (J.2006) KJ Bracia Romanowscy 0 44,03 0 33,19 100 PLN
4 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 0 47,24 0 34,16 75 PLN
5 N-COMPOSTELLA MVH Z Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 0 46,96 0 34,53 50 PLN
6 HERR VITO Ostrowska Julia (J.2006) JKS U Robsonów 0 44,93 0 37,85  
7 JE T'AIME Procińska Lena (JM.2009) Sopocki KJ 0 43,15 0 38,18  
8 DE FUTORE Z Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav 0 48,55 0 38,96  
9 GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 0 46,19 0 40,71  
10 ELNINIO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 48,25 0 40,80  
11 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 47,71 0 43,76  
12 ANTIBES Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0 51,85 0 44,63  
13 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 49,34 0 44,69  
14 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 0 48,15 0 45,96  
15 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 43,21 4 37,36  
16 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 0 51,82 4 39,73  
17 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) SK Olimpia 0 47,04 4 41,73  
18 LIKEUR PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 0 50,71 4 45,57  
19 VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 49,79 4 47,76  
20 CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 51,93 6 49,13  
21 SZAQUEST Dowgiałło Jędrzej (J.2006) bpk 0 45,84 49 84,54  
22 RAFAEL Gryglicka Zofia (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 0 41,93 ELI    
22 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 0 42,64 ELI    
24 CELVISTO Reszka Martyna (J.2005) BPK 2 53,41      
25 FOR FUTURE PJT Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 2 53,66      
26 HAWANA Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 35,19      
27 VHS RAMOS Olesiński Mariusz UKS Volteo 4 41,61      
28 CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 4 41,93      
29 DIAMANTE Jagniewska Maja (J.2006) Sopocki KJ 4 44,49      
30 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   4 45,02      
31 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 4 49,37      
32 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 49,71      
33 MEDUJA Muižyt? Gabriel? (MJ.2002) Equus jojimo mokykla 4 49,81      
34 MARATON Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 4 49,94      
35 FOR FLY Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 4 50,15      
36 CASARES BLUE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 4 51,03      
37 AL PACINO J Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 4 51,65      
38 DIAGNOSTYKA Uzdowska Agata Niezrzeszone 6 53,06      
39 NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 8 46,50      
40 MISSOURI Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 46,88      
41 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 10 57,57      
42 ORIESKA Kaczorowska Zofia (Mł.2010) St. Sportowe Golden Horse 11 54,57      
43 CYGANKA Mentryka Gabriela (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 12 46,42      
44 FANTASTIC GR Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 12 47,30      
45 CZARIA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 12 51,44      
46 SANDOR Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 16 63,33      
47 CHELSEA BLUE PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 17 64,35      
48 HULTAJ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 34 73,71      
49 CON PASSIONE Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 48 87,80      
50 VHS CASTELLA Olesiński Mariusz UKS Volteo 53 92,12      
  UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ ELI        
  GRANIT Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club ELI        
  CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Klub Jeździecki Arpav ELI        
  PABLO Radzikowska Nadia (JM.2008) Jks u robsonow ELI        
T CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 51,69 1 48,23  
T AL PACINO J Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 50,05 4 47,30  
T CON PASSIONE Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 50,93 5 48,42  
T COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 43,18      
T VHS RAMOS Olesiński Mariusz UKS Volteo 12 40,04      
T UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 52 91,94      
T GRANIT Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club ELI        
T DE FUTORE Z Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav 0 47,52 0 36,36  
T ORIESKA Kaczorowska Zofia (Mł.2010) St. Sportowe Golden Horse 0 44,11 0 41,99  
T NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 0 44,17 4 35,84  
T ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) SK Olimpia 0 45,56 4 38,96  
T CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 4 44,21      
T DIAGNOSTYKA Uzdowska Agata Niezrzeszone 4 55,11      
T MARATON Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 5 52,22      
T MISSOURI Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 43,85      
T CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Klub Jeździecki Arpav 17 64,95      


 

ZR P - P - Zwykły art.238.2.1 (2022-06-24)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SON CONTENDER Wilczewska Weronika (MJ.2002) bpk 0 52,46 300 PLN
2 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 0 55,73 200 PLN
3 FIJI Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 56,67 100 PLN
4 CONX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 60,86 50 PLN
5 SZAQUEST Dowgiałło Jędrzej (J.2006) bpk 0 64,58 50 PLN
6 LIKEUR PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 0 65,16  
7 INIESTA-V Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 65,84  
8 COOLIO S Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 0 67,13  
9 GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 0 68,31  
10 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 0 69,19  
11 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 70,58  
12 AL CAPONE Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 70,60  
13 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (J.2005) TKJ Garbówek 0 76,71  
14 KASINIA Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 76,87  
15 ZO SPECIAL Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 4 52,13  
16 GALILEO Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 4 55,74  
17 CÉLINE Kowalski Kamil (J.2004) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 4 57,53  
18 JE T'AIME Procińska Lena (JM.2009) Sopocki KJ 4 57,94  
19 WIMBLEDON Matusewicz Alicja (J.2006) KJ Bracia Romanowscy 4 58,07  
20 HERR VITO Ostrowska Julia (J.2006) JKS U Robsonów 4 67,41  
21 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 4 68,00  
22 N-COMPOSTELLA MVH Z Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 4 68,44  
23 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 69,84  
24 SEJANA K Szor Anna (JM.2008) SKJ Bajardo Augustówek 4 70,20  
25 EASY FLY Hestkowska Dominika JKS U Robsonów 4 70,88  
26 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 4 73,79  
27 FOR FUTURE PJT Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 77,82  
28 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 5 78,92  
29 CHANTILLY T Depta Amelia (JM.2007) Pomorska Liga Jeździecka 8 59,56  
30 CHELSEA BLUE PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 8 64,00  
31 DIAMANTE Jagniewska Maja (J.2006) Sopocki KJ 8 64,66  
32 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 8 68,59  
33 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 8 68,89  
34 JACKPOT VAN’T ZONNEVELD BAUSZYŃSKA Wiktoria   8 71,25  
35 JANNEMAN Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn 10 83,73  
36 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 12 70,52  
37 LEONARDO Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk 12 71,27  
38 SANDOR Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 12 72,97  
39 JACERA Piórkowska Maria (JM.2007) BPK - WMA 12 73,30  
40 FELLOW Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 16 68,55  
41 CELVISTO Reszka Martyna (J.2005) BPK 16 81,07  
42 BALOU BALOU Ziółkowska Weronika (JM.2008) Sopocki KJ 16 81,26  
43 ASSERTIVE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 25 82,94  
44 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 25 114,76  
45 PERHAN Hestkowski Robert JKS u Robsonów 32 97,82  
  CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI    
  ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek ELI    


 

ZR6 - Kuce A0 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 54,40  
2 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 19 84,25  


 

ZR7 - Kuce A1 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 54,63  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 52,40  
1 MISS TOASTIE Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 0 65,14  
1 TORNADO Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 0 68,25  
1 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 0 62,44  
1 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 69,03  
1 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS U Robsonów 0 55,54  
1 CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 0 66,09  
9 TORNADO Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 4 69,66  
9 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 4 53,97  
9 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 4 57,36  
12 POSEJDON Cytarska Hanna (Mł.2014) Polish Pony Club Sp. z o.o. Tomaszkowo 6 79,03  
13 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 14 79,34  
14 MISS TOASTIE Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 27 134,01  
15 CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 82 147,26  
  GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza ELI    
  GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza ELI    
  PASJONATA POKER Kacprzak Lena (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI    
  PASJONATA POKER Kacprzak Lena (Mł.2012) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI    


 

ZR8 - Kuce A2 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 59,57  
1 PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie 0 55,05  
1 Fly of Fency Majos Natalia bpk 0 65,89  
1 K-Polo Półgrabska Aleksandra bpk 0 67,11  
1 Fly of Fency Majos Natalia bpk 0 68,78  
6 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 60,22  
6 K-Polo Półgrabska Aleksandra bpk 4 81,19  


 

ZR9 - LL - Z trafieniem w normę czasu S1 (2022-06-25)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 Goras Jankauskyte Adrija   0 66,31 +0,31  
2 Goras Urbanavicius Marius   0 64,68 -1,32  
3 SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 0 64,60 -1,40  
4 ESTORIL Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 0 67,92 +1,92  
5 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   0 68,35 +2,35  
6 QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 60,00 -6,00  
7 Tenoras Muizyte Gabriele   0 59,96 -6,04  
8 GRINGO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 58,78 -7,22  
9 LUMINAT Formela Martyna (JM.2009) JKS u Robsonów 0 57,78 -8,22  
10 A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 0 57,14 -8,86  
11 WERSAL Dyczewski Jacek (J.2006) Brak klubu 0 55,19 -10,81  
12 ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 0 52,79 -13,21  
13 LA PALMA Ślazińska Malwina (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 4 58,21 -7,79  
14 ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 4 75,75 +9,75  
15 GAROU DU ECLAT Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 4 54,32 -11,68  
16 PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie 4 46,93 -19,07  
17 LODŻA Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 4 92,82 +26,82  
18 ALEX DREAM Czerwińska Izabela (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 16 68,36 +2,36  
  LOANDA Mazur Aleksandra (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej REZ      
T QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 63,05 -2,95  
T GRINGO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 60,32 -5,68  
T ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 0 59,51 -6,49  
T Tenoras Muizyte Gabriele   0 73,95 +7,95  
T ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 4 52,85 -13,15  
T LODŻA Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 8 76,73 +10,73  
T LOANDA Mazur Aleksandra (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej REZ      


 

RMK 3 - L - RMK 4 etnie z oceną stylu konia (2022-06-25)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LUCY DES 4 VENTS Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 8,3 8,3 64,26  
1 DIAMOND Z Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 8,3 8,3 60,23  
3 GREY HICKSTEAD Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 0.5 8,1 7,6 64,96  
4 SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 0.5 7,9 7,4 60,69  
4 SHENINGAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 7,9 7,4 63,37  
6 BALDINI’S BOY Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0.5 7,8 7,3 67,89  
7 FOR FLY Czub Zuzanna (J.2006) JKS Niestępowo 0.5 7,5 7,0 56,18  
8 KORSARZ Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 1 7,0 6,0 67,58  
9 CASSCADA Q7 Kaim Katarzyna KJ Bracia Romanowscy 1.5 7,0 5,5 68,35  
9 NICOLIEN Metus Zanna JSK Mustangs 1.5 7,0 5,5 66,68  
  NITRYT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów     REZ    


 

ZR Lic - L - Licencyjny (2022-06-25)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) SK Olimpia 1 2,5 3,5 63,40  
2 ORIESKA Kaczorowska Zofia (Mł.2010) St. Sportowe Golden Horse 1 3 4,0 77,98  
3 NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 2 2,5 4,5 70,15  
4 NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 2.5 2,5 5,0 62,44  
  ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) SK Olimpia     BO 62,78  
  WESSA Filipiak Magdalena (JM.2008) BPK     ELI    
  ORIESKA Kaczorowska Zofia (Mł.2010) St. Sportowe Golden Horse     ELI    
  WESSA Filipiak Magdalena (JM.2008) BPK     ELIM    


 

ZR10 - L - Zwykły (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WERSAL Dyczewski Jacek (J.2006) Brak klubu 0 48,68 200 PLN
2 WIMBLEDON Matusewicz Alicja (J.2006) KJ Bracia Romanowscy 0 48,92 150 PLN
3 HERR VITO Ostrowska Julia (J.2006) JKS U Robsonów 0 50,00 100 PLN
4 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 56,27 75 PLN
5 MEDUJA Muižyt? Gabriel? (MJ.2002) Equus jojimo mokykla 0 58,06 50 PLN
6 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 58,08  
7 MARATON Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0 59,17  
8 VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 60,87  
9 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 61,07  
10 AL PACINO J Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 0 61,50  
11 SANDOR Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 61,83  
12 FOR FUTURE PJT Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 62,44  
13 ELNINIO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 62,91  
14 GRANIT Kaczmarczyk Zofia (JM.2007) Polish Pony Club 0 63,80  
15 CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 64,41  
16 LIKEUR PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 0 66,08  
17 COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 4 51,28  
18 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 4 52,16  
19 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 4 55,09  
20 LUMINAT Formela Martyna (JM.2009) JKS u Robsonów 4 55,10  
21 CHELSEA BLUE PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 4 55,16  
22 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 55,23  
23 CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 4 55,76  
24 CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Klub Jeździecki Arpav 4 56,68  
25 DE FUTORE Z Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav 4 57,79  
26 GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 4 58,21  
27 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 4 63,78  
28 ESTORIL Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 4 64,77  
29 A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 8 53,57  
30 DOLCE VENTO Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 8 55,39  
31 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 8 59,59  
32 ANTIBES Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 8 63,27  
33 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 8 68,35  
34 LA PALMA Ślazińska Malwina (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 9 72,47  
35 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   12 49,87  
36 Lorisa Ludwicka Karina (J.2006) LKJ w Gałkowie 12 65,83  
37 ABERCROMBIE Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów 16 59,05  
38 VHS CASTELLA Olesiński Mariusz UKS Volteo 16 75,46  
39 HULTAJ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 40 87,80  
  MISSOURI Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo ELI    
  SZAQUEST Dowgiałło Jędrzej (J.2006) bpk ELI    
  CZARIA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice ELI    
  CASARES BLUE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav REZ    
T Lorisa Ludwicka Karina (J.2006) LKJ w Gałkowie 0 58,49  
T CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ SO Łąck 0 64,01  
T UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 58,13  
T DE FUTORE Z Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav 4 58,74  
T HULTAJ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 59,60  
T VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 4 60,91  
T LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 4 61,61  
T ABERCROMBIE Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów 4 62,39  
T LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 4 63,06  
T COLLADA-A Parda Julia (JM.2007) Polish Pony Club Tomaszkowo 8 49,40  
T VHS CASTELLA Olesiński Mariusz UKS Volteo 12 51,14  
T MISSOURI Szostawicka Karolina (JM.2008) Polish Pony Club Tomaszkowo REZ    
T CASARES BLUE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav REZ    
T SZAQUEST Dowgiałło Jędrzej (J.2006) bpk REZ    


 

ZR P! - P - Dwufazowy art.274.1.5.3 (2022-06-25)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HEART LIGHTNING Kamińska Wiktoria (J.2006) Sopocki KJ 0 40,50 0 30,11 300 PLN
2 CONX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 39,26 0 30,52 200 PLN
3 CÉLINE Kowalski Kamil (J.2004) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 45,41 0 31,49 100 PLN
4 WIMBLEDON Matusewicz Alicja (J.2006) KJ Bracia Romanowscy 0 39,37 0 32,13 50 PLN
5 CHILE Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 43,41 0 32,59 50 PLN
6 FIJI Styła Olga (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 42,05 0 32,76  
7 JACKPOT VAN’T ZONNEVELD BAUSZYŃSKA Wiktoria   0 46,59 0 33,19  
8 HERR VITO Ostrowska Julia (J.2006) JKS U Robsonów 0 39,78 0 33,31  
9 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 0 39,63 0 33,63  
10 N-COMPOSTELLA MVH Z Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 0 44,06 0 35,52  
11 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 0 43,76 0 36,55  
12 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 43,96 0 36,63  
13 EASY FLY Hestkowska Dominika JKS U Robsonów 0 45,20 0 37,92  
14 CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Klub Jeździecki Arpav 0 41,33 0 38,18  
15 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 0 44,97 0 38,22  
16 SANDOR Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 0 44,87 0 38,90  
17 CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 43,24 0 39,61  
18 LIKEUR PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 0 44,52 0 39,96  
19 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 43,18 0 40,11  
20 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 0 43,29 0 43,76  
21 GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 0 41,75 4 37,58  
22 GALILEO Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 0 39,29 8 33,13  
23 PERHAN Hestkowski Robert JKS u Robsonów 0 45,58 29 72,10  
24 CELVISTO Reszka Martyna (J.2005) BPK 4 37,77      
25 DOLCE VENTO Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 4 39,50      
26 CHELSEA BLUE PJT Joppek Marcin Sopocki KJ 4 42,36      
27 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 4 44,39      
28 AL PACINO J Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 4 44,56      
29 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 4 44,74      
30 COOLIO S Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 4 46,10      
31 FOR FUTURE PJT Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn 5 48,39      
32 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 8 42,94      
32 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 8 42,94      
34 FELLOW Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 8 43,83      
35 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 8 47,50      
36 ENKLAWA W Wałach Maja (JM.2007) SKJ Bajardo Augustówek 11 54,59      
37 CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 12 40,30      
38 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 12 42,35      
39 MONSIEUR Prokopczuk Maja (MJ.2003) JKS u Robsonów 26 65,20      


 

ZR12 - Kuce A1 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-26)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 57,49  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 51,30  
1 MAIDI Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 55,58  
1 MISS TOASTIE Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 0 69,86  
1 MISS TOASTIE Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 0 70,16  
1 CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 0 65,34  
1 TORNADO Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 0 40,29  
1 GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 63,67  
1 GISELLE Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 59,70  
1 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS U Robsonów 0 60,33  
1 WINDHOEK'S JANTAR Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS U Robsonów 0 52,49  
12 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 4 63,68  
12 CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER Majewska Luiza (Mł.2014) JKS Olsza 4 75,50  
14 TORNADO Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 6 77,59  
15 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 8 63,61  


 

ZR13 - Kuce A2 - Dokładności bez rozgrywki (2022-06-26)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 55,06  
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 59,43  
3 AMARULA 9 Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 4 69,25  


 

ZR14 - LL - Z trafieniemw normę czasu S1 (2022-06-26)
            Różnica  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas do normy Nagroda
1 MIŁEK PONYSPORT Czeszejko-Sochacki Filip (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 60,68 +0,68  
2 ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 0 61,90 +1,90  
3 GRINGO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 57,33 -2,67  
4 CASARES BLUE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 0 56,12 -3,88  
5 Tenoras Muizyte Gabriele   0 69,49 +9,49  
6 ESTORIL Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski 4 61,24 +1,24  
7 LODŻA Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 4 62,84 +2,84  
8 QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 56,77 -3,23  
9 ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 4 53,67 -6,33  
10 GAROU DU ECLAT Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn 4 51,69 -8,31  
11 Goras Urbanavicius Marius   8 59,92 -0,08  
12 CZARIA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 12 78,87 +18,87  
13 ALEX DREAM Czerwińska Izabela (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 20 71,62 +11,62  
  PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie ELI      
  PREETY NICE Kraśko Aleksander (JM.2009) LKJ w Gałkowie ELI      
T CZARIA Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice 0 60,06 +0,06  
T ARROW Dołęga Katarzyna (Mł.2022) JKS OLSZA 0 59,33 -0,67  
T ARQUERA Tomaszewicz Natasza Alicja (MJ.2003) JKS OLSZA 4 59,85 -0,15  
T QUICK VERDI VAN DE EIJKHOF Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 4 61,12 +1,12  


 

LICENCYJNY - L LICENCJA - Zapisy na miejscu w sędziówce areny B (2022-06-26)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 0,5 2,5 3,0 68,12  
2 NESTO Banach Liwia (JM.2008) JKS Niestępowo 1,5 2,5 4,0 75,12  


 

ZR15 - L - Dwufazowy (2022-06-26)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Lorisa Ludwicka Karina (J.2006) LKJ w Gałkowie 0 42,30 0 30,83 200 PLN
2 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 0 49,05 0 31,56 150 PLN
3 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 0 41,06 0 33,39 100 PLN
4 MEDUJA Muižyt? Gabriel? (MJ.2002) Equus jojimo mokykla 0 48,04 0 34,47 75 PLN
5 DE FUTORE Z Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav 0 49,61 0 34,71 50 PLN
6 ABERCROMBIE Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów 0 49,86 0 35,88  
7 UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 0 44,18 0 36,73  
8 ELNINIO Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 0 45,99 0 38,97  
9 LUCY DES 4 VENTS Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 47,17 0 39,17  
10 LUZUELA Zaręba Aleksandra (J.2004) KJ Łąck przy SO w Łącku 0 45,93 0 41,52  
11 ANTIBES Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0 48,85 0 42,33  
12 HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 49,15 0 44,33  
13 VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 47,20 0 44,70  
14 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 0 49,21 4 32,84  
15 OLINA Bojarowska Alicja (MJ.2003) Stajnia u Tarnowskich 0 45,13 4 33,73  
16 CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 0 40,91 4 35,21  
17 MARATON Widzińska Katarzyna   0 48,11 4 39,95  
18 LOANDA Mazur Aleksandra (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 39,42 4 41,91  
19 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   0 42,18 8 28,26  
20 ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 45,34 8 42,92  
21 DOLCE VENTO Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 0 41,71 8 50,84  
22 Tenoras Muizyte Gabriele   4 46,87      
23 CHABLIS VLN Kubiak Jakub KJ SO Łąck 4 51,33      
24 LA PALMA Ślazińska Malwina (JM.2007) Stow. Warszawski KJ 6 59,61      
25 A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 8 41,12      
26 Goras Jankauskyte Adrija   8 44,98      
  SZAQUEST Dowgiałło Jędrzej (J.2006) bpk ELI        
T HAPPY ROCKET Kasprzyszak Ola (J.2005) JKS Equita Świętochów 0 45,31 0 46,14  
T LOANDA Mazur Aleksandra (JM.2007) Bez Przynależności Klubowej 0 37,00 8 36,96  
T UNIQUE FIRE Gruszka Gabriela (MJ.2003) Kielecki KJ 4 45,57      
T VANCOUVER Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 4 48,88      
T LA PALMA Ślazińska Malwina (JM.2007) Stow. Warszawski KJ ELI        
T ERA Mroczkowski Maksymilian (JM.2007) Stowarzyszenie Stadnina Koni Olimpia 0 42,62 0 32,25  
T LUCY DES 4 VENTS Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 47,37 0 42,35  
T A-DJANGO Chełchowska Anna (Mł.2010) Sopocki KJ 0 38,49 8 34,38  
T ABERCROMBIE Karpowicz Magdalena JKS U Robsonów 4 50,39      
T OLINA Bojarowska Alicja (MJ.2003) Stajnia u Tarnowskich 5 56,75      


 

ZR P - P - Zwykły art.238.2.1 (2022-06-26)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HERR VITO Ostrowska Julia (J.2006) JKS U Robsonów 0 57,96 300 PLN
2 COLLY MALONE VRS Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 0 58,30 200 PLN
3 CÉLINE Kowalski Kamil (J.2004) Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin 0 58,50 100 PLN
4 WIMBLEDON Matusewicz Alicja (J.2006) KJ Bracia Romanowscy 0 62,07 50 PLN
5 KAIROUAN Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 62,86 50 PLN
6 INIESTA-V Vasiljevs Markuss Roberts (J.2005) JSK Mustangs 0 66,41  
7 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 0 68,39  
8 CALIOPE Z Wieczorek Emilia (MJ.2003) Pomorska Liga Jeździecka 0 68,83  
9 ECLIPSE DE CAVILLY Mitman Amelia (J.2005) TKJ Garbówek 0 69,59  
10 CARA 202 Ptaszyńska Julia (J.2005) KJ Plejada Tarczyn 0 70,38  
11 CELVISTO Reszka Martyna (J.2005) BPK 0 73,99  
12 COOLIO S Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ 0 75,25  
13 SAMIRA Ambroziak Nadia (J.2005) KJ Ślęża Wrocław 0 79,27  
14 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 2 84,53  
15 DOLMAN Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ 4 60,69  
16 ROCKEFELLER Dargiewicz Anna KS Nad Wigrami Sp. z o.o. 4 61,94  
17 CHILE Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 63,22  
18 CONX Hestkowski Robert JKS u Robsonów 4 64,25  
19 GALILEO Szamp Julia (J.2005) Sopocki KJ 4 66,25  
20 FELLOW Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 4 66,58  
21 JACKPOT VAN’T ZONNEVELD BAUSZYŃSKA Wiktoria   4 67,44  
22 RAKIJA Kamińska Zofia (JM.2008) Sopocki KJ 4 69,35  
23 DOLCE VENTO Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport 4 69,69  
24 MAGIC IENI K Valciukaite Ula   4 69,89  
25 AL PACINO J Niklas-Linde Weronika Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval 4 73,38  
26 CONCORDE Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 4 74,20  
27 MEDUJA Muižyt? Gabriel? (MJ.2002) Equus jojimo mokykla 4 75,96  
28 ASSERTIVE Moroz Emilia (J.2004) KJ Arpav 4 77,08  
29 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 79,90  
30 PIEROT Weka Krzysztof (J.2005) LKJ w Gałkowie 8 65,06  
31 HOT CHERRY LADY Zielonka Karolina (J.2006) KS AZS UWM Olsztyn 8 65,92  
32 MISTERIO Pobłocka Aleksandra (J.2004) KJ Grek Sp. z o.o. 8 67,39  
33 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 8 70,16  
34 GUDORINA-VAN-DE-EIJKHOF Godek Tomasz LKJ w Gałkowie 8 70,38  
35 ERYSTYKA Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw 8 75,03  
36 Lorisa Ludwicka Karina (J.2006) LKJ w Gałkowie 8 78,99  
37 ANGEL DI MARIA Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 8 82,17  
38 DIAMANTE Jagniewska Maja (J.2006) Sopocki KJ 12 61,83  
39 CORRATINA K Białczak Sebastian JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 18 96,73  
  CALI LA CALIDAD Kamińska Martyna (J.2005) Klub Jeździecki Arpav ELI    
  DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ ELI    
  MONSIEUR Prokopczuk Maja (MJ.2003) JKS u Robsonów REZ    
  SANDOR Wawrzynowicz Marianna (J.2006) St. J Stajnia Podolszyn REZ    


 

Hobby 1 - Hobby horse dzieci do 9 lat (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FELEK Psiuk Julia (Mł.2014) brak 0 13,16  
2 DILA Perkowska Alicja (Mł.2014) stajnia Czarnocin 0 14,71  
3 JURA Stańczak Zuzanna (Mł.2012) BPK warm.-maz. 0 14,74  
4 AURORRA Urbańska Oliwia (Mł.2014) Końskie Wzgórze 0 14,76  
5 SAHIR Kopyść Maja (Mł.2015) Mątki 0 15,17  
6 LUKRECJA Spirydowicz Hania (Mł.2013) Stajnia pod liściem 0 15,23  
7 TRUSKAWKA Belcarz Alicja (Mł.2017) Brak 0 15,36  
8 Vento Janczewska Dominika   0 15,40  
9 EASY FLY Tomaszewska Zofia JKS U ROBSONÓW 0 15,49  
10 WIRION Belcarz Oliwia (Mł.2015) Brak 0 15,59  
11 GENTO Wojciechowska Natasza (Mł.2012) Końskie Wzgórze 0 15,71  
12 Snow Flake Kosarzycka Natalia bpk 0 15,75  
13 MONARCHIA Wrzesińska Amelia (Mł.2013) Bzk 0 15,96  
14 NEO Grochowska Maja (Mł.2013) brak 0 15,98  
15 VHS RAMOS Olesinska Zofia (Mł.2016) UKS Volteo 0 16,18  
16 KARINA Belcarz Lena (Mł.2012) Brak 0 16,37  
17 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 0 17  
18 ASTERIX Tomaszewska Aleksandra JKS U ROBSONÓW 0 17,24  
19 BUTTERFLY Sobolewska Hanna (Mł.2013) brak 0 17,36  
19 CHARLIE Wawrejko Julia (Mł.2012) Końskie Wzgórze 0 17,36  
21 WAWRZYN Tur Aurelia (Mł.2013) Xxx 0 17,45  
22 Mirinda Iwaszko Zuzanna bpk 0 17,58  
23 MARTA Czekaj Marta (Mł.2013) Brak 0 17,75  
24 KARINA Belcarz Lena (Mł.2012) Brak 0 18,04  
25 TOBI Szyszko Monika (Mł.2010) Końskie Wzgórze 0 18,14  
26 KING Filkiewicz Hanna (Mł.2015) Skj Hippika Tomaszkowo 0 18,49  
27 ARCHA Piotrowicz Hanna (Mł.2013) Bzk 0 18,67  
28 PASTEL Topa Gabriela (Mł.2015) JKS u Robsonów 0 19,06  
29 CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER 14007 Majewska Luiza (Mł.2014) Jeździecki Klub Sportowy Olsza 0 19,42  
30 DILLA Szota Wiktoria (Mł.2012) Końskie Wzgórze 0 20,06  
31 DŻOJ Urbański Filip (Mł.2017) Końskie Wzgórze 0 22,20  
32 KONICZEK Byrne Shaunagh Olga JKS U Riobsonów 0 22,36  
33 Mija Widzińska Nadia bpk 0 22,38  
34 Heksa Miecznikowski Wojtek bpk 0 22,41  
35 WICHER Domian Elena (Mł.2017) Końskie Wzgórze 0 23,28  
36 KONICZEK DRUGI Byrne Sorcha Barbara JKS U Robsonów 0 24,36  
37 MARATON Widzińska Amelia bpk 0 27,64  
38 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 15,56  
39 ERLADORA Bachmura Marcelina (Mł.2012) Końskie Wzgórze 4 22,88  
40 FURORA Wojtach Natasza (Mł.2013) Natasza 4 23,00  
41 PONTI Król Michał (Mł.2017) JKS u Robsonów 4 35,08  
42 LACROSSE Wilczewska Julia bpk 8 24,65  
  MONARCHIA Wrzesińska Amelia (Mł.2013) Bzk bo    
  FERRARI Zyzało Kacper (Mł.2012) brak bo    
  Koniczek 3 Janczewska Dominika   bo    
  Podest Gricyk KIra bpk bo    
  Fuzja Trzeciak Izabela bpk bo    


 

Hobby 2 - Hobby horse dzieci do 14 lat (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RUBIN Kirejczyk Kalina (JM.2009) Klub Jeździecki Żarnowo 0 12,92  
1 CUBA LIBRA Morawska Zuzanna (JM.2009) - 0 12,92  
3 SUNSHINE Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 14,23  
4 DELAILA Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 0 14,24  
5 MAGNUS Zakrzewska Aleksandra (JM.2009) X 0 14,25  
6 HOBBY 1 Komorowska Julia bpk 0 14,27  
7 SUNSHINE Zyzało Aleksandra (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej K P O 0 14,62  
8 ×× Truszkowska Laura (Mł.2012) Brak 0 15,07  
9 ERIKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 15,64  
10 AURORA Antoniuk Olga (Mł.2011) Brak 0 15,74  
11 DILA Perkowska Alicja (Mł.2014) stajnia Czarnocin 0 15,76  
12 HOBBY Komorowska Anna bpk 0 16,25  
13 JURA Stańczak Zuzanna (Mł.2012) BPK warm.-maz. 0 16,29  
14 CHARLOTTE Bogdanowicz Natasza (Mł.2022) Stajnia Mątki 0 16,54  
15 FERRARI Zyzało Kacper (Mł.2012) brak 0 16,62  
16 TOSKANIA Radzikowska Nadia (Mł.2022) JKS u Robsonów 0 19,74  
17 ROMEO Anders Zuzanna (Mł.2011) Brak 4 13,80  
18 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 4 14,14  
19 ARON Łukaszewska Martyna (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 4 14,95  
20 LUCKY Dąbrowska Maja (Mł.2010) brak 4 15,11  
21 LEVAN POLKKA Pierzchanowska Oliwia (JM.2009) St. KJ Liski 8 14,23  
22 VHS RAMOS Olesinska Zofia (Mł.2016) UKS Volteo 16 21,15  


 

Hobby 3 - Hobby horse dzieci do 14 lat (2022-06-25)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CUBA LIBRA Morawska Zuzanna (JM.2009) - 0 14,02  
2 OPTION S Kirejczyk Kalina (JM.2009) Klub Jeździecki Żarnowo 0 14,35  
3 FANTASTIC Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 14,90  
4 Karika Piątek Urszula bpk 0 15,46  
5 ROMEO Anders Zuzanna (Mł.2011) Brak 0 15,65  
6 SUNSHINE Zyzało Aleksandra (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej K P O 0 15,87  
7 HOBBY 1 Komorowska Julia bpk 0 16,36  
8 ELEKTRA Preger Zofia (Mł.2011) Ekwador 0 17,57  
9 HOBBY Komorowska Anna bpk 0 17,83  
10 ANGEL Truszkowska Laura (Mł.2012) Brak 0 18,17  
11 FRANZ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 19,08  
12 LUCKY Dąbrowska Maja (Mł.2010) brak 0 19,17  
13 JURA Stańczak Zuzanna (Mł.2012) BPK warm.-maz. 4 19,60  
14 DELAILA Rogalska Lucyna (Mł.2011) Ekwador 4 19,96  
15 ARON Łukaszewska Martyna (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 8 18,99  
16 DILA Perkowska Alicja (Mł.2014) stajnia Czarnocin 12 15,70  
17 GENTO Wojciechowska Natasza (Mł.2012) Końskie Wzgórze 12 20,77  


 

Hobby 4 - Hobby horse dzieci do 14 lat potęga skoku (2022-06-25)
          Rozgrywka I Rozgrywka II Rozgrywka III Rozgrywka IV  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Punkty Punkty Punkty Punkty Nagroda
1 TANZANIA Kajdrys Klara (Mł.2011) KJ Akademia Kucania Dawidy 0 0 0      
2 HOBBY Komorowska Anna bpk 0 0 4      
2 ANGEL Truszkowska Laura (Mł.2012) Brak 0 0 4      
2 SUNSHINE Zyzało Aleksandra (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej K P O 0 0 4      
2 DIAMOND Z Kirejczyk Kalina (JM.2009) Klub Jeździecki Żarnowo 0 0 4      
6 CUBA LIBRA Morawska Zuzanna (JM.2009) - 0 0 8      
7 FRANZ Koper Dominika (JM.2009) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 0 4        
7 ROMEO Anders Zuzanna (Mł.2011) Brak 0 4        
7 Karika Piątek Urszula bpk 0 4        
10 FANTASTIC Sobótka Nikola (JM.2008) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4          
10 GENTO Wojciechowska Natasza (Mł.2012) Końskie Wzgórze 4          
10 TOSKANIA Koperska - Pacyńska Maria (Mł.2011) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4          
10 FERRARI Zyzało Kacper (Mł.2012) brak 4          
10 ARON Łukaszewska Martyna (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Maltanka 4          
10 EASY FLY Tomaszewska Zofia JKS U ROBSONÓW 4          
10 ASTERIX Tomaszewska Aleksandra JKS U ROBSONÓW 4          
10 SALLY Półrola Leon (Mł.2012) JKS Olsza 4          
10 Koniczek 3 Janczewska Dominika   4          


 

RMK - L - RMK 4 letnie z oceną stylu konia (2022-06-24)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 LUCY DES 4 VENTS Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 0 8,4 8,4 83,23  
1 DIAMOND Z Kraśko Kuba (JM.2007) LKJ w Gałkowie 0 8,4 8,4 79,47  
3 HISTORIA Pekaniec Maciej KJ Akademia Kucania 0 8,2 8,2 75,69  
4 BALDINI’S BOY Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0.2 8,1 7,9 87,82  
5 SHENINGAN Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 8,0 7,5 81,02  
6 SMOKY VAN DE VLINDERVALLEI Kopcych Anna LKJ w Gałkowie 0.5 7,9 7,4 74,78  
7 NITRYT Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0.5 7,5 7,0 84,27  
8 KORSARZ Widzińska Katarzyna JKS u Robsonów 0.7 7,6 6,9 87,47  
9 GREY HICKSTEAD Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 1 7,4 6,4 85,74  
  CASSCADA Q7 Kaim Katarzyna KJ Bracia Romanowscy     BO 105,21  
  NICOLIEN Metus Zanna JSK Mustangs     BO 86,31  


 

RMK 1 - P1 - RMK 5 letnie z oceną stylu konia (2022-06-24)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 8,3 8,3 74,25  
1 Ksena Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,3 8,3 78,66  
3 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 8,2 8,2 74,70  
3 A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0 8,2 8,2 73,86  
5 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0,5 8,1 7,6 72,13  
6 MONTELLO DM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0,5 7,9 7,4 75,51  
7 ANGEL DI MARIA Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 0,5 7,8 7,3 75,36  


 

RMK 2 - N1 - RMK 6 letnie z oceną stylu konia (2022-06-24)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 Desperados Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,7 8,7 74,32  
2 BLANCH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,6 8,6 77,46  
3 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 1 7,8 6,8 77,70  


 

RMK 4 - P1 - RMK 5 letnie z oceną stylu konia (2022-06-25)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 0 8,4 8,4 75,93  
2 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 8,3 8,3 75,25  
3 Ksena Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,2 8,2 74,22  
3 MONTELLO DM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0 8,2 8,2 71,82  
5 ANGEL DI MARIA Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 0.5 8,0 7,5 74,60  
T A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 8,1 7,6 70,26  


 

RMK 5 - N1 - RMK 6 letnie z oceną stylu konia (2022-06-25)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 BLANCH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,5 8,5 77,15  
1 Desperados Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,5 8,5 77,77  
3 INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan 0,2 8,3 8,1 82,47  
4 BELLAGIO Z Pasik Monika LKJ w Gałkowie 1,5 7,5 6,0 77,48  


 

RMK 6 - N - Finał RMK5 letnie z oceną stylu konia (2022-06-26)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 Ksena Šipaila Nerijus NSO Sport horses 0 8,4 8,4 71,42 500 PLN
2 A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 0.5 8,2 7,7 68,99 300 PLN
2 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0,5 8,2 7,7 72,39 400 PLN
4 MONTELLO DM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 0.5 8,1 7,6 69,93 200 PLN
5 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 2,6 7,9 5,3 84,24 100 PLN


 

RMK 7 - C - Finał RMK6 letnie dwufazowy (2022-06-26)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 Desperados Šipaila Nerijus NSO Sport horses 4 52,65     750 PLN
2 BLANCH Šipaila Nerijus NSO Sport horses 8 52,95     600 PLN
  INFERTINA ROSE Zielińska Anna SKJ Hawajka Majdan ELI        


 

RMK - N - Runda Młodych koni 5 latki (2022-06-26)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I II III końcowy Nagroda
1 Ksena Šipaila Nerijus NSO Sport horses 8,3 8,2 8,4 24,90 500 PLN
2 CASINO WHITE SM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 8,3 8,3 7,7 24,30 400 PLN
3 A GOLDEN TRUUS HZ Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 8,2 7,6 7,7 23,50 320 PLN
4 MONTELLO DM Matelski Marcin St. SK Olimpia Nowe Dąbie 7,4 8,2 7,6 23,20 260 PLN
5 MILAN W.S Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav 8,2 8,4 5,3 21,90 200 PLN
6 ANGEL DI MARIA Koziarowska Natalia KJ Strzała Krubiczew 7,3 7,5 0 14,80 160 PLN
7 FUERTE FERRERO Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek 7,6 0 0 7,60 80 PLN



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (JKS U RobsonĂłw, H11-022004-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22